Доброго дня, шановні форумчани! Нещодавно, зломався мій 7-ми річний велосипед, oscar якось там. Дешевий велосипед, куплений мені ще в дитинстві, який з себе нічого гідного не являв. Так от, вирішив купити нормальний велик, тим паче, скоро літо, час коли я активно (ну, майже) катаюсь на байку. Надію...