можно ли в городе использовать контактные педали?

Будь-які "залізячні" питання
Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення Rodder » 14.11.16 15:16

Technician
Тобто якщо я правильно зрозумів - основне призначення контактів - можливість крутити з більшим каденсом?
а при старті з місця топтальщик і контактщик прискорюються з однаковою швидкістю?
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення Technician » 14.11.16 15:18

Все вірно. :)
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення Rodder » 14.11.16 15:35

про каденс ок - питань немає
але на рахунок прискорення...
Ви це серйозно? чи суто теоретично?
а може якісь дослідження є?
Тому що якось не сходиться з реальністю
Коли я стартую на контактах, то можу давити однією ногою і підтягувати іншою - відповіно топталки дають змогу тільки давити кожною ногою по черзі
Яким чином вдвічі більше прикладеної енергії дасть однакову швидкість?

P.S. недодивився - на першій сторінці уже повторили моє питання фактично, відовідати не треба, там є відповідь
"Теоретично, прискорюватись на ломових передачах, як це роблю я на топталках, можна трохи ефективніше в контактах, "
Тільки це "трохи" зовсім не трохи, а цілком собі "огого" і не теоретично, а практично.
Решта про "криваві мозолі" і "ковзання" - це вже навіть не теоретично, а гіпотетично )
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення Technician » 14.11.16 17:18

Ви не тягнете пасивною ногою з тією ж силою, з якою давить нога на педаль в активній фазі. Там ніяк не буде приросту потужності 2х, це навіть не перебільшення, а гіперболізація.

Коли ви тиснете на педаль, друга нога, яка в цей час перебуває в пасивному циклі, не тягне і третину від цієї сили. Чим потужніше ви тиснете на педаль в активній фазі, тим більше стає різниця між потужністю активної і пасивної ноги.

В середньому людина натискає на педалі зусиллям 30-40 Нм з каденсом 80-90 об/хв.

Припустимо, що ви їдете на швидкості 40 км/год (11,11 м/с) і генеруєте 300 W. Передача 50/14. При диаметрі колеса 686 мм на швидкості 11,11 м/с колесо буде обертатись на швидкості 309 об/хв, або 5,15 об/сек. Співвідношення передачі 50 / 14 = 3,57, тож на каденсі 90 це буде 1,5 оберта педалей на секунду.

За формулою F (s · 2π), де s = кількість обертів педалей на секунду, розраховуємо:

300 W (1,5 об/сек · 2π) = 31,8 Нм.

При сильних навантаженнях під час спринту в роботу активно вмикаються великоберцові м'язи гомілки, але вклад біцепсу стегна в роботу стає ще меншим, ніж при нормальному лінійному педалюванні сидячи в седлі.
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення Rodder » 14.11.16 17:48

Я мав на увазі саме прискорення, а не їзду зі стабільною швидкістю.
При чому активне прискорення на максимумі потужності, стоячи.
Не буду писати розрахунки, але тянуча нога, яка знаходиться у пасивному циклі здатна вирвати контактне взуття з педалі, що, ймовірно, вказує на те, що Нм там трохи є. Тому і в контактних педалях пружини закручують сильніше.
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

l-m
* * *
Повідомлень: 384
З нами з: 12.3.15 01:04
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення l-m » 14.11.16 18:27

Мне лично контакты не понравились в песках. Я живу на левом берегу, тут в лесу песок сплошной, машинами развороченный. , бывает 10м едешь, 10м толкаешь. А контакты песок не любят
Чота ржу.
Не буду писати розрахунки, але тянуча нога, яка знаходиться у пасивному циклі здатна вирвати контактне взуття з педалі, що, ймовірно, вказує на те, що Нм там трохи є. Тому і в контактних педалях пружини закручують сильніше.
Залежить від техніки педалювання. Наприклад, я педалюючи на ногах здебільше "топчу" :( Хоча сидячи, на торчках, коли потрібна максимальна моментальна потужність, як раз бувало що виривав контактне взуття з педалі.

veloOFFline
* * * *
Повідомлень: 599
З нами з: 11.12.03 13:15
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення veloOFFline » 20.11.16 05:08

Цікаво як би відреагували наші поліцейські у такому випадку :robot:

waterlaz
* *
Повідомлень: 80
З нами з: 12.10.10 16:27
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення waterlaz » 21.11.16 22:12

Уже как-то и не представляю себе езду на велосипеде без контактов или хотя бы туклипсов. Также не могу согласиться, что контакты не влияют на разгон. Ведь каждый килограмм, с которым я тяну одну педаль вверх, добавляется еще и на другую педаль толчком вниз. Потому что без контактов я был бы по сути ограничен своим весом, а так -- нет.

l-m
* * *
Повідомлень: 384
З нами з: 12.3.15 01:04
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення l-m » 25.11.16 02:38

Ведь каждый килограмм, с которым я тяну одну педаль вверх, добавляется еще и на другую педаль толчком вниз.
Это да.
Потому что без контактов я был бы по сути ограничен своим весом, а так -- нет.
Это нет, ибо руль можно использовать как упор.

waterlaz
* *
Повідомлень: 80
З нами з: 12.10.10 16:27
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення waterlaz » 25.11.16 18:02

Это нет, ибо руль можно использовать как упор.
Было бы интересно глянуть на силы, но думаю, что в этом смысле использовать руль можно лишь очень ограничено. Уж сильно впереди находится точка приложения силы.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення VooDoo » 25.11.16 20:26

Было бы интересно глянуть на силы, но думаю, что в этом смысле использовать руль можно лишь очень ограничено. Уж сильно впереди находится точка приложения силы.
Якщо зовсім перебільшувати, насолоджуйся навантаженнями на кермо:
phpBB [media]

waterlaz
* *
Повідомлень: 80
З нами з: 12.10.10 16:27
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення waterlaz » 25.11.16 21:02

Якщо зовсім перебільшувати, насолоджуйся навантаженнями на кермо:
Тут чуть другое. Он почти с одной и той же силой, как давит на руль, так и тянет.

Аватар користувача
King-Artur
* * *
Повідомлень: 289
З нами з: 28.6.10 18:20
Skype: king-artur_ukraine
Стать: чол
Звідки: Позняки

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення King-Artur » 7.3.17 18:55

Делюсь своими впечатлениями и опытом. Перед тем, как начал пользоваться контактами - был страх. Наверное от того, что не пробовал. На третий день понял до конца, как ими пользоваться. Еще до того, как понял всю систему, грохнулся один разок. Потянул ногу когда вел был почти остановлен. Прокотал в них немного времени, выпал снег. Пару раз проехал зимой на небольшие дистанции. После зимы в первый раз в контактах без проблем. Сделал для себя выводы. Ездить в контактах намного удобней и ногам легче. На второй вел планирую докупать контактные педали тоже. Спасибо всем отзывы.
2011-2059км
2012-5082км
2013-5418км
2014-6040км
2015-5600км
2016-5250км
2017- 309

Аватар користувача
zeeL
* * * * *
Повідомлень: 1527
З нами з: 18.5.03 22:50
Skype: ilya.galkin
Звідки: thepiratebay.se / Wasteland

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення zeeL » 23.4.17 08:29

не можно, а нужно ) настройте на минимум, для начала - легче выщелкиваться же будет.
пс: у меня есть злые топталки, и контактные педали 3 разных фирм :D (Shimano, Wellgo и Ritchey)
мы лучше чем на самом деле (ц) Кобра
(с)...К овладению интеллектом надо относиться более позитивно! Т. (GitS:SAC)

Аватар користувача
zeeL
* * * * *
Повідомлень: 1527
З нами з: 18.5.03 22:50
Skype: ilya.galkin
Звідки: thepiratebay.se / Wasteland

Re: можно ли в городе использовать контактные педали?

Повідомлення zeeL » 23.4.17 08:31

Там ніяк не буде приросту потужності 2х, це навіть не перебільшення, а гіперболізація.
реальный прирост, я думаю, не превышает 15%.
но ощутимый плюс на бешенном каденсе (нечем засечь свой), и на стартах с места тоже можно вкрутить (но берегите колени, и не делайте так без прогертых ног И хорошей спортивной формы...)
а при старті з місця топтальщик і контактщик прискорюються з однаковою швидкістю?
ось є тут деякий нюанс...
порівнювати можу тіки з авто, і , тим більш, я можу або дати прискорення бІльшим каденсом, чи "танцівницею " силою педалюючи підтягувати педалі , и так розгонятися... але це погано для зв"язок ніг
мы лучше чем на самом деле (ц) Кобра
(с)...К овладению интеллектом надо относиться более позитивно! Т. (GitS:SAC)


Повернутись до “Технозона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей