викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

для оголошень про вкрадені велосипеди
Правила форуму
Перед созданием новой темы в разделе "Украденные велосипеды" обязательно ознакомьтесь с правилами раздела
Svitla
*
Повідомлень: 2
З нами з: 9.3.17 22:40
Стать: жін

викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення Svitla » 9.3.17 22:45

Streetster Abbeyroad 3, розмір рами S
Колір голубий
сер.номер рами ZL154401**
Вчора 08.03.2017 був вкрадений велосипед.
М. Київ, вул. Героїв Севастополя, 26
Жіночий міський велосипед марки Streetster голубого кольору
abbeyroad-1blue.jpg
abbeyroad-1blue.jpg (30.84 Кіб) Переглянуто 2183 разів
Крадіжку було здійснено між 13 та 17 год дня з площадки під'їзду, велосипед був пристебнутий надійним (уже не дуже) замком.
Можливо хтось бачитиме в Інтернеті на продаж, або ж в ломбарді, дуже прошу повідомити. Дякую!
Номер тел. 093-592-87-26
Світлана

alex-SKORPION-
* * *
Повідомлень: 490
З нами з: 18.5.12 20:59
Стать: чол

Re: викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення alex-SKORPION- » 10.3.17 06:49

На жаль варіант може бути нульовий(((. Тому що: дуже розвинута система шахрайських групп по різним містам. 2. база на ворів, щіпачів... та.. т.д не здана " поліцаям". Самому довелось спілкуватись з поліцаями( після крадіжки моїх грошей в 43, автобусі(((( , " шок і трепет"! Тисячі крадіжок, і результата нуль!
- Тісячі " пацанчікоф" з регіоніф приїзджають у київ, для - "туризму" по наших кишенях, сумках, та квартирах. Тисячі, " пацанчики " киева безробітні (.
- Я сам катаю на веле, та та навіть були спроби зламати замок під " фуршетом". Та ще багато чого... На жаль .. мене можуть забанити.... , але, але ситуація в киеві просто шок, гірше 90 х.. І саме головне нікому д о цього нема діла!

Аватар користувача
snow1985
*
Повідомлень: 8
З нами з: 28.8.16 15:40
Стать: чол

Re: викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення snow1985 » 12.3.17 10:34

Та с чего забанят ? Правда жизни сегодня такова. Я сам из Одессы, переехал и живу сейчас в Киеве. Так вот в Одессе все тоже самое, может не в таких масштабах, тамбуры на лестничных площадках, велопарковки, гаражи, та даже случаи когда с балкона 2го этажа снимали байки, при том что в квартире спали хозяева ночью.

Аватар користувача
RostiTorth
* *
Повідомлень: 86
З нами з: 11.4.16 03:48
Стать: чол
Звідки: Lviv

Re: викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення RostiTorth » 12.3.17 11:53

Та с чего забанят ? Правда жизни сегодня такова. Я сам из Одессы, переехал и живу сейчас в Киеве. Так вот в Одессе все тоже самое, может не в таких масштабах, тамбуры на лестничных площадках, велопарковки, гаражи, та даже случаи когда с балкона 2го этажа снимали байки, при том что в квартире спали хозяева ночью.
Во Львове такая же ситуация.
Вкрали ровер!

Svitla
*
Повідомлень: 2
З нами з: 9.3.17 22:40
Стать: жін

Re: викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення Svitla » 13.3.17 15:03

Поділіться думками, щоб ви робили у такому випадку?
Я моніторю сайти з продажем, розвісила оголошення по району, на вихідних об'їздила до 20 ломбардів..
Більш не знаю. як собі допомогти..

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення Роман81 » 13.3.17 16:07

В ломбардах, здається, заборонили продавати велосипеди без документів...

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення Велопортал » 14.3.17 01:56

. На жаль .. мене можуть забанити.... , але, але ситуація в киеві просто шок, гірше 90 х..
Добре, що ви не боїтеся того, що ми Вас згвалтуємо ...
Show
Це ж прям фобія якась ...

p.s. 90ті скоро всім ( хто пам'ятає) будуть здаватися "дитячим садочком"
Це нам розплата. Бо не можна робити вигляд, що в країні все добре і жити нічого не помічаючи ...
В ломбардах, здається, заборонили продавати велосипеди без документів...


Буде добре, якщо хтось зможе підтвердити цю інфу посиланнями на джерело .
Зображення

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення 1985god » 21.3.17 23:57

Та с чего забанят ? Правда жизни сегодня такова. Я сам из Одессы, переехал и живу сейчас в Киеве. Так вот в Одессе все тоже самое, может не в таких масштабах, тамбуры на лестничных площадках, велопарковки, гаражи, та даже случаи когда с балкона 2го этажа снимали байки, при том что в квартире спали хозяева ночью.
в моем доме у соседей с балкона второго этажа украли автомобильные колеса с шинами ночью . после этого я свой вел на балконе третьего этажа если летом храню то цепю с замком пристегиваю :dash2: . Народ не оставляйте велосипеды в кладовках ибо надежная дверь стоит не меньше хорошого велосипеда а если быть точным то от $750-1000 ясен пень такие двери в кладовку кроме олигархо никто не ставит , но ставить свой байк ценой да хоть 200$ за дверь кладовки ценой еще меньше мягко не надежно, говоря правдиво 2-3 минуты тихой работы даже не профи а так наркоши которому на дозу надо. Для сведения норм замок дверной это баксов 150$ да и сама дверь в голом метале еще как минимум 200$ при кустарнотгаражном исполнении и то часто густо зная как 3 минуты без шума и пыли... А двери из салонов типа страж новый мир милано и прочих прочих это 3 минуты . норм дверь повторюсь только от некоторых фирм только индивидуального изготовления и грубо от 700$. Если у вас другая дверь в кладовке велу как и чему то ценному там не место

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення 1985god » 22.3.17 00:01

В ломбардах, здається, заборонили продавати велосипеди без документів...
Ровно год назад покупал в ломбарде два вела без доков, а один вел сказали не продаем - по нему есть вопросы ,так что стоит ,но не продаеться, так что иногда находят краденые по ломбардах . кстати если увидите человека на улице на своем краденом велосипеде не спешите быть его ломом монтировкой и ногами может он в ломбарде купил как я.
Светлана извиняюсь что в вашей теме пишу , с планшета не сразу увидел что это не общая а частная тема по конкретному велу, если модераторы могут то пусть перенесут в общую тему , по дверях думаю полезно людям будет знать.
Если украли с площадки то вероятней всего соседи либо гости друзья соседей те кто видел и знал что вы обычно ставите там свой байк и когда ставите

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення Роман81 » 22.3.17 10:12

В ломбардах, здається, заборонили продавати велосипеди без документів...
Ровно год назад покупал в ломбарде два вела без доков, а один вел сказали не продаем - по нему есть вопросы ,так что стоит ,но не продаеться, так что иногда находят краденые по ломбардах . кстати если увидите человека на улице на своем краденом велосипеде не спешите быть его ломом монтировкой и ногами может он в ломбарде купил как я.
Светлана извиняюсь что в вашей теме пишу , с планшета не сразу увидел что это не общая а частная тема по конкретному велу, если модераторы могут то пусть перенесут в общую тему , по дверях думаю полезно людям будет знать.
Если украли с площадки то вероятней всего соседи либо гости друзья соседей те кто видел и знал что вы обычно ставите там свой байк и когда ставите
В этом году у них изменения в законодательстве, уточню, напишу)

Аватар користувача
sNapas
* *
Повідомлень: 143
З нами з: 30.1.17 12:28
Skype: snapas13
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: викрадено ВЕЛОСИПЕД Streetster голубий

Повідомлення sNapas » 22.3.17 10:22

блин, хоть автозакладку в вело прячь(
----
GT Avalanche Elite
2017: 802км
2018: 640км
2019: 1005 км


Повернутись до “Вкрадені велосипеди”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей