Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Діти - наше майбутнє. Міцні діти - впевненість у майбутньому
Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 18.9.10 20:44

Швидкий перехід до таблиць рекордів:
Сьомі дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 11-12 вересня 2010 року
Восьмі дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 21-22 травня 2011 року
Дев'яті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 10-11 вересня 2011 року
Десяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 19-20 травня 2012 року
Одинадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 8-9 вересня 2012 року
Дванадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 18-19 травня 2013 року
Тринадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 14-15 вересня, 5 жовтня 2013 року
Чотирнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 26 квітня, 17-18 травня 2014 року
П'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 6-7 вересня, 4 жовтня 2014 року
Шістнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 25, 26 квітня, 16-17 травня 2015 року
Сімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 12-13 вересня, 3, 4 жовтня 2015 року
Вісімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 23, 24 квітня, 21-22 травня 2016 року
Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 10-11 вересня, 1, 2 жовтня 2016 року
Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 22, 23 квітня, 20-21 травня 2017 року
Двадцять перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 9-10 вересня, 30 вересня, 1 жовтня 2017 року

Результати перегонів "Ми - чемпіони!"

-----------------------------

Абсолютні рекорди трас
Четверті - Двадцять перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" весна 2009 року - осінь 2017 року
Використані наявні дані протоколів після введення реєстрації діаметрів коліс

Абсолютні рекорди трас

100 (80) м
Біговел 3 роки та молодше, 6"
Олесова Соломія 0:28 23.04.2017
Удовиченко Іван 0:30 23.04.2017
Біговел 3 роки та молодше, 8"
Куркіна Марта 0:28 24.04.2016
Саралiдзе Гiоргi 0:23 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 10"
Моркотун Євгенія 0:25 17.05.2014
Гоменюк Ростислав Амігос 0:21 26.04.2015
Чертополох Денис 0:21 24.04.2016
Макарчук Іван 0:21 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 12"
Троцко Богдана Вишневе 0:20 04.10.2015
Боденко Дарій 0:17 04.10.2015
Біговел 3 роки та молодше, 14"
Коберська Маргарита 0:26 23.04.2017
Самойленко Олексій 0:21 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 16"
Дядюк Єлизавета 0:22:30 06.09.2014
Манзюк Роман 0:21 04.10.2015

Велосипед 3 роки та молодше, 8"
Короченцева Анастасiя 0:43 26.04.2015
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
Величанська Вероніка 1:18 01.10.2017
Писарев Родіон Вишневе 0:54:30 26.04.2015
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
Нешта Анастасія Лідер 0:24 06.09.2014
Кулешов Тимур 0:16:30 01.10.2016
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
Рудиченко Ганна 0:29 17.05.2014
Соколов Артем 0:21 01.10.2016
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
Товстик Анна 0:21 23.04.2017
Яцульчак Максим 0:17 24.04.2016
Прихований текстпоказати
100 м (зараз трасу замінено на 80 м)

Біговел 3 роки та молодше, 6"
Новiков Давiд 2:19 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 8"
Гусєєва Арина 0:35 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 10"
Моркотун Євгенія 0:44 14.09.2013
Жидков Іван 0:39 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 12"
Швець Вероніка 0:39 14.09.2013
Добриця Олександр Вишгород 0:28 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 14"
Олексенко Каріна 2:00 14.09.2013

Велосипед 3 роки та молодше, 10"
Костенко Єлизавета Порцелян 2:04 14.09.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
Шкребко Дар'я 1:00 14.09.2013
Рябошапка Кирило 0:32 14.09.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
Грипас Анастасія Гостомель 0:42 14.09.2013
Кіпчук Костянтин 0:32 14.09.2013
1x230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
Частникова Влада 1:37 21.05.2016
Гаврилов Роман 1:14 09.09.2017
Біговел 3 роки та молодше, 10"
Єрмак Анна 1:26 21.05.2011
Чертополох Денис 1:10+0:01* 10.09.2016
Корсанюк Денис Хотів 1:10 09.09.2017
Біговел 3 роки та молодше, 12"
Классковська Ульяна Мінськ Sportkids 1:08 20.05.2017
Боденко Дарій 1:03 21.05.2016
Біговел 3 роки та молодше, 14"
Тарідонова Катерина 1:18 10.09.2016
Лисенко Даниїл 1:15 20.05.2017

Велосипед 3 роки та молодше, 8"
Кметь Марія 3:19 08.09.2012
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
Рибка Софія 2:04 08.09.2012
Павловський Михайло 3:07 10.09.2011
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
Василенко Зореслава 1:10 20.05.2017
Михальчук Олександр 1:00 10.09.2011
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
Гусєєва Марія 1:17 12.09.2009
Чернявський Єгор 1:03 12.09.2009
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
Товстик Анна 0:57 09.09.2017
Макаренко Олександр 0:52 19.05.2012
Пуликовський Мірослав 0:52 10.09.2016
Стогній Назар 0:52 09.09.2017
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
Ільйова Влада 0:58 20.05.2017
Новокщенов Іван 1:31 18.05.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 20"
Мальцева Софія SCOTT RC 0:58 06.09.2014
Замковой Ярослав Райдуга 0:54:30 12.09.2015

Біговел 4 роки, 8"
Омельченко Алiса 1:35 09.09.2017
Прасол Макар 1:12 20.05.2017
Біговел 4 роки, 10"
Піддубна Ярина 1:15 18.05.2013
Юсім Аріна 1:15 10.09.2016
Чертополох Денис 1:01 20.05.2017
Біговел 4 роки, 12"
Рябенко Єлизавета 0:59 12.09.2015
Мусієнко Дмитро 0:53 21.05.2016
Біговел 4 роки, 14"
Тарідонова Катерина 1:04 09.09.2017
Гриценко Артем 1:01 16.05.2015
Біговел 4 роки, 16"
Яроменок Маркіян 1:01 20.05.2017

Біговел 5 років, 10"
Фетисенко Вікторія 1:11 06.09.2014
Майданчук Назарій 1:06 10.09.2016
Біговел 5 років, 12"
Кругла Поліна Інфопульс 1:04:30 09.09.2017
Якименко Дмитро 0:56 21.05.2016
Гнатюк Данило 0:56 09.09.2017
Біговел 5 років, 14"
Стрижов Назар Вишневе 1:06 20.05.2017

Велосипед 4 роки, 10"
Дитковський Єгор Бровари 1:14 14.09.2013
Велосипед 4 роки, 12"
Акішева Кіра 1:04 12.09.2015
Пурхало Кирилл 1:01 18.05.2013
Велосипед 4 роки, 14"
Балицька Анна 1:08 30.05.2009
Моргун Ілля Dream team 0:55 06.09.2014
Кравчинський Еміль 0:55 12.09.2015
Велосипед 4 роки, 16"
Костюк Амалія 0:49 10.09.2016
Кравчук Нікіта 0:45 08.09.2012
Шеронов Олексій 0:45 20.05.2017
Велосипед 4 роки, 18"
Коваленко Вероніка 0:58 21.05.2011
Маренець Єгор 0:51 10.09.2016
Велосипед 4 роки, 20"
Мальцева Софія 0:50 12.09.2015
Пуликовський Мірослав 0:40 09.09.2017

2x230 м

5 років, 12"
Герасименко Наталія 2:00 16.05.2015
Малков Матвій 1:58 20.05.2017
5 років, 14"
Гуз Софія 1:57 16.05.2015
Чайковський Михайло 1:42 09.09.2017
5 років, 16"
Войтішина Поліна 1:33 10.09.2016
Білоконь Данило 1:26 21.05.2011
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 1:26 10.09.2016
5 років, 18"
Купрієнко Злата Софіївська Борщагівка 1:42 06.09.2014
Саранча Тимофій 1:31:30 12.09.2015
Цуркан Єгор Одеса 1:26 09.09.2017
5 років, 20"
Шама Зоряна 1:28 08.09.2012
Кухарчук Аліса 1:28 10.09.2016
Леськів Григорій Українка 1:19 08.09.2012
Іонов Андрій 1:19 09.09.2017
5 років, 24"
Давидченко Алiна 1:42 17.05.2014
Костюк Клим 1:29 18.05.2013

6 років, 12"
Демчишин Владислав 2:02 22.05.2010
6 років, 14"
Гуз Софія 1:53 12.09.2015
Бєльов Денис 1:48 30.05.2009
6 років, 16"
Кучер Олександра 1:25 12.09.2015
Чайка Євген 1:22 10.09.2016
6 років, 18"
Коваленко Вероніка Боярка 1:31 18.05.2013
Саранча Тимофій 1:21:30 10.09.2016
6 років, 20"
Шекера Анна Молнія 1:17 17.05.2014
Сорокін Костянтин Дідорівка 1:13 20.05.2017
6 років, 22"
Боженко Іванна 2:05 17.05.2014
6 років, 24"
Орлова Поліна 1:19 21.05.2011
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 1:11 12.09.2015
6 років, 26"
Бородін Нікіта 1:46 30.05.2009

2x400 м

7 років, 14"
Батюшин Євгеній 3:39 22.05.2016
7 років, 16"
Соловйова Софія 3:01 10.09.2017
Баранівський Ілля 2:59 10.09.2017
7 років, 18"
Соловйова Софія 3:00 21.05.2017
Щербаков Іван 3:01 10.09.2017
7 років, 20"
Сидоренко Анна Вишневе 2:29 19.05.2013
Константинов Михайло Артеріум 2:21 20.05.2012
7 років, 22"
Буравльова Євгенія Артеріум 3:08 17.05.2015
7 років, 24"
Шекера Анна Молнія 2:22 13.09.2015
Ковальов Марк Чайки 2:17 07.09.2014
7 років, 26"
Бегеба Крістіна Молнія 2:31 17.05.2015
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:17 22.05.2016

8 років, 16"
Сурма Марія 3:18 10.09.2017
Сарафінюк Марк 2:51 21.05.2017
8 років, 18"
Буташ Михайло 3:13 21.05.2017
8 років, 20"
Дем'янець Єлізавета 2:27:30 10.09.2017
Петін Олексій 2:19 21.05.2017, 10.09.2017
8 років, 22"
Бондаренко Михайло Артеріум 2:55 17.05.2015
8 років, 24"
Алєксієнко Марія 2:15 10.09.2016
Кравчук Нікіта 2:10 11.09.2016
8 років, 26"
Шекера Анна ВДНГ Молнія 2:19 11.09.2016
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:05 11.09.2016
8 років, 27.5"
Грініченко Роман 2:31

Мами, 24"
Плінська Алла 2:19 11.09.2016
Мами, 26"
Заяць Ірина 2:05 11.09.2016
Тата
Шевченко Антон 2:39 15.09.2013

3x400 м

9 років, 18"
Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 4:50 10.09.2017
9 років, 20"
Бакай Вероніка 3:39 11.09.2016
Голоднік Володимир 3:38 17.05.2015
9 років, 22"
Бондаренко Михайло Артеріум 4:36 22.05.2016
9 років, 24"
Горностай Марія Амігос 3:23 19.05.2013
Макаренко Максим Біла Церква 3:12 11.09.2016
9 років, 26"
Шекера Анна ВДНГ Молнія 3:18 10.09.2017
Петренко Дмитро 3:10 11.09.2016
9 років, 29"
Заглада Мірон 4:13 11.09.2016

10 років, 18"
Чудаков Олександр 4:39 14.09.2015
10 років, 20"
Малкова Майя 3:46 10.09.2017
Іванов Олександр 3:44 20.05.2012
10 років, 22"
Маслякова Анна 7:11 15.09.2013
10 років, 24"
Сидоренко Анна Вишневе 3:15 11.09.2016
Коваленко Євген 3:18 07.09.2014
Макаренко Максим Біла Церква 3:08 10.09.2017
10 років, 26"
Горностай Марія Амігос 2:58:30 07.09.2014
Захаренко Кирил Молнія 3:07 19.05.2013
10 років, 28"
Чікіта Єлизавета 4:18 22.05.2016
Чікіта Родіон 3:28 22.05.2016
10 років, 29"
Носков Павло 3:01 22.05.2016
Прихований текстпоказати
4x400 м (зараз трасу замінено на 3х650 м)

11-13 років, 24"
Тімонтєєва Маргарита 5:07 22.05.2010
Дюбург Олег 5:40 22.05.2010
11-13 років, 26"
Тімонтєєва Маргарита 4:49 12.09.2010
Михайленко Денис 4:19 22.05.2010

14-15 років, 26"
Сербін Анастасія 4:50 22.05.2010
Мінаєв Єгор 4:18 22.05.2010
3x650 м

11-14 років, 16"
Петровський Петро Ірпінь 5:45 03.10.2015
11-14 років, 20"
Ягельская Анастасия 5:39 20.05.2012
Лавринович Василь 4:38 12.09.2010
11-14 років, 24"
Сидоренко Анна Вишневе 4:57 01.10.2016
Липник Сергій 4:28 20.05.2012
11-14 років, 26"
Юдіна Ульяна Мирний атом 4:20:30+0:01* 01.10.2016
Хоменко Андрій Спринт 3:49 03.10.2015
11-14 років, 27"
Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 4:33 30.09.2017
Фомічов Андрій PLSU 4:16 30.09.2017
11-14 років, 28"
Архипенко Максим Кривий Ріг 3:48 01.10.2016
11-14 років, 29"
Сулацкова Уляна Вишневе 5:09 30.09.2017
Клименко Назар 3:55 01.10.2016

Зухвалі
Коливай Дмитро 4:13 25.04.2015

2x650 м

Зухвалі, 26"
Рибка Антон Спринт 2:31 23.04.2016

Мами, 24"
Клименчук Тетяна 4:03 22.04.2017
Мами, 26"
Пилипенко Анна 2:53 04.10.2014
Тата, 26"
Щербацький Андрій 2:25 04.10.2014

Студенти, 26"
Пархоменко Анастасія 3:35 23.04.2016
Ошурко Владислав 2:51 23.04.2016

1x650 м

Мами, 26"
Нагорняк Нелля 1:37 01.10.2016
Тата, 26"
Гордієнко Олексій 1:22 30.09.2017
Тата, 27.5"
Фомичов Едуард 1:28 30.09.2017
Тата, 28"
Шиманський Олександр 1:27:30 30.09.2017

Вітаємо рекордсменів! :volna: Ось такі орієнтири для тих, хто тренується!

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 18.9.10 20:57

Седьмая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 11-12 сентября 2010 года

1x230 м

Беговел, 3 года и младше, 12”
032 Полюхович Мартын 1:41
008 Хоменко Анна 1:42 <AR>
Беговел, 4 года, 12”
007 Полюхович Тарас 1:18 <AR>
009 Марьяш Александра 1:26 <AR>
3 года и младше, 12”
026 Фоминых Мария 1:20 <AR>
024 Нестеренко Дмитрий 1:27
3 года и младше, 14”
034 Бледная Дария 1:22
3 года и младше, 16”
049 Логин Николай 1:06
038 Короткая Анна 1:52
4 года, 12”
058 Загитов Андрей 1:08 <AR>
056 Кульчинская Соломия 1:40
4 года, 14”
061 Павловский Павел 1:03 <AR>
4 года, 16”
084 Чернявский Егор 0:53
064 Гордиенко Анна 0:58
4 года, 20”
051 Савенко Глеб 0:56

2x230 м

5 лет, 12”
095 Горобцова Карина 3:44 <AR>
094 Ульченко Максим 4:22 <AR>
5 лет, 16”
135 Ткачук Петр 1:32
116 Балицкая Анна 1:42
5 лет, 20”
148 Бахмет-Смоленский Илья 1:25
149 Орлова Полина 1:38 <AR>
020 Тарасенко Виктория 1:38 <AR>

6 лет, 16”
162 Вербицкий Иван 1:35
161 Шевчук Карина 1:44 <AR>
6 лет, 18”
176 Оверчук Дмитрий 1:36 <AR>
6 лет, 20”
194 Толок Алексей 1:19
206 Юдина Ульяна 1:33
6 лет, 24”
222 Третяк Антон 1:24

2x400 м

7-8 лет, 16”
273 16 Полищук Максим 8 2:52 <AR>
7-8 лет, 20”
267 Колесников Данила 2:34 <AR>
226 Егорова Дарья 2:40 <AR>
7-8 лет, 24”
294 Войцович Григорий 2:33
245 Шуткова Елизавета 2:42
7-8 лет, 26”
297 Постернак Лев 2:37

3x400 м

9-10 лет, 20”
303 Скоробагатько Карина 4:55
077 Вербицкий Юрий 4:57
9-10 лет, 24”
334 Полупан Егор 3:42
310 Дубницкая Мария 3:49 <AR>
9-10 лет, 26
347 Колобов Илья 3:30
317 Слюжинская Элеонора 3:47 <AR>

4x400 м

11-13 лет, 24”
349 Довгопол Алена 5:43
11-13 лет, 26”
352 Тимонтеева Маргарита 4:49 <AR>

3x650 м

11-13 лет, 20”
361 Журавель Михаил 5:21 <AR>
11-13 лет, 24”
365 Решетняк Владислав 5:10 <AR>
11-13 лет, 26”
376 Николаев Богдан 4:47 <AR>
14-15 лет, 20”
099 Лавринович Василий 4:38 <AR>
14-15 лет, 26”
035 Ильченко Никита 4:09 <AR>
388 Самойленко Елена 5:12 <AR>

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 29.5.11 19:38

Восьмая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 21-22 мая 2011 года

1x230 м

Беговел, 3 года и младше, 8”
001 Гусеев Гордей 2:10 <AR>
Беговел, 3 года и младше, 10”
002 Ермак Анна 1:26 <AR>
Беговел, 3 года и младше, 12”
016 Стадник Алена 1:30 <AR>
015 Антонов Михаил 1:11 <AR>
Беговел, 3 года и младше, 14”
013 Шимко Александр 1:28 <AR>

Беговел, 4 года, 12”
019 Марьяш Александра 1:20 <AR>
017 Оноприенко Дмитрий 1:16 <AR>

3 года и младше, 12”
043 Щербакова Екатерина 1:23
037 Михальчук Александр 1:22
3 года и младше, 14”
049 Буравлева Евгения 1:55
024 Бледный Егор 2:10
3 года и младше, 16”
057 Федусенко Мария 1:27 <AR>
058 Головко Андрей 1:03

4 года, 12”
069 Шевчук Тарас 1:13
4 года, 14”
074 Вдович Илья 0:59 <AR>
4 года, 16”
100 Гордиенко Анна 0:51 <AR>
095 Евстратенко Александр 0:47 <ARR>
4 года, 18”
118 Коваленко Вероника 0:58 <AR>
4 года, 20”
070 Довгопол Дарина 1:13 <AR>
119 Амбружевич Станислав 0:48 <ARR>

2x230 м

5 лет, 12”
120 Лысак Агния 3:27 <AR>
5 лет, 14”
121 Прилипко Александра 2:26 <AR>
122 Лагур Михаил 2:21 <AR>
5 лет, 16”
128 Коваленко Анна 1:37 <AR>
161 Белоконь Данил 1:26 <AR>
5 лет, 20”
175 Бобякина Дарья 1:43
190 Павленко Данил 1:25

6 лет, 16”
202 Шевчук Карина 1:29 <AR>
237 Бондарчук Даниил 1:34
6 лет, 20”
213 Мороз Валерия 1:21 <AR>
217 Тарасенко Виктория 1:21 <AR>
264 Моркотун Артем 1:18 <AR>
6 лет, 24”
224 Орлова Полина 1:19 <AR>
028 Барахтян Даниил 1:19 <AR>

2x400 м

7-8 лет, 16”
282 Чепёлкина Алиса 3:12
317 Слободян Кирилл 3:30
7-8 лет, 20”
291 Дроботун Мария 2:40 <ARR>
288 Егорова Дарья 2:40 <ARR>
332 Войтишин Никита 2:26 <AR>
7-8 лет, 24”
313 Шуткова Елизавета 2:32 <AR>
393 Козинцев Олег 2:21 <AR>
7-8 лет, 26”
400 Постернак Лев 2:41

Мамы, 26”
208 Уласенко Анна 2:14 <AR>

3x400 м

9-10 лет, 20”
402 Боднар Марта 4:46
425 Бархатов Никита 3:45 <ARR>
9-10 лет, 24”
409 Головко Екатерина 3:42 <AR>
435 Билецкий Евгений 3:36 <AR>
9-10 лет, 26”
415 Жалнина Дана 3:45 <AR>
455 Обухов Дмитрий 3:29 <ARR>

3x650 м

11-13 лет, 24”
358 Мохнач Марта 4:59 <AR>
356 Скок Александр 4:52 <AR>
11-13 лет, 26”
473 Тимонтеева Маргарита 4:58 <AR>
495 Устименко Кирилл 4:22*
497 Федорчук Богдан 4:23 <AR>
11-13 лет, 28”
369 Дзюбенко Максим 4:35 <AR>

14-15 лет, 26”
112 Коломиец Захар 4:49

Поздравляем рекордсменов! Так держать! :smilecolros:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* - :58:

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 17.9.11 21:59

Девятая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 10-11 сентября 2011 года

1x230 м

Беговел 3 года и младше, 8”
009 Гусеев Гордей 2:10 <ARR>
Беговел 3 года и младше, 12”
018 Стадник Алена 1:56
013 Тухами Адам Джамаль 1:17

Беговел 4 года, 12”
020 Чупиков Филипп Симферополь 1:04 <AR>

3 года и младше, 10”
028 Павловский Михаил 3:07 <AR>
3 года и младше, 12”
046 Богданова София 2:07
045 Михальчук Александр 1:00 <AR>
3 года и младше, 14”
052 Мазуренко Александр 1:45 +0:03
053 Щулипенко Андрей 1:48
3 года и младше, 16”
059 Белоусова Диана 1:59 +0:03
062 Кучеренко Никита 1:02 +0:03
056 Макаренко Александр 1:04

4 года, 12”
066 Фоминых Мария 1:31
063 Хвалеба Янислав 1:16
4 года, 14”
071 Буравлева Евгения Артериум 2:08
073 Бойко Денис 1:01
4 года, 16”
106 Бледная Дария 0:58
103 Логин Николай Хуст 0:48
4 года, 18”
107 Кириенко Богдан Артериум 1:55 <AR>
4 года, 20”
108 Константинов Борис Артериум 0:49

2x230 м

5 лет, 12”
114 Лысак Агния 2:34 <AR>
5 лет, 14”
115 Погребняк Алена 2:37
138 Погребняк Артем 2:27
5 лет, 16”
129 Коваленко Анна 1:33 +0:03 <AR>
153 Мотузный Артем 1:40
167 Сёмка Виктор 1:40
5 лет, 20”
132 Гордиенко Анна Амигос 1:41
171 Щербацкий Александр 1:26
5 лет, 24”
185 Хира Андрей 1:39

6 лет, 16”
189 Говенко Лилия 1:45
208 Голодник Владимир 1:42
6 лет, 20”
199 Мороз Валерия 1:24
253 Константинов Михаил Артериум 1:17 <AR>
6 лет, 24”
259 Садовников Антон 1:25

2x400 м

7-8 лет, 16”
263 Реминная Екатерина 4:02
308 Курган Алексей 3:20
7-8 лет, 20”
283 Шабунина Мария 2:52
338 Войтишин Никита 2:25 <AR>
7-8 лет, 24”
299 Евстратенко Амина 2:32 <ARR>
382 Захаренко Кирилл 2:23
7-8 лет, 26”
306 Сокол Юлия 2:50 <AR>
346 Сандалов Иван 2:34

Мамы
193 Ткаченко Юлия - мама Лизы 2:30

3x400 м

9-10 лет, 20”
399 Кунда Мария 5:16
443 Иванов Александр 3:47
9-10 лет, 24”
416 Головко Екатерина 3:47
430 Крамар Дмитрий 3:51
436 Войцович Григорий 3:51
444 Усов Даниил 3:51
9-10 лет, 26”
424 Сандалова Диана 3:47
237 Колобов Илья 3:30

3x650 м

11-13 лет, 24”
466 Коба Ольга 6:09
481 Лыпник Сергей 4:55
11-13 лет, 26”
476 Тимонтеева Маргарита 4:53 <AR>
508 Николаев Богдан 4:37
11-13 лет, 28”
479 Любарская Мария 5:15 <AR>
516 Чижаковский Александр 4:23

Поздравляем рекордсменов! Так держать! :volna:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 22.5.12 11:09

Десятая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 19-20 мая 2012 года

1x230 м

Беговел 3 года и младше, 8"
017 Молотай Мария 2:04 <AR>
028 Вишневский Тимур 1:43 <AR>
Беговел 3 года и младше, 10"
020 Островский Роман 2:07 <AR>
Беговел 3 года и младше, 12"
032 Романюк Татьяна 1:20 <AR>
030 Пашковский Илья 1:17
Беговел 3 года и младше, 14"
033 Гусеев Гордей 1:38

Беговел 4 года, 12"
041 Лазарева София 2:30
036 Владимиров Олег 1:04 <ARR>

3 года и младше, 8"
042 Кузнецова Маргарита 4:11 <AR>
3 года и младше, 10"
051 Рыбка Софья 2:14 <AR>
3 года и младше, 12"
054 Рубиш Мария 2:33
053 Пурхало Кирилл 1:16
3 года и младше, 14"
062 Севковский Арсений 1:35
3 года и младше, 16"
074 Муравьева Анастасия 1:24 <AR>
075 Макаренко Александр 0:52 <AR>

4 года, 12"
089 Щербакова Екатерина 1:05 <AR>
607 Бондарчук Никита 1:06 <AR>
4 года, 14"
096 Буравлева Евгения Артериум 1:17
083 Шимко Александр 1:01
4 года, 16"
122 Федусенко Мария 0:56
117 Михальчук Александр Стрела 0:49
4 года, 20"
134 Иванух Анастасия Артериум 2:14
135 Сёмка Артём 0:49

2x230 м

5 лет, 14"
155 Балаценко Никита 2:01 <AR>
5 лет, 18"
143 Бледная Дария 1:59
169 Кильдишев Станислав Амигос 1:30
5 лет, 18"
146 Коваленко Вероника 1:48 <AR>
5 лет, 20"
149 Гордиенко Анна Амигос 1:29 <AR>
195 Леськив Григорий Украинка 1:23 <AR>
5 лет, 24"
132 Шевченко Мария 1:56 <AR>
211 Гаращенко Никита 1:30 <AR>

6 лет, 16"
226 Говенко Лилия 1:42
256 Лукьянов Артём 1:37
6 лет, 20"
231 Коваленко Анна 1:23
279 Белоконь Данил 1:17 <ARR>
6 лет, 24"
299 Лубинов Семён 1:25

2x400 м

7-8 лет, 16"
316 Уртаева Ева 3:53
345 Костянов Павел 3:18
7-8 лет, 20"
313 Шевчук Карина 2:45
426 Константинов Михаил Артериум 2:21 <AR>
7-8 лет, 24"
337 Егорова Дарья 2:24 <AR>
438 Марусенко Тимофей 2:25
7-8 лет, 26"
342 Сокол Юлия 2:48 <AR>
461 Сандалов Иван 2:27

Мамы
514 Сёмка Оксана 2:22

3x400 м

9-10 лет, 20"
464 Нечваль Евгения 4:14 <AR>
501 Иванов Александр 3:44 <AR>
9-10 лет, 24"
484 Шуткова Елизавета 3:51
506 Коваленко Александр 3:29 <AR>
9-10 лет, 26"
492 Гарцилова Ольга Артериум 3:42 <AR>
542 Билецкий Евгений 3:16 <AR>

3x650 м

11-13 лет, 20"
546 Ягельская Анастасия 5:39 <AR>
11-13 лет, 24"
548 Лукичёва Светлана 5:30
569 Лыпник Сергей 4:28 <AR>
11-13 лет, 26"
560 Тимонтеева Маргарита 4:47 <AR>
595 Федорчук Богдан 4:27

14 лет, 26"
597 Николаев Богдан 4:25
14 лет, 28"
602 Дзюбенко Максим 4:11

Поздравляем рекордсменов! Так держать! :volna:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 19.9.12 18:43

Одиннадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 8-9 сентября 2012 года

1x230 м

Беговел 3 года и младше, 8"
015 Гусеева Арина 2:39
005 Шибанов Михаил 3:49
Беговел 3 года и младше, 10"
025 Дитковский Егор Бровары 1:21 <AR>
Беговел 3 года и младше, 12"
001 Копий Ева Забирья 2:38
062 Евтушенко Святослав Симферополь 1:10 <AR>

3 года и младше, 8"
043 Кметь Мария 3:19 <AR>
3 года и младше, 10"
045 Рыбка Софья 2:04 <AR>
3 года и младше, 12"
050 Писная Таисия 2:08
068 Климов Николай 1:18
3 года и младше, 14"
073 Дремлюженко Лев Бровары 2:30
3 года и младше, 16"
080 Куликалова Анна 1:46
071 Сельянов Игорь 1:05

Беговел 4 года, 12"
103 Романюк Татьяна 1:16 <AR>
089 Пашковский Илья 1:14
Беговел 4 года, 14"
097 Гусеев Гордей 1:37 <AR>

4 года, 12"
106 Маркотенко Анастасия 1:25
110 Ружинский Артём 1:05 <AR>
4 года, 14"
117 Бондаренко Маргарита 2:08
118 Дебальчук Максим 0:58 <AR>
4 года, 16"
132 Егорова Анастасия 0:54
135 Кравчук Никита 0:45 <AR>
4 года, 20"
158 Кучеренко Никита 0:46 <AR>

2x230 м

5 лет, 12"
026 Попова Юлия 4:58
157 Ковтуцкий Игорь 3:33 <AR>
5 лет, 14"
160 Цесарская Дарья 2:31
192 Малиновский Антон 1:57 <AR>
5 лет, 16"
162 Ковальчук Маргарита 1:43
207 Бадеха-Корнилов Ярослав 1:35
5 лет, 18"
180 Мойсеенко Елизавета 1:50
227 Кириенко Богдан Артериум 2:18
5 лет, 20"
183 Шама Зоряна 1:28 <AR>
236 Леськив Григорий Украинка 1:19 <AR>
5 лет, 24"
187 Гетманец Мария 1:42 <AR>

6 лет, 14"
271 Балаценко Никита 2:30
6 лет, 16"
246 Моцная Анна 1:55
284 Макаренко Кирилл 1:37
6 лет, 18"
254 Коваленко Вероника 1:43 <AR>
285 Дремлюженко Давид Бровары 2:14
6 лет, 20"
266 Коваленко Анна 1:22
291 Щербацкий Александр 1:17 <ARR>
6 лет, 24"
332 Мироненко Иван 1:17 <AR>

2x400 м

7 лет, 16"
250 Голодник Владимир 3:18 <ARR>
7 лет, 20"
392 Мирошник Дарья 2:43
286 Белоконь Данил 2:32
7 лет, 24"
244 Мельник Карина Амигос 2:29 1 сек штраф - фс <AR>
367 Герасименко Назар 2:36

8 лет, 20"
401 Хлыщёва Елизавета Стрела 2:42 <AR>
439 Трофимов Максим 2:26 <ARR>
8 лет, 24"
416 Горностай Мария Амигос 2:23 <AR>
463 Войтишин Никита 2:22
8 лет, 26"
418 Шелудченко Дарина 2:37 <AR>
475 Сандалов Иван Dream team 2:29

Мамы
471 Цисар Лана - мама Амигос 2:29

3x400 м

9-10 лет, 20"
480 Пекур Валентина 4:16
518 Дядюк Александр 4:24
9-10 лет, 24"
511 Вербицкая София 3:47
532 Захаренко Кирилл 3:31
9-10 лет, 26"
579 Гарцилова Ольга Артериум 3:33 <AR>
577 Виниченко Евгений 3:28

3x650 м

11-13 лет, 20"
631 Петров Михаил 5:21 <ARR>
11-13 лет, 24"
583 Лукичёва Светлана 5:21
602 Гульчук Всеволод 5:22
603 Черевко Иван 5:22
11-13 лет, 26"
593 Мохнач Марта 4:37 <AR>
636 Устименко Кирилл 4:04 <AR>

14 лет, 26"
639 Федорчук Богдан 4:17


Поздравляем рекордсменов! Так держать! :volna:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 1.6.13 17:15

Двенадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 18-19 мая 2013 года

Для начала - не совсем рекорды :) Это выборка лучших результатов для каждой трассы. Возраст и пол - учтены, диаметр - нет. Сразу видно, на каком велике удобнее побеждать в том или ином возрасте.

1x230 м

Висоцька Олена 3 12 1:29 (біговел)
Мойсеєнко Артем 3 12 1:04 (велосипед без бокових колес)

Муравйова Анастасія 4 16 0:58 (велосипед)
Рябов Степан 4 16 0:49 (велосипед)

2x230 м

Шекера Ганна 5 20 1:30
Кучеренко Нікіта 5 20 1:25

Гордієнко Анна 6 20 1:27
Новицький Олесь 6 20 1:16
Щербацький Олександр 6 20 1:16

2x400 м

Сидоренко Анна 7 20 2:29
Васильєв Єгор 7 24 2:21

Мельник Каріна 8 24 2:22
Пузирін Дмитро 8 24 2:19

3x400 м

Горностай Марія 9 24 3:23
Третяк Антон 9 26 3:20

Шуткова Єлизавета 10 24 3:42
Захаренко Кирил 10 26 3:07

3x650 м

Гарцилова Ольга 11 26 4:39
Білецький Євгеній 11 26 4:30

Головко Катерина 12 26 4:34
Братко Богдан 12 26 4:44
Черевко Іван 12 26 4:44

Ніколаєв Денис 13 26 4:26+0:01*
Зеленяк Дмитро 13 26 4:27

---------------------

А теперь традиционные рекорды с учетом диаметра

1x230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
015 Перегуда Мар'яна 1:45 <AR>
014 Шибанов Михайло 1:36 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
031 Толкун Єва 1:43
034 Дитковський Єгор Бровари 1:19 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
064 Висоцька Олена 1:29
062 Сашенко Тарас Проліски 1:13
Біговел 3 роки та молодше, 14"
066 Балицька Катерина 2:08 <AR>

3 роки та молодше, 12"
070 Онуфрієва Аліна 1:54+0:03*
075 Мойсеєнко Артем 1:04
3 роки та молодше, 14"
078 Нестерук Назар Чайки Чайка 3:09
3 роки та молодше, 16"
087 Грипас Анастасія Гостомель 1:57
092 Гончаренко Назар 1:22
3 роки та молодше, 18"
096 Новокщенов Іван 1:31 <AR>

Біговел 4 роки, 10"
098 Піддубна Ярина 1:15 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
100 Романюк Тетяна 3:25
103 Коваленко Міхаіл 1:01 <AR>

4 роки, 12"
111 Рибка Софія 1:34
117 Пурхало Кирилл 1:01 <AR>
4 роки, 14"
122 Смирнов Єгор 1:04
4 роки, 16"
164 Муравйова Анастасія Барси 0:58
162 Рябов Степан 0:49
4 роки, 18"
165 Гурчанова Єлизавета Порцелян 1:59

2x230 м

5 років, 12"
185 Дубовий Іван 2:01 <AR>
5 років, 14"
167 Буравльова Євгенія Артеріум 2:24 <AR>
187 Руднєв Євгеній Артеріум 2:04
5 років, 16"
176 Щербакова Єкатерина 1:37
208 Ковальов Марк Чайки 1:29
5 років, 18"
132 Бєльска Зоя 4:35
5 років, 20"
181 Шекера Анна Молнія 1:30
226 Кучеренко Нікіта 1:25
5 років, 24"
237 Костюк Клим 1:29 <AR>

6 років, 16"
246 Блєдна Дарія 1:39
266 Борисов Олександр 1:33
275 Марич Дмитро 1:33
6 років, 18"
248 Коваленко Вероніка Боярка 1:31 <AR>
6 років, 20"
257 Гордієнко Анна Амігос 1:27
245 Новицький Олесь 1:16 <AR>
323 Щербацький Олександр 1:16 <AR>
6 років, 24"
264 Кравченко Ніна 1:31
339 Скала Емір 1:20

2x400 м

7 років, 16"
345 Лесечко Катерина 3:28
365 Косюк Артем 3:26
7 років, 20"
354 Сидоренко Анна Вишневе 2:29 <AR>
371 Лещенко Кирил 2:26
7 років, 24"
363 Горобцова Карина 2:44
435 Васильєв Єгор Молнія 2:21 <AR>

8 років, 20"
439 Головко Анна Барси 2:41 <AR>
8 років, 24"
450 Мельник Каріна Амігос 2:22 <AR>
510 Пузирін Дмитро 2:19 <AR>
8 років, 26"
460 Шевчук Каріна 2:27 <AR>
518 Михальчук Олексій Стріла 2:26

Мами, 26"
240 Горностай Марина - мама Маші 2:15

3x400 м

9-10 років, 20"
533 Ремінна Катерина 4:08 <AR>
585 Романюк Іван 3:53
9-10 років, 24"
544 Горностай Марія Амігос 3:23 <AR>
599 Коваленко Євген 3:25 <AR>
9-10 років, 26"
573 Вишняк Софія Молнія 3:28 <AR>
644 Захаренко Кирил Молнія 3:07 <AR>

3x650 м

11-13 років, 20"
671 Іванов Олександр 4:58 <AR>
11-13 років, 24"
651 Вербицька Софія Барси 5:12
676 Святненко Нікіта 4:49
11-13 років, 26"
665 Головко Катерина Барси 4:34 <AR>
699 Ніколаєв Денис 4:26 +0:01*
700 Зеленяк Дмитро 4:27


Поздравляем рекордсменов! Так держать! :volna:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 24.9.13 16:06

Тринадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 14-15 сентября, 5 октября 2013 года

Эта гонка в связи с погодными условиями не была щедра на рекорды. Трасса тяжелая (особенно во второй день после дождя), вязкая и несколько удлиненная из-за многочисленных объездов луж. Все старались ехать аккуратно, чтобы избежать падений... Тем не менее, один из основных рекордов обновлен! Поздравляем гостя из Беларуси. Остальные рекорды - это новая трасса 100 м и новые диаметры в категории.

100 м

Біговел 3 роки та молодше, 6"
044 Новiков Давiд 2:19 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
008 Гусєєва Арина 0:35 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
004 Моркотун Євгенія 0:44 <AR>
002 Жидков Іван 0:39 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
020 Швець Вероніка 0:39 <AR>
022 Добриця Олександр Вишгород 0:28 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 14"
014 Олексенко Каріна 2:00 <AR>

3 роки та молодше, 10"
040 Костенко Єлизавета Порцелян 2:04 <AR>
3 роки та молодше, 12"
041 Шкребко Дар'я 1:00 <AR>
035 Рябошапка Кирило 0:32 <AR>
3 роки та молодше, 16"
039 Грипас Анастасія Гостомель 0:42 <AR>
032 Кіпчук Костянтин 0:32 <AR>

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
105 Тищенко Юлія 3:17
Біговел 3 роки та молодше, 10"
096 Макейчик Марія 1:45
094 Кужель Сергій 2:04
Біговел 3 роки та молодше, 12"
074 Сіунова Єлизавета 1:52
093 Шаповал Тимофій 1:13

3 роки та молодше, 12"
125 Онуфрієва Аліна 2:50
110 Марич Федір Форсаж 1:18
3 роки та молодше, 14"
111 Балицька Катерина 1:56
118 Шекера Максим Молния 1:43
3 роки та молодше, 16"
039 Грипас Анастасія Гостомель 1:54
132 Гордієнко Андрій Амігос 1:00

Біговел 4 роки, 10"
124 Фетисенко Вікторія 1:27
Біговел 4 роки, 12"
121 Калина Вероніка 1:21
128 Шустинський Вадим 1:24+0:01
Біговел 4 роки, 14"
204 Лазарєва Софія 1:45

4 роки, 10"
150 Дитковський Єгор Бровари 1:14 <AR>
4 роки, 12"
149 Рибка Софія 1:39
087 Павлюков Михайло Васильків 1:08
4 роки, 14"
171 Бобко Віктор 1:09
4 роки, 16"
158 Давидченко Алiна 1:02+0:01
193 Клімов Микола 0:49
4 роки, 20"
73 Тарасенко Олексій Гомель, Беларусь 0:45 <AR> :good:

2х230 м

5 років, 12"
213 Єрмак Анна 2:39
5 років, 14"
214 Бондаренко Маргарита 4:30
303 Дида Ігор 2:48
5 років, 16"
126 Едокова Єкатерина 2:08
247 Романюк Тимофій Форсаж 1:50
5 років, 18"
233 Волинець Ірина Шалені бджілки 2:02
281 Iжовський Олексiй 2:54 <AR>
5 років, 20"
236 Володимиренко Анна 1:46
119 Шекера Анна Молния 1:46
211 Кравчук Нікіта 1:29

6 років, 16"
311 Терещенко Віра 1:51
339 Зав'ялов Максим 1:42
6 років, 20"
316 Ковальчук Маргарита 1:41
385 Борисов Олександр 1:26
6 років, 24"
174 Біляченко Єва Харків First Bike Club 1:45
228 Акішев Нікіта 1:32

2х400 м

7 років, 16"
403 Мединська Діна 3:54
421 Бондар Філіп 4:49
7 років, 18"
404 Коваленко Вероніка Боярка 4:12 <AR>
7 років, 20"
413 Сидоренко Анна Вишневе 2:42
429 Щербацький Олександр 2:36
7 років, 24"
415 Гордієнко Анна Амігос 2:51
468 Дзюба Владислав 2:41
7 років, 26"
486 Гуз Андрій 3:02

8 років, 20"
497 Тарасенко Вікторія 2:56
518 Голоднік Володимир 2:54
8 років, 24"
510 Квіташ Вероніка Молния 2:32
551 Шекера Артем Молния 2:56
8 років, 26"
581 Чигрин Артем 2:59

Мами
250 Вишняк Юлія - мама Ігоря та Софії 2:43
Тата
668 Шевченко Антон - тато Марії 2:39 <AR>

3х400 м

9 років, 20"
610 Романюк Іван Форсаж 5:13
9 років, 24"
595 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 4:59
630 Коваленко Євген 4:45
9 років, 26"
602 Вишняк Софія Молния 4:22+0:01
645 Третяк Антон 4:55

10 років, 20"
670 Аксьонов Данило 5:47
10 років, 22"
652 Маслякова Анна 7:11 <AR>
10 років, 24"
657 Тімонтєєва Вікторія 4:41
683 Коваленко Олександр 4:28
10 років, 26"
666 Горностай Марія Амігос 4:21
693 Захаренко Кирил Молния 4:03
11 років, 24"
659 Юдіна Альона Angara.in.ua 4:56
11 років, 26"
669 Борисенко Анна 4:47

3x650 м

11-14 років, 20"
140 Бааджи Андрій 6:22
11-14 років, 24"
51 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 5:26
11-14 років, 26"
61 Мохнач Марта 4:48
62 Устименко Кирило 4:05

2x650 м - вперше

Мами
53 Нєстерова Вікторія 3:07 <AR>
Тата
53 Юдін Руслан 2:37 <AR>

Поздравляем рекордсменов! Так держать! :volna:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 21.4.14 20:57

Чотирнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 26 квітня, 17-18 травня 2014 року

Рекорди є! Особливо вагомі - на популярних діаметрах, їх встановити не так й легко! Але декому;) вдалося ще й значно підняти планку рекорду. Вітаємо Горностай Марію (10 26") та її тата за чудову підготовку, неймовірний скачок з 3:42 на 3:04 на трасі 3х400 м! Вітаємо також Щербацького Олександра (8 24"), який поліпшив час на трасі 2х400 м майже на 10 секунд, та його маму й тата, що теж стали рекорсменами в перегонах батьків! Крім того, в деяких категоріях додались рекорди на менш поширених діаметрах. Нажаль не можемо порівняти з попередніми перегонами рекорди на "стометрівці", бо цього разу трасу відміряли дещо коротшу, тому до таблиці абсолютних рекордів кращі результати вноситися не будуть.

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
007 Юркова Юлія 2:34
053 Голець Давид 0:48
Біговел 3 роки та молодше, 10"
010 Моркотун Євгенія 0:25
039 Олійник Крістіан 0:32
Біговел 3 роки та молодше, 12"
013 Швець Вероніка 0:23
048 Пустовойт Артемий 0:19
Біговел 3 роки та молодше, 14"
002 Олексенко Каріна HAPPY KIDS 1:13
Біговел 3 роки та молодше, 16"
016 Дядюк Єлизавета 0:27

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
051 Акішева Кіра 0:31
060 Говоров Гліб 0:35
велосипед 3 роки та молодше, 14"
619 Рудиченко Ганна 0:29
велосипед 3 роки та молодше, 16"
055 Горбатенко Поліна 0:28
042 Мироненко Антон 0:33

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 10"
091 Шувалова Мар'я Калита, Київської 1:31
Біговел 3 роки та молодше, 12"
066 Толкун Єва 1:23
086 Кулик Ілля 1:06 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
89 Мальцева Софія SCOTT RC 1:20 <ARR>
94 Журавльов Іван 1:02
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
97 Кондратенко Денис 1:06
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
92 Тищенко Юлія 2:42
102 Плескун Кирил 1:03

Біговел 4 роки, 10"
079 Фетисенко Вікторія 1:08 <AR>
115 Жидков Іван 1:18 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
107 Борса Ольга 1:14 <AR>
134 Шаповал Тимофій 1:02
Біговел 4 роки, 14"
113 Лазарєва Софія 1:23 6 років

Велосипед 4 роки, 12"
160 Онуфрієва Аліна 1:56
169 Горобей Станіслав 1:07
Велосипед 4 роки, 14"
141 Балицька Катерина 1:20
159 Горобцов Олександр 0:56 <AR>
Велосипед 4 роки, 16"
152 Сурма Марія 1:04
174 Гордієнко Андрій Амігос 0:48
Велосипед 4 роки, 18"
193 Сташкевич Андрій 0:57 <AR>
Велосипед 4 роки, 20"
180 Кривенко Іван 0:49

2х230 м

5 років, 12"
205 Стулікова Ема 2:28 <AR>
220 Єгоров Єгор 2:05 біговел!
5 років, 14"
224 Малюженко Захар 1:56 <AR>
5 років, 16"
212 Романюк Тетяна 1:49
235 Васильєв Георгій 1:27
5 років, 18"
267 Павлюков Іван Васильків 1:53:30 <AR>
5 років, 20"
199 Григор'єва Вероніка 1:40
275 Клімов Микола 1:25+0:01*
283 Свінцов Лев 1:26
5 років, 24"
219 Давидченко Алiна 1:42 <AR>
290 Летун Олексій 1:47

6 років, 16"
302 Щербакова Єкатерина 1:32
342 Холод Михайло 1:30 <AR>
6 років, 18"
306 Волинець Ірина Шалені бджілки 1:59
345 Поповиченко Володимир 1:40
6 років, 20"
319 Шекера Анна Молнія 1:17 <AR>
380 Ковальов Марк Чайки 1:18
6 років, 22"
139 Боженко Іванна 2:05 <AR>
6 років, 24"
326 Швець Надія 1:29
394 Кравчук Нікіта 1:16 <AR>

2х400 м

7 років, 16"
405 Терещенко Віра 3:38
434 Якимишен Владислав 3:38
7 років, 20"
420 Мухіна Ліна 3:20
442 Бадеха-Корнілов Ярослав 2:36
7 років, 24"
430 Гордієнко Анна Амігос 2:41
476 Кільдишев Станіслав Амігос 2:27
7 років, 26"
497 Гультай Станіслав 3:11

8 років, 16"
498 Вишневська Софія 3:48 <AR>
8 років, 20"
506 Щаслива Юлія 2:54
531 Вiнiченко Олексiй 2:42
548 Луць Денис 2:42
8 років, 24"
511 Коваленко Анна 2:22 <ARR>
550 Щербацький Олександр 2:16 <AR>
8 років, 26"
324 Пінчук Світлана 3:48
591 Гуз Андрій 2:31

Мами
237 Щербацька Марина 2:31

3х400 м

9 років, 20"
594 Балицька Анна 4:21
623 Горбатенко Владислав 4:05
9 років, 24"
613 Квіташ Вероніка Молнія 3:36
661 Моркотун Артем 3:33
9 років, 26"
615 Мельник Каріна Амігос 3:44
670 Васильєв Федір Дніпропетровськ 3:29

10 років, 20"
684 Ремінна Катерина 4:12 <AR>
704 Шестопалов Дмитро 4:12+0:03*
10 років, 24"
701 Святненко Дарія 3:53+0:01*
728 Тютюнник Іван 3:24 <AR>
10 років, 26"
666 Горностай Марія Амігос 3:04 <AR>
749 Захаренко Кирил Молнія 3:15

3x650 м

11-14 років, 20"
667 Юмина Анна Артеріум 5:54
11-14 років, 24"
696 Тімонтєєва Вікторія 5:25
234 Щербацький Олександр 4:52
11-14 років, 26"
205 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 4:50
707 Хоменко Андрій Спринт 4:22

2x650 м

Мами
б/н Локшина Юлія 3:11

Тата
б/н Щербацький Андрій 2:29 <AR>

Вітаємо рекордсменів! Так тримати! :volna:

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 18.10.14 15:26

П'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 6-7 версеня, 4 жовтня 2014 року


80 м

Біговел 3 роки та молодше, 10"
027 Копейчикова Єва 0:29
029 Будь Володимир 0:27 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
053 Шишкова Емілія 0:28
052 Слуцький Єгор 0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
026 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 0:40 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 16"
055 Дядюк Єлизавета 0:22:30 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 8"
057 Черненко Мария Артеріум 1:02 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
060 Нешта Анастасія Лідер 0:24 <AR>
063 Нешта Денис Лідер 0:22:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
040 Соколовський Назар 0:26 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
071 Данілова Ілона 0:34
078 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 0:22 <AR>

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 10"
081 Розумяк Ангеліна 1:55
104 Щур Назар Горенка, Київської 1:17 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
086 Яроцька Катерина 1:10 <AR>
103 Кирич Юрій 1:07
Біговел 3 роки та молодше, 14"
108 Стойкевич Дмитро 1:18 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
113 Войтішина Поліна 1:14 <AR>
127 Рец Володимир 1:33
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
117 Шелест Юрій 1:10
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
118 Копій Єва Забір'я, Київської 1:22 <AR>
109 Луценко Олексій 1:01
Велосипед 3 роки та молодше, 20"
128 Мальцева Софія SCOTT RC 0:58 <AR>

Біговел 4 роки, 10"
136 Фетисенко Вікторія 1:11
Біговел 4 роки, 12"
135 Гулий Катерина 1:10 <AR>
140 Владимиров Андрій 1:02
152 Галатін-Павловський Олексій 1:02
Біговел 4 роки, 14"
159 Гриценко Артем 1:07 <AR>

Велосипед 4 роки, 12"
162 Шкребко Дар'я 1:15
198 Жидков Іван 1:06
Велосипед 4 роки, 14"
168 Балицька Катерина 1:16
200 Моргун Ілля Dream team 0:55 <AR>
Велосипед 4 роки, 16"
186 Куценко Маргарита 0:57
232 Гордієнко Андрій Амігос 0:47
Велосипед 4 роки, 18"
236 Сташкевич Андрій 0:57 <ARR>
Велосипед 4 роки, 20"
190 Савіна Софія 0:55 <AR>
239 Шаповал Тимофій 0:48

2х230 м

5 років, 14"
246 Гуз Софія 2:53
262 Лахман Максим Райдуга 2:03
5 років, 16"
251 Губарєва Олександра 1:45
292 Бірюк Дмитро 1:30
5 років, 18"
256 Купрієнко Злата Софіївська Борщагівка, Київської 1:42 <AR>
304 Павлюков Іван Васильків, Київської 1:41 <AR>
5 років, 20"
258 Хаврюченко Поліна 1:37
318 Лубнін Тихон 1:20
5 років, 24"
330 Лукашкін Кирил 1:33

6 років, 16"
151 Едокова Єкатерина 1:42
370 Цаль Андрій 1:28 <AR>
6 років, 18"
342 Волинець Ірина Шалені бджілки 1:37
6 років, 20"
347 Чепьолкіна Вероніка Dream team 1:19
420 Петренко Дмитро 1:18
6 років, 24"
189 Едокова Софія 1:22
425 Костюк Клим Турбо 1:22

2х400 м

7 років, 16"
433 Щербакова Єкатерина 3:05 <AR>
465 Мар'єнко Євгеній Амігос 3:04 <AR>
7 років, 20"
449 Юрченко Валерія 2:45
486 Борисов Олександр 2:28
7 років, 24"
459 Коваленко Карина 2:40
506 Ковальов Марк Чайки, Київської 2:17 <AR>
7 років, 26"
536 Гультай Станіслав 3:08

8 років, 20"
537 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 2:41 <AR>
567 Клименко Григорій Dream team 2:31
570 Авдєєнко Дмитро 2:31
8 років, 24"
554 Коваленко Анна 2:20 <AR>
607 Єфремов Максім 2:23
8 років, 26"
557 Москаленко Софія 2:49
612 Китайчук Іван 2:23 <AR>

Мами
414 Щербацька Марина - мама Саші 2:19

3х400 м

9 років, 20"
617 Засоба Олена 4:05 <AR>
650 Бондарчук Даніїл 3:43 <AR>
9 років, 24"
635 Квіташ Вероніка Молнія 3:32
633 Пасальська Поліна 3:32
652 Щербацький Олександр Мирний атом 3:21 <AR>
9 років, 26"
632 Арістова Анастасія Соколята 3:45
688 Гриньов Богдан 3:30

10 років, 20"
696 Малютіна Олександра 4:57
713 Бойчук Максим 4:14
10 років, 24"
700 Мнухіна Марина 3:42 <ARR>
725 Коваленко Євген 3:18 <AR>
10 років, 26"
666 Горностай Марія Амігос 2:58:30 <AR>
736 Третяк Антон 3:12

3x650 м

11-14 років, 20"
527 Журинський Олександр Доманівка, Миколаївської Славія 5:28
11-14 років, 24"
044 Зацепіна Єлизавета 5:32
595 Святненко Нікіта 4:51
11-14 років, 26"
495 Горностай Марія Амігос 4:32 <AR> (4:21:30 в заїзді "Зухвалі")
733 Коливай Дмитро 4:12

2x650 м

Мами
632 Пилипенко Анна - мама Льоні 2:53 <AR>
Тата
619 Щербацький Андрій - тато Саші 2:25 <AR>


Вітаємо рекордсменів! Так тримати! :volna:

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 16.8.15 08:57

ШІстнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 25, 26 квітня, 16-17 травня 2015 року

Цього разу значно оновилася таблиця рекордів у чотирирічних беговелістів. Вітаємо рекорсменів, окремо тих, яким вдалося оновити рекорди на "масових" діаметрах у категорії, тобто там, да завжди є значна конкуренція - Замковой Ярослав, Яроцька Катерина, Володимиров Андрій, Кільдишев Станіслав, Пасальська Поліна.

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 6" ці рекорди поставлені за допомогою батьків, тому в таблицю абс.рекордів не вносяться
010 Гречана Софія 0:49
009 Круковський Гліб 1:27
Біговел 3 роки та молодше, 8"
023 Гута Емілія 0:39 <AR>
073 Лозівський Тимофій 0:33 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
075 Юсім Аріна 0:29
084 Гоменюк Ростислав Амігос 0:21 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
113 Бучкова Анна 0:24
100 Манзюк Роман 0:23
115 Мусієнко Дмитро 0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
129 Костюченко Сабріна 0:28 <AR>
130 Кравчинський Емiль 0:24:30 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 8"
132 Короченцева Анастасiя 0:43 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
134 Писарев Родіон Вишневе, Київської 0:54:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
143 Патлай Поліна 0:31
140 Замковой Ярослав Райдуга 0:21 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
146 Щокова Аліна 0:33
145 Логущенко Антон 0:28

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
003 Дубова Варвара 2:44
048 Сильченко Назар 2:06
Біговел 3 роки та молодше, 10"
014 Боріна Катерина 2:27
009 Скомаровський Петро 1:24
Біговел 3 роки та молодше, 12"
022 Троцко Богдана 1:20
059 Швець Ілля 1:10

Велосипед 3 роки та молодше, 10"
062 Черненко Марія Артеріум 3:17
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
064 Олійник Валерія 2:44
065 Гоменюк Ростислав Амігос 1:34
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
070 Гортопан Олексій Лідер 1:58
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
073 Баліцька Кіра 1:34
072 Поліщук Роман 1:02
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
227 Бейко Марія 2:31 <AR>

Біговел 4 роки, 10"
082 Моркотун Євгенія 1:16
084 Горбенко Егор 1:06 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
104 Яроцька Катерина 1:05 <AR>
107 Володимиров Андрій 0:55 <AR>
Біговел 4 роки, 14"
290 Гримайловська Злата 1:08 <AR>
121 Гриценко Артем 1:01 <AR>
Біговел 4 роки, 16"
016 Владіміров Ярослав 1:24 <AR>

Велосипед 4 роки, 12"
127 Лахман Еля Райдуга 1:14
122 Нешта Денис Лідер 1:32
Велосипед 4 роки, 14"
136 Рудиченко Ганна 1:26
135 Величко Михайло 0:58
Велосипед 4 роки, 16"
160 Лесик Домініка 0:58
186 Грицків Павло 0:48
Велосипед 4 роки, 20"
202 Мальцева Софія SCOTT RC 0:56
201 Шелест Юрій 0:49

2х230 м

5 років, 12"
208 Герасименко Наталія 2:00 <AR>
5 років, 14"
209 Гуз Софія 1:57 <AR>
249 Лігерко Матвій 2:52
5 років, 16"
231 Кузнєцова Маргарита 1:52
256 Забродський Юрій Олені 1:33
5 років, 18"
205 Дмитрук Катерина 1:49
288 Саранча Тимофій 1:32 <AR>
5 років, 20"
238 Куценко Маргарита 1:47
308 Гордієнко Андрій Амігос 1:30

6 років, 14"
324 Дюденко Варвара Бровари, Київської 1:55 <AR>
6 років, 16"
331 Романюк Тетяна 1:39+0:01
361 Кайтановський Владислав 1:35
6 років, 18"
333 Криштофор Домiнiка 1:49
367 Павлюков Михайло Васильків, Київської 1:42
6 років, 20"
344 Лєскова Ніка 1:34
390 Козачук Святослав Молнія 1:22
6 років, 24"
349 Волжина Діана 1:26
408 Лубнін Тихон 1:14 <AR>

2х400 м

7 років, 16"
454 Холод Михайло 3:16
7 років, 18"
412 Волинець Ірина Шалені бджілки 3:34 <AR>
7 років, 20"
413 Ручко Аврора 2:51
429 Федусенко Марія 2:51
491 Петренко Дмитро 2:36
7 років, 22"
438 Буравльова Євгенія Артеріум 3:08 <AR>
7 років, 24"
446 Шекера Анна Молнія 2:37
524 Ковальов Марк Чайки, Київської 2:23
7 років, 26"
452 Бегеба Крістіна Молнія 2:31 <AR>

8 років, 16"
555 Вдович Ілля 2:57
8 років, 20"
539 Машталір Вероніка Олені 3:01
573 Бондар Філіп 2:37
8 років, 22"
576 Бондаренко Михайло Артеріум 2:55 <AR>
8 років, 24"
549 Гордієнко Анна Амігос 2:22
589 Кільдишев Станіслав Амігос 2:16 <ARR>
8 років, 26"
615 Бабич Олександр Лідер 2:35

Мами, 24"
146 Федоренко Катерина 2:38
Мами, 26"
393 Москаленко Ольга 2:21

3х400 м

9 років, 20"
625 Щаслива Юлія 4:19
655 Голоднік Володимир 3:38 <AR>
9 років, 24"
631 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 3:35
657 Щербацький Олександр Мирний атом 3:25
9 років, 26"
639 Моцна Анна 4:08
699 Васильєв Єгор Молнія 3:24

10 років, 20"
717 Горбатенко Владислав 4:05
10 років, 24"
568 Пасальська Поліна 3:38 <AR>
718 Кліменко Іван Молнія 3:34
10 років, 26"
593 Квіташ Вероніка Молнія 3:24
736 Шекера Артем Молнія 3:32

3x650 м

11-14 років, 20"
724 Паламарчук Максим Доманівка, Миколаївської Славія 5:12:30
11-14 років, 24"
702 Зацепіна Елизавета 4:59 <ARR>
715 Гуз Юлія 4:59(?)
722 Щербацький Олександр Мирний атом 4:47
11-14 років, 26"
705 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 4:39
770 Рибка Антон Спринт 4:11
11-14 років, 29"
786 Іванов Сергій Молнія 4:42

1x650 м

Мами, 26"
701 Трунова Тетяна 1:46

2x650 м

Зухвалі, 26"
771 Крамар Дмитро 3:00 <AR>
751 Третяк Антон 3:00 <AR>


Вітаємо рекордсменів! Так тримати! :volna:

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 16.1.16 21:19

Сімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 12-13 вересня, 3, 4 жовтня 2015 року

80 м допустима невелика похибка в абсолютному порівнянні часу між заїздами

Біговел 3 роки та молодше, 6"
006 Міщенко Анастасія 1:51
007 Нетребчук Остап 0:44 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
023 Коберська Маргарита 0:40
010 Клікун Адріан 0:29 <AR>
013 Чертополох Денис 0:29 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
037 Харитонова Марина 0:35
033 Коженко Семен 0:33
Біговел 3 роки та молодше, 12"
089 Троцко Богдана Вишневе, Київської 0:20 <AR>
083 Боденко Дарій 0:17
Біговел 3 роки та молодше, 16"
108 Манзюк Роман 0:21 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
111 Гречана Софія 1:05
113 Ануфрієв Олег 0:24
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
117 Головань Всеволод 0:25 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
115 Озйолджу Катерина Гізем 0:36
091 Чемер Лев 0:21 <AR>

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
019 Гречний Максим 1:42
Біговел 3 роки та молодше, 10"
010 Юсім Аріна 1:34
011 Басараб Назар 1:20
Біговел 3 роки та молодше, 12"
042 Копилова Ніка 1:16
048 Маренець Єгор 1:13

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
077 Кривенко Дар'я 1:22
079 Іонов Андрій 1:16
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
122 Цвіль Дар'я 1:45 +0:03*
088 Баранов Тимур 1:11
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
090 Дмитрієнко Юлія 1:11 <AR>
098 Поліщук Роман 0:54
Велосипед 3 роки та молодше, 20"
100 Замковой Ярослав Райдуга 0:54:30 <AR>

Біговел 4 роки, 10"
103 Пахомов Андрій 1:19
Біговел 4 роки, 12"
119 Рябенко Єлизавета 0:59 <AR>
113 Швець Ілля 0:59
137 Козачок Євгеній 0:59
Велосипед 4 роки, 12"
142 Акішева Кіра 1:04 <AR>
143 Нешта Денис Лідер 1:09
Велосипед 4 роки, 14"
147 Берест Іванна 1:11
141 Захарченко Анна 1:11
139 Кравчинський Еміль 0:55 <ARR>
Велосипед 4 роки, 16"
183 Лесик Домініка Пісківка, Київської 0:52:30
178 Мельник Данііл Амігос 0:48
192 Федчик Сергій Білогородка, Київської 0:48
Велосипед 4 роки, 18"
206 Бейко Марія 1:32
207 Шевченко Максим 1:07
Велосипед 4 роки, 20"
218 Мальцева Софія SCOTT RC 0:50 <AR>
216 Шелест Юрій 0:49

2х230 м

5 років, 12"
219 Лахман Еля Райдуга 2:06
5 років, 14"
221 Коваль Марія 2:59
263 Карпенко Єгор 1:56 <ARR>
5 років, 16"
251 Дідок Дар'я Гора, Київської 1:40
294 Вишняк Ігор 1:29
5 років, 18"
253 Перевертун Анна Забуччя, Київської 1:44
304 Саранча Тимофій 1:31:30 <AR>
5 років, 20"
258 Куценко Маргарита 1:30
315 Кривенко Іван 1:27
322 Шаповал Тимофій 1:27

6 років, 14"
331 Гуз Софія 1:53 <AR>
6 років, 16"
337 Кучер Олександра Артеріум 1:25 <AR>
138 Ромась Дамир 1:35
370 Бабич Дмитро 1:35
6 років, 18"
340 Криштофор Домініка 1:42
376 Семенець Даніїл 1:30 <AR>
6 років, 20"
351 Ручко Аврора 1:21 + 0:01*
398 Пурхало Кирил 1:17
6 років, 24"
360 Кершкова Глорія 1:25
421 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 1:11 <AR>

2х400 м

7 років, 16"
295 Данилюк Євген 3:12
7 років, 18"
434 Резніченко Поль Ілларіон 3:09 <AR>
7 років, 20"
104 Романюк Тетяна 2:58
204 Володимиренко Анна 2:58
430 Олєсов Данііл Діти Світла 2:30
7 років, 24"
265 Шекера Анна Молнія 2:22 <AR>
450 Кравчук Нікіта 2:22
7 років, 26"
472 Сонько Єгор Турбо 2:35

8 років, 16"
473 Страковська Маргарита 5:35
504 Петровський Павло Ірпінь, Київської 3:00
8 років, 20"
475 Ковальчук Маргарита 2:45
512 Пінчук Костянтин Райдуга 2:32
8 років, 22"
529 Бондаренко Михайло Артеріум 3:03
8 років, 24"
499 Терещенко Віра 2:31
533 Васильєв Назар Молнія 2:27
531 Капрал Нікіта 2:27
8 років, 26"
569 Ручко Ілля 2:25

Мами, 24"
081 Зюкова Марія - мама Катерини 2:37 <AR>
Мами, 26"
082 Руда Оксана - мама Назарія 2:21

3х400 м

9 років, 20"
576 Гурбенко Марія 5:11
601 Авдєєнко Дмитро 4:04
9 років, 24"
589 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 3:39
635 Єфремов Максім 3:28
9 років, 26"
593 Москаленко Софія 4:04
639 Амбружевич Станіслав Софіївська Борщагівка, Київська Артеріум 3:42

10 років, 18"
660 Чудаков Олександр 4:39 <AR>
10 років, 20"
661 Фурман Ілля 4:13
10 років, 24"
649 Терещенко Валерія 3:37 <AR>
665 Онуфрієнко Владислав 3:39
10 років, 26"
659 Квіташ Вероніка Молнія 3:22
684 Шекера Артем Молнія 3:22:30

3x650 м

11-14 років, 16"
729 Петровський Петро Ірпінь, Київської 5:45 <AR>
11-14 років, 20"
701 Кожем'яка Ірина Вишгород, Київської 6:47
11-14 років, 24"
704 Гуз Юлія 5:06
733 Шутий Богдан 4:51
11-14 років, 26"
712 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 4:30 <AR> (в заїзді Зухвалих 4:28)
777 Хоменко Андрій Спринт 3:49 <AR>

2x650 м

Мами, 26"
696 Щербацька Марина - мама Саші 3:18

Тата, 26"
697 Терещенко Віталій - тато Святослава 2:56

Зухвалі, 26"
779 Коливай Дмитро 2:35:30 <AR>

Вітаємо рекордсменів! Так тримати! :volna:

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 2.6.16 08:15

Вісімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 23, 24 квітня, 21-22 травня 2016 року

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 6"
068 Слободенюк Поліна Інфопульс 0:40 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
071 Куркіна Марта 0:28 <AR>
073 Саралiдзе Гiоргi 0:23 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
085 Семенець Яна 0:27
076 Чертополох Денис 0:21 <ARR>
087 Макарчук Іван 0:21 <ARR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
122 Петрусенко Олександра 0:22
132 Шеронов Олексій 0:21:30
Біговел 3 роки та молодше, 14"
56 Коберська Маргарита 0:33
138 Самойленко Олексій 0:21 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
074 Іванова Поліна 0:55
150 Кулешов Тимур 0:19 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
146 Соловйов Микита 0:32
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
147 Швидка Аріна 0:34
148 Яцульчак Максим 0:17 <AR>

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
002 Частникова Влада 1:37 <AR>
005 Прасол Макар 1:35 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
015 Лопатіна Катерина 1:52
013 Яроменок Маркіян 1:21
Біговел 3 роки та молодше, 12"
317 Тарасенко Еріка 1:14
055 Боденко Дарій 1:03 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 14"
065 Самойленко Олексій 1:17 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
073 Кривенко Дар'я 1:14
070 Пуликовський Мірослав 2 1:09
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
078 Слободенюк Поліна Інфопульс 3:22
079 Сташкевич Олексій 1:48
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
083 Дмитрієнко Юлія 1:12
059 Сіренко Лев 1:10

Біговел 4 роки, 8"
087 Кругла Поліна Інфопульс 1:42 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
088 Юсім Аріна 1:41:30
090 Мусієнко Денис 1:03 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
116 Петровська Софія Ірпінь, Київської 1:22
112 Мусієнко Дмитро 0:53 <AR>
Біговел 4 роки, 14"
122 Стрижов Назар Вишневе, Київської 1:16

Біговел 5 років, 12"
127 Ніколенко Анастасія 1:06:30 <AR>
050 Якименко Дмитро 0:56 <AR>

Велосипед 4 роки, 12"
137 Хомякова Ксенія 2:17
136 Іонов Андрій 1:16
Велосипед 4 роки, 14"
146 Медвідь Анастасія 2:25
143 Головань Всеволод 1:01
Велосипед 4 роки, 16"
174 Запорожко Ульяна 0:55
149 Швець Ілля 0:49
Велосипед 4 роки, 18"
182 Маренець Єгор 0:59
Велосипед 4 роки, 20"
187 Замковой Ярослав Райдуга 0:48

2х230 м

5 років, 14"
193 Коваль Марія 2:04
225 Юревич Ярослав 2:07
5 років, 16"
211 Міхмель Вероніка 1:50
251 Сорокін Костянтин Extreme Factory 1:29
5 років, 18"
215 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 2:12
139 Рибачук Анатолій 1:59
5 років, 20"
220 Мальцева Софія SCOTT RC 1:40
293 Кондратенко Денис 1:29

6 років, 14"
337 Кушнір Захар Інфопульс 2:00
6 років, 16"
312 Артюх Мелана 1:45
346 Чайка Євген 1:28 <ARR>
6 років, 18"
359 Сташкевич Андрій 1:27 <AR>
6 років, 20"
329 Дідок Дар'я Гора, Київської 1:25
369 Шепель Данііл Бровари, Київської 1:24
377 Кривенко Іван 1:24
6 років, 24"
150 Доброван Софія 1:42
411 Васильченко Назар Амігос 1:20

2х400 м

7 років, 14"
356 Батюшин Євгеній 3:39 <AR>
7 років, 16"
401 Сідаш Поліна 3:48
454 Текеянов Георгій 3:46
7 років, 18"
254 Чехова Поліна Соколята 3:50
458 Павлюков Іван Васильків, Київської 3:08 <AR>
7 років, 20"
264 Лагода Ніколь 2:51
486 Бірюк Дмитро 2:33
7 років, 24"
442 Ручко Аврора 2:28
517 Теліщук Максим Молнія 2:35
7 років, 26"
452 Картун Іванна 3:15
520 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:17 <AR>

8 років, 16"
292 Шкорин Олександр 3:55
8 років, 20"
536 Бакай Вероніка 2:35 <AR>
569 Олесов Данііл Діти Світла 2:27
8 років, 24"
549 Шекера Анна Молнія 2:28
554 Швець Надія Турбо 2:28
616 Пінчук Костянтин 2:20
8 років, 26"
558 Бегеба Крістіна Молнія 2:22 <AR>
624 Петренко Дмитро 2:22 <AR>

Мами, 24"
419 Плінська Алла - мама Георгія 2:45:30
Мами, 26"
546 Водоп'янова Євгенія - мама Кіріла 2:16

3х400 м

9 років, 20"
627 Фоміних Марія Лісовичі, Київської Стріла 4:36
654 Гайовий Костянтин 3:51
9 років, 22"
659 Бондаренко Михайло Артеріум 4:36 <AR>
9 років, 24"
641 Гордієнко Анна Амігос 3:44
676 Кільдішев Станіслав Амігос 3:34
9 років, 26"
643 Соболєва Євгенія 4:20
699 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 3:39

10 років, 20"
541 Потерлевич Дар'я 4:17
10 років, 24"
528 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 3:27 <AR>
522 Корольов Кирило 3:31
10 років, 26"
640 Сотнікова Марія Молнія 3:18
758 Васильєв Єгор Молнія 3:17
10 років, 28"
580 Чікіта Єлизавета 4:18 <AR>
760 Чікіта Родіон 3:28 <AR>
10 років, 29"
761 Носков Павло 3:01 <AR>

3х650 м

11-14 років, 24"
715 Зацепіна Єлизавета 5:15
736 Костенко Микита Порцелян 4:53
11-14 років, 26"
716 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 4:33
773 Рибка Антон Спринт 4:00
11-14 років, 29"
766 Захаренко Кирил Молнія 4:07 <AR>

2х650 м

Зухвалі, 26"
773 Рибка Антон Спринт 2:31 <AR>

Мами, 26"
769 Погорецька Тетяна 3:51

Тата, 26"
б/н Щербацький Андрій 2:29

Студенти, 26"
735 Пархоменко Анастасія 3:35 <AR>
751 Ошурко Владислав 2:51 <AR>

Вітаємо рекордсменів! Так тримати! :volna:

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 7.10.16 14:59

Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 10-11 вересня, 1, 2 жовтня 2016 року

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 6"
069 Юдіна Поліна 1:20
028 Жидков Михайло 1:01
Біговел 3 роки та молодше, 8"
091 Погуляйко Ксенія 0:33
097 Лахманець Нікіта 0:26:30
Біговел 3 роки та молодше, 10"
077 Товстик Анна 0:31
104 Чертополох Денис 0:24
Біговел 3 роки та молодше, 12"
126 Дяків Христина 0:27
021 Кулешов Тимур 0:23
141 Духовний Андрій 0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
58 Пєснєв Платон 0:58

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
201 Валевата Надія 0:32
045 Кулешов Тимур 0:16:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
298 Соколов Артем 0:21 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
435 Харитонова Марина 0:28:30
429 Кернасовський Орест 0:19:30

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
003 Демчук Поліна Ірпінь 2:15
008 Сологуб Марк 1:17 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
009 Міщенко Анастасія 1:44
010 Ющук Поліна 1:44
017 Чертополох Денис 1:10+0:01* <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
071 Петрусенко Олександра 1:13
068 Бабенко Макар 1:07
Біговел 3 роки та молодше, 14"
075 Тарідонова Катерина 1:18 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
084 Кучер Євангеліна Артеріум 1:17
341 Шумаєв Платон 1:19
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
089 Дубова Софія 1:48
087 Соколов Артем 1:05
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
094 Зимбицька Катерина Інфопульс 1:43
095 Пуликовський Мірослав 0:52 <ARR>
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
096 Городецький Богдан Інфопульс 2:48

Біговел 4 роки, 8"
098 Кругла Поліна Інфопульс 1:36 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
100 Юсім Аріна 1:15 <ARR>
101 Малков Матвій 1:04
Біговел 4 роки, 12"
121 Шевцова Злата Харків 1:04
126 Малюга Іван Бровари 1:00
Біговел 4 роки, 14"
132 Стрижов Назар Вишневе 1:12

Біговел 5 років, 10"
134 Майданчук Назарій Макарів 1:06 <ARR>
Біговел 5 років, 12"
021 Місюра Марко 1:05

Велосипед 4 роки, 12"
143 Хомякова Ксенія 2:00
137 Клименчук Гордій 1:09
Велосипед 4 роки, 14"
153 Медвідь Анастасія 1:45
152 Чайковський Михайло 1:04
Велосипед 4 роки, 16"
197 Костюк Амалія Турбо 0:49 <ARR>
195 Поліщук Роман 0:47
Велосипед 4 роки, 18"
200 Шепель Катерина 2:09
198 Маренець Єгор 0:51 <ARR>
Велосипед 4 роки, 20"
202 Кривенко Дар'я 0:55
205 Замковой Ярослав Райдуга 0:47

2х230 м

Велосипед 5 років, 12"
208 Іванова Валентина ВДНГ Молнія 2:35
Велосипед 5 років, 14"
242 Кочубей Кирило 1:51 <AR>
Велосипед 5 років, 16"
223 Войтішина Поліна 1:33 <AR>
278 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 1:26 <ARR>
Велосипед 5 років, 18"
004 Кривопляс Назар 1:33
Велосипед 5 років, 20"
020 Кухарчук Аліса 1:28 <ARR>
307 Федчик Сергій Білогородка 1:22

Велосипед 6 років, 14"
342 Нестерук Назар Чайки 2:00
Велосипед 6 років, 16"
320 Бойчук Марія 1:40
356 Чайка Євген 1:22 <AR>
Велосипед 6 років, 18"
326 Перевертун Анна Забуччя 1:39
361 Саранча Тимофій 1:21:30 <AR>
360 Попович Святослав Артеріум 1:27
Велосипед 6 років, 20"
334 Жукова Антоніна 1:23
392 Червінський Ілля Васильків 1:19:30
Велосипед 6 років, 24"
413 Пащенко Андрій Глеваха 1:24

2х400 м

Велосипед 7 років, 16"
210 Сердитко Поліна 3:20
416 Тацій Назар 3:33
Велосипед 7 років, 18"
241 Чехова Поліна Соколята 3:30 <AR>
420 Євсеєв Олег Артеріум 3:03 <AR>
Велосипед 7 років, 20"
287 Завалішина Радміла 2:45+0:01*
458 Петін Олексій 2:25
Велосипед 7 років, 24"
406 Весна Ева ВДНГ Молнія 2:31
476 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 2:20

Велосипед 8 років, 20"
497 Володимиренко Анна 2:33 <AR>
527 Артюх Володимир 2:24 <AR>
Велосипед 8 років, 24"
510 Іванова Юлія ВДНГ Молнія 2:33
557 Кравчук Нікіта 2:10 <AR>
Велосипед 8 років, 26"
521 Шекера Анна ВДНГ Молнія 2:19 <AR>
581 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:05 <AR>

Мами, 24"
545 Плінська Алла 2:19 <AR>
Мами, 26"
583 Заяць Ірина 2:05 <AR>

3х400 м

Велосипед 9 років, 20"
591 Бакай Вероніка 3:39 <AR>
621 Бондарчук Нікіта 3:42
Велосипед 9 років, 24"
611 Черкас Ангеліна 3:31
651 Макаренко Максим Біла Церква 3:12 <AR>
Велосипед 9 років, 26"
620 Іщук Ніна 4:00
669 Петренко Дмитро 3:10 <AR>
Велосипед 9 років, 29"
681 Заглада Мірон 4:13 <AR>

Велосипед 10 років, 24"
687 Сидоренко Анна Вишневе 3:15 <AR>
706 Петренко Максим Інфопульс 3:35
Велосипед 10 років, 26"
690 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 3:05
588 Хоменчук Ярослав 3:21

3х650 м

Велосипед 11-14 років, 20"
703 Деменюк Софія 7:50
Велосипед 11-14 років, 24"
705 Сидоренко Анна Вишневе 4:57 <AR>
753 Єременко Данило 4:52:30
Велосипед 11-14 років, 26"
737 Юдіна Ульяна Мирний атом 4:20:30+0:01* <AR>
790 Рибка Антон Спринт 3:53:30
Велосипед 11-14 років, 27,5-28"
733 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 4:46 <AR>
789 Архипенко Максим Кривий Ріг 3:48 <AR>
Велосипед 11-14 років, 29"
800 Клименко Назар 3:55 <AR>

2х650 м

Зухвалі, 26"
790 Рибка Антон Спринт 2:33:30
Тата, 26"
780 Возняк Андрій 2:35

1х650 м

Мами, 26"
793 Нагорняк Нелля 1:37 <AR>

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 3.6.17 18:03

Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 22, 23 квітня, 20-21 травня 2017 року

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 6"
089 Олесова Соломія 0:28 <AR>
090 Удовиченко Іван 0:30 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
066 Калюжна Аліса 0:28:30
097 Гаврилов Роман 0:27
Біговел 3 роки та молодше, 10"
020 Клімова Евеліна Вишгород 0:42
105 Гладун Маркіян 0:25
111 Сосєдов Арсенiй 0:25
Біговел 3 роки та молодше, 12"
155 Чайка Крістіна 0:28
122 Андрусенко Северин 0:23
147 Головченко Іван 0:23
152 Клікун Адріан 0:23
157 Пунько Ярослав 0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
159 Коберська Маргарита 0:26 <AR>
158 Лисенко Даниїл 0:28

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
752 Валевата Надія 0:30
745 Фоміних Тимофій Лісовичі Стріла 0:21
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
051 Маслов Ян 0:23
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
069 Товстик Анна 0:21 <AR>
082 Шамборовський Арсеній 0:19

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
007 Мущиніна Варвара 1:43
006 Слизьконіс Іван Обухів 1:29
Біговел 3 роки та молодше, 10"
012 Синюгін Олег Гатне 1:20
Біговел 3 роки та молодше, 12"
046 Классковська Ульяна Мінськ Sportkids 1:08 <AR>
043 Чибеліс Даниіл 1:09
Біговел 3 роки та молодше, 14"
030 Конішевська Маргарита 2:03
069 Лисенко Даниїл 1:15 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
075 Василенко Зореслава 1:10 <AR>
071 Хасанов Адріан Буча 1:31
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
077 Сапов Дмитрій 1:27
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
087 Нарбут Ольга Ірпінь 1:39
084 Гудзь Олександр 0:56
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
088 Ільйова Влада 0:58 <AR>

Біговел 4 роки, 8"
089 Прасол Макар 1:12 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
090 Міщенко Анастасія Діти Світла 1:29
095 Чертополох Денис 1:01 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
126 Тарасенко Еріка 1:02
119 Духовний Андрій 1:00
Біговел 4 роки, 14"
131 Тарідонова Катерина 1:11
130 Печков Єлисей Мінськ Sportkids 1:06
Біговел 4 роки, 16"
132 Яроменок Маркіян 1:01 <AR>

Біговел 5 років, 12"
134 Кругла Поліна Інфопульс 1:16
135 Гнатюк Данило 0:59
Біговел 5 років, 14"
138 Стрижов Назар Вишневе 1:06

Велосипед 4 роки, 12"
151 Дубова Варвара 1:24
147 Делендик Тимофій Інфопульс 1:11
Велосипед 4 роки, 14"
156 Слободенюк Поліна Інфопульс 1:10:30
157 Макарчук Іван 1:04
Велосипед 4 роки, 16"
184 Чуб Злата 0:57
190 Шеронов Олексій 0:45 <ARR>
Велосипед 4 роки, 18"
201 Петрусенко Олександра 1:35
072 Рибалко Артур 0:52:30
Велосипед 4 роки, 20"
208 Кривенко Дар'я 1:13
205 Пуликовський Мірослав 0:42 <AR>

2х230 м

Велосипед 5 років, 12"
236 Малков Матвій 1:58 <AR>
Велосипед 5 років, 14"
212 Нестерук Анна 2:44
239 Чайковський Михайло 1:52
Велосипед 5 років, 16"
224 Патлай Поліна 1:42
182 Спіцин Матвій 1:32
Велосипед 5 років, 18"
226 Бейко Марія 2:45
286 Шкляренко Андрій 1:41
Велосипед 5 років, 20"
231 Мусієнко Олександра 1:33
307 Анніков Артем ВДНГ Молнія 1:27

Велосипед 6 років, 16"
322 Толкун Єва 1:31
366 Кравець Владислав 1:38
Велосипед 6 років, 18"
325 Нічаєнко Анна 1:58
373 Іванець Марк 1:35
Велосипед 6 років, 20"
221 Кийкова Софія 1:25
269 Сорокін Костянтин Дідорівка 1:13 <AR>
Велосипед 6 років, 24"
439 Курташов Кирило 1:20

2х400 м

Велосипед 7 років, 16"
446 Сурма Марія 3:34
479 Морозович Назар Бровари 3:11
Велосипед 7 років, 18"
448 Соловйова Софія 3:00 <AR>
Велосипед 7 років, 20"
455 Жукова Антоніна 2:45
464 Дем'янець Єлізавета 2:45
502 Вишняк Ігор 2:26
Велосипед 7 років, 24"
470 Бєлєтєєва Анна 2:58
542 Васильченко Назар Амігос 2:26
Велосипед 7 років, 26"
547 Данильчук Тимофій 2:25

Велосипед 8 років, 16"
582 Сарафінюк Марк Бориспіль 2:51 <AR>
Велосипед 8 років, 18"
583 Буташ Михайло 3:13 <AR>
Велосипед 8 років, 20"
581 Лагода Ніколь 2:40
591 Петін Олексій 2:19 <AR>
Велосипед 8 років, 24"
578 Дегтяр Ніка 2:30
604 Сухонда Сергій Форсаж 2:22
Велосипед 8 років, 26"
580 Мащенко Марiя 3:28
632 Заяць Андрій 2:16

Мами, 24"
149 Сайковська Тетяна 3:15
Мами, 26"
136 Заяць Іринаа 2:10

3х400 м

Велосипед 9 років, 20"
638 Малкова Майя 3:50
676 Бондарчук Нікіта 3:57
Велосипед 9 років, 24"
660 Швець Надія Турбо 3:48
680 Кравчук Нікіта Вишневе 3:26
Велосипед 9 років, 26"
667 Шекера Анна ВДНГ Молнія 3:27 <AR>
514 Ружинський Артем 3:28 (3:20 ПК)

Велосипед 10 років, 20"
596 Сопілка Максим 4:40
Велосипед 10 років, 24"
480 Міхненко Ангеліна 3:59
544 Бойко Денис 3:28
Велосипед 10 років, 26"
565 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 3:04
646 Павлусь Юлiй 3:27

3х650 м

Велосипед 11-14 років, 20"
725 Шостак Дем'ян 7:24
Велосипед 11-14 років, 24"
703 Бабієнко Ксенія 6:11
763 Костенко Микита Порцелян 4:44
Велосипед 11-14 років, 26"
709 Сидоренко Анна Вишневе 4:52
779 Рибка Антон Спринт 4:14
Велосипед 11-14 років, 27"
711 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 5:01
784 Фомічов Андрій PLSU 4:22 <AR>
Велосипед 11-14 років, 29"
757 Носков Павло 4:48

2х650 м

Зухвалі, 26"
779 Рибка Антон Спринт 2:40
Тата, 26"
б/н Возняк Андрій 2:41

Мами, 24"
720 Клименчук Тетяна 4:03
Мами, 26"
721 Плескач Лілія 3:42

---------
Найкращий час на дистанціях:
1х230 м Пуликовський Мірослав 0:42 (велосипед 4 роки 20")
2х230 м Сорокін Костянтин 1:13 (6 років 20")
2х400 м Заяць Андрій 2:16 (8 років 26")
3х400 м Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 3:04 (10 років 26")

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 23.9.17 14:51

Двадцять перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 9-10 вересня, 30 вересня, 1 жовтня 2017 року

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 6"
006 Виноградська Богдана 2:55
001 Іванов Єгор 2:17
Біговел 3 роки та молодше, 8"
007 Зуляк Марія 0:51
030 Куркін Марк 0:41
Біговел 3 роки та молодше, 10"
096 Кушнір Софія 0:31
094 Максименко Ігор 0:29
Біговел 3 роки та молодше, 12"
106 Шульга Анна 0:28
107 Морозов Євгеній 0:25

Велосипед 3 роки та молодше, 10"
112 Величанська Вероніка 1:18 <ARN>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
115 Любуцін Данило 0:34
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
117 Корнієнко Віра 0:33
118 Данилiн Кирил 0:42

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
011 Гаврилов Роман 1:14 <AR>

Біговел 3 роки та молодше, 10"
020 Корсанюк Денис Хотів, Київської 1:10 <ARR>

Біговел 3 роки та молодше, 12"
070 Ющук Поліна 1:14:30
067 Чибеліс Даниіл 1:07
075 Заєзжай Назарій Бровари, Київської 1:07

Біговел 3 роки та молодше, 14"
079 Павленко Артем Софіївська Борщагівка, Київської 1:29

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
019 Чумак Степан 1:06

Велосипед 3 роки та молодше, 14"
084 Смірнов Борис 1:11

Велосипед 3 роки та молодше, 16"
090 Товстик Анна 0:57 <AR>
095 Стогній Назар 0:52 <ARR>

Велосипед 3 роки та молодше, 18"
098 Ільйова Влада 1:02

Біговел 4 роки, 8"
099 Омельченко Алiса 1:35 <AR>

Біговел 4 роки, 10"
101 Коваленко Софія 1:49

Біговел 4 роки, 12"
113 Чайка Крістіна 1:11
129 Бабенко Макар 0:55

Біговел 4 роки, 14"
134 Тарідонова Катерина 1:04 <AR>
133 Гриценко Максим 1:18

Біговел 5 років, 12"
139 Кругла Поліна Інфопульс 1:04:30 <AR>
140 Гнатюк Данило 0:56 <ARR>

Велосипед 4 роки, 12"
143 Комелькова Анна Буча, Київської 1:25
144 Завалішин Яромир 1:04

Велосипед 4 роки, 14"
150 Дегтярьова Ніка 1:19
147 Марценюк Володимир 0:57

Велосипед 4 роки, 16"
164 Дяків Христина 0:55
189 Сакун Дмитро 0:46

Велосипед 4 роки, 18"
195 Гайнутдінов Георгій 1:13

Велосипед 4 роки, 20"
204 Пуликовський Мірослав 0:40

2х230 м

Велосипед 5 років, 12"
222 Нечушкін Михайло 2:53

Велосипед 5 років, 14"
207 Слободенюк Полiна 2:20
225 Чайковський Михайло 1:42 <AR>

Велосипед 5 років, 16"
209 Чуб Злата 1:44
270 Гром Іван 1:30

Велосипед 5 років, 18"
078 Цуркан Єгор Одеса 1:26 <AR>

Велосипед 5 років, 20"
220 Костюк Амалія Турбо 1:30
298 Іонов Андрій 1:19 <ARR>

Велосипед 6 років, 16"
325 Семко Дар'я 1:38
368 Ключніков Георгій 1:26
375 Щур Назар Горенка, Київської 1:26

Велосипед 6 років, 18"
337 Нічаєнко Анна 1:49
382 Кравчук Іван 1:38

Велосипед 6 років, 20"
353 Швець Вероніка Турбо 1:24
104 Якименко Дмитро 1:15

Велосипед 6 років, 24"
257 Школьний Лука 1:23

2х400 м

Велосипед 7 років, 16"
454 Соловйова Софія 3:01 <AR>
477 Баранівський Ілля 2:59 <AR>

Велосипед 7 років, 18"
456 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 3:38
486 Щербаков Іван 3:01 <AR>

Велосипед 7 років, 20"
468 Сіунова Єлизавета 2:42
519 Вишняк Ігор 2:23

Велосипед 7 років, 24"
472 Бєлєтєєва Анна 2:39
559 Сташкевич Андрій 2:24:30

Велосипед 7 років, 26"
481 Делано Деніел 2:24

Велосипед 8 років, 16"
563 Сурма Марія 3:18 <AR>

Велосипед 8 років, 20"
289 Дем'янець Єлізавета 2:27:30 <AR>
608 Петін Олексій 2:19 <ARR>

Велосипед 8 років, 24"
584 Алєксієнко Марія 2:15 <AR>
631 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 2:20

Велосипед 8 років, 26"
293 Городнікова Ольга 2:40
636 Криворучко Нікіта 2:26:30

Велосипед 8 років, 27.5"
637 Грініченко Роман 2:31 <ARN>

Мами, 24"
323 Прасол Юлія 3:28

Мами, 26"
321 Заяць Ірина 2:12

3х400 м

Велосипед 9 років, 18"
639 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 4:50 <ARN>

Велосипед 9 років, 20"
638 Лагода Ніколь 4:18:30
657 Волобуєв Михайло 3:40

Велосипед 9 років, 24"
333 Онищенко Каріна 3:56
667 Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 3:21

Велосипед 9 років, 26"
653 Шекера Анна ВДНГ Молнія 3:18
689 Ружинський Артем 3:23 (ПК - 3:14)

Велосипед 10 років, 20"
692 Малкова Майя 3:46 <AR>
712 Шостак Дем'ян 4:07

Велосипед 10 років, 24"
695 Швець Надія Турбо 3:41
724 Макаренко Максим Біла Церква, Київської 3:08 <AR>

Велосипед 10 років, 26"
706 Шевченко Марія 3:46:30
741 Нарійчук Олександр 3:14:30

Велосипед 10 років, 29"
743 Петренко Дмитро 3:08

3х650 м

Велосипед 10-14 років, 24"
701 Міхненко Ангеліна 6:03
754 Єременко Данило 4:53:30

Велосипед 10-14 років, 26"
727 Юдіна Ульяна 4:36
786 Шутий Богдан 4:15

Велосипед 10-14 років, 27.5"
714 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 4:33 <AR>
787 Фомічов Андрій PLSU 4:16 <AR>

Велосипед 10-14 років, 28"
771 Шиманський Антон 5:30

Велосипед 10-14 років, 29"
716 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 5:09 <ARN>
772 Шекера Артем ВДНГ Молнія 5:32

1х650 м

Мами, 26"
729 Зелінська Ірина - мама Філіпа нд

Мами, 27.5"
782 Сухонда Катерина - мама Сергія та Андрія нд

Тата, 26"
705 Гордієнко Олексій - тато Андрія та Ані 1:22 <ARN>

Тата, 27.5"
787 Фомичов Едуард - тато Андрія 1:28 <ARN>

Тата, 28"
771 Шиманський Олександр - тато Антона 1:27:30 <ARN>

2х650 м

Зухвалі, 26"
786 Шутий Богдан 2:57:30

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
ARN - підкатегорія вперше
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

---------
Найкращий час на дистанціях:
80м Морозов Євгеній 0:25 (біговел 3 роки 12")
1х230м Пуликовський Мірослав 0:40 (велосипед 4 роки 20")
2х230м Якименко Дмитро 0:54 (6 років 20")
2х400м Алєксієнко Марія 2:15 (8 років 24")
3х400м Макаренко Максим 3:08 (10 років 24") та Петренко Дмитро (10 років 29")
3х650м Шутий Богдан 4:15 (14 років 26")


Повернутись до “Дитяча гонка "Ми - чемпіони"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість