VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 10.10.12 12:28

Пропоную обсудити календар змагань на шосе на 13 рік..
покі що можна винести на обговорення 4 гонкі.


1.середина березня розділка (biznask OFF) 12 км по вже відомій трасі
2.6-7 квітня багатоденка (розділка, гіт в гору в києві , групова гонка по кииївськії області, фастівський напрямок 110 км) покі що без назви , проводиться саме в дати Одеської соткі , щоб зібрати всіх спортменів , можливо навіть одеських "непереможниих"
3.12 травня розділка "Обухівська петля"
4.Київська осінь , дати які будуть узгоджені і зручні учасникам, щоб не пертиналось з "Кримською О" - думається як багатоденка , але як мінімум можемо планувати розділку по вже відпрацьованій трасі.

Хочеться почути якісь реальні поради що до спонсорів які можуть підтримувати всю серію або окремі змагання, зібрати комманду організаторів.
Шосери!, вилазьте зі своїх шпарин і барахолок на білий світ, давайте проводити змагання .

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Алексей84 » 10.10.12 15:12

Мне кажется,что стоит подумать над созданием отдельного своего сайта,форума.Основной тематикой которого будет именно развитие и популяризация таких вот соревнований.Нужна раскрутка,нужно чтобы нас увидели.Тогда и спонсорам будет интерестнее,и возможно появится больше новых ребят желающих гоняться именно на шоссе.
Да-мне кажется,что ориентироваться в первую очередь нужно именно на привлечение новых ребят,увеличение массовости,а не на то,чтобы пытаться расшевелить тех кто уже есть(я когда ехал на гонку по Обуховской трассе,в это воскресенье,то мне навстречу такая толпа шоссеров проехала.Гораздо больше,чем было на гонке.Они себе катаются и им и так хорошо.А надо искать тех,кто хочет соревноваться).

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення 8RydeR » 10.10.12 16:10

А київська шосейна велоспільнота потягне дві багатоденки? :o
Навіть МТБшники на таку авантюру не осмілюються!


Мені здається, що в наступному році організаторам київських шосейних гонок важливо закріпити успіх цього року.
Провести ще раз ранню розділку, обухівську петлю і київську осінь.
Так, щоб вже в лютому шосейники знали 100%, що ці три гонки будуть, хоч потоп.


І ще я вважаю, що плодити ще один сайт, який буде ледь-ледь дихати - це нерозумно. Цілком можна всю організаційну роботу проводити на базі велокиєва або байкпортала (байкпортал, до того ж, надає купу корисних сервісів: протоколи, реєстрація, профіль гонщика).
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Алексей84 » 10.10.12 16:40

Велокиев и Байкпортал,хорошие сайты,спору нет.Но мы тут в тени,сами знаете кого.

Аватар користувача
Eddy Merckx
* * *
Повідомлень: 417
З нами з: 9.10.12 00:04
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Eddy Merckx » 10.10.12 17:47

На Киевской осени приятно удивила особенность - велогонка как для шоссеров так и для МТБшеров. Поначалу было непонятно что МТБшники делают на шоссейной гонке, но атмосфера гонки полностью развеяла это "недопонимание".
Если сравнивать с более продвинутыми подобными соревнованиями, такого не встречал. Отдельно проводятся МТБ турниры, отдельно гонки для шоссеров. Не знаю что лучше, но как по мне, чем больше народу, тем веселее. Однако с другой стороны, строгую шоссейную гонку куда проще организовать, и она будет иметь более серьезный уровень, чем все классы в куче.

Момент организации, спонсорства, вобщем все что касается "уровня" мероприятия, Алексей верно подметил - массовость ключевой момент. Нехватает даже не столько самих гонщиков, сколько ЗРИТЕЛЕЙ, хотя и первых маловато, даже для групповой гонки например... Для этого нужны какие-то мероприятия по работе с общественностью (понесло меня на проф тематику))) Там где много людей, обязательно появятся дяденьки, которые захотят взять часть "шевства" над ними, а особенно если они уже самоорганизовались и по сути ничего делать с ними не надо.
Хотя сравниваю велоспорт в Украине с картингом, оба находятся прибл на одинаковом уровне. Спонсорство, даже для уже сформированных команд очень больной вопрос...

Мне кажется, нужно идти к тому, чтобы данные гонки/мероприятия вошли в, скажем так, привычный аспект шоссейной жизни (типа как Крымская осень). А уже после этого вероятно появятся и реальные спонсоры.
Краем уха на Киевской осени слышал что у шоссеров и так перенасыщенный сезонный график. Возможно стоит сосредоточить все усилия на 1-2 гонках, и их "раскручивать по полной", чем тратить все силы на организацию целой серии гонок, часть из которых, в силу разных обстоятельств могут быть вообще не актуальными.

По поводу сайта/форума. По большей степени это не реклама, а визитная карточка. Расчитывать на него как на рекламу нет смысла.

з.ы. Работаю в рекламной полиграфии, от себя готов осуществлять поддержку данных мероприятий в своей сфере деятельности.

з.з.ы. Вобщем есть над чем "работать")

Аватар користувача
Eddy Merckx
* * *
Повідомлень: 417
З нами з: 9.10.12 00:04
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Eddy Merckx » 10.10.12 17:49

Велокиев и Байкпортал,хорошие сайты,спору нет.Но мы тут в тени,сами знаете кого.
Я новенький, никого не знаю ;) О ком речь?)

Аватар користувача
Бешенный_бантик
модератор
Повідомлень: 2631
З нами з: 15.1.07 12:32
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Бешенный_бантик » 10.10.12 18:03

На Киевской осени приятно удивила особенность - велогонка как для шоссеров так и для МТБшеров. Поначалу было непонятно что МТБшники делают на шоссейной гонке
Создают массовку. 20 участников и участниц - это печаль.
Нехватает даже не столько самих гонщиков, сколько ЗРИТЕЛЕЙ
В Украине гонки никому не нужны кроме самих гонцов ну и маааленькой кучки сочувствующих.
Краем уха на Киевской осени слышал что у шоссеров и так перенасыщенный сезонный график.
Можно поподробнее о перенасыщенном графике, сколько мероприятий посещают шоссейники?
ездю абы как и абы где

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення 8RydeR » 10.10.12 18:19

Краем уха на Киевской осени слышал что у шоссеров и так перенасыщенный сезонный график.
Можно поподробнее о перенасыщенном графике, сколько мероприятий посещают шоссейники?
Ага, мені теж дуже цікаво послухати.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Eddy Merckx
* * *
Повідомлень: 417
З нами з: 9.10.12 00:04
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Eddy Merckx » 10.10.12 18:26

Краем уха на Киевской осени слышал что у шоссеров и так перенасыщенный сезонный график.
Можно поподробнее о перенасыщенном графике, сколько мероприятий посещают шоссейники?
Краем уха* :unknown:

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Алексей84 » 10.10.12 21:37

Краем уха на Киевской осени слышал что у шоссеров и так перенасыщенный сезонный график.
Можно поподробнее о перенасыщенном графике, сколько мероприятий посещают шоссейники?
Краем уха* :unknown:
То наверно такой юмор был.
Хотя если поучаствовать во всех ветеранских многодневках,а также сьездить на все Днепропетровские мероприятия то уже может получиться вполне гоночный сезон.Было бы желание и возможности.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 10.10.12 21:56


То наверно такой юмор был.
Хотя если поучаствовать во всех ветеранских многодневках,а также сьездить на все Днепропетровские мероприятия то уже может получиться вполне гоночный сезон.Было бы желание и возможности.
та да, то моя дурна маньєра шуткувати, у шосерів 5 гонок за сезон і ті не тойво.

Провести групову гонку + розділку з гітами це все реально, навіть розділка і гіт будть в межах Києва.. Потрібне бабло . Якщо буде 100-120 учасників по 100 грн, то з ДАЇ порішає любий ПТУ-шник тіпа мене.. а от що робити коли такої кількості не буде? а процес буде запущено , хто понесе витрати?
з чого робити призовий фонд коли все бабло зїсть організація.. тому я і підняв тему .. ДАВАЙТЕ ГУЧНО ПРОВОДИТИ ШОСЕЙНІ ГОНКІ - про честь наших шановних спонсорів. Часу вдосталь, шукаємо спонсорів.

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення 8RydeR » 10.10.12 22:09

Провести групову гонку + розділку з гітами це все реально, навіть розділка і гіт будть в межах Києва.. Потрібне бабло . Якщо буде 100-120 учасників по 100 грн, то з ДАЇ порішає любий ПТУ-шник тіпа мене.. а от що робити коли такої кількості не буде? а процес буде запущено , хто понесе витрати?
з чого робити призовий фонд коли все бабло зїсть організація.. тому я і підняв тему .. ДАВАЙТЕ ГУЧНО ПРОВОДИТИ ШОСЕЙНІ ГОНКІ - про честь наших шановних спонсорів. Часу вдосталь, шукаємо спонсорів.
Та немає в Україні 100 шосейників, які би приїхали в один день на любительську велогонку.

Київська осінь - 16 шосейників
Обухівська петля - 21 шосейник
Без носков - 16 шосейників (спортсменів не рахував)

Може поставити реальнішу планку?
Наприклад, я бачу реальною планку "підняти відвідуваність кожної окремої гонки до рівня 30-35 шосейників".
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 10.10.12 22:17

Провести групову гонку + розділку з гітами це все реально, навіть розділка і гіт будть в межах Києва.. Потрібне бабло . Якщо буде 100-120 учасників по 100 грн, то з ДАЇ порішає любий ПТУ-шник тіпа мене.. а от що робити коли такої кількості не буде? а процес буде запущено , хто понесе витрати?
з чого робити призовий фонд коли все бабло зїсть організація.. тому я і підняв тему .. ДАВАЙТЕ ГУЧНО ПРОВОДИТИ ШОСЕЙНІ ГОНКІ - про честь наших шановних спонсорів. Часу вдосталь, шукаємо спонсорів.
Та немає в Україні 100 шосейників, які би приїхали в один день на любительську велогонку.

Київська осінь - 16 шосейників
Обухівська петля - 21 шосейник
Без носков - 16 шосейників (спортсменів не рахував)

Може поставити реальнішу планку?
Наприклад, я бачу реальною планку "підняти відвідуваність кожної окремої гонки до рівня 30-35 шосейників".
Ти не зрозумів, на цю гонку зберуться люди це 100% це не розділка тестова, і траса буде класна.. Я її вчора катав і вивчав на предмет того щоб ДАЇшникам було менше проблем з перекриттям. Траса супер покі що не хочу загадувати , але якщо запускати в такому режимі як на ЧУ в БЦ то вийде 3 вікових групи через 10 хвилин кожна можно і по 5 хв . фактичного перкриття необхідно лише щоб провести голову групи. решта хто у відсосах будуть вже їхати під час руху транспорту.

Аватар користувача
Eddy Merckx
* * *
Повідомлень: 417
З нами з: 9.10.12 00:04
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Eddy Merckx » 10.10.12 23:09

Даты гонок можно подобрать под какие-то события. Типа Многодневка в честь того-то и того-то, при поддержке тех-то и тех-то.
Ассоциативным методом вобьем в бошки простых граждан пользу велоспорта, а так же зрелищность данного мероприятия)

з.ы. Кто был на Рейс-Горизонт Парк. Яркий пример совмещения - день Киева + гоночка.

з.з.ы. Чемпионаты Украины по шоссе (федерация велоспорта Украины) и прочие гонки (типа Крымская осень, наши, и другие, о которых я не знаю 8-) ) я так понимаю абсолютно разные "миры"? Теоретически возможно ли данным гонкам очутиться в календаре соревнований ЧУ? Или как-то привлечь профессиональных спортсменов на эти гонки, а там глядишь и их спонсоры подтянутся.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 10.10.12 23:20

Даты гонок можно подобрать под какие-то события. Типа Многодневка в честь того-то и того-то, при поддержке тех-то и тех-то.
Ассоциативным методом вобьем в бошки простых граждан пользу велоспорта, а так же зрелищность данного мероприятия)

з.ы. Кто был на Рейс-Горизонт Парк. Яркий пример совмещения - день Киева + гоночка.

з.з.ы. Чемпионаты Украины по шоссе (федерация велоспорта Украины) и прочие гонки (типа Крымская осень, наши, и другие, о которых я не знаю 8-) ) я так понимаю абсолютно разные "миры"? Теоретически возможно ли данным гонкам очутиться в календаре соревнований ЧУ? Или как-то привлечь профессиональных спортсменов на эти гонки, а там глядишь и их спонсоры подтянутся.
Рейс горизон парк це УГ - 100%
спалене внікуда бабло , зібрали еліту чайників-любителів та дітей із білоцерківськівської спорт-школи назвали то всьо професійна гонка - "Веселка" і гайда.

Приїхав якийсь донецкій хлопчина, під якого той приз поставили, привіз всім "безмежність" , всі поплескали в долоні і на тому кінець.. Це не розвиток велоспорту.
Я вже в якійсь тем згадував що в цей день можно було провести гонкі під всі категорії, як вікові так і кваліфікаційні. Але ж велоспорт в массах у нас потрібен тількі комерсантам а не громадськім організаціям типу федерації.

Аватар користувача
Eddy Merckx
* * *
Повідомлень: 417
З нами з: 9.10.12 00:04
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Eddy Merckx » 10.10.12 23:45

Рейс горизон парк це УГ - 100%
спалене внікуда бабло , зібрали еліту чайників-любителів та дітей із білоцерківськівської спорт-школи назвали то всьо професійна гонка - "Веселка" і гайда.

Приїхав якийсь донецкій хлопчина, під якого той приз поставили, привіз всім "безмежність" , всі поплескали в долоні і на тому кінець.. Це не розвиток велоспорту.
Я вже в якійсь тем згадував що в цей день можно було провести гонкі під всі категорії, як вікові так і кваліфікаційні. Але ж велоспорт в массах у нас потрібен тількі комерсантам а не громадськім організаціям типу федерації.
[/quote]
Чем же тогда федерация вообще занимается... Получается любительский уровень (естественно включающий коммерческий аспект) в Украине на более продвинутом уровне, чем национальный чемпионат (если таковой вообще имеется :dash2: )?

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Nowl » 11.10.12 09:07

2.6-7 квітня багатоденка (розділка, гіт в гору в києві , групова гонка по кииївськії області, фастівський напрямок 110 км) покі що без назви , проводиться саме в дати Одеської соткі , щоб зібрати всіх спортменів , можливо навіть одеських "непереможниих"
...
Хочеться почути якісь реальні поради що до спонсорів які можуть підтримувати всю серію або окремі змагання, зібрати комманду організаторів.
Вадим, наверное наивный вопрос (и я наверное не очень целевая аудитория, спасибо что пускаете погоняться) - а почему именно в дату Сотки? В Одессе тепло и прикольно, одесситы ее и спортсмены ехали... В Киеве если на недельку-другую позже, было бы теплее и больше вероятность, что уже грязи на дорогах не будет, особенно на областных второстепенках. А так было бы себя чем занять, кому интересно, начиная с конца марта - Днепр с "Первой Сотней", потом Сотка, потом Киев

спонсоры - Артериум? Реально поразила степень их участия на встрече велопробега, команду выставили проехаться в колонне, на Софиевской у них целое мероприятие было, ну и я так понимаю, они в спонсорах были, на майках велопробега название компании есть.
Сделать гонку имени Артериума - почему бы и нет? Может, они бы свою команду и на нее отправили )))
Поначалу было непонятно что МТБшники делают на шоссейной гонке
Создают массовку
а мне показалось, они гонку ехали... Респект и уважуха. В конце концов, не у всех есть велосипеды на все случаи жизни, чтоб в лес на мтб, под мост - на шоссере, разделку - на разделочном и т.д.
Возможно, новые мтбшные гонки в первый раз проведения собирают больше народу (я реально не в курсе, как оно). Но честно говоря, мне кажется, что если посчитать соотношение тех, кто гоняется, и тех, кто купил себе вел на 26 колесах в городе Киеве... сомневаюсь, что оно лучше будет. :D

Райдер, опять не считаешь :girl_flag
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 11.10.12 11:10

Чому саме в цю дату?
по перше - далі календар буде надто насиченим щоб всунитись із багатоденкою на 2 дні змагань, по друге Одеська сотка взагалі ніякого відношення до велоспорту , тим більше шосейного не має, аудиторія не перетинається, з Києва традиційно поїде компашка Тігора і прекрасно там проїде, і отримає те за чим поїхала, а ті хто бере участь у змаганнях навпакі приїдуть з Одеси в Київ. І по третє, все що мо обговорюємо покі що вилами по воді , проговорю з людьми які готові будуть на цьому побудувати піар компанію от тоді і буде остаточний календар.. З велокомерсантами ніяких справ мати не реально, вони не вмотивовані підтримувати шосе , тому що шосери купують спорт інвентар трішкі в інших місцях а не в їх магазинах ... Тому треба шукати не велоспонсорів. Або проводити як є - ніяк..

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Nowl » 11.10.12 12:56

Артериум - это Big Pharma, а не велокоммерсанты, там совсем другие деньги :D.
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
screw
* * * *
Повідомлень: 697
З нами з: 29.9.05 15:58
Стать: чол
Звідки: Киев, Левобережная

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення screw » 11.10.12 13:10

Мені здається, що в наступному році організаторам київських шосейних гонок важливо закріпити успіх цього року.
Провести ще раз ранню розділку, обухівську петлю і київську осінь.
Так, щоб вже в лютому шосейники знали 100%, що ці три гонки будуть, хоч потоп.
І ще я вважаю, що плодити ще один сайт, який буде ледь-ледь дихати - це нерозумно. Цілком можна всю організаційну роботу проводити на базі велокиєва або байкпортала (байкпортал, до того ж, надає купу корисних сервісів: протоколи, реєстрація, профіль гонщика).
+1

остальное выглядит как "Новые Васюки"

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Gornostai » 11.10.12 13:28

остальное выглядит как "Новые Васюки"
ммм...я бы лучше спрашивал : "чем тебе, Вадим, нужно помочь?"
Если бы действительно хотел шоссейных соревнований.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
screw
* * * *
Повідомлень: 697
З нами з: 29.9.05 15:58
Стать: чол
Звідки: Киев, Левобережная

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення screw » 11.10.12 13:36

ммм...я бы лучше спрашивал : "чем тебе, Вадим, нужно помочь?"
Да, мы разные ;)

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Gornostai » 11.10.12 14:07

Да, мы разные ;)
Это само собой :unknown:

По поводу "одесской сотки": Вадим мероприятие забавное, но оно действительно "слабоспортивное".
И все же я бы не разделял специально по датам. Ибо туда едздят достаточно большое колличество "чайников", таких как я, которые могли бы поучавствовать и там, и тут, вдохновленные спортивным духом.
А из этих чайников, ЙМХО, в дальнейшем будет наибольший приток в шоссе гонки. А отнюдь не со стороны спортсменов.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення 8RydeR » 11.10.12 14:13

А из этих чайников, ЙМХО, в дальнейшем будет наибольший приток в шоссе гонки. А отнюдь не со стороны спортсменов.
Безумовно і безоговорочно згоден.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 11.10.12 15:58

Я жоднним чином не хотів образити початківців... До речі ,, коли я важив 120 кг і почав кататися з тигорівцями , у мене зявилася саме спортивна образа і хотілося тренуватися і бути сильнишим, кидати виклики новим сильнішим опонентам, навіть хотілося створити команду щоб перемогти в одеській сотці.. Але згодом я зрозумів шо це абсолютно не спортивно, велопробіг це не змагання , там ніколи не переможуть неодесити .. Але я не про те..

Давайте проаналізуємо скількі людей які брали участь у ветеранскому ЧУ або Кримскій осені брали участь у Одеські сотці ? думаю не більш як 10- 15 і ті з Одеси або Миколаєва.
Наступні виихідні після Дніпропетровська , гонка у Києві це дуже класно.

І і ще ... момент кваліфікації.. Групова гонка це досить небезпечно, і про реєстрацію новачків на групову гонку треба розмовляти окремо .. завал у Дніпрі цього року гарна тому наука.
Дата це не принципово. Принципово це вирішитись на проведення груповвої гонкі і готувати потенційних учасників на ці дати. Нажаль реєстрацію приїдеться робити попередньої і спалату стартових внесків також.. Скоріше за все будемо використовувати таку саму заохочувальну систему як у Дніпрі попредня реєстрація 70 грн на місті старту 120 на 2 дні змагань на 3 види програми,також треба зробити можливим реєстрацію лише на розділку або лише на гіт в гору.

Скрю, які у тебе до мене претензії ? , підніми свої повідомлення в моїх темах і проаналізуй їх,

якщо чимось завинив дай знати , може навіть вибачусь ...


Повернутись до “Архів старих тем”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 35 гостей