2я тема обсуждения Троянской символики

Аватар користувача
Posh
новичок
новичок
Повідомлень: 5622
З нами з: 25.3.07 03:31
Звідки: Киеff. троещина

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Posh » 29.7.13 10:25

:ROFL: :ROFL: :ROFL:
Кубик супер :))) в печать? :)

у Макета велосипедист-ниндзя :roll:
"Досвід не дає тобі нічого, він, скоріше,чогось тебе позбавляє, скажімо, ілюзій.
Люди багато говорять про свої почуття, проте в більшості випадків навіть не знають, якого кольору очі в того, з ким вони сплять” (с)

Аватар користувача
skipp
* *
Повідомлень: 138
З нами з: 23.4.12 15:15
Skype: skipp-87
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення skipp » 29.7.13 13:44

а можно для тех кто в танке?! почему "лось"???
Вкладення
troya v21.jpg
troya v11.jpg
Востаннє редагувалось 29.7.13 16:03 користувачем skipp, всього редагувалось 2 разів.
живым я смерти не сдамся!
UT4UTN

Аватар користувача
Maket
* *
Повідомлень: 157
З нами з: 31.5.12 09:00
Skype: m_a_k_e_t
Стать: чол
Звідки: с Троещины=)

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Maket » 29.7.13 13:56

to kubik

:lol: :lol: с матрасом вообще крутняк :good:
2012/6292 км
2013/1703 км....

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення NegretenoK » 29.7.13 14:38

Есть идеи по доработке макетовского варианта, если автор не против вечерком поработаю.
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
Maket
* *
Повідомлень: 157
З нами з: 31.5.12 09:00
Skype: m_a_k_e_t
Стать: чол
Звідки: с Троещины=)

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Maket » 29.7.13 20:33

Есть идеи по доработке макетовского варианта, если автор не против вечерком поработаю.
кстати скачал нормальных велосипедистов в фотошоп, что то попробую тоже сделать)
2012/6292 км
2013/1703 км....

Аватар користувача
Izurt
* * * *
Повідомлень: 786
З нами з: 12.4.13 12:27
Skype: izurtas
Стать: чол
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Izurt » 29.7.13 21:58

тогда ждем твоего творчества)))) с таким успехом можно будет на соцопрос выдвигать)
Помни, господь все видит. Живи так, чтобы ему было интересно!
не ждите чуда, чудите сами.
Bike2Work: Милославская - Артема

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення NegretenoK » 30.7.13 00:53

Черновой вариант
Зображення
Просьба оценить идею в целом.
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
Shureg
*********
Повідомлень: 2973
З нами з: 23.5.07 13:15
Skype: Shureg_ua
Стать: чол
Звідки: Троещино

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Shureg » 30.7.13 06:59

Зображення
напомнилось :D
Bike2Work!
UT4UTI

Аватар користувача
zedEXt
* * * *
Повідомлень: 610
З нами з: 6.9.11 22:47
Skype: zedext
Стать: чол
Звідки: Киев, Тр...ещина

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення zedEXt » 30.7.13 20:05

IMG_30-07-2013_094035.jpg-1.jpg
IMG_30-07-2013_094035.jpg-1.jpg (52.02 Кіб) Переглянуто 3790 разів
Картинка на дверях СТО. Photoshop вам в помощь...))
"Воистину человек - царь зверей, ибо какой ещё зверь сравнится с ним в жестокости".
Глупость - непозволительная роскошь, ибо платить за неё приходится много больше...

Аватар користувача
Trojan Rider
* * *
Повідомлень: 433
З нами з: 28.5.11 16:48
Стать: чол
Звідки: Киеv, Left Coast, Троеshchина

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Trojan Rider » 30.7.13 20:43

попытался совместить животное и велосипедиста :lol:
гуд, идея минимализма мне нравиться :good:
Утренний креатив в понедельник :crazy:
Зображення
убило наповал, супер :lol: :good:

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення NegretenoK » 30.7.13 21:02

Еще один вариант...
Зображення
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Oleksiy » 31.7.13 11:37

прошу прощения... а к чему символика с левой стороны?
мы делаем флаг ТРОЕЩИНСКИХ лосей или КИЕВСКИХ лосей?
есть надпись ТРОЯ, есть лось. зачем городскую символику лепить?
пс. кстати незнал что Быковня тоже Деснянский район :duma:
Востаннє редагувалось 31.7.13 11:44 користувачем Oleksiy, всього редагувалось 1 раз.
якось так...

Adromath
* * * *
Повідомлень: 816
З нами з: 13.3.13 17:54
Skype: adromath
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Adromath » 31.7.13 11:43

герб троещины и киева

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Oleksiy » 31.7.13 11:49

герб Деснянского района
Вкладення
_4_Деснянский.jpg
_4_Деснянский.jpg (22.73 Кіб) Переглянуто 4324 разів
якось так...

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення NegretenoK » 31.7.13 12:11

прошу прощения... а к чему символика с левой стороны?
мы делаем флаг ТРОЕЩИНСКИХ лосей или КИЕВСКИХ лосей?
есть надпись ТРОЯ, есть лось. зачем городскую символику лепить?
пс. кстати незнал что Быковня тоже Деснянский район :duma:
а хз, прлсто заполнил место чем попало... кусок пустой был.
Ваши варианты чаго туда вляпить?


зы: народ, как вам эти рога?)
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
gondar
* * * *
Повідомлень: 823
З нами з: 20.5.12 12:34
Skype: macross404
Стать: чол
Звідки: kiev. troya

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення gondar » 31.7.13 12:22

Гербы совсем не к месту. Может туда здания влепить ( трубу тец как вариант). Еще белая точка на голове (глаза?) Делает велера похожим на зомби, уж лучше все черное пусть будет.
2011 - 0км. 2012 - 5000км. 2013 - 10700км. 2014 -13300км. 2015 - 10000 км. 2016 7000+ км

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення NegretenoK » 31.7.13 12:31

ну глаза то не моё творение)
а что то другое приделать можна...
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення NegretenoK » 31.7.13 13:34

Еще несколько вариантов
Зображення
Зображення
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
Maket
* *
Повідомлень: 157
З нами з: 31.5.12 09:00
Skype: m_a_k_e_t
Стать: чол
Звідки: с Троещины=)

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Maket » 31.7.13 14:09

Зображення[/quote]

Рога то что нужно) без трубы лучше , труба режет мост...
2012/6292 км
2013/1703 км....

Dimon_FireEye
*
Повідомлень: 4
З нами з: 17.4.13 11:41
Стать: чол

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Dimon_FireEye » 31.7.13 20:05

не хватает фар. Да и не помешало бы правильно ноги нарисовать, а то такое впечатление, что у него оба шатуна в одну сторону смотрят. А еще цепи нет=)

Аватар користувача
havrick
* * * * *
Повідомлень: 1010
З нами з: 10.11.12 17:02
Skype: dimetikon
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення havrick » 31.7.13 20:25

байкер сидит на самом кончике седла, ему больно давит и поэтому он держится рукой за обод переднего колеса. Там, куда он едет - стена в виде конца картинки, зато слева куча пустоты. Это навевает депрессивность рисунку. Движение главного героя вправо и вверх - отлично и правильно, прогресс и развитие, но вот эта самая ограниченность рисунка справа сводит этот эффект на нет.
Линии, придающие "движение" байкеру, только создают визуальный мусор, их стоит оставить 3-4 или убрать вовсе.
Герб Украины зачем? Вы ездите на международные соревнования? Вроде бы и так ясно, что Троещина находится в Украине, а кто в танке, тому намекнут голубой и жёлтый цвета флага. Сложный рисунок с кучей мелочей будет отвратительно смотреться в мелком масштабе (как сейчас и происходит), а в крупном - сильно контрастировать с нарочито простым, контурным "лосём" и "мостом".
И да, я вообще не троянец поэтому пойду-ка я в зад со своими комментариями :)

Аватар користувача
Izurt
* * * *
Повідомлень: 786
З нами з: 12.4.13 12:27
Skype: izurtas
Стать: чол
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення Izurt » 31.7.13 23:05

вот сразу видно образованный человек зашел к нам в гости. кста Харвик сам нарисовать случаем флаг не хочешь? или переделать по своему усмотрению уже существующие варианты?
Помни, господь все видит. Живи так, чтобы ему было интересно!
не ждите чуда, чудите сами.
Bike2Work: Милославская - Артема

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення NegretenoK » 31.7.13 23:33

байкер сидит на самом кончике седла, ему больно давит и поэтому он держится рукой за обод переднего колеса. Там, куда он едет - стена в виде конца картинки, зато слева куча пустоты. Это навевает депрессивность рисунку. Движение главного героя вправо и вверх - отлично и правильно, прогресс и развитие, но вот эта самая ограниченность рисунка справа сводит этот эффект на нет.
Линии, придающие "движение" байкеру, только создают визуальный мусор, их стоит оставить 3-4 или убрать вовсе.
Герб Украины зачем? Вы ездите на международные соревнования? Вроде бы и так ясно, что Троещина находится в Украине, а кто в танке, тому намекнут голубой и жёлтый цвета флага. Сложный рисунок с кучей мелочей будет отвратительно смотреться в мелком масштабе (как сейчас и происходит), а в крупном - сильно контрастировать с нарочито простым, контурным "лосём" и "мостом".
И да, я вообще не троянец поэтому пойду-ка я в зад со своими комментариями :)
Критика конструктивная и качественная, люблю такое). Связан с художеством?) Если да то соглашусь с предыдущим резидентом, может нарисуеш?)

зы: по поводу герба украины - есть планы на международные походы... Закладываю изначально)
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
CAT
* *
Повідомлень: 50
З нами з: 2.8.10 22:59
Стать: чол
Звідки: Київ Троя

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення CAT » 1.8.13 04:53

Ого! Які цікаві тут “Бурления мнений...” :o
Ну що ж любі друзі, якщо вам так вже захотілося “покращення:dash2: існуючого прапора...
То я, як його автор, дозволю собі невеличку ремарку. :old:

Звичайно можна втулити на прапор всі вподобані образи, тим більше що Троя славетна не тільки “Лосями”, а також і “Сіськами!” :yes , і “Семками”...
І наприклад мені, як любителю жіночої краси, було би дуже приємно споглядати на прапорі красиві жіночі форми :girl_flagСіські! це завжди піднімало б мені настрій і викликало посмішку... :Yahoo!:
Але якби наші дівчата, захотіли б втулити на прапор вподобані їм :girl_in_love чоловічі “форми”, то мені споглядання цих “форм” настрій би не поліпшило... :no:
Так само і ототожнення з “Лосем”, у когось викличе веселу посмішку особливо якщо лось із хеппі трі френдз :ROFL:, комусь буде байдуже а комусь неприємно, а хтось взагалі може сказати “я не тварина!..” :no:

Тим більше, якщо ви збираєтесь десь мандрувати з “таким” прапором, то слід враховувати що не у всіх народів “Лось” має однозначні характеристики. От наприклад “Змія”, в Індії це символ мудрості, а в Україні це символ підлості й підступності.

Звичайно можна проігнорувати певні правила, сказавши “Геральдика — шмаральдика”... Та створити щось “своє”, виключно з власних вподобань. :acute
Так наприклад, деякі люди на форумах ігнорують правила правопису і “ПишЮт по ОлбАнски”, чим і створюють собі відповідну репутацію. :ROFL:
Але ж якщо ви поїдете з “таким” прапором за кордон, чи просто в інші Міста, представляючи весь район. То думка складеться не особисто про вас, а про весь район! Це обов’язково треба враховувати!
Не можна як :crazy: Азаров, представляючи всю країну, робити це власною “Азірівкою”...
Існують певні правила. :uchitel:

Тому при створенні прапора я не втиснув туди “Сіськи” :cry: а керувався відповідними значеннями:
I. Національні кольори жовтий та синій (Належність до України).
II. Орнамент Київщини у точності вибору довірився дизайнеру (належність до Києва).
III. Напис “ТRОЯ” (як локалізація на районі Троєщина).
IV. Буква “Т” стилізована під архітектурний символ “античну колону” котра символізує фундаментальність! А також те, що Троєщина найбільш забудований район нашої столиці так би мовити “Кам’яні джунглі” :) а ще: “В Западной Европе аналогичным символом стала колонна, столп — символ опоры, взятый из архитектуры (египетской, античной) и получивший широкую трактовку в переносном смысле в средневековой символике. Колонна — символ крепости, непоколебимости, аллегория несокрушимости и гордости. Изображение колонн придавалось как атрибут аллегориям постоянства, стабильности, уверенности, особенно в XVIII и XIX веках. Колонны как символы стабильности государства, его крепости, непоколебимости ставились вместо памятников или в качестве памятников крупнейших, имевших эпоальное значение военных побед любого государства. Наиболее известны из этих памятников-символов Ван-домская колонна Наполеона I в Париже, Александровский (Александрийский) столп в Петербурге, воздвигнутый в честь победы русского оружия в Отечественной войне 1812 года, и Колонна Нельсона на Трафальгарской площади в Лондоне...”
V. Англійська буква “R” що свідчить про освіченість, сучасність, та інтегрованість до цивілізованого світу.
VI. Буква “О” стилізована під велосипедне колесо що говорить про належність до вело-культури, причому варіант зображення велосипеду був би не зовсім коректним, оскільки серед нас катають як МТБ так і Шосери, і БМХ, і міські, і круізери...Тому зобразити когось одного з них це значить “бортонути” інших, а зобразити всіх разом це значить зробити картинку наляпистою... :no: А от такий елемент як велосипедне колесо, являється беззаперечним символом належності до вело культури. :yes І якщо ви звернете увагу, то помітите, що саме на цьому елементі зроблений акцент, “колесо” за своїми розмірами дещо більше від інших букв. І ще, колесо у слов’ян вважається одним із символів сонця що дарує радість та тепло :) а в Індії якщо я не помиляюсь це один із символів долі...
VII. І остання буква “Я”, суто слов’янський елемент алфавіту, що свідчить про належність нас, саме до слов’янської культури!
Загальна композиція чітко інформує про належність до країни, міста, району. А також чітко характеризує нас, фундаментальність нашого вело-руху котрий стоїть на освіченості, інтегрованості в цивілізоване суспільство, і цінностях нашої слов’янської культури.
Все це легко читається, достатньо лиш знати відповідну “Абетку” :yes

Звісно я не претендую на те, що моя думка і знання це слово в останній інстанції, і залюбки вислухаю зауваження та рекомендації від професіоналів. :hi
Але уявіть собі, що було б якби ви писали своє ім’я та прізвище не знаючи значення літер? :lol:
Тож треба бути все-таки більш зваженим, особливо при виборі того що вплине не тільки на вашу репутацію.

P.S. Стосовно запропонованої NegretenoK картинки. Картинка веселенька, цікава, як наклейка думаю буде багатьом до вподоби. І якщо в цьому ж руслі будуть зроблені наклейки для “МатраЦників”, любителів “Лавочкінга” :drinks: то це також буде цікаво.
В цьому світі можна все, але деякі речі вбивають. Одні вбивають тіло, інші душу...
Розум для того нам і даний, щоб залишатися в живих...

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Флаг Троещинских Лосей

Повідомлення MaD_CameL » 1.8.13 07:50

Я тут читал-читал, и ща скажу свое мерзкое слово. Нынешний флаг идеален(хотя колонну я понял, только после объяснения постом выше. весь остальной символизм вполне угадывается). Предложенный же альтернытивний флаг - полный, кгм... не флаг.
Флаг должен быть лаконичен, и при этом нести максимум смысла, как нынешний. Когда же туда натыкано аляповато кучу всяких плюшек, то мы получаем эклектическую пургу. Я, хоть и не дизайнёр, но точно помню, что по законам композиции лишних элементов быть не должно. И геральдику не знаю совсем, но, судя по тому, что вижу в флагах, они наиболее аскетичны. То есть, если в гербе еще позволяется нарисовать лося или семки(но этих элементов все равно чем лучше, тем меньше, чтобы не рябило в глазах), то флаг должен быть минималистичным.
Далеко ходить не надо - наши национальные флаг и герб. Или британский флаг - там 3 цвета и несколько полос двух цветов на синем фоне, а при этом он несет туеву хучу смысловой нагрузки
И да, я вообще не троянец поэтому пойду-ка я в зад со своими комментариями :)
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.


Повернутись до “Троещина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей