09.12.2017 (R) Зимова Кодра

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Zeka
* * * * *
Повідомлень: 1410
З нами з: 9.6.09 15:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 09.12.2017 (R) Зимова Кодра

Повідомлення Zeka » 9.12.17 22:22

Магазинов на треке лично я видел как минимум два, и оба были открыты. В Забуянье был магаз, и в селе на букву П был. И колодцев навалом, я дважды пополнял запасы!

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 09.12.2017 (R) Зимова Кодра

Повідомлення Ul@senko » 9.12.17 22:57

Ніхто ж і не казав, що магазинів не було. Просто це була голодна субота :D .
Show
Потреби в магазинах особливої не було - їжі/води у всіх із запасом, а мерзнути зайвий раз не хотілося :unknown: .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
anton300
* * * *
Повідомлень: 503
З нами з: 24.9.09 11:46
Стать: чол
Звідки: Киев, пустыня "Осокорки".

Re: 09.12.2017 (R) Зимова Кодра

Повідомлення anton300 » 9.12.17 23:10

и один на велосипед с 20-ми колесами.
та ну ладно?
не верю .... )
Всё пройдёт, и это тоже.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 09.12.2017 (R) Зимова Кодра

Повідомлення Ul@senko » 10.12.17 00:27

Та був, недовго, але був - чи то 16, чи то 20, Тріз точніше скаже :friends: (гарна вийшла фотка :ROFL: )
Зображення
Знімаю шляпу - я навіть на 26" страждала б сьогодні :gerl: (I am linyva :zopa: ).

ФОТО дивитися, скачати. Дякую, Олександр :Rose: .

Ранок видався сногсшибатєльним
Зображення
Зображення

Тож ми швиденько втекли на грунти - по мінусу там досить приємно
Зображення
Зображення
Зображення

Дорога вздовж залізниці від Новобіличів до Ірпіня частково розбита тракторами чи вантажівками (їм мало дороги вздовж з/д полотна, треба ще і тут нагидити), але на щастя поки не вся
Зображення

За залізничним мостом возз"єднуємося з Магнусом - трансляція таки зручна штука :D
Зображення
Зображення

У Михайлівці-Рубежівці губимо Тріза, далі крутимо уп"ятьох. На полях - як пощастить: то калюжі - рулюєш кругами, то благодать
Зображення

В лісі ж переважно класно (і чим далі від Києва, тим класніше)
Зображення

За Хмільною Магнус змагається з калюжею, 1:0 на користь мокрої, втім скіли Жені "уникни черезрульки" на 5+ :good: (відбувся мокрою ногою)
Зображення

Подаруночок від Кабхаала - нувирозумієте :V: (хто ж так низько і на видноті чіпляє??)
Зображення

Оскільки Меднес з Магнусом проскочили цю точку, оглядаємо пакет утрьох і крутимо зрізкою, про яку вчора казав Кабхаал
Зображення
Зображення
Втім, як виявилося, дорога на Мар"янівку по треку була краща :dash2: . І повна пригод :D .
На хлопців біля лісу напали... Тьолки! Сергій якось бочком уник близького знайомства, а от Женя тепер тру CowBoy, адже втікав від корови лісом. Довго.
Хммм, вперше чую, щоб корови були такі агресивні :o .

Не встигла я впасти на пісочок з льодом, як нас знову п"ятеро, втім недовго: Сегрій втікає трішки вперед по треку, і цього досить, аби згубитися: здибали у лісі прекрасну зрізку, тож за Плахтянкою крутимо у розвідку.
На мосту через Здвиж, натхненні багнючкою, крутимо по паралельній дорозі
Зображення
Зображення
Зображення

Лебеді на околиці Королівки зимують на озері
Зображення

У Забуянні робимо тех.зупинку - і Сергій добирає. Знову уп"ятьох. +1 смугаста знахідка :D
Зображення
За годину до цього:
- Аааааня, це вже Кодра?
- Ні, це ще Королівка.
...
- О, а оце вже Кодра
Зображення
Зображення

За селом трохи походили, доки вийшли на трек - тут вже відчувається Полісся :D : мали нагоду форсувати переправу, але знайшли вихід.
Требухівку складно назвати навіть струмком - і це при тому, що нині річки досить повноводні. Певно влітку вона геть пересихає
Зображення

Натомість Кодра не розчарувала
Зображення

Справжня поліська красуня
Зображення
Зображення
Зображення

А от далі одні обломи: вздовж р.Кодра до р.Тетерів варто їхати по лівому берегу і форсувати брід. На правому березі стежка втикається в ріку/болото, у взутті не перейти.
Оскільки слово "брід" викликало недобрі погляди у мій бік :twisted: , пропоную розвідати ліс з іншого боку асфальту. Але тут теж невдача: дорога звертає в інший бік.
Ну що ж, "насильно мил не будешь" (С). За годину до електрички фінішуємо. Неспішно купуємо квитки - і в магаз, за йогуртом і гарячим чаєм
Зображення

За 10 хв до тяги телефонує Тріз, в нього ще 3 км. Просимо дядьку-контролера пропустити нашого - не підвів, пропустив Максима, який заскочив у двері, що вже зачинялися :friends: .

Дякую всім за цей чудовий день :girl_in_love . Сергій правий, це був тріумф маленьких коліс (wtf, де всі найнери???)
Show
Зображення
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Triz
* * * * *
Повідомлень: 1053
З нами з: 26.5.04 10:47
Стать: чол
Звідки: бомж

Re: 09.12.2017 (R) Зимова Кодра

Повідомлення Triz » 11.12.17 02:58

та ну ладно?
не верю .... )
Пруф, декілька світлин in action
Зображення
Зображення
Зображення
І все це завдяки файним покришкам DSI зі Шрі-Ланки(!) :molba:
Зображення
Що я знав про Шрі-Ланку до цієї покатеньки?
Мабуть те, що й всі:
чай,
слони,
"Тигры освобождения Тамил-Илама" })
А зараз я ще знаю бренд Шрі-Ланкійських покришок DSI (по 100 грн за 20*2.0 :good: ), дякуючи яким мій роверик не боявся багнюки 8)

Ось мій трек.
phpBB [media]

Почалось з того, що болт лівого шатуна почав відкручуватись :p , голова групи дала засвіт і я звернув не туди на точці приблизно 24,5 км...
І ось я вже мандрую соло :help:
А я ж розраховував на відпочинок згідно з пунктом правил:

Код: Виділити все

6. Хвіст приїздить відпочившим.
:dance2:
Але я ще не здаюся, намагаюсь наздогнати :trud: Для цього дивлюсь онлайн трансляцію положення організатора (LocusMaps дозволяє це робити лише через web), потім перемикаюсь і дивлюсь де знаходжусь я. Одночасно ще видивляюсь зі змінним успіхом сліди покришок на дорозі.
Так продовжується десь кілометрів 10 до Хмільної де, не знаючи трека, я впираюся спочатку в річку, а потім в забор із колючої проволоки :dash2:
При цьому болт шатуна продовжує :p періодично :p відкручуватись :p :zopa: . Та й постійне перемикання на смартфоні відбирає зайвий час.
Тому вирішую далі не намагатися наздогнати групу :girl_flag Вмикаю навігацію Гугл до кінцевого пункту Пісківка в режимі пішохода і насолоджуюсь :inlove: Гугл намалював мені зайвих десь 20 км асфальту на відміну від запланованого треку. Але й добрих грунтів також не пожалкував :Rose:
Власне річку Кодру я бачив лише трошки і лише в темряві *oops*
В електропотяг впригнув за секунду до отправлення %)
Дякую всім за компанію.

p.s.
Show
Нафуя я приїхав в Забуя?
Зображення
p.p.s.

Код: Виділити все

6. Хвіст приїздить відпочившим.
На власному прикладі замислився, а чи можливе таке? :help
Якщо "голова" чекає на "хвіст" на поворотах та розвилках то відпочиває саме "голова".
Якщо повільний "хвіст" відсікається і потім їде у своєму темпі, то це також не гарантує відпочинку. Бо свій темп не є синонімом відпочинку.
Можу уявити собі лише відпочинок "хвоста" у тісній шосейній групі :icon_leb:
Герої не вмирають!

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 09.12.2017 (R) Зимова Кодра

Повідомлення Ul@senko » 11.12.17 12:14

Так продовжується десь кілометрів 10 до Хмільної де, не знаючи трека, я впираюся спочатку в річку, а потім в забор із колючої проволоки :dash2:

судячи з усього, мова йде про 35-й км твого треку - ми там вперше теж повірили у дорогу, яка виявилася за парканом (правда їхали у реверсі).
Згодом знайшли об"їзд (на запланованому маршруті він точно промальнований, свій трек незабаром викладу).
Якщо "голова" чекає на "хвіст" на поворотах та розвилках то відпочиває саме "голова".
Якщо повільний "хвіст" відсікається і потім їде у своєму темпі, то це також не гарантує відпочинку. Бо свій темп не є синонімом відпочинку.
мова йде про те, що якщо хтось відстає, а потім догрібає, відпочивати не буде коли. Адже це субота.
А в суботу краще намагатися не випадати з групи, бо чекання на поворотах/матраси/обіди - це прикраси недільних покатушок :D .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 09.12.2017 (R) Зимова Кодра

Повідомлення Ul@senko » 14.12.17 23:30

Пройдений трек (без тупняків): http://biketrack.in.ua/kodra.html
Краще зноситися, аніж заіржавіти.


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей