Допоможіть вибрати велосипед

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

Agressor08
*
Повідомлень: 2
З нами з: 20.4.18 10:08
Стать: чол

Допоможіть вибрати велосипед

Повідомлення Agressor08 » 20.4.18 10:22

Доброго дня. Потребую домоги у виборі велосипеда :help .
Для покатушек по місту, на польовій, а іноді (це буде рідко) по пересіченой місцевості :duma: . Мій зріст 1,76.
Чітав про фірму GIANT.
Можливо хтось би домоміг обрати якусь модель з цієї фірми, або порадив щось краще.
Розраховую на суму 500$.

Аватар користувача
mel_nic
* * * *
Повідомлень: 780
З нами з: 18.5.09 15:44
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Допоможіть вибрати велосипед

Повідомлення mel_nic » 20.4.18 16:06

Все просто.
Приходите в велосипедний магазин, кажете скільки у вас є грошей, вам показують все, що є за цією ціною.
Вибираєте найгарніший, підбираєте розмір.
Ідете на касу, платите.
Сідаєте на вєльчик - і буде вам щастя.
"Все здається неможливим до того моменту, доки це не відбувається" Нельсон Мандела

Agressor08
*
Повідомлень: 2
З нами з: 20.4.18 10:08
Стать: чол

Re: Допоможіть вибрати велосипед

Повідомлення Agressor08 » 20.4.18 20:26

На мою думку, вони там скажуть те що ім вигідно продати. Я був в команчеро, нічого путнього вони несказали.
Тому і звернувся у форум. Бо ровер для мене буде не тільки як засіб пересування, а і для активного відпочинку.

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Допоможіть вибрати велосипед

Повідомлення Cr@zy SiMON » 20.4.18 20:52

На мою думку, вони там скажуть те що ім вигідно продати. Я був в команчеро, нічого путнього вони несказали.
Тому і звернувся у форум. Бо ровер для мене буде не тільки як засіб пересування, а і для активного відпочинку.
Магазину вигідно продати будь-який велосипед, а чи задовольнить він ваші потреби продавці апріорі знати не можуть. Однак, якщо продавець толковий і ви йому повномірно поясните чого ви потребуєте - продавець порекомендує найближче до потреб та гаманця, а вже ви вирішуєте чи підходить вам річ.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Допоможіть вибрати велосипед

Повідомлення Трям » 20.4.18 23:06

На мою думку, вони там скажуть те що ім вигідно продати. Я був в команчеро, нічого путнього вони несказали.
Не всі йогурти магазини однаково корисні :roll:
Якщо по місту та полями \ стежками, то краще дивитися на 28"
а в категорії цій дуже цікаві велосипеди Kellys

Ось моє свіже фото :good:
по асфальту літає, по камінням котить без проблем :friends:
Вкладення
Kellys кросовий велосипед.jpg
Зображення


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей