20.11.2017 (R) Лиман Ошитки

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

20.11.2017 (R) Лиман Ошитки

Повідомлення Ul@senko » 18.11.17 15:15

20.11.2017

Маршрут: Київ - Вишгород - Лебедівка - Ровжі - лиман - Лебедівка - Вишгород - Київ

Місце збору: 08:30 Гонсалеса (див. трек, зелений прапорець)
Старт: 08:35
Час фінішу: 16:00
Місце фінішу: Гонсалеса (ЧАС ФІНІШУ ПРИБЛИЗНИЙ)
Кілометраж: 118
Ґрунт/асфальт: 85-15
Темп: середній, з поправкою на холод
Брати з собою: справний велосипед, шолом, 2 запаски, аптечку, вело-аптечку (латки, замок для ланцюга, крюк на раму), насос, фінанси на поповнення запасів і форс-мажор, світло
Зв'язок: приват, тема
1. Велошолом на голові - обов'язкова умова!!!
2. Реєстрація - після погодження з організатором. Хто реєструється без погодження - той Віталік Козловський.
3. Все, що міцніше кефіру, вживається після покатушки.
4. Темп і напрямок руху визначає організатор або особа, що назначена ведучим.
5. Учасник, що обганяє групу, вважається таким, що знає дорогу І НАДАЛІ МАНДРУЄ СОЛО.
6. Хвіст приїздить відпочившим.

Ті, хто у суботу фінішував зі мною не менше 5 разів, льготніки і гражданє з проїзними реєструються без погодження.


Реєстрація

Зареєстровано: 3
Учасники:
Востаннє редагувалось 19.11.17 20:57 користувачем Ul@senko, всього редагувалось 2 разів.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 20.11.2017 (R) Лиман Ошитки

Повідомлення Ul@senko » 18.11.17 15:30

З Поліссям черговий облом :dash2: , тож ловимо останні катальні дні у будні
Show
phpBB [media]
Рухаємося вздовж каналу і під ЛЕПом
Зображення
Зображення
лісами і полями
Зображення
Зображення
Зображення
місточками і по дамбі
Зображення
поклонимося Ровжанському монстру
Зображення
і задоволені по саме неможу фінішуємо на точці збору :D
Зображення
Формат - голодний, воду/перекус беремо з дому, магазини на маршруті не передбачені.
Зупинки короткі, на фото/вуглевод, у крайній точці швидкий бутербродо-перекус.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 20.11.2017 (R) Лиман Ошитки

Повідомлення Ul@senko » 22.11.17 00:28

Нічогенька така акліматизація вийшла, з +25` у -3`, з м"якенької revelation в карбонову ригідку (і по корінцям), з лівостороннього руху у правостороннє автомобілеорієнтоване пекло... Але все по порядку.
Дорога до старту: людоньки, що ж це робиться?? Чому всі по зустрічці?? АААААААА Зображення. Ааа, стоп, Анічка. Ти у флісі/віндстопері, значить вдома. Це ти олень. Згадуй!!

0 км: шотакоє, де всі? Підніми мене! Холодно жж! Зображення
Зображення
На годиннику 8:24. Куди ти так валила? Нарізаю круги, дочекалася таки Андрія і о 8:44 стартуємо. Ніг вже не відчуваю, руки починають відмирати. Морозна адаптація...

4 км: караул, як же перемкнути передачі? Де мої пальці на руках? Зображення

7 км: ооо, пальчики, любі, ви повернулися. Перемкніть передачки, несила вже маслати на такому каденсі!

17 км: котики о_0 ? Та ладно. Зупиняємося. Так і є! Котики під інеєм
Зображення

19 км: виглядає страшно, але завдяки морозцю воно тверденьке, і ми встигаємо проскочити, мінімально заляпавшись
Зображення

Мар`ян запізнився на старт. Але чиї ж це ральфи на дорозі весь час?

32 км: тьолочки у лісі
Зображення

38 км: туман над грунтом, виглядає таємниче, зупиняємося
Зображення
Зображення

45 км: обвідний канал
Зображення
Зображення

Та чиї ж це ральфи? Два. На двох ральфах Мар"ян катає. Але він має бути ззаду. А сліди явно свіжі...

51 км: мила стежка між сосен
Зображення

55 км: Мар"янчику, киця моя, як ти попереду виявився? Далі крутимо утрьох
Зображення
(Мар"ян примудрився нас обігнати на маленькому тупнячку. Так буває :D )

58 км: ціль досягнута! Ну майже... Паркани/заборони нашевсьо!
Зображення

59 км: і тут облом - всі прям капіталісти. Втім нас, вихованих на Десні, Чернігові, Макарові-1 і Вароші, таким не злякаєш. Тому...
Зображення

Загалом водойма ніачом. Краще їхати на мис. Та що ви розумієте про слизькі тапки??
Зображення

64 км: перекус, трохи підсушуємо одяг, шокуємо місцевих Зображення
Зображення
Зображення
Поповнення запасів вітаміну D
Зображення

64-65 км: проїхали вздовж річки (як розвідав Алєксандр, за що йому благодарочка). Нині дуже ок, влітку будуть страждання. Але їх не уникнути: основна просіка заросла.

66 км: Його Арматурна Волохатість Ровжанський Монстр
Зображення
Даруй нам файну погоду і цікаві маршрути
Зображення
Восхваляємо тебе! :ROFL:
Зображення

71 км: шипи затягнуті під крутіння, а не під вистібання :crazy:
Зображення

71-88 км: ооо, ровжанські піски монамур Зображення. Фінішувати з цього відрізка соло вже стає "доброю" традицією
Зображення

Дочекалася Мар"яна, Андрія все немає. Змерзли по саме неможу, тому вирушаємо далі удвох.

94 км: піски, дякувати небесам. Маслаю і гріюся. Але що це? Знову сама? %) Втім сонце сідає, я промерзла до кісток, зупинятися несила. Гріюся, співаю пісень, кручу.
Кілька разів зупиняюся чекати хлопців. Холодно. Нікого...
Зображення

106 км: з"їзд на асфальт. Ставлю ліхтар. Правостороннє пекло! Викрадіть мене хтось! Зображення

106-111 км: тричі зупиняюся прийти до тями, знаходжу спільну мову з фурою, втім легковику заважаю... Не впала - і добре. Серце б"ється під 200. Клята траса! :cry:

112 км: намагаюся зібратися з думками і заспокоїтися: дорогою додому ще доведеться виїздити на дорогу. Стою довгенько - телефон, банан.. Мерзне навіть голова. Аж тут Мар"ян добирає! :Yahoo!:

Фінішуємо удвох. Хароша покатушка, і покритіє інтєресноє (особливо на ригідці) :crazy:
Зображення
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 20.11.2017 (R) Лиман Ошитки

Повідомлення Ul@senko » 22.11.17 00:42

Пройдений маршрут: http://biketrack.in.ua/liman-oshitki.html
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: 20.11.2017 (R) Лиман Ошитки

Повідомлення d.j.Denver » 22.11.17 01:56

Може хоч в морози ці кляті піски попустить?

P.S. що ж тобі так з автівками не щастить?... :duma:

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 20.11.2017 (R) Лиман Ошитки

Повідомлення Ul@senko » 22.11.17 02:06

Піски нині ніачом, як грунтівка. Трохи дошкуляли корінці на ригіді і неправильній посадці.
А авто.. Не знаю. Певно десь я нагрішила, інакше хз, чого я так мила тим "гладіаторам".
Чотири пригоди за рік, і сезон ще не закрито.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Panikovski
* *
Повідомлень: 152
З нами з: 23.4.14 23:29
Skype: marikovski
Стать: чол

Re: 20.11.2017 (R) Лиман Ошитки

Повідомлення Panikovski » 22.11.17 09:10

Я коли збирався на покатеньку, мабуть, пропустив фразу - темп суботній, або у мене календар заглючив!!! При чому як в голові так і на девайсіках. Збирався точно як на буденний матрасік, а в підсумку вийшло укаталово в кізячину і 3200+ калорій ф топку!
Запізнився на старт приблизно на пів годинки, через що стартанув із "Гонсалеса" десь о 9:05. І питання чи їхати взагалі якось в голові не промайнуло. Просто встав на педалі і вирішив добрати. Тим більше, що не суботня спарта же ж... Десь за Вишгородом спіймав обривки слідів мегаОрга, які так само швидко канули в воду як і знайшлись. Подумав, що Анічка ломанулась в реверс. Вона полюбляє такі сюрпризи робити :-) В будь-якому випадку, десь на тречку пересічемся і потім потулимо додомцю разом і було б добре, щоб ця зустріч відбулась десь на середині треку, десь на місточку в Ровжах. Власне, так і сталось ))) Приперся я на місток і за хорошою традицією вирішив там матраснути, поповнити вуглеводні запаси в т.ч. бутербродні запаси... Стою такий хвилин 10 на місточку, пику грію на сонечку, погодка хороша, птИчки не співають (бо холодно чи впадлу) і тут чую крик в ліве вухо. Повертаюсь - їдуть дві лосячі мордяки ))) Зустріч таки відбулась і чітко там де й планував! Але виявилось, що вони їхали все-таки не в реверсі, а в норм режимі.
Поки добирав Аню and Co - добряче так виклався, через що другу половину треку вже почав просідати. Особливо після Лебедівки. Середня впала з 21.5 до 18 :unknown: Тут вже дається в знаки відсутність стабільного катання. А Орг-біоробот щойно приїхав з Кіпру і показав, хто тут голвний )))
Катнули душевно! І вкрутили добре, і поспілкувались, і погнали біса, і поділились враженнями, бо давно не бачились... ;)


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість