Вибір велосипеда. Рік 2017

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

snapdragon999
* * *
Повідомлень: 277
З нами з: 26.5.14 11:28
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення snapdragon999 » 26.12.17 09:46

Я на промах 3 сезона катаюсь еще раз повторюсь,дешевых так сказать ,такие же стоят на треке 4900 2014 года за 19 999 и то со скидкой и нет намека на замену подшипников ,накат отличный ,никакого хруста,даже лучше стал со временем ,видать разработались как то после 5000 км ,в грязи я конечно не окунал колеса ,но в дождь и по лужам часто ездил летом-осенью ,так зачем тогда гимор с шариками ежегодный .Мне не жалко в мастерскую заплатить те пару тройку сотен за ТО раз в год ,но например я проживаю в пригороде ,у нас мастерских нет ,а в Киев мотаться напрягает каждый раз ,самому конечно можно это все сделать ,но вопрос нафига мне терять на это время ,если можно промы поставить и забыть на несколько лет .Дешевые они или нет ,но я берегу велосипед и катаюсь аккуратно ,мне хватает на долго .Тьфу ,тьфу ))
Востаннє редагувалось 26.12.17 10:02 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
ArchangeLoL
* * *
Повідомлень: 279
З нами з: 18.4.11 17:34
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення ArchangeLoL » 26.12.17 09:57

Ну сейчас да 20к на промах нету и это понятно и ждать что появятся даже не нужно. Радует то что от 25к начали ставить промы, раньше и там не было...

snapdragon999
* * *
Повідомлень: 277
З нами з: 26.5.14 11:28
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення snapdragon999 » 26.12.17 10:04

Значит надо брать подешевле модель тысяч за 14 и отдельно собирать колеса ,чтоб в 20 вложится ,а те продать ,но тогда не будет вилки рокшокс ,тоже печалька))
ну не за 25 или 30 покупать простому обывателю ,это уж слишком .Лучше тогда серый купить типа "с Германии" почти новый без пробега в Украине .

Аватар користувача
ArchangeLoL
* * *
Повідомлень: 279
З нами з: 18.4.11 17:34
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення ArchangeLoL » 26.12.17 10:28

Ну все зависит от потребностей и желания. Лично я уже не первый сезон катаю довольно плотненько и понимаю что следующий вел уже будет в ценовом сегменте от 25к.

snapdragon999
* * *
Повідомлень: 277
З нами з: 26.5.14 11:28
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення snapdragon999 » 26.12.17 12:46

Проблема в том что раму нормальную тяжело купить ,или дорого или какой то дешман ,так бы за 20 нормальный сам собрал и не надо 25 никаких .Можно некоторые запчасти б/у ,в идеале купить с Европы ,а что то новое .

Atik
VeloKiev Group
VeloKiev Group
Повідомлень: 556
З нами з: 25.9.14 16:37
Стать: чол
Звідки: Київ, Комбайнерів 3а

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Atik » 26.12.17 13:09

Значит надо брать подешевле модель тысяч за 14 и отдельно собирать колеса ,чтоб в 20 вложится ,а те продать ,но тогда не будет вилки рокшокс ,тоже печалька))
ну не за 25 или 30 покупать простому обывателю ,это уж слишком.
25-30 зараз коштують ті, які до 14го коштували 7-9. ціни виробника в уо мало змінились, а курс в країні в 3+ рази.
Лучше тогда серый купить типа "с Германии" почти новый без пробега в Украине .
а ще простіше і швидше і дешевше взяти і вкрасти байк в когось... гуляти то гуляти :p

самозбір зазвичай дійсно дешевший і в результаті компоненти всі ті, які хоче користувач, які йому зручніші і які підходять за всіма вимогами, а не які вирішив виробник.
але процес збору такого байку не дуже швидкий і може розтягуватись навіть на роки :) все залежить від наявності необхідних запчастин в магазинах/на барахолках та звісно фінансових можливостей користувача
Зображення
(044)227-33-55 || (096)721-42-11 || (095)626-68-85
Ми у Facebook
Ми у Google+
shop@velosiped.com
Зображення

snapdragon999
* * *
Повідомлень: 277
З нами з: 26.5.14 11:28
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення snapdragon999 » 26.12.17 13:11

коштують ті, які до 14го коштували 7-9. ціни виробника в уо мало змінились, а курс в країні в 3+ рази.
Лучше тогда серый купить типа "с Германии" почти новый без пробега в Украине .
а ще простіше і швидше і дешевше взяти і вкрасти байк в когось... гуляти то гуляти :p
есть магазины на Западной ,что чек даже выписывают )))не обязательно вел краденый,просто б/у в хорошем состоянии ,за бугром дешевле б/у и машины и велосипеды))

25-30 зараз коштують ті, які до 14го коштували 7-9. ціни виробника в уо мало змінились, а курс в країні в 3+ рази.
Получается что похожий трек что сейчас стоит 18750 ,раньше стоил 5300 грн (при учете сезонной скидки) когда долар по 8 (670 баксов)?))) сомневаюсь .Я как раз свой 1 вел брал когда долар еще был по 8 ,так что то приличное более менее начиналось от 7500 грн ,под тысячу дол .Производитель не дурак ,прекрасно понимает что в Украине ему не срубить нормально денег по таким ценам с нашим курсом ,поэтому и спускают цены .Но они доиграются (все типа топ бренды )что скоро выйдет на рынок хороший заводской Китай с нормальными не худшими рамами и на 30% дешевле и все переметнуться на него ,так же как с айфонов и самсунгов на xiaomi и пр.

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Technician » 26.12.17 15:52

Значит надо брать подешевле модель тысяч за 14 и отдельно собирать колеса ,чтоб в 20 вложится ,а те продать ,но тогда не будет вилки рокшокс ,тоже печалька))


Є такий варіант
. Той же Marlin, на який Ви посилалися, але 2017 модельного року. RockShox 30, пружина-масло, на >2000 гривень дешевше.
tumbleweed-092.tumblr.com

snapdragon999
* * *
Повідомлень: 277
З нами з: 26.5.14 11:28
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення snapdragon999 » 26.12.17 15:55

Значит надо брать подешевле модель тысяч за 14 и отдельно собирать колеса ,чтоб в 20 вложится ,а те продать ,но тогда не будет вилки рокшокс ,тоже печалька))


Є такий варіант
. Той же Marlin, на який Ви посилалися, але 2017 модельного року. RockShox 30, пружина-масло, на >2000 гривень дешевше.
цвет только серебристый ? и сколько вообще рама 19,5 вес общий ?

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Technician » 26.12.17 16:12

Клац. Сріблястий є майже у всіх розмірах. Чорний з червоним лого залишився у 18,5" та 21,5". Вага ~14,5 кг.
tumbleweed-092.tumblr.com

snapdragon999
* * *
Повідомлень: 277
З нами з: 26.5.14 11:28
Стать: чол
Звідки: Kyiv

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення snapdragon999 » 26.12.17 16:17

Клац. Сріблястий є майже у всіх розмірах. Чорний з червоним лого залишився у 18,5" та 21,5". Вага ~14,5 кг.
Цена хорошая спору нет ,но не хватает пока что

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Максим Козуб » 28.12.17 22:48

В чому гемор з конусними втулками? І навіщо Вам витрачати 5000 на нові колеса, якщо Ви катаєте рідко? В мене п'ятизначні накати за рік і щось проблем не маю. ЧЯДНТ?
Відомий тобі Андрій Мурашов проїхав усі свої дальні походи, в тому числі й гімалайський, і камбоджійський, і останній чилійсько-аргентинський (https://velokyiv.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=166130) на конусних втулках (і, до речі, на вібрейках).
Я — звичайно, не Андрій і не ти, щоб претендувати на якийсь авторитет, але за цей рік проїхав у різних умовах (від роз'їздів по місту до марафону "Поліська Січ") близько 7000 км (максимальний добовий пробіг по шосе близько 400 км, максимальний добовий пробіг ґрунтами близько 100 км) при тому, що два місяці _взагалі_ не їздив після пари травм. І проїхав я все це на конусних втулках, причому недорогих. (Передня досі та, яка стояла з заводу; задня та, яку минулої осені поставили по гарантії, коли здохла заводська; а враховуючи, що у мене весь велосипед коштував минулого літа, коли купувався новим, менше 10 тисяч гривень, можна зрозуміти рівень втулок.) Ще якийсь час на них проїду; потім мінятиму просто тому, що вже замовив механічні дискові гальма (а втулки були без кріплень під ротор). Чесно скажу, що, скоріш за все, куплю втулки на промпідшипниках (як основний варіант розглядаю новатеківські D041 + D042), але й до пари варіантів конусних придивляюся (зокрема, до передньої й задньої 525-тих від Shimano).
Тому мене теж дивують розмови про "дешманські втулки", особливо в поєднанні з процитованими співрозмовником цифрами накату.

Аватар користувача
ArchangeLoL
* * *
Повідомлень: 279
З нами з: 18.4.11 17:34
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення ArchangeLoL » 29.12.17 09:35

Вопрос не в том сколько на них проехали, вопрос в соответствии класса велосипеда и класса остальных компонентов. Когда на велике за 20к стоят втулки за 200 грн ну.... как то не оч оно...
Вам повезло у вас нормально отходили втулочки, у многих все не так радужно, я как сменил на промы, так накат просто нереальный стал, по сравнению с тем что было... Может им не по душе были 90кг веса, хзхз.

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Максим Козуб » 29.12.17 10:57

Вопрос не в том сколько на них проехали, вопрос в соответствии класса велосипеда и класса остальных компонентов. Когда на велике за 20к стоят втулки за 200 грн ну.... как то не оч оно...
Покажите мне, где на упомянутых на последних страницах этой темы велосипедах стоят "втулки за 200 грн.". Formula DC20 и DC22 уже мало где продаются, но там, где продаются, стоят, насколько помню, где-то 400-450 грн. за переднюю и 800-850 грн. за заднюю. Для втулок на насыпных подшипниках это как бы намекает на не самый хреновый сегмент.
Вам повезло у вас нормально отходили втулочки, у многих все не так радужно, я как сменил на промы, так накат просто нереальный стал, по сравнению с тем что было... Может им не по душе были 90кг веса, хзхз.
Вес у меня под 80; конечно, не такой, как у Вас, но и не пушинка. Кстати, посмотрите поход моего товарища по ссылке выше и другие его походы на http://cycle.dn.ua/. _Все_ они пройдены на конусных втулках (не из сверхдорогого сегмента) и вибрейках. А товарищ весит больше, чем я.
Я не говорю, что втулки на промах никому не нужны (как уже писал, сам, скорее всего, куплю); я говорю только о том, что не стоит презрительно плеваться на "насыпь", тем более не самую дешёвую, ну и о том, что особенно забавно звучит, когда фразами типа "дешманские втулки" бросается человек, который ездит, как он писал, 2500 км в год, причём в условиях не самых тяжёлых.

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Technician » 29.12.17 12:08

Вопрос не в том сколько на них проехали, вопрос в соответствии класса велосипеда и класса остальных компонентов. Когда на велике за 20к стоят втулки за 200 грн ну.... как то не оч оно...

Люде, перестаньте кидатися аргументами про клас велосипеда. Це ефемерна категорія. Клас велосипеда існує тільки у вас в голові. Велосипед за 20000 — це бюджетний велосипед, баста. Це проблема України, а не велоіндустрії, що 20000 — майже не підйомна сума. Велосипед коштує стільки, скільки він коштує. Заробляйте більше грошей. Ваші безглузді коментарі на форумах не знизять ціну велосипеда, а ентропія таки-збільшиться.

Якщо ви так добре знаєтесь на велосипедах за 20к, покажіть велосипед за такі гроші з високоякісними втулками. Чекаю на посилання. І так, втулки на насипних підшипниках — це якісні втулки. Втулка на закритих підшипниках ≠ якісна втулка. Ключове слово у цій системі — сервіс. Регулярний сервіс.
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення mebaru » 29.12.17 13:56

Вечный спор дорогое против дешевого :dash2: В большинстве случаев, выбор и аргументы в защиту/против обычно сводятся к толщине кошелька. Неразумно убеждать человека в необходимости покупки дорогих компонентов, если оные находятся далеко за пределами его финансовых возможностей, и наоборот. Стоит ли переплачивать за более дорогие или топовые компоненты - на этот вопрос не ответит никто. Здесь решают только а) насколько вас устраивают текущие и б) одобряет ли их ваш колешек. Ну и всегда найдется человек, который скажет, что по его убеждениям, ваши компоненты либо слишком дешевые, либо не оправданно дорогие :yes Сам отдаю предпочтение лучшим компонентам, которые могу себе позволить на данный момент, и которые мне по силам заменить, в случае их критической поломки.

Насыпные подшипники хоть и не обладают великолепными техническими характеристиками, работают исправно при должном обслуживании и очень дешевы. Это факт, который тяжело оспорить, особенно если человек не готов ни морально, ни материально покупать промы. Если деньги на промы есть - то выбор, мне кажется, очевиден. То же касается и топовых промов - если покупка втулок, например, Onyx или Chris King не создадут черную дыру в бюджете, почему бы не поставить оные и наслаждаться? :good:

К, сожалению, девальвация гривны загнала большинство людей в очень узкие бюджетные рамки. Украинские цены на велосипеды и компоненты выросли в трое, а мозг дальше оперирует цифрами 20000 грн за велосипед это очень много, хотя объективно это уже давно не так. Сейчас, наверное, лучшее время "кормится" с вторичного рынка. Я сейчас всем своим знакомым советую брать велосипед с рук, в идеале по компонентно, а не покупать не пойми что новое за 11 тысяч гривен.

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення mebaru » 29.12.17 14:48

Присмотрел такой велик ,вроде и неплохой https://velosiped.com/tovary/velosipedi ... 12-18.html ,но блин на таких втулках дешманских ,несерьезно за такие деньги ,насыпные дешевка ,не могли уже хотя бы формулу 32 и 91 поставить на промах .
Кстати, Trek и на дорогие велосипеды не имеет привычки ставить действительно хорошие втулки, тоже касается кареточного узла - хруст в велосипеде за $1000+ вскоре после покупки довольно распространненое явление. Также какие-то посредственные промы не дают никакого выигрыша против хорошой, регулярно обслуживаемой, "насыпи".

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення mebaru » 29.12.17 15:16

Відомий тобі Андрій Мурашов проїхав усі свої дальні походи, в тому числі й гімалайський, і камбоджійський, і останній чилійсько-аргентинський (https://velokyiv.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=166130) на конусних втулках (і, до речі, на вібрейках).
Наверное, есть у него свои причины, ездить именно так. То что работает для одного человека, может не устраивать другого, и не нужно частный случай превращать в абсолютную истину. Например, Франк Ленц совершил своё кругосветное путешествие на велосипеде в 1887 году и велосипед его был вполне обычным для того времени и архаичным для нашего. Но это не значит, что всем нужно пересаживаться на такие допотопные агрегаты и не желать лучшего :)

Я тоже мечтаю о кругосветке на велосипеде и, скорее всего, не стал бы такой велосипед укомплектовывать очень дорогими передовыми компонентами по причине того, что в глухих местах может не оказаться возможности их обслужить или отремонтировать (что не один раз всплывало в отчетах). В таком путешестввии, фактор надежности и ремонтопригодности критичен. З другой стороны, я читал отчеты об успешных кругосветках, без поломок, на дорогом и очень современном "железе", как-то геарбоксы от Pinion / Rohloff прикрученные к кастомным титановым рамам.
Я не говорю, что втулки на промах никому не нужны (как уже писал, сам, скорее всего, куплю); я говорю только о том, что не стоит презрительно плеваться на "насыпь", тем более не самую дешёвую, ну и о том, что особенно забавно звучит, когда фразами типа "дешманские втулки" бросается человек, который ездит, как он писал, 2500 км в год, причём в условиях не самых тяжёлых.
Дешмановские втулки остаются оными внезависимости от того, сколько кто-то наездил на них в год. Я тоже сейчас наезжаю 3000-4000 км в год, но это тяжелые километры бездорожья. И нагрузку на втулки они дают гораздо большую, чем размеренное педалирования с велобаулами по шоссе. Вообще, все мерить накатанными километрами - очень однобокий взгляд, по моему скромному мнению.

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Максим Козуб » 29.12.17 15:24

Дешмановские втулки остаются оными внезависимости от того, сколько кто-то наездил на них в год.
Предлагаю вспомнить конкретные велосипеды с конкретными втулками, о которых здесь шла речь. Formula DC20 и Formula DC22 — "дешманские"?..

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення mebaru » 29.12.17 15:30

Предлагаю вспомнить конкретные велосипеды с конкретными втулками, о которых здесь шла речь. Formula DC20 и Formula DC22 — "дешманские"?..
Согласен, дешмановские действительно сильно сказанно. Я бы сказал "заурядные". Насколько мне известно, эти втулки позиционируются как любительские.

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Technician » 29.12.17 15:40

Я зараз шукаю варіант втулок на промах для шосейника, бо шукати конуси для Shimano 6402 стає все складніше. Paul Lange такі більше не постачає. Так, в ідеалі купити Chris King або Royce за $500+ за штуку, на решту придбати мішок промів NTN, SKF або NSK та жити собі, не тужити. Але в мене немає стільки грошей, да й я прямо кажу, що психологічно насилу вирішував би питання придбання, навіть якщо б вони в мене були. Але це на 100% моя особиста проблема. Ніхто, ні Chris King, ні Royce, ні Onyx, ні навіть DT Swiss не винні мені по рівному рахунку нічого, щоб я мав нахабність з них вимагати зниження ціни на компоненти.

Не соромно не мати коштів. Це нормально.

Соромно бути ментальним ніщебродом. Соромно вважати, що весь світ повинен обертатися навколо вас і відповідати особисто вашому персональному баченню. Кастомні потреби вимагають кастомних рішень за кастомні гроші. Так, і ніяк інакше.

Психологія людини визначає її поведінку. Такі люди на форумах Giant, Specialized, Cannondale, CUBE та Author будуть писати одне й те саме.

— У Giant за 20к дешеві втулки та немає вилки FOX 32 Stepcast. Giant — переоцінене лайно.
— У Specialized за 20к дешеві втулки та немає вилки FOX 32 Stepcast. Specialized — переоцінене лайно.
— У Cannondale за 20к дешеві втулки та немає вилки FOX 32 Stepcast. Cannondale — переоцінене лайно.
— У CUBE за 20к дешеві втулки та немає вилки FOX 32 Stepcast. CUBE — переоцінене лайно.
— У Author за 20к дешеві втулки та немає вилки FOX 32 Stepcast. Author — переоцінене лайно.

Хто вам дохтур?
tumbleweed-092.tumblr.com

atmac
* *
Повідомлень: 132
З нами з: 29.11.10 00:16

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення atmac » 29.12.17 17:01

Согласен, дешмановские действительно сильно сказанно. Я бы сказал "заурядные". Насколько мне известно, эти втулки позиционируются как любительские.
Вибачте, але ж Marlin 7, з якого все почалось - це велосипед зовсім не для використання у професійних перегонах. Було б дивно ставити на велосипед для щоденних покатеньок та туризму обладнання класу race, чи не так? А кому це потрібно, завжди можуть продати стокові колеса та зібрати собі щось до смаку та індивідуальних вимог.
Зображення

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення mebaru » 29.12.17 18:39

Вибачте, але ж Marlin 7, з якого все почалось - це велосипед зовсім не для використання у професійних перегонах. Було б дивно ставити на велосипед для щоденних покатеньок та туризму обладнання класу race, чи не так? А кому це потрібно, завжди можуть продати стокові колеса та зібрати собі щось до смаку та індивідуальних вимог.
Про той Марлін я нічого не відписував. Буле розмова про вальниці (цебто підшипники) - я написав свою думку. Я особисто вважаю, що часи дійсно хороших "насипух" вже минули. Зараз вони позиціюються як недороге початкове обладнання і не більше.

Стосовно класів компонентів - у наш час все давно вже вийшло за межі чіткого розділення: це - суто аматорське, а це - суто професійного рівня. Колись і Deore вважався майже спортивним рівнем, а зараз це досить прозаїчна група. Рівень компонентів значно зріс за останні роки, як і збільшилась кількість цих рівнів. Маса людей, які не є професіоналами, але є власниками досить дорогих велосипедів теж зросла неймовірно. Відповідно до значного поширення консюмеризму (споживацтва), як явища та форми здобуття щастя, формується ринок. Подивіться маркетингові матеріали до велокомпонентів вище-середнього рівня, які ви вважаєте компонентами класу race - ніде ви там не знайдете формулювань, що це щось дуже спортивно-професійне. Коли я бачу людину, що починає "педалювати" на те що якась далеко не сама топова "залізяка" є майже перегонового рівня і тому підходить лише професійним спортсменам - то в більшості випадків я впевнений, що це говорить не сама людина, а її гаманець.

atmac
* *
Повідомлень: 132
З нами з: 29.11.10 00:16

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення atmac » 29.12.17 19:09

Стосовно класів компонентів - у наш час все давно вже вийшло за межі чіткого розділення: це - суто аматорське, а це - суто професійного рівня.
Я тільки використала вашу власну лексику з попереднього посту стосовно тих самих втулок)
Аматорський=любительский)
Deore ніколи не вважався професійним залізом, а можливість мати велосипед професійного рівня та топове залізо в широких мас населення з'явилась в нашій країні завдяки контрабанді та продажу крадених велосипедів. 7-8 років тому все було геть інакше, і серед аматорів карбон та верхні групи ще були екзотикою, що доступна далеко не всім (звісно, якщо не сидіти потім на мівіні).
Зображення

Аватар користувача
mebaru
* *
Повідомлень: 103
З нами з: 30.6.09 12:36
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення mebaru » 29.12.17 19:56

Я тільки використала вашу власну лексику з попереднього посту стосовно тих самих втулок) Аматорський=любительский) Deore ніколи не вважався професійним залізом, а можливість мати велосипед професійного рівня та топове залізо в широких мас населення з'явилась в нашій країні завдяки контрабанді та продажу крадених велосипедів. 7-8 років тому все було геть інакше, і серед аматорів карбон та верхні групи ще були екзотикою, що доступна далеко не всім (звісно, якщо не сидіти потім на мівіні).
Я бачу ви багато знаєте про контрабанду і хто які можливості має ;) Мене не надто хвилює походження велосипедів у нашого населення (не сприйміть це як образу), адже я не є продавцем велотоварів.
Взагалі я писав про загальну тенденцію у цивілізованому світі у наш час, а не 7-8 років тому в Україні. Стосовно Deore, не заперечую - але в моєму повідомленні це була аналогія, а не констатація факту. Однак, користуючись вашими ж словами у історичному контексті, на мою пам'ять, 20 років назад в Україні Deore та Deore XT вважався фактично топовим рівнем. Принаймні у тих велоклубах, де я бував. Хоча я на периферії живу, можливо у столиці все буле не так 8-)


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей