"Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Аватар користувача
Yaros
*********
Повідомлень: 2512
З нами з: 21.4.05 12:55
Стать: чол
Звідки: Киёв, Теремки_One

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Yaros » 17.1.13 23:25

Я надеюсь что будет организован бусик из Киева, человек эдак на 30-50 ))
От улыбки станет всем светлей и лосю и даже маленькой улитке.
Поделись запаскою своей и она к тебе не раз еще вернется!

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Трям » 17.1.13 23:55

Я надеюсь что будет организован бусик из Киева, человек эдак на 30-50 ))
А смысл ? :duma:
Ну как вариант - можно бусик использовать для перевозки велосипедов
НО и м х о - проще ночь в поезде поспать и потом 2 часа в автобусе
Тем более. что 50 гонщиков и 50 велов ( с баулами ) не влезут ни в какой автобус

Тем более, что для группы поддержки и любознательных можно организовать на час - два экскурсию по Ивано - Франковску \ Черновцам :good:
Позавтракать и в путь....
Зображення

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення tosha » 18.1.13 10:19

Я надеюсь что будет организован бусик из Киева, человек эдак на 30-50 ))
А смысл ? :duma:
Ну как вариант - можно бусик использовать для перевозки велосипедов
НО и м х о - проще ночь в поезде поспать и потом 2 часа в автобусе
+1

С Киева на бусике это :zopa: лучше в поезде поспать в горизонтальном положении. Мы с Польши когда на бусике ехали, так места на полу, где можно полностью вытянуться, были самыми популярными, но хватало их далеко не всем.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
Sphinx
* *
Повідомлень: 198
З нами з: 25.7.12 21:39
Skype: Efreitor_ua
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Sphinx » 19.1.13 13:56

Переживания по поводу жары как на КГ можете отбросить - не будет ее, Флантус все правильно расписал.
Тем, кто все же мечтает усидеть на двух стульях - забудьте. Машиной ехать из Ужгорода в Рахов это 3,5-4 часа только на дорогу, без сборов, автобус едет 5-6 часов. Сообщения поездов между этими городами нет.
Грустно.
- О нет, - ответил Волк Ларсен с горечью. - И в этом его счастье. Он слишком занят жизнью, чтобы думать о ней. Я сделал ошибку, когда впервые открыл книгу. (с) Джек Лондон, "Морской Волк".

Об аватарке - http://www.individualizmu.net/

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Стежка Опришка » 19.1.13 15:17

Если наберется достаточное количество желающих, то можем организовать трансфер из Пидзамка в Рахов. Вопрос в том, есть ли смысл ехать два марафона подряд.
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Стежка Опришка » 20.1.13 11:38

Якщо чесно, то я жодного такого обговорення не бачив. Але зрозумійте і ви нас - для того, щоб зробити категорію, то потрібно виготовити додатковий комплект нагород і виділити бюджет на призи. Це не враховуючи додаткової роботи для організаторів та суддів. А в результаті приїде 1-2 людини. Ми й так , урізали початкову кількість категорій більш, ніж вдвоє. Бо краще зробити добре в малому об'ємі, ніж взятися за проведення чогось надмасштабного, а потім надірватись і зробити все це погано
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!

Аватар користувача
mandriy722
*
Повідомлень: 6
З нами з: 26.7.10 15:47
Skype: коnev
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення mandriy722 » 20.1.13 12:32

... :D :roll: :roll: :roll:
Востаннє редагувалось 21.1.13 21:19 користувачем mandriy722, всього редагувалось 1 раз.
show must goon

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Стежка Опришка » 20.1.13 13:22

...тема піднімалась на Velomax.com.ua, та ніхто з оргів ніколи нічого не відписували, тупо не чули !!!
Звичайно. Бо якби орги читали всі локальні форуми, то в них би не залишилось часу на організацію змагань.
Я ж просто хочу, щоб цю категорію не ігнорували !!!Доповнюючих затрат не потрібно і нагород ! Основна нагорода -вказати дану категорію, участь і доїзд до фінішу!
Тоді в чому суть цієї категорії? Якщо не робити окремого заліку, та нагородження? Чим тоді буде відрізнятись катання цих спортсменів в загальному заліку.
...і безкоштовна реєстрація...ВСЕ !
Стартові внески і так зроблені максимально низькими.
Погодьтеся, два рядка в положеннях, великої роботи не потребує.
Це вам так здається. але насправді додаткова категорія - це добрий шмат додаткової роботи
Тільки один раз на "ПРОБІ 2009"організатори ЧД і Passport22 віднеслися із розумінням !
І скільки було учасників в цій категорії?
Я дуже поважаю параспортивний рух, але я не бачив ЖОДНОГО інваліда на любительских змаганнях в Україні. Якби таких учасників набрався хоча з десяток, то можна було б робити для них окрему категорію
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Gornostai » 20.1.13 15:32

...і безкоштовна реєстрація...ВСЕ !
Никак не пойму, с чего вдруг надо делать отдельную категорию да еще и бесплатную регистрацию.
Это ж не очередь в поликлинику. Есть деньги - регистрируйся, нет - катайся без регистрации и без номерка.
Или это просто желание заявить о себе?
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Merck
* *
Повідомлень: 113
З нами з: 22.5.09 16:53
Стать: чол
Звідки: Рівне

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Merck » 20.1.13 15:46

Для инвалидов и пенсионеров нужно как минимум отдельную трассу делать, так же нужно продумать как эвакуировать в случай чего(с инвалидами могут быть дополнительные траблы с эвакуацией, а там и здорового эвакуировать не всегда просто). Не думаю что все так просто для оргов будет с этой категорией, это ж не кантри по трассе протяженностью 4-5км, когда до больницы рукой подать и труднодоступных мест практически нет.
Как вариант стартовать без номера(если чтоб не платить за регистрацию или орги просто выдадут таким людям оставшиеся номера бесплатно) и ехать до куда будет желание\возможность... нужно понимать что введение такой категории это большая ответственность для организаторов, в том числе и криминальная в случай чего...
- Почему у велосипедистов так часто бывают травмы?
- Потому, что они ездят по дорогам прошлого на машинах будущего - и с настоящей скоростью!

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення 8RydeR » 20.1.13 17:10

Никак не пойму, с чего вдруг надо делать отдельную категорию да еще и бесплатную регистрацию.
Это ж не очередь в поликлинику. Есть деньги - регистрируйся, нет - катайся без регистрации и без номерка.
Или это просто желание заявить о себе?
+1

Я сам інвалід, мій брат - теж велосипедист і теж інвалід.
А ще у нас є корєш-велосипедист, теж інвалід.

Да, ми б не відмовилися від безкоштовної реєстрації. Зайква копійка кишеню не тягне.

Але це абсурд:
здорові лоби, на велосипедах по 11 кг, при повному обмундируванні, з гелями-гіпотоніками безкоштовно проходять реєстрацію.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Стежка Опришка » 20.1.13 17:55

Мені тут на одному з форумів написала людина, що якби їм зробили безкоштовну реєстрацію, то він би образився, бо ця сумма не сильно обтяжлива, а чим він гірший за інших учасників. Є й така думка.
Стосовно окремої категорії - я не бачу сенсу робити категорію, в якій по результату всі, або майже всі учасники потраплять на подіум. В нас є дві траси, і яку поїдуть ці люди?
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Master General » 20.1.13 18:21

На трасі "любителів" є якісь особливі сезонні складності? Типу приїхав і сам за раз проїхав реально чи є нюанси (завали дерев, ґрунтові дороги що сильно розкисають і т.п.) Коли орієнтовно траса буде вільна від льоду і непролазних снігів?

Аватар користувача
mandriy722
*
Повідомлень: 6
З нами з: 26.7.10 15:47
Skype: коnev
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення mandriy722 » 20.1.13 20:25

.........
Востаннє редагувалось 21.1.13 21:20 користувачем mandriy722, всього редагувалось 1 раз.
show must goon

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Стежка Опришка » 20.1.13 21:45

На трасі "любителів" є якісь особливі сезонні складності? Типу приїхав і сам за раз проїхав реально чи є нюанси (завали дерев, ґрунтові дороги що сильно розкисають і т.п.) Коли орієнтовно траса буде вільна від льоду і непролазних снігів?
Любителі мають бути проїзджабельними вже наприкінці травня. Хоча рік на рік не приходиться. Стосовно сезонності - це Карпати, і навесні може бути що завгодно. відкрию невеличку таємницю - початково маршрут хардкор був іншим - трішки довшим і цікавішим і з НАБАГАТО миловиднішими краєвидами, але раптом 2 кілометри його стали рікою, і нам довелось розшукувати інші варіанти.
Але любительський маршрут проходить на менших висотах і в більш обжитих місцях, тому з ним не повинно бути ексцесів. Як тільки зійде сніг, ми його проїдемо та підчистим.
Хардкорний маршрут минулого року став проїзжабельним десь після зелених свят - тобто в другій половині червня. Ще місцями лежав сніг, але все їхалось. Як буде цього року - не можу знати, але триматимемо вас в курсі.
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Master General » 20.1.13 21:49

Чудово, в червні відпустка, приїду подивитися, що ж ви задумали.

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Стежка Опришка » 20.1.13 21:53

.... просто відстоюю думку даної категорії, до якї я належу, із допису 8RideR - я не один,просто люди мовчать !!!
Він не мовчить, він просто сказав, що вважає нинішнє положення нормальним.
Ще раз повтрю - окрема категорія для організаторів - це не лише два додаткових рядка і втрата невеликої суми. Це купа організаційного клопоту. І я б на нього пішов, тому-що дуже поважаю параспортсменів, але не бачу сенсу робити це задля 2-3-4 чоловік. Повірте, в нас і так багато клопоту. Так, я не знаю, як то бути інвалідом(хоча в мене батько має 2 групу), але й ви не знаєте, як то бути організатором змагань. Ще раз кажу, що якби набралось чоловік з 10 на одну трасу, то я б зробив для них окремий залік, але робити залік, для якого б в результаті не набереться учасників навіть на подіум, я не бачу сенсу. Саме тому не має заліку для жінок "Hardcore", саме тому немає заліку для ветеранів - зрозумійте, що можливості організаторів не безмежні і ось так просто додати ще категорій ми не можемо.
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Трям » 21.1.13 03:27


...а як ти зрозумієш ? ти ж не інвалід !!!
Понимание не приходит с корочкой 8-)
Я в прошлом сурдопереводчик, поэтому очень хорошо знаю ситуацию не только снаружи
А целом такие вещи оговариваются не в форумах и не с таким подходом
:roll:
На месте оргов я бы вообще добавил пункт, что при наличии инвалидности допуск к гонке в каждом случае рассматривается индивидуально ...

...как писали на Uabike - почти сотню километров вы будете один на один с самим собой
И не надо путать *покататься* с гонкой. Выстрел стартового пистолета сразу переносит человека с номером совершенно в другую реальность. Там другие скорости, другие приоритеты, совершенно другое восприятие мира.
...честно говоря мне жаль, что у нас марафоны едут только гонсчеги и мало едут турики \ матрасники - для того, чтоб показать пример детям и получить в архив памятные фотки, которые потом можно будет с гордостью показывать друзьям, вызывая у них зависть и восхищение... :p :roll:
Зображення

Аватар користувача
mandriy722
*
Повідомлень: 6
З нами з: 26.7.10 15:47
Skype: коnev
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення mandriy722 » 21.1.13 09:42

......
Востаннє редагувалось 21.1.13 21:20 користувачем mandriy722, всього редагувалось 1 раз.
show must goon

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Стежка Опришка » 21.1.13 10:03

Ми думали про це, але зрозумійте, що бюджет в нас не необмежений, тому якщо буде стояти вибір між магнітом чи кращим маркуванням то безпека понад усе.
Якщо буде вистачати гршей, то будуть сувеніри, ні - то краще зробити якісне харчування без сувенірів, ніж навпаки.
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Gornostai » 21.1.13 10:04

...честно говоря мне жаль, что у нас марафоны едут только гонсчеги и мало едут турики \ матрасники - для того, чтоб показать пример детям и получить в архив памятные фотки, которые потом можно будет с гордостью показывать друзьям, вызывая у них зависть и восхищение... :p :roll:
Чего ж мало? Нормально едут, на одесской сотке гонщегов почти нет, на КГ ведь в основном матрасники и собирались.
...а як ти зрозумієш ? ти ж не інвалід !!!
О,да ты умеешь ставить диагнозы по интеренету.
Правильно, главное сделать себя "особым".
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Merck
* *
Повідомлень: 113
З нами з: 22.5.09 16:53
Стать: чол
Звідки: Рівне

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Merck » 21.1.13 10:13

Саме тому не має заліку для жінок "Hardcore"
Хотел спросить, а если все таки девушки захотят ехать хардкор, реально вообще что категория все таки будет или лучше на это вообще не рассчитывать?
Просто дело в том, что жена хочет ехать трассу хардкор(в тех местах мы были, знаем что там ждет, ездили как раз возле близницы, через драгобрат, места классные, а учитывая что с добиранием конкретный головняк, то ехать легкую трассу смысла нет), насколько я понял Нуна тоже поедет хардкор, остальные девушки еще не сказали свое слово, но думаю что если будет Надя, Лемон, Кристина и другие девченки которые хорошо едут, они тоже могут захотеть поехать по более сложной трассе...

Как вариант у меня такое предложение, пусть девушки которые хотят ехать по более сложной трассе регистрируются в хардкор, а орги уже глядя на количество желающих примут решение делать им категорию "хардкор жінки" или нет.
- Почему у велосипедистов так часто бывают травмы?
- Потому, что они ездят по дорогам прошлого на машинах будущего - и с настоящей скоростью!

Аватар користувача
mandriy722
*
Повідомлень: 6
З нами з: 26.7.10 15:47
Skype: коnev
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення mandriy722 » 21.1.13 10:17

...згідний з вище сказаним...
Востаннє редагувалось 21.1.13 21:21 користувачем mandriy722, всього редагувалось 1 раз.
show must goon

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Стежка Опришка » 21.1.13 10:45

Саме тому не має заліку для жінок "Hardcore"
Хотел спросить, а если все таки девушки захотят ехать хардкор, реально вообще что категория все таки будет или лучше на это вообще не рассчитывать?
Просто дело в том, что жена хочет ехать трассу хардкор(в тех местах мы были, знаем что там ждет, ездили как раз возле близницы, через драгобрат, места классные, а учитывая что с добиранием конкретный головняк, то ехать легкую трассу смысла нет), насколько я понял Нуна тоже поедет хардкор, остальные девушки еще не сказали свое слово, но думаю что если будет Надя, Лемон, Кристина и другие девченки которые хорошо едут, они тоже могут захотеть поехать по более сложной трассе...

Как вариант у меня такое предложение, пусть девушки которые хотят ехать по более сложной трассе регистрируются в хардкор, а орги уже глядя на количество желающих примут решение делать им категорию "хардкор жінки" или нет.
Женщины могут ехать хардкор - категория опен. Хотя, конечно, подиумные амбиции им в таком случае придется забыть. Изначально была в планах такая категория с условием, что если не найдется 10 потенциальных участников, то она объединяется с наиболее близкой. Но снова-таки все упирается в наши возможности.
Вот создал темку, чтобы понять, сколько будет желающих. Ведь нужно знать, о чем со спонсорами разговаривать.
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Re: "Стежками Опришків" - MTB марафон в Гуцульских Карпатах

Повідомлення Стежка Опришка » 21.1.13 10:52

Попри це, маленький упомінек-все ж , на мою думку, набагато довше приємно буде згадуватися, так як результати не в кожного будуть, ой , далеко не призові...
Буде можливість - будем робити. Не буде - будем витрачати бюджет на більш пріоритетні статті. Поки-що навіть сезон не розпочався, і не ясно, скільки буде учасників, скільки роботи піде на розчистку траси після весняного сходу снігу ітд.
Який середній час, на Вашу думку, подолання обох трас, середньо статистичними учасниками ? Чи є хоч приблизні дані ? Щоб люди мали якийсь орієнтир...Дякую !
Ну за середню температуру по лікарні я казати не можу. Для порівняння можна глянути результати "Короля Гор" їхні 50 км можна співставили з нашими любителями, а 100 з хардкором
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!


Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість