Вибір велосипеда. Рік 2017

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

Аватар користувача
TrekBikes_UA
* *
Повідомлень: 81
З нами з: 23.7.13 09:41

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення TrekBikes_UA » 18.6.17 17:16

Велика давно не мав, лиш в дитинстві, так що вибрати доволі складно, дякую.
20 км на роботу краще їздити на 28"
На природу можна і на такому і на таких

Але краще заїхати у гості та посидіти \ поміряти .

Зображення

desecive
*
Повідомлень: 2
З нами з: 18.6.17 14:23
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення desecive » 18.6.17 17:24

Дякую, а в плані ваги і зросту, який розмір рами взяти? :help:

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Cr@zy SiMON » 21.6.17 17:51

Дякую, а в плані ваги і зросту, який розмір рами взяти? :help:
18.5-19.5 буде оптимально.

M.fix78
*
Повідомлень: 8
З нами з: 9.5.17 08:54
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення M.fix78 » 1.7.17 19:09

За ці гроші Ви нічого не купите. Накопіть грошенят.
Ребята вопрос?? А там написано что обода одинарные при моем весе это разве не проблема??(вес 103)

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Максим Козуб » 2.7.17 00:01

За ці гроші Ви нічого не купите. Накопіть грошенят.
Ребята вопрос?? А там написано что обода одинарные при моем весе это разве не проблема??(вес 103)
Bontrager AT-550 считаются среди одинарных ободьев достаточно крепкими, но хорошие двойные, конечно, лучше хороших одинарных :) (особенно при Вашем весе). Кроме того, как я уже писал, Вам в контексте веса стоит подумать не только об ободьях, но и о трещотке. Так что если говорить о моделях Trek третьей серии, я бы думал о Trek 3700; он дороже, но там кассета и двойные ободья.
Впрочем, всё сильно зависит от того, сколько, как и где Вы будете ездить. Если проезжать километров 20-30 в неделю, т.е. 1000-1500 км в год, причём по не самому страшному асфальту, то и Trek 3500, наверное, проживёт под Вами долго. Если ездить, как я, в среднем 150 км в неделю (а в тёплое время больше), это другая нагрузка на велосипед и другой его износ. Если ездить по 100 км каждый день (а таких велосипедистов не так уж мало), это опять-таки отдельная ситуация. Так что если Вы здесь опишете, в каком режиме и в каких объёмах собираетесь кататься, нам всем здесь будет легче что-то прикинуть.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Велопортал » 2.7.17 00:53

Ребята вопрос?? А там написано что обода одинарные при моем весе это разве не проблема??(вес 103)
100% проблема
3700 Ваш варіант!
подвійні ободи
касетна втулка
гідравлічні гальма ( з вагою 100+ це зовсім не зайва річ) :friends:

або 3500 Диск ( касетна втулка) і з перспективою заміни обода
інакше ніяк :unknown:
хіба що Ви буду їздити дуже повільно ....
Зображення

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Максим Козуб » 2.7.17 01:14

3700 Ваш варіант!
подвійні ободи
касетна втулка
Приємно, коли професіонал велобізнесу зі мною погоджується :).
або 3500 Диск ( касетна втулка) і з перспективою заміни обода
Теж думав написати про такий варіант, але вирішив, що якщо вже людина напружуватиметься фінансово на якийсь Trek цієї серії, тоді все ж таки краще напружитися ще на 2 тисячі гривень різниці й одразу взяти 3700. Ні?

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Велопортал » 2.7.17 03:31

Ні?
Так.
Їх і порівнювати не можна - бо на 3 700 гідравліка, рама, ободи
Але у людини може не бути прямо сьогодні 2 000
:gerl:
Зображення

M.fix78
*
Повідомлень: 8
З нами з: 9.5.17 08:54
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення M.fix78 » 2.7.17 07:49

Так.
Їх і порівнювати не можна - бо на 3 700 гідравліка, рама, ободи
Але у людини може не бути прямо сьогодні 2 000
:gerl:
[/quote]

З приводу скільки їздити то перший варіант-в місяць кілометрів 150+-може 200 і край(я ж працюю над своею вагою)
І таки правда зараз ну зовсім зовсім нема іще зайвих 2000грн
А якщо я все таки я схудну то можливо і не треба буде покищо доукомплектовувати цей байк???

M.fix78
*
Повідомлень: 8
З нами з: 9.5.17 08:54
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення M.fix78 » 2.7.17 08:49

Да і при зрості 172 + - яка рама потрібна??

Аватар користувача
TrekBikes_UA
* *
Повідомлень: 81
З нами з: 23.7.13 09:41

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення TrekBikes_UA » 2.7.17 12:28

Да і при зрості 172 + - яка рама потрібна??
Розмір рами залежить від розміру коліс та довжини ніг.
Але на 80% Вам потрібно 17,5"- 18" раму..

Archee44
*
Повідомлень: 5
З нами з: 3.5.13 23:52
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Archee44 » 24.7.17 20:57

Здравствуйте, уважаемые форумчане. Помогите мне, пожалуйста, разобраться в теме выбора велосипеда для себя! 10 последних дней гонял на велике друга. Теперь понял, что без велика не хочу дальше жить! (давление нормализуется, голова работает, как в 20 лет, повышается выносливость...только начал падать вес- вернулся друг из отпуска и забрал своего железного коня)... Теперь сижу- читаю форум и начинаю понимать, что ни 5 ни даже 10 тысяч грн. в наше не простое время не позволят мне приобрести достойного двухколесного друга... :bad: О себе: мой рост 182 см, вес 110 кг, 38 лет. Хочу надежный вел для ежедневного катания от 30-50 км активного педалирования в городе и пригороде (парки, леса). Покатался на 24- скоростном Ардисе с 26 колесами с алюмин. рамой и дисковыми тормозами (вел из какой-то "топовой" серии,- названия не запомнил). Так вот, понравилось кататься по паркам, но как-то маловато скорости на асфальте...И что-то меня тянет к большим колесам- 28 или даже 29! Хочу понять минимально возможную цену, учитывая мой вес и желание много ездить на велике и какие именно модели смотреть. Ткните, на что смотреть. Бюджет ограничен 10 000 грн, ну, может, получится еще пару тысяч докинуть...

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Велопортал » 24.7.17 22:53

О себе: мой рост 182 см, вес 110 кг, 38 лет. Хочу надежный вел для ежедневного катания от 30-50 км активного педалирования в городе и пригороде (парки, леса).

Швидкість на асфальті залежить не тільки від розміра колес, а й від протектора гуми: полуслік

Вам обов'язково потрібні подвійні ободи.
Бажано гідравлічні гальма - бо зупинити 110 кг на швидкості вони можуть набагато ефективніше, ніж в-брейки \ механічні дискові.
Зараз на 26" ціна набгато краще - Ось
За посиланням і 19" і 21" рами - бо в залежності від розмірів колеса ( 26- 27,5 - 29 ) потрібно міряти різні розміри.

Якщо ж хочеться швидкості, то вибір кросових не менше...
Зображення

Atik
VeloKiev Group
VeloKiev Group
Повідомлень: 556
З нами з: 25.9.14 16:37
Стать: чол
Звідки: Київ, Комбайнерів 3а

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Atik » 24.7.17 22:53

Ну в першу чергу Вам треба визначитись чого більше буде. Якщо ґрунту, то краще взяти мтб. Але по асфальту він дійсно гребе важкувато, бо гума у нього зубаста. З регулярними поїздками з часом буде легше. Подивитись можна тут.
Якщо більше асфальту, то гібрид (28 колеса). Вужчі та лисіші покришки швидші на асфальті, але вони ж і на ґрунті тримають слабше за широку зубасту гуму. Варіанти гібридів тут.
Ціна моделей зростає з підвищенням класу компонентів та/або рами. Відповідно чим вищий клас, тим сумарна вага менша і тим вартість більша.
Якщо не збираєтесь подорожувати на велі, чи кожного дня їздити великі відстані, чи швидко їздити, то байк на топовій алю рамі не потрібен, бо не буде себе відпрацьовувати :) Як власне і топові компоненти.

п.с. 30-50 км після 10 днів катання то звісно чудові плани, але не треба поспішати, бо запасні коліна та серця в продаж поки не надійшли :)
п.п.с. Байки на 26 колесах вже потроху зникають у більшості виробників. Вже більшість асортименту - 29 колеса. Вони комфортніші за рахунок більшого колеса в подоланні перешкод, але відповідно і трохи важчі за байки на 26 колесах.
п.п.п.с Ардіс, навіть на алю рамі, дуже далеко не топ :)
Зображення
(044)227-33-55 || (096)721-42-11 || (095)626-68-85
Ми у Facebook
Ми у Google+
shop@velosiped.com
Зображення

Archee44
*
Повідомлень: 5
З нами з: 3.5.13 23:52
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Archee44 » 25.7.17 00:06

О себе: мой рост 182 см, вес 110 кг, 38 лет. Хочу надежный вел для ежедневного катания от 30-50 км активного педалирования в городе и пригороде (парки, леса).
Бажано гідравлічні гальма - бо зупинити 110 кг на швидкості вони можуть набагато ефективніше, ніж в-брейки \ механічні дискові.
Спускался с горки по улице Ольжича до Сырецкой, и почти в самом конце спуска (на максимальной скорости) пришлось резко тормозить. Дисковая механика справилась без проблем. А вот V-брейки не сломаются ли на скорости выше 40 км и с велосипедистом за 100 кг? Я имею ввиду с моим весом желательны или может все-таки обязательно нужны дисковые гидравлические?

Archee44
*
Повідомлень: 5
З нами з: 3.5.13 23:52
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Archee44 » 25.7.17 00:27

Ну в першу чергу Вам треба визначитись чого більше буде. Якщо ґрунту, то краще взяти мтб. Але по асфальту він дійсно гребе важкувато, бо гума у нього зубаста. З регулярними поїздками з часом буде легше. Подивитись можна тут.
Якщо більше асфальту, то гібрид (28 колеса). Вужчі та лисіші покришки швидші на асфальті, але вони ж і на ґрунті тримають слабше за широку зубасту гуму. Варіанти гібридів тут.
Ціна моделей зростає з підвищенням класу компонентів та/або рами. Відповідно чим вищий клас, тим сумарна вага менша і тим вартість більша.
Якщо не збираєтесь подорожувати на велі, чи кожного дня їздити великі відстані, чи швидко їздити, то байк на топовій алю рамі не потрібен, бо не буде себе відпрацьовувати :) Як власне і топові компоненти.

п.с. 30-50 км після 10 днів катання то звісно чудові плани, але не треба поспішати, бо запасні коліна та серця в продаж поки не надійшли :)
п.п.с. Байки на 26 колесах вже потроху зникають у більшості виробників. Вже більшість асортименту - 29 колеса. Вони комфортніші за рахунок більшого колеса в подоланні перешкод, але відповідно і трохи важчі за байки на 26 колесах.
п.п.п.с Ардіс, навіть на алю рамі, дуже далеко не топ :)
Уже определился: больше нравится скорость, а значит больше асфальта. Похоже все-таки гибрид. Честно говоря собираюсь и путешествовать на велике, и много и быстро ездить тоже! Спасибо за ссылки, т. к. до сих пор считал, что до 10 000 грн. мне светит только томагавк кросс (который, кстати, уже и думал брать...типа цена/качество...)
п.с. Так а 30-50 км это не планы- все эти 10 дней с огромным удовольствием я и прокатывал в среднем по 30 км! (у меня работа- все время на ногах мотаюсь, почти каждый день по 10 км пешком! Так что 30-50 км на велике- это так... По коленям и сердцу- это да, насиловать себя не надо.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Велопортал » 25.7.17 08:58

А вот V-брейки не сломаются ли на скорости выше 40 км и с велосипедистом за 100 кг? Я имею ввиду с моим весом желательны или может все-таки обязательно нужны дисковые гидравлические?
Це залежить від того як будете катати і де.
Більшість кросових велосипедів на в-брейках, вважається що там не дуже потрібна гідравліка.
Але враховуйте, що на гірських вилки мають більше хід ( 100 проти 63)
....хоча по шосе багато людей їздить на жорстких і не скаржаться :)
..все в цьому житті відносно ...
При покупці ми можемо замінити Вам сідло ( безкоштовно) на більш зручне ( є пару варіантів на вибір)
В перспективі можуть знадобитися або педалі на промислових підшипниках або просто більш ширші.
Якщо ж їздити далеко, то без SPD не обійтися...

По кросовим Ви можете і на 21" розмір рами дивитися - можна покатати у дворі і вирішити на якій зручніше.
Зображення

Geralt777
*
Повідомлень: 3
З нами з: 3.8.17 11:04
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Geralt777 » 3.8.17 11:35

Доброго дня!

Хотів би запитати у вас та отримати пораду, щодо придбання велосипеда. Його планую активно використовувати у місті для поїздок на роботу, прогулянок і тому подібне( також рідко планую виїжджати у ліс, або схожу місцевість) Бюджет до 10-15к. гривень. Мій зріст - 186 см, вага - до 75 кг.

Аватар користувача
www.VELOSIPED.com
Модератор
Повідомлень: 521
З нами з: 21.9.10 09:43
Skype: velosiped.com
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення www.VELOSIPED.com » 3.8.17 12:00

Доброго дня!

Хотів би запитати у вас та отримати пораду, щодо придбання велосипеда. Його планую активно використовувати у місті для поїздок на роботу, прогулянок і тому подібне( також рідко планую виїжджати у ліс, або схожу місцевість) Бюджет до 10-15к. гривень. Мій зріст - 186 см, вага - до 75 кг.
Під ваші параметри підходять оці: https://velosiped.com/tovary/velosipedi ... 0%B8%D0%B4

Це гібриди, у них більш пряма та комфортна посадка для міста ніж у МТБ, та такі велосипеди доволі непогано котять по грунтовках. Я б рекомендував туди поставити якусь більш шипасту та ширшу гуму якщо їздити у пісчаній місцевості (доствід їзди на такому велосипеді у товариша).

Якщо є можливість, то краще завітайте до магазину та поміряйте особисто.
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

Geralt777
*
Повідомлень: 3
З нами з: 3.8.17 11:04
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Geralt777 » 3.8.17 12:27

Доброго дня!

Хотів би запитати у вас та отримати пораду, щодо придбання велосипеда. Його планую активно використовувати у місті для поїздок на роботу, прогулянок і тому подібне( також рідко планую виїжджати у ліс, або схожу місцевість) Бюджет до 10-15к. гривень. Мій зріст - 186 см, вага - до 75 кг.
Під ваші параметри підходять оці: https://velosiped.com/tovary/velosipedi ... 0%B8%D0%B4

Це гібриди, у них більш пряма та комфортна посадка для міста ніж у МТБ, та такі велосипеди доволі непогано котять по грунтовках. Я б рекомендував туди поставити якусь більш шипасту та ширшу гуму якщо їздити у пісчаній місцевості (доствід їзди на такому велосипеді у товариша).

Якщо є можливість, то краще завітайте до магазину та поміряйте особисто.
Дякую за відповідь! Перегляну ці варіанти обов'язково.

Можливо є варіанти схожі на кросс/шос, але котрі підійдуть під мої параметри?

Аватар користувача
www.VELOSIPED.com
Модератор
Повідомлень: 521
З нами з: 21.9.10 09:43
Skype: velosiped.com
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення www.VELOSIPED.com » 3.8.17 12:34

Доброго дня!

Хотів би запитати у вас та отримати пораду, щодо придбання велосипеда. Його планую активно використовувати у місті для поїздок на роботу, прогулянок і тому подібне( також рідко планую виїжджати у ліс, або схожу місцевість) Бюджет до 10-15к. гривень. Мій зріст - 186 см, вага - до 75 кг.
Під ваші параметри підходять оці: https://velosiped.com/tovary/velosipedi ... 0%B8%D0%B4

Це гібриди, у них більш пряма та комфортна посадка для міста ніж у МТБ, та такі велосипеди доволі непогано котять по грунтовках. Я б рекомендував туди поставити якусь більш шипасту та ширшу гуму якщо їздити у пісчаній місцевості (доствід їзди на такому велосипеді у товариша).

Якщо є можливість, то краще завітайте до магазину та поміряйте особисто.
Дякую за відповідь! Перегляну ці варіанти обов'язково.

Можливо є варіанти схожі на кросс/шос, але котрі підійдуть під мої параметри?
Це вони і є. Кросові-гібриди.
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

Geralt777
*
Повідомлень: 3
З нами з: 3.8.17 11:04
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Geralt777 » 3.8.17 12:46

Я ще дивився цей варіант, але у мене недостатньо знань, щоб оприділити наскільки він підходить мені.

Велосипед Orbea Carpe 30
Show
Дисковая гидравликаТочная модуляция тормозного усилия и мощность торможения позволят вам по-настоящему хорошо контролировать велосипед одним пальцем кисти. Гидравлика просто необходима любителям бездорожья и горной местности. БаттингМеханическое уменьшение толщины стенок труб в малонагруженных местах: вес рамы уменьшен без ущерба ее прочности. Двойной ободДля усиления при больших нагрузках и ударах использован обод с двухкамерным профилем. Алюминиевая рамаЛегкая, эффективная, надежная. Гидроформованные трубыС помощью гидравлики и матриц трубам придают сложный профиль, что увеличивает их жесткость позволяет создать неповторимый дизайн. Дисковые тормозаПозволят вам кататься в любую погоду, не боясь загрязнений обода, тормозить даже с "восьмеркой" на колесе, и менять тормозные колодки гораздо реже, чем на ободных тормозах. Картриджная кареткаСлужит 10 и более тыс. км без обслуживания, и выдерживает большие нагрузки. Не нужно ничего разбирать и смазывать. Шлицевая кассетаБлок звезд, надетый на шлицевой барабан втулки. Надежность, долговечность и простая замена, по сравнению с устаревшим резьбовым креплением.
Show
Характеристики товара Велосипед Orbea Carpe 30 Год 2017 Серия Carpe Тип велосипеда кроссовые гибриды Тип тормозов дисковые гидравлические Диаметр колеса 28" Тип задней втулки Кассетная Тип амортизации Без амортизации Материал рамы Алюминий Рама Orbea Carpe Параметр L (Ваш рост 170-185 см) Вилка Orbea Hi-Ten Disc International Standar Система Pioneer Prowheel 42t Тормоза Shimano M315 дисковые гидравлические Задний переключатель Shimano Altus M310 Манетки (ручки переключения) Shimano M310 Обода Orbea aluminium DW Покрышки Kenda K1098 700x32 Reflective Logo Седло Velo VL-1221 Подседельный штырь Orbea OC 27.2x400 мм Педали VP-536 Black Кассета Shimano HG200 12-32t 8-Speed Цепь KMC Z8 Руль Orbea OC-I Riser 560 мм Вынос Orbea OC-II Рулевая колонка 1-1/8" Semi-Integrated
Вкладення
Велосипед Orbea Carpe 30.jpg

Аватар користувача
www.VELOSIPED.com
Модератор
Повідомлень: 521
З нами з: 21.9.10 09:43
Skype: velosiped.com
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення www.VELOSIPED.com » 3.8.17 13:11


Я ще дивився цей варіант, але у мене недостатньо знань, щоб оприділити наскільки він підходить мені.

У вашому варіанті обладнання трохи простіше й вилка ригідна, без амортизатору взагалі, та ще й з hi-ten сталі - як наприклад водопроводні труби. Є дуже великий шанс, що вона у вас погенться дуже швидко та й у реаліях наших доріг буде кожну ямку відчутно.
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

Gri777
новичок
новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 4.8.17 10:39
Стать: жін

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Gri777 » 4.8.17 10:42

Привет! Хочу найти велосипед для мужа.

Вес - 70 кг, рост 184-187. В основном ездит на работу по городу, раз в год в поход. Себе хотел шоссейник. По бюджету рассматриваем как новые так и б/у. Новый до - 10-13к, б/у в зависимости от состояния. Подскажите?

Аватар користувача
TrekBikes_UA
* *
Повідомлень: 81
З нами з: 23.7.13 09:41

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення TrekBikes_UA » 4.8.17 14:19

10-13 шосейний це тільки Б.В.

Можливо логічніше подивитися ці


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей