7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Аватар користувача
АРХИП
* * *
Повідомлень: 388
З нами з: 27.7.08 19:28
Стать: чол
Звідки: Пуща

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення АРХИП » 6.10.12 09:00

Да, погодка коварная. Нежелательно переохлаждаться , особенно после интенсивного вспотевания. :58:
Дорогу осилит идущий.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Vadim Bus » 6.10.12 14:18

Все залишається без змін, ваша стартова хвилина може зміститись на 1-2 хвилини, ще пару учасників додалося.
Остаточний стартовий лист повішу ввечорі.

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Nowl » 6.10.12 14:35

Вадіме, а фініш точно-точно зразу за тунелем, біля стовпа (на ньому ще знак якийсь висить), десь там? (не хочеться з останніх сил туди впертися і виявити що ще трошки тре покрутити :petlya: ).
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
АРХИП
* * *
Повідомлень: 388
З нами з: 27.7.08 19:28
Стать: чол
Звідки: Пуща

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення АРХИП » 6.10.12 16:49

Товарищ просит его добавить: шоссейнег 28"
Андрей Потанин
1964 г.р.
Дорогу осилит идущий.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Vadim Bus » 6.10.12 20:15

Вадіме, а фініш точно-точно зразу за тунелем, біля стовпа (на ньому ще знак якийсь висить), десь там? (не хочеться з останніх сил туди впертися і виявити що ще трошки тре покрутити :petlya: ).
Так, саме там Віка, там де закінчується тонель.. В вашій категорії буде весело)))

Віталік звісно що додам Андрія Потаніна, знатний кур'єр дуж технічний , спостерігав його не раз в місті



Ще раз нагадую учасникам. У кого є сумніви в знанні траси перегляньте відео декілька раз. На визначальних поворотах вас будуть страхувати і міряти наші маршали , на дистнції вас будуть контролювати молоді янголята "мамки Уласенко" з фотокамерами , вони фіксуватимуть порушення . Будьте чесними в своїй боротьбі.

ФОТОГРАФАМ, ми запрушуємо Вас долучитися до нашого спортивного свята , і подарувати нам трішкі вашої професійної уваги, і відзняти наших учасників на трасі. Хочу порадити цікаве місце на горі де закінчуються В. Дмитровичі.. Як на мене найцікавіша точка..

Отже до зустрічі .. старт лист зараз виправлю
ми в 10.30 на метрологічній, в 10.45 на перехресті в Лісниках, в 11.10 на старті.
На старті краще збиратися на 11.20 - 11.30

Аватар користувача
gondar
* * * *
Повідомлень: 823
З нами з: 20.5.12 12:34
Skype: macross404
Стать: чол
Звідки: kiev. troya

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення gondar » 6.10.12 20:52

проехал сегодня по маршруту - для непрофи местами напряжно. Особенно завершающий АП организаторы коварно выбрали.

З.Ы А кто и во сколько своим ходом будет ехать по обуховской трассе?
2011 - 0км. 2012 - 5000км. 2013 - 10700км. 2014 -13300км. 2015 - 10000 км. 2016 7000+ км

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Vadim Bus » 6.10.12 21:03

Пані Уласенко разом із молодими орлами, будуть відстежувати "кальосників" і лупити по спині фолдінговою покрихою.... Такі опертивні новини..

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Nowl » 6.10.12 21:24

В вашій категорії буде весело)))
І мокро, судячи з прогнозу ))
Та на здоров'ячко, нехай дівчата змагаються :friends: . Я навіть в теперішньому списку не надіялася кудись заїхати (свій рівень знаю по Криму і кільцям досить непогано), їду для себе, щоб покращити результат, бо крім знання та щирої любові до траси нічого протиставити молодості та красі не зможу )).
Хочу порадити цікаве місце на горі де закінчуються В. Дмитровичі.. Як на мене найцікавіша точка..
:mosking: Ога, всі приблизно з такими обличчями будуть %)

Парасольки фотографам і янголятам треба напевне брати, або придумати, де ховатися, якщо справді буде дощ (хоча все ж надіюся, що прогноз ще зміниться... або не справдиться).

2 gondar - я поеду в режиме "тошнот" (если не надоест )) - но я на шоссере, так что это в районе 30 средняя до подъема в соснах перед Обуховым) - чтоб не напрягаться, и чтобы не долго мерзнуть перед стартом. Думаю, что где-то в 10.10 - 10.15 примерно с Ленингадки (я в девочках, у нас старт в начале, поэтому относительно рано), поворот на новообуховку минут через 20 кажется проезжается. Потом как screw посоветовал.
Завершающий кусок со светом в конце туннеля - он каноничный :molba:
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Vadim Bus » 6.10.12 22:52

Завершающий кусок со светом в конце туннеля - он каноничный :molba:
Віка, народ, хто вперше їдуть гоночку питають, - а почему такое странное оформление темы, і фоточка такая мрачная? ))) Завтра дізнаються ))))))))
Про дощ краще мовчи.. бо в мій бусік всі діти не влізуть. До речі там є красивенний дуб , під яким будемо ганяти чаї. Багато мучного закупив, всім вистачить.

Аватар користувача
βòrі∫∫
* *
Повідомлень: 139
З нами з: 17.7.09 22:04
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення βòrі∫∫ » 7.10.12 16:54

Всем спасибо, и организаторам, и участникам! Всё прошло на ура! Вадим всем денег пораздавал, на бензин/еду потратился - у меня такое чувство, что ты остался в минусе.

Разделка по ощущениям зашла на удивление легко. Легче чем "Обуховская петля", может не выложился? Хотя вроде и добавить не особо мог...
Дома посчитал среднюю (37) дак как-то мало :unknown: Надо трениться больше! :good:

Маоловато было общения... Как-то все быстро разьехались.

Всё, сезон закрыт, теперь пересаживаюсь на зимние Старт-Дрова! :cry:

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Алексей84 » 7.10.12 17:18

Я свою среднюю прикинул-34,5,слабенько както.Но по ощущениям тоже на удивление легко зашло.Странно както.Возможно-это маршрут так напугал,что переэкономились.Время гонки пролетело незаметно.А на "Обуховской петле" помню думал,что до финиша вообще не доеду.А тут даже рыгать ни разу не хотелось :yes
Я поучаствовал во всех трех гонках,которыми нас побаловал в этом году Вадим.И эта мне понравилась больше всего.
Надеюсь в следующем году гонки тоже будут.И что участников будет постепенно прибавляться,что появятся новые,молодые,азартные ребята.Будем набираться опыта,развиваться.Будет больше конкуренции.Это очень хорошо,что такие соревнования начали проводиться.
Ребята которые перекрывали дорогу на поворотах сработали хорошо,нигде,никакая машина не помешала.В Лесниках на самом коварном повороте вообще было приятно видеть как собравшиеся машины ждали когда я проеду. :good:
Спасибо всем огромное.Верю,что мы на правильном пути.

Аватар користувача
Юра Юра
* * *
Повідомлень: 204
З нами з: 30.3.12 19:01
Стать: чол

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Юра Юра » 7.10.12 18:19

Огромное спасибо организаторам! Сегодня был отличный день!
Top Fuel RSL / Stumpjumper HT / Diverge

!! Розшукую викрадену в 2014 році Merida TFS 100, сіра, вібрейки, мавіки, рекон. НАГОРОДА 2000 ГРН !!

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Nowl » 7.10.12 20:00

Чуток фоток, тыц на картинки. Сорри, если кто себя не нашел, старались снять всех на финише, кто после меня приехал, но в большом фотике сел аккумулятор, поэтому кого-то пропустили, кого-то мыльницей.
Зображення*Зображення*Зображення*Зображення

Спасибо большущее Вадиму за реально классную организацию, за то, что тянешь в Киеве это дело и вкладываешь силы, время, средства и душу :Rose:
Зображення
Всем участникам за компанию, и что приехали и проехали. Классно, когда много народу! Рада была увидеть всех, кого знаю, и завести новые знакомства! :friends: Надя, приезжай кататься!
Зображення
(в Хотове нас собака облаивала из-за забора, когда я ехала(старт в начале списка), она еще свежачком была, а под конец, говорят, совсем охрипла. Так что массовость уже имеется :good: )
Жалко, не получилось более массовой фотографии сделать,тут только небольшая часть народа у столика с печеньками пасется.

Маршалам на трассе, Амигосам и Ане Уласенко с ее командой тоже респект, что приехали и спасибо за помощь, а то там реально стремные перекрестки есть.
Зображення

Ну и небесной канцелярии :molba: за то, что в пику метеопрогу включили нам замечательное бабье лето, и ветер несильный был, чуток в морду в Лесниках-Хотове, но вообще грех жаловаться.
Зацените солнышко:
Зображення

ЗЫ. проехала со средней 29. Лучше чуток, чем раньше, но есть над чем работать.
МТБшники реально монстры - после Китаева еще и сюда приехали :good:
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Ul@senko » 7.10.12 21:04

Дякую за фото :good: . І за диплом-подяку за маршальство *oops* . Заламіную на пам`ять ;) .
Мене на гонці не мало бути, але у суботу виявилося, що матиму час. Бажання вже було. Їду! :dance2:
Приймати участь не було на чому (байк, який зазвичай катає мене асфальтом, стоїть без коліс), тому зібрала невеличку банду і поїхали маршалами.
Перехрестячко нам дісталося веселе, але, на щастя, обійшлося без пригод :Yahoo!: .
Вибачайте, коли щось не так, я вперше виконувала цю роль :gerl: .

Вадим, ти ВЕЛИКИЙ МОЛОДЕЦЬ :molba: . Так тримати :Bravo: ! Гонка вдалася на славу :good: .
Кілька десятків чоловік зустрілися, поспілкувалися, покаталися, приємно і з користю провели чудовий осінній день.
:volna:
Траса чудова, їздила нею кілька разів, у т.ч. сьогодні. Канфєтка :girl_in_dreams !
[spoilerпуть домой...]Оскільки після гонки ще залишався час, я вирішила своїх товаришів повезти додому короткою дорогою :crazy: .
Виїхали до Одеської пл. Перспектива їхати 13 км по Кільцевій не радувала, ми вирішили зрізати грунтами. Скоротили Зображення.
Вийшло 44 км :p : грунт - круча - об`їзд - спуск по камінцям (тунц-хрясь-дзинь) - асфальт - Боярка - заголодання :help: - перекус...
Сили відновилися. Велосипеди на злій гумі. Далі їдемо грунтами :girl_pardon .
Грунтівка - обрив - мототрек - дьорти - мототрек - поле - стерня (з перспективою другого проколу) - болото - кропива - хащі - кропива :zopa: - повалені дерева - дірка у паркані - доріжкааааа - грунтівка - розвилка - смітник - грунтівка - розвилка - грязючка - темніє... Вдома були о 19:30.
:offtopic Недорого навчаю зрізати грунтами :crazy: .[/spoiler]
П.С. якщо тему читатиме хлопчик, який змінив мені камеру :molba: , доки я пропорцем працювала (якось примудрилася я, стоячи на місці, заробити боковий прокол), глянь, будь-ласка, можливо в тебе залишився мій блакитний кубик (ковпачок на ніпель)
Герой - на фото зліва, у червоному шоломі і карботапках Carnac
Spoiler
Show
Зображення
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Timorfius
* *
Повідомлень: 130
З нами з: 16.8.12 10:53
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Timorfius » 7.10.12 21:15

Поздравляю всех с полным финишированием!) в большей мере конечно победителей! и в ещё большей шоссеров!
Всё было чётко, ехал первый раз с братом как тест... для себя сдали очень хорошо... неожиданно конечно был финиш... выезжаем на горку набирая ход, хоп а справа стоят уже все слегка недоумел в какой-то момент, а так казалось что ещё ехать и ехать... эмоций и восторга полно... маршалам отдельное спасибо за безопасность!
Вобщем всё прошло как "по маслу" :good:
Пусть живёт шоссе! ;)

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Алексей84 » 7.10.12 22:34

Вобщем всё прошло как "по маслу" :good:
Пусть живёт шоссе! ;)
100%..
Под конец лета,уже начал мтб-байки присматривать.И темы с матрасными покатушками изучать.Такая апатия стукнула..И тут вдруг вижу- гонка.Разделка.Шоссе :Yahoo!:

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Gornostai » 7.10.12 22:44

----БЫЛО ЗАШИБИСЬ-----
Вадим зпт спасибо тчк
приедем ИЩО вскл


ЗЫ: Душевно, погода не подвела, чай пили, печеньку ели. Ах да, еще немного было на велосипедах...

БОРЯ- зе бест :yes
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Vadim Bus » 8.10.12 01:40

Зображення

Дякую всім за участь, за гарні відгуки. Дійсно класно вийшло, все до купи , і погода , і досить багато бажаючих змагатися, і навіть той добрий чоловік який нам води для чаю нагрів. Ну і звичайно допомога людей які це все зробили можливим (про подякі окремо)
Дуже сильноо хвилювався про те що люди будуть губитися на трасі, потім в стані облому заїжджати до фінішу.. На щастя такого майже не було. Вчасно ущільнили стартовий протокол і зробили старт через 1 хвилину щоб бачили спини одне одного.. Заодне подивилися як це виглядає в дії, на старті на фініші, на дистанції .. Те що бачив я, і знімав на камеру, навіть соромно виставляти ..порушували дуже багато. Покі що культура спортивної боротьби низька, хоча загалом, із результатів гонкі можна говорити про досить високий рівень підговки велолюбителів, порівнюючи із результатами дуже сильних любителів які сьогодня показали високий клас індивідуального ходу на складному і технічному рельєфі. Думаю що аналізувати протоколи будемо пізніше, треба ще декілька деталей зясувати. Але перможців ми безперечно вітаємо.
В категорії МТБ , особисто мене здивував Олег показавши на такій довгій трасі результат вищий за багатьох шоссерів, мій земляк з Рівного, Димтро також приємно здивував як участю, так і результатом.. Ну про Фотенюка і сказати немає шо. Респект і так тримати надалі. У дівчат взагалі все склалося .. і так несподівано. Результати просто вражають, як в самій жіночій категорії так і відносно чоловічих . З Аньою було все зрозуміло, вона малювала планку, а от Люда з Вікою гралися у справжню гоночку . Дуже цікаво спостерігати. Якщо так далі піде, то жіноча категорія в шосе буде найцікавішою.. З нетерпінням чекаємо на пані Уласенко ))), ну і дівчат які сьогодня були , прохання не губитися.
Чоловіча категорія в шосе, якась дуже складна, важко збиралася і так само важко їхала. Ще і ще раз переконуюся, - відсутність змагань губить аматорське спортивне середовище. Молодь лінива і повільна, системно тренуються одиниці бо немає стимула - змагань ..
Давайте по вихідним щось робити. Вже прибито місце зустрічі понтовий міст, треба згуртовувати молодь і проводити дикі гонкі кожні СБ і НД.
Більш детальну аналітику ви можете зробити і самі.


Хочу висловити велику подяку від себе як співорганізтора :
Команді Амігосів , без яких проведення гонкі без перекриття було б абсолютно не можливим , особисто Хомнячкові, Лексу, та Горностаю . Це люди які беруть на себе кусок роботи, і роблять його так, що за це вже можно не переживати, Дякую Вам хлопці.
Команді Ані Уласенко, дружня компашка яка крім пакатушечних розваг може взяти і допомогти. дуже дякую за ваші старання за фото, за відео і етапний протокол .
Дякую особисто Тарасові Бурденюку , який в стані хвороби взяв на себе весь фінішний сектор і до речі не запоров результати, також дякую його помічниці Каті.
Дякую Антону Шевченко Kadagazov , за друк нашиих дипломів і жетонів для медалей ,
Дякую всім всім всім учасникам, які своєю участю зробили це спортивне свято реальністю.
Може кого забув , і тим теж дякую, ну і тому дядечку який нам воду грів теж дуже дякую , нехай йому руці не болять.
Для мне це був приємний день!

фото відео згодом.

Аватар користувача
screw
* * * *
Повідомлень: 697
З нами з: 29.9.05 15:58
Стать: чол
Звідки: Киев, Левобережная

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення screw » 8.10.12 07:15

Спасибо за гонку! Все было отлично!

Из конструктивной критики - булавочки :yes

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Gornostai » 8.10.12 07:24

Из конструктивной критики - булавочки :yes
Кстати, да.
по моему скромному мнению - на детской велогонке была отличная идея - номера напечатаны на клейкой бумаге и крепились на правое плечо. Снимается легко, держится отлично. Стоит копейки.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Vadim Bus » 8.10.12 10:16

багато чого недопрацьовано, Я так переживав за те щоб висвітлити і проінформувати про особливості траси що навіть не перміряв її велосипедним компом .
Обухівську петлю 2 разі їздив і вимірював до 10 см, і все одно наміряв на 300 метрів більше ніж на супутникових картах . Цього разу покалався на карту і недооміряв десь 700 м. отакі пирогі.

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення 8RydeR » 8.10.12 14:23

1) у мене вже очі на лоба лізуть, тому міг наробити помилок, перевіряйте
2) скажіть, будь ласка, точну довжину траси гонки
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Vadim Bus » 8.10.12 14:39

Треба тількі визначитись із №39 Мельничук Юрій , покажіть його і його байк на фото, хочу роcпізнати його результат на відеореєстраторі.
Востаннє редагувалось 8.10.12 18:46 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Timorfius
* *
Повідомлень: 130
З нами з: 16.8.12 10:53
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Timorfius » 8.10.12 16:04

Исходя из регистрационных данных:
Мельничук Юрий Trimax 39 Киев focus

На фокусах шоссейников было только 2 человека.
Вот фоточки.
http://s018.radikal.ru/i503/1210/e4/28bfa5259daf.jpg
http://s47.radikal.ru/i118/1210/99/74b9f405375a.jpg
(залил на файлообменник) в увеличином виде, можно спокойно разглядеть траффаретную "8" у пилота в жёлтой маечке...
Кажется Юрий в красной маечке (номерок заканчивается на цифру 9)

Аватар користувача
Timorfius
* *
Повідомлень: 130
З нами з: 16.8.12 10:53
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: 7.10.2012 - ITT "Київська осінь-2012"

Повідомлення Timorfius » 8.10.12 20:58

вот все фотки что есть ... http://www.ex.ua/view/17324890 :kolobok:


Повернутись до “Архив гонок”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей