Помогите оценить и определиться

Будь-які "залізячні" питання
konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення konst » 14.5.16 13:24

Да, именно там в барахолке.
Новые.

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 22.5.16 17:06

Да, именно там в барахолке.
Новые.
спасибо , но что-то я за геометрию велосипеда переживаю .
=======================================================

Встанут ли на мои обода вот такие покрышки слики , так как в основном катаю по асфальту хоть и очень не ровному :(
http://velosiped.com/tovary/kolesa_ta_p ... 10400.html

можно оставить на переднем колесе например широкую старую - для контроля руля на ямах, а на заднее слик ? или уродство будет ?

Аватар користувача
@noxin
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 26.12.11 16:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення @noxin » 22.5.16 19:31

спасибо , но что-то я за геометрию велосипеда переживаю .
Геометрія велосипеда повинна допомогати використовувати велосипед за призначенням. Якщо хочете використовувати як МТБ - шукайте вилку з axle to crown 430 мм. Для асфальту 370 - 380 мм, для гібридного використання щось посередині - є вилки 400 - 410 мм.
можно оставить на переднем колесе например широкую старую - для контроля руля на ямах, а на заднее слик ? или уродство будет ?
Головне щоб самому подобалось, нормальна практика.

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 22.5.16 21:09

спасибо , но что-то я за геометрию велосипеда переживаю .
Геометрія велосипеда повинна допомогати використовувати велосипед за призначенням. Якщо хочете використовувати як МТБ - шукайте вилку з axle to crown 430 мм. Для асфальту 370 - 380 мм, для гібридного використання щось посередині - є вилки 400 - 410 мм.
я про дещо інше , чи не буду я чіпляти педалями у повортах асфальт та горбочки, якщо висота велосипеда зменшиться аж на 5 см ! у мене таке враження, що з такими малими виносом передніх ніг жорсткої вилки велосипед сяде педалями на асфальт , і переднє колесо взагалі впреться в раму %)

Аватар користувача
RostiTorth
* *
Повідомлень: 86
З нами з: 11.4.16 03:48
Стать: чол
Звідки: Lviv

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення RostiTorth » 22.5.16 21:51

Жёсткие вилки сейчас делают высокими, то есть такими, как аморт. в несдавленном виде.

Аватар користувача
@noxin
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 26.12.11 16:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення @noxin » 22.5.16 23:23

я про дещо інше , чи не буду я чіпляти педалями у повортах асфальт та горбочки, якщо висота велосипеда зменшиться аж на 5 см ! у мене таке враження, що з такими малими виносом передніх ніг жорсткої вилки велосипед сяде педалями на асфальт , і переднє колесо взагалі впреться в раму %)
Висота каретки зміниться приблизно на половину зміни висоти вилки. Тобто висота каретки стане ближче до шосейної, велосипед буде стійкішим. І не обов'язково змінювати на 5 см, можна на 2-3 см. Такі вилки також зустрічаються досить часто. У мене були різні ригідки, зараз на одному велосипеді стоїть 400 мм, для іншого є 370 і 410 мм - поки що думаю ставити останню. А 430 мм продав - занадто міцна була :D

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 23.5.16 15:39

я про дещо інше , чи не буду я чіпляти педалями у повортах асфальт та горбочки, якщо висота велосипеда зменшиться аж на 5 см ! у мене таке враження, що з такими малими виносом передніх ніг жорсткої вилки велосипед сяде педалями на асфальт , і переднє колесо взагалі впреться в раму %)
Висота каретки зміниться приблизно на половину зміни висоти вилки. Тобто висота каретки стане ближче до шосейної, велосипед буде стійкішим. І не обов'язково змінювати на 5 см, можна на 2-3 см. Такі вилки також зустрічаються досить часто. У мене були різні ригідки, зараз на одному велосипеді стоїть 400 мм, для іншого є 370 і 410 мм - поки що думаю ставити останню. А 430 мм продав - занадто міцна була :D
якщо не секрет якого цінового діапазону такі вилки ? можна приклади модель \ виробник . Тут на сайт в барахолці є щось таке?

infium
новичок
новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 24.5.16 13:51
Стать: чол

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення infium » 24.5.16 13:58

Ребят всем привет, впервые тут на форуме, подскажите, а где мне спросить может кто опознать моего коня? купить купил, а что купил немогу узнать

Аватар користувача
@noxin
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 26.12.11 16:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення @noxin » 24.5.16 23:22

якщо не секрет якого цінового діапазону такі вилки ? можна приклади модель \ виробник . Тут на сайт в барахолці є щось таке?
Свої вилки я купляв б/у, з велосипедів початку 90-х. Ціни на такі вилки - практично від 200 грн, але вилки з нормальним довгим штоком дорожчі.
Часто ті вилки під різьбову рульову - такі краще брати з рульовою та рідним виносом, знайти винос для 1 1\8 різьбової досить важко. Краще, якщо на вилках будуть наклейки типу tange, fuji, клейма на дропах типу
Зображення
, клейма cro-mo -тоді скоріше за все це буде досить якісний продукт. Вага повинна бути до 1 кг. Відстань axle to crown буває різна - треба міряти. Тут в барахолці тільки одна така -viewtopic.php?f=100&t=161176.

Сучасні cro-mo ригідки це surly та salsa з цінами 100 $ та далі.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення Велопортал » 25.5.16 09:08

Ребят всем привет, впервые тут на форуме, подскажите, а где мне спросить может кто опознать моего коня? купить купил, а что купил немогу узнать

Що заважає одразу викласти фото?
Зображення

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 1.6.16 11:23

начал модернизацию с покупки сликов 26-1.90 cst city classic , да знаю ультрабюджетно , но надеюсь что покатит по асфальту чуть лучше чем эта грязевая . Жду посилку :) на выходные думаю переобую :) . Сидушку женскую эту на фото никак не решусь на что заменить , эта слишком широкая, купил какую-то детскую за 100 грн - жестковата , буду измерять смотреть , в основном 26 см на 14 см ( 26,5 - 15 см) на барахолке продают

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 15.6.16 14:45

сменил покрышки на 26-1.90 cst city classic, шум убавился , но скорости не прибавилось и сами покрышки кривоваты ... :( по шире ( размер 1.9" )
Востаннє редагувалось 16.7.16 23:23 користувачем 1985god, всього редагувалось 1 раз.

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 16.7.16 23:20

Сильно стучит задняя втулка в том числе на холостом ходу :( это поддается ремонту или лучше сразу купить новую ? если покупать тогда
Подскажите пожалуйста в моем велосипеде какая задняя втулка
1) Диаметр оси ?
2) Тип тормоза втулки играет роль ? если у мения Вибрейк ?
3) Ширина
4) Тип подшипника
5) Кол-во отверстий вроде как 32 насчитал :)
6) "зажим" эксцентрик тот который вместо гайки от старой втулки Deore можно использовать ?
7) по количеству звезд в кассете разнице есть ? у меня 7 если я возьму втулку на 8-9 ?

втулки как то унифицированы ? или надо все мерять смотреть и показывать мастеру ? или можно купить заочно :)

спасибо ! всегда приятно получать кучу толковых ответов на этом форуме

подойдет ? SHIMANO ALIVIO FH-RM70, 32СП., 8/9-ЗВ., ЧЕРН
http://velosiped.com/tovary/kolesa_ta_p ... 70azl.html

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення Трям » 18.7.16 02:19

Сильно стучит задняя втулка в том числе на холостом ходу :( это поддается ремонту или лучше сразу купить новую ? если покупать тогда
Подскажите пожалуйста в моем велосипеде какая задняя втулка
:duma:

Якби було фото, то можна було б поставити "діагноз" хоча б по картинці
А так - краще показати втулку механіку
Може просто варто перебрати та підтягнути конуса?
Зображення

Аватар користувача
RostiTorth
* *
Повідомлень: 86
З нами з: 11.4.16 03:48
Стать: чол
Звідки: Lviv

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення RostiTorth » 18.7.16 08:32

Фото есть в первых постах. Там Shimano FH-RM40

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 18.7.16 11:00

Сильно стучит задняя втулка в том числе на холостом ходу :( это поддается ремонту или лучше сразу купить новую ? если покупать тогда
Подскажите пожалуйста в моем велосипеде какая задняя втулка
:duma:

Якби було фото, то можна було б поставити "діагноз" хоча б по картинці
А так - краще показати втулку механіку
Може просто варто перебрати та підтягнути конуса?
http://pixs.ru/showimage/IMG0330JPG_908 ... 584124.jpg
дякую з пилу з жару, навіть не додумався що там є маркування , обовязково гляну точно і сьогодні ж у вечері велосипед буде в майстара, максимум завтра, Дякую, бо сьогодні було купа велопланів і на роботу і після рооботи доставка і особистих , просто тепер без велосипеда не уявляю себе і тут бац ... '
Востаннє редагувалось 18.7.16 11:15 користувачем 1985god, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
RostiTorth
* *
Повідомлень: 86
З нами з: 11.4.16 03:48
Стать: чол
Звідки: Lviv

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення RostiTorth » 18.7.16 11:04

http://pixs.ru/showimage/IMG0330JPG_908 ... 584124.jpg
дякую з пилу з жару, навіть не додумався що там є маркування , обовязково гляну точно і сьогодні ж у вечері велосипед буде в майстара, максимум завтра, Дякую,
це ти показав передню втулку, вона тут ні до чого.
ось твоя задня: http://i11.pixs.ru/storage/1/2/5/IMG033 ... 584125.jpg

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 18.7.16 11:24

http://pixs.ru/showimage/IMG0330JPG_908 ... 584124.jpg
дякую з пилу з жару, навіть не додумався що там є маркування , обовязково гляну точно і сьогодні ж у вечері велосипед буде в майстара, максимум завтра, Дякую,
це ти показав передню втулку, вона тут ні до чого.
ось твоя задня: http://i11.pixs.ru/storage/1/2/5/IMG033 ... 584125.jpg
супер ! то Shimano Alivio FH-RM70 підйде ? чи порадьте щось схоже + - , готуюсь до найгіршого сценарію :(

Аватар користувача
RostiTorth
* *
Повідомлень: 86
З нами з: 11.4.16 03:48
Стать: чол
Звідки: Lviv

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення RostiTorth » 18.7.16 16:26

то Shimano Alivio FH-RM70 підійде ? чи порадьте щось схоже + - , готуюсь до найгіршого сценарію :(
спочатку свою перебери, чи майстер нехай подивиться, а потім вже під заміну.

Shimano Alivio FH-RM70 під 8/9 зірок, в тебе 7, треба ставити кільце, його ще треба знайти. А так звісно вона краща від твоєї, тільки не помились в кількості отворів під спиці.

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 22.7.16 18:39

то Shimano Alivio FH-RM70 підійде ? чи порадьте щось схоже + - , готуюсь до найгіршого сценарію :(
спочатку свою перебери, чи майстер нехай подивиться, а потім вже під заміну.

Shimano Alivio FH-RM70 під 8/9 зірок, в тебе 7, треба ставити кільце, його ще треба знайти. А так звісно вона краща від твоєї, тільки не помились в кількості отворів під спиці.
посмотрел мастер мой вел 1,5 минуты :) сказал катай так пока не убешь так еще долго можно ездить ...ну если хоешь 280 + 100 работа поставим того же класса , но вообще без энтузазма . Смотрит на мой убогий вел и наверное стесняетья ремонтировать :)

Аватар користувача
RostiTorth
* *
Повідомлень: 86
З нами з: 11.4.16 03:48
Стать: чол
Звідки: Lviv

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення RostiTorth » 24.7.16 02:56

Можешь назвать мастера?

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 21.8.16 20:44

Можешь назвать мастера?
а сенс ? Підпільна майстерня , хіба в приват напишу. Це не є негативний відгук . Взагалі не хочу давати відгуків ні позитивних ні негативних - так як не ремонтувався серйозно там , так пару раз по 20 грн , раз регулював задні гальма, другий пробували відрегулювати передню перекидку - підрівняли передні зірочки , але не вдалося нічого відрегулювати через те що велосипед "збірна солянка і краще не зробиш" з переду Tourney а ззаду шосейний перемикач Tiagra ,
Spoiler
Show
власне мені самому також не вдалося відрегулювати , грішити можна на передню Shimano Tourney, всі регулювальні болти скручені в максимальні положення а комбінація 1+1 всеодно тре :eek:
.
Перше ТО колись провів у ППШ приватний підприємець Ш... забув може Шеремет ? *oops* на Зеленій за поворотом на Сихів за заправкою . Але після повного ТО в нього я теж відїздив не багато і прийшла потреба крутити регулювання передьої перекидки. Я все-таки схиляюсь до недоліків велосипеда бо з гімна конфетку не зробиш.
Піднакоплю грошей буду міняти і задню втулку і шукатиму довгу ригідну вилку, а там гляди і на передній перемикач накоплю може теж шосейний брати типу
Зображення
щоб воно "грало " із заднім :duma: .
Бо бачу що в категорії до 10 000 грн всюди майже Tourney + - #crazy_pilot і дешеві амовилки , так що я думаю колись буду доводити до розуму те що маю ...
Доречі встановив ззаду покришку Maxxis Larsen TT шириною 2,35" тепер гул при їзді по асфальту але пятій точці більш мяко - ризина добре гасить дрібні нерівності дороги.
чому встановив ? бо при черговому "проколі камери" вирішив не мучити себе одяганням дешевої слікової покришки з дуже твердим кордом ... минулий раз коли "переобував" так намучився що аж камеру проколов ... ну їх ці дешеві китайські покришки :crazy: бо Maxxis одягається і зінмається на УРА.
Зараз в планах таки
Зображення
або тут візьму
Зображення

то де шукати те кільце перехідне ? бо в мене 7 зірочок , а втулка на 8\9 чи таки не морочитися і взяти ще дешевшу втулку ? якщо так то підкажіть посиланням яку ?

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 26.11.16 00:22

должен отчитаться отшлифовали моему байку конусы задней втулки не стучит теперь ,

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення AVVAKUM » 26.11.16 16:57

А смысл шлифовки? Там небось всю цементацию сняли. Сколько эти конусы прослужат?
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

1985god
* *
Повідомлень: 153
З нами з: 17.4.16 16:23
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите оценить и определиться

Повідомлення 1985god » 3.3.17 21:48

А смысл шлифовки? Там небось всю цементацию сняли. Сколько эти конусы прослужат?
не знаю как там шлифовали , но после разборки барабан втулки начал заедать переделывали в другой мастерской другие мастера :) .
Но теперь это чудо шлифовочной мысли снял и поставил полностью новое заднее колесо с втулкой квандо с новой бюджетной касетой на 7 звездочек шимано :) . Старое колесо будет на следующую зиму :crazy: Вел всю зиму провел на улице по 9-10 часов,пока я был на работе, так как сезон я не закрывал 8) и от минус 17 до сегодня катаю :crazy: .
За все время сносилась таки цепь до 120,6 так как не снимал для чистки чистил и смазывал не снимая , купил новую цепь под замену + запасную здесь
Show

Ланцюг KMC X8.93 8 швидкостей 116 ланок + замок 1 300 грн
Шолом Longus BMX
Ланцюг KMC Z72 8 швидкостей 116 ланок + замок 1 170 грн
завтра приедет, но сносились и шатуны с кареткой ... Нашел вроде бы нормальный сервис, но запчасти у них по моему скромному мнению дорогие , не в том плане что дорого , а в том плане что цепи у них от 400 грн а более дешевые цепи просто не ставят не продают 8) . Но мои запчасти на ура поставят.

Вопросы по выбору каретки и шатунов есть какой то FAQ ? и можно ли по фото поставить диагноз определить какой тип каретки мне нужен
ширина корпуса
длинна вала
профиль вала
вот вроде бы и все характеристки доступные для выбора в онлайн магазинах
просто если спрошу у парней с сервиса могут обидеться мол чего у нас не берешь у нас же все суперрр *oops*
стоит ли смотреть на каретки до $10 +- типа
Show
Каретка Shimano BB-UN26 BSA 68x113mm, 1.37x24 или В сравнение
Каретка TH FSA-BB 68х118мм, 1.37"х24T, R/L, квадрат
и достойны ли внимания шатуны той же категории $10 + - например
Show
PROWHEEL MC-A126 42/32/22T 170mm
есть ли особый смысл покупать что то разборное типа
Show
Shimano FC-M361 175мм, 42X32X22, 8/7-зв,
за $ 40

катаю круглый год восновном очень не ровные дороги с кучой выбоин можно приравнять к фрирайду по корням :ROFL:
Востаннє редагувалось 3.3.17 21:56 користувачем 1985god, всього редагувалось 1 раз.


Повернутись до “Технозона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей