Вгадайте *хероя* по першим трьом буквам.. ( відділено)

Аватар користувача
kraken
вiртуал, який пішов у бан
Повідомлень: 39
З нами з: 26.7.17 09:33

Вгадайте *хероя* по першим трьом буквам.. ( відділено)

Повідомлення kraken » 15.8.17 09:33


P.S. Щойно ще раз прочитав і задумався - 600 грн це ціна на групу чи одну особу в такій групі?
Шутить изволите?... типа 60грн/чел :D
Прокат байдарок, несколько трансферов, еще и кормежка и за 60грн :empathy
Но и 600грн за такое путешествие, это как-то перебор. :o
Если хочется комбинированной прогулки, то удобнее взять на прокат в гидропарке, ПДН, или Корчеватом на прокат 2-х местную байдарку. За пол-дня всего 100грн,чел. Прогулка Десенкой или Конником в 10 раз живописней предлагаемого очень унылого участка Десны. Велы оставите на стоянке проката. Потом покатаетесь. И дешевле и интереснее получится и без трансферов.
Вообще 22 км по воде за 1 день это не мало для новичков. Это программа целого дня, особенно учитывая сборку-сушку-упаковку байдарок. Потом тулить 2 часа на велосипеде домой будет далеко не в радость. :eek:
Вообще тарифы у организаторов не слабые. Только за инструктаж они хотели 2000грн срубить %)
В бюджете заложена солидная доля прибыли, поэтому и объявление размещать нужно в https://velokyiv.com/forum/viewforum.php?f=73
Я - мільярдер! Тільки мої гроші кудись приховали санітари...

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення Ul@senko » 15.8.17 09:39

Если хочется комбинированной прогулки, то удобнее взять на прокат в гидропарке, ПДН, или Корчеватом на прокат 2-х местную байдарку. За пол-дня всего 100грн,чел. Прогулка Десенкой или Конником в 10 раз живописней предлагаемого очень унылого участка Десны. Велы оставите на стоянке проката. Потом покатаетесь. И дешевле и интереснее получится.
якщо вам подобається рулити по Дніпру і на лишати свого коня на чужу людину - організовуйте і катайте.
Мені не подобається Дніпро і лишати свій велосипед на чужого дядю, який мені навряд чи поверне його вартість у випадку крадіжки.
Вообще тарифы у организаторов не слабые. Только за инструктаж они хотели 2000грн срубить %)
ташовигаварітє? Правда? А мені казали, що 1000 грн. Кого гложуть сомнєнья - я дам координати компанії, що організовує байдаркову частину, дізнаєтеся всі тарифи самостійно.
В бюджете заложена солидная доля прибыли, поэтому и объявление размещать нужно в https://velokyiv.com/forum/viewforum.php?f=73
за свої слова добре було б відповісти, але навряд чи така особа, як ви, на це спроможна :D .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
kroat
* *
Повідомлень: 177
З нами з: 15.5.13 22:27
Skype: kroatt
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення kroat » 15.8.17 10:18


Если хочется комбинированной прогулки, то удобнее взять на прокат в гидропарке, ПДН, или Корчеватом на прокат 2-х местную байдарку. За пол-дня всего 100грн,чел.
Не знаю де Ви такі ціни взяли, того року катався(брав на ПДН), двохмісна байдарка була 80 грн за годину, цього року чув про 100-120 за годину, а не за день карл!!!!! Навіть убиті човники на гідропарку коштують по 45 грн за годину.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення Ul@senko » 15.8.17 10:20

Оголошена мені вартість - від 100 до 150 грн з особи в день (в залежності від типу байдарки).
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
kraken
вiртуал, який пішов у бан
Повідомлень: 39
З нами з: 26.7.17 09:33

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення kraken » 15.8.17 10:26

Правда? А мені казали, що 1000 грн.
Арифметика говорит что 2000
Орієнтовна вартість для групи 10 осіб 800 600 грн/особи.....
Оскільки вільних інструкторів наразі вже немає, а в групі є досвідчені люди :friends: , зекономимо на цьому, відповідно на групу з 10 осіб розраховуємо на суму біля 600 грн
Мені не подобається Дніпро і лишати свій велосипед на чужого дядю, який мені навряд чи поверне його вартість у випадку крадіжки.
Так я даже не Днепр предлагал, а Десенку или Конник. У прокатчиков байдарок есть эллинги, где и можно оставить скованные тросом велы, что бы прокатчики не сдали их в прокат. А вообще я сам готов за 100грн с вела сторожить их целый день с ружьем на плече.
Обычно водное путешествие самодостаточно. Совмещение вело и водного транспорта должно быть чем-то оправдано, обычно особенностями интересного маршрута. Здесь маршрут по Десне, как я уже отметил, совершенно тоскливый, особенно в конце лета
Я - мільярдер! Тільки мої гроші кудись приховали санітари...

Аватар користувача
kraken
вiртуал, який пішов у бан
Повідомлень: 39
З нами з: 26.7.17 09:33

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення kraken » 15.8.17 10:31

Цены на весь день и на 1 час могут сильно отличаться. На 1/2 дня вполне можно за 200грн за 2-х местную взять, а в будний и на целый день
http://active-rest.ua/content/6-prokat-baydarok-v-kieve
http://x-way.com.ua
Я - мільярдер! Тільки мої гроші кудись приховали санітари...

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення Ul@senko » 15.8.17 10:49

Арифметика говорит что 2000
бажано б ще читати було навчитися, але то мабуть дуже складно.
По 100 грн з особи можна було заплатити за збірку/розбірку байдарок, але від цього вирішили відмовитися.
Так я даже не Днепр предлагал, а Десенку или Конник. У прокатчиков байдарок есть эллинги, где и можно оставить скованные тросом велы, что бы прокатчики не сдали их в прокат. А вообще я сам готов за 100грн с вела сторожить их целый день с ружьем на плече.
то хто ж вам довірить свого велосипеда? :ROFL:
Обычно водное путешествие самодостаточно. Совмещение вело и водного транспорта должно быть чем-то оправдано, обычно особенностями интересного маршрута. Здесь маршрут по Десне, как я уже отметил, совершенно тоскливый, особенно в конце лета
було б доцільно, аби когось тут цікавила ваша думка. Єсішо - майже всі, хто збирається їхати, знають, що таке Десна в цей час.
Цены на весь день и на 1 час могут сильно отличаться. На 1/2 дня вполне можно за 200грн за 2-х местную взять, а в будний и на целый день
а до чого тут будній день? (взимку мабуть і того дешевше вийде)
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення AlexGer » 15.8.17 13:48

kraken якщо не володієте інформацією та досвідом організації таких заходів, то краще нічого не пишіть, бо тільки тему засрали })
Но и 600грн за такое путешествие, это как-то перебор.
Спробуйте зберіть власну групу з блекджеком та дамами з низькою соціальною відповідальністю. За 600 грн трансфер групи на 50 км, трансфер байдарок на 50 км(а вони ніц не маленькі), прокат байдарок(написали ви маячню, ніхто байдарки менше ніж на день не здає), потім трансфер велосипедів майже на 40 км, трансфер байдарок назад 40 км, ще й харчування на фініші.
Если хочется комбинированной прогулки, то удобнее взять на прокат в гидропарке...
Ось пару фото з "очень унылого участка Десны"
Show
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Поплавати по Києву може кожен охочий в будь-який день, а от виїхати за місто ні.
Плавати у вихідний день серед натовпу бухущих пляжників та великою кількістю водного транспорту з не менш бухущими водіями, що створюють великі хвилі, втриматись на яких новачкам буде страшно і нелегко.
Вообще 22 км по воде за 1 день это не мало для новичков. Это программа целого дня, особенно учитывая сборку-сушку-упаковку байдарок. Потом тулить 2 часа на велосипеде домой будет далеко не в радость. :eek:
Знову таки не знаєте про що говорите. Та частина Десни з сильною течією. Коли я там плавав з друзями, що мають менше відношення до спорту ніж учасники групи, то середня на цій 22 км ділянці була 6,6 км/год, тобто 3,5 ходових години, при цьому майже половину часу ми дрейфували.
В бюджете заложена солидная доля прибыли
Написано було, що бюджет приблизний. Прибуток буде тільки в прокатників байдарок. Аня робить все це чисто з власного ентузіазму, тому ваші та інших нерозумні речення про зраду і всепропало тільки відштовхують її на подальшу організацію будь-яких заходів взагалі.

P.S. Для всіх охочих та учасників корисно та цікаво почитати це
http://kayakcenter.com.ua/predlagaem/study
та це
http://neris.ua/pdfs/55535e023a47f.pdf
а також подивитися це
https://www.youtube.com/watch?v=MYJ6hCsqikg
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
kraken
вiртуал, який пішов у бан
Повідомлень: 39
З нами з: 26.7.17 09:33

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення kraken » 15.8.17 14:10

Опыт организации водных походов у меня такой, что вам и не снился, пока еще.
Прекрасно дают байдарки и на 1/2 дня, конечно если вы не в 12-00 приходите. С 800 до 14=00 вам дадут не почасово, а уже со скидкой. Я писал, что в 100грн/чел вложитесь за 2-местную.
А эти трансферы, которые сжирают основную часть бюджета, они от плохого планирования мероприятия появились. Аня просто купилась на на готовое предложение для офисного планктона (очень выгодное прокатчикам) и добавила к нему велосипедную программу.
А сама Десна вообще крайне тоскливая для байдарочных походов летом, и тем более предлагаемый участок.
Я - мільярдер! Тільки мої гроші кудись приховали санітари...

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення AlexGer » 15.8.17 14:55

Опыт организации водных походов у меня такой, что вам и не снился, пока еще.
Добре, що мені кошмари не сняться...
А эти трансферы, которые сжирают основную часть бюджета, они от плохого планирования мероприятия появились.
Дійсно. В усьому винне погане планування, а не небажання плавати у місті з ціанобактеріями та гідроциклами :ROFL:
Аня просто купилась на на готовое предложение для офисного планктона (очень выгодное прокатчикам)
Анука, розпишіть де і за скільки можна це організувати дешевше, з подробицями. Без цього виглядаєте брехуном
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення Ul@senko » 15.8.17 15:01

Опыт организации водных походов у меня такой, что вам и не снился, пока еще.
цікаво було б підтвердження побачити, а не пусті слова Зображення
Прекрасно дают байдарки и на 1/2 дня, конечно если вы не в 12-00 приходите. С 800 до 14=00 вам дадут не почасово, а уже со скидкой. Я писал, что в 100грн/чел вложитесь за 2-местную.
у нас трьошка на цілий день по такій же ціні на цілий день виходить :crazy: . 2-ка трохи дорожче.
А эти трансферы, которые сжирают основную часть бюджета, они от плохого планирования мероприятия появились. Аня просто купилась на на готовое предложение для офисного планктона (очень выгодное прокатчикам) и добавила к нему велосипедную программу.
шкода, що нинішні "чоловіки" не здатні відповідати за свої слова :bad: . Цікаво, звідки саме? Може підкажете ресурс?
Аня планувала це досить давно (досить глянути на дату створення байдаркової частини маршруту)
Show
Зображення
Робилося це заради того, аби оцінити довжину маршруту і проплисти повз острова, до якого частенько катаємо велосипедом.
Потім було обговорення з власниками байдарок і з людьми, що мають досвід сплавів (наскільки реально пройти таку дистанцію за певний час).
Аби це була готова пропозиція - ідіотизмом було б витрачати на це свій час %) .
З велосипедною частиною простіше - її ми нещодавно катали у мандрівці до р.Любич.

І загалом, вельминешановний Кракен, якщо ви маєте якісь претензії - мені особисто до :zopa: . Я втратила інтерес до цієї писанини :? .
Організуйте свій захід - ми із задоволенням візьмемо участь :D . Чекаємо!
Show
Зображення
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Мурзик
* * * *
Повідомлень: 782
З нами з: 4.6.10 20:08
Стать: чол

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення Мурзик » 15.8.17 15:19

kraken маю 138 гривень .на 2-ва дні повинно вистачити . коли виїзджаємо ?
Ні, це природа. Такого Мурзіка - ... розробиш.(C)

Чем умнее мужик, тем спокойнее он реагирует на всякие бабские умозаключения.
Знает, что баба — существо глупенькое, но теплое, ласковое и с сиськами.

Аватар користувача
kraken
вiртуал, який пішов у бан
Повідомлень: 39
З нами з: 26.7.17 09:33

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення kraken » 15.8.17 20:24

А нафига мне ты нужен? У меня гетеросексуальная ориентация
Я - мільярдер! Тільки мої гроші кудись приховали санітари...

Аватар користувача
OneD1S
* *
Повідомлень: 63
З нами з: 29.3.16 13:20
Стать: чол
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення OneD1S » 15.8.17 21:13

А нафига мне ты нужен? У меня гетеросексуальная ориентация
на слив похоже :roll:

Аватар користувача
Мурзик
* * * *
Повідомлень: 782
З нами з: 4.6.10 20:08
Стать: чол

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення Мурзик » 15.8.17 21:45

А нафига мне ты нужен? У меня гетеросексуальная ориентация
головне що всі можуть померти від сніду , а ти ні
Ні, це природа. Такого Мурзіка - ... розробиш.(C)

Чем умнее мужик, тем спокойнее он реагирует на всякие бабские умозаключения.
Знает, что баба — существо глупенькое, но теплое, ласковое и с сиськами.

Аватар користувача
kraken
вiртуал, який пішов у бан
Повідомлень: 39
З нами з: 26.7.17 09:33

Re: 20.08.2017 (R) Байдарка+велосипед=❤

Повідомлення kraken » 16.8.17 12:24

Я в водные походы стараюсь не брать неизвестных людей, особенно новичков, и особенно когда есть временные рамки.
20км водного маршрута, примерно соответствуют 70-80км велосипедного. Это мелочи для тренированного человека, и может оказаться проблемой для новичка. Что бы научиться правильно грести, нужно 30-50 часов практики. Особенно тяжело даются первые 2 часа. Там масса нюансов имеется.
Поэтому и предпочитаю слегка обкатать людей перед маршрутом, заодно присмотреться к адекватности.
Поэтому такие
маю 138 гривень .на 2-ва дні повинно вистачити . коли виїзджаємо ?
сразу идут лесом
Я - мільярдер! Тільки мої гроші кудись приховали санітари...


Повернутись до “Архів старих тем”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей