НОВИНИ
14.07.2017

REVO - дизайнерський велосипед для двох.

Індустріальний дизайнер з Угорщини Тамаш Турі вирішив, що кататися на велосипеді найкраще удвох. При цьому байк повинен залишатися компактним, легким і практичним. Результатом його дизайнерських вишукувань в цьому напрямку став міський велосипед REVO з оригінальною рамою і довгим м'яким сидінням.

В якості матеріалів для виготовлення REVO використовувалися сталь, дерево і пластик, надрукований на 3D-принтері. Дерев'яна рама у формі трапеції складається з двох міцно з'єднаних частин. На думку Тамаша, деревина більш гнучка, ніж сталь або алюміній, тому забезпечує більш комфортну їзду під час покатеньок міськими вулицями. У нижньому правому куті рами знаходиться ведуча шестерня з педалями, а в верхньому правому куті закріплена кермова колонка.

Найдовша сторона чотирикутника це сидіння, яке легко вміщує двох райдерів. При цьому крутити педалі зручніше тому, хто сидить позаду. Зручність такого сидіння також полягає в тому, що велосипедист обирає максимально комфортне положення за кермом.

За словами дизайнера, REVO відрізняється легкістю, гнучкістю і високою стійкістю. Він ідеальний для тривалих поїздок по місту: задня маточина спеціально зроблена ширше передньої, а колеса відрізняються за розміром (заднє - 24 дюйма, переднє - 26 дюймів). Велосипед оснащений одношвидкісною трансмісією, але його можна технічно ускладнювати.

По матеріалам Designboom

Більше велоновин на нашому форумі

Каталог товаров

Інструмент SuperB
Schwalbe
Sapim
Chosen
Formula

Фотогалерея

 
 

Прогноз погоди