НОВИНИ
03.08.2017

Повний подіум Shimano на Тур де Франс.

Повний подіум Shimano на Тур де Франс.

 

Гонщики, що використовують компоненти Shimano, отримали призові місця, вдягнувши всі основні майки Туру — жовту майку лідера генеральної класифікації, зелену майку кращого спринтера, горохову майку найкращого горосходжувача та білу майку найкращого молодого гонщика.  

Окрім головних призів, на велосипедах, обладнаних компонентами Shimano, гонщики взяли кожний з 21 етапу Тур де Франс 2017 — це безпрецедентне досягнення!  

Починаючи з першого етапу, гонки з роздільним стартом, яку виграв Герант Томас з команди Team Sky на велосипеді з компонентами Dura Ace Di2 R9150, і до останнього спринту в Парижі, який виграв Ділан Грьоневеген, що виступає за LottoNL-Jumbo, кожний велосипед переможця мав компоненти Shimano Dura Ace.  

Кріс Фрум (Team Sky) переміг в загальному заліку, використовуючи групсет Dura Ace: дуали, гальма, колеса, педалі, а також інтегроване кермо з виносом. Кенієць носив жовту майку лідера протягом 14 етапів з 21 та здобув четверту перемогу з п'яти спроб.

 

Тим часом, Майкл Метьюз та Варран Баргій (Team Sunweb) та Саймон Йєйтс (Orica-Scott) виграли спринтерську, гірську та молодіжну класифікацію відповідно, використовуючи компоненти Shimano серії Dura Ace R9150 в різних комбінаціях для досягнення найчіткішого перемикання в будь-яких ситуаціях, що трапляються на найвідоміших велоперегонах у світі.

 

Один з найплідніших гонщиків цього року Марсель Кіттель (Quick-Step Floors), добився п'яти перемог на велосипеді, що обладнаний гідравлічними дисковими гальмами Dura-Ace 9170.  

"Навколо дискових гальм багато суперечок, але я вважаю, що це дуже серйозний прорив в технологіях. Вони дозволяють гонщикам швидше гальмувати, особливо в погану погоду", — каже Марсель Кіттель.

 

Варран Баргій, володар горохової майки гірського короля, використовував вимірювач потужності на шатунах FC-9100-P.  

"Мої перші враження від вимірювача потужності Shimano дуже хороші. Дані послідовні і дуже прості у використанні. Крім того, вимірювач майже не додає зайвої ваги. Це чудово!", — каже Варран Баргій.  

Заключний етап Туру в цьому році виграв голландець Грьоневеген, який не тільки використовує компоненти Shimano Dura-Ace на командному байку Bianchi, але й веловзуття S-PHYRE RC-9, спеціальний одяг S-PHYRE та окуляри.

 

Вісім з 22 команд, які змагались в цьому році на Тур де Франс, безпосередньо напряму спонсоровані Shimano. Це команди: Francaise Des Jeux, Trek-Segafredo, LottoNL-Jumbo, Team Sunweb, Orica-Scott, BMC, Bora-Hansgrohe та Team Sky, які разом здобули 11 перемог на етапах Туру, включаючи шість вирішальних гірських днів між етапами 13 та 18.

Більше велоновин на нашому форумі

Каталог товаров

Інструмент SuperB
Selle SMP
Sapim
R.S.P.
Tranz-X

Фотогалерея

 
 

Прогноз погоди