6 неочевидних джерел болю у велосипедистів

Будь-які "залізячні" питання
bossy
*
Повідомлень: 11
З нами з: 20.6.17 06:34
Стать: жін

6 неочевидних джерел болю у велосипедистів

Повідомлення bossy » 29.8.17 11:40

[b]1.Емоції[/b] :lol: %) :crazy:
Так-так, ви все правильно зрозуміли. Емоції дійсно здатні робити істотний вплив на ваше сприйняття болю. Шведські авіалінії провели дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що ступінь випробовуваної операторами багажної служби болю в спині і плечах безпосередньо залежить від того, наскільки вони задоволені своїм поточною роботою.
З цим обов'язково потрібно боротися, і, в залежності від причин стресу, вам може допомогти як йога, дихальні вправи і ведення щоденника, так і більш глобальні зміни в житті, які б знизили щоденний рівень одержуваного стресу ».
Рубці :help:
Накопичена травма, отримана в результаті надмірних навантажень і незалікованих ушкоджень (скажімо, повернення в сідло без належного відновлення), може привести до утворення рубцевої тканини, зниженого діапазону руху і виникнення так званих тригерних больових точок.
Що допоможе в таких випадках? Планове відновлення, заняття іншими видами спорту, масажний ролик і певні масажні техніки, на кшталт, так званого активного вивільнення (ART).
Дисбаланс :58:
Дисбаланс - це коли ви крутите педалі виключно квадрицепсами без участі сідниць або коли за поставу в сідлі відповідають виключно грудні м'язи, а спина при цьому настільки слабка, що ви горбтеся навіть при ходьбі по вулиці. Насправді, у велосипедному спорті дуже легко заробити м'язовий і постуральний дисбаланс через необхідність протягом тривалих проміжків часу перебувати в одній і тій же позі і виконувати дуже обмежений діапазон рухів.
У запобіганні викликаних дисбалансом болів відмінно допомагають розтяжка і силові вправи двічі на тиждень.
Почуття рівноваги :gerl:
Ваше тіло в автоматичному режимі безперервно визначає власне положення в просторі і підтримує рівновагу, причому це стосується як ходьби, так і перебування в сідлі. Відповідальний за цю здатність орган називається вестибулярним апаратом, і він є частиною внутрішнього вуха. Але коли в його роботі відбувається порушення, це завдає відчутного удару по ефективності будь-яких ваших дій.
Щоб перевірити свій вестибулярний апарат: Встаньте на одну ногу і повільно повертайте голову почергово вліво і вправо. При нормальній роботі апарату ви не повинні зазнавати труднощів з виконанням цієї вправи протягом 30 секунд, не торкаючись при цьому статі піднятою ногою.
Для тренування вестибулярного апарату: Виконуйте вправу «циферблат». Для цього встаньте на ліву ногу, а пальцями правої ноги на відстані 50-60 см від тіла торкайтеся підлоги, імітуючи хід стрілки від 12 до 6 годин. Повторіть те ж, стоячи на правій нозі, а пальцями лівої торкайтеся підлоги проти годинникової стрілки. Спочатку виконуйте вправу з відкритими очима, а після цього спробуйте з закритими. Якщо з першого разу не вийде, не здавайтеся і поставте собі відповідну мету.
Сон :duma:
Дослідження показали, що люди з неспокійним сном, як правило, мають більш низький больовий поріг. В рамках одного норвезького дослідження серед 10400 дорослих людей було встановлено, що хоча б 1 випадок безсоння в місяць на 24% знижує рівень переносимості болю респондентом. Ну а якщо у людини безсоння трапляється кожного тижня, то його больовий поріг знижується на 52% в порівнянні з людьми, що сплять міцно.
Зір 8)
Близько 70% роботи мозку доводиться на обробку того, що ви бачите. І коли в цьому алгоритмі відбувається хоча б невеликий збій, ефективність роботи мозку в цілому значно знижується .
Для усунення цього фактора недостатньо просто виправити очевидні проблеми, на кшталт, короткозорості або далекозорості. Необхідно ще й оптимізувати процес обробки мозком зорових сигналів. Існує цілий ряд технік і тестів, що дозволяють наочно продемонструвати важливість цього чинника. Зокрема, в процесі перевірки глибинного зору людина без видимих ​​проблем із зором може показувати значний регрес в ефективності або навіть відчути біль від старовинної і давно забутої травми.
Для велосипедистів дуже важливим візуальним навиком є ​​так звана ближня і дальня фокальна акомодація. Йдеться про здатність швидко перефокусуватися з розташованого близько об'єкта (купини або каменю) на дальній (різкий поворот дороги через 5 метрів), або навпаки .
Відточуйте зір: Знайдіть в межах 3-6 метрів від себе якийсь знак або плакат з добре читаним текстом, і при цьому в руці на відстані читання тримайте чиюсь візитну картку. Чи не ворушачи головою, швидко подивіться на картку і, як тільки зможете чітко читати її вміст, переведіть погляд на дальній об'єкт. Як тільки очі звикнуть до дальнього тексту, переводите їх назад на візитку, і т.д. Запам'ятайте, скільки «перемикань» між ближньою і дальньою дистанцією вам вдалося зробити за 30 секунд, і наступного разу постарайтеся поліпшити показник.

Аватар користувача
Steinberger
* * * * *
Повідомлень: 1315
З нами з: 20.5.11 03:48
Стать: чол
Звідки: Стольный град, Соломенка; Стольноградщына, Боярка

Re: 6 неочевидних джерел болю у велосипедистів

Повідомлення Steinberger » 29.8.17 22:24

не торкаючись при цьому статі піднятою ногою.
Приятно лежать на голом полу, если, конечно, он противоположный :mosking:
8)


Повернутись до “Технозона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей