НОВИНИ
14.06.2017

Конференція Velo-City 2017 в Нідерландах.

Цими днями в місті Ніймеген, Нідерланди, проходить масштабна конференція по розвитку велоінфраструктури. Місія заходу проста: розвиток будівництва велосипедних шляхів, доріжок, паркінгів, тощо. Мета проекту — залучити більше людей до користування двоколісними транспортними засобами.

Рішення міських громад та організацій, велоекономіка, планування містобудівництва, організація та культура дорожнього руху — все це і багато більше стане темами для обговорення на чотириденному заході, що відкрив свої двері вчора, 13 липня. Повний список тем для обговорення можете переглянути за цим посиланням.

На конференції присутня делегація з України: медіакоординаторка АВК Марина Блудша та національний координатор Вадим Денисенко. АВК підтримує рух Європейської Велосипедної Федерації, яка переслідує мету переконати ЄС ухвалити стратегію розвитку, завдяки якій планується до 2030 року суттєво збільшити кількість велосипедистів і збільшити економічну вигоду до €760 млрд.

Однією з найцікавіших тем конференції буде виступ американської мандрівниці иа активістки Шеннон Гелпін, яка працювала та подорожувала в Афганістані протягом минулого десятиріччя, виконуючи місію боротьби за права жінок. Професор Масі Мухаммаді поділиться своїми ідеями з планування містобудівництва з врахуванням потреб велосипедистів, а мер міста Осло Маріанна Борген розкаже про недавнє рішення заборонити паркування автомобілів в місті, а також про багатомільйонний проект по будівництву велошляхів в Норвезькій столиці.

Конференція Velo-City 2017 в Арнемі-Ніймегені найбільша за всю історію проведення подібних заходів. Півтори тисячі делегатів та 260 спікерів поділяться своїми ідеями у 107 виступах. В програму входять 60 різноманітних сесій та екскурсій просто неба, щоб продемонструвати гостям інфраструктурні надбання регіону — одного з найпрогресивніших в Нідерландах.

Більше велоновин на нашому форумі

Каталог товаров

KLS
Schwalbe
Sapim
Bontrager
Pillar Racing Spoke

Фотогалерея

 
 

Прогноз погоди