Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Стежка Опришка » 26.8.13 06:07

Традиционная тема.
Мой отчет будет через недельку, так как я сразу уезжаю и ближайшие дни не смогу уделить внимание стежкам.
Пока же просто хотелось поблагодарить всех - участников, волонтеров, тех кто просто морально поддерживал меня.
Конечно же хочется сказать "Спасибо!" ко-оргам - Петру и Велокиев груп. Их помощь просто неоценима.
Ну и еще мое большое человеческое спасибо небесной канцелярии - когда вечером после гонки я услышал звуки сильного дождя, то залился радостным, хоть и немного истерическим, смехом и зааплодировал погоде. Ребята, сидевшие в траттории меня поддержали :)
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!

Аватар користувача
Sandero Laney
* *
Повідомлень: 88
З нами з: 18.9.09 10:47
Стать: чол
Звідки: Винница

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Sandero Laney » 26.8.13 19:38

Ездил за компанию. В отчете только взгляд со стороны. В следующем году обязательно поучаствую. :yes
P.S. Мой объектив рассчитывал фотать награждение в более светлое время суток *oops* так что финальные кадры некачественные и их мало. :gerl:
Отчет от винницкой команды >>>

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Trion » 26.8.13 20:08

Парни, вы реально шедевр сняли. Фотка обалденная :good:
http://io.ua/26010346

ifbike
*
Повідомлень: 7
З нами з: 24.5.11 16:59
Стать: чол
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення ifbike » 27.8.13 09:59

Перший звіт від учасника марафону, запасайтесь чаєм, печеньками.
Звіт великий і без фоток. Тільки текст, тільки ХАРДКОР!!!
Spoiler
Show
Ще давним-давно, минулого року дивився я на карту і думав де би то можна було класно покататися по горах.
І запав мені в очі кусочок по хребту від Близниці до Рахова і дуже хотілось його проїхати після підйому на Близницю, причому спускатися в Рахів (як пізніше виявилось не дуже добра ідея, краще їхати навпаки).
Але якось того року так і не склалось туди поїхати, тому плани переніс на осінь 2013.
Коли вперше побачив, що буде проводитися мтб марафон в Рахові дуже зрадів, а коли побачив маршрут, мене аж розривало від нетерпіння і я не міг вже дочекатися кінця серпня.
В моєму календарі саме цей марафон став основною подією і всі тренування і участь в інших змаганнях були сплановані, щоб вийти на пік форми під кінець серпня. З цим завданням більш-менш впорався і відчував в собі трохи сили. І ось на кінець дочекався.

Думав, що на цей марафон з Франківську поїде ціла купа учасників, але як виявилось помилявся.
З нашої області взяло участь 9 людей, а саме:
Любчик
Коля
Роман
Бойчук Роман
Вова Сем
Міша Qunjilmo
Вася з Надвірної
Вася зі Снятина
здається нікого не забув Думаю, щось не сходиться, ще я був :lol:

Точно не знаю, чому більше ніхто не поїхав, але здається мені, що трохи відлякало учасників те, що треба було ходити робити довідку. З точки зору організаторів це ніби і правильний крок, але з іншого боку кількість учасників, мені здається, через цей один пункт була значно меншою, ніж могла би бути.

Любчик, Коля, Роман і я приїхали за день до змагань на машині і ночували в наметовому містечку біля стадіону.
Думав палаток буде більше. Роман з Коломиї приєднався теж до нас.

В 9-15 дали старт нашій категорії Hardcore, у якій їхали усі, крім Васі зі Снятина.
Я чомусь на старті опинився в 2,5 ряді.
Зі старту перші кілометри по асфальту нас веде машина ДАІ аж до повороту, звідки починається бездоріжжя і апхіл.
Роман Бойчук впереді, бачу його. Роман С. зразу ж на початку підйому врубує швидкість і обходить десь з 10 людей і мене теж.
Я планую їхати спокійно, орієнтуватися по пульсу, не витрачати багато сил на першому підйомі.
Але не так сталось як гадалось. На першій четверті підйому пульс постійно підскакує до 180. Через хвилин 20 вирішую трошки збавити і їду на пульсі 170-175. Мене обганяє єдина дівчина, яка доїхала до фінішу в категорії Hardcore, Аня з Києва, чемпіонка гонки Beskyd MTB Trophy, тому мені не стидно :)

Мене доганяє Любчик, каже, що важко старт дався. Позаду ще 2 учасника. Попереду бачу Романа, в нього дуже добрий орієнтир, який видно здалеку - оранжевий кемелбек. Їду далі по пульсу. Наступного разу коли обертаюсь за мною вже не 3 учасника, а групка з 12-15. Згодом Любчик трошки відстав, Романа все ще бачу. Так і доїжджаю до 1-го КП за 1:07. 11км і маже 800м набору висоти позаду. Може доїхав би і швидше, якби їхав з флягами а не гідропаком на 2,5л, повністю заповненим ізотоніком. Але зате не зупиняюсь на КП і тому обходжу декількох учасників, які там набирають воду.

Далі після апхілу на нас чекає.... не повірите, але апхіл :)
Здається мені, що багато з тих, хто не бачив траси, такого не очікували. Як Роман казав, його питали де вже той спуск після підйому, коли попереду ще з 20 км в основному підйомів.
На дорозі до 2-го КП там є декілька невеличких спусків, але думаю не про них питали :) На спусках перед 2-им кп почали боліти сухожилля. Думаю, цього ще не вистачало, зате доганяю Аню і якраз перед 2-им КП обходжу її. Тепер попереду одні хлопці :)
Друге КП теж проїжджаю не зупиняючись. Недалеко від 2-го КП бачу, що Роман пробився і вже зняв колесо і розбортовує, щоб міняти камеру.

На 3-му КП беру пів банана і зразу їду далі.
По дорозі до 4-го кп бачу, що маршрут йде через одну горку, яку ми об'їжджали на огляді. Сил багато не маю, тому прийшлося прогулятись пішки. Озирнувся назад і побачив, що Любчик їде заді десь за 2 хв від мене.
На початку серпантину мене ловить корч і я на 20 секунд паралізований, точніше одна нога, тоді я на це навіть дуже і не звернув уваги. Мене за цей час обходять 2є хлопців. По серпантину бачу, що мітки йдуть прямо, але вони зрізають ліворуч. Я їду по мітках і коли доїжджаю до місця, де вони зрізали, вони вже дуже дуже далеко. Час від часу оглядаюсь назад чи ніхто не доганяє і лиш на довгих відрізках траси бачу заді Любчика, розрив десь так і зберігається в 2 хвилини.

4 КП. Пробую рукою вагу гідропаку і розумію, що до 5-го КП ізотоніка ще мало би стати, тому його теж пропускаю і їду на спуск.
Спуски вважаю своєю слабкою частиною, над якою працюю, але при цьому доганяю одного хлопця і обганяю його.
Дальше класний спуск з серпантинами каміннями через ліс. На одному довгому прямому кусочку мені здаєтсья, що попереду хтось є.
Так і є учасник в біло-синій футболці. Дивуюсь як швидко його доганяю. Може я не так вже й погано їду спуски? А може через те що спуск технічний трохи і багато поворотиків як я люблю. Не люблю я лиш колії і дуже швидкісні спуски, там я втрачаю багато часу.
На переїзді через потічок його обганяю. Дальше камінці попри річку, дуже цікавий кусок траси. Мостик вирішую перейти пішки і тут другий дзвіночок. Коли зліз з велика зловив корч ногу знову. Але знов не звертаю дуже увагу і через 5 с вже переходжу мостик.
Попереду класний апхіл. Їду його добре, аж на диво дуже добре, але майже під самий кінець все таки на одному камені пробуксовую і ставлю ногу на землю.
Чотириглавий м'яз ловить корч, на цей раз конкретно. Думаю відійти вбік, щоб не заважати іншим, якщо хтось буде їхати, а реально не можу. Стою десь хвилинку, бачу хлопець, якого я на потічку обігнав і Любчик вже їдуть, все-таки вдалось на крок в сторону відійти, але мене не відпускає. Любчик питає чи може дати якись гель, може допоможе, але я відмовляюсь і не знаю що зробити :)
Через деякий час зрозумів, що треба помалесенько почати присідати вниз. М'яз потрошки розтягується і стає легше.
Сідаю на велик і їду. Так як на велику нога повністю не випрямляється, то і корч не ловить, а лиш поболює нога. Їдеться добре, доганяю Любчика, він пробуксовує на складному кусочку з рихлим камінням, а мені вдається проїхати його, тому обганяю.

Догнав знову того ж хлопця, він спішився на колодах, які визирали з-під каміння поперек дороги, а я проїхав їх. Прошу дати дорогу, він не почув, прошу ще раз, але вже трохи запізно, поки він відходить вбік, я в'їжджаю в рихле каміння і застряю, підставляю ногу і знову я паралізований на деякий час, аж плакати хочеться :) Нагадує якусь магію з комп'ютерних ігр, яка паралізує ворога на деякий час.

Але вже трохи зрозумів, як пришвидшити відходження від судоми і вже швидше починаю знову їхати.
І ось кінець підйому на хребет і 5-те КП.
Випив стакан води, з'їв банан, думаю набрати води в гідропак, але там ще є пів літри, думаю може то доїхати на ньому аж до 7-го кп, а там перед підйомом на перевал вже набрати скільки треба буде.

Всі вже їдуть з КП, а я пакую гідропак в рюкзачок, він щось не лізе спочатку, потім не хоче защіпатися замок, компаньйони вже поїхали а в мене ще трубка заплуталась і приходиться її повністю витягнути і продіти наново як треба. Нарешті сідаю і їду.
Але не довго. Попереду довгий і крутий підйом. Мене доганяє якраз хлопець на двохпідвісі канондейл 29". Я кажу, що жесть почалась і далі хвилин 15-20 прийдеться пішки. Він каже: "Попробую трохи поїхати". Я йду пішки, а він їде. Думаю ну не надовго, мабуть. Він на низькому каденсі так класно той підйомчик їхав, аж мені сподобалось і я вирішую тоже пробувати трохи їхати і теж трохи получається. Десь відсотків 40 вдалось їхати, а йому мабуть всі 90%. Потім після фінішу Любчик сказав, що то крутий чувак і звати його Сергієнко Денис.
Під самий кінець підйому, де вже дорога йде не в лісі я його доганяю і на крутому участку по траві обходжу. Правда він мене на спусках в лісі доганяє і обганяє. По цьому хребту йде купа торчків. Деякі можна виїхати, деякі можна класно проскочити, якщо стати на ноги, а деякі треба пішки йти. Лиш у першому випадку мене не ловили корчі. Лиш стаю на ноги, роблю півоберту, праву ногу ловить корч, лівою ногою продавлюю педаль, праву ногу попускає, ловить ліву ;) На одному кам'яному підйомі, коли зліз з велика так схопило, що десь 2 хвилини не міг нічого зробити, дивно, що ніхто не обігнав мене такого безпорадного.
Чим далі по хребту, тим менше торчків і більше вниз. Нарешті починається довгоочікуваний спуск. Довго довго його їду, починають боліти руки і ось нарешті закінчуються цей спуск :) Останні декілька десятків хвилин думав, що вже би краще крутив вгору.

На виїзді в Косівську поляну повертаю чомусь направо. Через деякий час мене завертають назад і я вже їду правильно. На 6-му КП я набрав води, тому ще маю, проїжджаю 7-е КП і починаю підніматись на перевал. Я знав, що підойм на перевал буде довгим (більше години), але коли не подивлюсь на годинник він показує, що ще довго їхати. Надіюсь когось на підйомі добрати, але ні спереду ні заді нікого не бачу. Також знав, що цей перевал вищий ніж хребет з я його я спустився, тому поглядав час від часу на той хребет скільки мені ще залишилось набору висоти. Обігнав декількох учасників з маршруту лайт. Важко їм було. Та й мені теж якщо чесно важко було, хоч пульс вище 150 вже не піднімався. Час від часу хотів стати на ноги, щоб змінити трохи положення, але зразу ловили корчі, я заспокоювався і сідав назад на сідло. Деколи з'являлись думки, що ось уже майже кінець марафону якого так довго чекав і від цього ставало якось навіть трохи сумно. Але під'їжджаючи вже до вершини думки були вже про інше.

Нарешті виїхав на вершину перевалу рівно за годину, ще одного учасника обігнав на самому верху, а тепер тільки вниз! Спочатку класно їхати не напряжно і можна відпочити від підйому, ну а потім технічні спуски лісом. Я переживав як там буде їхатись разом з учасниками з лайту, але вони чемно давали дорогу і можна було сміло з'їжджати. Руки почали боліти, але я знав, що ще не багато залишилось. Фінішував, під'їхав до Любчика, і дві ноги зловили корчі, що я аж не міг злізти з велика, прийшлось ноги розставити трохи, положити велик на бік і впасти на траву і трохи полежати. Збоку мабуть смішно виглядало :)

Потім помились, переоділись, нагородження трохи затягнулось, тому прийшлось додому їхати вже затемна. Зате на лотереї я виграв кепку :)

Підсумок
Гонкою задоволений.
Траса класна, кількість КП (як на мене то аж забагато) , робота волонтерів, людей, які готували трасу і розмічали її вражає.
Результатом з одного боку задоволений (хотів виїхати з 7 годин, проїхав за 6-27), з іншого боку розумію, що міг би і краще, якби ноги не підвели. Крім того, що потратив купу часу просто стоячи як заморожений приходилось деколи їхати на 75%, щоб не давати корчам шансу.
В результаті приблизно 25 місце серед приблизно 75 в категорії Hardcore Open. Хотів попасти в 20-ку, але не склалось.
Після фінішу давали класний бограч з м'ясом. Ніколи не їв такої смакоти, особливо добре смакує після такої гонки.
Сподобались футболки, які видавали всім, хто зареєструвався до 1-го серпня. Надіюсь хтось викладе фотку.
Надіюсь наступного разу буде побільше учасників не тільки з Білорусії, Росії, Чехії, Молдови, а й з Франківська.
Так багато любителів покатати по горах, а на таку круту, масштабну, класно організовану подію не поїхали. Люди так здалека їдуть або машиною, або з купою пересадок поїздами/автобусами, а від нас 5 годин раховозом і за 12 гривень ми вже на місці.
Однозначно рекомендую їхати наступного року на цей марафон усім, кому поїздки в гори приносять задоволення, а дух змагань, велика кількість учасників і класна організація ще більше підсилять його.

П.С. Знов не втримався. Треба планувати писати звіт одним реченням, тоді якраз вийде нормальної величини.
Востаннє редагувалось 27.8.13 15:17 користувачем ifbike, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
AVL
* * * * *
Повідомлень: 1134
З нами з: 30.5.06 13:28
Стать: чол
Звідки: Kiev Goloseevo

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення AVL » 27.8.13 12:05

Хочу выразить благодарность за интересный марафон, четкую организацию, приветных и веселых лесников на КП, само количество КП, наличие воды, еды, и особенно смазки! Трасса очень классная! Особенно второй хребет, где собственно я нашел свой хардкор #crazy_pilot Первая половина едиццо куда проще. Спасибо всем, кто был на данном мероприятии, что нашли время и возможность посетить. Надеюсь в следующем году этот марафон пройдет вновь! :friends:
Mountainbiking gives me the best friends in the world! :D

Аватар користувача
Posh
новичок
новичок
Повідомлень: 5622
З нами з: 25.3.07 03:31
Звідки: Киеff. троещина

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Posh » 27.8.13 13:08

Трохи фоток и публицысстики.

http://poshko.livejournal.com/

Спасибо за теплое общение в большом количестве :) очень приятно знакомиться с людьми в живую :)
Напоминаю всем про Облипиховое масло, как мегасредство против потертостей на тех местах де вы прикладывались конечностями к стежкам хардкора и лайта :roll:
На этом марафоне было много красивостей, смеха и улыбок :) :friends:
Как по мне марафон прошел отлично, а учитывая то что остальные карпаты 3 дня поливало водой, можна сказать, что взятку небесной канцелярии кто-то правильную дал! :roll:
Спасибо оргам и учасникам,это было не забываймо! :Rose:
"Досвід не дає тобі нічого, він, скоріше,чогось тебе позбавляє, скажімо, ілюзій.
Люди багато говорять про свої почуття, проте в більшості випадків навіть не знають, якого кольору очі в того, з ким вони сплять” (с)

Аватар користувача
fasser
* * * *
Повідомлень: 941
З нами з: 16.7.03 11:35
Стать: чол

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення fasser » 27.8.13 22:40

Ну что. Напишу и я пару слов о хорошем и неочень.

Мероприятие удалось! Благодарности всем, кто придумывал и готовил трассу, спонсировал, стоял на кп, лечил...вобщем всем причастным :) Думаю, что вам получилось сделать самое яркое событие этого велосезона, учитывая трассу(речь о хардкор), душевность, количество КП и воды-еды на них, самоотдачу местных оргов. Такими гонками хочется закрывать сезон!

По технике: традиционно картоновый легкий подвес спарк, и зная трассу меняю трансмиссию с 40/24 и 11-32 на 38/22 и 11-34. Давление пониже, примерно 1.9 переднее и 2.0 атм. заднее. Так можно было выехать почти все горки на хардкоре, сбившись несколько раз пришлось пройти по ~20-50 метров. Трясло всё равно :) и с трудом представляю, как хардкор можно ездить на хартейлах, и еще получить удовольствие :crazy:

По еде:
Был вариант разогреть в микроволновке макароны, но всё таки решили утром запарить овсянку прямо в отеле, для чего купили горшки сделанные из хлеба, т.к. другой посуды не нашлось. Сравнивая первый подъем с прошлогодним КГ(после макарон с сыром) - ехалось наамного лучше.

По гонке: вначале еду не своим темпом Симахи, потом не своим темпом Олега Хлопова, а потом уже на хребте теряю с руля Gps на поиски которого уходит уйма времени. В конце концов меня зовет Женя Нестерец, который его и нашел, таки на обочине, почти на дороге, за что ему спасибо, но все уже уехали и давно :D Еду, и пока заново разогреваюсь, думаю в каком темпе ехать в новых обстоятельствах,-всё таки решаю ехать стремительно. Потом что, первая часть с красивыми видами, спуск к реке, вдоль реки и скоростные вверх-вниз по второму хребту..так и добираю Сандаля, который объедает все КП :lol: дальше, почти без происшествий, до финиша общаемся и показываю срезки едем вместе :)

А теперь о плохом! После 1го подъема ехал получается после всех...и был ОЧЕНЬ неприятно удивлён количеством выброшенных на подъемах упаковок от разных батончиков и нутрендов..Лажа полная скажу я вам... :( езжу в Карпаты уже лет 10 и вот впервые увидел различные тюбики, колбы и прочие упаковки от спортивного питания. Все таки пеше-вело туристы ведут себя адекватнее. Даже незнаю, хотелось ли чтоб марафон еще был, при таком количестве люмпенов среди участников...Обсудив немного проблему на "сходке" в пиццерии, даже оказалось что есть свидетели как участник кидает упаковку в черничник, на замечание шлет нах, и стоял еще по результатам на подиуме..однако...
На кейп-епике, помню, особо ценный для них участок местности можно было пройти только пешком с велосипедом, и за "littering" наказали бы по полной. Да и вообще в правилах встречаются такие пункты, что касаются всей горной трассы, думаю что надо внести такой пункт в правила Опрышков, и по возмоности наказывать..Вербальный брифинг понимают не все.
Востаннє редагувалось 28.8.13 12:09 користувачем fasser, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Стежка Опришка
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 219
З нами з: 17.9.12 11:17
Звідки: Рахів

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Стежка Опришка » 27.8.13 22:59

А теперь о плохом! После 1го подъема ехал получается после всех...и был ОЧЕНЬ неприятно удивлён количеством выброшенных на подъемах упаковок от разных батончиков и нутрендов..Лажа полная скажу я вам... :( езжу в Карпаты уже лет 10 и вот впервые увидел различные тюбики, колбы и прочие упаковки от спортивного питания. Все таки пеше-вело туристы ведут себя адекватнее. Даже незнаю, хотелось ли чтоб марафон еще был, при таком количестве люмпенов среди участников...Обсудив немного проблему на "сходке" в пиццерии, даже оказалось что есть свидетели как участник кидает упаковку в черничник, на замечание шлет нах, и стоял еще по результатам на подиуме..однако...
На кейп-епике, помню, особо ценный для них участок местности можно было пройти только пешком с велосипедом, и за "littering" наказали бы по полной. Да и вообще в правилах встречаются такие пункты, что касаются всей горной трассы, думаю что надо внести такой пункт в правила Опрышков, и по возмоности наказывать..Вербальный брифинг понимают не все.
Вот когда мне об этом рассказали, то аж руки опустились. Даже не хочется проводить гонки больше. Ну и не знаю, как на это прореагирует заповедник. Они и так пошли нам на уступки(у них есть дневные лимиты посещения заповедника, которые мы превысили, ну и там еще нюансы всякие), а после такого, могут больше и не захотеть сотрудничать.
С учетом того, что одна из двух других трасс, которые я сейчас разрабатываю, проходят территорией заповедника, это очень прискорбно.
2014 рік. 24 серпня, День Незалежності. Закарпаття, Рахів.
Оприжки знову чекають бажаючих прокатати стежками. Ще більше хардкору! Ще більше фану!

Аватар користувача
sotovy1
* * * * *
Повідомлень: 1640
З нами з: 24.6.08 14:14
Стать: чол
Звідки: киев

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення sotovy1 » 28.8.13 00:11

присоединяюсь к Фассеру и Флантусу.. очень часто бываю в горах, довольно часто в "ненаших".. и в близких Татрах, и в далеких Пиренеях, Альпах, и прочих поражает чистота -- нет окурков, даже, или бумажек, которые рассыпаются за месяц в пыль, и не только высоко, но и в очень туристических местах, где за день проходит тыща-полторы человек (и в этих местах тоже нет мусорных баков) и стыдно банановую кожуру бросить..

марафон преотличнейший!
очень много работы сделали орги, команда поддержки и спонсоры, огромное спасибо всем за Ваш труд!

ехал хардкор, бодро, жаль сильно убрался за километр до второго кп, остальное дохромал потихоньку :)
Востаннє редагувалось 28.8.13 14:34 користувачем sotovy1, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
edigarov
* *
Повідомлень: 104
З нами з: 1.7.05 09:44
Стать: чол
Звідки: забыл...

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення edigarov » 28.8.13 05:06

+1 про мусор от "Канев.Кручи"
Сколько его было собрано на трассе непосредственно после гонки - тьма...А сколько еще я его собрал впоследствии...

Стоило бы ввести какое наказание для особо злостных сорителей? Минус минута/две/пять или еще что-то в этом роде.

Аватар користувача
AVL
* * * * *
Повідомлень: 1134
З нами з: 30.5.06 13:28
Стать: чол
Звідки: Kiev Goloseevo

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення AVL » 28.8.13 08:37

Нет, никакие штрафы, брифинги и прочее не помогут :dash2: Так воспитали людей... Поэтому, простите за бедность речи, только одно - пиздить })
Mountainbiking gives me the best friends in the world! :D

Аватар користувача
Sokol
* *
Повідомлень: 116
З нами з: 6.10.03 18:34
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Sokol » 28.8.13 08:38

В Альпах на пути к особо популярным перевалам тоже валяются упаковки от гелей и т.д., даже при том что там вдоль дороги стоят урны специально для велосипедистов, в которые удобно бросать на скорости, и на каждой урне написано далеко ли до следующей 8-) Но все равно находятся такие что кидают просто так. У нас, однако, это просто повальное увлечение.
Simploneando por las calles...

Аватар користувача
CRxMAGED
* * *
Повідомлень: 306
З нами з: 24.10.09 16:50
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення CRxMAGED » 28.8.13 09:44

Все что было в заднем кармане, после употребления ложилось туда обратно. Но правда на финише не нашел в кармане одну упаковку ендурика, за что прошу извинения у организаторов. *oops* Наверно плохо засунул в карман и упаковка выпала :(

Д-р Дымов
*
Повідомлень: 5
З нами з: 1.6.11 16:23
Стать: чол

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Д-р Дымов » 28.8.13 09:53

Все использованные упаковки гелей были довезены до финиша за отворотом велотрусов (извините за подробности).
Единственное - наверное, пара кусочков фольги осталась на трассе (когда зубами отрываешь на ходу кончик блистера, не всегда получается его сохранить).

Аватар користувача
pitlord
* * * * *
Повідомлень: 1022
З нами з: 28.8.07 16:35
Стать: чол
Звідки: Киев, Виноградарь

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення pitlord » 28.8.13 09:55

отчет писать лень, лучше видео с гонки смонтирую с комментами(все было супер, особенно погода!). Хочу указать на один момент, который как мне кажется можно было лучше обыграть, а именно:
время ожидания награждения занять не диджеем с вертушками, а нац. ансамблем, которые долго ждали-мерзли... и сыграли в конце пару песен только. Думаю многим было бы интересно, но хотелось быстрее домой-уехать-в номер... Ну а диджея можно в любом городском клубе послушать опосля;) Ничего плохого о диджее не скажу.
по моему скромному мнению

Д-р Дымов
*
Повідомлень: 5
З нами з: 1.6.11 16:23
Стать: чол

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Д-р Дымов » 28.8.13 09:59

Спасибо огромное за отличную организацию мероприятия! Всё было проведено на очень высоком уровне. Отдельное спасибо Игорю за терпение - такой кучей вопросов его заваливали ежесекундно, и он выдержал.
Единственное, хочу посоветовать - не называй велоледи (особенно в микрофон со сцены) ЖЕНЩИНАМИ. Даже если они едут в категории "35+". :-)
А, ну и затянувшееся награждение немного просадило впечатление - жаль было фольклёрный ансамбль, который до темноты сидел у сцены.
Но основное впечатление от гонки - очень даже положительное, еще раз спасибо!

Д-р Дымов
*
Повідомлень: 5
З нами з: 1.6.11 16:23
Стать: чол

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Д-р Дымов » 28.8.13 10:01

Парни, вы реально шедевр сняли. Фотка обалденная :good:
http://io.ua/26010346
Химозники, чо... :good:


Аватар користувача
Andersen_bc
* *
Повідомлень: 71
З нами з: 21.7.13 21:49
Стать: чол

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Andersen_bc » 28.8.13 10:44

Хочу указать на один момент, который как мне кажется можно было лучше обыграть, а именно:
время ожидания награждения занять не диджеем с вертушками, а нац. ансамблем, которые долго ждали-мерзли... и сыграли в конце пару песен только. Думаю многим было бы интересно, но хотелось быстрее домой-уехать-в номер... Ну а диджея можно в любом городском клубе послушать опосля;) Ничего плохого о диджее не скажу.
по моему скромному мнению
:good: плюс стопіцсот)

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення TreNeR » 28.8.13 11:13

Все было отлично. Единственное - немного напрягала громкая музыка при ожидании награждения. Хотя видел какая-то девочка часа два под неё танцевала на склоне :)
где упал, там и финиш

Аватар користувача
levagi
* * * *
Повідомлень: 507
З нами з: 8.4.10 16:35
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення levagi » 28.8.13 11:25

Все было отлично. Единственное - немного напрягала громкая музыка при ожидании награждения. Хотя видел какая-то девочка часа два под неё танцевала на склоне :)
Гутар не отпускал)

alariq
*
Повідомлень: 16
З нами з: 30.6.13 12:08
Стать: чол

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення alariq » 28.8.13 12:01

Про национальный ансамбль согласен с перыдущими форумчанами, было их немного жалко :(
правда, я думаю, тут был момент, что ожидали пока все вернутся с трассы...

Аватар користувача
domani_tz_qi
* * * *
Повідомлень: 588
З нами з: 10.7.09 09:40
Стать: чол
Звідки: Kyiv-Brovary Tranzit

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення domani_tz_qi » 28.8.13 12:21

чесні враження #crazy_pilot
з досвідом прийде і сила і подіуми.
дуже добре проїхав. молодець :good:
Сражайся во имя сражения и не думай о счастье и горе, потерях и приобретениях, победе и поражении. (с)

alariq
*
Повідомлень: 16
З нами з: 30.6.13 12:08
Стать: чол

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення alariq » 28.8.13 12:48

А теперь о плохом! После 1го подъема ехал получается после всех...и был ОЧЕНЬ неприятно удивлён количеством выброшенных на подъемах упаковок от разных батончиков и нутрендов..Лажа полная скажу я вам... :( .
Лично я наблюдаю такое очень часто. Я летом в карпатах первый раз и на веле и вообще, за день до марафона, ехал по хребту с Драгобрата в Рахов (частично там где проходит хардкор, но в обратном направлении) виды очень красивые, но наличие мусора подпортило впечатление.
Из моего опыта - мусор есть везде где есть люди. Больше людей - больше мусора.
Вот когда мне об этом рассказали, то аж руки опустились. Даже не хочется проводить гонки больше. Ну и не знаю, как на это прореагирует заповедник. Они и так пошли нам на уступки(у них есть дневные лимиты посещения заповедника, которые мы превысили, ну и там еще нюансы всякие), а после такого, могут больше и не захотеть сотрудничать.
С учетом того, что одна из двух других трасс, которые я сейчас разрабатываю, проходят территорией заповедника, это очень прискорбно.
Нужно добавить пункт в правила "обязуюсь не сорить", а иначе второй круг по уборке территории :)

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Стежками Опришків 2013. Отчеты, отзывы, впечатления

Повідомлення Сварус » 28.8.13 14:07

Нужно добавить пункт в правила "обязуюсь не сорить", а иначе второй круг по уборке территории :)
Це все ні до чого. Немає ніякого дієвого механізму визначення хто насмітив а хто - ні.


Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість