06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Andrey12
* * *
Повідомлень: 200
З нами з: 19.5.14 15:01
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення Andrey12 » 6.10.18 15:46

Да, жестко. Мы с magnus'ом в Вишневом посмотрели на всю эту картину (я еще пытался как-то мотивировать людей пройти в вагон из тамбура - хорошо что никто не послушал...)) ) и разъехались (я покатил матрасить юга).

P.S. Витя, тебе там письмо со стравы должно было прийти;))

Аватар користувача
magnus
* *
Повідомлень: 191
З нами з: 20.5.10 14:24
Стать: чол

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення magnus » 6.10.18 17:10

Шансов сесть на тягу в Вишнёвом у нас не было. Думал уже ехать домой, но такой чудесный день не хотелось упускать. Прикинув различные варианты, решил ехать реверсом. На маршрут выскочил в Хотове, ехал не напряжно. Встречный ветер начал ощущаться через 50км на открытых полях, в балках не мешал вовсе. За Яцьками встретил Вуду и Меднеса. Вспаханное поле, о котором предупреждали, благополучно объехал. Докатив до БЦ, прикинул, что ждать три часа элку - не вариант. Закатился по дороге до Фастова, как раз на тягу до Киева.

Madness
* * * *
Повідомлень: 592
З нами з: 18.6.09 16:02
Звідки: Киев

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення Madness » 6.10.18 19:23

Теж думав сісти на тягу на Київ-Волинському, але подумав, що шансів більше буде їхати з Київ-паса. Інтуіція не підвела і ми влізли.Вільних місць практично не було, але якось вдалося сісти поставивши вел коло себе. Про поразку вторгнення інших учасників групи в вагон було зрозуміло. Тож до Білої Церкви доїхали ми з Woodoo удвох.На пероні в нас почався істеричний сміх-покатуха ще не почалася, а більшість групи вже нема. Тож телефонуємо Оргу. Олександр з Ростіком прямують по Одеській в напрямку треку. Чекаємо. Доїзжає тільки Олександр, а Ростік приєднуєтьсяся пізніше. І ось нас вже четверо. Біля села Степанівка втрачаєм Ростіка та Сашка. Але зустрічаєм Magnusa, який прямує назустріч. Доїхавши до села Яцкі , зупиняємось біля магазина. Через декілька хвилин Сашко і Ростік знов знайшлися. Далі їдемо разом. Маршрут -супер. Якщо буде можливість проїхатись ним знов-не відмовлюся, але без елекрички. Дуже всім дякую за гарний день в гарній компанії.

Zeka
* * * * *
Повідомлень: 1410
З нами з: 9.6.09 15:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення Zeka » 6.10.18 19:34

Ану давайте сюда живой трек без впаханных полей, вдруг решусь завтра повторить!

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення VooDoo » 6.10.18 20:22

Тамбур тяги справді був епічним в прямому сенсі слова.

Ну і отримав досвід з налаштуванням аморта, був швидкісний простий спуск, мене чомусь замість об'їзду понесло по трохи брудному основному напрямку, внизу бачу лежить поперек дороги якась гілка, нормальна людина стрибнула б це баніком та непомітила б перешкоди, але ж я рак і досі без базових навичок, тому спокійно зкинув швідкість, переднім колесом перевалився і далі щось пішло не так, під зад дало нібито копняка і вийшов з кабіни, здається це відскок аморта у середньому положенні занадто швидкий, обійшлося трохи гнутим півником. Але далі дехто обігнав мене по рахунку виходів з кабіни, спочатку вирішив посперечатись з колією і залишив транспортний засіб далеко позаду себе, а потім приліг відпочити на м'якому пісочку :)

Трохи телефонофото/відео.

Всім дякую за чудову компанію!

Нормального треку не маю, їхав без навігації, можна витягнути із страви, але думаю там з точністю не дуже, кращим буде гармінівський з навігатора.

Madness
* * * *
Повідомлень: 592
З нами з: 18.6.09 16:02
Звідки: Киев

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення Madness » 6.10.18 20:28


Аватар користувача
DespoT.kr
* * *
Повідомлень: 206
З нами з: 19.9.12 19:19
Skype: rostislav.kr
Стать: чол
Звідки: Мегасити

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення DespoT.kr » 6.10.18 21:38

Вранці їхавши на тягу і гадки не мав що це буде найхардкорніша тяга в моєму житті. Зайшовши за 16 хв до відправлення місць вже не було (Меднесс якимось дивним чином мабуть останнє на весь потяг зайняв) Ну гаразд постоїмо в тамбурі, подумали ми з Сашком і це як виявилось була наша фатальною помилкою. Бачучи що пахне смаженим ми віршили веліки скласти біля одних з дверей, а самі двері заблокувати пластиковою стяжкою...І ось трохи набитий потяг підїзжяє до переповненої платформи у Вишневому, ми впевнені у тому що до нас не зайдуть з тилу де складені велики, але ж раптом стяжка просто рветься, мій вел наполовину випадає з вагону і 100500 розлючених пенсіонерів просто задавлюють мене і Сашка у центр тамбура разом з випавшим велом. Я хз як ровери цілими залишились, морально я вже був готовий що там колеса 8-ю, погнуті переклюки, перекидки і руль, якого я просто не бачив бо на ньому лежало чоловік 5 :). І як на зло ніхто не виходив аж до Калинівки, перед якою як нам здалося пів вагона почало кричати що вони виходять. Ну ок подумали ми з полегшенням, зараз випустимо людей і далі вже поїдемо трохи легше, виходимо ми з Сашком і велами з вагона і, і виходить чоловік 5-7, а від нашого вільного клаптика місця вже і сліда не залишилося, ми швидко почали їхати вздовж поїзда але як мені здалося ситуація в сусідніх вагонах буле ще гіршою. Двері зачинилися і ми залишились стояти на платформі одні. +6, зуби і руки цокотять від холода, в мене була дика розгубленість, що робити? Де ми? Їхати додому? Ждати наступного потяга чи автобуса? Вирішуємо крутити до місця старта 50 км, які незважаючи на досить сильний вітер у пику, пролетіли досить швидко. Я правда зрізав у Лосятині, і поїхав вже назустріч хлопцям по треку, а Сашко доїхав аж до перетину треку з Одеською трасою.
Зображення

Зображення

Зображення
Ну а далі був майже 60 км Лосятина, вітер в спину, швидкість під 30, рілля, трава по коліна, все в кращих традиціях суботи :)
Після половини трека я почав вже скисати і щоб не затримувати групу відстав, трохи пофоткавши в своє задоволення, але їхав чітко по треку, аж до сутінок, де побачивши знайомий підйом "Космос" з київської сотки і звернув на її маршрут. Вже в темряві докрутив по Одеській трасі до Києва.
Зображення
Трохи моїх фоток:
https://photos.app.goo.gl/J6JDiqX971ZvGhvDA

Аватар користувача
DespoT.kr
* * *
Повідомлень: 206
З нами з: 19.9.12 19:19
Skype: rostislav.kr
Стать: чол
Звідки: Мегасити

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення DespoT.kr » 6.10.18 22:13

Дивлюся зараз Strava Labs, хлопці я вас майже наздогнав за Великю Бугаївкою десь метрів 500 ще залищалось, це при тому що я робив два привали по 20 хвилин, та ще фоткав і ви явно швидше їхали. Чем ви займалися в дорозі? :mosking:
Зображення

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення VooDoo » 6.10.18 22:53

Дивлюся зараз Strava Labs, хлопці я вас майже наздогнав за Великю Бугаївкою десь метрів 500 ще залищалось, це при тому що я робив два привали по 20 хвилин, та ще фоткав і ви явно швидше їхали. Чем ви займалися в дорозі? :mosking:
Темп: ... мінімум зупинок
Ну не можна так неполіткоректно палити орга контору! Тссс, в Бугаївці був лютий шопінг із засіданням за столиком з кавою, колою, морозивом тощо.

P.S. Круті фотки, за такі гроші треба брати! :good:

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення AlexGer » 7.10.18 11:18

Ооо так. Покатушка була дуже цікава, дякую всім за компанію, хто вижив))) Хлопці вибачайте, я не спец по тягам, тож не знав про такий пдц в цій.
Київ-пасс. Сідаємо, місць розвіситись немає, хоча хв 15 назад ще були б. Стаємо в тамбурі і відправляємось. Сергій сів в середині потягу, що виявилось найгеніальнішою ідеєю в тому потязі.
Відправились тупо з порожнім тамбуром і парою людей, котрим не вистачило сидячих місць. Але далі...
Далі Кар-дачі, Волиняка, напхалось людей ледь не більше ніж було вже. У Вишневому чітерство не спрацювало, стяжки виявились слабкі і зрадницьки порвались. І в двері, де стояли наші вели нахлинуло людей 10.
Далі треш. Всі верещать, зляться, пхаються, один дибіл всіх провокував, тільки бійки не вистачало. Вітя, на твоєму відео, все якось тихо мирно у порівнянні.
Так їдемо декілька зупинок, аж поки вихід у Калинівці(Васильків -1) не припав на нашу сторону. Пів вагону верещить, що їм виходити зараз, думаємо ок норм, випустимо, зайдемо і спокійніше поїдемо далі.
Але нас кинули... Вийшло всього людей 5-7, причому 4 з них зайшли назад і все. Велосипедисти звичайно були найгіршим злом для всіх у тамбурі. Оборону ми з Ростіком тримали відважно, але сил переходити в атаку вже не було.
Я ще намагався влізти в пару дверей, але мене дружно обклали половими органами.
Ну що ж, я не звик здаватися, по прикидкам від нас до перетину треку і одеської траси десь 30 з гаком км, їдемо своїм ходом. Ага щаз...
Їдемо, вітер починає активно вдувати в мордяку, а треба ж встигнути туди, поки приїде інше частина групи, що вціліла в тязі.
Встиг якраз. Але виявилось 51 км :eek: Середня проти вітру 25+, Ростіка залишив на заправці ще на 34 км.
Отакі пригоду до старту. Дуже весело, але це Д - досвід.
Далі їдемо по треку, все гарно, різноманітне покриття, рельєф, пошук доріг, падіння, незаплановані матраси, але то вже буде у звіті.
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
semochki
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 16.7.14 09:42
Стать: чол

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення semochki » 7.10.18 21:35

Show
Зображення

Аватар користувача
DespoT.kr
* * *
Повідомлень: 206
З нами з: 19.9.12 19:19
Skype: rostislav.kr
Стать: чол
Звідки: Мегасити

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення DespoT.kr » 7.10.18 21:47

P.S. Круті фотки, за такі гроші треба брати! :good:
Дякую. А за такі взагалі карбовелами? :roll:
Show
Зображення

Зображення

Зображення
До речі. Помітив що в гугл альбомі, кожна фотка у вчорашній покатушці, привязана до місцевості де вона зроблена. Як так вийшло, якщо фотік не має gps-модуля? Моя версія що гугл синхронізував мій телефон (на якому весь час було увімкнено Locus Map) з часом який виставлений на фотоапараті іншого пояснення я не знаходжу. Раніше такого не помічав.

l-m
* * *
Повідомлень: 384
З нами з: 12.3.15 01:04
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення l-m » 7.10.18 22:56

До речі. Помітив що в гугл альбомі, кожна фотка у вчорашній покатушці, привязана до місцевості де вона зроблена. Як так вийшло, якщо фотік не має gps-модуля? Моя версія що гугл синхронізував мій телефон (на якому весь час було увімкнено Locus Map) з часом який виставлений на фотоапараті іншого пояснення я не знаходжу. Раніше такого не помічав.
Так, якщо увімкнено історю місцезнаходжень, то може вгадувати за часом коли зроблено знімок - https://support.google.com/photos/answer/6153599?hl=uk
Як мінімум з 2015 року ця функція була.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення d.j.Denver » 9.10.18 11:18

Круто ви порозважались!

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення AlexGer » 9.10.18 16:35

Ранок прохолодний, але сонце починає пригрівати, а вітер ще не відчутний. Крутимо Одеською трасою до старту

Зображення

Орг возз'єднався з учасниками, що вижили в тязі і покрутили по дамбі між ставками і каналом. Сонце вже пригріває добряче, вітер в спину, природа шик

Зображення
Зображення
Зображення

Там свої правила дорожнього руху і свої переходи

Зображення

Біля Храпачів зустрічаємо Ростіка і через Лосятин вирулюємо на поля

Зображення

Але осінь - пора врожаю, тож переорані дороги - це норма

Зображення

Маршрут цікавий та гарний, особливо поєднання природи і рельєфу

Зображення
Зображення

У пошуку об'їздів група розділилась та дивом розминулася біля Макіївки, тож крутимо з Ростіком удвох

Зображення

Але магаз у Яцьках поєднує ледачі душі. Так вчотирьох рушили далі. На лісовому спуску біля хутору Вом'янка Вітя вирішує, що він добре літає і без велосипеда. Обійшлося лише погнутим півнем

Зображення

Красоти Соловків

Зображення
Зображення

Перед Барахтами Ростік відокремлюється та їде в своєму темпі, а між тим село нас вітає

Зображення

Вітає не тільки транспорантами, а й місцевістю

Зображення

Сергій не витримує такого натиску на вирішує вийти з кабіни, щоб вклонитися місцевості

Зображення

Балка біля Великої Бугаївки шикарна і в цю пору року. От якби ще не аромати заводу вторсировини на заїзді...

Зображення
Зображення
Зображення

Місцевість Малої Бугаївки вражає не менше

Зображення
Зображення
Зображення

Далі стрімкі спуски і круті підйоми маршруту південних пагорбів на заході сонця і докатка по Києву при світлі фари

Зображення

Дякую всім за компанію і тим хто намагався до нас примкнути. Кожна покатушка - це пригоди і ніколи не знаєш якими вони будуть.
Головне ніколи не здаватися і нагорода у вигляді приємних вражень і спогадів знайде вас :good:
Всі фото ТУТЬ
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Madness
* * * *
Повідомлень: 592
З нами з: 18.6.09 16:02
Звідки: Киев

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення Madness » 9.10.18 20:21

Дякую за звіт. Ці фото будуть ще довго нагадувать про цю яскраву покатеньку.

Аватар користувача
MVM
* *
Повідомлень: 189
З нами з: 15.7.13 20:41
Стать: чол
Звідки: Киев, Соломенка

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення MVM » 25.2.19 14:47

Тільки зараз роздивися тему. Трек цікавий, тре буде проїхатись. Проте в цьому році з тягами київського вузла буде ще важче. До БЦ або через Миронівку їхати, або першою до Фастова і там вже сідати до БЦ :lol: :lol: :lol:

sergejnac
* *
Повідомлень: 100
З нами з: 29.8.11 14:47
Стать: чол
Звідки: киев борщаговка

Re: 06.10.2018 (R) Біла Церква - Київ

Повідомлення sergejnac » 2.3.19 20:15

Вiд душi посмiявся з пригод в эльцi! (хоча коли сам був в такiй ж ситуацii i трiщали ребра- було зовсiм не до смiху)

Теж не катав в цому напрямку- вiзьму до уваги.


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей