08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення VooDoo » 7.7.17 12:16

08.07.2017

Маршрут: Посилання на трек

Місце збору: 09:25 шлагбаум на лисій горі
Старт: 09:30
Час фінішу: 18:00
Місце фінішу: на місці старту (див. трек) або раніше на Метрологічній
Кілометраж: 103 км з набором висоти 1,8км
Ґрунт/асфальт: приблизно 90/10
Темп: 15-16 км/год середня швидкість
Брати з собою: воду, гроші
Зв'язок: Ця тема або ПП
Розглядаю цей маршрут як тренування на витривалість з одночасним милуванням чудовими краєвидами. Буду радий компанії із розрахунку приблизно 15-16 км/год середньої швидкості (це із врахуванням загального набору висоти 1,8км), тобто вниз і на рівнині набато швидше. Для тренованих людей такий темп буде здаватися занадто повільним, але із-за набору висоти зовсім новачкам варто утриматися від такої подорожі, інакше евакуація буде неминучою. В дорозі за планом 3 зупинки, це буде 35-й км (магазин, колонка з водою), 55-й км (на хресті перед Парком Київська Русь - просто зупинка для фото, води та їжі не має), 66-й км (купель, колодязь з водою).
По Києву до старту та з місця фінішу можна дістатися міською електричкою (ст. Видубичі).


Реєстрація

Зареєстровано: 6
Учасники:
Востаннє редагувалось 7.7.17 18:55 користувачем VooDoo, всього редагувалось 5 разів.

Boban84
*
Повідомлень: 17
З нами з: 7.6.17 10:53
Стать: чол
Звідки: Киев (Дорогожичи)

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення Boban84 » 7.7.17 14:00

Добрый день!
Можно с Вами? Хочу попробовать свои силы.
Трек скачал, если отстану доеду самостоятельно.
8)

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення VooDoo » 7.7.17 14:12

2 Boban84
Так, звичайно. Можна не запитувати, покатушка відкрита. Не забудь добре поснідати, маршрут потребує великих енерговитрат, напруженої роботи на апхілах та навичок керування стежками вниз, якщо це в перший раз, то буде стрес для організму :)

Boban84
*
Повідомлень: 17
З нами з: 7.6.17 10:53
Стать: чол
Звідки: Киев (Дорогожичи)

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення Boban84 » 7.7.17 14:54

Понял, спасибо за совет!
Это будет первая сотка, но не первая покатушка.
Самое большое расстояние было пока 70 км., в принципе без проблем.
Есть желание раскатываться дальше.
8)

Аватар користувача
mayfly
* *
Повідомлень: 81
З нами з: 19.1.14 22:10
Стать: чол
Звідки: Киев, Отрадный

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення mayfly » 7.7.17 15:10

Проедусь с вами, если не возражаете.

Аватар користувача
cloak-man
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 1.4.16 15:37
Skype: for business
Стать: чол
Звідки: Kyiv, Ukraine

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення cloak-man » 7.7.17 16:47

и мне немножко стресса, пожалуйста!
жизнь нельзя отложить на потом

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення VooDoo » 7.7.17 18:12

2 cloak-man
Для стреса треба їхати у групі з іншим складом, а на завтра вангую тобі відпочинок :)
О 10-й ранку на стартовій галявині "підберемо" ще +2, так що намічається колгосп та мета доїхати до 1-го магазину на 35-му км без втрати його членів *oops*

Аватар користувача
FreeMan.Go
* *
Повідомлень: 148
З нами з: 28.12.14 22:26
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення FreeMan.Go » 7.7.17 19:11

С точки старта будут ехать две группы, я веду LIGHT группу, так что если кто решит сократить в итоге, милости просим :empathy :friends:

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення VooDoo » 7.7.17 21:06

Отже, завтра зранку біля шлагбауму скоріш за все буде велосипедний Вавілон, можливо із-за цього охоронцям з будки заважатимемо нормально додивитися сни. Загальний старт о 9:30 шляхом об’єднання з цією темою створено заради надання учасникам можливості зробити впродовж 1-1,5год. після старту вибору яку ж прийняти пігулку - червону чи синю. Але на горизонті вималювався ще один старт з того ж місця на 20 хвилин раніше, тобто вірогідність змішування двоколісних досить велика, в той же час, враховуючи хронологію створення тем, у нас є право першої шлюбної ночі.

Прохання не спізнюватися затримуватися, оскільки потяг відправляється суворо за розкладом о 9:30.

Аватар користувача
cloak-man
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 1.4.16 15:37
Skype: for business
Стать: чол
Звідки: Kyiv, Ukraine

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення cloak-man » 8.7.17 07:03

Зимой на сборах на Кипре меня покусали два злых триатлониста и я выбрал синюю таблетку. С тех пор я себя ни разу не пожалел!

Зображення
Востаннє редагувалось 11.7.17 19:58 користувачем cloak-man, всього редагувалось 2 разів.
жизнь нельзя отложить на потом

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення VooDoo » 8.7.17 17:16

Ну що ж, як і очікувалося, "великим колгоспом" їхати подібні маршрути просто нереально, але я не очікував що почнемо так сильно розтягуватися прямо зі старту, хоча тронули досить спокійно і обережно, вже до стартової галявини, тобто через декілька км, вже були "втрати" із групи. На жаль, не всі розуміють що таке "рельєф", що це не за Борщагівкою розганятися рівнинними полями, що треба, як писав вище в цій темі, крутити вгору та менше гальмувати вниз, у зв’язку з цим виникають певні проблеми з адекватною оцінкою своїх поточних можливостей. У будь-якому випадку кожний отримав досвід та, сподіваюсь, свою частку задоволення.

До першого піт-стопу доїхали на 7-ми парах колес, пили квас, дехто бортувався, очікували коли підтягнеться Семен разом з хлопцем на новому скоті:
Зображення
Але вийшов місцевий алкаш і сказав що нещодавно проїхали двоє велосипедистів, повідомили зараз буде натовп (це про нас) і нібито вони поїхали вдвох вперед на гору, я перепитав і отримав від нього підтвердження що один був у помаранчевій формі (Семен), тому ми вирушили далі. Сашко та Богдан зрізали із-за необхідності бути вдома раніше, отже залишились в 5-х, на першому шикарному апхілі "загубили" mayfly (можливо помиляюсь з ніком), чекали його на хресті та біля купелі, але вже не було ні його, ні телефонного дзвінка. Семена так і не наздогнали, вирішили що у алкаша стався глюк або Семен вирішив зрізати трек.

Велопрокат на хресті показував непристойні зображення:
Зображення

Звісно ж скупнулися за розпорядком дня в "копальні" , свіжа вода гарно впливає на організм.

Ну і в кінці не міг не зробити фотку поруч з легендарним велосипедом, 26-ти дюймовий ригід на вібряках їде вниз краще ніж я з м’якою вилкою та злою гумою :)
Зображення

Всім дякую за компанію!


Зараз почався Кейрін на Київському велотреку 2017, мабуть поїду подивлюся, та треку ще ніколи не був.

l-m
* * *
Повідомлень: 384
З нами з: 12.3.15 01:04
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення l-m » 8.7.17 17:48

Але вийшов місцевий алкаш і сказав що нещодавно проїхали двоє велосипедистів, повідомили зараз буде натовп (це про нас) і нібито вони поїхали вдвох вперед на гору, я перепитав і отримав від нього підтвердження що один був у помаранчевій формі (Семен), тому ми вирушили далі. Сашко та Богдан зрізали із-за необхідності бути вдома раніше, отже залишились в 5-х, на першому шикарному апхілі "загубили" mayfly (можливо помиляюсь з ніком), чекали його на хресті та біля купелі, але вже не було ні його, ні телефонного дзвінка. Семена так і не наздогнали, вирішили що у алкаша стався глюк або Семен вирішив зрізати трек.
Судячи з усього, у алкаша стався глюк на рахунок кольору, але ті двоє то були ми з Ляльвером :)

Andrey12
* * *
Повідомлень: 200
З нами з: 19.5.14 15:01
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення Andrey12 » 8.7.17 18:04

Да, прокатились отлично, с каждым разом темп все увеличивается - на этот раз если не ошибаюсь под окружной по данным Voodoo средняя была 18.6 км/ч . Ну и поставил последний чекпоинт на этом маршруте - заехал микромодъем возле ограждения с сеткой, который обычно заходят (даже удивился, заехался он довольно не сложно - за метров 40 остановился пока все поднимутся, потом немного разогнался, выскочил и немного подкрутил на передаче 2-2 или 2-3).
Судячи з усього, у алкаша стався глюк на рахунок кольору
Думаю он не смог обработать слово "помаранчевий" :)

Аватар користувача
mayfly
* *
Повідомлень: 81
З нами з: 19.1.14 22:10
Стать: чол
Звідки: Киев, Отрадный

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення mayfly » 8.7.17 19:29

Прошу прощения, что не позвонил - не хотел отвлекать вас в дороге. Тем более я еще под планерной горой предупреждал - если что, не ждите. На апхилле-то я отстал не сильно, зато когда все поехали вниз, я догнать уже не смог. Я еще в Голосеево думал, что спуск закончится инфарктом или падением, но как-то пронесло. Боюсь я с такой скоростью вниз ехать *oops* Самое интересное, что прокол не был последней неприятностью. Вскоре после того, как вы скрылись из виду, у меня захрустела педаль. Ехать не мешала, зато звуковое сопровождение местами было еще то - прохожие пугались. Но домой поехал не сразу, а накрутил с этим хрустом в сумме 115 км :o Главное, что все обошлось. Если возьмете, как-нибудь еще запишусь с вами. Нужно же как-то учиться с горок спускаться, а то без необходимости сам себя не заставлю *oops*

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення VooDoo » 8.7.17 21:46

2 mayfly
Так, звичайно. Щодо спусків - просто маршрут боянистий, і тому всі знають де небезпечні ділянки, на яких бажано заради безпеки пригальмувати, і навпаки місця, де можна "відпуститися".

semen
* * * * *
Повідомлень: 1063
З нами з: 13.2.10 20:08
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення semen » 8.7.17 22:29

Та ні, ми точно не виривалися вперед групи.
Спочатку я кілька разів призипинявся зачекати Emelu (Віталік), потім підібрали хлопця, що мав намір їхати лише до середи маршруту, а потім до Українки (він підкачував колесо). На спуску перед підйомом на планерну гору, він знову проколовся, але я був вже внизу. Коли мені це сказав Віталік, я вирішів, що він не має трека, тому зупинилися почекати, коли набридло - заїхав назад на вершину пагорбу, поспілкувався з ним та рушили далі вдвох (він відмовся від допомоги та лишився).
Тому, наздогнати було не простим варіантом.
Їхали повний маршурт, погода просто сприяла - хмарки місцями закривали сонце. На Володимирському колодязі я занурився до купелі, відчуття відмінні (був у роздумах лізти чи ні, оскільки погода не була спекотною, але відчуття від холодної води ще яскравіше, ніж у спеку).
Voo-Doo спасибі, що зібрав нас всіх :good:
Всі межі в твоїй голові!

Аватар користувача
Vitalka
* * * * *
Повідомлень: 1655
З нами з: 2.9.05 14:54
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення Vitalka » 11.7.17 13:09

Місце фінішу: на місці старту (див. трек) або раніше на Метрологічній
- а дайте трек глянути ;)

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: 08.07.2017 (O) Улюблений боян на південь по вихідним

Повідомлення VooDoo » 11.7.17 16:36

- а дайте трек глянути ;)
Якщо дещо уважніше подивитися на перше повідомленні в темі, то там є посилання на нього. Скоріш за все ти їздив цей маршрут в минулому :)


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей