Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

Аватар користувача
Vegas182
*
Повідомлень: 20
З нами з: 10.6.16 09:49
Стать: чол

Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення Vegas182 » 3.7.17 10:14

Добрый день! Думал о покупке нового велосипеда, но посмотрел что новый велосипед, который мне нравится, будет стоить мне тысяч 15-16, поэтому на данном этапе решил немного прокачать свой нынешний вел.
Велосипед Bulls 1.5, немецкий, покупался в б/у состоянии.

Из того, что хочу оставить: рама, вилка, колёса полностью, грипсы.
Хочу поменять: переключатели, манетки, кассету, цепь.
Я пока не большой эксперт в области велосипедов, поэтому если я не назвал какую-то необходимую к замене детально, попрошу вас подсказать на этот счёт.

Мой велик нынешний на обвесе под 21 скорость, 26 колёса, рама 57 см(23"). Хочу покупать обвес под 27 скоростей, присмотрел себе вот такие детали:

задний переключатель Shimano Acera RD-M390
https://velosiped.com/tovary/komplektuy ... 0sgsl.html

передний переключатель Shimano FD-M430 Alivio
https://velosiped.com/tovary/komplektuy ... 430x6.html

Кассета Alivio CS-HG400-9 11-34
https://velosiped.com/tovary/komplektuy ... 09134.html

Манетки Shimano Acera SL-M3000
https://velosiped.com/tovary/komplektuy ... 000ra.html

Цепь Shimano Deore CN-HG53
https://velosiped.com/tovary/komplektuy ... 3116i.html

Подскажите, пожалуйста, три момента:
1) адекватно ли я подобрал все детали, совместимы ли они между собой?
2) я забыл включить какие-то детали? стоит ли менять педали/шатуны, или это не столь критично?
3) могу ли я всё это заказать и дать мастерам в Вашем магазине чтобы они собрали, сколько это будет стоить?

Буду благодарен за любые советы. Если тема не та - сорри, мне эта показалась наиболее подходящей :)

Zeka
* * * * *
Повідомлень: 1410
З нами з: 9.6.09 15:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення Zeka » 3.7.17 12:34

Хорошо бы полностью понимать, что не устраивает в текущей конфигурации и что ожидается от перехода с 3х7 "безфотокневидночто" на 3х9 асера/аливио.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення Велопортал » 3.7.17 14:41

Тросіки забули і кожухи для них.. ;)
Забули запитати чи підійде Касета Алівіо на Ваше колесо ( не факт)
Трбеа дивитися яке у Вас кріплення передньої перекидки ( можуть бути варіанти )
Щоб зрозуміти чи варто змінювати шатуни - треба дивитися в якому вони стані і які шатуни ( скоріш за все вони просто *уб'ють* новий ланцюг )
..далі буде...
...фото в студію!
Зображення

Аватар користувача
Vegas182
*
Повідомлень: 20
З нами з: 10.6.16 09:49
Стать: чол

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення Vegas182 » 3.7.17 15:27

Хорошо бы полностью понимать, что не устраивает в текущей конфигурации и что ожидается от перехода с 3х7 "безфотокневидночто" на 3х9 асера/аливио.
Весь обвес достаточно старый и убитый, переключатели постоянно барахлят (даже после т/о и ещё одной поднастройки всё работало откровенно плохо). Хочется поставить новые детали за умеренную цену чтобы кататься в удовольствие а не постоянно планировать новые визиты в сервис :)
Тросіки забули і кожухи для них.. ;)
Забули запитати чи підійде Касета Алівіо на Ваше колесо ( не факт)
Трбеа дивитися яке у Вас кріплення передньої перекидки ( можуть бути варіанти )
Щоб зрозуміти чи варто змінювати шатуни - треба дивитися в якому вони стані і які шатуни ( скоріш за все вони просто *уб'ють* новий ланцюг )
..далі буде...
...фото в студію!
Добре, сьогодні зроблю фотографії мого байка щоб моя історія мала візуалізацію:) Слушне зауваження щодо шатунів - все відфоткаю і будемо обговорювати. Нажаль в шатунах поки зовсім не розбираюсь, тож зараз буду підчитувати. дякую за ідеї :)

Аватар користувача
klementiy
* * * *
Повідомлень: 602
З нами з: 10.7.07 11:10
Стать: чол
Звідки: народився в борисполі

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення klementiy » 4.7.17 12:51

шатуни скоріш за все просто *уб'ють* новий ланцюг
Це як?
косил косой косой косой (c)

Аватар користувача
www.VELOSIPED.com
Модератор
Повідомлень: 521
З нами з: 21.9.10 09:43
Skype: velosiped.com
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення www.VELOSIPED.com » 4.7.17 16:02

шатуни скоріш за все просто *уб'ють* новий ланцюг
Це як?
Зношені зуби на зірках системи погано працюють з новими ланцюгами, просковзує і т.д., відповідно й зношується швидше.
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

Аватар користувача
Vegas182
*
Повідомлень: 20
З нами з: 10.6.16 09:49
Стать: чол

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення Vegas182 » 4.7.17 19:55

Хорошо бы полностью понимать, что не устраивает в текущей конфигурации и что ожидается от перехода с 3х7 "безфотокневидночто" на 3х9 асера/аливио.
...фото в студію!
Зношені зуби на зірках системи погано працюють з новими ланцюгами, просковзує і т.д., відповідно й зношується швидше.
задний переключатель
Зображення

кассета1
Зображення

кассета2
Зображення

педали, передний переключатель
Зображення

передний переключатель
Зображення

манетки
Зображення
Зображення

общий вид велосипеда
Зображення

Подскажите плиз, с учётом фотографий, мой ориентировочный обвес из шапки темы - мне подойдёт? Нужно ли задумываться о новых шатунах?

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення AlexGer » 4.7.17 20:32

Ваш ще і задню втулку міняти, у вас трещітка.
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
www.VELOSIPED.com
Модератор
Повідомлень: 521
З нами з: 21.9.10 09:43
Skype: velosiped.com
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення www.VELOSIPED.com » 5.7.17 00:22

Ваш ще і задню втулку міняти, у вас трещітка.
а ще шприхи
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення VooDoo » 5.7.17 08:36

Весь обвес достаточно старый и убитый, переключатели постоянно барахлят (даже после т/о и ещё одной поднастройки всё работало откровенно плохо). Хочется поставить новые детали за умеренную цену чтобы кататься в удовольствие а не постоянно планировать новые визиты в сервис :)
Як на мене, в умовах обмеженого бюджету така відповідь на питання що не влаштовує не дуже інформативна. В чому конкретно "барахлят" перемикачі і що саме робили на ТО? На вигляд все не здається таким вже і зношеним, як на словах вище, варто звернути увагу чи не гнуті лапа заднього перемикача і гак його кріплення, чи рівні рамки переднього, чи не забруднені "рубашки", що з люфтами на перемикачах, і лише після цього починати налаштовувати перемикання. Не зрозуміло який у тебе попередній досвід, тобто які маєш навички перемикання, з чим порівнюєш і які очікування результату. Інтуїція мені підказує, що поточні перемикачі з'явились після апгрейду, адже є дуже невелика ймовірність, щоб на велосипеді мабуть 10-ти річної давнини з макетом вилки, дюймовою рульовою та без касети у стоці стояли перемикачі діор та алівіо. Можливо доцільніше справді придбати новий велосипед, а на цьому як максимум - заміна тросиків/"рубашок" та ланцюга/зірок.

Аватар користувача
Vegas182
*
Повідомлень: 20
З нами з: 10.6.16 09:49
Стать: чол

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення Vegas182 » 5.7.17 13:42

Як на мене, в умовах обмеженого бюджету така відповідь на питання що не влаштовує не дуже інформативна. В чому конкретно "барахлят" перемикачі і що саме робили на ТО? На вигляд все не здається таким вже і зношеним, як на словах вище, варто звернути увагу чи не гнуті лапа заднього перемикача і гак його кріплення, чи рівні рамки переднього, чи не забруднені "рубашки", що з люфтами на перемикачах, і лише після цього починати налаштовувати перемикання. Не зрозуміло який у тебе попередній досвід, тобто які маєш навички перемикання, з чим порівнюєш і які очікування результату. Інтуїція мені підказує, що поточні перемикачі з'явились після апгрейду, адже є дуже невелика ймовірність, щоб на велосипеді мабуть 10-ти річної давнини з макетом вилки, дюймовою рульовою та без касети у стоці стояли перемикачі діор та алівіо. Можливо доцільніше справді придбати новий велосипед, а на цьому як максимум - заміна тросиків/"рубашок" та ланцюга/зірок.
Напевно що так, але це зявилося в будь-якому випадку до мене:)
Під час їзди щось час від часу потріскує, передній перемикач перемикається весь час з 10 разу, задній на 6-7 теж погано працює.
Почав задумуватися над тим щоб всеж таки вкластися і придбати одну з таких моделей - Trek-2016 Marlin6, Mongoose TYAX EXPERT 29 або Bergamonth Revox 4.0. Як вважаєте, кращою буде ідея придбання одного з них або спроби все прокачати на даному велику?

Zeka
* * * * *
Повідомлень: 1410
З нами з: 9.6.09 15:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення Zeka » 5.7.17 15:51

кращою буде ідея придбання одного з них
- да.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення VooDoo » 5.7.17 18:29

Під час їзди щось час від часу потріскує,
Потріскувати може що завгодно і на новому велосипеді (сідло/палка, педалі, вузол каретки, кермо, ексцентрики і взагалі багато чого), і це не привід міняти трансмісію чи велосипед.
передній перемикач перемикається весь час з 10 разу,
Дуже дивно, адже алівіо має нормально перемикати при відсутності механічних пошкоджень і рівної рамки, тому якщо все ціле, то або невірно встановлені налаштування перемикача, або перемикаєшся під навантаженням і забагато від нього хочеш, або довжина вала каретки не відповідає цій рамі, на все це треба уважно дивитися досвідченому механіку, а не "міфічне ТО повзагалям" за 5 хвилин.
задній на 6-7 теж погано працює.
7-ма (остання) зірка може проблематично вмикатися із-за того, що занадто сильно вкручений обмежувальний гвинт "H" на перемикачі (не дає ланцюгу злітати на раму), а ось якщо інші передачі нормально вмикаються, а проблема з 6-ю, то можливо трохи гнута лапа або гак перемикача, знову ж таки треба предметно дивитися механіку.
Почав задумуватися над тим щоб всеж таки вкластися і придбати одну з таких моделей - Trek-2016 Marlin6, Mongoose TYAX EXPERT 29 або Bergamonth Revox 4.0. Як вважаєте, кращою буде ідея придбання одного з них або спроби все прокачати на даному велику?
Як на мене, все залежить від пріоритетів, бюджету і того, що хочеш від велосипеда, якщо це один-два рази на тиждень виїхати неспішно до парку подихати чистим повітрям, то вистачить і цього велосипеда без повної заміни трансмісії та перемикачів (як писав вище, поставити "свіжі рубашки/тросики"), подивитись чи немає механічних пошкоджень лапи, гаку, рамки та встановити правильні налаштування, а якщо на катання щоденно витрачається не одна година або він стає стилем життя, то звичайно ж краще новий, при цьому слід усвідомлювати, що навіть новий за 10-13к не буде ідеальним, це лише початковий рівень бюджету з еластомірною вилкою та досить важкими компонентами, але як для просто покататися (без змагань) цього більш ніж достатньо. За новий велосипед також той аргумент, що поточний з колесами 26 із задраними вгору сідлом/кермом на фото виглядає нібито малуватим для тебе, вангую зріст приблизно 195см, тому найнер відповідного розміру буде більш гармонійним. А "прокачка" цього велосипеду, як писали вище, потягне заміну великої кількості компонентів по роздрібній ціні, і скоріш за все вартість компонентів на апгрейд перевищить вартість всього велосипеда, і продати його в майбутньому за ці ж гроші буде практично нереально.

Аватар користувача
Vegas182
*
Повідомлень: 20
З нами з: 10.6.16 09:49
Стать: чол

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення Vegas182 » 7.7.17 13:08

Як на мене, все залежить від пріоритетів, бюджету і того, що хочеш від велосипеда, якщо це один-два рази на тиждень виїхати неспішно до парку подихати чистим повітрям, то вистачить і цього велосипеда без повної заміни трансмісії та перемикачів (як писав вище, поставити "свіжі рубашки/тросики"), подивитись чи немає механічних пошкоджень лапи, гаку, рамки та встановити правильні налаштування, а якщо на катання щоденно витрачається не одна година або він стає стилем життя, то звичайно ж краще новий, при цьому слід усвідомлювати, що навіть новий за 10-13к не буде ідеальним, це лише початковий рівень бюджету з еластомірною вилкою та досить важкими компонентами, але як для просто покататися (без змагань) цього більш ніж достатньо. За новий велосипед також той аргумент, що поточний з колесами 26 із задраними вгору сідлом/кермом на фото виглядає нібито малуватим для тебе, вангую зріст приблизно 195см, тому найнер відповідного розміру буде більш гармонійним. А "прокачка" цього велосипеду, як писали вище, потягне заміну великої кількості компонентів по роздрібній ціні, і скоріш за все вартість компонентів на апгрейд перевищить вартість всього велосипеда, і продати його в майбутньому за ці ж гроші буде практично нереально.
дякую Вам велике за поради! прицінився до апгрейду і думаю що все ж таки краще буде взяти новий велосипед, а цей продати. Як вважаєте, за яку ціну я можу адекватно цей продати? 4000-4500?
Придивився для себе до Marlin 7 2017, щоб якісно і надовго. Як вважаєте, оптимальний варіант за свої гроші?

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення VooDoo » 7.7.17 18:29

2 Vegas182
В цінах не розбираюся, оскільки давно нічого такого не придбавав та не моніторив, хоча думаю що сподівання стосовно продажу є занадто оптимістичними, можу побажати лише успіху та поздоровити з вірним рішенням :)
Про марлін - все ж відносно і залежить від попереднього велодосвіду (з чим порівнювати) та бюджету, так що я б не зарікався про "надовго", подивимося на чому будеш їздити через декілька років, можливо буде велисипед ще в 5 разів дорожче, можу лише зауважити, що мої перші велосипеди були значно простішими ніж цей марлін і у порівнянні з "булсом" відчуєш дуже велику різницю у кращу сторону, це вже більш-менш робоча вилка та геометрія рами від одного з найкращих виробників.

Аватар користувача
Vegas182
*
Повідомлень: 20
З нами з: 10.6.16 09:49
Стать: чол

Re: Прокачка велосипеда Bulls 1.5 новым обвесом

Повідомлення Vegas182 » 7.7.17 21:20

2 Vegas182
В цінах не розбираюся, оскільки давно нічого такого не придбавав та не моніторив, хоча думаю що сподівання стосовно продажу є занадто оптимістичними, можу побажати лише успіху та поздоровити з вірним рішенням :)
Про марлін - все ж відносно і залежить від попереднього велодосвіду (з чим порівнювати) та бюджету, так що я б не зарікався про "надовго", подивимося на чому будеш їздити через декілька років, можливо буде велисипед ще в 5 разів дорожче, можу лише зауважити, що мої перші велосипеди були значно простішими ніж цей марлін і у порівнянні з "булсом" відчуєш дуже велику різницю у кращу сторону, це вже більш-менш робоча вилка та геометрія рами від одного з найкращих виробників.
Велике дякую!:) я все дитинство катався на звичайному старенькому велосипеді, після якого придбав свій булс тільки минулого року (до цього 2-3 роки прокатних велосипедів). Тому вважаю що це буде дійсно якісний і суттєвий апгрейд:) дякую за побажання і дуже вдячний за допомогу!:)


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість