Вибір велосипеда. Рік 2017

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Максим Козуб » 29.5.17 12:52

А есть ли ещё какие-то модели из этой ценовой категории (7-10 тысяч), которые вы бы могли порекомендовать и которые были бы лучше Skye S WSD? Хочу брать новый из магазина чтобы с гарантией и в идеальном состоянии :)
Из того, чем торгует "Велокиев", в этой ценовой категории, пожалуй, ничего. Следующая подходящая модель из ассортимента этого магазина стоит около 11500.
У других марок есть модели, о которых я бы в Вашей ситуации думал, но здесь писать о них не буду, поскольку уважаю правила форума, не позволяющие упоминать на нём конкурентов :). (Во избежание кривотолков уточню, что я не торгую велосипедами и вообще никак не зарабатываю за счёт какой-то марки велосипедов или веломагазина; всё, что пишу, это просто мои мысли вслух, основанные на своём опыте выбора и эксплуатации, прочитанных отзывах и т.д.)

Stas220
*
Повідомлень: 12
З нами з: 12.4.17 12:52
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Stas220 » 29.5.17 13:45

А що знаючі люди скажуть про Leon TN 70? Прогулювався по магазину, випадково наткнувся і візуально він мені дуже сподобався. Цінник 11343 за найнер на гідравліці.
Show
Год 2017 Серия TN Тип велосипеда горные Тип тормозов дисковые гидравлические Диаметр колеса 29" Тип задней втулки Кассетная Тип амортизации Хардтейл, пружинная вилка Материал рамы Алюминий Рама Алюминиевая, сплав 6061, гидроформированные трубы, внутренняя проводка тросов, размер 19”, 21” Параметр L (Ваш рост 170-185 см) Вилка SR Suntour XCM, ход 100мм, гидравлический локаут Система Prowheel Flint 42/34/24 Тормоза Leon, 160/160мм, дисковые гидравлические Тормозные ручки Leon Передний переключатель Shimano FD-М310 Задний переключатель Shimano RD-M370 Манетки (ручки переключения) Shimano SL M310 Втулка передняя JoyTech D041DSE Втулка задняя JoyTech D142DSE Обода TURN MH319, алюминиевый, двойной, пистонированный Покрышки Kenda K-1153 29*2,1 Седло LEON Подседельный штырь Алюминиевый, 400 мм, диам.: 30,4мм Каретка NECO B910 Педали FeiMing FP-917N Кассета Shimano HG200-8 12-32T Цепь KMC Z72 Руль Алюминиевый, баттированный, д. 31,8мм, ш. 640мм Вынос Алюминиевый, 90 мм Рулевая колонка NECO H148, 1,1/8, полуинтегрированная Ручки руля (грипсы) Резиновые, с замком Гарантия 18 месяцев на раму, 18 месяцев на оборудование. Действует сеть сервисных центров. Бренд Leon

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Cr@zy SiMON » 29.5.17 14:17

А що знаючі люди скажуть про Leon TN 70? Прогулювався по магазину, випадково наткнувся і візуально він мені дуже сподобався. Цінник 11343 за найнер на гідравліці.
Гідравлічні гальма, це ще не показник якісних гальм, в особливості зважаючи на те, що бренд гальм не вказується. По-друге втулки найпочатковішого рівня JoyTech, накат яких часто бажає бути кращим. Довговічність та ремонтопридатність даних компонентів під питанням.

Приблизно такого ж рівня Trek 2015 року Marlin 6 буде коштувати трошки дорожче, однак з 100% гарантією, з втулками на пром-підшипниках та з гідравлічними гальмами Tektro.

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Максим Козуб » 29.5.17 14:40

Гідравлічні гальма, це ще не показник якісних гальм, в особливості зважаючи на те, що бренд гальм не вказується. По-друге втулки найпочатковішого рівня JoyTech, накат яких часто бажає бути кращим. Довговічність та ремонтопридатність даних компонентів під питанням.

Приблизно такого ж рівня Trek 2015 року Marlin 6 буде коштувати трошки дорожче, однак з 100% гарантією, з втулками на пром-підшипниках та з гідравлічними гальмами Tektro.
Я б із цих двох, скоріш за все, теж обрав Trek Marlin 6. Але заради справедливості скажу, що є деякі плюси й у Leon TN70: вилка з блокуванням, подвійні ободи. А з його мінусів виділив би гарантію на раму всього 18 місяців (в порівнянні з треківською 36-місячною гарантією), що, як на мене, важливіше, ніж 18 проти 12 місяців на обвіс.

Stas220
*
Повідомлень: 12
З нами з: 12.4.17 12:52
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Stas220 » 29.5.17 19:51

А з його мінусів виділив би гарантію на раму всього 18 місяців (в порівнянні з треківською 36-місячною гарантією), що, як на мене, важливіше, ніж 18 проти 12 місяців на обвіс.
А як діє гарантія на раму?
Це якщо я її зламаю, то мені нову видадуть?

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Максим Козуб » 29.5.17 20:44

А як діє гарантія на раму?
Це якщо я її зламаю, то мені нову видадуть?
Я б сказав, якщо вона зламається в передбачених умовах експлуатації :). Ясно, що якщо Ви, наприклад, на шосейному чи міському велосипеді стрибнете з метрової скелі і рама трісне, то це буде називатись саме "Я зламав" і гарантія такий випадок не покриє.

Stas220
*
Повідомлень: 12
З нами з: 12.4.17 12:52
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Stas220 » 29.5.17 21:35

Так от в тому то й справа, що спробуй доведи, чому вона зламалася)
Так що гарантія в даному випадку це чисто для розуміння на скільки виробник довіряє сам собі. Глянув ТРЕК, ну ніби нічого так. Ну чомусь мені той Леон візуально дуже сподобався, особливо геометрія рами. Навіть не геометрія, а дизайн.

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Максим Козуб » 29.5.17 21:55

Так от в тому то й справа, що спробуй доведи, чому вона зламалася)
Так що гарантія в даному випадку це чисто для розуміння на скільки виробник довіряє сам собі.
Ну, почитайте форуми (не тільки тут), люди іноді описують різні випадки з рамами, визнані чи не визнані гарантійними.
Trek, наскільки знаю, має репутацію фірми з широкою гарантією, яка реально підтримується. Про гарантійні випадки з рамами швидко зараз не згадаю, але деякі реальні випадки з заміною дрібніших треківських складових знаю особисто.

Stas220
*
Повідомлень: 12
З нами з: 12.4.17 12:52
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Stas220 » 29.5.17 23:12

Може тоді краще так запитати - які би моделі порадили(от чомусь схиляюсь до найнерів) з доступних на гідравліці(хочу гідравліку і все тут).
Рама я думаю мені потрібна 21, бо ріст у мене 187см.

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Kellys Fan » 30.5.17 05:04

. Ну чомусь мені той Леон візуально дуже сподобався, особливо геометрія рами. Навіть не геометрія, а дизайн.
Порівнювати Трек і Леон не зовсім коректно.
Це велосипеди з різних вимірів.
Але якщо Леон подобається, то треба брати
Бо велосипед в першу чергу має подобатися.
а коли він буде Ваш, то він буде найкращий :yes :friends:
А найнерів повно, на любий смак...
Зображення
Зображення

Stas220
*
Повідомлень: 12
З нами з: 12.4.17 12:52
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Stas220 » 30.5.17 09:22


Порівнювати Трек і Леон не зовсім коректно.
Це велосипеди з різних вимірів.
А тут, будь-ласка, трохи детальніше. Бо я взагалі не знаю про ті виміри. А Ви, як профі в цьому, проясніть.
Дякую!

Lameryga
*
Повідомлень: 2
З нами з: 2.6.17 17:28
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Lameryga » 2.6.17 17:36

Доброго времени суток!

Помогите с выбором велосипеда марки Трек или Келлис. Хочу купить велосипед отцу который вышел на пенсию, для поездок на рыбалку и дачу( чтобы и лодку на багажник привязать мог). Собственно 50\50 покрытия асфальт и внедорожье. Смотрю на 28-29 дюймов. Вот только не ясно, брать горный и покупать багажник и прочий обвес или сразу смотреть на гибрид в обвесе. Минимум наворотов, думаю, гидравлика тормоза и прочее не очень нужно :)

Аватар користувача
TrekBikes_UA
* *
Повідомлень: 81
З нами з: 23.7.13 09:41

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення TrekBikes_UA » 2.6.17 20:13

Доброго времени суток!

Помогите с выбором велосипеда марки Трек или Келлис. Хочу купить велосипед отцу который вышел на пенсию, для поездок на рыбалку и дачу( чтобы и лодку на багажник привязать мог). Собственно 50\50 покрытия асфальт и внедорожье. Смотрю на 28-29 дюймов. Вот только не ясно, брать горный и покупать багажник и прочий обвес или сразу смотреть на гибрид в обвесе. Минимум наворотов, думаю, гидравлика тормоза и прочее не очень нужно :)

Який зріст \ вага \ вік?

29навряд чи потрібно
:no:

раз два
А тут, будь-ласка, трохи детальніше. Бо я взагалі не знаю про ті виміри. А Ви, як профі в цьому, проясніть.
Дякую!
Про конкурентів або добре, або нічого.
..хіба що аналогію з авто: Ви ж не порівнюєте ЗАЗ та КІА.. ? :gerl:

Lameryga
*
Повідомлень: 2
З нами з: 2.6.17 17:28
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Lameryga » 3.6.17 08:02

Який зріст \ вага \ вік?

29навряд чи потрібно
Рост 172-176, вес ~100кг, ну и возраст 55. Варианты Келлис хороши, так как очень схожи с велом "Украина", на котором собственно отец ездит.

Заранее благодарю:)

AlPo
*
Повідомлень: 2
З нами з: 5.6.17 15:38
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення AlPo » 5.6.17 15:57

Всем привет. Детей приучаю к велосипеду, хотя сам больше по шахматам :). Теперь у детей велосипеды есть, у меня - нет. Пока детей учил ездить, самому захотелось купить себе велосипед. Я далёк от текущих технологий - чем больше читаю, тем больше запутываюсь и не могу понять, какие акценты расставить при выборе велосипеда: пока только понимаю, что есть различия по тому, в каких условиях собираешься ездить, а также, что рост и вес имеют значения - все остальное холивары :). Раньше все было проще: Салют-С, Украина, Орленок, Десна, Тиса-2 и Гном-3.
Прошу подсказать и сузить направление поиска до критических критериев, в идеале ткнуть носом в модели, на которые сел и поехал. Вводные данные: Использование - асфальт, иногда - легкое бездорожье. Рост - 175, вес - 73, бюджет - до штуки баксов. Ездить буду по выходным и по праздникам с детьми, вариант - иногда на работу. Заранее благодарен. :drinks:

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Cr@zy SiMON » 5.6.17 16:58

Всем привет. Детей приучаю к велосипеду, хотя сам больше по шахматам :). Теперь у детей велосипеды есть, у меня - нет. Пока детей учил ездить, самому захотелось купить себе велосипед. Я далёк от текущих технологий - чем больше читаю, тем больше запутываюсь и не могу понять, какие акценты расставить при выборе велосипеда: пока только понимаю, что есть различия по тому, в каких условиях собираешься ездить, а также, что рост и вес имеют значения - все остальное холивары :). Раньше все было проще: Салют-С, Украина, Орленок, Десна, Тиса-2 и Гном-3.
Прошу подсказать и сузить направление поиска до критических критериев, в идеале ткнуть носом в модели, на которые сел и поехал. Вводные данные: Использование - асфальт, иногда - легкое бездорожье. Рост - 175, вес - 73, бюджет - до штуки баксов. Ездить буду по выходным и по праздникам с детьми, вариант - иногда на работу. Заранее благодарен. :drinks:
Великий вибір велосипедів на сьогодні зумовлений тим, що для кожного призначення (статі/зросту/дисципліни/місцевості) і типу посадки розробили свої стандарти.

Якщо ж Ви схильні до більш спортивної їзди, є сенс вибрати щось з 28"-29" колесами з серій кросових (гібридних) або крос-кантрійних велосипедів на великих колесах.
Принципові відмінності: хід вилки та ширина покришки. На 28" колесах буде ідеально на асфальті та легкому бездоріжжі, на 29" - буде зручно всюди, дещо м'якше, за рахунок більшого ходу вилки та площі контакту широких покришок, однак трохи більше втрат енергії за тих самих причин.

Інша серія - туринг - має колеса 28" як і у кросового, однак більше розрахована для гарних доріг (мінімум бездоріжжя), має більш вертикальну посадку, а також передвстановлені аксесуари (багажник, крила, підніжка), проте їх окремо можна встановити і на вище зазначені велосипеди.

Якщо Ви маєте лише приблизне уявлення про типи цих велосипедів - дуже рекомендував би завітати до магазину, посидіти/прокатити на різних велосипедах і зрозуміти, що буде зручнішим.

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Cr@zy SiMON » 5.6.17 17:15

Щодо ціни велосипеда - майже прямою залежністю є якість роботи механізмів які на ньому встановлені та їх довговічність. Якщо є бажання дійсно отримувати насолоду від їзди та мінімум втручань - радив би такі моделі: X-Caliber 8 2016 / Trek Marlin 7 / Kellys TNT 90

AlPo
*
Повідомлень: 2
З нами з: 5.6.17 15:38
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення AlPo » 5.6.17 18:16

Щодо ціни велосипеда - майже прямою залежністю є якість роботи механізмів які на ньому встановлені та їх довговічність. Якщо є бажання дійсно отримувати насолоду від їзди та мінімум втручань - радив би такі моделі: X-Caliber 8 2016 / Trek Marlin 7 / Kellys TNT 90
Дякую за відповідь! Бажання отримувати задоволення є, тому і шукаю варіанти, як обрати найкраще під мене. За запрошення до магазину - дякую. Всі моделі, що Ви перелічили, є в наявності?
P.S. Я спробував покататися на велосипеді, що на кшталт гірського. Дуже велике навантаження на руки. То від посадки і налаштувань або моделі велосипеда залежить?

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення Cr@zy SiMON » 6.6.17 10:23

Щодо ціни велосипеда - майже прямою залежністю є якість роботи механізмів які на ньому встановлені та їх довговічність. Якщо є бажання дійсно отримувати насолоду від їзди та мінімум втручань - радив би такі моделі: X-Caliber 8 2016 / Trek Marlin 7 / Kellys TNT 90
Дякую за відповідь! Бажання отримувати задоволення є, тому і шукаю варіанти, як обрати найкраще під мене. За запрошення до магазину - дякую. Всі моделі, що Ви перелічили, є в наявності?
P.S. Я спробував покататися на велосипеді, що на кшталт гірського. Дуже велике навантаження на руки. То від посадки і налаштувань або моделі велосипеда залежить?
Це саме залежить від посадки, і гірський велосипед саме так і розроблений, щоб нахил спини був дещо більшим ніж на прогулянковому велосипеді для забезпечення якісної керованості та ефективності педалювання.
Вплинути на посадку можна вибравши інший розмір рами, а також деякими змінами в компонентах та їх налаштуваннях (винос, сідло, кермо), однак це не завжди може вплинути позитивно на зручність та керованість, оскільки таких відносних параметрів досить багато.
Тут також багато залежить від звички. Оскільки більшість радянських "стандартних" велосипедів як-раз мали більше розвантажену вертикальну посадку, яка може здаватись зручною в першу чергу через звичку не напружувати спину.
Серед сучасних велосипедів таку посадку забезпечують велосипеди типу "Сітібайк/Комфорт", однак їх призначення обмежується більш обережними покатеньками по гарному покриттю.

_Matveychik_
новичок
новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 13.6.17 20:00
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення _Matveychik_ » 13.6.17 20:32

День добрый, помогите советом, мой рост 182, вес 89, жена 167, вес 54, Опыт катания - велопрокаты в Карпатах раз в году. Нужен совет как для новичков. Катать буду - работа, семейные покатушки с ребенком 6 лет (парк, лес, ну и Карпаты)). У ребенка Ардис на 20 колесах (два дня как научил ездить на двух колесах)).
В магазинах посоветовали по бюджету +-10000 эти варианты:
для меня PRIDE REBEL 9.2
Show
СПЕЦИФИКАЦИЯ

Рама
Рама PRIDE алюминий, 29’’
Вилка
Вилка SrSuntour SF-XCT, Ход 80мм
Руль
Руль PRIDE 31,8х680мм, подъём 20мм, баттинг, алюминий
Вынос
Вынос PRIDE, M\L= 90мм, XL = 100мм, алюминий
Подседельный штырь
Подседельный штырь 27,2x350, алюминий
Система шатунов
Система шатунов Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий
Кассета
Кассета Shimano HG-31, 11-32T, 8 ск.
Передний переключатель
Передний переключатель Shimano FD-M190
Задний переключатель
Задний переключатель Shimano RD-M310 Altus
Манетки
Манетки Shimano ST-EF500, 3x8 ск.
Покрышки
Покрышки Kenda Small Block Eight, 29x2,1’’
Обода
Обода Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм
Передняя втулка
Передняя втулка JoyTech, алюминий, 32 спицы
Задняя втулка
Задняя втулка JoyTech, алюминий, 32 спицы
Передний тормоз
Передний тормоз Shimano BR-M375, Дисковые механические
Задний тормоз
Задний тормоз Shimano BR-M375, Дисковые механические

PRIDE ROXY 7.1 для жены
Show
СПЕЦИФИКАЦИЯ

Рама
Рама PRIDE алюминий , 27,5’’, гидроформинг
Вилка
Вилка SrSuntour SF-M3030A, Ход 75мм
Руль
Руль PRIDE 31,8х660мм, подъём 20мм, баттинг, алюминий
Вынос
Вынос PRIDE, 80мм, алюминий
Подседельный штырь
Подседельный штырь 27,2x350, алюминий
Система шатунов
Система шатунов Prowheel Flint, 22/32/42T, 170мм, алюминий
Кассета
Кассета Shimano HG-20, 12-32T, 7 ск.
Передний переключатель
Передний переключатель Shimano FD-TY500 Tourney
Задний переключатель
Задний переключатель Shimano RD-TY300 Tourney
Манетки
Манетки Shimano ST-EF500, 3x7 ск.
Покрышки
Покрышки Kenda Small Block Eight, 27,5x2,1’'
Обода
Обода Алюминиевые двойные, 19мм
Передняя втулка
Передняя втулка JoyTech, алюминий, 32 спицы
Задняя втулка
Задняя втулка JoyTech, алюминий, 32 спицы
Тормоза
Тормоза V-Brake
Стоит брать или что посоветуете другое.

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2985
З нами з: 9.11.06 21:51

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення ВелоКиїв » 14.6.17 02:50

Стоит брать или что посоветуете другое.

90 кг - краще взяти гідравлічні гальма

а жінки вибирають велосипеди за кольором
Зображення

Аватар користувача
ArchangeLoL
* * *
Повідомлень: 279
З нами з: 18.4.11 17:34
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення ArchangeLoL » 15.6.17 12:29

Куку, есть вопрос, а Kellys 2017 Gate 30 (29") какие там втулки стоят? на промах? и нормально ли будет ободам под вес райдера 95кг.
И пойдет ли размер Л на рост 195?)

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2985
З нами з: 9.11.06 21:51

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення ВелоКиїв » 15.6.17 13:02

Куку, есть вопрос, а Kellys 2017 Gate 30 (29") какие там втулки стоят? на промах? и нормально ли будет ободам под вес райдера 95кг.
И пойдет ли размер Л на рост 195?)

Втулки: NOVATEC Disc (15x100mm / 12x142mm / 32 holes)
Ободи: KLS Madmax Disc 622x19 (32 holes) (подвійні) - повинні витримати, якщо без екстріму

Зображення

533 мм довжина підсідельної труби, це приблизно 21" розмір рами. Повинно вистачити, але краще завітати до магазину та поміряти :friends:
Зображення

Аватар користувача
irybka
новичок
новичок
Повідомлень: 77
З нами з: 17.4.10 15:28
Skype: vanyatko666
Стать: чол
Звідки: Харьков

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення irybka » 17.6.17 18:27

День добрый, помогите советом, мой рост 182, вес 89, жена 167, вес 54, Опыт катания - велопрокаты в Карпатах раз в году. Нужен совет как для новичков. Катать буду - работа, семейные покатушки с ребенком 6 лет (парк, лес, ну и Карпаты)). У ребенка Ардис на 20 колесах (два дня как научил ездить на двух колесах)).
В магазинах посоветовали по бюджету +-10000 эти варианты:
для меня PRIDE REBEL 9.2
Show
СПЕЦИФИКАЦИЯ

Рама
Рама PRIDE алюминий, 29’’
Вилка
Вилка SrSuntour SF-XCT, Ход 80мм
Руль
Руль PRIDE 31,8х680мм, подъём 20мм, баттинг, алюминий
Вынос
Вынос PRIDE, M\L= 90мм, XL = 100мм, алюминий
Подседельный штырь
Подседельный штырь 27,2x350, алюминий
Система шатунов
Система шатунов Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий
Кассета
Кассета Shimano HG-31, 11-32T, 8 ск.
Передний переключатель
Передний переключатель Shimano FD-M190
Задний переключатель
Задний переключатель Shimano RD-M310 Altus
Манетки
Манетки Shimano ST-EF500, 3x8 ск.
Покрышки
Покрышки Kenda Small Block Eight, 29x2,1’’
Обода
Обода Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм
Передняя втулка
Передняя втулка JoyTech, алюминий, 32 спицы
Задняя втулка
Задняя втулка JoyTech, алюминий, 32 спицы
Передний тормоз
Передний тормоз Shimano BR-M375, Дисковые механические
Задний тормоз
Задний тормоз Shimano BR-M375, Дисковые механические

PRIDE ROXY 7.1 для жены
Show
СПЕЦИФИКАЦИЯ

Рама
Рама PRIDE алюминий , 27,5’’, гидроформинг
Вилка
Вилка SrSuntour SF-M3030A, Ход 75мм
Руль
Руль PRIDE 31,8х660мм, подъём 20мм, баттинг, алюминий
Вынос
Вынос PRIDE, 80мм, алюминий
Подседельный штырь
Подседельный штырь 27,2x350, алюминий
Система шатунов
Система шатунов Prowheel Flint, 22/32/42T, 170мм, алюминий
Кассета
Кассета Shimano HG-20, 12-32T, 7 ск.
Передний переключатель
Передний переключатель Shimano FD-TY500 Tourney
Задний переключатель
Задний переключатель Shimano RD-TY300 Tourney
Манетки
Манетки Shimano ST-EF500, 3x7 ск.
Покрышки
Покрышки Kenda Small Block Eight, 27,5x2,1’'
Обода
Обода Алюминиевые двойные, 19мм
Передняя втулка
Передняя втулка JoyTech, алюминий, 32 спицы
Задняя втулка
Задняя втулка JoyTech, алюминий, 32 спицы
Тормоза
Тормоза V-Brake
Стоит брать или что посоветуете другое.
Roxy 7.2 и Rebel 9.2 идентичные по комплектации модели. 8ми скоростная трансмиссия очень выносливая недорогая в обслуживании, так что для походов самое оно. Для девушек вот такая рама гораздо удобнее:
Зображення
Trek fuel EX 8

desecive
*
Повідомлень: 2
З нами з: 18.6.17 14:23
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда. Рік 2017

Повідомлення desecive » 18.6.17 14:35

Доброго дня хочу придбати велосипед, для поїздок на роботу (20км) і на вихідні на природу, в відпустки за місто і т д.
Бюджет в районі 10 тис.
Вага 78, зріст 180
Велика давно не мав, лиш в дитинстві, так що вибрати доволі складно, дякую.


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей