03.11.2018 (F) Пагорби як зазвичай по Сб

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

03.11.2018 (F) Пагорби як зазвичай по Сб

Повідомлення VooDoo » 1.11.18 17:39

03.11.2018

Маршрут: Посилання на трек, додав купу фото.

Місце збору: 08:55 шлагбаум на лисій горі
Старт: 09:00
Час фінішу: 16:00
Місце фінішу: на місці старту або раніше на Метрологічній
Кілометраж: приблизно 100 км з набором висоти 1,8
Ґрунт/асфальт: приблизно 70/30
Темп: десь 15-17км/год середня на весь маршрут
Брати з собою: запасна камера, гроші і можливо комусь знадобиться світло.
Зв'язок: ПП або ця тема
На вулиці трохи прохолодно, тому бажано їхати так, щоб не дуже спітніти вгору та не змезнути вниз, але в той же час встигнути повернутись без фари.
Планові зупинки: 1) Магазин. 2) Хрест. 3) Рекавері-басейн. 4) Джерело в Феофанії.
Звертаю увагу на набір висоти!


Реєстрація

Зареєстровано: 3
Учасники:
  • Zeka 02.11.2018 12:16
  • Triz 02.11.2018 14:59
Востаннє редагувалось 2.11.18 19:56 користувачем VooDoo, всього редагувалось 10 разів.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 03.11.2018 (F) Пагорби як зазвичай по Сб

Повідомлення VooDoo » 2.11.18 15:23

Які люди! Сто років не бачились! :) Тріз, якщо будеш на 20-х колесах, то навіть не знаю... дуже бажано мтб з амортизацією на цей маршрут, адже тільки Зайчик здатен по ньому займатися мазохізмом їхати в групі на рігіді з однією передачкою. Середня 15км/год означає 40+ на спусках і 2-3 в тягуни.

Прогноз натякає на можливий дощик вдень, якщо так і станеться, то біля другого магазину будемо приймати рішення повертатися назад асфальтом (набір висоти вийде десь 1+к) чи спробувати вологе поле, яке є досить підступним в такому стані, я декілька разів пробував і отримував заблоковані багнюкою колеса. До треку додав багато фоток з різних періодів, може ще щось знайду.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 03.11.2018 (F) Пагорби як зазвичай по Сб

Повідомлення VooDoo » 3.11.18 19:09

Дякую за компанію і приємну зустріч!

Тріз, як твої справи? :) Спробувавши проїхати 10 метрів від шлагбауму на міському 20-ти дюймовому агрегаті, переконався що особисто я точно не зміг би на ньому здолати пагорби, пепелац справив враження нездатного їхати вгору або вниз, при цьому вниз ще й лячно *oops*

Враховуючи зупинки біля магазину на каву, харчування під хрестом та релакс на купелі, зі смачним джерелом в Феофанії зустрілись о 15:30 з середньою 20,1км/год (в якості помсти за напруження в апхілах під кінець намагався відсадити Жеку по рівняках, ну щоб йому життя медом не здавалось, темп піднявся, але виходило не дуже впевнено). Нарешті в цьому сезоні виїхав ділянку "жерти подано", не знаю як вийшло з такою тушкою, хоча факт залишається фактом (зі свідком), це якийсь "метод колобка". Купель схоже забилась і вода перестала бути проточною, на жаль рівень впав і з'явився "душок".

Трохи телефонофото:
IMG_20181103_новий друг.jpg
IMG_20181103_давно хотів зафотати цей пух.jpg
IMG_20181103_з душком.jpg

Аватар користувача
Triz
* * * * *
Повідомлень: 1053
З нами з: 26.5.04 10:47
Стать: чол
Звідки: бомж

Re: 03.11.2018 (F) Пагорби як зазвичай по Сб

Повідомлення Triz » 3.11.18 22:02

Я доїхав %)
Нажаль, не повністю маршрут. За 5 км до Кругліка зламався роз'єм на кабелі USB від повербанка, та вимкнувся телефон. :help
Це було вже в темряві. Тому поїхав асфальтом Круглік-Хотов-Окружна.
На Окружній був в 19:02, дистанція 101 км. Бо багато блукав.
Виїхав десь 70% під'йомів.
На спусках, звісно, несамовито підгальмовувув :crazy:
Пішки лише 2 спуски: з гори Парапланеристів, та у Підгірці.
Середня швидкість руху 13,2 км/г
Пруф фото з місця подій
Show
Зображення
Зображення
Зображення
Герої не вмирають!

Zeka
* * * * *
Повідомлень: 1410
З нами з: 9.6.09 15:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 03.11.2018 (F) Пагорби як зазвичай по Сб

Повідомлення Zeka » 4.11.18 09:35

В процессе езды заметил, что Вуду кроме того что едет быстрее, еще и делает это в более ровном темпе, меньше убиваясь вгору и быстрее разгоняясь на выполаживании, а также добротно докручивает на спусках и в начале подъемов. На ровняках можно было бы катить как минимум на передачку быстрее, но я не хотел загнуться до финиша или словить судороги на подъеме. Жаль, что Триз был не на самом подходящем веле, но рад за него, что он проехал почти весь трек.
Высмотрели вроде бы свежие следы покрышек перед нами, подозревали Одиссея, но встреченные пешеходы докладывали об отсутствии веловсадников. Еще встречных машин было подозрительно много. Спасибо, Вуду! Выложи еще пожалуй страву поглядеть.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 03.11.2018 (F) Пагорби як зазвичай по Сб

Повідомлення VooDoo » 4.11.18 18:18

Тріз знатно познущався над маленьким велосипедом :crazy:

Жека, я лише свідомо розкладав сили з огляду на поточну форму та марафонський маршрут, і коли вага 90+ кг, то не має сенсу викладатися на апхілах на повну, адже така тушка ніколи не поїде вгору на рівних з "дрищами" без зайвих перенавантажень, які накопичуються і в кінці може "рубанути". Запис страви за цим посиланням, на джерелі в Феофанії середня було 20.1км/год, на фініші впала до 19.6, оскільки докатував по голосієву з набором висоти + довго і повільно крутився підземними переходами на Деміївській площі по дорозі до майстерні.

P.S. Сьогодні бонусом закатився упоровся з 1.5к вгору, при чому вдалося трохи поплавати в чистому озері Відро та не змерзнути, вода тепліша ніж в купелі, рекомендую по нагоді. Якби купель хтось доглянув... там точно щось забилось, знав би як її чистити, сам би зробив.
IMG_20181104_Відро.jpg


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей