Маршрут: Рівне - Надслучанська Швейцарія - Корець-Заповідник Мальованка - Полонне
Дати: 30 травня 1 чеврня 2015 (3 дні) Надслучанська Швейцарія +
Кілометраж: 217 км

Учасники:

  1. Коваль Сергій
  2. Андрієвський Віталій
  3. Діденко Альона
  4. Конопатський Владислав
  5. Костюк Роман
  6. Світлана (redbull13)

На організацію подорожі наштовхнув, один знайомий, які розповів про незвичайну красу тих місць, інформації в інтернеті про заповідники Надслуччя і Мальованки практично знайти неможливо. Власні сайти заповідників, якусь цікаву інфу для туриста не несуть. А ось «Соколині гори» доволі відомі у місцевих, але у підготовці походу, я зрозумів чому вони так маловідомі, через практичну неможливість до них дістатись навіть автомобільними шляхами, як виявилось і вело теж нелегко. В допомозі підготовки походу звернувся до знайомого велотуриста з Рівного, звісно я розумів, що маршрут складний , адже він практично весь пролягав через заповідні ліса, і що доволі багато піску в тій місцевості, що характерно для неї, але те що нас чекало, перевершило мої очікування . Да й десь незадовго до початку подорозі, наштовхнувся на опитування щодо відвідування замків Рівненської області, саме ці два замки Губківський і Корецький єдині були в списку, яких я не відвідував. Звісно я розумів, що щось значного я не побачу, адже замки вже давно зруйновані, ще в 1700- х роках, і після того їх ніхто і не намагався відновити.

Запланований маршрут:

Пройдений маршрут:

Старт був ранній, полюбляю світанок, коли а тебе серпанком огортає туман, порожня дорога, в селах люди тільки прокидаються , ось навіть лелека неквапливо піднявся в небо , коли ми потривожили його ранкову прогулянку асфальтною дорогою.

Але доїхавши до Тучина, і повернувши вже на бруківку, а далі нас чекали великі цікавості, перша це КПП покинутого вже танкового полігону

А далі, пісок, пісок. Причому проїхати можливо було метрів 20-30. Далі понад 100 метрів пішки, так ми пройшли вздовж весь полігон на галявині при вході у ліс зробили перекус, в лісі теж спочатку було важко їхати, але далі пісок став більш-менш укатаний і ми чудово проїхали лісом «Пустомити» на узліссі , де зробили привал.


Ще один лісок. І ось ми вже в «Надслучанській Швейцарії», це дивовижне місце, таке відчуття що потрапив у машину часу, і опинився в минулому, з цивілізації лиш електрика. Все інше вражає, дерев»яні будиночки замазані вапном, старенькі вікна дерев’яні вікна, відсутність доріг асфальтованих, знову тої ж пісок, яким просто неможливо проїхати, але яка ж краса довкола, і розумієш, що десь тут і гуляє та корівка з реклами "Мілка" А «Соколині Гори» і замок у Губкові ще щось. Так руїни замку , які до речі тримаються ще з 1708 року, коли їх знищили шведи, не дуже вражають, а ось краєвиди з нього відкриваються неймовірні

Після огляду замку, ми вирушили на пошуки місця ночівлі, місце я вибрав ще заздалегідь, хоча хочу сказати, варіантів зупинок там безліч, про що попереджали мене рівняни. Але прикол саме пошуку місця ночівлі, полягає в тому що доріжки до нього видно не було, ми спочатку проїхали її, але місцевий дідусь нам її вказав, що цікавого, вона геть непомітна, і повірити що машиною тут їдуть, було практично неможливо. Лиш через пару сот метрів, вже з'явився укатаний грунт, спустилися до води, і стали на ночівлю

2 день Губків – Корець – Хоровець – Хмелівка 96 км

Запланований трек

Пройдений трек

Насолоджувались красою Надслучанської Швейцарії ми і далі, заїхали трохи вглиб урочища Мишаківське, трохи зійшли з треку, але вдало повернулись на нього. Річка Случ в усій її красі.

Корець власне сильно не вразив своїм замком, хоча була якась туристична група, + прогулювалась сімейна пара з дитячим візком. Нажаль некошена трава, яка інколи досягала майже 2 метрів. Єдина принада замку, невеличке підземелля, і гарний вигляд на Корець. Було зроблено привал.

Далі нас чекав виключно асфальт, і сільські дороги приблизно30 км. По дорозі в далечі побачили вітряк. А ось далі ми завернули в ліс, благо чудові карти на ЖПС-ннавігаторі Свєти, дозволив навіть скоротити шлях,ліс, як добреним їхати .спокійно . і на душі якась легкість, так ми спокійно ми вже їхали до місця ночівлі на межі районів Хмельниччини, Шепетівського і Полонського. Кар'єр з першого разу завернули не в тої поворот, змушені були повертатись, нажаль вже сутеніло, але знайшовши нарешті дорогу, ми були вражені красою яка була перед нами, а яка тепла вода, відразу зняла втому після вкрученого дня.

Ранок просто фантастичний

3 День Хмелівка – заповідник «Мальованка» - Полонне 48 км

Запланований трек

Пройдений трек

Нажаль, через проблеми з тим що Укрзалізниця знову нас розчаровує, дуже швидко напередодні зникли квитки на потрібний регіональний експрес, група взяла квитки на 15-00, тому вирішено було стартувати дуже рано. Але те що це буде самий веселий на пригоди нас день , мене наштовхнула ще підготовчий процес. Коли практично у місцевих людей запитував про заповідник «Мальованка», і ніхто не міг мені нормально пояснити чи є там тропи. Що я вирішив , що ми будемо першопрохідцями , як виявилось згодом, це майже було так. Отже, одразу ми потрапили у село Судимонт, і тут розпочинається саме цікаве,коли ми пояснили туди нам потрібно, люди здивовано запитували, а невже простіше по дорозі асфальтній їхати я відповів « А який інтерес, асфальтом і машиною можна проїхати, а велосипедом там де машиною не проїхати», Нам сильно пощастило саме одна сільська пара, збиралась у сусіднє село, саме через ліс, і ми сіли їм на колесо. Да дорога то в права, то вліво, песик який біг за підводою просто переплигував деякі калюжі, дорога виявилась доволі складною

Але ось ми в Конотопі, і були передані в руки іншої людина, яка вказала нам дорогу до лісу.

На виїзді з села, була чудова дорога прямо, але нам ж у ліс, навпростець. Остання хата, група трохи розтягнулась ,і чую ззаду чиїсь свист, крик. Біжить господар, запитує нас туди ж ми прямуємо. Намагається нас вмовити не їхати лісом, адже там болото. Але я чітко кажу, ми дорогу знайдемо, він усміхається, і малює нам можливий варіант обійти болота. Як згодом, я в думках йому ще раз дякував. Болота дійсно виявились великі, незважаючи що ми розділились в пошуках броду, вони виявились 1,5 кілометра практично. Але ми вдало подолали її.

Заповідник «Мальованка» відверто просто мене розчарував, весь час ми тікали від великих гедзликів, які просто хмарами нас атакували, і клятий пісок, через купу втраченого часу, ми так і не заїхали до озер, лиш здалеку їх сфотографували.

І ось ми власне у селі, велика частина заповідника ми подалали ,в планах було ще 10 км, і ось група мене запитує, їдемо треком ?? Але я вже розумів, що ми не встигаємо, тому було прийнято рішення, виїхати на асфальт, і доїхати до Полонного. Оскільки Полонне було точкою евакуації, ще встигли скупатись у «мертвому озері».

В підсумку хочу сказати, що це була незвичайна для мене як організатора покатушка, вперше довелось скільки часу крутити саме лісами, оскільки не так багато визначних місць було по маршруту тому в підготовці віддавалась левова частина дослідженню лісу, через супутники, через питання місцевим, як в реальному житті, так і за допомогою соціальних мереж, ну і звісно, багато залежить від самої групи, а вона була просто фантастична , Дякую усім.
Бюджет поїздки : 380 грн= квитки 180 грн + 200 харчування на одного чоловіка

Спорядження : 3 намета, 2 казанки 5 і 3 літра, 2 газових пальника, 6 спальних мішків.

Джерело

Акції та нові надходження

Trek 2017 готовий до продажу!
Нарешті велосипеди Trek 2017 року потрапили до нас і на них тепер можна не лише подивитись, але ще й помацати та придбати!
детальніше
Поповнення асортименту Zefal
Zefal - французький бренд неповторних велосипедних аксесуарів. Це той бренд, який крокує з часом і налагоджує виробництво саме тих товарів, яких потребують сучасні велосипедисти. Крила потрібних розмірів будь яких типів кріплення, якісні очищувачі та мастила, різноманітні дзеркала та інше.
детальніше
Поповнення асортименту інтернет-вітрини. Одяг та захист SixSixOne
Поповнення асортименту інтернет-вітрини. Одяг та захист SixSixOne
детальніше
FUNN. Розширення асортименту компонентів
FUNN - це міцність, надійність, висока жорсткість компонентів, які дарують неймовірну ширину можливостей на складних трейлових трасах, мальовничих схилих стежках та й будь-де - доки крутяться колеса. Тепер в асортименті інтернет-магазину з'явились ці чудові компоненти, серед яких: надміцні виноси, рулі, підсідельні штирі та хомути, зірки шатунів, заспокоювачі ланцюга.
детальніше
До ободів Stans Notubes обідна стрічка у подарунок!
До ободів Stans Notubes обідна стрічка у подарунок!
детальніше
Розпродаж футболок KLS!
Розпродаж футболок KLS!
детальніше

Світ Вело

Фолкнери - двоколісні Хроніки
В жовтні 2014 року учасники музичного гурту Фолькнери вирушили в подорож тринадцятьма країнами до Австралії і подолали 25000 дивовижних кілометрів. Це не просто мандрівка, а етно-культурний проект, в рамках якого відбувається своєрідний діалог між світами: музики Ярина Квітка і Володимир Муляр вбирають навколишні дива і дарять світові свою творчість.
детальніше
Christmas Cup - щорічні змагання з автомодельного спорту
Вже другий рік поспіль, магазин ВЕЛОКИЇВ підтримує щорічні змагання з автомодельного спорту!
детальніше
Знайти €6000 для Маршана
Кілька тижнів тому ми писали про французького дідуся віком 105 років, який встановив годинний рекорд, проїхавши 22 км 547 м. Тоді ми казали, що 105 років — це не вирок, проте реальність не настільки чарівна. Робер Маршан, який живе на пенсію всього €900 (не заздріть, дев'ятсот євро поставлять в Європі вас на межу виживання), не може зібрати €6000 на два слухових апарати. Йому вдалось назбирати лише половину цієї суми і дізнавшись про це, містер Містлер, засновник L'Ardechoise cyclosportive, організації, яка займається велопоходами по Франції, звернувся до товариства з сімдесяти тисяч велосипедистів за допомогою.
детальніше
Винайдено тривимірний графен
Хай там що кажуть про космічні технології в маркетингових казках, залишився величезний простір для розвитку матеріалів. Головні недоліки карбону, яких ще не вдалося уникнути — він боїться точкових ударів і після перевищення порогу пружної деформації розлітається вщент. Останнім часом вчені і зацікавлені веловиробники покладають багато надій на подальший розвиток композитів. Вчені з Массачусетського Інституту Технологій в Бостоні 13 січня оголосили прорив у розробці графену, створивши пористу тривимірну структуру.
детальніше
Патент заднього перемикача
Цікавий патент знайшов технічний редактор Bikerumor Тайлер Бенедікт. Валідація заявки патентним бюро США не означає появи продукту на ринку і є ненульовий шанс, що винахідники Елдон Гоутс та Девід Крістенсен взагалі не мають наміру втілити ідею в металі і продати продукт широкому загалу, але завжди цікаво спостерігати куди прямує індустрія.
детальніше
Ingrid 1x11
06.01.2017 Ingrid 1x11
SRAM з системою 1х12 задав високу планку, проте конкуренти намагаються утримати кількість зірок на касеті в рамках одинадцятки, пропонуючи трохи нижчі ціни, але інженери Ingrid не дивляться в минуле і вже готують свою відповідь SRAM Eagle — 12-швидкісну 1х-систему з касетою 10-48, яка буде на 30 грам важчою, ніж їхня 11-швидкісна система, яка вже готова до презентації.
детальніше

Покатушки та походи

18.01.2017 Житомир-штрассе
Київ - Калинівка - Київ детальніше
17.01.2017 тропы Голосеева
Лысая-Голосуха-Корчеватое-Выдубичи детальніше
16.01.2017 Традиционное зимнее Дзвонковое
Мотовиловка - Дзвонковое - Жорновка - Боярка (?) детальніше
12.01.2017 Незвідана Мотовилівка
Борова - В.Мотовилівка - М.Солтанівка - Борова детальніше
11.01.2017 Велотур у Карпати за нарцисами
Стрий-Моршин-Кам'янка-Сколе-Славське-Опорець-Пилипець-Міжгір'я-Синевирська Поляна-Синевир-Колочава-Драгово-Хуст-Іза-Берегово-Мукачеве-Чинадійово-Ужгород детальніше

Вело барахолка

18.01.2017 Продам раму Cube LTD pro 20" 26"
детальніше
18.01.2017 Велокроссовки Cross X bike 26 см
детальніше
18.01.2017 Велотуфли Shimano SH-M037W (42 р./27 см.)
детальніше
18.01.2017 Фолодинговая покрышка Bontrager expert XR1 29x2.0
детальніше
18.01.2017 Cannondale Trail 5 на Sram X5
детальніше
18.01.2017 Часы на вынос велосипеда
детальніше

Каталог товаров

Інструмент SuperB
Shimano
Impac
Chosen
Pillar Racing Spoke

Фотогалерея

 
 

Прогноз погоди