Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"
Додано: 18.9.10 20:44
Sveta
Швидкий перехід до таблиць рекордів:
Сьомі дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
11-12 вересня 2010 року
Восьмі дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
21-22 травня 2011 року
Дев'яті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
10-11 вересня 2011 року
Десяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
19-20 травня 2012 року
Одинадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
8-9 вересня 2012 року
Дванадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
18-19 травня 2013 року
Тринадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
14-15 вересня, 5 жовтня 2013 року
Чотирнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
26 квітня, 17-18 травня 2014 року
П'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
6-7 вересня, 4 жовтня 2014 року
Шістнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
25, 26 квітня, 16-17 травня 2015 року
Сімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
12-13 вересня, 3, 4 жовтня 2015 року
Вісімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
23, 24 квітня, 21-22 травня 2016 року
Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
10-11 вересня, 1, 2 жовтня 2016 року
Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
22, 23 квітня, 20-21 травня 2017 року
Двадцять перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
9-10 вересня, 30 вересня, 1 жовтня 2017 року
Результати перегонів "Ми - чемпіони!"
-----------------------------
Абсолютні рекорди трас
Четверті - Двадцять перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" весна 2009 року - осінь 2017 року
Використані наявні дані протоколів після введення реєстрації діаметрів коліс
Абсолютні рекорди трас
100 (80) м
Біговел 3 роки та молодше, 6"
Олесова Соломія
0:28 23.04.2017
Удовиченко Іван
0:30 23.04.2017
Біговел 3 роки та молодше, 8"
Куркіна Марта
0:28 24.04.2016
Саралiдзе Гiоргi
0:23 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 10"
Моркотун Євгенія
0:25 17.05.2014
Гоменюк Ростислав
Амігос 0:21 26.04.2015
Чертополох Денис
0:21 24.04.2016
Макарчук Іван
0:21 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 12"
Троцко Богдана
Вишневе 0:20 04.10.2015
Боденко Дарій
0:17 04.10.2015
Біговел 3 роки та молодше, 14"
Коберська Маргарита
0:26 23.04.2017
Самойленко Олексій
0:21 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 16"
Дядюк Єлизавета
0:22:30 06.09.2014
Манзюк Роман
0:21 04.10.2015
Велосипед 3 роки та молодше, 8"
Короченцева Анастасiя
0:43 26.04.2015
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
Величанська Вероніка
1:18 01.10.2017
Писарев Родіон
Вишневе 0:54:30 26.04.2015
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
Нешта Анастасія
Лідер 0:24 06.09.2014
Кулешов Тимур
0:16:30 01.10.2016
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
Рудиченко Ганна
0:29 17.05.2014
Соколов Артем
0:21 01.10.2016
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
Товстик Анна
0:21 23.04.2017
Яцульчак Максим
0:17 24.04.2016
100 м (зараз трасу замінено на 80 м)
Біговел 3 роки та молодше, 6"
Новiков Давiд 2:19 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 8"
Гусєєва Арина 0:35 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 10"
Моркотун Євгенія 0:44 14.09.2013
Жидков Іван 0:39 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 12"
Швець Вероніка 0:39 14.09.2013
Добриця Олександр Вишгород 0:28 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 14"
Олексенко Каріна 2:00 14.09.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
Костенко Єлизавета Порцелян 2:04 14.09.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
Шкребко Дар'я 1:00 14.09.2013
Рябошапка Кирило 0:32 14.09.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
Грипас Анастасія Гостомель 0:42 14.09.2013
Кіпчук Костянтин 0:32 14.09.2013
1x230 м
Біговел 3 роки та молодше, 8"
Частникова Влада
1:37 21.05.2016
Гаврилов Роман
1:14 09.09.2017
Біговел 3 роки та молодше, 10"
Єрмак Анна
1:26 21.05.2011
Чертополох Денис
1:10+0:01* 10.09.2016
Корсанюк Денис
Хотів 1:10 09.09.2017
Біговел 3 роки та молодше, 12"
Классковська Ульяна
Мінськ Sportkids 1:08 20.05.2017
Боденко Дарій
1:03 21.05.2016
Біговел 3 роки та молодше, 14"
Тарідонова Катерина
1:18 10.09.2016
Лисенко Даниїл
1:15 20.05.2017
Велосипед 3 роки та молодше, 8"
Кметь Марія
3:19 08.09.2012
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
Рибка Софія
2:04 08.09.2012
Павловський Михайло
3:07 10.09.2011
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
Василенко Зореслава
1:10 20.05.2017
Михальчук Олександр
1:00 10.09.2011
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
Гусєєва Марія
1:17 12.09.2009
Чернявський Єгор
1:03 12.09.2009
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
Товстик Анна
0:57 09.09.2017
Макаренко Олександр
0:52 19.05.2012
Пуликовський Мірослав
0:52 10.09.2016
Стогній Назар
0:52 09.09.2017
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
Ільйова Влада
0:58 20.05.2017
Новокщенов Іван
1:31 18.05.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 20"
Мальцева Софія
SCOTT RC 0:58 06.09.2014
Замковой Ярослав
Райдуга 0:54:30 12.09.2015
Біговел 4 роки, 8"
Омельченко Алiса
1:35 09.09.2017
Прасол Макар
1:12 20.05.2017
Біговел 4 роки, 10"
Піддубна Ярина
1:15 18.05.2013
Юсім Аріна
1:15 10.09.2016
Чертополох Денис
1:01 20.05.2017
Біговел 4 роки, 12"
Рябенко Єлизавета
0:59 12.09.2015
Мусієнко Дмитро
0:53 21.05.2016
Біговел 4 роки, 14"
Тарідонова Катерина
1:04 09.09.2017
Гриценко Артем
1:01 16.05.2015
Біговел 4 роки, 16"
Яроменок Маркіян
1:01 20.05.2017
Біговел 5 років, 10"
Фетисенко Вікторія
1:11 06.09.2014
Майданчук Назарій
1:06 10.09.2016
Біговел 5 років, 12"
Кругла Поліна
Інфопульс 1:04:30 09.09.2017
Якименко Дмитро
0:56 21.05.2016
Гнатюк Данило
0:56 09.09.2017
Біговел 5 років, 14"
Стрижов Назар
Вишневе 1:06 20.05.2017
Велосипед 4 роки, 10"
Дитковський Єгор
Бровари 1:14 14.09.2013
Велосипед 4 роки, 12"
Акішева Кіра
1:04 12.09.2015
Пурхало Кирилл
1:01 18.05.2013
Велосипед 4 роки, 14"
Балицька Анна
1:08 30.05.2009
Моргун Ілля
Dream team 0:55 06.09.2014
Кравчинський Еміль
0:55 12.09.2015
Велосипед 4 роки, 16"
Костюк Амалія
0:49 10.09.2016
Кравчук Нікіта
0:45 08.09.2012
Шеронов Олексій
0:45 20.05.2017
Велосипед 4 роки, 18"
Коваленко Вероніка
0:58 21.05.2011
Маренець Єгор
0:51 10.09.2016
Велосипед 4 роки, 20"
Мальцева Софія
0:50 12.09.2015
Пуликовський Мірослав
0:40 09.09.2017
2x230 м
5 років, 12"
Герасименко Наталія
2:00 16.05.2015
Малков Матвій
1:58 20.05.2017
5 років, 14"
Гуз Софія
1:57 16.05.2015
Чайковський Михайло
1:42 09.09.2017
5 років, 16"
Войтішина Поліна
1:33 10.09.2016
Білоконь Данило
1:26 21.05.2011
Сорокін Костянтин
Extreme Factory UKR 1:26 10.09.2016
5 років, 18"
Купрієнко Злата
Софіївська Борщагівка 1:42 06.09.2014
Саранча Тимофій
1:31:30 12.09.2015
Цуркан Єгор
Одеса 1:26 09.09.2017
5 років, 20"
Шама Зоряна
1:28 08.09.2012
Кухарчук Аліса
1:28 10.09.2016
Леськів Григорій
Українка 1:19 08.09.2012
Іонов Андрій
1:19 09.09.2017
5 років, 24"
Давидченко Алiна
1:42 17.05.2014
Костюк Клим
1:29 18.05.2013
6 років, 12"
Демчишин Владислав
2:02 22.05.2010
6 років, 14"
Гуз Софія
1:53 12.09.2015
Бєльов Денис
1:48 30.05.2009
6 років, 16"
Кучер Олександра
1:25 12.09.2015
Чайка Євген
1:22 10.09.2016
6 років, 18"
Коваленко Вероніка
Боярка 1:31 18.05.2013
Саранча Тимофій
1:21:30 10.09.2016
6 років, 20"
Шекера Анна
Молнія 1:17 17.05.2014
Сорокін Костянтин
Дідорівка 1:13 20.05.2017
6 років, 22"
Боженко Іванна
2:05 17.05.2014
6 років, 24"
Орлова Поліна
1:19 21.05.2011
Тарасенко Олексій
Гомель, Білорусь 1:11 12.09.2015
6 років, 26"
Бородін Нікіта
1:46 30.05.2009
2x400 м
7 років, 14"
Батюшин Євгеній
3:39 22.05.2016
7 років, 16"
Соловйова Софія
3:01 10.09.2017
Баранівський Ілля
2:59 10.09.2017
7 років, 18"
Соловйова Софія
3:00 21.05.2017
Щербаков Іван
3:01 10.09.2017
7 років, 20"
Сидоренко Анна
Вишневе 2:29 19.05.2013
Константинов Михайло
Артеріум 2:21 20.05.2012
7 років, 22"
Буравльова Євгенія
Артеріум 3:08 17.05.2015
7 років, 24"
Шекера Анна
Молнія 2:22 13.09.2015
Ковальов Марк
Чайки 2:17 07.09.2014
7 років, 26"
Бегеба Крістіна
Молнія 2:31 17.05.2015
Тарасенко Олексій
Гомель, Білорусь 2:17 22.05.2016
8 років, 16"
Сурма Марія
3:18 10.09.2017
Сарафінюк Марк
2:51 21.05.2017
8 років, 18"
Буташ Михайло
3:13 21.05.2017
8 років, 20"
Дем'янець Єлізавета
2:27:30 10.09.2017
Петін Олексій
2:19 21.05.2017, 10.09.2017
8 років, 22"
Бондаренко Михайло
Артеріум 2:55 17.05.2015
8 років, 24"
Алєксієнко Марія
2:15 10.09.2016
Кравчук Нікіта
2:10 11.09.2016
8 років, 26"
Шекера Анна
ВДНГ Молнія 2:19 11.09.2016
Тарасенко Олексій
Гомель, Білорусь 2:05 11.09.2016
8 років, 27.5"
Грініченко Роман
2:31
Мами, 24"
Плінська Алла
2:19 11.09.2016
Мами, 26"
Заяць Ірина
2:05 11.09.2016
Тата
Шевченко Антон
2:39 15.09.2013
3x400 м
9 років, 18"
Литвиненко-Коренюк Анастасія
Соколята 4:50 10.09.2017
9 років, 20"
Бакай Вероніка
3:39 11.09.2016
Голоднік Володимир
3:38 17.05.2015
9 років, 22"
Бондаренко Михайло
Артеріум 4:36 22.05.2016
9 років, 24"
Горностай Марія
Амігос 3:23 19.05.2013
Макаренко Максим
Біла Церква 3:12 11.09.2016
9 років, 26"
Шекера Анна
ВДНГ Молнія 3:18 10.09.2017
Петренко Дмитро
3:10 11.09.2016
9 років, 29"
Заглада Мірон
4:13 11.09.2016
10 років, 18"
Чудаков Олександр
4:39 14.09.2015
10 років, 20"
Малкова Майя
3:46 10.09.2017
Іванов Олександр
3:44 20.05.2012
10 років, 22"
Маслякова Анна
7:11 15.09.2013
10 років, 24"
Сидоренко Анна
Вишневе 3:15 11.09.2016
Коваленко Євген
3:18 07.09.2014
Макаренко Максим
Біла Церква 3:08 10.09.2017
10 років, 26"
Горностай Марія
Амігос 2:58:30 07.09.2014
Захаренко Кирил
Молнія 3:07 19.05.2013
10 років, 28"
Чікіта Єлизавета
4:18 22.05.2016
Чікіта Родіон
3:28 22.05.2016
10 років, 29"
Носков Павло
3:01 22.05.2016
4x400 м (зараз трасу замінено на 3х650 м)
11-13 років, 24"
Тімонтєєва Маргарита 5:07 22.05.2010
Дюбург Олег 5:40 22.05.2010
11-13 років, 26"
Тімонтєєва Маргарита 4:49 12.09.2010
Михайленко Денис 4:19 22.05.2010
14-15 років, 26"
Сербін Анастасія 4:50 22.05.2010
Мінаєв Єгор 4:18 22.05.2010
3x650 м
11-14 років, 16"
Петровський Петро
Ірпінь 5:45 03.10.2015
11-14 років, 20"
Ягельская Анастасия
5:39 20.05.2012
Лавринович Василь
4:38 12.09.2010
11-14 років, 24"
Сидоренко Анна
Вишневе 4:57 01.10.2016
Липник Сергій
4:28 20.05.2012
11-14 років, 26"
Юдіна Ульяна
Мирний атом 4:20:30+0:01* 01.10.2016
Хоменко Андрій
Спринт 3:49 03.10.2015
11-14 років, 27"
Прокіпчук Катерина
ВДНГ Молнія 4:33 30.09.2017
Фомічов Андрій
PLSU 4:16 30.09.2017
11-14 років, 28"
Архипенко Максим
Кривий Ріг 3:48 01.10.2016
11-14 років, 29"
Сулацкова Уляна
Вишневе 5:09 30.09.2017
Клименко Назар
3:55 01.10.2016
Зухвалі
Коливай Дмитро
4:13 25.04.2015
2x650 м
Зухвалі, 26"
Рибка Антон
Спринт 2:31 23.04.2016
Мами, 24"
Клименчук Тетяна
4:03 22.04.2017
Мами, 26"
Пилипенко Анна
2:53 04.10.2014
Тата, 26"
Щербацький Андрій
2:25 04.10.2014
Студенти, 26"
Пархоменко Анастасія
3:35 23.04.2016
Ошурко Владислав
2:51 23.04.2016
1x650 м
Мами, 26"
Нагорняк Нелля
1:37 01.10.2016
Тата, 26"
Гордієнко Олексій
1:22 30.09.2017
Тата, 27.5"
Фомичов Едуард
1:28 30.09.2017
Тата, 28"
Шиманський Олександр
1:27:30 30.09.2017
Вітаємо рекордсменів!
Ось такі орієнтири для тих, хто тренується!
Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"
Додано: 18.9.10 20:57
Sveta
Седьмая детская велогонка "Мы - чемпионы!"
следующая
Рекорды трасс 11-12 сентября 2010 года
1x230 м
Беговел, 3 года и младше, 12”
032 Полюхович Мартын
1:41
008 Хоменко Анна
1:42 <AR>
Беговел, 4 года, 12”
007 Полюхович Тарас
1:18 <AR>
009 Марьяш Александра
1:26 <AR>
3 года и младше, 12”
026 Фоминых Мария
1:20 <AR>
024 Нестеренко Дмитрий
1:27
3 года и младше, 14”
034 Бледная Дария
1:22
3 года и младше, 16”
049 Логин Николай
1:06
038 Короткая Анна
1:52
4 года, 12”
058 Загитов Андрей
1:08 <AR>
056 Кульчинская Соломия
1:40
4 года, 14”
061 Павловский Павел
1:03 <AR>
4 года, 16”
084 Чернявский Егор
0:53
064 Гордиенко Анна
0:58
4 года, 20”
051 Савенко Глеб
0:56
2x230 м
5 лет, 12”
095 Горобцова Карина
3:44 <AR>
094 Ульченко Максим
4:22 <AR>
5 лет, 16”
135 Ткачук Петр
1:32
116 Балицкая Анна
1:42
5 лет, 20”
148 Бахмет-Смоленский Илья
1:25
149 Орлова Полина
1:38 <AR>
020 Тарасенко Виктория
1:38 <AR>
6 лет, 16”
162 Вербицкий Иван
1:35
161 Шевчук Карина
1:44 <AR>
6 лет, 18”
176 Оверчук Дмитрий
1:36 <AR>
6 лет, 20”
194 Толок Алексей
1:19
206 Юдина Ульяна
1:33
6 лет, 24”
222 Третяк Антон
1:24
2x400 м
7-8 лет, 16”
273 16 Полищук Максим 8
2:52 <AR>
7-8 лет, 20”
267 Колесников Данила
2:34 <AR>
226 Егорова Дарья
2:40 <AR>
7-8 лет, 24”
294 Войцович Григорий
2:33
245 Шуткова Елизавета
2:42
7-8 лет, 26”
297 Постернак Лев
2:37
3x400 м
9-10 лет, 20”
303 Скоробагатько Карина
4:55
077 Вербицкий Юрий
4:57
9-10 лет, 24”
334 Полупан Егор
3:42
310 Дубницкая Мария
3:49 <AR>
9-10 лет, 26”
347 Колобов Илья
3:30
317 Слюжинская Элеонора
3:47 <AR>
4x400 м
11-13 лет, 24”
349 Довгопол Алена
5:43
11-13 лет, 26”
352 Тимонтеева Маргарита
4:49 <AR>
3x650 м
11-13 лет, 20”
361 Журавель Михаил
5:21 <AR>
11-13 лет, 24”
365 Решетняк Владислав
5:10 <AR>
11-13 лет, 26”
376 Николаев Богдан
4:47 <AR>
14-15 лет, 20”
099 Лавринович Василий
4:38 <AR>
14-15 лет, 26”
035 Ильченко Никита
4:09 <AR>
388 Самойленко Елена
5:12 <AR>
Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"
Додано: 29.5.11 19:38
Sveta
Восьмая детская велогонка "Мы - чемпионы!"
следующая
Рекорды трасс 21-22 мая 2011 года
1x230 м
Беговел, 3 года и младше, 8”
001 Гусеев Гордей
2:10 <AR>
Беговел, 3 года и младше, 10”
002 Ермак Анна
1:26 <AR>
Беговел, 3 года и младше, 12”
016 Стадник Алена
1:30 <AR>
015 Антонов Михаил
1:11 <AR>
Беговел, 3 года и младше, 14”
013 Шимко Александр
1:28 <AR>
Беговел, 4 года, 12”
019 Марьяш Александра
1:20 <AR>
017 Оноприенко Дмитрий
1:16 <AR>
3 года и младше, 12”
043 Щербакова Екатерина
1:23
037 Михальчук Александр
1:22
3 года и младше, 14”
049 Буравлева Евгения
1:55
024 Бледный Егор
2:10
3 года и младше, 16”
057 Федусенко Мария
1:27 <AR>
058 Головко Андрей
1:03
4 года, 12”
069 Шевчук Тарас
1:13
4 года, 14”
074 Вдович Илья
0:59 <AR>
4 года, 16”
100 Гордиенко Анна
0:51 <AR>
095 Евстратенко Александр
0:47 <ARR>
4 года, 18”
118 Коваленко Вероника
0:58 <AR>
4 года, 20”
070 Довгопол Дарина
1:13 <AR>
119 Амбружевич Станислав
0:48 <ARR>
2x230 м
5 лет, 12”
120 Лысак Агния
3:27 <AR>
5 лет, 14”
121 Прилипко Александра
2:26 <AR>
122 Лагур Михаил
2:21 <AR>
5 лет, 16”
128 Коваленко Анна
1:37 <AR>
161 Белоконь Данил
1:26 <AR>
5 лет, 20”
175 Бобякина Дарья
1:43
190 Павленко Данил
1:25
6 лет, 16”
202 Шевчук Карина
1:29 <AR>
237 Бондарчук Даниил
1:34
6 лет, 20”
213 Мороз Валерия
1:21 <AR>
217 Тарасенко Виктория
1:21 <AR>
264 Моркотун Артем
1:18 <AR>
6 лет, 24”
224 Орлова Полина
1:19 <AR>
028 Барахтян Даниил
1:19 <AR>
2x400 м
7-8 лет, 16”
282 Чепёлкина Алиса
3:12
317 Слободян Кирилл
3:30
7-8 лет, 20”
291 Дроботун Мария
2:40 <ARR>
288 Егорова Дарья
2:40 <ARR>
332 Войтишин Никита
2:26 <AR>
7-8 лет, 24”
313 Шуткова Елизавета
2:32 <AR>
393 Козинцев Олег
2:21 <AR>
7-8 лет, 26”
400 Постернак Лев
2:41
Мамы, 26”
208 Уласенко Анна
2:14 <AR>
3x400 м
9-10 лет, 20”
402 Боднар Марта
4:46
425 Бархатов Никита
3:45 <ARR>
9-10 лет, 24”
409 Головко Екатерина
3:42 <AR>
435 Билецкий Евгений
3:36 <AR>
9-10 лет, 26”
415 Жалнина Дана
3:45 <AR>
455 Обухов Дмитрий
3:29 <ARR>
3x650 м
11-13 лет, 24”
358 Мохнач Марта
4:59 <AR>
356 Скок Александр
4:52 <AR>
11-13 лет, 26”
473 Тимонтеева Маргарита
4:58 <AR>
495 Устименко Кирилл
4:22*
497 Федорчук Богдан
4:23 <AR>
11-13 лет, 28”
369 Дзюбенко Максим
4:35 <AR>
14-15 лет, 26”
112 Коломиец Захар
4:49
Поздравляем рекордсменов! Так держать! :smilecolros:
AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* -
Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"
Додано: 17.9.11 21:59
Sveta
Девятая детская велогонка "Мы - чемпионы!"
следующая
Рекорды трасс 10-11 сентября 2011 года
1x230 м
Беговел 3 года и младше, 8”
009 Гусеев Гордей
2:10 <ARR>
Беговел 3 года и младше, 12”
018 Стадник Алена
1:56
013 Тухами Адам Джамаль
1:17
Беговел 4 года, 12”
020 Чупиков Филипп
Симферополь 1:04 <AR>
3 года и младше, 10”
028 Павловский Михаил
3:07 <AR>
3 года и младше, 12”
046 Богданова София
2:07
045 Михальчук Александр
1:00 <AR>
3 года и младше, 14”
052 Мазуренко Александр
1:45 +0:03
053 Щулипенко Андрей
1:48
3 года и младше, 16”
059 Белоусова Диана
1:59 +0:03
062 Кучеренко Никита
1:02 +0:03
056 Макаренко Александр
1:04
4 года, 12”
066 Фоминых Мария
1:31
063 Хвалеба Янислав
1:16
4 года, 14”
071 Буравлева Евгения
Артериум 2:08
073 Бойко Денис
1:01
4 года, 16”
106 Бледная Дария
0:58
103 Логин Николай
Хуст 0:48
4 года, 18”
107 Кириенко Богдан
Артериум 1:55 <AR>
4 года, 20”
108 Константинов Борис
Артериум 0:49
2x230 м
5 лет, 12”
114 Лысак Агния
2:34 <AR>
5 лет, 14”
115 Погребняк Алена
2:37
138 Погребняк Артем
2:27
5 лет, 16”
129 Коваленко Анна
1:33 +0:03 <AR>
153 Мотузный Артем
1:40
167 Сёмка Виктор
1:40
5 лет, 20”
132 Гордиенко Анна Амигос
1:41
171 Щербацкий Александр
1:26
5 лет, 24”
185 Хира Андрей
1:39
6 лет, 16”
189 Говенко Лилия
1:45
208 Голодник Владимир
1:42
6 лет, 20”
199 Мороз Валерия
1:24
253 Константинов Михаил
Артериум 1:17 <AR>
6 лет, 24”
259 Садовников Антон
1:25
2x400 м
7-8 лет, 16”
263 Реминная Екатерина
4:02
308 Курган Алексей
3:20
7-8 лет, 20”
283 Шабунина Мария
2:52
338 Войтишин Никита
2:25 <AR>
7-8 лет, 24”
299 Евстратенко Амина
2:32 <ARR>
382 Захаренко Кирилл
2:23
7-8 лет, 26”
306 Сокол Юлия
2:50 <AR>
346 Сандалов Иван
2:34
Мамы
193 Ткаченко Юлия - мама Лизы
2:30
3x400 м
9-10 лет, 20”
399 Кунда Мария
5:16
443 Иванов Александр
3:47
9-10 лет, 24”
416 Головко Екатерина
3:47
430 Крамар Дмитрий
3:51
436 Войцович Григорий
3:51
444 Усов Даниил
3:51
9-10 лет, 26”
424 Сандалова Диана
3:47
237 Колобов Илья
3:30
3x650 м
11-13 лет, 24”
466 Коба Ольга
6:09
481 Лыпник Сергей
4:55
11-13 лет, 26”
476 Тимонтеева Маргарита
4:53 <AR>
508 Николаев Богдан
4:37
11-13 лет, 28”
479 Любарская Мария
5:15 <AR>
516 Чижаковский Александр
4:23
Поздравляем рекордсменов! Так держать!
AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату
Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"
Додано: 22.5.12 11:09
Sveta
Десятая детская велогонка "Мы - чемпионы!"
следующая
Рекорды трасс 19-20 мая 2012 года
1x230 м
Беговел 3 года и младше, 8"
017 Молотай Мария
2:04 <AR>
028 Вишневский Тимур
1:43 <AR>
Беговел 3 года и младше, 10"
020 Островский Роман
2:07 <AR>
Беговел 3 года и младше, 12"
032 Романюк Татьяна
1:20 <AR>
030 Пашковский Илья
1:17
Беговел 3 года и младше, 14"
033 Гусеев Гордей
1:38
Беговел 4 года, 12"
041 Лазарева София
2:30
036 Владимиров Олег
1:04 <ARR>
3 года и младше, 8"
042 Кузнецова Маргарита
4:11 <AR>
3 года и младше, 10"
051 Рыбка Софья
2:14 <AR>
3 года и младше, 12"
054 Рубиш Мария
2:33
053 Пурхало Кирилл
1:16
3 года и младше, 14"
062 Севковский Арсений
1:35
3 года и младше, 16"
074 Муравьева Анастасия
1:24 <AR>
075 Макаренко Александр
0:52 <AR>
4 года, 12"
089 Щербакова Екатерина
1:05 <AR>
607 Бондарчук Никита
1:06 <AR>
4 года, 14"
096 Буравлева Евгения
Артериум 1:17
083 Шимко Александр
1:01
4 года, 16"
122 Федусенко Мария
0:56
117 Михальчук Александр
Стрела 0:49
4 года, 20"
134 Иванух Анастасия
Артериум 2:14
135 Сёмка Артём
0:49
2x230 м
5 лет, 14"
155 Балаценко Никита
2:01 <AR>
5 лет, 18"
143 Бледная Дария
1:59
169 Кильдишев Станислав
Амигос 1:30
5 лет, 18"
146 Коваленко Вероника
1:48 <AR>
5 лет, 20"
149 Гордиенко Анна
Амигос 1:29 <AR>
195 Леськив Григорий
Украинка 1:23 <AR>
5 лет, 24"
132 Шевченко Мария
1:56 <AR>
211 Гаращенко Никита
1:30 <AR>
6 лет, 16"
226 Говенко Лилия
1:42
256 Лукьянов Артём
1:37
6 лет, 20"
231 Коваленко Анна
1:23
279 Белоконь Данил
1:17 <ARR>
6 лет, 24"
299 Лубинов Семён
1:25
2x400 м
7-8 лет, 16"
316 Уртаева Ева
3:53
345 Костянов Павел
3:18
7-8 лет, 20"
313 Шевчук Карина
2:45
426 Константинов Михаил
Артериум 2:21 <AR>
7-8 лет, 24"
337 Егорова Дарья
2:24 <AR>
438 Марусенко Тимофей
2:25
7-8 лет, 26"
342 Сокол Юлия
2:48 <AR>
461 Сандалов Иван
2:27
Мамы
514 Сёмка Оксана
2:22
3x400 м
9-10 лет, 20"
464 Нечваль Евгения
4:14 <AR>
501 Иванов Александр
3:44 <AR>
9-10 лет, 24"
484 Шуткова Елизавета
3:51
506 Коваленко Александр
3:29 <AR>
9-10 лет, 26"
492 Гарцилова Ольга
Артериум 3:42 <AR>
542 Билецкий Евгений
3:16 <AR>
3x650 м
11-13 лет, 20"
546 Ягельская Анастасия
5:39 <AR>
11-13 лет, 24"
548 Лукичёва Светлана
5:30
569 Лыпник Сергей
4:28 <AR>
11-13 лет, 26"
560 Тимонтеева Маргарита
4:47 <AR>
595 Федорчук Богдан
4:27
14 лет, 26"
597 Николаев Богдан
4:25
14 лет, 28"
602 Дзюбенко Максим
4:11
Поздравляем рекордсменов! Так держать!
AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату
Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"
Додано: 19.9.12 18:43
Sveta
Одиннадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!"
следующая
Рекорды трасс 8-9 сентября 2012 года
1x230 м
Беговел 3 года и младше, 8"
015 Гусеева Арина
2:39
005 Шибанов Михаил
3:49
Беговел 3 года и младше, 10"
025 Дитковский Егор
Бровары 1:21 <AR>
Беговел 3 года и младше, 12"
001 Копий Ева
Забирья 2:38
062 Евтушенко Святослав
Симферополь 1:10 <AR>
3 года и младше, 8"
043 Кметь Мария
3:19 <AR>
3 года и младше, 10"
045 Рыбка Софья
2:04 <AR>
3 года и младше, 12"
050 Писная Таисия
2:08
068 Климов Николай
1:18
3 года и младше, 14"
073 Дремлюженко Лев
Бровары 2:30
3 года и младше, 16"
080 Куликалова Анна
1:46
071 Сельянов Игорь
1:05
Беговел 4 года, 12"
103 Романюк Татьяна
1:16 <AR>
089 Пашковский Илья
1:14
Беговел 4 года, 14"
097 Гусеев Гордей
1:37 <AR>
4 года, 12"
106 Маркотенко Анастасия
1:25
110 Ружинский Артём
1:05 <AR>
4 года, 14"
117 Бондаренко Маргарита
2:08
118 Дебальчук Максим
0:58 <AR>
4 года, 16"
132 Егорова Анастасия
0:54
135 Кравчук Никита
0:45 <AR>
4 года, 20"
158 Кучеренко Никита
0:46 <AR>
2x230 м
5 лет, 12"
026 Попова Юлия
4:58
157 Ковтуцкий Игорь
3:33 <AR>
5 лет, 14"
160 Цесарская Дарья
2:31
192 Малиновский Антон
1:57 <AR>
5 лет, 16"
162 Ковальчук Маргарита
1:43
207 Бадеха-Корнилов Ярослав
1:35
5 лет, 18"
180 Мойсеенко Елизавета
1:50
227 Кириенко Богдан
Артериум 2:18
5 лет, 20"
183 Шама Зоряна
1:28 <AR>
236 Леськив Григорий
Украинка 1:19 <AR>
5 лет, 24"
187 Гетманец Мария
1:42 <AR>
6 лет, 14"
271 Балаценко Никита
2:30
6 лет, 16"
246 Моцная Анна
1:55
284 Макаренко Кирилл
1:37
6 лет, 18"
254 Коваленко Вероника
1:43 <AR>
285 Дремлюженко Давид
Бровары 2:14
6 лет, 20"
266 Коваленко Анна
1:22
291 Щербацкий Александр
1:17 <ARR>
6 лет, 24"
332 Мироненко Иван
1:17 <AR>
2x400 м
7 лет, 16"
250 Голодник Владимир
3:18 <ARR>
7 лет, 20"
392 Мирошник Дарья
2:43
286 Белоконь Данил
2:32
7 лет, 24"
244 Мельник Карина
Амигос 2:29 1 сек штраф - фс <AR>
367 Герасименко Назар
2:36
8 лет, 20"
401 Хлыщёва Елизавета
Стрела 2:42 <AR>
439 Трофимов Максим
2:26 <ARR>
8 лет, 24"
416 Горностай Мария
Амигос 2:23 <AR>
463 Войтишин Никита
2:22
8 лет, 26"
418 Шелудченко Дарина
2:37 <AR>
475 Сандалов Иван
Dream team 2:29
Мамы
471 Цисар Лана - мама Амигос
2:29
3x400 м
9-10 лет, 20"
480 Пекур Валентина
4:16
518 Дядюк Александр
4:24
9-10 лет, 24"
511 Вербицкая София
3:47
532 Захаренко Кирилл
3:31
9-10 лет, 26"
579 Гарцилова Ольга
Артериум 3:33 <AR>
577 Виниченко Евгений
3:28
3x650 м
11-13 лет, 20"
631 Петров Михаил
5:21 <ARR>
11-13 лет, 24"
583 Лукичёва Светлана
5:21
602 Гульчук Всеволод
5:22
603 Черевко Иван
5:22
11-13 лет, 26"
593 Мохнач Марта
4:37 <AR>
636 Устименко Кирилл
4:04 <AR>
14 лет, 26"
639 Федорчук Богдан
4:17
Поздравляем рекордсменов! Так держать!
AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату
Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"
Додано: 1.6.13 17:15
Sveta
Двенадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!"
следующая
Рекорды трасс 18-19 мая 2013 года
Для начала - не совсем рекорды Это выборка лучших результатов для каждой трассы. Возраст и пол - учтены, диаметр - нет. Сразу видно, на каком велике удобнее побеждать в том или ином возрасте.
1x230 м
Висоцька Олена 3
12 1:29 (біговел)
Мойсеєнко Артем 3
12 1:04 (велосипед без бокових колес)
Муравйова Анастасія 4
16 0:58 (велосипед)
Рябов Степан 4
16 0:49 (велосипед)
2x230 м
Шекера Ганна 5
20 1:30
Кучеренко Нікіта 5
20 1:25
Гордієнко Анна 6
20 1:27
Новицький Олесь 6
20 1:16
Щербацький Олександр 6
20 1:16
2x400 м
Сидоренко Анна 7
20 2:29
Васильєв Єгор 7
24 2:21
Мельник Каріна 8
24 2:22
Пузирін Дмитро 8
24 2:19
3x400 м
Горностай Марія 9
24 3:23
Третяк Антон 9
26 3:20
Шуткова Єлизавета 10
24 3:42
Захаренко Кирил 10
26 3:07
3x650 м
Гарцилова Ольга 11
26 4:39
Білецький Євгеній 11
26 4:30
Головко Катерина 12
26 4:34
Братко Богдан 12
26 4:44
Черевко Іван 12
26 4:44
Ніколаєв Денис 13
26 4:26+0:01*
Зеленяк Дмитро 13
26 4:27
---------------------
А теперь традиционные рекорды с учетом диаметра
1x230 м
Біговел 3 роки та молодше, 8"
015 Перегуда Мар'яна
1:45 <AR>
014 Шибанов Михайло
1:36 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
031 Толкун Єва
1:43
034 Дитковський Єгор
Бровари 1:19 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
064 Висоцька Олена
1:29
062 Сашенко Тарас
Проліски 1:13
Біговел 3 роки та молодше, 14"
066 Балицька Катерина
2:08 <AR>
3 роки та молодше, 12"
070 Онуфрієва Аліна
1:54+0:03*
075 Мойсеєнко Артем
1:04
3 роки та молодше, 14"
078 Нестерук Назар
Чайки Чайка 3:09
3 роки та молодше, 16"
087 Грипас Анастасія
Гостомель 1:57
092 Гончаренко Назар
1:22
3 роки та молодше, 18"
096 Новокщенов Іван
1:31 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
098 Піддубна Ярина
1:15 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
100 Романюк Тетяна
3:25
103 Коваленко Міхаіл
1:01 <AR>
4 роки, 12"
111 Рибка Софія
1:34
117 Пурхало Кирилл
1:01 <AR>
4 роки, 14"
122 Смирнов Єгор
1:04
4 роки, 16"
164 Муравйова Анастасія
Барси 0:58
162 Рябов Степан
0:49
4 роки, 18"
165 Гурчанова Єлизавета
Порцелян 1:59
2x230 м
5 років, 12"
185 Дубовий Іван
2:01 <AR>
5 років, 14"
167 Буравльова Євгенія
Артеріум 2:24 <AR>
187 Руднєв Євгеній
Артеріум 2:04
5 років, 16"
176 Щербакова Єкатерина
1:37
208 Ковальов Марк
Чайки 1:29
5 років, 18"
132 Бєльска Зоя
4:35
5 років, 20"
181 Шекера Анна
Молнія 1:30
226 Кучеренко Нікіта
1:25
5 років, 24"
237 Костюк Клим
1:29 <AR>
6 років, 16"
246 Блєдна Дарія
1:39
266 Борисов Олександр
1:33
275 Марич Дмитро
1:33
6 років, 18"
248 Коваленко Вероніка
Боярка 1:31 <AR>
6 років, 20"
257 Гордієнко Анна
Амігос 1:27
245 Новицький Олесь
1:16 <AR>
323 Щербацький Олександр
1:16 <AR>
6 років, 24"
264 Кравченко Ніна
1:31
339 Скала Емір
1:20
2x400 м
7 років, 16"
345 Лесечко Катерина
3:28
365 Косюк Артем
3:26
7 років, 20"
354 Сидоренко Анна
Вишневе 2:29 <AR>
371 Лещенко Кирил
2:26
7 років, 24"
363 Горобцова Карина
2:44
435 Васильєв Єгор
Молнія 2:21 <AR>
8 років, 20"
439 Головко Анна
Барси 2:41 <AR>
8 років, 24"
450 Мельник Каріна
Амігос 2:22 <AR>
510 Пузирін Дмитро
2:19 <AR>
8 років, 26"
460 Шевчук Каріна
2:27 <AR>
518 Михальчук Олексій
Стріла 2:26
Мами, 26"
240 Горностай Марина - мама Маші
2:15
3x400 м
9-10 років, 20"
533 Ремінна Катерина
4:08 <AR>
585 Романюк Іван
3:53
9-10 років, 24"
544 Горностай Марія
Амігос 3:23 <AR>
599 Коваленко Євген
3:25 <AR>
9-10 років, 26"
573 Вишняк Софія
Молнія 3:28 <AR>
644 Захаренко Кирил
Молнія 3:07 <AR>
3x650 м
11-13 років, 20"
671 Іванов Олександр
4:58 <AR>
11-13 років, 24"
651 Вербицька Софія
Барси 5:12
676 Святненко Нікіта
4:49
11-13 років, 26"
665 Головко Катерина
Барси 4:34 <AR>
699 Ніколаєв Денис
4:26 +0:01*
700 Зеленяк Дмитро
4:27
Поздравляем рекордсменов! Так держать!
AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату
Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"
Додано: 24.9.13 16:06
Sveta
Тринадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!"
следующая
Рекорды трасс 14-15 сентября, 5 октября 2013 года
Эта гонка в связи с погодными условиями не была щедра на рекорды. Трасса тяжелая (особенно во второй день после дождя), вязкая и несколько удлиненная из-за многочисленных объездов луж. Все старались ехать аккуратно, чтобы избежать падений... Тем не менее, один из основных рекордов обновлен! Поздравляем гостя из Беларуси. Остальные рекорды - это новая трасса 100 м и новые диаметры в категории.
100 м
Біговел 3 роки та молодше, 6"
044 Новiков Давiд
2:19 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
008 Гусєєва Арина
0:35 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
004 Моркотун Євгенія
0:44 <AR>
002 Жидков Іван
0:39 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
020 Швець Вероніка
0:39 <AR>
022 Добриця Олександр
Вишгород 0:28 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 14"
014 Олексенко Каріна
2:00 <AR>
3 роки та молодше, 10"
040 Костенко Єлизавета
Порцелян 2:04 <AR>
3 роки та молодше, 12"
041 Шкребко Дар'я
1:00 <AR>
035 Рябошапка Кирило
0:32 <AR>
3 роки та молодше, 16"
039 Грипас Анастасія
Гостомель 0:42 <AR>
032 Кіпчук Костянтин
0:32 <AR>
1х230 м
Біговел 3 роки та молодше, 8"
105 Тищенко Юлія
3:17
Біговел 3 роки та молодше, 10"
096 Макейчик Марія
1:45
094 Кужель Сергій
2:04
Біговел 3 роки та молодше, 12"
074 Сіунова Єлизавета
1:52
093 Шаповал Тимофій
1:13
3 роки та молодше, 12"
125 Онуфрієва Аліна
2:50
110 Марич Федір
Форсаж 1:18
3 роки та молодше, 14"
111 Балицька Катерина
1:56
118 Шекера Максим
Молния 1:43
3 роки та молодше, 16"
039 Грипас Анастасія
Гостомель 1:54
132 Гордієнко Андрій
Амігос 1:00
Біговел 4 роки, 10"
124 Фетисенко Вікторія
1:27
Біговел 4 роки, 12"
121 Калина Вероніка
1:21
128 Шустинський Вадим
1:24+
0:01
Біговел 4 роки, 14"
204 Лазарєва Софія
1:45
4 роки, 10"
150 Дитковський Єгор
Бровари 1:14 <AR>
4 роки, 12"
149 Рибка Софія
1:39
087 Павлюков Михайло
Васильків 1:08
4 роки, 14"
171 Бобко Віктор
1:09
4 роки, 16"
158 Давидченко Алiна
1:02+
0:01
193 Клімов Микола
0:49
4 роки, 20"
73 Тарасенко Олексій
Гомель, Беларусь 0:45 <AR>
2х230 м
5 років, 12"
213 Єрмак Анна
2:39
5 років, 14"
214 Бондаренко Маргарита
4:30
303 Дида Ігор
2:48
5 років, 16"
126 Едокова Єкатерина
2:08
247 Романюк Тимофій
Форсаж 1:50
5 років, 18"
233 Волинець Ірина
Шалені бджілки 2:02
281 Iжовський Олексiй
2:54 <AR>
5 років, 20"
236 Володимиренко Анна
1:46
119 Шекера Анна
Молния 1:46
211 Кравчук Нікіта
1:29
6 років, 16"
311 Терещенко Віра
1:51
339 Зав'ялов Максим
1:42
6 років, 20"
316 Ковальчук Маргарита
1:41
385 Борисов Олександр
1:26
6 років, 24"
174 Біляченко Єва
Харків First Bike Club 1:45
228 Акішев Нікіта
1:32
2х400 м
7 років, 16"
403 Мединська Діна
3:54
421 Бондар Філіп
4:49
7 років, 18"
404 Коваленко Вероніка
Боярка 4:12 <AR>
7 років, 20"
413 Сидоренко Анна
Вишневе 2:42
429 Щербацький Олександр
2:36
7 років, 24"
415 Гордієнко Анна
Амігос 2:51
468 Дзюба Владислав
2:41
7 років, 26"
486 Гуз Андрій
3:02
8 років, 20"
497 Тарасенко Вікторія
2:56
518 Голоднік Володимир
2:54
8 років, 24"
510 Квіташ Вероніка
Молния 2:32
551 Шекера Артем
Молния 2:56
8 років, 26"
581 Чигрин Артем
2:59
Мами
250 Вишняк Юлія - мама Ігоря та Софії
2:43
Тата
668 Шевченко Антон - тато Марії
2:39 <AR>
3х400 м
9 років, 20"
610 Романюк Іван
Форсаж 5:13
9 років, 24"
595 Юдіна Ульяна
Angara.in.ua 4:59
630 Коваленко Євген
4:45
9 років, 26"
602 Вишняк Софія
Молния 4:22+
0:01
645 Третяк Антон
4:55
10 років, 20"
670 Аксьонов Данило
5:47
10 років, 22"
652 Маслякова Анна
7:11 <AR>
10 років, 24"
657 Тімонтєєва Вікторія
4:41
683 Коваленко Олександр
4:28
10 років, 26"
666 Горностай Марія
Амігос 4:21
693 Захаренко Кирил
Молния 4:03
11 років, 24"
659 Юдіна Альона
Angara.in.ua 4:56
11 років, 26"
669 Борисенко Анна
4:47
3x650 м
11-14 років, 20"
140 Бааджи Андрій
6:22
11-14 років, 24"
51 Юдіна Ульяна
Angara.in.ua 5:26
11-14 років, 26"
61 Мохнач Марта
4:48
62 Устименко Кирило
4:05
2x650 м - вперше
Мами
53 Нєстерова Вікторія
3:07 <AR>
Тата
53 Юдін Руслан
2:37 <AR>
Поздравляем рекордсменов! Так держать!
AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату
Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"
Додано: 21.4.14 20:57
Sveta
Чотирнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
наступні
Рекорди трас 26 квітня, 17-18 травня 2014 року
Рекорди є! Особливо вагомі - на популярних діаметрах, їх встановити не так й легко! Але декому;) вдалося ще й значно підняти планку рекорду. Вітаємо Горностай Марію (10 26") та її тата за чудову підготовку, неймовірний скачок з 3:42 на 3:04 на трасі 3х400 м! Вітаємо також Щербацького Олександра (8 24"), який поліпшив час на трасі 2х400 м майже на 10 секунд, та його маму й тата, що теж стали рекорсменами в перегонах батьків! Крім того, в деяких категоріях додались рекорди на менш поширених діаметрах. Нажаль не можемо порівняти з попередніми перегонами рекорди на "стометрівці", бо цього разу трасу відміряли дещо коротшу, тому до таблиці абсолютних рекордів кращі результати вноситися не будуть.
80 м
Біговел 3 роки та молодше, 8"
007 Юркова Юлія
2:34
053 Голець Давид
0:48
Біговел 3 роки та молодше, 10"
010 Моркотун Євгенія
0:25
039 Олійник Крістіан
0:32
Біговел 3 роки та молодше, 12"
013 Швець Вероніка
0:23
048 Пустовойт Артемий
0:19
Біговел 3 роки та молодше, 14"
002 Олексенко Каріна
HAPPY KIDS 1:13
Біговел 3 роки та молодше, 16"
016 Дядюк Єлизавета
0:27
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
051 Акішева Кіра
0:31
060 Говоров Гліб
0:35
велосипед 3 роки та молодше, 14"
619 Рудиченко Ганна
0:29
велосипед 3 роки та молодше, 16"
055 Горбатенко Поліна
0:28
042 Мироненко Антон
0:33
1х230 м
Біговел 3 роки та молодше, 10"
091 Шувалова Мар'я Калита, Київської
1:31
Біговел 3 роки та молодше, 12"
066 Толкун Єва
1:23
086 Кулик Ілля
1:06 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
89 Мальцева Софія
SCOTT RC 1:20 <ARR>
94 Журавльов Іван
1:02
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
97 Кондратенко Денис
1:06
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
92 Тищенко Юлія
2:42
102 Плескун Кирил
1:03
Біговел 4 роки, 10"
079 Фетисенко Вікторія
1:08 <AR>
115 Жидков Іван
1:18 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
107 Борса Ольга
1:14 <AR>
134 Шаповал Тимофій
1:02
Біговел 4 роки, 14"
113 Лазарєва Софія
1:23 6 років
Велосипед 4 роки, 12"
160 Онуфрієва Аліна
1:56
169 Горобей Станіслав
1:07
Велосипед 4 роки, 14"
141 Балицька Катерина
1:20
159 Горобцов Олександр
0:56 <AR>
Велосипед 4 роки, 16"
152 Сурма Марія
1:04
174 Гордієнко Андрій
Амігос 0:48
Велосипед 4 роки, 18"
193 Сташкевич Андрій
0:57 <AR>
Велосипед 4 роки, 20"
180 Кривенко Іван
0:49
2х230 м
5 років, 12"
205 Стулікова Ема
2:28 <AR>
220 Єгоров Єгор
2:05 біговел!
5 років, 14"
224 Малюженко Захар
1:56 <AR>
5 років, 16"
212 Романюк Тетяна
1:49
235 Васильєв Георгій
1:27
5 років, 18"
267 Павлюков Іван
Васильків 1:53:30 <AR>
5 років, 20"
199 Григор'єва Вероніка
1:40
275 Клімов Микола
1:25+0:01*
283 Свінцов Лев
1:26
5 років, 24"
219 Давидченко Алiна
1:42 <AR>
290 Летун Олексій
1:47
6 років, 16"
302 Щербакова Єкатерина
1:32
342 Холод Михайло
1:30 <AR>
6 років, 18"
306 Волинець Ірина
Шалені бджілки 1:59
345 Поповиченко Володимир
1:40
6 років, 20"
319 Шекера Анна
Молнія 1:17 <AR>
380 Ковальов Марк
Чайки 1:18
6 років, 22"
139 Боженко Іванна
2:05 <AR>
6 років, 24"
326 Швець Надія
1:29
394 Кравчук Нікіта
1:16 <AR>
2х400 м
7 років, 16"
405 Терещенко Віра
3:38
434 Якимишен Владислав
3:38
7 років, 20"
420 Мухіна Ліна
3:20
442 Бадеха-Корнілов Ярослав
2:36
7 років, 24"
430 Гордієнко Анна
Амігос 2:41
476 Кільдишев Станіслав
Амігос 2:27
7 років, 26"
497 Гультай Станіслав
3:11
8 років, 16"
498 Вишневська Софія
3:48 <AR>
8 років, 20"
506 Щаслива Юлія
2:54
531 Вiнiченко Олексiй
2:42
548 Луць Денис
2:42
8 років, 24"
511 Коваленко Анна
2:22 <ARR>
550 Щербацький Олександр
2:16 <AR>
8 років, 26"
324 Пінчук Світлана
3:48
591 Гуз Андрій
2:31
Мами
237 Щербацька Марина
2:31
3х400 м
9 років, 20"
594 Балицька Анна
4:21
623 Горбатенко Владислав
4:05
9 років, 24"
613 Квіташ Вероніка
Молнія 3:36
661 Моркотун Артем
3:33
9 років, 26"
615 Мельник Каріна
Амігос 3:44
670 Васильєв Федір
Дніпропетровськ 3:29
10 років, 20"
684 Ремінна Катерина
4:12 <AR>
704 Шестопалов Дмитро
4:12+0:03*
10 років, 24"
701 Святненко Дарія
3:53+0:01*
728 Тютюнник Іван
3:24 <AR>
10 років, 26"
666 Горностай Марія
Амігос 3:04 <AR>
749 Захаренко Кирил
Молнія 3:15
3x650 м
11-14 років, 20"
667 Юмина Анна
Артеріум 5:54
11-14 років, 24"
696 Тімонтєєва Вікторія
5:25
234 Щербацький Олександр
4:52
11-14 років, 26"
205 Юдіна Ульяна
Angara.in.ua 4:50
707 Хоменко Андрій
Спринт 4:22
2x650 м
Мами
б/н Локшина Юлія
3:11
Тата
б/н Щербацький Андрій
2:29 <AR>
Вітаємо рекордсменів! Так тримати!
AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату
Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"
Додано: 18.10.14 15:26
Sveta
П'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
наступні
Рекорди трас 6-7 версеня, 4 жовтня 2014 року
80 м
Біговел 3 роки та молодше, 10"
027 Копейчикова Єва
0:29
029 Будь Володимир
0:27 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
053 Шишкова Емілія
0:28
052 Слуцький Єгор
0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
026 Олексенко Каріна
HAPPY KіDS 0:40 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 16"
055 Дядюк Єлизавета
0:22:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 8"
057 Черненко Мария
Артеріум 1:02 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
060 Нешта Анастасія
Лідер 0:24 <AR>
063 Нешта Денис
Лідер 0:22:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
040 Соколовський Назар
0:26 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
071 Данілова Ілона
0:34
078 Пасічник Гліб
Коростень, Житомирської 0:22 <AR>
1х230 м
Біговел 3 роки та молодше, 10"
081 Розумяк Ангеліна
1:55
104 Щур Назар
Горенка, Київської 1:17 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
086 Яроцька Катерина
1:10 <AR>
103 Кирич Юрій
1:07
Біговел 3 роки та молодше, 14"
108 Стойкевич Дмитро
1:18 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
113 Войтішина Поліна
1:14 <AR>
127 Рец Володимир
1:33
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
117 Шелест Юрій
1:10
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
118 Копій Єва
Забір'я, Київської 1:22 <AR>
109 Луценко Олексій
1:01
Велосипед 3 роки та молодше, 20"
128 Мальцева Софія
SCOTT RC 0:58 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
136 Фетисенко Вікторія
1:11
Біговел 4 роки, 12"
135 Гулий Катерина
1:10 <AR>
140 Владимиров Андрій
1:02
152 Галатін-Павловський Олексій
1:02
Біговел 4 роки, 14"
159 Гриценко Артем
1:07 <AR>
Велосипед 4 роки, 12"
162 Шкребко Дар'я
1:15
198 Жидков Іван
1:06
Велосипед 4 роки, 14"
168 Балицька Катерина
1:16
200 Моргун Ілля
Dream team 0:55 <AR>
Велосипед 4 роки, 16"
186 Куценко Маргарита
0:57
232 Гордієнко Андрій
Амігос 0:47
Велосипед 4 роки, 18"
236 Сташкевич Андрій
0:57 <ARR>
Велосипед 4 роки, 20"
190 Савіна Софія
0:55 <AR>
239 Шаповал Тимофій
0:48
2х230 м
5 років, 14"
246 Гуз Софія
2:53
262 Лахман Максим
Райдуга 2:03
5 років, 16"
251 Губарєва Олександра
1:45
292 Бірюк Дмитро
1:30
5 років, 18"
256 Купрієнко Злата
Софіївська Борщагівка, Київської 1:42 <AR>
304 Павлюков Іван
Васильків, Київської 1:41 <AR>
5 років, 20"
258 Хаврюченко Поліна
1:37
318 Лубнін Тихон
1:20
5 років, 24"
330 Лукашкін Кирил
1:33
6 років, 16"
151 Едокова Єкатерина
1:42
370 Цаль Андрій
1:28 <AR>
6 років, 18"
342 Волинець Ірина
Шалені бджілки 1:37
6 років, 20"
347 Чепьолкіна Вероніка
Dream team 1:19
420 Петренко Дмитро
1:18
6 років, 24"
189 Едокова Софія
1:22
425 Костюк Клим
Турбо 1:22
2х400 м
7 років, 16"
433 Щербакова Єкатерина
3:05 <AR>
465 Мар'єнко Євгеній
Амігос 3:04 <AR>
7 років, 20"
449 Юрченко Валерія
2:45
486 Борисов Олександр
2:28
7 років, 24"
459 Коваленко Карина
2:40
506 Ковальов Марк
Чайки, Київської 2:17 <AR>
7 років, 26"
536 Гультай Станіслав
3:08
8 років, 20"
537 Сулацкова Уляна
Вишневе, Київської 2:41 <AR>
567 Клименко Григорій
Dream team 2:31
570 Авдєєнко Дмитро
2:31
8 років, 24"
554 Коваленко Анна
2:20 <AR>
607 Єфремов Максім
2:23
8 років, 26"
557 Москаленко Софія
2:49
612 Китайчук Іван
2:23 <AR>
Мами
414 Щербацька Марина - мама Саші
2:19
3х400 м
9 років, 20"
617 Засоба Олена
4:05 <AR>
650 Бондарчук Даніїл
3:43 <AR>
9 років, 24"
635 Квіташ Вероніка
Молнія 3:32
633 Пасальська Поліна
3:32
652 Щербацький Олександр
Мирний атом 3:21 <AR>
9 років, 26"
632 Арістова Анастасія
Соколята 3:45
688 Гриньов Богдан
3:30
10 років, 20"
696 Малютіна Олександра
4:57
713 Бойчук Максим
4:14
10 років, 24"
700 Мнухіна Марина
3:42 <ARR>
725 Коваленко Євген
3:18 <AR>
10 років, 26"
666 Горностай Марія
Амігос 2:58:30 <AR>
736 Третяк Антон
3:12
3x650 м
11-14 років, 20"
527 Журинський Олександр
Доманівка, Миколаївської Славія 5:28
11-14 років, 24"
044 Зацепіна Єлизавета
5:32
595 Святненко Нікіта
4:51
11-14 років, 26"
495 Горностай Марія
Амігос 4:32 <AR> (
4:21:30 в заїзді "Зухвалі")
733 Коливай Дмитро
4:12
2x650 м
Мами
632 Пилипенко Анна - мама Льоні
2:53 <AR>
Тата
619 Щербацький Андрій - тато Саші
2:25 <AR>
Вітаємо рекордсменів! Так тримати!
AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату
Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"
Додано: 16.8.15 08:57
Sveta
ШІстнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
наступні
Рекорди трас 25, 26 квітня, 16-17 травня 2015 року
Цього разу значно оновилася таблиця рекордів у чотирирічних беговелістів. Вітаємо рекорсменів, окремо тих, яким вдалося оновити рекорди на "масових" діаметрах у категорії, тобто там, да завжди є значна конкуренція - Замковой Ярослав, Яроцька Катерина, Володимиров Андрій, Кільдишев Станіслав, Пасальська Поліна.
80 м
Біговел 3 роки та молодше, 6" ці рекорди поставлені за допомогою батьків, тому в таблицю абс.рекордів не вносяться
010 Гречана Софія
0:49
009 Круковський Гліб
1:27
Біговел 3 роки та молодше, 8"
023 Гута Емілія
0:39 <AR>
073 Лозівський Тимофій
0:33 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
075 Юсім Аріна
0:29
084 Гоменюк Ростислав
Амігос 0:21 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
113 Бучкова Анна
0:24
100 Манзюк Роман
0:23
115 Мусієнко Дмитро
0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
129 Костюченко Сабріна
0:28 <AR>
130 Кравчинський Емiль
0:24:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 8"
132 Короченцева Анастасiя
0:43 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
134 Писарев Родіон
Вишневе, Київської 0:54:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
143 Патлай Поліна
0:31
140 Замковой Ярослав
Райдуга 0:21 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
146 Щокова Аліна
0:33
145 Логущенко Антон
0:28
1х230 м
Біговел 3 роки та молодше, 8"
003 Дубова Варвара
2:44
048 Сильченко Назар
2:06
Біговел 3 роки та молодше, 10"
014 Боріна Катерина
2:27
009 Скомаровський Петро
1:24
Біговел 3 роки та молодше, 12"
022 Троцко Богдана
1:20
059 Швець Ілля
1:10
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
062 Черненко Марія
Артеріум 3:17
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
064 Олійник Валерія
2:44
065 Гоменюк Ростислав
Амігос 1:34
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
070 Гортопан Олексій
Лідер 1:58
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
073 Баліцька Кіра
1:34
072 Поліщук Роман
1:02
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
227 Бейко Марія
2:31 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
082 Моркотун Євгенія
1:16
084 Горбенко Егор
1:06 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
104 Яроцька Катерина
1:05 <AR>
107 Володимиров Андрій
0:55 <AR>
Біговел 4 роки, 14"
290 Гримайловська Злата
1:08 <AR>
121 Гриценко Артем
1:01 <AR>
Біговел 4 роки, 16"
016 Владіміров Ярослав
1:24 <AR>
Велосипед 4 роки, 12"
127 Лахман Еля
Райдуга 1:14
122 Нешта Денис
Лідер 1:32
Велосипед 4 роки, 14"
136 Рудиченко Ганна
1:26
135 Величко Михайло
0:58
Велосипед 4 роки, 16"
160 Лесик Домініка
0:58
186 Грицків Павло
0:48
Велосипед 4 роки, 20"
202 Мальцева Софія
SCOTT RC 0:56
201 Шелест Юрій
0:49
2х230 м
5 років, 12"
208 Герасименко Наталія
2:00 <AR>
5 років, 14"
209 Гуз Софія
1:57 <AR>
249 Лігерко Матвій
2:52
5 років, 16"
231 Кузнєцова Маргарита
1:52
256 Забродський Юрій
Олені 1:33
5 років, 18"
205 Дмитрук Катерина
1:49
288 Саранча Тимофій
1:32 <AR>
5 років, 20"
238 Куценко Маргарита
1:47
308 Гордієнко Андрій
Амігос 1:30
6 років, 14"
324 Дюденко Варвара
Бровари, Київської 1:55 <AR>
6 років, 16"
331 Романюк Тетяна
1:39+
0:01
361 Кайтановський Владислав
1:35
6 років, 18"
333 Криштофор Домiнiка
1:49
367 Павлюков Михайло
Васильків, Київської 1:42
6 років, 20"
344 Лєскова Ніка
1:34
390 Козачук Святослав
Молнія 1:22
6 років, 24"
349 Волжина Діана
1:26
408 Лубнін Тихон
1:14 <AR>
2х400 м
7 років, 16"
454 Холод Михайло
3:16
7 років, 18"
412 Волинець Ірина
Шалені бджілки 3:34 <AR>
7 років, 20"
413 Ручко Аврора
2:51
429 Федусенко Марія
2:51
491 Петренко Дмитро
2:36
7 років, 22"
438 Буравльова Євгенія
Артеріум 3:08 <AR>
7 років, 24"
446 Шекера Анна
Молнія 2:37
524 Ковальов Марк
Чайки, Київської 2:23
7 років, 26"
452 Бегеба Крістіна
Молнія 2:31 <AR>
8 років, 16"
555 Вдович Ілля
2:57
8 років, 20"
539 Машталір Вероніка
Олені 3:01
573 Бондар Філіп
2:37
8 років, 22"
576 Бондаренко Михайло
Артеріум 2:55 <AR>
8 років, 24"
549 Гордієнко Анна
Амігос 2:22
589 Кільдишев Станіслав
Амігос 2:16 <ARR>
8 років, 26"
615 Бабич Олександр
Лідер 2:35
Мами, 24"
146 Федоренко Катерина
2:38
Мами, 26"
393 Москаленко Ольга
2:21
3х400 м
9 років, 20"
625 Щаслива Юлія
4:19
655 Голоднік Володимир
3:38 <AR>
9 років, 24"
631 Сидоренко Анна
Вишневе, Київської 3:35
657 Щербацький Олександр
Мирний атом 3:25
9 років, 26"
639 Моцна Анна
4:08
699 Васильєв Єгор
Молнія 3:24
10 років, 20"
717 Горбатенко Владислав
4:05
10 років, 24"
568 Пасальська Поліна
3:38 <AR>
718 Кліменко Іван
Молнія 3:34
10 років, 26"
593 Квіташ Вероніка
Молнія 3:24
736 Шекера Артем
Молнія 3:32
3x650 м
11-14 років, 20"
724 Паламарчук Максим
Доманівка, Миколаївської Славія 5:12:30
11-14 років, 24"
702 Зацепіна Елизавета
4:59 <ARR>
715 Гуз Юлія
4:59(?)
722 Щербацький Олександр
Мирний атом 4:47
11-14 років, 26"
705 Юдіна Ульяна
Angara.іn.ua 4:39
770 Рибка Антон
Спринт 4:11
11-14 років, 29"
786 Іванов Сергій
Молнія 4:42
1x650 м
Мами, 26"
701 Трунова Тетяна
1:46
2x650 м
Зухвалі, 26"
771 Крамар Дмитро
3:00 <AR>
751 Третяк Антон
3:00 <AR>
Вітаємо рекордсменів! Так тримати!
AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату
Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"
Додано: 16.1.16 21:19
Sveta
Сімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
наступні
Рекорди трас 12-13 вересня, 3, 4 жовтня 2015 року
80 м допустима невелика похибка в абсолютному порівнянні часу між заїздами
Біговел 3 роки та молодше, 6"
006 Міщенко Анастасія
1:51
007 Нетребчук Остап
0:44 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
023 Коберська Маргарита
0:40
010 Клікун Адріан
0:29 <AR>
013 Чертополох Денис
0:29 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
037 Харитонова Марина
0:35
033 Коженко Семен
0:33
Біговел 3 роки та молодше, 12"
089 Троцко Богдана
Вишневе, Київської 0:20 <AR>
083 Боденко Дарій
0:17
Біговел 3 роки та молодше, 16"
108 Манзюк Роман
0:21 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
111 Гречана Софія
1:05
113 Ануфрієв Олег
0:24
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
117 Головань Всеволод
0:25 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
115 Озйолджу Катерина Гізем
0:36
091 Чемер Лев
0:21 <AR>
1х230 м
Біговел 3 роки та молодше, 8"
019 Гречний Максим
1:42
Біговел 3 роки та молодше, 10"
010 Юсім Аріна
1:34
011 Басараб Назар
1:20
Біговел 3 роки та молодше, 12"
042 Копилова Ніка
1:16
048 Маренець Єгор
1:13
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
077 Кривенко Дар'я
1:22
079 Іонов Андрій
1:16
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
122 Цвіль Дар'я
1:45 +0:03*
088 Баранов Тимур
1:11
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
090 Дмитрієнко Юлія
1:11 <AR>
098 Поліщук Роман
0:54
Велосипед 3 роки та молодше, 20"
100 Замковой Ярослав
Райдуга 0:54:30 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
103 Пахомов Андрій
1:19
Біговел 4 роки, 12"
119 Рябенко Єлизавета
0:59 <AR>
113 Швець Ілля
0:59
137 Козачок Євгеній
0:59
Велосипед 4 роки, 12"
142 Акішева Кіра
1:04 <AR>
143 Нешта Денис
Лідер 1:09
Велосипед 4 роки, 14"
147 Берест Іванна
1:11
141 Захарченко Анна
1:11
139 Кравчинський Еміль
0:55 <ARR>
Велосипед 4 роки, 16"
183 Лесик Домініка
Пісківка, Київської 0:52:30
178 Мельник Данііл
Амігос 0:48
192 Федчик Сергій
Білогородка, Київської 0:48
Велосипед 4 роки, 18"
206 Бейко Марія
1:32
207 Шевченко Максим
1:07
Велосипед 4 роки, 20"
218 Мальцева Софія
SCOTT RC 0:50 <AR>
216 Шелест Юрій
0:49
2х230 м
5 років, 12"
219 Лахман Еля
Райдуга 2:06
5 років, 14"
221 Коваль Марія
2:59
263 Карпенко Єгор
1:56 <ARR>
5 років, 16"
251 Дідок Дар'я
Гора, Київської 1:40
294 Вишняк Ігор
1:29
5 років, 18"
253 Перевертун Анна
Забуччя, Київської 1:44
304 Саранча Тимофій
1:31:30 <AR>
5 років, 20"
258 Куценко Маргарита
1:30
315 Кривенко Іван
1:27
322 Шаповал Тимофій
1:27
6 років, 14"
331 Гуз Софія
1:53 <AR>
6 років, 16"
337 Кучер Олександра
Артеріум 1:25 <AR>
138 Ромась Дамир
1:35
370 Бабич Дмитро
1:35
6 років, 18"
340 Криштофор Домініка
1:42
376 Семенець Даніїл
1:30 <AR>
6 років, 20"
351 Ручко Аврора
1:21 + 0:01*
398 Пурхало Кирил
1:17
6 років, 24"
360 Кершкова Глорія
1:25
421 Тарасенко Олексій
Гомель, Білорусь 1:11 <AR>
2х400 м
7 років, 16"
295 Данилюк Євген
3:12
7 років, 18"
434 Резніченко Поль Ілларіон
3:09 <AR>
7 років, 20"
104 Романюк Тетяна
2:58
204 Володимиренко Анна
2:58
430 Олєсов Данііл
Діти Світла 2:30
7 років, 24"
265 Шекера Анна
Молнія 2:22 <AR>
450 Кравчук Нікіта
2:22
7 років, 26"
472 Сонько Єгор
Турбо 2:35
8 років, 16"
473 Страковська Маргарита
5:35
504 Петровський Павло
Ірпінь, Київської 3:00
8 років, 20"
475 Ковальчук Маргарита
2:45
512 Пінчук Костянтин
Райдуга 2:32
8 років, 22"
529 Бондаренко Михайло
Артеріум 3:03
8 років, 24"
499 Терещенко Віра
2:31
533 Васильєв Назар
Молнія 2:27
531 Капрал Нікіта
2:27
8 років, 26"
569 Ручко Ілля
2:25
Мами, 24"
081 Зюкова Марія - мама Катерини
2:37 <AR>
Мами, 26"
082 Руда Оксана - мама Назарія
2:21
3х400 м
9 років, 20"
576 Гурбенко Марія
5:11
601 Авдєєнко Дмитро
4:04
9 років, 24"
589 Сидоренко Анна
Вишневе, Київської 3:39
635 Єфремов Максім
3:28
9 років, 26"
593 Москаленко Софія
4:04
639 Амбружевич Станіслав
Софіївська Борщагівка, Київська Артеріум 3:42
10 років, 18"
660 Чудаков Олександр
4:39 <AR>
10 років, 20"
661 Фурман Ілля
4:13
10 років, 24"
649 Терещенко Валерія
3:37 <AR>
665 Онуфрієнко Владислав
3:39
10 років, 26"
659 Квіташ Вероніка
Молнія 3:22
684 Шекера Артем
Молнія 3:22:30
3x650 м
11-14 років, 16"
729 Петровський Петро
Ірпінь, Київської 5:45 <AR>
11-14 років, 20"
701 Кожем'яка Ірина
Вишгород, Київської 6:47
11-14 років, 24"
704 Гуз Юлія
5:06
733 Шутий Богдан
4:51
11-14 років, 26"
712 Юдіна Ульяна
Angara.іn.ua 4:30 <AR> (в заїзді Зухвалих 4:28)
777 Хоменко Андрій
Спринт 3:49 <AR>
2x650 м
Мами, 26"
696 Щербацька Марина - мама Саші
3:18
Тата, 26"
697 Терещенко Віталій - тато Святослава
2:56
Зухвалі, 26"
779 Коливай Дмитро
2:35:30 <AR>
Вітаємо рекордсменів! Так тримати!
AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату
Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"
Додано: 2.6.16 08:15
Sveta
Вісімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
наступні
Рекорди трас 23, 24 квітня, 21-22 травня 2016 року
80 м
Біговел 3 роки та молодше, 6"
068 Слободенюк Поліна
Інфопульс 0:40 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
071 Куркіна Марта
0:28 <AR>
073 Саралiдзе Гiоргi
0:23 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
085 Семенець Яна
0:27
076 Чертополох Денис
0:21 <ARR>
087 Макарчук Іван
0:21 <ARR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
122 Петрусенко Олександра
0:22
132 Шеронов Олексій
0:21:30
Біговел 3 роки та молодше, 14"
56 Коберська Маргарита
0:33
138 Самойленко Олексій
0:21 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
074 Іванова Поліна
0:55
150 Кулешов Тимур
0:19 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
146 Соловйов Микита
0:32
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
147 Швидка Аріна
0:34
148 Яцульчак Максим
0:17 <AR>
1х230 м
Біговел 3 роки та молодше, 8"
002 Частникова Влада
1:37 <AR>
005 Прасол Макар
1:35 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
015 Лопатіна Катерина
1:52
013 Яроменок Маркіян
1:21
Біговел 3 роки та молодше, 12"
317 Тарасенко Еріка
1:14
055 Боденко Дарій
1:03 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 14"
065 Самойленко Олексій
1:17 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
073 Кривенко Дар'я
1:14
070 Пуликовський Мірослав 2
1:09
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
078 Слободенюк Поліна
Інфопульс 3:22
079 Сташкевич Олексій
1:48
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
083 Дмитрієнко Юлія
1:12
059 Сіренко Лев
1:10
Біговел 4 роки, 8"
087 Кругла Поліна
Інфопульс 1:42 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
088 Юсім Аріна
1:41:30
090 Мусієнко Денис
1:03 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
116 Петровська Софія
Ірпінь, Київської 1:22
112 Мусієнко Дмитро
0:53 <AR>
Біговел 4 роки, 14"
122 Стрижов Назар
Вишневе, Київської 1:16
Біговел 5 років, 12"
127 Ніколенко Анастасія
1:06:30 <AR>
050 Якименко Дмитро
0:56 <AR>
Велосипед 4 роки, 12"
137 Хомякова Ксенія
2:17
136 Іонов Андрій
1:16
Велосипед 4 роки, 14"
146 Медвідь Анастасія
2:25
143 Головань Всеволод
1:01
Велосипед 4 роки, 16"
174 Запорожко Ульяна
0:55
149 Швець Ілля
0:49
Велосипед 4 роки, 18"
182 Маренець Єгор
0:59
Велосипед 4 роки, 20"
187 Замковой Ярослав
Райдуга 0:48
2х230 м
5 років, 14"
193 Коваль Марія
2:04
225 Юревич Ярослав
2:07
5 років, 16"
211 Міхмель Вероніка
1:50
251 Сорокін Костянтин
Extreme Factory 1:29
5 років, 18"
215 Литвиненко-Коренюк Софія
Соколята 2:12
139 Рибачук Анатолій
1:59
5 років, 20"
220 Мальцева Софія
SCOTT RC 1:40
293 Кондратенко Денис
1:29
6 років, 14"
337 Кушнір Захар
Інфопульс 2:00
6 років, 16"
312 Артюх Мелана
1:45
346 Чайка Євген
1:28 <ARR>
6 років, 18"
359 Сташкевич Андрій
1:27 <AR>
6 років, 20"
329 Дідок Дар'я
Гора, Київської 1:25
369 Шепель Данііл
Бровари, Київської 1:24
377 Кривенко Іван
1:24
6 років, 24"
150 Доброван Софія
1:42
411 Васильченко Назар
Амігос 1:20
2х400 м
7 років, 14"
356 Батюшин Євгеній
3:39 <AR>
7 років, 16"
401 Сідаш Поліна
3:48
454 Текеянов Георгій
3:46
7 років, 18"
254 Чехова Поліна
Соколята 3:50
458 Павлюков Іван
Васильків, Київської 3:08 <AR>
7 років, 20"
264 Лагода Ніколь
2:51
486 Бірюк Дмитро
2:33
7 років, 24"
442 Ручко Аврора
2:28
517 Теліщук Максим
Молнія 2:35
7 років, 26"
452 Картун Іванна
3:15
520 Тарасенко Олексій
Гомель, Білорусь 2:17 <AR>
8 років, 16"
292 Шкорин Олександр
3:55
8 років, 20"
536 Бакай Вероніка
2:35 <AR>
569 Олесов Данііл
Діти Світла 2:27
8 років, 24"
549 Шекера Анна
Молнія 2:28
554 Швець Надія
Турбо 2:28
616 Пінчук Костянтин
2:20
8 років, 26"
558 Бегеба Крістіна
Молнія 2:22 <AR>
624 Петренко Дмитро
2:22 <AR>
Мами, 24"
419 Плінська Алла - мама Георгія
2:45:30
Мами, 26"
546 Водоп'янова Євгенія - мама Кіріла
2:16
3х400 м
9 років, 20"
627 Фоміних Марія
Лісовичі, Київської Стріла 4:36
654 Гайовий Костянтин
3:51
9 років, 22"
659 Бондаренко Михайло
Артеріум 4:36 <AR>
9 років, 24"
641 Гордієнко Анна
Амігос 3:44
676 Кільдішев Станіслав
Амігос 3:34
9 років, 26"
643 Соболєва Євгенія
4:20
699 Новіков Микита
Ірпінь, Київської Інфопульс 3:39
10 років, 20"
541 Потерлевич Дар'я
4:17
10 років, 24"
528 Сидоренко Анна
Вишневе, Київської 3:27 <AR>
522 Корольов Кирило
3:31
10 років, 26"
640 Сотнікова Марія
Молнія 3:18
758 Васильєв Єгор
Молнія 3:17
10 років, 28"
580 Чікіта Єлизавета
4:18 <AR>
760 Чікіта Родіон
3:28 <AR>
10 років, 29"
761 Носков Павло
3:01 <AR>
3х650 м
11-14 років, 24"
715 Зацепіна Єлизавета
5:15
736 Костенко Микита
Порцелян 4:53
11-14 років, 26"
716 Юдіна Ульяна
Angara.іn.ua 4:33
773 Рибка Антон
Спринт 4:00
11-14 років, 29"
766 Захаренко Кирил
Молнія 4:07 <AR>
2х650 м
Зухвалі, 26"
773 Рибка Антон
Спринт 2:31 <AR>
Мами, 26"
769 Погорецька Тетяна
3:51
Тата, 26"
б/н Щербацький Андрій
2:29
Студенти, 26"
735 Пархоменко Анастасія
3:35 <AR>
751 Ошурко Владислав
2:51 <AR>
Вітаємо рекордсменів! Так тримати!
AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату
Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"
Додано: 7.10.16 14:59
Sveta
Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
наступні
Рекорди трас 10-11 вересня, 1, 2 жовтня 2016 року
80 м
Біговел 3 роки та молодше, 6"
069 Юдіна Поліна
1:20
028 Жидков Михайло
1:01
Біговел 3 роки та молодше, 8"
091 Погуляйко Ксенія
0:33
097 Лахманець Нікіта
0:26:30
Біговел 3 роки та молодше, 10"
077 Товстик Анна
0:31
104 Чертополох Денис
0:24
Біговел 3 роки та молодше, 12"
126 Дяків Христина
0:27
021 Кулешов Тимур
0:23
141 Духовний Андрій
0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
58 Пєснєв Платон
0:58
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
201 Валевата Надія
0:32
045 Кулешов Тимур
0:16:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
298 Соколов Артем
0:21 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
435 Харитонова Марина
0:28:30
429 Кернасовський Орест
0:19:30
1х230 м
Біговел 3 роки та молодше, 8"
003 Демчук Поліна
Ірпінь 2:15
008 Сологуб Марк
1:17 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
009 Міщенко Анастасія
1:44
010 Ющук Поліна
1:44
017 Чертополох Денис
1:10+0:01* <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
071 Петрусенко Олександра
1:13
068 Бабенко Макар
1:07
Біговел 3 роки та молодше, 14"
075 Тарідонова Катерина
1:18 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
084 Кучер Євангеліна
Артеріум 1:17
341 Шумаєв Платон
1:19
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
089 Дубова Софія
1:48
087 Соколов Артем
1:05
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
094 Зимбицька Катерина
Інфопульс 1:43
095 Пуликовський Мірослав
0:52 <ARR>
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
096 Городецький Богдан
Інфопульс 2:48
Біговел 4 роки, 8"
098 Кругла Поліна
Інфопульс 1:36 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
100 Юсім Аріна
1:15 <ARR>
101 Малков Матвій
1:04
Біговел 4 роки, 12"
121 Шевцова Злата
Харків 1:04
126 Малюга Іван
Бровари 1:00
Біговел 4 роки, 14"
132 Стрижов Назар
Вишневе 1:12
Біговел 5 років, 10"
134 Майданчук Назарій
Макарів 1:06 <ARR>
Біговел 5 років, 12"
021 Місюра Марко
1:05
Велосипед 4 роки, 12"
143 Хомякова Ксенія
2:00
137 Клименчук Гордій
1:09
Велосипед 4 роки, 14"
153 Медвідь Анастасія
1:45
152 Чайковський Михайло
1:04
Велосипед 4 роки, 16"
197 Костюк Амалія
Турбо 0:49 <ARR>
195 Поліщук Роман
0:47
Велосипед 4 роки, 18"
200 Шепель Катерина
2:09
198 Маренець Єгор
0:51 <ARR>
Велосипед 4 роки, 20"
202 Кривенко Дар'я
0:55
205 Замковой Ярослав
Райдуга 0:47
2х230 м
Велосипед 5 років, 12"
208 Іванова Валентина
ВДНГ Молнія 2:35
Велосипед 5 років, 14"
242 Кочубей Кирило
1:51 <AR>
Велосипед 5 років, 16"
223 Войтішина Поліна
1:33 <AR>
278 Сорокін Костянтин
Extreme Factory UKR 1:26 <ARR>
Велосипед 5 років, 18"
004 Кривопляс Назар
1:33
Велосипед 5 років, 20"
020 Кухарчук Аліса
1:28 <ARR>
307 Федчик Сергій
Білогородка 1:22
Велосипед 6 років, 14"
342 Нестерук Назар
Чайки 2:00
Велосипед 6 років, 16"
320 Бойчук Марія
1:40
356 Чайка Євген
1:22 <AR>
Велосипед 6 років, 18"
326 Перевертун Анна
Забуччя 1:39
361 Саранча Тимофій
1:21:30 <AR>
360 Попович Святослав
Артеріум 1:27
Велосипед 6 років, 20"
334 Жукова Антоніна
1:23
392 Червінський Ілля
Васильків 1:19:30
Велосипед 6 років, 24"
413 Пащенко Андрій
Глеваха 1:24
2х400 м
Велосипед 7 років, 16"
210 Сердитко Поліна
3:20
416 Тацій Назар
3:33
Велосипед 7 років, 18"
241 Чехова Поліна
Соколята 3:30 <AR>
420 Євсеєв Олег
Артеріум 3:03 <AR>
Велосипед 7 років, 20"
287 Завалішина Радміла
2:45+0:01*
458 Петін Олексій
2:25
Велосипед 7 років, 24"
406 Весна Ева
ВДНГ Молнія 2:31
476 Сотніков Федір
ВДНГ Молнія 2:20
Велосипед 8 років, 20"
497 Володимиренко Анна
2:33 <AR>
527 Артюх Володимир
2:24 <AR>
Велосипед 8 років, 24"
510 Іванова Юлія
ВДНГ Молнія 2:33
557 Кравчук Нікіта
2:10 <AR>
Велосипед 8 років, 26"
521 Шекера Анна
ВДНГ Молнія 2:19 <AR>
581 Тарасенко Олексій
Гомель, Білорусь 2:05 <AR>
Мами, 24"
545 Плінська Алла
2:19 <AR>
Мами, 26"
583 Заяць Ірина
2:05 <AR>
3х400 м
Велосипед 9 років, 20"
591 Бакай Вероніка
3:39 <AR>
621 Бондарчук Нікіта
3:42
Велосипед 9 років, 24"
611 Черкас Ангеліна
3:31
651 Макаренко Максим
Біла Церква 3:12 <AR>
Велосипед 9 років, 26"
620 Іщук Ніна
4:00
669 Петренко Дмитро
3:10 <AR>
Велосипед 9 років, 29"
681 Заглада Мірон
4:13 <AR>
Велосипед 10 років, 24"
687 Сидоренко Анна
Вишневе 3:15 <AR>
706 Петренко Максим
Інфопульс 3:35
Велосипед 10 років, 26"
690 Сотнікова Марія
ВДНГ Молнія 3:05
588 Хоменчук Ярослав
3:21
3х650 м
Велосипед 11-14 років, 20"
703 Деменюк Софія
7:50
Велосипед 11-14 років, 24"
705 Сидоренко Анна
Вишневе 4:57 <AR>
753 Єременко Данило
4:52:30
Велосипед 11-14 років, 26"
737 Юдіна Ульяна
Мирний атом 4:20:30+0:01* <AR>
790 Рибка Антон
Спринт 3:53:30
Велосипед 11-14 років, 27,5-28"
733 Прокіпчук Катерина
ВДНГ Молнія 4:46 <AR>
789 Архипенко Максим
Кривий Ріг 3:48 <AR>
Велосипед 11-14 років, 29"
800 Клименко Назар
3:55 <AR>
2х650 м
Зухвалі, 26"
790 Рибка Антон
Спринт 2:33:30
Тата, 26"
780 Возняк Андрій
2:35
1х650 м
Мами, 26"
793 Нагорняк Нелля
1:37 <AR>
Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"
Додано: 3.6.17 18:03
Sveta
Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!"
наступні
Рекорди трас 22, 23 квітня, 20-21 травня 2017 року
80 м
Біговел 3 роки та молодше, 6"
089 Олесова Соломія
0:28 <AR>
090 Удовиченко Іван
0:30 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
066 Калюжна Аліса
0:28:30
097 Гаврилов Роман
0:27
Біговел 3 роки та молодше, 10"
020 Клімова Евеліна
Вишгород 0:42
105 Гладун Маркіян
0:25
111 Сосєдов Арсенiй
0:25
Біговел 3 роки та молодше, 12"
155 Чайка Крістіна
0:28
122 Андрусенко Северин
0:23
147 Головченко Іван
0:23
152 Клікун Адріан
0:23
157 Пунько Ярослав
0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
159 Коберська Маргарита
0:26 <AR>
158 Лисенко Даниїл
0:28
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
752 Валевата Надія
0:30
745 Фоміних Тимофій
Лісовичі Стріла 0:21
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
051 Маслов Ян
0:23
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
069 Товстик Анна
0:21 <AR>
082 Шамборовський Арсеній
0:19
1х230 м
Біговел 3 роки та молодше, 8"
007 Мущиніна Варвара
1:43
006 Слизьконіс Іван
Обухів 1:29
Біговел 3 роки та молодше, 10"
012 Синюгін Олег
Гатне 1:20
Біговел 3 роки та молодше, 12"
046 Классковська Ульяна
Мінськ Sportkids 1:08 <AR>
043 Чибеліс Даниіл
1:09
Біговел 3 роки та молодше, 14"
030 Конішевська Маргарита
2:03
069 Лисенко Даниїл
1:15 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
075 Василенко Зореслава
1:10 <AR>
071 Хасанов Адріан
Буча 1:31
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
077 Сапов Дмитрій
1:27
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
087 Нарбут Ольга
Ірпінь 1:39
084 Гудзь Олександр
0:56
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
088 Ільйова Влада
0:58 <AR>
Біговел 4 роки, 8"
089 Прасол Макар
1:12 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
090 Міщенко Анастасія
Діти Світла 1:29
095 Чертополох Денис
1:01 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
126 Тарасенко Еріка
1:02
119 Духовний Андрій
1:00
Біговел 4 роки, 14"
131 Тарідонова Катерина
1:11
130 Печков Єлисей
Мінськ Sportkids 1:06
Біговел 4 роки, 16"
132 Яроменок Маркіян
1:01 <AR>
Біговел 5 років, 12"
134 Кругла Поліна
Інфопульс 1:16
135 Гнатюк Данило
0:59
Біговел 5 років, 14"
138 Стрижов Назар
Вишневе 1:06
Велосипед 4 роки, 12"
151 Дубова Варвара
1:24
147 Делендик Тимофій
Інфопульс 1:11
Велосипед 4 роки, 14"
156 Слободенюк Поліна
Інфопульс 1:10:30
157 Макарчук Іван
1:04
Велосипед 4 роки, 16"
184 Чуб Злата
0:57
190 Шеронов Олексій
0:45 <ARR>
Велосипед 4 роки, 18"
201 Петрусенко Олександра
1:35
072 Рибалко Артур
0:52:30
Велосипед 4 роки, 20"
208 Кривенко Дар'я
1:13
205 Пуликовський Мірослав
0:42 <AR>
2х230 м
Велосипед 5 років, 12"
236 Малков Матвій
1:58 <AR>
Велосипед 5 років, 14"
212 Нестерук Анна
2:44
239 Чайковський Михайло
1:52
Велосипед 5 років, 16"
224 Патлай Поліна
1:42
182 Спіцин Матвій
1:32
Велосипед 5 років, 18"
226 Бейко Марія
2:45
286 Шкляренко Андрій
1:41
Велосипед 5 років, 20"
231 Мусієнко Олександра
1:33
307 Анніков Артем
ВДНГ Молнія 1:27
Велосипед 6 років, 16"
322 Толкун Єва
1:31
366 Кравець Владислав
1:38
Велосипед 6 років, 18"
325 Нічаєнко Анна
1:58
373 Іванець Марк
1:35
Велосипед 6 років, 20"
221 Кийкова Софія
1:25
269 Сорокін Костянтин
Дідорівка 1:13 <AR>
Велосипед 6 років, 24"
439 Курташов Кирило
1:20
2х400 м
Велосипед 7 років, 16"
446 Сурма Марія
3:34
479 Морозович Назар
Бровари 3:11
Велосипед 7 років, 18"
448 Соловйова Софія
3:00 <AR>
Велосипед 7 років, 20"
455 Жукова Антоніна
2:45
464 Дем'янець Єлізавета
2:45
502 Вишняк Ігор
2:26
Велосипед 7 років, 24"
470 Бєлєтєєва Анна
2:58
542 Васильченко Назар
Амігос 2:26
Велосипед 7 років, 26"
547 Данильчук Тимофій
2:25
Велосипед 8 років, 16"
582 Сарафінюк Марк
Бориспіль 2:51 <AR>
Велосипед 8 років, 18"
583 Буташ Михайло
3:13 <AR>
Велосипед 8 років, 20"
581 Лагода Ніколь
2:40
591 Петін Олексій
2:19 <AR>
Велосипед 8 років, 24"
578 Дегтяр Ніка
2:30
604 Сухонда Сергій
Форсаж 2:22
Велосипед 8 років, 26"
580 Мащенко Марiя
3:28
632 Заяць Андрій
2:16
Мами, 24"
149 Сайковська Тетяна
3:15
Мами, 26"
136 Заяць Іринаа
2:10
3х400 м
Велосипед 9 років, 20"
638 Малкова Майя
3:50
676 Бондарчук Нікіта
3:57
Велосипед 9 років, 24"
660 Швець Надія
Турбо 3:48
680 Кравчук Нікіта
Вишневе 3:26
Велосипед 9 років, 26"
667 Шекера Анна
ВДНГ Молнія 3:27 <AR>
514 Ружинський Артем
3:28 (
3:20 ПК)
Велосипед 10 років, 20"
596 Сопілка Максим
4:40
Велосипед 10 років, 24"
480 Міхненко Ангеліна
3:59
544 Бойко Денис
3:28
Велосипед 10 років, 26"
565 Сотнікова Марія
ВДНГ Молнія 3:04
646 Павлусь Юлiй
3:27
3х650 м
Велосипед 11-14 років, 20"
725 Шостак Дем'ян
7:24
Велосипед 11-14 років, 24"
703 Бабієнко Ксенія
6:11
763 Костенко Микита
Порцелян 4:44
Велосипед 11-14 років, 26"
709 Сидоренко Анна
Вишневе 4:52
779 Рибка Антон
Спринт 4:14
Велосипед 11-14 років, 27"
711 Прокіпчук Катерина
ВДНГ Молнія 5:01
784 Фомічов Андрій
PLSU 4:22 <AR>
Велосипед 11-14 років, 29"
757 Носков Павло
4:48
2х650 м
Зухвалі, 26"
779 Рибка Антон
Спринт 2:40
Тата, 26"
б/н Возняк Андрій
2:41
Мами, 24"
720 Клименчук Тетяна
4:03
Мами, 26"
721 Плескач Лілія
3:42
---------
Найкращий час на дистанціях:
1х230 м Пуликовський Мірослав 0:42 (велосипед 4 роки 20")
2х230 м Сорокін Костянтин 1:13 (6 років 20")
2х400 м Заяць Андрій 2:16 (8 років 26")
3х400 м Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 3:04 (10 років 26")
Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"
Додано: 23.9.17 14:51
Sveta
Двадцять перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 9-10 вересня, 30 вересня, 1 жовтня 2017 року
80 м
Біговел 3 роки та молодше, 6"
006 Виноградська Богдана 2:55
001 Іванов Єгор 2:17
Біговел 3 роки та молодше, 8"
007 Зуляк Марія 0:51
030 Куркін Марк 0:41
Біговел 3 роки та молодше, 10"
096 Кушнір Софія 0:31
094 Максименко Ігор 0:29
Біговел 3 роки та молодше, 12"
106 Шульга Анна 0:28
107 Морозов Євгеній 0:25
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
112 Величанська Вероніка 1:18 <ARN>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
115 Любуцін Данило 0:34
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
117 Корнієнко Віра 0:33
118 Данилiн Кирил 0:42
1х230 м
Біговел 3 роки та молодше, 8"
011 Гаврилов Роман 1:14 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
020 Корсанюк Денис Хотів, Київської 1:10 <ARR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
070 Ющук Поліна 1:14:30
067 Чибеліс Даниіл 1:07
075 Заєзжай Назарій Бровари, Київської 1:07
Біговел 3 роки та молодше, 14"
079 Павленко Артем Софіївська Борщагівка, Київської 1:29
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
019 Чумак Степан 1:06
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
084 Смірнов Борис 1:11
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
090 Товстик Анна 0:57 <AR>
095 Стогній Назар 0:52 <ARR>
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
098 Ільйова Влада 1:02
Біговел 4 роки, 8"
099 Омельченко Алiса 1:35 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
101 Коваленко Софія 1:49
Біговел 4 роки, 12"
113 Чайка Крістіна 1:11
129 Бабенко Макар 0:55
Біговел 4 роки, 14"
134 Тарідонова Катерина 1:04 <AR>
133 Гриценко Максим 1:18
Біговел 5 років, 12"
139 Кругла Поліна Інфопульс 1:04:30 <AR>
140 Гнатюк Данило 0:56 <ARR>
Велосипед 4 роки, 12"
143 Комелькова Анна Буча, Київської 1:25
144 Завалішин Яромир 1:04
Велосипед 4 роки, 14"
150 Дегтярьова Ніка 1:19
147 Марценюк Володимир 0:57
Велосипед 4 роки, 16"
164 Дяків Христина 0:55
189 Сакун Дмитро 0:46
Велосипед 4 роки, 18"
195 Гайнутдінов Георгій 1:13
Велосипед 4 роки, 20"
204 Пуликовський Мірослав 0:40
2х230 м
Велосипед 5 років, 12"
222 Нечушкін Михайло 2:53
Велосипед 5 років, 14"
207 Слободенюк Полiна 2:20
225 Чайковський Михайло 1:42 <AR>
Велосипед 5 років, 16"
209 Чуб Злата 1:44
270 Гром Іван 1:30
Велосипед 5 років, 18"
078 Цуркан Єгор Одеса 1:26 <AR>
Велосипед 5 років, 20"
220 Костюк Амалія Турбо 1:30
298 Іонов Андрій 1:19 <ARR>
Велосипед 6 років, 16"
325 Семко Дар'я 1:38
368 Ключніков Георгій 1:26
375 Щур Назар Горенка, Київської 1:26
Велосипед 6 років, 18"
337 Нічаєнко Анна 1:49
382 Кравчук Іван 1:38
Велосипед 6 років, 20"
353 Швець Вероніка Турбо 1:24
104 Якименко Дмитро 1:15
Велосипед 6 років, 24"
257 Школьний Лука 1:23
2х400 м
Велосипед 7 років, 16"
454 Соловйова Софія 3:01 <AR>
477 Баранівський Ілля 2:59 <AR>
Велосипед 7 років, 18"
456 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 3:38
486 Щербаков Іван 3:01 <AR>
Велосипед 7 років, 20"
468 Сіунова Єлизавета 2:42
519 Вишняк Ігор 2:23
Велосипед 7 років, 24"
472 Бєлєтєєва Анна 2:39
559 Сташкевич Андрій 2:24:30
Велосипед 7 років, 26"
481 Делано Деніел 2:24
Велосипед 8 років, 16"
563 Сурма Марія 3:18 <AR>
Велосипед 8 років, 20"
289 Дем'янець Єлізавета 2:27:30 <AR>
608 Петін Олексій 2:19 <ARR>
Велосипед 8 років, 24"
584 Алєксієнко Марія 2:15 <AR>
631 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 2:20
Велосипед 8 років, 26"
293 Городнікова Ольга 2:40
636 Криворучко Нікіта 2:26:30
Велосипед 8 років, 27.5"
637 Грініченко Роман 2:31 <ARN>
Мами, 24"
323 Прасол Юлія 3:28
Мами, 26"
321 Заяць Ірина 2:12
3х400 м
Велосипед 9 років, 18"
639 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 4:50 <ARN>
Велосипед 9 років, 20"
638 Лагода Ніколь 4:18:30
657 Волобуєв Михайло 3:40
Велосипед 9 років, 24"
333 Онищенко Каріна 3:56
667 Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 3:21
Велосипед 9 років, 26"
653 Шекера Анна ВДНГ Молнія 3:18
689 Ружинський Артем 3:23 (ПК - 3:14)
Велосипед 10 років, 20"
692 Малкова Майя 3:46 <AR>
712 Шостак Дем'ян 4:07
Велосипед 10 років, 24"
695 Швець Надія Турбо 3:41
724 Макаренко Максим Біла Церква, Київської 3:08 <AR>
Велосипед 10 років, 26"
706 Шевченко Марія 3:46:30
741 Нарійчук Олександр 3:14:30
Велосипед 10 років, 29"
743 Петренко Дмитро 3:08
3х650 м
Велосипед 10-14 років, 24"
701 Міхненко Ангеліна 6:03
754 Єременко Данило 4:53:30
Велосипед 10-14 років, 26"
727 Юдіна Ульяна 4:36
786 Шутий Богдан 4:15
Велосипед 10-14 років, 27.5"
714 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 4:33 <AR>
787 Фомічов Андрій PLSU 4:16 <AR>
Велосипед 10-14 років, 28"
771 Шиманський Антон 5:30
Велосипед 10-14 років, 29"
716 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 5:09 <ARN>
772 Шекера Артем ВДНГ Молнія 5:32
1х650 м
Мами, 26"
729 Зелінська Ірина - мама Філіпа нд
Мами, 27.5"
782 Сухонда Катерина - мама Сергія та Андрія нд
Тата, 26"
705 Гордієнко Олексій - тато Андрія та Ані 1:22 <ARN>
Тата, 27.5"
787 Фомичов Едуард - тато Андрія 1:28 <ARN>
Тата, 28"
771 Шиманський Олександр - тато Антона 1:27:30 <ARN>
2х650 м
Зухвалі, 26"
786 Шутий Богдан 2:57:30
AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
ARN - підкатегорія вперше
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату
---------
Найкращий час на дистанціях:
80м Морозов Євгеній 0:25 (біговел 3 роки 12")
1х230м Пуликовський Мірослав 0:40 (велосипед 4 роки 20")
2х230м Якименко Дмитро 0:54 (6 років 20")
2х400м Алєксієнко Марія 2:15 (8 років 24")
3х400м Макаренко Максим 3:08 (10 років 24") та Петренко Дмитро (10 років 29")
3х650м Шутий Богдан 4:15 (14 років 26")