***Очки в користуванні не були (але без упаковки) - купляв на подарунок, але не так сталося як гадалося) Я фотограф, тому не думайте, що фотографії крадені)) (можу скинути бекстейдж зйомок, або фотографії без обробки) Тепер щодо самих окулярів, одразу прошу вибачення за російську мову... http://dosp...