НОВИНИ
19.06.2017

6 ознак того, що пора міняти покришки.

Покришки є витратним матеріалом, котрий потрібно регулярно перевіряти і, за потреби, змінювати, якщо ви часто катаєтесь на велосипеді. Таким чином вам вдасться вберегти себе від непередбачуваних падінь чи частого проколу камер.
Придбати нові покришки можна в нашому магазині, або замовити через інтернет

6 ознак того, що настав час змінити покришки.

1. Стерся малюнок протектора.
Цю ознаку вкрай легко помітити - Ваші покришки вже не дають хорошого зчеплення коліс з поверхнею, а отже їх пора замінити.

2. Пласкі ділянки по центру покришки.
На шосейних байках нема малюнку протектора, але один зі способів констатувати знос покришок - формування пласких ділянок по центру. Разом з цим Ви можете помітити почастішання випадків проколів камери під час покатеньок.
Як і в першому варіанті - не зволікайте з заміною покришок, адже ваш залізний кінь може повести себе непередбачувано на повороті і загалом якість їзди буде знижена.

3. Тріщини в краях покришки
Ця проблема частіше трапляється у тих, хто катає не часто або зберігає велосипед в несприятливих умовах. З віком гума стає крихкою і в ній почнуть з'являтись тріщини. В такому випадку краще не зволікаючи підшукати нову гуму для свого ровера, адже катання на покришках з тріщинами може бути небезпечним.

4. Регулярні проколи
Згадайте, як ви спочатку катали і не знали проблем з проколами камер. Але з часом ця проблема стала просто діймати вас і без рем.комплекту вже не виїхати нікуди? Це ознака не тільки того, що ваші покришки встановлені неправильно, а й того, що пора б подумати про їх заміну.

5. Порізи
Узбіччя доріг ніколи не страждають на брак усілякого мотлоху і сміття, особливо після дощу. Навіть якщо Ви не страждаєте від проколів, з часом можете помітити постійне збільшення кількості подряпин і порізів на покришках. В такому випадку гарно було б перевірити, чи не можуть деякі з цих проколів бути наскрізними.

6. Ну і якщо ваша покришка протерлась повністю...
Як уже згадувалося раніше, відсутність помітного малюнка протектора означає, що варто подумати про заміну покришок. Так само, як і пласкі ділянки, описані в другому пункті. Але, давайте дивитись правді в очі, багато кому це не заважає кататись аж доти, доки покришки не протруться аж до корду. Якщо ви бачите білі волокна - це вже точно: викидайте геть свої покришки і хутчіш замінюйте їх на нові, перш ніж травмуватись під час їзди.

Чи є у вас досвід діагностування зносу власних покришок або прикрий досвід на покатеньках? Поділіться будь-якими порадами або розповідями з нами в коментарях.

Більше велоновин на нашому форумі

Каталог товаров

Schwalbe
Selle SMP
Bontrager
Pillar Racing Spoke
QU-AX

Фотогалерея

 
 

Прогноз погоди