Живые есть на покатушки?

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Живые есть на покатушки?

Повідомлення VooDoo » 9.8.21 11:11

так, ну що у вас? Я вчора на розслабоні ще й непогано відкатав, але знову сам, як, в принципі, і всі останні 3 роки
https://www.strava.com/activities/5759521762
На чому ти їздиш? Таке враження нібито не мтб, а шосейник - середня швидкість з врахуванням світлофорів 24км/год по маршруту навколо міста із трафіком та нюханням свіжих викидів авто... при цьому проїхав біля купи лісних масивів - пуща, біличанський ліс, голосіїв та феофанія. У кожного звісно свої забаганки, але особисто я цього не розумію, і це з огляду на те, що колись багато накрутив саме на шосері. Лісами/полями на мтб значно приємніше, корисніше та цікавіше, адже отримуєш свіже повітря + виробляються хоч якісь навички керуванням. Кілометри не є метою, важливіший сам "процес", в той же час по голосіївському лісу з середньою 15 км/год за рахунок апхілів можна отримати більше фізичне навантаження, чим на окружній з 24 км/год. Вчора також виповзав в парк Муромець до Десни, хвилина тестового відео.
В мене біля роботи є веломагазин, можу піти взяти світло, хоча краще катитись вдень, не люблю їздити в темріві.
Не у всіх вільний графік, як офісний планктон змушений бути на роботі до 18-ї години і стартувати раніше 19-ї просто нереально.
То які плани на цей тиждень по будням?
Маю натхнення перед карпатами (свята 20-24 серпня) набрати хоч якусь форму, тому в планах сьогодні відновлення після активних вихідних, завтра/післязавтра ввечорі 2-3 години в залежності від фізичного стану голосіїв чи якась рівнина, а на вихідні вже великі об'єми.

P.S. Вчора Жека та Федя їздили вздовж річки Рось.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Живые есть на покатушки?

Повідомлення VooDoo » 11.8.21 06:41


Dodman
*
Повідомлень: 25
З нами з: 30.3.12 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев, м. Осокорки

Re: Живые есть на покатушки?

Повідомлення Dodman » 11.8.21 10:44

Нормальні відео виходять.
Ні, в мене звичайний МТБ, ще й старий Трек 3900 моделі 2011 року. Збирався в кінці цього сезону поміняти на Trek X-caliber, але трохи потритився в нерухомість, то лишніх 33000 грн немає поки :(
Але так, інколи просто кілометри по асфальту є ціллю, я ж кажу, я сам катаюсь останні роки, а по лісам і озерам самому не дуже весело. Хоча регулярно їду туди за озера в відкриті степи за Осокорками.


Повернутись до “Осокорки \ Позняки \ Харьковский”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей