27.05.2017 (R) Товтракота

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
Seo7
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 180
З нами з: 22.7.15 10:42
Стать: чол
Звідки: Киев, Святошин

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Seo7 » 26.5.17 15:05

частина завтрашнього треку 01:28 - 04:04
Отамто і перестануть наші колесчатка крутитися :crazy:
Создаю WEB-сайты 8-)

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення d.j.Denver » 26.5.17 16:52

Що, ще й крила доведеться знімати? :duma:

Аватар користувача
Wiesmann
* * *
Повідомлень: 271
З нами з: 9.2.12 04:34
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Wiesmann » 26.5.17 17:35

Они ещё не приехали, а вже скиглять! Лучше вазелин для дупы возьмите, гудеть точно будет!

Аватар користувача
Dara
* * *
Повідомлень: 344
З нами з: 22.6.13 22:12
Стать: жін
Звідки: Киев, Оболонь

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Dara » 26.5.17 17:54

Якщо за пів години не знаходиться бажаючий на парковочне місце: вагон 9, місце 35, я його здаю. Поспішайте!

Аватар користувача
Omen
* *
Повідомлень: 132
З нами з: 27.9.08 14:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Omen » 27.5.17 12:08

Как у вас там, все целые ? https://www.5.ua/regiony/na-khmelnyychn ... 46454.html
Это же надо было такому случиться...
Black

Аватар користувача
Мурзик
* * * *
Повідомлень: 782
З нами з: 4.6.10 20:08
Стать: чол

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Мурзик » 27.5.17 12:36

це ті хто познімався начаклуавали !
А в них все добре , трішечки труснуло . Тепер треба ввечорі сісти в автобус щоб доїхати до поїзда .
Ні, це природа. Такого Мурзіка - ... розробиш.(C)

Чем умнее мужик, тем спокойнее он реагирует на всякие бабские умозаключения.
Знает, что баба — существо глупенькое, но теплое, ласковое и с сиськами.

bertal
* * * *
Повідомлень: 642
З нами з: 28.5.15 22:07
Стать: чол
Звідки: Київ (БорщаGIFка)

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення bertal » 27.5.17 20:33

Колії полагодили, вертаємося потягом з Кам'янець-Подільського.
Востаннє редагувалось 28.5.17 09:34 користувачем bertal, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Ul@senko » 28.5.17 09:12

Все добре, всі живі-здорові (на щастя, не на літаку були). Мене трохи приклало об стіл у купешці, поболює низ ребер, але наче все ціле.
Всередині відчуття були трохи сильніші і різкіші, ніж від стоп-крану - не більше. А от ззовні все виглядало жахливіше (наші фото теж викладемо)
Зображення
Місце аварії розташоване так, що автобусам і швидкій нереально було під"їхати до потяга, та ще і після дощів, тож Женя зганяв до дороги і провів посадкою джип, який вже підвозив постраждалих до швидкої.
Загалом, окрім дитячих забоїв, постраждала лише 1 жінка із сусіднього вагона, яка, виходячи з нього вже після аварії, зламала ногу %) (от і не вір після того у долю).

Загалом поїздочка видалася не для слабунів:
- спочатку аварія
- протягом дня нас накривало дощем 5 разів (три з них сховатися не вдалося)
- четвертий, з градом, громом і блискавкою, накрив нас акурат перед спуском з Китайгорода (хто катав - знає, що там непоганий градієнт і каміння, тож їхати вниз разом з річками було ну дуже весело)
- після спуску був підйом по глиняним потічкам
- на десерт довелося трохи почавкати/позалипати у глиноземі коло поля
Але все рівно накатали 106 км і набрали 1600 м, весело провели час, перевірили себе у форс-мажорних умовах, тож з"їздили не марно. Дякую всім, хто був поряд :friends: .
Докладніший звіт, як отримаю фото.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
DespoT.kr
* * *
Повідомлень: 206
З нами з: 19.9.12 19:19
Skype: rostislav.kr
Стать: чол
Звідки: Мегасити

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення DespoT.kr » 28.5.17 14:26

Незабываемая во всех смыслах получилась поездка, не всегда покатухи начинаються так )))
Зображення
Зображення
Зображення
Полные впечатлений, летим 20 км асфальтом в Каменец Зображення
Заехав на карьер, пару раз штурманули не плохие апы, но еще лучше сьехав после них (на одном я не плохо убрался, отделался царапинами и сломанной мигалкой :D).
Ну а далее за одним из полей буквально в плотную до обрыва открывается такой вид:
Зображення
Невероятно...
Зображення

Фоткаемся и мчим дальше потому что слева уже заходит туча
Зображення
AlexGer, Seo7 и кадр из фильма навстречу шторму :D
Зображення
Наш темп был быстрей дождевого облака потому до второй точки на Днестре мы доехали без дождя (я еще и камеру по пути успел поменять, после прокола)
Odyssey и фантастический вид на Днестр.
Зображення
15 минут отдыха на перекус и фотки и крутим дальше
Зображення
Начался крутой ап на верх, поднявшись на вершину вижу что стоит выбор или фоткать или догонять группу.Но не сфоткать такой пейзаж - преступление против человечества ).
Зображення
На верху дул не слабый ветер, последний из группы Мар'ян уже скрылся за горизонтом, а слева уже заходил дождь который успешно накрыл меня сначала в поле, а потом уже в Баговыци где я его переждал под деревом, до звонка Denver-а, как оказалось ребята были всего в 300 метрах тоже ныкаясь от него :mosking:
Ну а дальше была соло докатка в Каменец и его замок, улочки, мойка для вела и пицерия.
А ребята поехали в Китайгород на водопад, говорят у них было жарко дождь, багнюка, гроза, град и 3 неплохих апа:mosking:
Зображення
Ну и на последок, закат над Замком )
Зображення
Остальные фотки тут:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... U9WMkxvY0U
Востаннє редагувалось 28.5.17 15:01 користувачем DespoT.kr, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
daimonwn
* *
Повідомлень: 123
З нами з: 21.1.08 13:09
Стать: чол
Звідки: Київ (Троєщина)

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення daimonwn » 28.5.17 14:42

DespoT.kr, яку фотоапаратуру брав/береш з собою в такі покатушки? цікаво зрозуміти, з якою лишньою вагою готовий миритися.

Аватар користувача
DespoT.kr
* * *
Повідомлень: 206
З нами з: 19.9.12 19:19
Skype: rostislav.kr
Стать: чол
Звідки: Мегасити

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення DespoT.kr » 28.5.17 15:01

Canon 450D + Tokina 10-17mm f/3.5-4.5 на лайтові інколи закидую ще Canon EF 100mm f/2.8. Але в таких подорожах як вчора, в рюкзаку кожний грам на вагу золота.

Аватар користувача
Третий
* * * *
Повідомлень: 515
З нами з: 22.5.11 21:24
Стать: чол
Звідки: Киев, О'болонь

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Третий » 28.5.17 19:24

Ростиславе, фантастичний звіт, передав свої враження так, що я наче з вами з"їздив.
спробуй впоратися зі щастям

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення d.j.Denver » 28.5.17 21:02

Ростиславе, фантастичний звіт, передав свої враження так, що я наче з вами з"їздив.
Ти ще не бачив дощової версії #crazy_pilot

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення AlexGer » 29.5.17 16:06

Різноманіття цієї покатухи зашкалює.
Декілька дощів за день та перенесені час старту і фінішу не завадили отримати багато задоволення.
Хоч і їхали часто однаковою дорогою туди і назад, але передивилися майже всі точки з запланованого основного треку.
Краєвиди дивовижні, рельєф супер.
Трохи моїх фото https://drive.google.com/open?id=0B9Lyp ... 1ZLRlFBN28
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Ul@senko » 29.5.17 20:59

ФОТО дивитися ТУТ (знімки Мар"яна і Санька)

Поїздка до останнього була під питанням: напередодні лило і на суботу обіцяли опади, тож в останню мить терміново малювався резервний трек для тих, хто все таки вирішив випробувати долю. А заготовочка в неї була дуже нетривіальна...
Вечір у потязі пройшов, як звичайно: пожерушки закриття вуглеводних вікон, ржач на піввагону, опівнічна прогулянка козянитським пероном.
"Зробіть так, типу ми тут всі правильні"
Зображення
Спали добре, прокинувшись попили чаю - і бамц
Зображення
Про пригоду вже писано-переписано, не буду повторюватися.
Телефонує Олексій з Кам"янця, радить, як краще дістатися міста. Снідаємо у потязі, і коли вже всі розійшлися по автобусам, збираємо коней
Зображення
і вирушаємо в путь
Зображення
Зображення
Зображення
На вокзалі чимало люду, переважно шкільні групи, що приїхали на екскурсію. Працівниця вокзалу крутилася, як дзига, аби всіх прилаштувати і задовольнити інформаційний голод.
Нам звеліли бути на вокзалі до 19 години, саме з сьомої вечора всіх, у кого квитки на вечірній потяг, збиратимуть у автобуси і везтимуть за 60 км до наступної станції Дунаївці.
Ну що ж, на маршрут в нас залишається не 12-13 годин, як спочатку, а всього 7, та і дощ добряче все намочив, тому, дочекавшись Олексія, вирушаємо коротким треком.
Коло Цибулівської ГЕС зустрічаємо колоритну бабуську
Зображення
Show
Зображення
Кар"єр у Зубрівці
Зображення
Підвісний місток
Зображення
Дирявий місток
Зображення
Панівці
Зображення
Зображення
Руїни Панівецького замку
Зображення
Шутнівські сироти - саме на в"їзді в село нас накрило першим дощем з градом
Зображення
Околиці Устя
Зображення
Але то з одного боку краса. З іншого ж - темно і гремить
Зображення
Зображення
тому швиденько насолоджуємося і втікаємо. На виїзді з села мало не позбавили місцевих вечірнього молочка, адже корови сприйняли нас за своїх, і з муканням "Братюні, почекайте" побігли за нами
Зображення
Ледве відкараскалися від рогатих :D . Рельєфчик біля Баговиці
Зображення
Сергійкові дуууже подобається
Зображення
На дачах на околиці Баговиці трапляється нам раннє диво
Зображення
Як же не підхарчуватися?
Зображення
Спускаємося до води
Зображення
і на якусь мить замираємо, зачаровані
Зображення
Зображення
Зображення
Але навколо ходять хмари, тож втрачати час не можна
Зображення
Другий дощ змочив нас у селі, але наче скінчився, тож крутимо, не шукаючи укриття. Ага, зараз. За кілька хвилин лиє з новою силою, але тут на щастя трапляється магаз зі смачним сітром
Зображення
П"ємо солоденьку смакоту, телефонуючи додому, адже новини про потяг вже дійшли до столиці, і рідні хвилюються. Фух, наче скінчився. Поїхали.
Треком дістатися Станіславівки не вдається, адже поле розкисло, об"їздимо асфальтом. На перехресті рахуємо/зважуємо всі за і проти, і вирішуємо таки крутити на Китайгород
Зображення
Зображення
Спуски-підйоми коло села фантастичні, але основна ціль - водоспади. До нього веде дивовижний трейл :inlove:
Зображення
На жаль, КитайгородВодоКанал відключив рідину водоспаду, залишилися лише скелі і лопухи
Зображення
Ну ок, насолоджуємося маленькими водоспадиками
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Насолодилися? Ну ок, тримайте тепер воду для водоспаду: на виїзді з трейлу в Китайгород з неба полило. З градом, блискавкою і громом
Зображення
Чекати особливо нема чого, та і на автобус до потяга треба встигнути, тому їдемо, форсуючи глиняні потічки
Зображення
Зображення
Коли колеса перестали крутитися, довелося трохи пройтися
Зображення
Зображення
Дєвочкі прєдпочітають шоссе? Ну-ну...
Зображення
В Кам"янці нас накриває фінішний, 5-й за ліком, дощ. І це при чистому небі і яскравому сонці. Але нам вже по барабану: за годину треба встигнути повечеряти, купити нямки у потяг і прибути на вокзал.
Втім залізничники спрацювали оперативно і встигли відновити колії, тож на весь вечір зависаємо у чудовому байк-френдлі кафе (нагадайте назву) "Сьоме небо", де виїли все м"ясо і салати і випили весь чай :D
Зображення
Провели Олексія з Даринкою додому і почовгали на вокзал. Потяг трохи спізнився, але таки прибув.
На місці аварії опівночі світили прожектори і працювали люди, розбираючи завали з щебеню і уламків.

Дуже дякую всім, хто був поряд цього непростого дня, і окремо фотографам за фотоспогади.

П.С. а аварія таки залишила спогад на ребрах, досі болить %) .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Seo7
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 180
З нами з: 22.7.15 10:42
Стать: чол
Звідки: Киев, Святошин

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Seo7 » 29.5.17 21:18

Спасибо всем за компанию, отдельно Ане за организацию и ребятам за фото. Очень насыщенная поездка получилась, даже очень-очень. Я влюбился в те края, однозначно поеду еще не раз туда!
Создаю WEB-сайты 8-)

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення d.j.Denver » 29.5.17 21:27

Заклад - "Сьоме небо".

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення d.j.Denver » 29.5.17 21:28

Спасибо всем за компанию, отдельно Ане за организацию и ребятам за фото. Очень насыщенная поездка получилась, даже очень-очень. Я влюбился в те края, однозначно поеду еще не раз туда!
Як плече?

Аватар користувача
Wiesmann
* * *
Повідомлень: 271
З нами з: 9.2.12 04:34
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Wiesmann » 29.5.17 22:27

Спасибо кто был рядом, Анне, фотографам, насыщенно событиями, качели(спуск-подъём), панорамы и приятная усталость по завершении))..Хмельницкая область точно для тренировок -)

Odyssey
* * * *
Повідомлень: 506
З нами з: 3.3.04 15:48
Стать: чол
Звідки: Киiв

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Odyssey » 29.5.17 23:16

phpBB [media]

Аватар користувача
Panikovski
* *
Повідомлень: 152
З нами з: 23.4.14 23:29
Skype: marikovski
Стать: чол

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Panikovski » 30.5.17 00:18

До останнього моменту вагався чи їхати, чи не їхати, а все через прогнози погоди. Десь за годинки 3 до потяга, зваживши всі за і проти - вирішив поїхати. Та ну його, сказав я собі, нецікаво, а тим паче скучно бути апріорі не може. В будь-якому випадку - це подорож, подорож з друзями та людьми які люблять крутити педалі, люблять розглядати місця не на карті чи в інтернеті, а в живу, на відстані витягнутої руки.
Навіть якщо дощ, то Аня розробила дощовий маршрут і можна буде покатати по Кам'янці-Подільському, а потім посидіти десь у затишному закладі та "почесати" язиками :-) :pivo: Мені, як фотографу, дуже кортіло попасти, власне, у дощовий Кам'янець-Подільський. Це місто володіє, мабуть, особливою і неповторною атмосферою до, під час та після дощу.
Останній раз катав в обласні покатеньки ще минулого велосезону, тому відвик так не кисло від цих усіх зборів. Одним словом почались у мене екстремально короткі збори... Що брати, куди класти, а де мій чохол, а де мій дощовик... :dash2: Зібрався, викликав таксі, бо не встиг на потрібну міську тягу і тут попадається мені таксист, який любить поговорити і рухається при цьому зі швидкістю міської маршрутки, а до потяга часу в притик. Тепер я про таксиста знаю, мабуть, більше ніж він сам, бо єдине чого він не встиг сказати - це де у нього заначка на чорний день лежить :D
Якось доїхав, якось встиг, якось почав пакувати велосипед і виявилось, що він не влазить в чохол з яким я вже не вперше катосив в подорожі. Чи то велосипед набряк від перенапруження, чи то чохол всохся від відсутності велотуризму - фіг його знає :crazy: А далі... далі потяг, дружня, весела, драйвова компанія велосипедунів. Класика ;-)
Ранок. Потяг. Допиваємо свій чайок за 6грн. 8) і тут нами починає гепати. Після першого удару - німа мова в купе. Після другого - очі з розміром в апельсини. Після третього - відбулась спроба екстреного зчеплення сфінктером за будь-який надійний предмет %) Спочатку подумали на стоп-кран, потім почала інформація бігати із вуст в уста і стало ясно, що потяг потрапив в аварію і зійшов з колії :o :o :o Та ладно!!! О це так початок подорожі!!! Ви хотіли пригоди - нате вам пригоди. Думали лише дощиком обійтись, ага зараз ;-)
ЧП внесло певні корективи в наші плани, тому ми від місця аварії до Кам'янця-Подільського чухали вже своїм ходом.
Далі почалась, власне, велоподорож. Вже після перших кілометрів я сказав собі: " Я нарешті попав в літо!"
Як вже писали - дощ ганявся за нами наче ми йому чогось винні були)))) Я такого ще не бачив! От тупо над нами хмара, валить дощ чи гроза, а далі просто хмаринки з проясненнями. І так 5 разів за цілий день)))) Але по при те ми встигли катнути по самих цікавих місцях і помилуватись тим за чим приїхали :Yahoo!:
Дякую всім за компанію та позитивні емоції. Аню, ти проОРГ! Навіть в таких умовах змогла зробити все як найкраще!
PS: Мабуть в дитинстві останній раз так кайфував від катання по багнюці :Yahoo!:

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення AlexGer » 6.9.17 13:11

Ось що вийшло з відзнятого мною відео:
phpBB [media]
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення d.j.Denver » 6.9.17 13:46

Красиво! Хочеться ще!

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 27.05.2017 (R) Товтракота

Повідомлення Ul@senko » 6.9.17 13:48

Дощ вже є. Залишилося знайти потяг і рельєф :crazy: .
Файна була пригода - забирі ребра і коліна учасників одностайні :good:
Краще зноситися, аніж заіржавіти.


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей