Сторінка 1 з 1

09.04.2017 (R) Повз ковалів

Додано: 8.4.17 18:10
longwell
09.04.2017

Маршрут: Святошинське озеро - Стоянка - Дмитрівка - Забуччя - Ворзель - Ірпінь - Романівка - Святошинське озеро

Місце збору: 08:55 перехрестя вул. Чорнобильської і пр. Перемоги
Старт: 09:05
Час фінішу: 16:00
Місце фінішу: там де й старт (!час фінішу приблизний)
Кілометраж: ~50
Ґрунт/асфальт: 70/30 5%пiски
Темп: 10-15км/год не поспішаємо
Брати з собою: справний велосипед, шолом, запаску, аптечку, вело-аптечку (латки, замок для ланцюга, крюк на раму), насос, фінанси на поповнення запасів і форс-мажор
Зв'язок: приват, тема
1. Шолом на голові - обов'язкова умова!!!
2. Реєстрація - після погодження з організатором. Хто реєструється без погодження - той "самізнаєтехто". (Друзі з FB реєструються без погодження :) )
3. Все, що міцніше кефіру, вживається після покатушки.
4. Темп і напрямок руху визначає організатор або особа, назначена ведучим.
5. "Участник, уехавший вперед и потерявший организатора из виду, считается знающим дорогу" (С).
6. Старт за годинником time.nist.gov без затримок!


Реєстрація

Зареєстровано: 2
Учасники:
  • Dara 08.04.2017 21:38

Re: 09.04.2017 (R) Повз ковалів

Додано: 8.4.17 18:11
longwell
Завдання мінімум - заїхати до "Кованої скарбниці" http://shk.com.ua/portfolio/metalliches ... kie-raboti
і пофоткатись там і у будь-яких інших файних місцях, які нам трапляться (бо треба потренуватись із свіженьким світлофільтром).
Після сьогодняшніх дощів будемо коригувати трек з метою уникнення багнюки. Тому процент асфальту може збільшитись.
У Ворзелі їмо випічку, матрасимо, спілкуємось. :friends:
phpBB [media]

І не поспішаючи вертаємось додому іншим шляхом.

Re: 09.04.2017 (R) Повз ковалів

Додано: 8.4.17 20:09
Dara
Можна?

Re: 09.04.2017 (R) Повз ковалів

Додано: 8.4.17 20:10
longwell
Приїзди!

Re: 09.04.2017 (R) Повз ковалів

Додано: 9.4.17 17:06
longwell
Вийшло якось так https://www.strava.com/activities/934624958
Було нас лище двоє, але це нікого з нас не засмутило, а навпаки дало можливість приділити максимальну увагу один до одного.
Та і світлофільтр було випробувано чудово. Dara надзвичайно талановита модель!

Re: 09.04.2017 (R) Повз ковалів

Додано: 10.4.17 16:37
Dara
Чудово проїхалися! :Yahoo!: Велика дяка оргу і по сумісництву фотографу за цю подорож.
Dara надзвичайно талановита модель!
Ой дякую... :Rose: Я мабуть за кілька років стільки не фоткалася, як за один цей день.

Спочатку я випадково ледь не потрапила в іншу групу, на Плесецький кар’єр - точки старту були поруч. :D :girl_blush Але розібралась і ми поїхали до ковалів. І не пожалкувала! І у нас було весело, зустріли багато красивощів, які роздивлялися і фоткали. Подумалося, скільки ж гарного зазвичай залишаються поза увагою. І то був час для таких цікавих дрібничок - оригінальний піньок-спрут, березове гілля, мох, перші бруньки, відблиски на воді... Погода нам сприяла - було сонячно, а вітер у лісі не дошкуляв. Так що в мене плюс кілька пойнтів до цьогорічної велозасмаги. :)

Дуже сподобалося у ковалів - трансформер, якого ковалі поставили на вході - здоровезний такий!

Було дуже дивно бачити магазинчик при хлібопекарні у Ворзелі без черги велосипедистів. :D А тьотя-продавщиця як здивувалася: І це й усе!!! Я вперше скуштувала круасан, хоча їздила до хлібопекарні разів 7 (не питайте як у мене так вийшло :girl_pardon). І пиріг з м’ясом у них добрячий. :good:

Загалом день пройшов просто супер. В пам’яті стільки нових лісових доріжок - скоро і в тих лісах буду орієнтуватися. :)

Re: 09.04.2017 (R) Повз ковалів

Додано: 10.4.17 20:17
longwell
Ось навибирав для широкого загалу.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення