28.04.2011 (O) Кто не на работе приссоединяйтесь

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
mel_nic
* * * *
Повідомлень: 780
З нами з: 18.5.09 15:44
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: 28.04.2011 (O) Кто не на работе приссоединяйтесь

Повідомлення mel_nic » 28.4.11 18:52

Всем спасибо за компанию!Ане отдельное спасибо за маршрут!
Ждем фото :^:
"Все здається неможливим до того моменту, доки це не відбувається" Нельсон Мандела

Аватар користувача
ambu
*
Повідомлень: 23
З нами з: 23.7.10 11:45
Стать: чол
Звідки: Киев Нивки

Re: 28.04.2011 (O) Кто не на работе приссоединяйтесь

Повідомлення ambu » 28.4.11 18:59

http://io.ua/17871148

пока с ЫО.уа разобрался...

пару штук на телефоне добавлю позже

Алексадр
*
Повідомлень: 29
З нами з: 26.7.10 20:07
Стать: чол

Re: 28.04.2011 (O) Кто не на работе приссоединяйтесь

Повідомлення Алексадр » 28.4.11 20:33

В компании снова не получилось:( , но все равно Всем огромное спасибо.Очень тронут вниманием с предложением помощи - прочувствовал ДУХ ВЕЛОКИЕВА не "во сне",а на яву. Заменил камеру,понял,что команду не догнать и покатил соло-мне уже не привыкать. По асфальту: Cтоянка - Ирпень-Гостомель - монорельсовый помаранчевый вагончик. Далее грунты,песочек(не для моего гибрида),сухие торфяники:до разрушенного подвесного мостика - назад до моста возле с. Мощун. Немного по селу, и снова асфальт до самого ДОМА(Беличи). P.S.В Пуще два пса "сбили" дыхание,но обошлось без укусов.А каким маршрутом катила группа?

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 28.04.2011 (O) Кто не на работе приссоединяйтесь

Повідомлення Ul@senko » 28.4.11 20:48

Як кажуть, ШУПЕР-ШУПЕР-ШУПЕР :anti: . Пречудово покаталася.
Дуже всім дякую за компанію і за те, що не побили за напад географічного кретинизму :smt104 .
Даунхіл біля пл. Шевченка був просто БОМБА, я так навіть в Карпатах не літала #crazy_pilot .
Контакти таки рулять :molba: , в топталках на такому покритті я найчастіше летіла в кущі :smt101 .
Дуже сподіваюся, що і надалі будемо так виїздити. Благо, маршрутів багато. Поблукати є де :razz: .
Вибачаюся, що так довго фото завантажувала, треба було встигнути гальма забрати :^: .
Зараз буду їх встановлювати і дивитися хокей :icon_leb: .
ФОТО: https://picasaweb.google.com/1038187641 ... ncDyr6rUFQ#
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 28.04.2011 (O) Кто не на работе приссоединяйтесь

Повідомлення Ul@senko » 28.4.11 20:53

В компании снова не получилось:( , но все равно Всем огромное спасибо.Очень тронут вниманием с предложением помощи - прочувствовал ДУХ ВЕЛОКИЕВА не "во сне",а на яву. Заменил камеру,понял,что команду не догнать и покатил соло-мне уже не привыкать. По асфальту: Cтоянка - Ирпень-Гостомель - монорельсовый помаранчевый вагончик. Далее грунты,песочек(не для моего гибрида),сухие торфяники:до разрушенного подвесного мостика - назад до моста возле с. Мощун. Немного по селу, и снова асфальт до самого ДОМА(Беличи). P.S.В Пуще два пса "сбили" дыхание,но обошлось без укусов.А каким маршрутом катила группа?
Вибач, що так вийшло, зупинилися, як тільки донесли, що група відстала.
Мені сказали, що в тебе щось сталося і ти далі не поїдеш. Якщо ж причина була лише в проколі - треба було таки їхати.
Ми б почекали обов`язково!
Їхали: Житомирська траса - Стоянка - Стоянка 2 - Ірпінь - Буча - Гостомель - Мостище - лісом до Пущі - лісом до пл. Шевченка.
А далі вже хто куди. Особисто я таки поїхала апхіл від пл. Шевченка #crazy_pilot .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей