Допоможіть підібрати вилку.

Будь-які "залізячні" питання
Gobifff
*
Повідомлень: 2
З нами з: 16.10.17 20:23
Стать: чол

Допоможіть підібрати вилку.

Повідомлення Gobifff » 16.10.17 21:19

Доброго дня!
Підкажіть яку вилку вибрати на мій велосипед Optimabike F1 29er. Зараз стоїть стокова вилка Optima, це імітатор імітатора, вона дубова і при гальмуванні вигинається. Хочу поставити вилку масляну, а якщо вистачить грошей то повітряно-масляну. Обов'язково повинен бути локаут на руль і бажано щоб була не важка. Розглядав варіанти виробника Suntour, але не зовсім розібрався що означають всі ті букви в назвах моделей. Також бачив в ютубі відео як працює Suntour XCM HLO DS 29, зацікавило, що можете сказати про цю модель? Зарані вдячний!

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Допоможіть підібрати вилку.

Повідомлення konst » 17.10.17 06:46

Если хочется получить нормальную работу, то suntour raidon и выше или rock shox xc 30 ну и более дорогие.
У xcm есть нюансы с качеством работы. Как стоковая вилка имеет право на жизнь, но апгрейдить до нее не вижу особого смысла, разве что очень дешево попалась.
Я бы советовал пересмотреть требование локаута на руле - по опыту жесткой необходимости в нем нет, при этом серьезно сужается выбор.

Gobifff
*
Повідомлень: 2
З нами з: 16.10.17 20:23
Стать: чол

Re: Допоможіть підібрати вилку.

Повідомлення Gobifff » 17.10.17 10:15

Если хочется получить нормальную работу, то suntour raidon и выше или rock shox xc 30 ну и более дорогие.
...
Благодарю за совет. Что можете сказать о вилке SUNTOUR EPIXON 29 ?

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Допоможіть підібрати вилку.

Повідомлення konst » 17.10.17 23:01

Я когда-то ездил на 26 эпиконе, мне нравилась работа.
Но там требовалось сходу менять масло, бо с родным как-то не очень было. Вилка прям преобразилась после этого.
Еще там есть нюанс - они на самом деле бывают разные, с разными демпферными картриджами. У меня был разборной обслуживаемый и это ок. Но бывают и с необслуживаемыми и в случае чего там нужно менять весь картридж, да и масло на получше в нем не поменяешь.

Аватар користувача
d.lus
* * *
Повідомлень: 267
З нами з: 8.10.12 20:49
Стать: чол
Звідки: Київ, Дарниця

Re: Допоможіть підібрати вилку.

Повідомлення d.lus » 21.10.17 11:18

Я бы советовал пересмотреть требование локаута на руле - по опыту жесткой необходимости в нем нет, при этом серьезно сужается выбор.
Плюсую.
Ще й зайві троси та манетки на кермі.


Повернутись до “Технозона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей