НОВИНИ
11.07.2017

Відеоогляд складаного велосипеда Langtu KY 028!

Langtu KY028

Langtu KY028

Сьогодні в нашому огляді - складаний велосипед Langtu KY028. Langtu - це китайський бренд, назва якого в перекладі на українську означає «вовк». В себе на батьківщині бренд вже став популярним і тепер Langtu виходить на український ринок з розмаїттям моделей на будь-який смак. Одну з них зараз і розглянемо.


Langtu KY028 - це бюджетна модель з діаметром коліс 20 дюймів. На вибір пропонуються чотири кольорові схеми: чорний/червоний, сірий/жовтий, зелений/помаранчевий та білий/блакитний. Рама велосипеда алюмінієва, посилена додатковою косинкою. На рамі передбачено кріплення для заднього дискового гальма, та багажника.
Комбінація передньої зірки з 52 зубами та 8-швидкісної касети 11-32 дозволить впевнено почувати себе на будь-якому підйомі і тримати високу середню швидкість на плоских ділянках. Якщо ви зберетесь в звичайну покатеньку з вашими друзями на гірських велосипедах, на Langtu ви не будете «пасти задніх»..


В складеному вигляді велосипед займає місця не більше, ніж велика дорожня валіза. З таким велосипедом зручно сідати в метро або в наземний транспорт. Він запросто поміститься в багажнику компактного седана або хетчбека.
Механізм складання з важільною тягою фіксує раму в робочому положенні без найменшого натяка на люфт. Додатковий запобіжник не дозволяє замку розкритися на ходу. Механізм складання рульової труби запозичений у інших моделей Langtu: він використовує підпружиену тягу, яка автоматично фіксується при розкладанні велосипеда.
Рульова труба телескопічна - це дозволяє підлаштувати висоту керма на ваш зріст. Для зручності на задній частині труби нанесено шкалу в сантиметрах, щоб при розкладанні велосипеда не «шукати» зручне положення. Кут нахилу керма також можна налаштувати на свій смак.


Підсідельна труба довжиною 530мм дозволяє налаштувати посадку вширокому діапазоні. Модель KY028 підійде для людини від 135 до 190 см на зріст. Жорсткість рами в крайніх положеннях керма та сідла не постраждала. На ходу рама не розгойдується, відчувається стабільність, якої не вистачає багатьом складаним велосипедам.

Langtu дивує в русі: велосипед керується стабільно та впевнено. Ви не відчуєте навіть натяку на нервовість керма, що забезпечено правильно підібраним кутом нахилу головної труби та довгими задніми пір'ями. Колісна база нуль двадцять восьмого складає цілих 101 см, а високе розташування каретки не дозволяє занадто різко зміщуватись з траєкторії, що робить пересування на складаному велосипеді безпечним, особливо на наших розбитих дорогах.
Задній перемикач SRAM X4 працює чітко, потужна пружина скидає передачу з характерним приємним хрускотом. Що стосується гальм, не зважайте на те, що виробник обрав звичайні вібрейки: гальма Winzip сповільнюють напрочуд потужньо. Такого гальмівного зусилля очікуєш скоріше від дискової гідравліки, але ж ніяк не від вібрейків. Модуляція пряма та прозора.


Для кого підійде велосипед Langtu KY028? По перше, для людини яка цінує мобільність. Можливість провезти складаний велосипед в громадському транспорті а потім сховати його в офісну шафу, сподобається працівникам компаній, чий робочий простір не обладнаний велопарковкою. По-друге, для новачків, для яких керування такого типу велосипеду може видатись занадто гострим. Інженери Langtu провели чудову роботу по розробці геометрії для передбачуваного та безпечного керування. Стабільність нуль двадцять восьмого сподобається й батькам, які обрали цю модель, як єдину для всієї родини. І на останок приємним сюрпризом KY028 стане його ціна. Компоненти цієї моделі були підібрані таким чином, щоб подалі не пілкуватись за ними особливо. Покупка цього велосипеда стане розумним рішенням з економічної точки зору, а головне - розфарбує життя новими, яскравими фарбами.

Більше новинок на нашому форумі

Каталог товаров

Інструмент SuperB
Alligator
Shimano
Chosen
KMC

Фотогалерея

 
 

Прогноз погоди