Помогите с выбором велосипеда!

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

ilay
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 12.5.15 10:35
Skype: ilay_l
Стать: чол

Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення ilay » 15.3.16 11:46

Всем привет
Помогите с выбором велосипеда,
мой выбор пока остановился на
Bergamont 29" Revox 5.0
Bergamont 27.5" Roxtar 4.0
Bergamont 15' 28" Helix 7.0
Giant Talon 29er 1
Kellys 15 Madman 30 17

Возможно Helix выпадает с выбора поскольку его рама чуть другой геометрии
Подскажите пожалуйста что лучше выбрать , может вообще нужно смотреть совсем на другии фирмы,напимер Specialized ?

У меня рост 1,70 стоит вообще смотреть на 29 колеса или остановится 27,5
Хочу катаца по городу ,на работу и участвовать в марафонах (кросс-кантри)

Аватар користувача
www.VELOSIPED.com
Модератор
Повідомлень: 521
З нами з: 21.9.10 09:43
Skype: velosiped.com
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення www.VELOSIPED.com » 15.3.16 12:23

Доброго дня!

Можемо запропонувати наступні моделі:

29"

перейти до каталогу

27,5":

перейти до каталогу

Також окремо Kellys 15 Madman 30 17
У меня рост 1,70 стоит вообще смотреть на 29 колеса или остановится 27,5
Хочу катаца по городу ,на работу и участвовать в марафонах (кросс-кантри)
Можете спокійно обирати найнер, але краще спробувати проїхатися. Можете приїхати до магазину та подивитися асортимент :good:
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

ilay
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 12.5.15 10:35
Skype: ilay_l
Стать: чол

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення ilay » 15.3.16 12:34

Можете спокійно обирати найнер, але краще спробувати проїхатися. Можете приїхати до магазину та подивитися асортимент :good:[/quote]

Спасибо за еду обязательно !

ilay
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 12.5.15 10:35
Skype: ilay_l
Стать: чол

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення ilay » 15.3.16 12:36

А кто что скажет про
Bergamont
Giant

Вообще во всех марках начиная с 18 - 20 тыс. обвесы схожы , только когда уже за 20 переваливает то там каретка идет покруче и вилка!
От какого бренда тогда лучше раму выбрать?

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення Cr@zy SiMON » 15.3.16 13:15

А кто что скажет про
Bergamont
Giant

Вообще во всех марках начиная с 18 - 20 тыс. обвесы схожы , только когда уже за 20 переваливает то там каретка идет покруче и вилка!
От какого бренда тогда лучше раму выбрать?
У будь-якому велосипеді важко сказати "краще". Є ближче до розуміння поняття "оптимально".
В інтернеті є детальна схема геометрій рам (що і є основною різницею між брендами):
Giant Talon
Зображення
Bergamont Revox
http://twentynineinches.com/wp-content/ ... ox_geo.JPG
Kellys Madman
Зображення

Якщо Ви розумієте на що вплине різниця між розмірами - є сенс обирати той, який буде оптимальним для вашої антропометрії та за використанням. Якщо ні - вибір може виходити хіба що із зовнішнього вигляду. Маса рам в такому ціновому діапазоні не буде коливатись значно.

ilay
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 12.5.15 10:35
Skype: ilay_l
Стать: чол

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення ilay » 15.3.16 13:34

Большое спасибо
Посмотрю таблицы ну думаю что єто все можно почувствовать только проехавшысь на них, я новечек в этом всем!

А что вы скажете про найнер 29 размер???

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення Трям » 15.3.16 14:06

Б

А что вы скажете про найнер 29 размер???
*Найнер* це і є 29"
;)
під 170 см вам треба 17,5
Але можливо він буде завеликий
Хоча це не проблема
Велосипед Marlin в обох розмірах випускається
Все залежить від вашого темпераменту ;)
Та пропорцій тіла
А вибір у нас великий
Зображення
Зображення

ilay
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 12.5.15 10:35
Skype: ilay_l
Стать: чол

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення ilay » 15.3.16 14:18

Спасибо

ilay
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 12.5.15 10:35
Skype: ilay_l
Стать: чол

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення ilay » 15.3.16 14:20

Все сводится к Kellys и одному магазину )))))
а Bergamont , Giant ?

Аватар користувача
www.VELOSIPED.com
Модератор
Повідомлень: 521
З нами з: 21.9.10 09:43
Skype: velosiped.com
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення www.VELOSIPED.com » 15.3.16 14:39

Все сводится к Kellys и одному магазину )))))
а Bergamont , Giant ?
По Bergamont та Giant про геометрію відповіли вище, а відчути різницю між найнером (29") та 27,5/26 можна лише проїхавшись на них. По особистих відчуттях скажу що найнер менш маневрений, повільніше розганяється але легше тримає швидкість, за рахунок більшого діметру колеса краще поглинає нерівності (коріння, невеликі ямки тощо). Про особливості конкретних моделей від Giant та Bergamont можуть підказати власники цих моделей :yes
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення Трям » 15.3.16 14:52


а Bergamont , Giant ?

Вас цікавлять конкретні факти, чи дані з довідника *стеля* ?
:p
Ви вибираєте серед нормальних брендів

Я можу сказати, що рама Madman на голову вища за Talon
Але обов'язково з'явиться хтось, хто не буде зі мною згоден

Всім, хто в муках вибирає я раджу вибирати по коліру.
А ще раджу проїхатися спочатку по магазинах, де продають Джайнт \ Бергамонт
А потім завітати до нас
І порівняти
:roll: :yes
Вибір \ сервіс ( ціни порівняти можно, але важко. найкращим аргументом може вважатись те, що знаходячись у чорта на кулічках ми впевнено працюємо 15 років) :p
Зображення

ilay
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 12.5.15 10:35
Skype: ilay_l
Стать: чол

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення ilay » 15.3.16 15:02

Спасибо на єтом можно закрывать тему
Все ясно буду собиратся тогда в поход по магазинам
я просто ждал что єсть пользователи таких моделей и марок и они что то розкажут интересное )))))
Всем большое спасибо еще раз!

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення Трям » 16.3.16 06:08


я просто ждал что єсть пользователи таких моделей и марок и они что то розкажут интересное )))))
Справа у тому, що вже 15 років новачки задають кожну весну ті самі питання :yes
Від того, що один користувач пишається своїм брендом, а другий своїм - користі мало. Профі завалять вас розумними термінами, що треба одразу поміняти вилку на кращу. І їх мало хвилюватиме, що цей апгрейд - дві вартості вашого бюджету :p
Зображення

cnalex
*
Повідомлень: 6
З нами з: 15.3.16 11:12
Стать: чол

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення cnalex » 16.3.16 15:31

А потім завітати до нас
І порівняти
Был у вас в прошлом году , хороший выбор, правда еле нашел , минут 10 петляя по району))) Но с велом в том сезоне не сложилось, хочу наверстать.

Можно вас попросить прокомментировать мое сообщение?
viewtopic.php?f=80&t=151444&start=300#p1961322

Правда после пары дней изучения велосипедных форумов, все меньше хочу куб, хотя по внешнему виду мне он очень нравится.
Приехал бы к вам, да ехать мне больше 150 км, поэтому в Киев залетаю по надобности, вот на следующей неделе скорее всего буду, но хотелось бы уже ехать за конкретным велом.
Мне честно говоря сложно выбрать велосипед в магазине, поскольку там выбор будет больше импульсивный, по внешнему виду, а это неправильно. Покатушка тоже ничего не даст , т.к. последний вел у меня был много лет назад, да и то китаец. Сейчас мне любой вел из моего бюждета по сравнению с ним, как с копейки пересесть на новую иномарку, всяко лучше будет.

У вас в прошлом году катался на Kellys и Trek, понравились, но покупка не сложилась. На какие модели мне можно сейчас посмотреть исходя из бюджета 700-1000 долл?
Сейчас у меня выбор или купить сравнительно дешевый вел, типо cube aim sl чтобы покататься, понять что мне нужно и чего не хватает, продать его.
Или брать что-то на хорошей раме , а потом , со временем, по надобности довешивать фурнитуру.

А вообще хочется просто удобный вел чтобы комфортно погонять за городом и чтобы жопу не отбить. Мне с моим дилетанством до сих пор сложно понять, чем одна рама (из более менее известных производителей Connadale, Cube, Kellys, Trek , Gt, Merida , Scott , Shwinn ..в одной ценовой категории) отличается от другой. Это наверное главный вопрос, т.к. с фурнитурой все проще, бери выше классом, не ошибешься. А с рамами темный лес и 100500 мнений. Одно помню, мой старый ашанбайк после езды на нем вызывал только желание поскорее добраться из точки А в точку Б и скорее слезть с него. А хочется получать удовольствие от процесса ...

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення Cr@zy SiMON » 16.3.16 16:55

А потім завітати до нас
І порівняти
Мне с моим дилетанством до сих пор сложно понять, чем одна рама (из более менее известных производителей Connadale, Cube, Kellys, Trek , Gt, Merida , Scott , Shwinn ..в одной ценовой категории) отличается от другой. Это наверное главный вопрос, т.к. с фурнитурой все проще, бери выше классом, не ошибешься. А с рамами темный лес и 100500 мнений. Одно помню, мой старый ашанбайк после езды на нем вызывал только желание поскорее добраться из точки А в точку Б и скорее слезть с него. А хочется получать удовольствие от процесса ...
Рами велосипедів між брендами відрізняються приблизно так само, як і кузови автомобілів. Головна різниця яка буде впливати на механіку використання - геометрія. Вона вплине в першу чергу на посадку, а по-друге на жорсткість самої рами та її поведінку під час покатеньки. Якщо велосипед не використовується на межі можливостей (як це відбувається під час велосипедних змагань) - Ви навряд відчуєте суттєву різницю. Ще однією з відмінностей буде вага, яка залежить від геометрії та конструктиву (додаткових напайок, посилень (наприклад рульового стакану)), використаних матеріалів, застосованих технологій зміни товщини стінок труб рами (батування) та навіть кількість використаної фарби. Більшість цієї інформації доступна на сайтах виробників, однак, потрібно розуміти, що в одному ціновому діапазоні рівень рам між брендами буде +- відповідним. Хоча рами більш дорогих брендів за майже однакових параметрів захочуть побільше грошей за наліпку на рамі. А це "побільше", як правило, закладене у певних розробках, додаткових тестуваннях, ризиках невірної розробки, додатковій гарантії і т.п.

cnalex
*
Повідомлень: 6
З нами з: 15.3.16 11:12
Стать: чол

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення cnalex » 16.3.16 17:16

А потім завітати до нас
І порівняти
Мне с моим дилетанством до сих пор сложно понять, чем одна рама (из более менее известных производителей Connadale, Cube, Kellys, Trek , Gt, Merida , Scott , Shwinn ..в одной ценовой категории) отличается от другой. Это наверное главный вопрос, т.к. с фурнитурой все проще, бери выше классом, не ошибешься. А с рамами темный лес и 100500 мнений. Одно помню, мой старый ашанбайк после езды на нем вызывал только желание поскорее добраться из точки А в точку Б и скорее слезть с него. А хочется получать удовольствие от процесса ...
Рами велосипедів між брендами відрізняються приблизно так само, як і кузови автомобілів. Головна різниця яка буде впливати на механіку використання - геометрія. Вона вплине в першу чергу на посадку, а по-друге на жорсткість самої рами та її поведінку під час покатеньки. Якщо велосипед не використовується на межі можливостей (як це відбувається під час велосипедних змагань) - Ви навряд відчуєте суттєву різницю. Ще однією з відмінностей буде вага, яка залежить від геометрії та конструктиву (додаткових напайок, посилень (наприклад рульового стакану)), використаних матеріалів, застосованих технологій зміни товщини стінок труб рами (батування) та навіть кількість використаної фарби. Більшість цієї інформації доступна на сайтах виробників, однак, потрібно розуміти, що в одному ціновому діапазоні рівень рам між брендами буде +- відповідним. Хоча рами більш дорогих брендів за майже однакових параметрів захочуть побільше грошей за наліпку на рамі. А це "побільше", як правило, закладене у певних розробках, додаткових тестуваннях, ризиках невірної розробки, додатковій гарантії і т.п.
Вот это слово "геометрия" заставляет взрыватсья мой мозг, который понимает, что без знаний сопромата, аэродинамики и прочих точных наук, мне на этом празднике жизни делать нечего. Как понять, чем для меня геометрия одного производителя, лучше геометрии другого. Как писали выше, это надо покататься какое-то время, при чем на каждом веле, что для меня нереально. Поэтому приходится читать отзывы на форуме и верить умным людям наслово.
Вот с фурнитурой все просто и понятно, а геометрия ...

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення Трям » 17.3.16 05:42


Вот это слово "геометрия" заставляет взрыватсья мой мозг, ...
Єдина не дуже зручна геометрія, яку я знаю - GT
а далі всі КК більш менш однакові
деякі бренди роблять більше дешевші рамі ( заощаджують на цьому) інші тримають рівень
менше ломайте голову
ви все рівно не взмозі покататися на всіх, та порівняти
Зображення

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення lisapedist » 17.3.16 11:20

Єдина не дуже зручна геометрія, яку я знаю - GT
А можно подробнее?



К ТС:
Все выбранные Вами модели - хорошие от хороших производителей.
Под рост 170 см пойдут любые колеса - хоть 26, хоть 29, хоть 27,5.
Под рост подбирается размер рамы (для удобства посадки), а выбор диаметра колес - дело личной концепции (29-е медленнее раскручиваются, так как тяжелее, но зато более накатисто едут за счет бОльшего радиуса и меньше реагируют на кочки). Все это влияние...не очень большое. В разных темах разных велофорумов целый холивар какие колеса лучше. по моему скромному мнению, если нет ответа ОДНОЗНАЧНОГО, значит данный фактор не имеет превалирующего влияния. Тем не менее, под действием маркетологов спортсмены сначала пересели с 26х колес на 29е, а теперь вроде пересаживаются на 27.5.
Но это спортсмены... , а нам, простым смертным это не так важно.
Тоже касается и веса (в разумных пределах). Многие любителя покупают себе карбоновые штуки для облегчения вела, при этом сами за весом не следят - ну и т.д.

Дам Вам рекомендацию, которой я пользовался при покупке первого вела (и не прогадал):
1. Опеределитесь с бюджетом (я так понял, Вы уже определились).
2. Подумайте где бы Вам хотелось катать (асфальт или грунт - я так понимаю что у Вас грунт).
3. По интернету пошарьте и подберите модели нормальных производителей в данной ценовой категории (у Вас уже есть).
4. НЕ ПОКУПАЙТЕ НИ ПОД КАКИМ СОУСОМ: Ардис, Азимут и др. "ашанбайки" (браво! Вы не попались на удочку "двухподвеса" за 200 долларов).
Дальше - проще.
Какой бы вариант Вы не выбрали, он УЖЕ будет хорошим и радовать. А что бы он радовал еще больше, надо:
5. Выбрать какой вел больше нравится внешне, что бы радовал глаз (есть мнение, что белые велы легче, а красные быстрее :) ).
6. Подобрать размер рамы. Самый простой способ - поставить вел между ног: до Ваших дорогих этих самых должно оставаться около 5-7 см. Если есть желание, можно покопаться в инете и найти всякие способы, замеры, расчеты и калькуляторы (но по моему скромному мнению это если Вы уже понимаете что хотите, а при покупке первого велика лишнее).
7. Кататься и получать удовольствие :)

Теоретически в какой-то момент Вы все-таки заразитесь вирусом веломаньячества и теоретически (именно теоретически) будете чувствовать легкое покалывание чуть ниже спины от вида Вашего велосипеда. Вот тогда Вы развернете бурную деятельность по выяснению нужного ЕТТ и других неизвестных ныне аббревиатур, замеров, взвешиваний и т.п.
А сейчас главное понять , что Вы выбираете не нормальный из плохих, а ХОРОШИЙ ИЗ ХОРОШИХ, т.е. Вы в любом случае в выигрыше :)


PS Да, еще можно пошерстить бу велики и теоретически сэкономить до 50% не потеряв в качестве.

PPS Лично по-своему мнению не рекомендую брать вел с 28-ми колесами, ибо он и не рыба (шоссер), и не мясо (мтб). Маркетологи хотели их раскручивать, но ВНЕЗАПНО переключились на раскуртку найнеров. В результате - нет норм вилок. едет по шоссе "не очень" и по грунту "не очень". Но это только мое мнение, есть масса людей несогласных со мной.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення Puente » 17.3.16 12:18

На мою думку новачок ніколи не зрозуміє в чому різниця рам в принципі . Геометрія таки чи інша ... Навіть не новачок , який їздить не дуже довго - до 2-х годин і не дуже швидко , може не розуміти "прєлєсті" тієї чи іншої рами . Я , наприклад , не розумію . Напевно таки невибагливий ... Мені на будь-якому зручно . І сідушка будь-яка не муляє ...
Так що не переймайтеся геометріями . Сіли - спробували , по розмірам підходить ( навіть це не завжди можна зрозуміти ) , подобається на вигляд ... Будете багато їздити - може почнете пробувати різні варіанти ...

UDS214
*
Повідомлень: 30
З нами з: 2.7.13 13:20
Стать: чол
Звідки: Троєщина

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення UDS214 » 18.3.16 15:42

підтримую, особливо не паритись. людина до всього звикає, розуміння прийде з часом. вже який рік катаю по місту на 28" і якось не виникає бажання поміняти на щось інше, штирь сидіння на пружинний змінив і все ок...

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Помогите с выбором велосипеда!

Повідомлення lisapedist » 21.3.16 10:47

Интересно было бы услышать на чем все же ТС остановил свой выбор и почитать о впечатлениях.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей