SRAM на CRC для Украины

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

SRAM на CRC для Украины

Повідомлення mebaru » 9.11.17 17:20

Может быть баян, но я с недавно обнаружил что на Chain Reaction Cycles стоит запрет(?) на отображение и приобретение компонентов SRAM для покупателей из Украины. Попытки зайти с гугла перебрасывают на стартовую. В поиске просто не выдаёт. Саппорт "чайника" ответит как-то расплывчато, что "некоторые компании, включая SRAM, устанавливают ограничения на отправку товаров в определенные страны, среди которых может быть Украина" :)
Востаннє редагувалось 10.11.17 00:54 користувачем mebaru, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
@noxin
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 26.12.11 16:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення @noxin » 9.11.17 17:47

Взагалі політика Chain Reaction Cycles дивна. Наприклад, ціни для українців суттєво вищі за російські.

Aquare11e
* *
Повідомлень: 89
З нами з: 21.5.17 23:18
Стать: чол

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення Aquare11e » 9.11.17 19:02

Слышал от некоторых магазинов, что после НГ - СРАМоту будет не проблема купить в Украине, т.к. появится оф. дилер (или сменится). Может из-за этого - эксклюзивное право на продажу СРАМоты на определенной территори.
Надеюсь на это, то Шимановский ширпотреб достал.

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення Kita » 9.11.17 19:30

У Sram (і решти їх дочірніх брендів) дійсно новий представник, офіційний. Вже збирали передзамовлення на деякі запчастини.
Однак ціни навряд глобально знизяться.
А щодо Шимано, то у них майже завжди на складі в Україні представлені майже всі рівні компонентів, бід бюджетних, до M7000/8000/9000. Недавно й нові М6000 приїхали. І шосейне залізо теж.
От Ді2, так, не завозять, бо мало хто ним цікавиться)
Зображення

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення mebaru » 9.11.17 22:48

Взагалі політика Chain Reaction Cycles дивна. Наприклад, ціни для українців суттєво вищі за російські.
Дійсно?! Не знав. Дуже прикро. Хоча, це не поодинокій випадок - наприклад, в Steam ціни для України також не рідко вище і суттєво, чим для рф.
Сьогодні сапорт "чайника" уточнив, що дійсно продукція SRAM недоступна для України. Чому так вирішив виробник вони не в курсі. Є передчуття, що без вприливу українського представництва SRAM не обійшлось...

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення mebaru » 9.11.17 23:02

Слышал от некоторых магазинов, что после НГ - СРАМоту будет не проблема купить в Украине, т.к. появится оф. дилер (или сменится). Может из-за этого - эксклюзивное право на продажу СРАМоты на определенной территори.
Надеюсь на это, то Шимановский ширпотреб достал.
Может не проблема, но за какие деньги? Как обычно, рекомендованная цена плюс сверху... Всё таки таких скидок как можно словить на "чайнике" или подобных сайтах у нас сроду не завозили, а если и бывают - то на какое-то унылое лежалое оборудование.

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення Maksym » 9.11.17 23:41

Коли я останній раз був на CRC - там ціни були зовсім не конкурентні з німецькими онлайн магазинами. Що ви там знайшли на тому CRC? Та й проблем з відправленням до України немає - щойно перевірив.

Aquare11e
* *
Повідомлень: 89
З нами з: 21.5.17 23:18
Стать: чол

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення Aquare11e » 9.11.17 23:51

меня вон b***24 подводит - говорят на вашу карту мы отправили сумму символическую - скажите сколько мы отправили и тогда мы сделаем доставку...
А все потому что горе официалы Трека в Украине не могут привезти сраный петух для SuperFly и конвверт кита не найти на 12*142...

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення Maksym » 10.11.17 00:03

Ну это обычная практика проверки валидности карты. Даже при регистрации в пейпеле аналогично поступают. Да и магазов в Германии больше одного :) .

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення mebaru » 10.11.17 00:28

Коли я останній раз був на CRC - там ціни були зовсім не конкурентні з німецькими онлайн магазинами. Що ви там знайшли на тому CRC? Та й проблем з відправленням до України немає - щойно перевірив.
Я теж не є фанатом CRC, але буває по різному. Ціни бувають дешевше. Особливо на одяг. Тільки що пробив свій кошик з "чайника" (компоненти) на німецьких bike24 та bike-components - ціна була або така сама, або на CRC дешевше. Безкоштовна доставка при овер $150 теж приємний бонус. Відправляють EMS, при перевищенні митного ліміту, розмитнення на EMS дешевше та бистріше, чим, наприклад, у DHL. Остання моя посилка з bike24 прийшла саме DHL - окрім мита, послуги брокера в DHL 400 гривень проти 114 грн у EMS, митні оформлення тривали 10 днів плюс купа бюрократичних процедур виду "надішліть нам скани всіх сторінок паспорту".
Востаннє редагувалось 10.11.17 00:55 користувачем mebaru, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення mebaru » 10.11.17 00:30

меня вон b***24 подводит - говорят на вашу карту мы отправили сумму символическую - скажите сколько мы отправили и тогда мы сделаем доставку...
А все потому что горе официалы Трека в Украине не могут привезти сраный петух для SuperFly и конвверт кита не найти на 12*142...
Офы Трека у нас и вправду очень странные.

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: SRAM на CRS для Украины

Повідомлення Kita » 10.11.17 13:38

Офы Трека у нас и вправду очень странные.
Настільки дивні, що от вчора в майстерні на комбайнерів я в руках тримав поламану раму Фуела 26", якій вже років 7 чи 8. І хоч гарантія вже давно закінчилась, замість неї їде нова Фуел 29" :D
І це вже далеко не перший обмін "дивним офіціалом" тріснувших/поламаних рам після закінчення гарантійного терміну, головне чек та паспорт з гарантійкою нікуди не посіяти.
А все потому что горе официалы Трека в Украине не могут привезти сраный петух для SuperFly и конвверт кита не найти на 12*142...
Власне виникає питання, а кому і коли Ви писали щодо замовлення цього гаку, або конверт-кіту, якщо не секрет?
Зображення

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення Maksym » 10.11.17 13:52

Мова, мабуть, йшла не про виконання гарантійних зобов’язань (нарікань на які я поки що не чув), а про доступний асортимент. А на чайнику усе є й відразу :) .

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення AlexGer » 10.11.17 14:04

Власне виникає питання, а кому і коли Ви писали щодо замовлення цього гаку, або конверт-кіту, якщо не секрет?
Show
Я б не ставився до цього серйозно після заяв:
Шимановский ширпотреб достал; меня вон b***24 подводит; официалы Трека в Украине не могут привезти сраный петух для SuperFly и конвверт кита не найти на 12*142...
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення Kita » 10.11.17 14:07

Про гарантійну заміну я написав як приклад)
Про конкретний гак мені самому цікаво, тому і відокремив)
Зображення

Aquare11e
* *
Повідомлень: 89
З нами з: 21.5.17 23:18
Стать: чол

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення Aquare11e » 10.11.17 14:23

Хотел приобрести дополнительный петух под 5*135 - http://ukrbike.com.ua/bikes/2016/trek/m ... fly-6.html
Можно найти в коментах 2а моих запроса и офиц ответы.

Aquare11e
* *
Повідомлень: 89
З нами з: 21.5.17 23:18
Стать: чол

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення Aquare11e » 10.11.17 14:34

Show
Я б не ставився до цього серйозно після заяв:
Шимановский ширпотреб достал; меня вон b***24 подводит; официалы Трека в Украине не могут привезти сраный петух для SuperFly и конвверт кита не найти на 12*142...
Не пойму вашей иронии - Шамано запчастей в любом вело магазине - хоть лопатой греби, особенно лоу и мидл сегмента. Срам, того же сегмента, стоит немного дороже (соответственно для простых обывателей не интересен) Но и мидл сегмента - его купить нереально в Украине. Как уже писали выше или накрут (по сравнению с Немецкими сайтами) овер классный или залежалые остатки.
Могу пример привести, - Сейчас хочу собрать новый вил сет - купить карбо-обода у нас тоже не реально, как и втулок DT, Alchemist и т.п. Зато выбор Шимано...

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення Kita » 10.11.17 15:26

Хотел приобрести дополнительный петух под 5*135 - http://ukrbike.com.ua/bikes/2016/trek/m ... fly-6.html
Можно найти в коментах 2а моих запроса и офиц ответы.
Ну, Ви запитали "чи є?", манагер подивився залишки на українському складі і відповів "зараз нема".
Вся справа в тому, що офіційний представник (Укрбайк) не займається роздрібним продажем (як і більшість подібних регіональних представників).
Він приймає замовлення на компоненти, аксесуари та велосипеди від магазинів-дилерів , які і здійснюють роздрібний продаж.
Замовлення робляться регулярно. І якщо необхідний артикул є на європейському складі, то привезти його не проблема.
Тож за необхідності замовлення подібних, не зовсім стандартних компонентів, потрібно звертатись теж до магазів.
Гаків для бюджетніх Марлінів/Х-каліберів/Скай та ін. зазвичай є із запасом. З тієї простої причини, що бюджетних та середніх байків використовується набагато більше, ніж верхнього сегменту.
Запчастини, які рідко запитують, просто немає сенсу везти "про запас". Більшість з них лежать роками, бо так і не знадобились нікому з покупців. Тому й возять їх під замовлення. Здається все логічно і зрозуміло :)

Подібна ситуація і з карбоободами, і топовими втулками, та й взагалі з топовими компонентами.
Частково тому, що багато людей купують їх на закордонних сайтах. Для чого вкладати шалені гроші в карбоновий вілсет, який провисить як декорація в магазині або пролежить на складі 5 років і потім продасться в шалений мінус?
Тому що там вони дешевші. Так.
Але офіційний представник не може поставити таку саму низьку ціну, тому що імпортувавши товар офіційно і оплативши податки (ті самі, які платять ті, хто замовляє на суму більше 150євро), ціна в принципі не може бути такою ж низькою. Ні, може, в мінус, але за кілька місяців тоді представник збанкрутує і закриється :pardon:
Саме тому на ХТ в барахолці купа народу продає нові запчастини за нижчими ніж в магазинах цінами, везучи ці запчастини з тих самих забугорних сайтів дрібними партіями, не оплачуючи податки, або взагалі контрабасом)

п.с. гак для closed convert дропаутів під 135х5 в понеділок має приїхати вже на митницю в черговому замовленні.
Зображення

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення Maksym » 10.11.17 16:46

Тут є одна проблема - німецькі магазини теж не краденим зі складу торгують - і так сам сплачують податки. І зарплати німця, який буде пакувати посилочку, дещо вищі, ніж в Україні. І аренда складу теж. І взагалі там цифри в євро усі - але от дивина, вони можуть запропонувати ціну меншу. Та й везти з Китаю до тієї ж Німеччии далі, ніж до України. Чи ви хочете сказати, що в Німеччині усі запчастини то контрабанда без сплати жодних податків??? Німецьких податків, я маю на увазі.
І для мене, якщо чесно, відкриття, що офіційний дилер так само замовляє товари поштою з німецьких сайтів... Тоді зрозуміло звідки ціни - бо ще ж й заробити щось треба, а не лише привезти. Хм, але ні, не відкриття - адже заміни поламаних рам надсилають поштою безпосередньо кнцевому споживачу (це не бренди ВК, але київські).
А які шалені податки платять ті, хто возять фурами, а не замопляє доставку поштою, ми вже бачили нещодавно по роверах Джаянт - топові моделі щось по 1000 грн задекларовані були.

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення konst » 10.11.17 22:17

І для мене, якщо чесно, відкриття, що офіційний дилер так само замовляє товари поштою з німецьких сайтів... Тоді зрозуміло звідки ціни - бо ще ж й заробити щось треба, а не лише привезти. Хм, але ні, не відкриття - адже заміни поламаних рам надсилають поштою безпосередньо кнцевому споживачу (це не бренди ВК, але київські).
Да нет, у диллеров свои каналы, отличные от немецких интернет-магазинов.
Другое дело, что из-за копеечного оборота они нередко получают совсем другую закупочную цену, чем те же немцы. Доходит до смешного, когда бренд-менеджер нашего местного офдиллера одного немецкого бренда покрышек для личного пользования эти самые покрышки покупает в буржуйских интернет-магазинах, так как закупочная цена у нас все равно получается выше их отпускной. История вполне реальна, имен по очевидным причинам не называю.

Что касается срама, то его официально то ли возит, то ли вот вот начнет возить "Высота", ну и дальше оно разойдется по магазинам. Рассчитывать на особую дешевизну правда действительно не стоит...
Востаннє редагувалось 10.11.17 22:43 користувачем konst, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення Maksym » 10.11.17 22:31

Да, с оборотами-то все понятно :( . А откуда им взяться, если цены неадекват. А цены неадекват, потому что объемы маленькие. Замкнутый круг. История вовсе не уникальна и не только по велотематике.

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення Kita » 10.11.17 22:49

Давно не дивився, може щось і змінилось, але % податку, там був менший.

І от шось не знайшов, де я написав, що оф. представник везе з німецьких сайтів? :D Пост свій не редагував.
Конфісковані фури були не з Джаянтами, а з Гостами.
Власне і приклад, хтось контрабасом везе і лупить ціни, а хтось везе по-білому з податками, як PLU (Paul Lange Ukraine), і ціни відповідні.

Але є одне але.
Не забувайте, що велосипедистів, які використовують середнє і топове обладнання, в європейських країнах в рази більше.
Для мене було новиною, що 12- або 24-годинні марафони в одній лише Італії проводяться влітку ледве не кожні вихідні. Відповідно коротших аматорських змагань в кожній країні ще в рази більше ніж у нас. І ледве не у кожного магазину є своя команда, яка намагається взяти участь у якомога більшій кількості змагань. А до них є ще купа команд типу наших Амігос і ВР, які не прив'язані до певних магазів, а просто зібралися своєю купкою і ганяють) Як мтб, так і шосе.
Тож при такій кількості споживачів можна спокійно знижувати ціни за рахунок кількості проданих компонентів :pardon:
Зображення

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення Maksym » 10.11.17 23:06

Не знаю - був у Німеччині, красиві Куби бачив аж 2 штуки на тисячі ашанбайків. Думаю не треба пояснювати, що ашанбайки то далеко не середнє й не топ обладнання? Хоча в провінційних містечках є цілі веломагазини й не один.
Але ж ви розумієте, що велоперегони не взялися з нічого. В них ті ж магазини вкладали кошти, популяризуючи цей вид змагань й надалі мають зиск. Це все системна робота.

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення konst » 11.11.17 17:17

Насколько я понимаю, госты отличились только тем, что попались. Работники разных магазов с глазу на глаз прямо, а в фейсбучках довольно прозрачыми намеками говорят, что как-то так делают если не все, то подавляющее большинство. И что высокая цена на шимано у нас обусловлена как раз тем, что "паул ланге", которое является офдиллером в оного Украине, скурпулезно платит абсолютно все налоги - вот и получается дофига. Но это уже тема отдельного сложного разговора.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: SRAM на CRC для Украины

Повідомлення VooDoo » 11.11.17 19:21

Не знаю - був у Німеччині, красиві Куби бачив аж 2 штуки на тисячі ашанбайків. Думаю не треба пояснювати, що ашанбайки то далеко не середнє й не топ обладнання? Хоча в провінційних містечках є цілі веломагазини й не один.
Якось випадково дуже давно був на "екскурсії" у Румунії, там збирались дилери одного світового бренда, і чув розмову представника румунського дилера, виходить що у магазині великого румунського міста (навіть не столиця) продається більше велосипедів цього бренда, чим по всій Україні разом, і це по однаковій ціні, і це в Румунії, яка не є багатою країною у порівнянні з Євросоюзом в цілому. А ще цей магазин міг дозволити взяти собі кредит півмільйона євро щоб побудувати нове приміщення, і це відбивається, тобто є економічно доцільним, уявляєш під який відсоток у нас дадуть кредит і скільки треба продати велосипедів, щоб вийти хоча б на нуль в країні, де як клас відсутній платоспроможний покупець.
Насколько я понимаю, госты отличились только тем, что попались. Работники разных магазов с глазу на глаз прямо, а в фейсбучках довольно прозрачыми намеками говорят, что как-то так делают если не все, то подавляющее большинство.
Давно за цим не слідкую, але навряд саме "відзначилися", адже пам’ятаю історію зі скоттами, тоді офіційно затримали велику партію і була проблема.


Повернутись до “Архів старих тем”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 34 гостей