Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Діти - наше майбутнє. Міцні діти - впевненість у майбутньому
Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2708
З нами з: 9.11.06 21:51
Звідки: "ВелоКиїв" м.Київ,вул. Комбайнерів, 3-а
Контактна інформація:

Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення ВелоКиїв » 20.9.07 18:34

Швидкий перехід до результатів:
Прихований текстпоказати
Первая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 8 сентября 2007 года
Вторая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 31 мая 2008 года
Третья детская велогонка "Мы - чемпионы!" 13 cентября 2008 года
Четвертая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 30 мая 2009 года
Пятая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 12 сентября 2009 года
Шестая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 22 мая 2010 года
Седьмая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 11-12 сентября 2010 года
Восьмая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 21-22 мая 2011 года
Девятая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 10-11 сентября 2011 года
Десятая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 19-20 мая 2012 года, гонка на выбывание
Одиннадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 8-9 сентября 2012 года, гонка на выбывание
Двенадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 18-19 мая 2013 года, общий зачет, гонка на выбывание
Тринадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" 14-15 сентября 2013 года, общий зачет
Юниорская велогонка "Мы - чемпионы!" 5 октября 2013 года
Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (квітень) 26 квітня 2014 року
Чотирнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 17-18 травня 2014 року, загальний залік
П'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 6-7 вересня 2014 року, загальний залік
Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (жовтень) 2014 4 жовтня 2014 року
Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (квітень) 2015 25 квітня 2015 року
Велоперегони для малюків "Котигорошки" (квітень) 2015 26 квітня 2015 року
Шістнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 2015 16-17 травня 2015 року, загальний залік
Сімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 2015 12-13 вересня 2015 року, загальний залік
Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (жовтень) 2015 3 жовтня 2015 року
Велоперегони для малюків "Котигорошки" (жовтень) 2015 4 жовтня 2015 року
Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (квітень) 2016 23 квітня 2016 року
Велоперегони для малюків "Котигорошки" (квітень) 2016 24 квітня 2016 року
Вісімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 21-22 травня 2016 року, загальний залік
Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 10-11 вересня 2016 року, загальний залік
Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (жовтень) 2016 1 жовтня 2016 року
Велоперегони для малюків "Котигорошки" (жовтень) 2016 2 жовтня 2016 року
Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (квітень) 2017 22 квітня 2017 року
Велоперегони для малюків "Котигорошки" (квітень) 2017 23 квітня 2017 року
Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 2017 20-21 травня 2017 року, загальний залік
Двадцять Перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 2017 9-10 вересня 2017 року, загальний залік
Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 2017 30 вересня 2017 року
Велоперегони для малюків "Котигорошки" (жовтень) 2017 1 жовтня 2017 року

Рекорди велоперегонів "Ми - чемпіони!"

-----------------------------

Первая детская велогонка "Мы - чемпионы!"
8 сентября 2007 года Первая гонка! :) Дождливая погода и 18 участников.

Результаты

3-4 года
2 круга по 230 м
1 заезд
102 Лазаренко Лада (4)
104 Бургонский Велес (3) Победитель заезда

5-6 лет + 7-8 лет
5 кругов по 230 м
2 заезд
207 Есафьев Андрей (6)
302 Николенко Владислав (7) Победитель заезда
305 Яременко София (8)
306 Орлов Матвей (8)
307 Юренева Ольга (8)

9-10 лет
6 кругов по 230 м
3 заезд
401 Галайда Ольга (9)
402 Шатохина Мария (10)
410 Тригодько Дмитрий (9) Победитель заезда
304 Иевлев Егор (7)

Юниоры (11-14 лет)
7 кругов по 230 м
4 заезд
501 Евченко Павел (11)
502 Коваль Денис (11)
503 Нечипоренко Назар (13) Победитель заезда
504 Пискун Алексей (13)
505 Гриценко Екатерина (12)
506 Дудкина Ярослава (11)
410 Мороз Даниил (?)

Примечание. Определены только победители заезда, порядок финиширования не учтен.

Отзывы и фото
Видео
Зображення
Зв'язок: (044) 599-02-26, 599-09-45, 227-33-99 Майстерня: (044) 331-80-90
Графік роботи: влітку: 10-20 (сб: 10-19 / нд: 10-18) взимку: 11-19 (сб: 10-18 / нд: 10-17)

Аватар користувача
Obla4ko
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 25.1.07 12:54
Стать: жін
Звідки: Киев, Отрадный
Контактна інформація:

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Obla4ko » 22.8.08 11:44

Вторая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
31 мая 2008 года в гонке приняло участие 49 детей :) :angel: :angel:
В восьми заездах и одном дополнительном разыгрывали 8 комплектов медалей (все по-взрослому) ;-)

Результаты

3-4 года
2 круга по 230 м
1 заезд
1 101 Сёмка Максим (4) 1 место 1:56
2 107 Юдина Ульяна (4) 2 место
3 108 Почиталина Алина (3) 3 место 4:02
4 102 Лубинов Семен (2)
5 105 Муха Александр (3)

2 заезд
1 106 Бугацкая Ярина (4) 1 место 1:45
2 114 Третяк Антон (4) 2 место 1:54
3 109 Палийчук Егор (4) 3 место 2:57
4 110 Бургонский Велес (4) 3:26
5 103 Винниченко Варвара (3)
6 104 Петрушенко Богдана (2г 11м)
7 210 Черняков Никита (4)

5-6 лет
3 круга по 230 м
3 заезд
1 208 Юдина Алена (6) 1 место 2:51
2 212 Гарнавая Елизавета (5) 2 место 3:15
3 207 Черный Александр (5) 3 место
4 209 Бурлевин Ярослав (5)
5 211 Максимов Даниил (5)
6 205 Рыбка Антон (5)
7 201 Шабунина Мария (5)

4 заезд
1 204 Шама Максим (6) 1 место 2:10
2 304 Яковлева Анастасия (6) 2 место
3 305 Яковлев Ярослав (6) 3 место
4 202 Шатохин Антон (6)
5 206 Горюнов Артем (5)
6 203 Вовк Григорий (6)
7 310 Матвейчук Анастасия (8)

7-8 лет
4 круга по 230 м
1 5 заезд
2 303 Николаев Денис (8) 1 место 3:30
3 313 Искоркина Мария (7) 2 место 3:31
4 302 Золотаревский Максим (7) 3 место
5 306 Тарнавский Михаил (7)
6 309 Митрофанов Олег (7)
7 312 Черемишский Сергей (7)

6 заезд
1 308 Николенко Владислав (8) 1 место
2 307 Запольский Владислав (8) 2 место
3 301 Халиво Анастасия (8) 3 место
4 311 Старовойт Ангелина (7)
5 310 Матвейчук Анастасия (8)

7 заезд (дополнительный – вне зачета)
1 307 Запольский Владислав (8)
2 313 Искоркина Мария (7)
3 301 Халиво Анастасия (8)
4 312 Черемишский Сергей (7)
5 306 Тарнавский Михаил (7)
6 202 Шатохин Антон (6)

9-10 лет
4 круга по 400 м
8 заезд
1 402 Николаев Богдан (10) 1 место 4:51
2 405 Сизоненко Андрей (10) 2 место 4:53
3 404 Орлов Матвей (9) 3 место 5:19
4 406 Шатохина Мария (10) 5:28
5 401 Пазий Никита (?)
6 403 Скарбовчук Святослав (9)

Юниоры (11-14 лет)
5 кругов по 400 м
9 заезд
1 507 Масленников Егор (13) 1 место
2 506 Бабий Дмитрий (12) 2 место
3 501 Шабунин Тимофей (12) 3 место
4 505 Сандалов Глеб (12)
5 502 Альперович Егор (12)
6 503 Герасимук Анастасия (11)
7 504 Гарькавый Илья (11)

Примечание. Других результатов по времени нет

Отзывы и фото
Видео (фрагмент)
Видео (без последней минуты)

Аватар користувача
Shato
* * *
Повідомлень: 272
З нами з: 17.6.04 10:50
Стать: жін
Звідки: Киев, Лесной, оболонь

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Shato » 15.9.08 00:12

Третья детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
13 cентября 2008 года в гонке приняли участие 62 "чемпиона"
Самому младшему участнику 1 год и 11 месяцев!!! :anti:
Разыграли 11 комплектов медалей.

Результаты

3-4 года
2 круга по 230 метров
1 заезд
1 104 Бондарчук Даниил (3) 1 место 2:30
2 105 Бахмет Илья, Харьков (3) 2 место 3:06
3 114 Бабенко Максим (3) 3 место 3:55
4 109 Донец Евгений (2г 8м) 6:53
5 115 Шевчук Тарас (1г 11м) 7:04

2 заезд
1 119 Бургонский Велес (4) 1 место 2:01
2 110 Мирошник Дарья (3) 2 место 3:20
3 107 Петрушенко Богдана (3) 3 место 3:40
4 113 Винниченко Варвара (4) 4:17
5 111 Прилипко Александра (3) 4:47
6 121 Сидоренко Анна (2г 10м) 6:10

3 заезд
1 102 Войтишин Никита (4) 1 место 1:52
2 103 Горобченко Андрей (4) 2 место 2:05
3 106 Ивашкевич Яков (4) 3 место 3:10
4 122 Билецкая Карина (4) 5:09
5 112 Аргат Георгий (3)
НС 108 Цибульский Дмитрий (4)

4 заезд
1 118 Сёмка Максим (4) 1 место 1:45
2 117 Дворниченко Антон (4) 2 место 1:55
3 116 Мордюк Анна (4) 3 место
4 120 Юдина Ульяна (4)
5 101 Шевчук Карина (4) 3:19

5-6 лет
3 круга по 230 м
5 заезд
1 207 Черный Александр (5) 1 место 2:45
2 208 Шабунина Мария (5) 2 место 2:49
3 205 Рыбка Антон (5) 3 место 3:19
4 206 Низалов Николай (6)
5 202 Деревянко Иван (6)
6 204 Шитаков Иван (5)

6 заезд
1 201 Постернак Лев (6) 1 место 2:15
2 210 Осьмак Анастасия (6) 2 место 2:48
3 209 Юдина Алена (6) 3 место
4 203 Потаева Екатерина (6) 2:58

7-8 лет
4 круга по 230 м
7 заезд
1 311 Николаев Денис (8) 1 место 3:00
2 301 Шатохин Антон (7) 2 место
3 312 Колобов Илья (8) 3 место
4 313 Искоркина Мария (8) 3:22
5 305 Шаботенко Александра (8)
6 304 Наливайко Артем (7)
7 310 Есафьев Андрей (7)

8 заезд
1 306 Николенко Владислав (8) 1 место 2:59
2 302 Колесник Даниил (8) 2 место
3 309 Билецкий Евгений (7) 3 место 3:04
4 307 Запольский Владислав (8)
5 303 Ивашкевич Семен (8)
6 308 Тарнавский Михаил (7)

9-10 лет
4 круга по 400 м
9 заезд
1 407 Николаев Богдан (10) 1 место
2 403 Зданевич Антон (10) 2 место 4:59
3 405 Орлов Матвей (9) 3 место
4 404 Запольский Станислав (10)
5 408 Дюбург Олег (9) 5:26
6 401 Кривослицкий Кирилл (9)
7 406 Калистратенко Илья (10) 7:24

Юниоры (11-14 лет)
5 кругов по 400 м
10 заезд
1 507 Грищенко Кирилл (11) 1 место 5:31
2 506 Тригодько Дмитрий (10) 2 место 5:31
3 504 Ригг Антоний (11) 3 место 5:45
4 505 Фоменко Максим (11)
5 509 Шатохина Мария (11)
6 502 Низалова Анастасия (11) НФ

11 заезд
1 501 Михайленко Денис (12) 1 место
2 503 Шабунин Тимофей (13) 2 место 6:00
3 511 Евченко Павел (12) 3 место
4 508 Альперович Егор (12) 6:37

Примечание. Других результатов по времени нет.

Отзывы и фото

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 31.5.09 09:58

Четвертая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
30 мая 2009 года в гонке приняли участие более 150 юных гонщиков
Соревнования длились с 11:30 до 16:30. Разыграли 22 комплекта медалей в 22 заездах.

Результаты

3 года
1 круг по 230 метров, 4 заезда, 32 участника, старт 11:30
1 заезд
1 002 Даценко Тимофей (2,11), 12
2 012 Глухенький Матвей (3), 12 1:20
3 008 Мироненко Ярослав (3), 12 1:38
4 025 Писарев Андрей (3), 12
5 004 Савенчук Мария (3), 12 2:14
6 003 Моцная Анна (3), 12
7 016 Бургонский Ярема (3), 12 2:32
8 019 Пронив Олеся (3), 12

2 заезд
1 026 Гребенюк Иван (3), 12 1:50
2 029 Петрович Николай (3), 12 2:30
3 011 Билецкий Дмитрий (3), 12 2:40
4 014 Юрах Максим (3), 12 2:45
5 013 Киндрук Андрей (3), 12 3:03
6 010 Ульченко Максим (3), 12 3:10
7 015 Донец Евгений (3), 12 3:30
8 032 Полищук Ярослав (3), 3-х 4:38

3 заезд
1 007 Арламов Михаил (3), 16
2 005 Гусеева Мария (3), 14
3 009 Лучицкий Антон (3), 14
4 031 Прилипко Александра (3), 12
5 028 Сидоренко Анна (3), 16
6 017 Рыбка Кирилл (3), 16
7 024 Морозовская Марина (3), 16
8 132 Кожевников Матвей (2,2), 12

4 заезд
1 006 Клиндух Александр (3), 16
2 020 Голодник Владимир (3), 16
3 023 Петрушенко Богдана (3), 16
4 021 Говенко Лилия (3), 16
5 030 Петриченко Илья (3), 12
6 022 Дюбург Дарий (3), 12
7 129 Хоменко Анна (2), 4-х
НС 018 Радыш София (3), 3-х

4 года
1 круг по 230 метров, 4 заезда, 29 участников, старт 12:30
5 заезд
1 108 Луць Денис (4), 14 1:20
2 119 Муха Александр (4), 12
3 126 Стременова Евгения (4), 12
4 111 Сягровский Максим (4), 12
5 121 Филатов Вадим (4), 12
6 109 Юневичус Арина (4), 12
7 102 Химич Алексей (4), 12
8 106 Аргат Георгий (4), 14 3:03

6 заезд
1 103 Балицкая Анна (4), 14 1:08
2 107 Еременко Владислав (4), 14
3 101 Радченко Валентин (4), 16
4 124 Сингаевский Александр (4), 16
5 105 Омельченко Дмитрий (4), 16
6 115 Краснопольская Валерия (4), 16
7 128 Пантелус Роман (4), 14
8 114 Головко Анна (4), 16

7 заезд
1 116 Бондарчук Даниил (4), 16 1:04
2 112 Орлова Полина (4), 16
3 117 Никитина Анастасия (4), 16
4 123 Семенько Иван (4), 16
5 120 Эдигаров Иван (4), 16
6 113 Згардан Давид (4), 16
7 122 Воронцов Александр (4), 16
8 131 Кожевников Иван (4), 16 1:56

8 заезд
1 118 Михальчук Алексей (4), 20 0:48
2 104 Фещенко Михаил (4), 16
3 125 Лопатин Георгий (4), 16
4 110 Мирошник Дарья (3), 16
5 127 Кириленко Сергей (4), 16 1:50

5 лет
2 круга по 230 метров, 3 заезда, 21 участник
9 заезд
1 237 Сёмка Максим (5), 16
2 231 Войтишин Никита (5), 16
3 233 Бургонский Велес (5), 16
4 236 Хлыщева Елизавета (5), 16
5 202 Тышкевич Никита (5), 16
6 238 Сандалов Иван (5), 16
7 204 Лазаренко Виктория (5), 16
8 228 Гринченко Назар (5), 16

10 заезд
1 209 Жвакин Евгений (5), 16 1:54
2 229 Мордюк Анна (5), 16
3 208 Гусеев Егор (5), 16
4 224 Мартынюк Денис (5), 16
5 222 Юревич Наталия (5), 16
6 203 Лещук Максим (5), 16 2:43

11 заезд
1 241 Баран Владимир (5), 20 1:30
2 210 Кучеренко Даниил (5), 20 1:46
3 240 Горобченко Андрей (5), 20 1:50
4 201 Доронченков Владислав (5), 20 1:53
5 223 Третяк Антон (5), 22 1:56
6 234 Лоза Мария (5), 20 1:58
7 226 Фоминых Илья (5), 20 2:02

6 лет
2 круга по 230 метров, 3 заезда, 20 участников
12 заезд
1 206 Белёв Денис (6), 14 1:48
2 207 Клиндух Сергей (6), 16 1:52
3 235 Лазаренко Лада (6), 16 1:55
4 218 Сачок Игорь (6), 16 2:25
5 217 Сачок Владимир (6), 16 2:28
6 225 Рязанов Кирилл (6), ?? 2:31
7 125 Лопатин Георгий (4), 16 2:43 (повторно)

13 заезд
1 214 Федусенко Федор (6), 20 1:31
2 219 Закутин Тимофей (6), 20 1:34
3 232 Шабунина Мария (6), 20 1:40
4 211 Вахрушев Дмитрий (6), 20 1:43
5 215 Жарков Иван (6), 20 2:06
6 213 Подлипный Кирилл (6), 20 2:40
7 225 Ким Роман (6), ?? 3:16

14 заезд
1 227 Орлов Андрей (6), 24 1:35
2 216 Твердохлеб Артем (6), 20 1:39
3 239 Бородин Никита (6), 26 1:46
4 230 Рыбка Антон (6), 20 1:48
5 205 Шульман Антон (6), 20 1:50
6 221 Горюнов Артем (6), 20 1:51

7-8 лет
4 круга по 230 метров, 3 заезда, 28 участников, старт 14:15
15 заезд
1 303 Шатохин Антон (7), 20
2 306 Бурцев Василий (7), 20
3 311 Никитин Богдан (8), 20
4 307 Клименко Никита (7), 20
5 304 Сандалова Диана (8), 20
6 333 Емелин Даниил (7), 20
7 327 Шандоренко Марк (7), 16

16 заезд
1 322 Яковлев Ярослав (7), 24 2:53
2 321 Яковлева Анастасия (7), 24 2:55
3 331 Розовик Александр (8), 20 2:57
4 319 Шкурак Ольга (8), 20 3:15
5 310 Головко Екатерина (8), 20 3:20
6 308 Торкай Александра (8), 22 3:24
НФ 330 Шама Максим (7), 20

17 заезд
1 328 Билецкий Евгений (7), 24 2:45
2 301 Постернак Лев (7), 24 2:57
3 326 Макаренко Ален (7), 24 3:06
4 325 Потай Анатолий (7), 24 3:10
5 309 Хижняк Алиса (7), 24 3:23
6 302 Лущик Варвара (8), 24 3:39
7 324 Митрофанов Олег (8), 24 3:54

18 заезд
1 329 Колобов Илья (8), 24 2:51
2 323 Грищенко Андрей (8), 24 2:53
3 332 Иванчик Георгий (8), 24 2:57
4 312 Есафьев Андрей (8), 26 3:06
5 305 Ачкасов Алексей (8), 26 3:12
6 313 Старовойт Ангелина (8), 24 3:22
7 320 Осьмак Анастасия (7), 26 4:07
НФ 330 Шама Максим (7), 20 (повторно)

9-10 лет
3 круга по 400 метров, 2 заезда, 11 участников, старт в 15:00
19 заезд
1 413 Халиво Анастасия (9), 26 4:03
2 407 Дубницкая Анна (10), 26 4:05
3 403 Николаев Денис (9), 24 4:09
4 404 Дюбург Олег (10), 24 4:13
5 415 Кравчук Артем (10), 20 4:30
6 414 Вишневский Эдуард (9), 20 5:35

20 заезд
1 405 Орлов Матвей (10), 26 3:40
2 412 Снисар Антон (9), 26 3:48
3 406 Косяк Игорь (9), 26 3:56
4 408 Юркевич Максим (9), 26 3:59
5 402 Николенко Владислав (9), 26 4:15

11-14 лет, Юниоры
4 круга по 400 метров, 2 заезда, 15 участников
21 заезд
1 515 Николаев Богдан (11), 26 4:57
2 504 Пазий Никита (11), 26 5:22
3 509 Ольховец Егор (11), 26 5:35
4 519 Самойленко Татьяна (12), 26 5:48
5 502 Зданевич Антон (11), 26 6:05
6 507 Власенко Анастасия (11), 26 6:12
7 506 Пантелус Дмитрий (11), 24 6:57

22 заезд
1 501 Шабунин Тимофей (13), 26 4:30
2 503 Михайленко Денис (12), 26 4:36
3 520 Самойленко Елена (14), 26 4:51
4 521 Виноградов Игорь (13), 26 5:05
5 508 Багмет Владислав (13), 26 5:17
6 505 Зинченко Ирина (12), 26
7 516 Старовойт Артем (13), 26
8 517 Шатохина Мария (11), 26

Примечание. Других результатов по времени нет.

Отзывы и фото

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 14.9.09 07:43

Пятая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
12 сентября 2009 года в гонке приняли участие 167 юных гонщиков
Соревнования длились с 10:30 до 16:00. Разыграли 23 комплекта медалей в 23 заездах.

Подробности :)
Зарегистрировано всего 208 участников (не стартовало 3, неявка 38).
Вышли на старт 167 гонщиков,
- в т.ч. 95 новичков,
- в т.ч. 61 девочка и 106 мальчиков,
- в т.ч. 102 в возрасте 6 лет и младше и 65 в возрасте 7 лет и старше.
Самые массовые категории "4 года" - 36 участников и "7-8 лет" - 34 участника.
Самый младший участник (участница :) ) - 1 год 7 мес, самый старший - 14 лет.

Результаты

3 года
1 круг по 230 метров, 3 заезда, 24 участника, старт 10:30
1 заезд
1 007 Тихонрук Тимофей (3), 12 2:06
2 004 Степаненко Никита (2.11), 12 2:26
3 002 Шевчук Тарас (2.10), 12 2:30
4 008 Ошмарина Екатерина (3), 12 2:39
5 006 Головко Андрей (2.1), 16 2:45
6 005 Бледная Дария (2.11), 14 3:43
7 001 Нестеренко Дмитрий (2.6), 12-беговел НФ
8 003 Маркотенко Анастасия (1.7), 4-х-беговел НФ

2 заезд
1 019 Гусеева Мария (3), 14 1:17
2 013 Мироненко Ярослав (3), 12 1:32
3 011 Петриченко Илья (3), 12 1:44
4 001 Нестеренко Дмитрий (2.6), 12-беговел нд (повторно)
5 012 Моцная Анна (3), 12 нд
6 014 Донец Евгений (3), 12 нд
7 010 Бургонский Ярема (3), 12 2:14
8 009 Хоменко Анна (2.10), 4-х-беговел 3:50

3 заезд
1 028 Хира Андрей (3), 16 1:00
2 020 Чернявский Егор (3), 14 1:03
3 017 Грищенко Антон (3), 16 1:22
4 022 Родионов Илья Самуил (3), 16 1:27
5 027 Маханёк Дмитрий (3), 16 1:34
6 023 Вовк Анастасия (3), 16 нд
7 030 Радыш София (3), 16 2:10
8 025 Севериненко Денис (3), 16 2:44
9 018 Лучицкий Антон (3), 16 3:00

4 года
1 круг по 230 метров, 5 заездов, 36 участников, старт 11:30
1 заезд
1 034 Савенчук Мария (4), 12 1:30
2 038 Ковалёв Георгий (4), 12 1:38
3 039 Прилипко Александра (4), 14 нд
4 040 Бобякина Дарья (4), 14 нд
5 033 Ульченко Максим (4), 12 нд
6 036 Гайдукевич Александра (4), 12 1:59
7 035 Пантелус Роман (4), 14 2:10
8 037 Денисенко Захар (4), 14 3:10

2 заезд
1 041 Луць Денис (4), 16 0:59
2 031 Глухенький Матвей (4), 16 1:08
3 059 Давиденко Иванна (4), 16 1:09
4 042 Мирошник Дарья (4), 16 1:10
5 043 Радостин Кирилл (4), 16 нд
6 044 Жарков Дарий (4), 16 нд
7 045 Марченко Роман (4), 16 1:53
8 060 Хропачева Дарья (4), 14 2:19

3 заезд
1 053 Омельченко Дмитрий (4), 16 0:53
2 052 Балицкая Анна (4), 16 0:54
3 054 Креденцер Иван (4), 16 0:58
4 050 Говенко Лилия (4), 16 1:35
5 048 Голодник Владимир (4), 16 1:37
6 049 Билецкий Дмитрий (4), 16 2:37

4 заезд
1 062 Мороз Валерия (4), 16 0:56
2 063 Семенько Иван (4), 16 0:59
3 056 Молотай Максим (4), 16 1:00
4 064 Згардан Давид (4), 16 1:06
5 015 Махиня Игорь (4), 16 1:30
6 057 Головко Анна (4), 16 1:40

5 заезд
1 71 Воронцов Александр (4), 20 0:53
2 68 Продан Мария (4), 16 0:59
3 67 Чепёлкина Алиса (4), 16 1:03
4 70 Марков Арсений (4), 20 1:08
5 65 Капустянская Елизавета (4), 16 1:12
6 58 Орлова Полина (4), 20 нд
7 51 Кириленко Сергей (4), 16 1:30
8 69 Юневичус Арина (4), 16 1:54

5 лет
2 круга по 230 метров, 4 заезда, 27 участников, старт 12:45
1 заезд
1 082 Гусеев Егор (5), 16 1:40
2 073 Шевчук Карина (5), 16 1:50
3 081 Горелая Наталия (5), 16 2:00
3 079 Богданенко Артем (5), 16 2:00
5 075 Стецовский Олег (5), 16 2:20
6 077 Фурман Дарья (5), 16 2:50
7 076 Бондарева Галина (5), 16 нд
8 072 Оверчук Дмитрий (5), 12 нд

2 заезд
1 084 Сёмка Максим (5), 16 1:30
2 083 Бургонский Велес (5), 16 1:46
3 032 Леонидов Антон (5), 16 1:55
4 046 Жвакин Евгений (5), 16 1:58
5 061 Войцович Ксения (5), 16 2:12
6 085 Лазаренко Виктория (5), 16 2:33
7 086 Мордюк Анна (5), 16 НФ

3 заезд
1 92 Кияшко Артур (5), 20 1:24
2 26 Войтишин Никита (5), 20 1:27
3 74 Фещенко Михаил (5), 20 1:30
4 88 Прибинский Антон (5), 20 1:42
5 16 Мнухина Марина (5), 20 нд
6 87 Толок Алексей (5), 20 нд
7 90 Лоза Мария (5), 20 2:10
8 89 Юдина Ульяна (5), 20 2:20

4 заезд
1 95 Сандалов Иван (5), 20 1:27
2 78 Третяк Антон (5), 24 1:34
3 93 Шкребко Артем (5), 20 1:38
4 86 Мордюк Анна (5), 16 1:50 (повторно)
5 94 Горобченко Андрей (5), 20 2:04
НС 29 Ганчук Владислав (5), 16

6 лет
2 круга по 230 метров, 2 заезда, 14 участников, старт 13:15
1 заезд
1 105 Закутин Тимофей (6), 20 1:25
2 096 Никитин Роман (6), 16 1:31
3 104 Шабунина Мария (6), 20 1:34
4 103 Муравьев Тимофей (6), 20 1:37
5 097 Лещук Максим (6), 16 нд
6 100 Сачок Владимир (6), 16 2:00
7 098 Юревич Наталия (6), 16 нд
8 101 Сачок Игорь (6), 16 2:41

2 заезд
1 047 Федусенко Федор (6), 20 1:25
2 106 Горюнов Артем (6), 20 нд
3 109 Лазаренко Лада (6), 24 нд
4 078 Третяк Антон (5), 24 нд (повторно)
5 107 Вахрушев Дмитрий (6), 20 1:40
6 080 Кириченко Владислав (6), 16 2:19
7 110 Павлив Иванна (6), 26 2:46
НС 91 Ромашова Надежда (6), 20

7-8 лет
2 круга по 400 метров, 5 заездов, 34 участника, старт 14:00
1 заезд
1 113 Шуткова Елизавета (7), 20 2:50
2 102 Матвеева Дарья (7), 20 3:00
2 117 Головко Екатерина (8), 20 3:00
4 116 Сандалова Диана (8), 20 нд
5 112 Юдина Алена (7), 20 3:20
6 111 Корбут Ксения (7), 20 3:52
7 186 Маливанчук Екатерина (7), 16 нд

2 заезд
1 122 Яковлева Анастасия (8), 24 2:37
2 120 Круковская Яна (8), 24 нд
3 177 Жалнина Дана (8), 24 2:45
4 128 Хижняк Алиса (7), 20 2:56
5 118 Гайдукевич Мария (7), 24 нд
6 119 Гаврильченко София (7), 24 3:29

3 заезд
1 172 Бойко Евгений (8), 20 2:36
2 124 Марченко Александр (7), 20 нд
3 115 Шульман Антон (7), 20 нд
4 176 Бурцев Василий (7), 20 2:50
5 108 Голуб Павел (8), 20 3:08
6 132 Орлов Андрей (7), 20 3:17
7 126 Севериненко Артем (7), 20 нд
8 127 Гежа Михаил (8), 20 нд
9 125 Емелин Даниил (7), 20 4:27

4 заезд
1 135 Яковлев Ярослав (8), 24 2:35
2 066 Войцович Григорий (7), 24 нд
3 129 Коваленко Александр (6+), 24 2:40
4 196 Митрофанов Олег (8), 24 нд
5 131 Деревянко Иван (7), 24 нд
6 130 Постернак Лев (7), 24 НФ

5 заезд
1 180 Колобов Илья (8), 24 нд
2 140 Ачкасов Алексей (8), 26 нд
3 137 Нестеренко Александр (8), 24 2:38
4 130 Постернак Лев (7), 24 3:08 (повторно)
5 121 Усов Даниил (8), 24 нд
6 139 Иванчик Георгий (8), 24 3:19
7 192 Макаренко Ален (7), 24 нд

9-10 лет
3 круга по 400 метров, 2 заезда, 15 участников, старт 14:45
1 заезд
1 144 Яковлева Анна (9), 26 3:59
2 142 Сербин Полина (10), 24 4:20
3 141 Клименко Екатерина (9), 20 нд
4 136 Батурская Яна (9), 20 4:51
5 108 Пастушенко Олег (7), 20 5:50

2 заезд
1 146 Николаев Денис (9), 24 3:40
1 150 Косяк Игорь (10), 26 3:40
3 197 Грищенко Вячеслав (9), 24 3:46
4 157 Орлов Матвей (10), 26 нд
5 133 Кершков Алексей (10), 26 3:56
6 518 Грищенко Андрей (9), 24 нд
7 149 Николенко Владислав (9), 26 нд
8 189 Паламарчук Климентий (9), 24 4:10
9 148 Дюбург Олег (10), 24 4:21
10 190 Маливанчук Иван (9), 24 нд

11-14 лет, Юниоры
4 круга по 400 метров, 2 заезда, 17 участников, старт 15:15
1 заезд
1 169 Сербин Анастасия 13 (26), 4:57
2 130 Зинченко Ирина 12 (26), нд
3 143 Дубницкая Анна 11 (26), 5:00
4 198 Камаева Марина 11 (26), 6:15
5 417 Галущенко Анастасия 11 (26), нд
6 138 Самойленко Татьяна 12 (26), 6:28

2 заезд
1 024 Смещук Владислав (13), 28 4:15
2 200 Коваль Денис (13), 26 4:20
3 191 Николаев Богдан (11), 26 нд
4 170 Сандалов Глеб (14), 26 нд
5 421 Федорчук Богдан (11), 26 4:29
6 147 Волосевич Дмитрий (11), 26 4:59
7 134 Кершков Евгений (11), 26 5:03
8 151 Самченко Артем (13), 26 5:09
9 171 Марченко Евгений (13), 26 нд
10 152 Виноградов Игорь (13), 26 5:17
11 145 Шамота Андрей (11), 26 5:34
НС 021 Миндолин Станислав (15), 26

Примечание. Других результатов по времени нет.

Отзывы и фото
Фотогалерея на Велокиеве

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 23.5.10 11:41

Шестая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
22 мая 2010 года в гонке приняли участие 237 юных гонщиков
Соревнования длились с 10:30 до 17:30. Разыграли 28 комплектов медалей в 28 заездах.

Подробности :kolobok:
Зарегистрировано всего 311 участников (неявка 75, в т.ч. предупредили заранее 34 :Rose: ).
Вышли на старт 236 гонщиков,
- в т.ч. 103 новичка,
- в т.ч. 76 девочек и 160 мальчиков,
- в т.ч. 148 в возрасте 6 лет и младше и 88 в возрасте 7 лет и старше.
Самые массовые категории "5 лет" - 44 участника, "6 лет" - 43 участника и "7-8 лет" - 44 участника.
Самый младший участник - 2 год 1 мес, самый старший - 15 лет.

Результаты

3 года
1 круг по 230 метров, 3 заезда, 24 участника, старт 10:45
1 заезд
1 020 Нестеренко Дмитрий (3) 12-беговел 1:23
2 005 Кожевников Матвей (3) 12 1:55
3 003 Соловьёв Антон (2.11) 12 2:15
4 022 Муха Юрий (2.7) 12 2:40
5 030 Ермак Анна (2.7) 10-беговел 2:40
6 004 Дроздовский Андрей (3) 12 2:50
7 002 Голодник Леонид (2.6) 12 3:46
8 069 Шевчук Степан (2.1) 12-беговел 4:20

2 заезд
1 008 Шевчук Тарас (3) 12 1:24
2 015 Хальзов Илья (3) 14 1:32
3 014 Бледная Дария (3) 14 1:36
4 016 Бабанюк Владислав (3) 14 1:38
5 011 Ошмарина Екатерина (3) 12 2:12
6 007 Борисюк Артем (3) 12 2:22
7 006 Никита Новиков (3) 12 2:32
8 010 Курило Валерий (3) 12 3:04

3 заезд
1 017 Головко Андрей (2.10) 16 1:08
2 013 Степаненко Никита (3) 14 1:18
3 024 Гайдаенко Марина (3) 16 1:40
4 023 Ризун Элина (3) 16 1:45
5 019 Кучина Евгения (3) 16 2:01
6 018 Синельников Илья (2.10) 16 2:02
7 021 Волотовский Егор (3) 16 2:03
8 012 Короткая Анна (3) 16 2:07

4 года
1 круг по 230 метров, 5 заездов, 38 участников, старт 11:20
1 заезд
1 035 Бобякина Дарья (4) 14 1:13
2 041 Мироненко Ярослав (4) 16 1:32
3 026 Петриченко Илья (4) 12 нд
4 027 Парубок Владислав (4) 12 1:48
5 032 Денисенко Захар (4) 16 1:52
6 029 Горобцова Карина (4) 12 1:56
7 036 Ковалёв Георгий (4) 14 2:00
8 037 Кацан Любовь (4) 16 2:05

2 заезд
1 045 Грищенко Антон (4) 16 1:00
2 031 Чернявский Егор (4) 16 нд
3 039 Лещенко Кирилл (4) 16 1:05
4 043 Клименко Григорий (4) 16 1:28
5 042 Кудренецкий Данила (4) 16 1:29
6 034 Прилипко Александра (4) 14 1:38
7 040 Моцная Анна (4) 16 1:45
8 044 Донец Евгений (4) 16 2:00
9 025 Бургонский Ярема (4) 12 2:15

3 заезд
1 046 Гусеева Мария (4) 16 0:58
2 054 Любека Иван (4) 16 1:16
3 053 Зверховская Арина (4) 16 1:23
4 048 Маханёк Дмитрий (4) 16 1:33
5 056 Остролуцкая Ангелина (4) 16 1:52
6 051 Ливенцева Александра (4) 16 1:56
7 055 Марченко Роман (4) 16 1:58

4 заезд
1 001 Белоконь Даниил (4) 16 0:47
2 060 Гребенюк Иван (4) 16 0:55
3 061 Кондрацкий Алексей (4) 16 1:01
4 057 Глухенький Матвей (4) 16 нд
5 062 Голодник Владимир (4) 16 нд
6 059 Петрович Николай (4) 16 1:12
7 058 Писарев Андрей (4) 16 1:50

5 заезд
1 067 Луць Денис (4) 20 0:52
2 068 Юрах Максим (4) 20 0:59
3 057 Глухенький Матвей (4) 16 1:04 (повторно)
4 063 Панасюк Егор (4) 16 1:08
5 065 Петрушенко Богдана (4) 16 1:25
6 066 Говенко Лилия (4) 16 1:26
7 064 Билецкий Дмитрий (4) 16 1:35
8 070 Пантелус Роман (5) 14 1:47

5 лет
2 круга по 230 метров, 5 заездов, 42 участника, старт 12:30
1 заезд
1 104 Кулида Артур (5) 16 1:39
2 072 Балицкая Анна (5) 16 1:49
3 076 Сингаевский Александр (5) 16 2:00
4 075 Креденцер Иван (5) 16 2:02
5 073 Муха Александр (5) 16 2:07
6 009 Шевчук Мария (5) 16 2:12
7 071 Хропачева Дарья (5) 14 2:28
8 074 Краснопольская Валерия (5) 16 2:40

2 заезд
1 084 Семенько Иван (5) 16 1:44
2 094 Стецовский Олег (5) 16 1:59
3 083 Горенко Антон (5) 16 2:03
4 082 Бондарчук Даниил (5) 16 2:09
5 078 Сягровский Максим (5) 16 нд
6 079 Молотай Максим (5) 16 2:13
7 080 Филатов Вадим (5) 16 2:23
8 077 Махиня Игорь (5) 16 нд

3 заезд
1 092 Шевчук Карина (5) 16 1:42
2 089 Продан Мария (5) 16 1:47
3 091 Марченко Никита (5) 16 1:57
4 077 Махиня Игорь (5) 16 2:02 (повторно)
5 081 Никитина Анастасия (5) 16 2:06
6 087 Чепёлкина Алиса (5) 16 2:12
7 098 Юневичус Арина (5) 18 2:50
8 090 Лут Артем (5) 16 нд

4 заезд
1 103 Орлова Полина (5) 20 нд
2 102 Юрах Назар (5) 20 нд
3 093 Войцович Ксения (5) 20 нд
4 099 Марков Арсений (5) 20 нд
5 085 Згардан Давид (5) 16 нд
6 101 Головко Анна (5) 20 нд
7 088 Мирошник Дарья (5) 20 нд
8 096 Бондарева Галина (5) 16 нд
9 100 Пухнюк Жанна (5) 20 нд

5 заезд
1 111 Цыбулько Денис (5) 20 1:32
2 109 Михальчук Алексей (5) 20 1:36
3 110 Цыбулько Артем (5) 20 1:43
4 112 Ильченко Александра (5) 20 1:51
5 105 Воронцов Александр (5) 20 1:52
6 028 Клименчук Евгений (5) 20 1:54
7 107 Садовский Глеб (5) 20 1:56
8 108 Моркотун Артем (5) 20 2:01
9 106 Гетьман Даниил (5) 20 нд
10 033 Еременко Владислав (5) 20 нд

6 лет
2 круга по 230 метров, 5 заездов, 44 участника, старт 13:45
1 заезд
1 119 Решетняк Артур (6) 16 1:32
2 121 Козырев Давид (6) 16 1:36
3 117 Бургонский Велес (6) 16 1:44
4 122 Битная-Шляхта София (6) 16 1:50
5 114 Богданенко Артем (6) 16 1:57
6 116 Гринченко Назар (6) 16 1:58
7 118 Демчишин Владислав (6) 12 2:02
8 097 Кожевников Иван (5) 16 2:10
9 126 Павлив Иванна (6) 16 2:18
10 113 Гуз Юлия (6) 14 2:38

2 заезд
1 130 Толок Алексей (6) 20 1:25
2 133 Чемериский Максим (6) 20 1:27
3 135 Гусеев Егор (6) 20 1:37
4 128 Полищук Константин (6) 20 1:38
5 131 Корчинский Егор (6) 20 1:44
6 033 Еременко Владислав (5) 20 1:47 (повторно)
7 124 Горностай Мария (6) 20 1:50
8 125 Юревич Наталия (6) 20 2:00
9 132 Хлыщева Елизавета (6) 20 2:03
10 127 Фоминых Илья (6) 20 2:23

3 заезд
1 140 Кияшко Артур (6) 20 1:24
2 137 Сёмка Максим (6) 20 1:26
3 143 Кучеренко Даниил (6) 20 1:28
4 138 Юдина Ульяна (6) 20 1:31
5 141 Шкребко Артем (6) 20 1:38
6 136 Сокол Юлия (6) 20 1:40
7 144 Кроль Ярослав (6) 20 1:54
8 145 Мордюк Анна (6) 20 нф
9 139 Жвакин Евгений (6) 20 нф

4 заезд
1 146 Сандалов Иван (6) 20 1:27
2 147 Вербицкий Юрий (6) 20 1:30
3 153 Дроботун Мария (6) 20 1:31
4 148 Зализнюк Фёдор (6) 20 1:33
5 142 Горобченко Андрей (6) 20 1:38
6 086 Прядко Данила (6) 20 1:40
7 047 Оверчук Дмитрий (6) 18 1:42
8 151 Лещук Максим (6) 20 1:47
9 139 Жвакин Евгений (6) 20 нф (повторно)

5 заезд
1 156 Третяк Антон (6) 24 1:21
2 155 Тышкевич Никита (6) 24 1:28
3 095 Мнухина Марина (6) 20 1:33
4 157 Серова Анна (6) 24 1:40
5 120 Ладыченко Александра (6) 20 1:49
6 038 Лазаренко Виктория (6) 20 1:52
7 123 Шинковский Радион (6) 20 1:55
8 049 Щулипенко Екатерина (6) 20 2:08

7-8 лет
2 круга по 400 метров, 5 заездов, 44 участника (14 девочек и 30 мальчиков), старт 15:15
1 заезд
1 164 Шуткова Елизавета (7) 20 2:45
2 115 Егорова Дарья (7) 20 2:56
3 158 Юдина Алена (7) 20 3:07
4 162 Корбут Ксения (7) 20 3:12
5 160 Шабунина Мария (7) 20 3:18
6 161 Ильченко Мария (7) 20 3:19
7 159 Ромашова Надежда (7) 20 5:16

2 заезд
1 171 Яковлева Анастасия (8) 24 2:34
2 169 Круковская Яна (8) 24 2:36
3 172 Глущенко Ирина (8) 26 нд
4 165 Лазаренко Лада (7) 24 нд
5 168 Пророк Анастасия (8) 24 нд
6 166 Тимонтеева Виктория (7) 24 нд
7 167 Прядко Дарья (7) 24 нд

3 заезд
1 184 Коваленко Александр (7) 24 2:35
2 180 Козинцев Олег (7) 20 2:46
3 183 Губанов Денис (7) 24 2:49
4 175 Муравьев Тимофей (7) 20 2:50
5 178 Федусенко Федор (7) 20 2:52
6 179 Марченко Александр (7) 20 2:55
7 181 Горб Матвей (8) 20 2:59
8 186 Сачок Игорь (7) 24 3:04
9 185 Сачок Владимир (7) 24 3:31
10 174 Кириченко Владислав (7) 20 3:52

4 заезд
1 188 Крамар Дмитрий (7) 24 2:30
2 194 Войцович Григорий (8) 24 2:40
3 192 Орлов Андрей (7) 24 2:42
4 189 Постернак Лев (7) 24 2:50
5 190 Уласенко Артур (7) 24 2:53
6 196 Гуманицкий Дмитрий (8) 24 3:02
7 187 Гриценко Иван (7) 24 3:07
8 191 Деревянко Иван (7) 24 3:16
9 193 Бобин Данила (8) 24 3:23
10 195 Потай Анатолий (8) 24 нд

5 заезд
1 198 Билецкий Евгений (8) 24 2:23
2 129 Полтавцев Владислав, Сумы (8) 26 2:25
3 202 Есафьев Андрей (8) 26 2:39
4 134 Черный Александр (7) 26 2:45
5 176 Скворчинский Михаил (8) 26 2:50
6 199 Яковлев Ярослав (8) 24 2:51
7 201 Емелин Даниил (8) 26 2:52
8 182 Кулик Даниил (7) 24 2:58
8 200 Поенко Андрей (8) 24 2:58
10 177 Пастушенко Олег (8) 24 3:00

9-10 лет
3 круга по 400 метров, 3 заезда, 26 участников (8 девочек и 19 мальчиков), старт 16:30
1 заезд
1 211 Сербин Полина (10) 24 4:10
1 212 Яковлева Анна (9) 26 4:10
3 208 Головко Екатерина (9) 24 4:12
4 205 Батурская Яна (9) 20 4:18
5 207 Лукичева Светлана (9) 24 4:22
6 206 Клименко Екатерина (10) 20 4:33
7 203 Сандалова Диана (9) 20 4:52
8 204 Дроздовская Анастасия (9) 20 5:34

2 заезд
1 215 Полупан Егор (10) 20 3:45
2 220 Грищенко Андрей (9) 24 3:48
3 223 Грищенко Вячеслав (10) 24 3:57
4 221 Гриценко Михаил (9) 24 3:58
5 217 Усов Даниил (9) 24 4:08
6 216 Нестеренко Александр (9) 24 4:28
7 197 Картушин Артем (9) 20 4:55
8 170 Янушевский Тимур (13) 24 нф

3 заезд
1 230 Николаев Денис (10) 26 3:29
2 233 Ткаченко Викентий (10) 26 3:30
3 163 Колобов Илья (9) 24 нд
4 228 Ачкасов Алексей (9) 26 3:46
5 225 Кершков Алексей (10) 24 3:50
6 227 Бойко Евгений (9) 26 3:54
7 219 Хропачев Иван (9) 24 нд
8 231 Николенко Владислав (10) 26 4:00
9 173 Кукарекин Максим (9) 24 4:08
10 229 Бондарь Дмитрий (9) 26 4:24
11 218 Богданов Дмитрий (9) 20 5:12

11-15 лет
4 круга по 400 метров, 2 заезда, 17 участников (5 девочек и 12 мальчиков), старт 17:00
1 заезд
1 237 Сербин Анастасия (14) 26 4:50
2 234 Тимонтеева Маргарита (11) 24 5:07
3 213 Короткая Дарья (13) 26 5:12
4 235 Камаева Марина (13) 26 5:20
5 236 Самойленко Татьяна (13) 26 5:45

2 заезд
1 250 Минаев Егор (15) 26 4:18
2 214 Михайленко Денис (13) 26 4:19
3 249 Иванюта Вячеслав (14) 26 4:21
4 248 Гонтар Александр (14) 26 нд
5 243 Николаев Богдан (12) 26 4:30
6 246 Петренко Артем, Белая Церковь (12) 26 4:43
7 242 Орлов Матвей (11) 26 4:58
8 209 Шевчук Владимир (12) 26 5:05
9 245 Кершков Евгений (12) 26 5:18
10 239 Кравчук Артем (11) 26 5:25
11 210 Яковлев Богдан (12) 26 5:32
12 240 Дюбург Олег (11) 24 5:40


Примечание. Других результатов по времени нет.

Отзывы и фото

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 11.9.10 18:52

Седьмая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
11 сентября 2010 года в гонке приняли участие 181 юных гонщиков
Соревнования длились с 10:30 до 16:00. Разыграли 23 комплектов медалей в 23 заездах. С погодой опять повезло! :)

12 сентября 2010 года в гонке приняли участие 157 юных гонщиков
Соревнования длились с 10:30 до 16:30. Разыграли 21 комплект медалей в 21 заезде.

Подробности :kolobok:
Зарегистрировано всего 460 участников (неявка 122, в т.ч. предупредили заранее и в день гонки 40 :Rose: + 19 Пилигрим).
Вышли на старт 338 гонщиков,
- в т.ч. 147 новичков,
- в т.ч. 95 девочек и 243 мальчика,
- в т.ч. 182 в возрасте 6 лет и младше и 156 в возрасте 7 лет и старше.
Самые массовые категории "7-8 лет" - 72 участника, "6 лет" - 52 участника и "5 лет" - 51 участника.
Самый младший участник - 1 год 1 мес, самый старший - 15 лет.
2010 осень Диаграмма.gif
2010 осень Диаграмма.gif (6.14 Кіб) Переглянуто 29500 разів
Результаты
11 сентября 2010 года

Беговел
1 круг по 230 метров, 1 заезд, 10 участников, старт 10:30 (+0:15)
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 007 Полюхович Тарас (4) 12-беговел 1:18
2 003 Самандас Александр (3) 12-беговел 1:20
3 009 Марьяш Александра (4) 12-беговел 1:26
4 032 Полюхович Мартын (2.11) 12-беговел 1:41
5 008 Хоменко Анна (3) 12-беговел 1:42
6 004 Шевчук Степан (2.5) 12-беговел 1:47
7 005 Шимко Александр (2.11) 12-беговел 1:51
8 002 Карук Михаил (1.11) 12-беговел 1:57
9 001 Ермак Анна (2.11) 10-беговел нд
10 006 Сандалов Тимофей (2.11) 12-беговел 3:33
3 года
1 круг по 230 метров, 4 заезда, 28 участников, старт 11:00
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 019 Соловьёв Антон (3) 12 1:40
2 018 Бурлуцкий Тимур (3) 12 1:45
3 017 Хвалеба Янислав (3) 12 1:57
4 015 Доломанский Александр (2.11) 12 2:33
5 041 Савенко Назар (2.11) 12 2:36
6 013 Голодник Леонид (2.10) 12 3:00
7 021 Дроздовский Андрей (3) 12 3:23
8 010 Павловский Михаил (2) 12 4:25
9 014 Сучик Александр (2.11) 12 4:31
10 016 Муха Юрий (2.11) 12 4:43

2 заезд
1 034 Бледная Дария (3) 14 1:22
2 024 Нестеренко Дмитрий (3) 12 1:27
3 028 Шевчук Тарас (3) 12 нд
4 022 Кожевников Матвей (3) 12 1:36
5 023 Глухенькая Милана (3) 12 2:18
6 027 Ярощук Николай (3) 12 2:34

3 заезд
1 037 Головко Андрей (3) 16 1:11
2 097 Пасенюк Даниил (3) 16 1:14
3 029 Дятлов Дмитрий (3) 16 1:40
4 039 Аксёнов Елисей (3) 16 1:43
5 038 Короткая Анна (3) 16 1:52
6 040 Горбатова Алеся (3) 16 3:06

4 заезд
1 049 Логин Николай, Хуст (3) 16 1:06
2 048 Степаненко Никита (3) 16 1:10
3 046 Хоменко Сергей (3) 16 1:25
4 047 Борса Роман (3) 16 1:31
5 042 Шама Зоряна (3) 16 2:04
6 045 Галушко Максим (3) 16 2:08
4 года
1 круг по 230 метров, 5 заездов, 41 участник, старт 12:00
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 058 Загитов Андрей (4) 12 1:08
2 057 Колесник Матвей (4) 12 1:09
3 026 Фоминых Мария (3) 12 1:20
4 054 Парубок Владислав (4) 12 нд
5 056 Кульчинская Соломия (4) 12 1:40
6 055 Роенко Дарья (4) 12 1:45
7 050 Снижко Илья (4) 12 1:47
8 052 Довгопол Дарина (4) 12 2:07

2 заезд
1 064 Гордиенко Анна (4) 16 0:58
2 061 Павловский Павел (4) 14 1:03
3 062 Хальзов Илья (4) 16 1:04
4 063 Пшеничный Кирилл (4) 16 1:29
5 060 Бабанюк Владислав (4) 14 1:31
6 065 Ризун Элина (4) 16 1:43
7 011 Тихонрук Тимофей (4) 16 1:45
8 111 Вдович Илья (4) 14 1:50

3 заезд
1 071 Кожевников Андрей (4) 16 1:02
2 075 Лещенко Кирилл (4) 16 1:05
3 069 Петриченко Дмитрий (4) 16 1:06
4 068 Гайдаенко Марина (4) 16 1:26
5 072 Вовк Анастасия (4) 16 1:27
6 076 Моцная Анна (4) 16 1:28
7 067 Ошмарина Екатерина (4) 16 1:44
8 070 Король Дмитрий (4) 16 1:46

4 заезд
1 081 Грищенко Антон (4) 16 0:58
2 082 Гусеева Мария (4) 16 1:01
3 080 Антонов Иван (4) 16 1:08
4 101 Маханёк Дмитрий (4) 16 1:14
5 079 Клименко Григорий (4) 16 1:17
6 073 Ратушная Екатерина (4) 16 1:24
7 078 Кудринецкий Данила (4) 16 1:26
8 083 Рыбка Кирилл (4) 16 1:28

5 заезд
1 084 Чернявский Егор (4) 16 0:53
2 051 Савенко Глеб (4) 20 0:56
3 093 Мартынов Илько (4) 20 1:03
4 085 Хира Андрей (4) 16 1:08
5 087 Лисовский Артур (4) 16 1:10
6 012 Шутка Владислав (4) 14 1:15
7 091 Зверховская Арина (4) 16 1:34
8 086 Битный-Шляхта Илья (4) 16 1:36
9 089 Лозовой Денис (4) 16 нф
5 лет
2 круга по 230 метров, 6 заездов, 52 участника, старт 13:00
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 104 Белоконь Даниил (5) 16 1:34
2 102 Глухенький Матвей (5) 16 1:44
3 105 Петрович Николай(5) 16 1:57
4 092 Любека Иван (5) 16 2:01
5 098 Жарков Дарий (5) 16 2:42
6 100 Марченко Роман (5) 16 2:44
7 103 Степаненко София (5) 16 3:00
8 095 Горобцова Карина (5) 12 3:44
9 089 Лозовой Денис (4) 16 нф (повторно)

2 заезд
1 116 Балицкая Анна (5) 16 1:42
2 115 Кириленко Сергей (5) 16 1:47
3 109 Лубинов Семен (5) 16 1:47
4 110 Голодник Владимир (5) 16 1:59
5 117 Муха Александр (5) 16 2:05
6 114 Тамоян Тимур (5) 16 2:06
7 108 Кондрацкий Алексей (5) 16 2:08
8 113 Говенко Лилия (5) 16 нф

3 заезд
1 127 Борин Андрей (5) 16 1:43
2 119 Радченко Валентин (5) 16 нд
3 020 Гринёв Богдан (5) 16 нд
4 133 Семенько Иван (5) 16 1:50
5 122 Верченко Дмитрий (5) 16 нд
6 121 Сингаевский Александр (5) 16 1:56
7 124 Павленко Алексей (5) 16 2:13
8 123 Коренева Мария (5) 16 2:48
9 094 Ульченко Максим (5) 12 4:22

4 заезд
1 135 Ткачук Петр (5) 16 1:32
2 137 Продан Мария (5) 16 1:45
3 131 Бондарчук Даниил(5) 16 1:46
4 136 Чепёлкина Алиса (5) 16 1:54
5 129 Торлин Гордей (5) 16 1:57
6 132 Горенко Антон (5) 16 1:59
7 128 Головко Анна (5) 16 2:01
8 134 Кожевников Иван (5) 16 2:02
9 130 Филатов Вадим (5) 16 2:07
10 113 Говенко Лилия (5) 16 2:11 (повторно)

5 заезд
1 148 Бахмет-Смоленский Илья (5) 20 1:25
2 147 Гетьман Данил (5) 20 1:35
3 149 Орлова Полина (5) 20 1:38
4 143 Носков Павел (5) 20 1:41
5 107 Онуфриенко Владислав (5) 20 1:43
6 142 Бобякина Дарья (5) 20 нд
7 141 Панасюк Егор (5) 20 нд
8 144 Луць Денис (5) 20 нд
9 140 Юрах Максим (5) 20 2:01

6 заезд
1 157 Тарасенко Виктория (5) 20 1:38
2 156 Згардан Давид (5) 20 1:39
3 151 Кулида Артур (5) 20 1:41
4 155 Мартынов Марко (5) 20 1:42
5 153 Воронцов Александр (5) 20 1:43
6 154 Клименчук Евгений (5) 20 1:45
7 158 Мирошник Дарья (5) 20 1:47
8 144 Луць Денис (5) 20 1:49 (повторно)
6 лет
2 круга по 230 метров, 7 заездов, 52 участника, старт 15:00
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 162 Вербицкий Иван (6) 16 1:35
2 175 Козырев Давид (6) 16 1:39
3 173 Никитенко Федор (6) 16 1:43
4 161 Шевчук Карина (6) 16 1:44
5 171 Ющенко Дмитрий (6) 16 нд
6 167 Богданенко Артем (6) 16 нд
7 170 Гринченко Назар (6) 16 1:55
8 160 Марченко Никита (6) 16 нд
9 139 Шевчук Мария (5) 16 нд
10 166 Клименко Мария (6) 16 2:54

2 заезд
1 180 Моркотун Артем (6) 20 1:29
2 176 Оверчук Дмитрий (6) 18 1:36
3 184 Цыбулько Артем (6) 20 1:37
4 183 Михальчук Алексей (6) 20 1:38
5 150 Никитина Анастасия (5) 20 1:39
6 185 Цыбулько Денис (6) 20 1:44
7 178 Носарь Алексей (6) 20 1:51
8 177 Марусенко Тимофей (6) 18 1:53
9 182 Войцович Ксения (6) 20 нф

3 заезд
1 194 Толок Алексей (6) 20 1:19
2 191 Полищук Константин (6) 20 1:31
3 215 Битная-Шляхта София (6) 20 1:36
4 190 Фоминых Илья (6) 20 1:38
5 195 Мошаров Максим (6) 20 1:39
6 181 Мейнерт Олег (6) 20 1:45
7 193 Гуз Юлия (6) 20 1:48
8 145 Ломпас Даниил (6) 16 2:18
9 188 Короткова-Калитенко Дарья (6) 20 2:27

4 заезд
1 205 Сёмка Максим (6) 20 1:21
2 202 Прибинский Антон (6) 20 1:26
3 203 Бургонский Велес (6) 20 1:30
4 201 Сокол Юлия (6) 20 1:37
5 204 Мнухина Марина (6) 20 1:39
6 182 Войцович Ксения (6) 20 1:40 (повторно)
7 199 Гусеев Егор (6) 20 1:41
8 197 Хлыщева Елизавета (6) 20 1:50
9 198 Щулипенко Екатерина (6) 20 2:02

5 заезд
1 208 Войтишин Никита (6) 20 1:21
2 206 Юдина Ульяна (6) 20 1:33
3 025 Леонидов Антон (6) 20 1:39
4 221 Корчинский Егор (6) 20 1:42
5 209 Мазур Михаил (6) 20 1:49
6 207 Жвакин Евгений (6) 20 нф

6 заезд
1 211 Кияшко Артур (6) 20 1:20
2 216 Сандалов Иван (6) 20 1:21
3 210 Решетняк Артур (6) 20 1:26
4 212 Горобченко Андрей (6) 20 1:31
5 207 Жвакин Евгений (6) 20 1:34 (повторно)
6 199 Гусеев Егор (6) 20 1:35 (повторно)
7 213 Лазаренко Виктория (6) 20 1:50

7 заезд
1 222 Третяк Антон (6) 24 1:24
2 218 Генов Артемий (6) 24 1:26
3 220 Демчишин Владислав (6) 24 1:29
4 223 Невечеря Михаил (6) 24 1:32
5 214 Вдович Алексей (6) 24 1:43
Результаты
12 сентября 2010 года

7-8 лет
2 круга по 400 метров, 9 заездов, 72 участника, старт 10:30
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 226 Егорова Дарья (7) 20 2:40
2 229 Дроботун Мария (7) 20 2:46
3 225 Горностай Мария (7) 20 3:14
4 227 Юревич Наталия (7) 20 3:18
5 228 Ладыченко Александра (7) 20 3:28
6 232 Любарская София (7) 20 3:30
7 224 Бондарь София (7) 16 нф

2 заезд
1 233 Ильченко Мария (7) 20 3:03
2 236 Хаврюченко Наталья (7) 20 3:04
3 235 Юдина Алена (8) 20 3:05
4 247 Гаврильченко София (8) 20 3:11
5 234 Корбут Ксения (8) 20 3:15
6 237 Зубрицкая Дарья (8) 20 3:30
7 238 Демьянова Инна (8) 20 3:48

3 заезд
1 245 Шуткова Елизавета (8) 24 2:42
2 239 Серова Анна (7) 24 3:00
3 241 Тимонтеева Виктория (7) 24 3:03
4 036 Хижняк Алиса (8) 24 3:05
5 246 Пророк Анастасия (8) 24 3:07
6 244 Зацепина Елизавета (8) 24 3:15
7 243 Прядко Дарья (8) 24 3:23
8 242 Третьяк Мария (7) 24 3:27

4 заезд
1 273 Полищук Максим (8) 16 2:52
2 254 Кравченко Алексей (7) 20 3:08
3 253 Колесник Дмитрий (7) 20 3:21
4 252 Аксёнов Данил (7) 20 3:22
5 249 Скоробагатько Дмитрий (7) 16 3:29
6 248 Тарасенко Ростислав (7) 20 3:30
7 255 Лещук Максим (7) 20 3:55
8 250 Захаров Никита (7) 20 5:40

5 заезд
1 264 Закутин Тимофей (7) 20 2:41
2 260 Черный Александр (7) 20 2:42
3 259 Шаповал Назар (7) 20 2:49
4 256 Дроботун Юрий (7) 20 3:11
5 258 Полупан Дмитрий (7) 20 3:12
6 296 Рязанов Кирилл (7) 20 3:32
7 261 Демьянов Денис (7) 20 3:40
8 257 Чмир Кирилл (7) 20 4:26

6 заезд
1 267 Колесников Данила (7) 20 2:34
2 268 Федусенко Федор (7) 20 2:40
3 271 Клименко Никита (8) 20 2:52
4 272 Микитюк Максим (8) 20 2:54
5 269 Чечель Владислав (8) 20 2:55
6 265 Горюнов Артем (7) 20 3:09
7 266 Ригг Дэниэл (7) 20 3:12
8 044 Шляпин Иван (6?) 20 3:30

7 заезд
1 278 Коваленко Александр (7) 24 2:36
2 030 Павлов Артем (7) 24 2:39
3 277 Губанов Денис (7) 24 2:40
4 043 Кореневский Александр (7) 24 2:41
5 279 Сачок Владимир (7) 24 3:15
6 276 Козленко Дмитрий (7) 24 3:17
7 274 Белоус Евгений (7) 24 3:18
8 280 Сачок Игорь (7) 24 3:22

8 заезд
1 284 Крамар Дмитрий (8) 24 2:39
2 282 Гриценко Иван (7) 24 нд
3 283 Олейник Максим (7) 24 нд
4 285 Марченко Александр (8) 24 нд
5 290 Негреев Михаил (8) 24 нд
6 275 Муравьев Тимофей (7) 24 2:50
7 289 Козинцев Олег (8) 24 нд
8 281 Громаковский Артем (7) 24 2:54
9 287 Гетьман Богдан (8) 24 3:19

9 заезд
1 294 Войцович Григорий (8) 24 2:33
2 297 Постернак Лев (8) 26 2:37
3 291 Уласенко Артур (8) 24 2:49
4 292 Орлов Андрей (8) 24 2:50
5 295 Поенко Андрей (8) 24 2:52
6 298 Емелин Даниил (8) 26 3:04
7 299 Скворчинский Михаил (8) 26 3:05
8 288 Нистерук Иван (7) 24 3:14
9 293 Бобин Данила (8) 24 3:31[/color]
9-10 лет
3 круга по 400 метров, 6 заездов, 43 участника, старт 12:45 (+0:10)
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 309 Лукичева Светлана (9) 24 3:53
2 308 Яковлева Анастасия (9) 24 3:54
3 312 Головко Екатерина (9) 24 4:07
4 306 Круковская Яна (9) 24 4:33
5 303 Скоробагатько Карина (9) 20 4:55
6 304 Клименко Екатерина (10) 20 5:14
7 300 Сандалова Диана (9) 20 5:15
8 301 Дроздовская Анастасия (9) 20 5:45

2 заезд
1 317 Слюжинская Элеонора (10) 26 3:47
2 310 Дубницкая Мария (9) 24 3:49
3 313 Жалнина Дана (9) 26 3:52
4 316 Яковлева Анна (10) 26 3:53
5 315 Любарская Юлия (10) 26 4:00
6 314 Батурская Яна (10) 26 4:03

3 заезд
1 319 Яковлев Ярослав (9) 24 3:59
2 320 Нестеренко Александр (9) 24 4:04
3 322 Никитин Богдан (9) 24 4:07
4 321 Усов Даниил (9) 24 4:08
5 323 Митрофанов Олег (9) 24 4:15
6 325 Гульчук Всеволод (9) 24 4:16
7 077 Вербицкий Юрий (7) 20 4:57
8 318 Рожанковский Назар (9) 24 нф

3 заезд
1 334 Полупан Егор (10) 24 3:42
2 330 Богонис Тарас (10) 24 3:44
3 331 Шевчук Никита (10) 24 3:53
4 333 Грищенко Вячеслав (10) 24 3:54
5 332 Барашев Иван (10) 24 3:58
6 326 Юхновец Денис (9) 24 4:00
7 328 Гриценко Михаил (10) 24 4:15

4 заезд
1 347 Колобов Илья (10) 26 3:30
2 335 Шама Максим (9) 26 3:48
3 337 Есафьев Андрей (9) 26 3:51
4 339 Ачкасов Алексей (9) 26 4:13
5 340 Гордиенко Дмитрий (9) 26 4:14
6 336 Василец Данила (9) 26 4:16
7 338 Луценко Александр (9) 26 4:49

5 заезд
1 344 Николаев Денис (10) 26 3:33
2 343 Кукарекин Максим (10) 26 3:47
3 346 Федотов Вячеслав (10) 26 3:48
4 348 Николенко Владислав (10) 26 4:05
5 342 Бондарь Дмитрий (10) 26 4:27
6 341 Харченко Владислав (9) 26 4:28
7 345 Луценко Иван (10) 26 5:00
11-13 лет
девочки - 4 круга по 400 метров, мальчики - 3 круга по 650 метров, 4 заезда, 30 участников, старт 14:00 (+0:10)
Прихований текстпоказати
1 заезд - 4 круга по 400 метров
1 352 Тимонтеева Маргарита (11) 26 4:49
2 351 Данилкина Татьяна (11) 26 4:54
3 358 Камаева Марина (13) 26 5:01
4 354 Дубницкая Анна (12) 26 5:02
5 353 Кершкова Елизавета (11) 26 5:41
6 349 Довгопол Алена (11) 24 5:43
7 350 Ильющенко Александра (12) 24 6:09
8 359 Самойленко Татьяна (13) 26 6:33
9 355 Любарская Мария (12) 26 нф

2 заезд - 3 круга по 650 метров
1 365 Решетняк Владислав (12) 24 5:10
2 362 Кершков Алексей (11) 24 5:20
3 361 Журавель Михаил (11) 20 5:21
4 364 Дюбург Олег (11) 24 5:38
5 355 Любарская Мария (12) 26 6:20 (повторно)
6 088 Мацибура Анна (11) 26 6:50

3 заезд - 3 круга по 650 метров
1 374 Федорчук Богдан (12) 26 4:49
2 370 Деркач Владислав (11) 26 4:50
3 369 Орлов Матвей (11) 26 4:51
4 373 Шерстюк Денис (12) 26 4:54
5 367 Пузанист Денис (11) 26 5:24
6 368 Кравчук Артем (11) 26 5:30
7 375 Яковлев Богдан (12) 26 5:31
8 371 Хвалеба Владислав (11) 26 5:47

4 заезд - 3 круга по 650 метров
1 376 Николаев Богдан (12) 26 4:47
2 387 Яцик Роман (13) 26 4:53
3 384 Коваль Александр (13) 26 5:11
4 074 Корсунский Евгений (13) 26 5:13
5 385 Ригг Антоний (13) 26 5:21
6 378 Кершков Евгений (12) 26 5:22
7 386 Шевчук Владимир (13) 26 5:48
8 377 Забарный Александр (12) 26 нф

без заезда - 1 круг по 230 метров
1 059 Дубницкая Дарина (4) 16 нд
Спорт (11-14 лет)
3 круга по 650 метров, 1 заезд, 4 участника, старт 15:30
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 106 Банных Валентин (14) 26 4:14
2 118 Дзюбенко Максим (12) 28 4:26
3 112 Чижаковский Александр (12) 28 4:28
4 126 Винник Алексей (11) 28 4:32
14-15 лет
3 круга по 650 метров, 1 заезд, 7 участников, старт 15:00 (+0:45)
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 035 Ильченко Никита (15) 26 4:09
2 398 Власенко Никита (14) 26 4:10
3 090 Минаев Егор (15) 26 4:21
4 399 Цвигун Даниил (14) 26 4:23
5 099 Лавринович Василий (14) 20 4:38
6 096 Стеценко Сергей (14) 26 4:47
7 388 Самойленко Елена (15) 26 5:12

Отзывы и фото

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 23.5.11 06:51

Восьмая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
21 мая 2011 года в гонке приняли участие 233 юных гонщиков
Соревнования длились с 10:30 до 17:00. Разыграли 33 комплекта медалей в 33 заездах. С погодой опять повезло! :)

22 мая 2011 года в гонке приняли участие 206 юных гонщиков и 15 мам.
Соревнования длились с 10:30 до 17:30. Разыграли 28 комплектов медалей в 28 заезде.

Подробности :kolobok:
Зарегистрировано всего 587 участников (неявка 149, в т.ч. предупредили заранее и в день гонки 71 :Rose: ).
Неявка общая 25%, снижена за счет предупреждений об отказе до 13%.

Вышли на старт 438 юных гонщиков,
- в т.ч. 198 новичков,
- в т.ч. 118 девочек и 320 мальчика,
- в т.ч. 233 в возрасте 6 лет и младше и 205 в возрасте 7 лет и старше.
Самые массовые категории "7-8 лет" - 108 участников, "6 лет" - 74 участника и "5 лет" - 63 участника.
Самый младший участник - 2 года 3 мес, самый старший - 15 лет.

Вышли на старт 15 мам (регистрировалось 22 мамы).
2011 весна Диаграмма.gif
2011 весна Диаграмма.gif (6.14 Кіб) Переглянуто 28169 разів
Результаты
21 мая 2011 года

Беговел 3 года и 4 года
1 круг по 230 метров, 3 заезда, 20 участников, старт 10:30
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 002 Ермак Анна (3) 10-беговел 1:26
2 004 Карук Михаил (2,8) 12-беговел 1:54
3 007 Яворский Александр (2,10) 12-беговел 2:03
4 005 Загривенко Святослав (2,8) 12-беговел 2:05
5 001 Гусеев Гордей (2,11) 8-беговел 2:10
6 006 Денисов Егор (2,9) 12-беговел 2:12
7 003 Коваленко Михаил (2,3) 12-беговел 2:22

2 заезд
1 010 Шевчук Степан (3) 12-беговел 1:22
2 013 Шимко Александр (3) 14-беговел 1:28
3 012 Шатохин Илья (3) 12-беговел 1:59
4 009 Емец Александр (2,11) 10-толокар 2:25
5 011 Зализнюк Михаил (3) 12-беговел 2:32
6 014 Сандалов Тимофей (3) 12-беговел 2:39
НС 008 Тубелец Алексей (2,11) 12-беговел НС

3 заезд
1 015 Антонов Михаил (3) 12-беговел 1:11
2 017 Оноприенко Дмитрий (4) 12-беговел 1:16
3 019 Марьяш Александра (4) 12-беговел 1:20
4 051 Зинченко Арсений (3) 12-беговел 1:25
5 016 Стадник Алена (3) 12-беговел 1:30
6 169 Сандрацкая Полина (2,9) 12-беговел НФ
3 года
1 круг по 230 метров, 4 заезда, 31 участник, старт 11:00
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 027 Кравчук Никита (3) 12 1:34
2 021 Заяц Андрей (2,10) 12 1:59
3 018 Кравченко София (3) 10-беговел 2:04
4 025 Чепёлкина Вероника (3) 12 2:07
5 024 Бледный Егор (2,9) 14 2:10
6 020 Павловский Михаил (2,8) 12 2:20
7 022 Сергеев Егор (2,11) 12 2:33
8 030 Ковальчук Орест (3) 12 3:53

2 заезд
1 037 Михальчук Александр (3) 12 1:22
2 041 Хвалеба Янислав (3) 12 1:25
3 031 Пшеничный Даниил (3) 12 1:37
4 039 Муха Юрий (3) 12 1:44
5 032 Голодник Леонид (3) 12 2:08
6 038 Богданова София (3) 12 2:14
7 023 Кульчинский Арсений (2,11) 12 2:15
8 034 Сучик Александр (3) 12 3:46

3 заезд
1 043 Щербакова Екатерина (3) 12 1:23
2 042 Соловьёв Антон (3) 12 1:36
3 049 Буравлева Евгения (3) 14 1:55
4 045 Пасальская Влада (3) 12 2:30
5 044 Малкова Майя (3) 12 2:31
6 046 Руднев Евгений (3) 14 2:37
7 080 Куклева Анастасия (3) 12 3:36

4 заезд
1 058 Головко Андрей (3) 16 1:03
2 060 Синельников Илья (3) 16 1:05
3 053 Поливанов Егор (3) 16 1:06
4 056 Сёмка Артем (3) 16 1:15
5 054 Водопьянов Кирилл (3) 16 1:19
6 057 Федусенко Мария (3) 16 1:27
7 055 Павленко Вадим (3) 16 1:30
8 026 Жарков Марк (3) 16 1:41
4 года
1 круг по 230 метров, 7 заездов, 47 участников, старт 12:00
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 072 Бойко Денис (4) 14 1:08
2 069 Шевчук Тарас (4) 12 1:13
3 068 Новиков Никита (4) 12 1:35
4 067 Ярощук Николай (4) 12 1:43
5 071 Кириенко Богдан (4) 14 2:06

2 заезд
1 082 Кильдишев Станислав (4) 16 1:00
2 083 Сологубов Алексей (4) 16 1:03
3 073 Коннорова Ольга (4) 16 1:19
4 076 Кожевников Матвей (4) 16 1:20
5 075 Бондаренко Михаил (4) 16 1:22
6 079 Ковтун Даниил (4) 16 1:31
7 081 Дубров Артем (4) 16 1:54

3 заезд
1 091 Логин Николай, Хуст (4) 16 0:51
2 086 Хоменко Сергей (4) 16 0:53
3 064 Нестеренко Дмитрий (4) 16 1:05
4 090 Степаненко Никита (4) 16 1:06
5 088 Дятлов Дмитрий (4) 16 1:24
6 089 Силкин Дмитрий (4) 16 1:32
7 087 Борса Роман (4) 16 1:33
8 084 Иванко Николай (4) 16 2:32

4 заезд
1 095 Евстратенко Александр (4) 16 0:47
2 093 Хальзов Илья (4) 16 0:52
3 079 Ковтун Даниил (4) 16 0:56 (повторно)
4 074 Вдович Илья (4) 14 0:59
5 092 Бледная Дария (4) 16 1:02
6 097 Снижко Илья (4) 16 1:18
7 098 Пшеничный Кирилл (4) 16 1:20
8 094 Демчук Станислав (4) 16 1:26

5 заезд
1 100 Гордиенко Анна (4) 16 0:51
2 105 Самойленко Тимофей (4) 16 0:54
3 099 Решетняк Лев (4) 16 0:55
4 106 Здановский Владимир (4) 16 1:13
5 102 Дубницкая Дарина (4) 16 1:23
6 104 Гайдаенко Марина (4) 16 1:26
7 101 Ризун Элина (4) 16 1:30

6 заезд
1 109 Щербацкий Александр (4) 16 0:52
2 107 Бабанюк Владислав (4) 16 1:07
3 113 Скала Эмир (4) 16 1:08
4 114 Колиснык София-Катерина (4) 16 1:36
5 110 Романчук Дмитрий (4) 16 1:47
6 111 Леонович Богдан (4) 16 1:56
7 115 Петриченко Дмитрий (4) 16 нд

7 заезд
1 119 Амбружевич Станислав (4) 20 0:48
2 117 Гаращенко Никита (4) 16 0:50
3 116 Яворский Максим (4) 16 0:54
4 118 Коваленко Вероника (4) 18 0:58
5 070 Довгопол Дарина (4) 20 1:13
6 085 Борисюк Артем (4) 16 1:19
5 лет
2 круга по 230 метров, 9 заездов, 63 участника, старт 13:30
Прихований текстпоказати
1 заезд
ВК 113 Скала Эмир (4) 16 1:40 (повторно)
1 123 Ратушная Екатерина (5) 16 1:52
2 124 Моцная Анна (5) 16 2:06
3 127 Гусеева Мария (5) 16 2:08
4 126 Кульчинская Соломия (5) 16 2:11
5 122 Лагур Михаил (5) 14 2:21
6 121 Прилипко Александра (5) 14 2:26
7 120 Лысак Агния (5) 12 3:27

2 заезд
1 128 Коваленко Анна (5) 16 1:37
2 137 Говенко Лилия (5) 16 1:56
3 132 Степаненко София (5) 16 2:46
4 133 Корбут Полина (5) 16 2:58
5 136 Горобцова Карина (5) 16 3:07
6 131 Остролуцкая Ангелина (5) 16 3:14

3 заезд
1 143 Лещенко Кирилл (5) 16 1:44
2 144 Новиков Илья (5) 16 1:48
3 138 Кожевников Андрей (5) 16 1:57
4 147 Лучицкий Антон (5) 16 1:59
5 142 Гиптенко Александр (5) 16 2:10
6 141 Кукла Арсений (5) 16 2:11
7 140 Белоконский Лев (5) 16 2:15
8 048 Гамова Ирина (5) 16 2:20
9 139 Селезнёв Владислав (5) 16 2:28

4 заезд
1 152 Чернявский Егор (5) 16 1:39
2 149 Грищенко Антон (5) 16 1:51
3 151 Маханёк Дмитрий (5) 16 2:00
3 153 Авдеенко Дмитрий (5) 16 2:00
5 129 Сидоренко Анна (5) 16 2:01
6 155 Лисовский Артур (5) 16 2:13
7 148 Клименко Григорий (5) 16 2:28

5 заезд
1 161 Белоконь Данил (5) 16 1:26
2 156 Сёмка Виктор (5) 16 1:42
3 157 Красовский Илья (5) 16 1:48
4 159 Чепилко Федор (5) 16 1:49
5 160 Жарков Дарий (5) 16 2:07
6 158 Буняк Михаил (5) 16 2:29
7 050 Погорелов Дмитрий (5) 16 2:49

6 заезд
1 168 Голодник Владимир (5) 16 1:38
2 167 Кырхан Даниил (5) 16 1:55
3 172 Тамоян Тимур (5) 16 1:57
4 050 Погорелов Дмитрий (5) 16 2:14 (повторно)
5 171 Билецкий Дмитрий (5) 16 2:29
6 165 Макаренко Илья (5) 16 2:37
7 170 Выхор Эдуард (5) 16 2:51

7 заезд
1 178 Брык Михаил (5) 20 1:28
2 176 Савенко Глеб (5) 20 1:33
3 177 Антонов Иван (5) 20 1:40
4 179 инниченко Алексей (5) 20 1:42
5 175 Бобякина Дарья (5) 20 1:43
6 174 Теряева Ольга (5) 20 2:08
7 173 Галаган София (5) 20 2:44

8 заезд
1 185 Петрович Николай (5) 20 1:26
2 187 Мецгер Дмитрий, Боярка (5) 20 1:29
3 182 Небылица Назарий (5) 20 1:37
4 183 Любека Иван (5) 20 1:39
5 181 Колесник Матвей (5) 20 1:50
6 186 Кирич Валерий (5) 20 1:59
7 180 Павловский Павел (5) 20 НФ

9 заезд
1 190 Павленко Данил (5) 20 1:25
2 195 Луць Денис (5) 20 1:37
3 191 Панасюк Егор (5) 20 1:47
4 180 Павловский Павел (5) 20 1:51 (повторно)
5 189 Юрах Максим (5) 20 1:57
6 188 Онуфриенко Владислав (5) 20 1:58
7 192 Николаев Игорь (5) 20 2:01
8 196 Коба Максим (5) 20 2:03
6 лет
2 круга по 230 метров, 10 заездов, 72 участника, старт 15:45
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 202 Шевчук Карина (6) 16 1:29
2 205 Балицкая Анна (6) 20 1:30
3 199 Пасальская Полина (6) 16 1:45
4 206 Гиптенко София (6) 20 1:53
5 198 Федорчук Соломия (6) 16 1:55
6 197 Сергачёва Анастасия (6) 16 2:09

2 заезд
1 213 Мороз Валерия (6) 20 1:21
2 218 Продан Мария (6) 20 1:32
3 211 Головко Анна (6) 20 1:39
4 210 Кузьменко Таисия (6) 20 1:45
5 212 Никитина Анастасия (6) 20 1:55
6 209 Хропачева Дарья (6) 20 1:57
7 201 Шевчук Мария (6) 16 2:10
8 217 Тарасенко Виктория (6) 20 НФ

3 заезд
1 224 Орлова Полина (6) 24 1:19
2 217 Тарасенко Виктория (6) 20 1:21 (повторно)
3 220 Войцович Ксения (6) 20 нд (сбили у ЛФ)
3 225 Олейник Александра (6) 24 1:31
5 221 Ильченко Александра (6) 20 1:35
6 219 Богатова Елена (6) 20 1:36
7 226 Овчарова Александра (6) 24 1:48
8 223 Тур Вероника (6) 20 1:51
9 222 Романенко Вероника (6) 20 НФ

4 заезд
1 234 Семенчёв Тимофей (6) 16 1:37
2 227 Муха Александр (6) 16 1:39
3 231 Махиня Игорь (6) 16 1:41
4 233 Иванко Михаил (6) 16 1:50
5 230 Москаленко Владимир (6) 16 1:53
6 232 Торлин Гордей (6) 16 2:03
7 229 Пилипенко Виктор (6) 16 2:08

5 заезд
1 237 Бондарчук Даниил (6) 16 1:34
2 238 Семенько Иван (6) 16 1:36
3 240 Лысак Марк (6) 16 1:48
4 235 Еременко Даниил (6) 16 1:50
5 77 Пугач Тихон (6) 16 1:58

6 заезд
1 248 Бахмет-Смоленский Илья (6) 20 1:19
2 250 Кулида Артур (6) 20 1:22
3 245 Креденцер Иван (6) 20 1:26
4 249 Юрах Назар (6) 20 1:27
5 241 Кириленко Сергей (6) 20 1:30
6 244 Сандул Павел (6) 20 1:56
7 242 Строкач Денис (6) 20 1:58
8 243 Подгорный Максим (6) 20 2:05

7 заезд
1 257 Квасницкий Остап (6) 20 1:25
2 255 Згардан Давид (6) 20 1:32
3 253 Клименчук Евгений (6) 20 1:44
4 251 Воронцов Александр (6) 20 1:46
5 254 Зелюнко Дэнниэль (6) 20 1:48
6 258 Юшковский Остап (6) 20 1:51
7 239 Шатохин Никита (6) 20 2:11
НФ 256 Кожевников Иван (6) 20 нд

8 заезд
1 264 Моркотун Артем (6) 20 1:18
2 265 Руденко Николай (6) 20 1:22
3 263 Кифа Даниил (6) 20 1:27
4 259 Ткачук Петр (6) 20 1:28
5 260 Садовский Глеб (6) 20 1:29
6 262 Носарь Алексей (6) 20 1:30
7 261 Панченко Николай (6) 20 1:50
8 256 Кожевников Иван (6) 20 1:56 (повторно)

9 заезд
1 267 Михальчук Алексей (6) 20 1:19
2 271 Еременко Владислав (6) 20 1:26
3 269 Цыбулько Денис (6) 20 1:27
4 270 Стецовский Олег (6) 20 1:42
5 266 Васильев Владимир (6) 20 1:45
6 268 Цыбулько Артем (6) 20 1:48
7 272 Нещерет Алексей (6) 20 2:14

10 заезд
1 28 Барахтян Даниил (6) 24 1:19
2 280 Генов Артемий (6) 24 1:20
3 274 Молотай Максим (6) 24 1:28
4 278 Вдович Алексей (6) 24 1:31
5 277 Соловей Иван (6) 24 1:38
6 276 Перепелицын Артем (6) 24 1:41
7 275 Цвеленьев Григорий (6) 24 1:43
8 279 Лопатин Георгий (6) 24 1:44

Результаты
22 мая 2011 года

7-8 лет
2 круга по 400 метров, 14 заездов, 109 участников, старт 10:30
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 288 Егорова Дарья (7) 20 2:40
2 287 Битная-Шляхта София (7) 20 2:43
3 283 Мельник Карина (6) 20 2:52
4 289 Юревич Наталия (7) 20 2:57
5 285 Хлыщёва Елизавета (7) 20 2:58
6 284 Гуз Юлия (7) 20 3:02
7 282 Чепёлкина Алиса 6 16 3:12
8 286 Сокол Юлия (7) 20 НФ

2 заезд
1 291 Дроботун Мария (7) 20 2:40
2 296 Новикова Софья (8) 20 2:45
3 297 Харина Ярослава (8) 20 2:56
4 295 Корбут Ксения (8) 20 2:57
5 290 Ладыченко Александра (7) 20 3:13
6 293 Нечваль Евгения (8) 20 3:21

3 заезд
1 299 Горностай Мария (7) 24 2:36
2 303 Стужук Дарина (7) 24 2:38
3 298 Мецгер Марина, Боярка (7) 24 2:45
4 300 Серова Анна (7) 24 2:51
5 286 Сокол Юлия (7) 20 3:04 (повторно)
6 301 Литошенко Богдана (7) 24 3:05
7 304 Тимани Дженнифер (8) 24 4:29
8 302 Святненко Дарья (7) 24 НФ

4 заезд
1 313 Шуткова Елизавета (8) 24 2:32
2 305 Евстратенко Амина (8) 24 2:35
3 311 Косточкина Мария (8) 24 2:42
4 302 Святненко Дарья (7) 24 2:43 (повторно)
5 312 Зацепина Елизавета (8) 24 2:53
6 308 Моцная Дарья (8) 24 2:56
7 294 Ильченко Мария (8) 24 3:02
8 310 Любарская София (8) 24 3:24
9 309 Деревянко Виктория (8) 24 3:28

5 заезд
1 322 Полищук Константин (7) 20 2:40
2 323 Сиунов Александр (7) 20 3:01
3 320 Богданенко Артем (7) 20 3:02
4 317 Слободян Кирилл (7) 16 3:30
5 316 Курган Алексей (7) 16 3:31
6 315 Ющенко Дмитрий (7) 16 3:32
7 314 Андрийчук Дмитрий (7) 16 4:37
8 318 Нагиев Игорь (7) 16 4:40

6 заезд
1 332 Войтишин Никита (7) 20 2:26
2 325 Чемериский Максим (7) 20 2:43
3 331 Петренко Александр (7) 20 2:45
4 327 Коваленко Евгений (7) 20 2:58
5 328 Сёмка Максим (7) 20 3:01
6 326 Гусев Егор (7) 20 3:03
7 324 Корчинский Егор (7) 20 3:05
8 330 Шенковский Радион (7) 20 3:33

7 заезд
1 335 Кияшко Артур (7) 20 2:30
2 340 Зализнюк Фёдор (7) 20 2:32
3 399 Сандалов Иван (7) 20 2:53
4 336 Шкребко Артем (7) 20 3:08
5 333 Прядко Данила (7) 20 3:11
6 337 Науменко Сергей (7) 20 3:18
7 338 Горобченко Андрей (7) 20 3:21
8 341 Тарасенко Ростислав (7) 20 3:56

8 заезд
1 349 Черный Александр (8) 20 2:42
2 347 Шаповал Назар (8) 20 2:48
3 345 Дроботун Юрий (7) 20 2:53
4 342 Нечипорчук Максим (7) 20 2:55
5 334 Решетняк Артур (7) 20 2:57
6 343 Оганджанян Антон (7) 20 3:01
7 344 Лещук Максим (7) 20 3:20
8 319 Скоробагатько Дмитрий (7) 20 3:21

9 заезд
1 357 Федусенко Федор (8) 20 2:32
2 351 Егоров Тимур (8) 20 2:45
3 353 Зелюнко Денис (8) 20 2:47
4 355 Рыбка Антон (8) 20 2:53
5 352 Ригг Дэниэл (8) 20 3:02
6 350 Демьянов Денис (8) 20 3:05
7 341 Тарасенко Ростислав (7) 20 3:12 (повторно)
8 354 Кияшко Олег (8) 20 4:00

10 заезд
1 366 Третяк Антон (7) 24 2:28
2 368 Кучеренко Даниил (7) 24 2:29
3 365 Марусенко Тимофей (7) 24 2:41
4 360 Гришин Егор (7) 24 2:44
5 364 Гринченко Назар (7) 24 2:45
6 362 Демчишин Владислав (7) 24 2:47
7 359 Тышкевич Никита (7) 24 2:50
8 361 Ломпас Даниил (7) 24 3:26

11 заезд
1 228 Кореневский Александр (8) 24 2:42
2 215 Ищенко Владимир (7) 24 2:46
3 373 Кондратюк Вадим (7) 24 2:48
4 339 Козырев Давид (7) 24 3:00
5 370 Вербицкий Юрий (7) 24 3:01
6 200 Коновалов Вадим (7) 24 3:02
7 374 Полупан Дмитрий (7) 24 3:08
8 372 Белоус Евгений (7) 24 4:18
9 371 Кравченко Алексей (7) 24 НФ

12 заезд
1 375 Муравьев Тимофей (8) 24 2:32
2 379 Губанов Денис (8) 24 2:33
3 378 Закутин Тимофей (8) 24 2:38
4 377 Росохатый Михаил (8) 24 2:51
5 376 Козленко Дмитрий (8) 24 2:52
6 382 Сачок Владимир (8) 24 2:53
7 383 Сачок Игорь (8) 24 3:04
8 380 Коваленко Александр (8) 24 3:26

13 заезд
1 389 Крамар Дмитрий (8) 24 2:23
2 385 Фомичев Андрей (8) 24 2:31
3 387 Олейник Максим (8) 24 2:32
4 392 Нистерук Иван (8) 24 2:33
5 390 Марченко Александр (8) 24 2:35
6 372 Белоус Евгений (7) 24 3:27 (повторно)
7 384 Громаковский Артем (8) 24 3:28
8 203 Рудяк Евгений (8) 20 3:29
9 386 Колесников Данила (8) 24 НФ

14 заезд
1 393 Козинцев Олег (8) 24 2:21
2 394 Авдеенко Иван (8) 24 2:25
3 395 Негреев Михаил (8) 24 2:35
4 371 Кравченко Алексей (7) 24 2:36 (повторно)
5 400 Постернак Лев (8) 26 2:41
6 397 Орлов Андрей (8) 24 2:43
7 396 Уласенко Артур (8) 24 2:44
8 388 Кравченко Владимир (8) 24 3:05
9 398 Мошаров Максим (7) 26 НФ
Мамы
2 круга по 400 метров, 2 заезда, 15 участников, старт 13:45 (+0:15)
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 208 Уласенко Анна 26 2:14
2 207 Тимани Наталия 26 2:25
3 194 Солодовникова Екатерина 26 2:31
4 401 Нестерова Виктория 26 2:32
5 307 Федотова Элла 26 2:55
6 214 Сёмка Оксана 26 3:00
7 204 Шуткова Марина 26 3:14
8 321 Егорова Евгения 26 3:35

2 заезд
1 246 Ильченко Оксана 26 2:21
2 281 Гуцалюк Татьяна 26 2:22
3 292 Пупена Ирина 26 2:46
4 247 Закутина Виктория 26 3:06
5 306 Шевчук Татьяна 26 3:06
6 236 Сергеева Тамара 26 3:07
7 078 Ислентьева Ульяна 26 3:08
9-10 лет
3 круга по 400 метров, 6 заездов, 53 участника, старт 14:00 (+0:30)
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 409 Головко Екатерина (10) 24 3:42
2 408 Беляева Анастасия (10) 24 4:19
3 405 Гарцилова Ольга (9) 24 4:36
4 402 Боднар Марта (10) 20 4:46
5 252 Николаева Илона (8) 24 5:14
6 403 Аксёнова Марина (9) 24 5:17
7 273 Кулиева Гюнай (10) 20 5:26
8 412 Скоробагатько Карина (10) 24 НФ

2 заезд
1 415 Жалнина Дана (9) 26 3:45
2 417 Сиунова Екатерина (10) 26 3:46
3 416 Сандалова Диана (10) 26 3:51
4 216 Покотыло Мария (9) 26 3:58
5 422 Яковлева Анна (10) 26 3:59
6 420 Синякевич Мария (10) 26 4:03
7 414 Глущенко Ирина (9) 26 4:21
8 421 Любарская Юлия (10) 26 4:28
9 412 Скоробагатько Карина (10) 24 4:35

3 заезд
1 435 Билецкий Евгений (9) 24 3:36
2 425 Бархатов Никита (10) 20 3:45
3 424 Масловский Михаил (9) 20 3:47
4 431 Поенко Андрей (9) 24 4:06
5 428 Фролов Данил (9) 24 4:07
6 429 Самойленко Алексей (9) 24 4:08
7 432 Деревянко Матвей (9) 24 4:09
8 426 Иванов Алексей (10) 20 4:46
9 433 Науменко Александр (9) 24 4:53
10 427 Войцович Григорий (9) 24 НФ

4 заезд
1 441 Хропачев Иван (10) 24 3:47
2 439 Никитин Богдан (10) 24 3:51
3 442 Гульчук Всеволод (10) 24 3:52
4 440 Митрофанов Олег (10) 24 4:01
5 436 Нестеренко Александр (10) 24 4:04
6 437 Усов Даниил (10) 24 4:05
7 438 Гречухов Никита (10) 24 4:10
8 444 Коба Ольга (10) 24 4:15 (девочка)
9 443 Святненко Никита (10) 24 5:11

5 заезд
1 455 Обухов Дмитрий (9) 26 3:29
2 449 Винниченко Евгений (9) 26 3:35
3 452 Полтавцев Владислав, Путивль (9) 26 3:38
4 427 Войцович Григорий (9) 24 3:42 (повторно)
5 447 Горб Матвей (9) 26 3:43
6 454 Шама Максим (9) 26 3:46
7 446 Крюков Никита (9) 26 3:47
8 450 Бойко Кирилл (9) 26 3:54
9 453 Скворчинский Михаил (9) 26 4:35

6 заезд
1 346 Колобов Илья (10) 26 3:33
2 462 Братко Богдан (10) 26 3:38
3 458 Сызганов Денис (10) 26 3:59
4 465 Кукарекин Максим (10) 26 4:00
5 456 Василец Данила (9) 26 4:07
6 464 Кравец Антон (10) 26 4:08
7 461 Гордиенко Дмитрий (10) 26 4:30
8 460 Солодовников Владимир (10) 26 4:38
9 459 Ачкасов Алексей (10) 26 4:54
11-13 лет
3 круга по 650 метров, 5 заездов, 40 участников, старт 15:45 (+0:15)
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 472 Данилкина Татьяна (12) 26 5:19
2 471 Кершкова Елизавета (12) 26 5:35
3 468 Клименко Екатерина (11) 26 5:41
4 467 Довгопол Алена (11) 24 6:12
5 470 Мацибура Анна (11) 26 6:21

2 заезд
1 473 Тимонтеева Маргарита (12) 26 4:58
2 358 Мохнач Марта (12) 24 4:59
3 474 Дубницкая Анна (12) 26 5:00
4 363 Маковецкая Яна (12) 26 5:13
5 476 Ильющенко Александра (13) 26 5:35
6 475 Любарская Мария (13) 26 5:36

3 заезд
1 484 Николаев Денис (11) 26 4:50
2 356 Скок Александр (11) 24 4:52
3 150 Ригг Антоний (13) 26 4:53
4 485 Федотов Вячеслав (11) 26 5:17
5 481 Шевчук Никита (11) 26 5:29
6 477 Кершков Алексей (11) 24 5:31
7 483 Грищенко Вячеслав (11) 26 5:42
8 329 Дибергаджи Арсен (11) 24 5:52
9 479 Дюбург Олег (12) 24 5:55
10 478 Медведенко Александр (12) 24 6:12

4 заезд
1 495 Устименко Кирилл (12) 26 4:22 (толчок)*
2 497 Федорчук Богдан (12) 26 4:23
3 491 Деркач Владислав (12) 26 4:39
4 492 Орлов Матвей (12) 26 4:50
5 490 Кравчук Артем (12) 26 4:52
6 348 Пузанист Денис (11) 26 5:00
7 487 Полупан Егор (11) 26 5:32
7 494 Кырхан Мурат (12) 26 5:32
9 489 Хоренко Владимир (11) 26 5:34
10 496 Хвалеба Владислав (12) 26 НФ

5 заезд
1 369 Дзюбенко Максим (13) 28 4:35
2 381 Чижаковский Александр (12) 28 4:36
1 500 Николаев Богдан (13) 26 4:45
2 047 Зданевич Антон (13) 26 4:46
3 052 Крюков Орест (13) 26 4:47
4 367 Шевчук Владимир (13) 26 4:58
5 391 Кершков Евгений (13) 26 5:05
6 499 Яковлев Богдан (13) 26 5:06
7 380 Греков Сергей (13) 26 5:10
8 496 Хвалеба Владислав (12) 26 6:03 (повторно)
14-15 лет3 круга по 650 метров, 1 заезд, 4 участника, старт 16:45 (+0:15)
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 112 Коломиец Захар (15) 26 4:49
2 033 Татарчук Герман (14) 26 5:02
3 184 Яцик Роман (14) 26 5:13
4 193 Изотов Дмитрий (14) 26 НФ
Отзывы и фото

Спасибо ребенку от меня за благодарность! :)
belaya_blag__.jpg
belaya_blag__.jpg (22.51 Кіб) Переглянуто 28264 разів
Общий зачет 21 мая
Прихований текстпоказати
1x230 м

Беговел, 3 года и младше, 8”
мальчики
18 001 Гусеев Гордей 2:10

Беговел, 3 года и младше, 10”
девочки
1 002 Ермак Анна 1:26
2 018 Кравченко София 2:04

Беговел, 3 года и младше, 12”
девочки
1 016 Стадник Алена 1:30
2 169 Сандрацкая Полина НФ
мальчики
1 015 Антонов Михаил 1:11
2 010 Шевчук Степан 1:22
3 051 Зинченко Арсений 1:25
4 004 Карук Михаил 1:54
5 012 Шатохин Илья 1:59
6 007 Яворский Александр 2:03
7 005 Загривенко Святослав 2:05
8 006 Денисов Егор 2:12
9 003 Коваленко Михаил 2:22
10 009 Емец Александр 2:25
11 011 Зализнюк Михаил 2:32
12 014 Сандалов Тимофей 2:39

Беговел, 3 года и младше, 14”
мальчики
1 013 Шимко Александр 1:28

Беговел, 4 года, 12”
девочки
1 019 Марьяш Александра 1:20
мальчики
1 017 Оноприенко Дмитрий 1:16

3 года и младше, 12”
девочки
1 043 Щербакова Екатерина 1:23
2 025 Чепёлкина Вероника 2:07
3 038 Богданова София 2:14
4 045 Пасальская Влада 2:30
5 044 Малкова Майя 2:31
6 080 Куклева Анастасия 3:36
мальчики
1 037 Михальчук Александр 1:22
2 041 Хвалеба Янислав 1:25
3 027 Кравчук Никита 1:34
4 042 Соловьёв Антон 1:36
5 031 Пшеничный Даниил 1:37
6 039 Муха Юрий 1:44
7 021 Заяц Андрей 1:59
8 032 Голодник Леонид 2:08
9 023 Кульчинский Арсений 2:15
10 020 Павловский Михаил 2:20
11 022 Сергеев Егор 2:33
12 034 Сучик Александр 3:46
13 030 Ковальчук Орест 3:53

3 года и младше, 14”
девочки
1 049 Буравлева Евгения 1:55
мальчики
1 024 Бледный Егор 2:10
2 046 Руднев Евгений 2:37

3 года и младше, 16”
девочки
1 057 Федусенко Мария 1:27
мальчики
1 058 Головко Андрей 1:03
2 060 Синельников Илья 1:05
3 053 Поливанов Егор 1:06
4 056 Сёмка Артем 1:15
5 054 Водопьянов Кирилл 1:19
6 055 Павленко Вадим 1:30
7 026 Жарков Марк 1:41

4 года, 12”
мальчики
1 069 Шевчук Тарас 1:13
2 068 Новиков Никита 1:35
3 067 Ярощук Николай 1:43

4 года, 14”
мальчики
1 074 Вдович Илья 0:59
2 072 Бойко Денис 1:08
3 071 Кириенко Богдан 2:06

4 года, 16”
девочки
1 100 Гордиенко Анна 0:51
2 092 Бледная Дария 1:02
3 073 Коннорова Ольга 1:19
4 102 Дубницкая Дарина 1:23
5 104 Гайдаенко Марина 1:26
6 101 Ризун Элина 1:30
7 114 Колиснык София-Катерина 1:36
мальчики
1 095 Евстратенко Александр 0:47
2 117 Гаращенко Никита 0:50
2 113 Скала Эмир 0:50
3 091 Логин Николай 0:51
4 093 Хальзов Илья 0:52
4 109 Щербацкий Александр 0:52
5 086 Хоменко Сергей 0:53
6 105 Самойленко Тимофей 0:54
6 116 Яворский Максим 0:54
7 099 Решетняк Лев 0:55
8 079 Ковтун Даниил 0:56
9 082 Кильдишев Станислав 1:00
10 083 Сологубов Алексей 1:03
11 064 Нестеренко Дмитрий 1:05
12 090 Степаненко Никита 1:06
13 107 Бабанюк Владислав 1:07
14 113 Скала Эмир 1:08
15 106 Здановский Владимир 1:13
16 097 Снижко Илья 1:18
17 085 Борисюк Артем 1:19
18 076 Кожевников Матвей 1:20
18 098 Пшеничный Кирилл 1:20
19 075 Бондаренко Михаил 1:22
20 088 Дятлов Дмитрий 1:24
21 094 Демчук Станислав 1:26
22 079 Ковтун Даниил 1:31
23 089 Силкин Дмитрий 1:32
24 087 Борса Роман 1:33
25 110 Романчук Дмитрий 1:47
26 081 Дубров Артем 1:54
27 111 Леонович Богдан 1:56
28 084 Иванко Николай 2:32
29 115 Петриченко Дмитрий нд

4 года, 18”
девочки
1 118 Коваленко Вероника 0:58

4 года, 20”
девочки
1 070 Довгопол Дарина 1:13
мальчики
1 119 Амбружевич Станислав 0:48

2x230 м
5 лет, 12”
девочки
1 120 Лысак Агния 3:27

5 лет, 14”
девочки
1 121 Прилипко Александра 2:26
мальчики
1 122 Лагур Михаил 2:21

5 лет, 16”
девочки
1 128 Коваленко Анна 1:37
2 123 Ратушная Екатерина 1:52
3 137 Говенко Лилия 1:56
4 129 Сидоренко Анна 2:01
5 124 Моцная Анна 2:06
6 127 Гусеева Мария 2:08
7 126 Кульчинская Соломия 2:11
8 048 Гамова Ирина 2:20
9 132 Степаненко София 2:46
10 133 Корбут Полина 2:58
11 136 Горобцова Карина 3:07
12 131 Остролуцкая Ангелина 3:14
мальчики
1 161 Белоконь Данил 1:26
2 168 Голодник Владимир 1:38
3 152 Чернявский Егор 1:39
4 156 Сёмка Виктор 1:42
5 143 Лещенко Кирилл 1:44
6 157 Красовский Илья 1:48
6 144 Новиков Илья 1:48
7 159 Чепилко Федор 1:49
8 149 Грищенко Антон 1:51
9 167 Кырхан Даниил 1:55
10 138 Кожевников Андрей 1:57
10 172 Тамоян Тимур 1:57
11 147 Лучицкий Антон 1:59
12 153 Авдеенко Дмитрий 2:00
12 151 Маханёк Дмитрий 2:00
13 160 Жарков Дарий 2:07
14 142 Гиптенко Александр 2:10
15 141 Кукла Арсений 2:11
16 155 Лисовский Артур 2:13
17 050 Погорелов Дмитрий 2:14
18 140 Белоконский Лев 2:15
19 148 Клименко Григорий 2:28
19 139 Селезнёв Владислав 2:28
20 171 Билецкий Дмитрий 2:29
20 158 Буняк Михаил 2:29
21 165 Макаренко Илья 2:37
22 050 Погорелов Дмитрий 2:49
23 170 Выхор Эдуард 2:51

5 лет, 20”
девочки
1 175 Бобякина Дарья 1:43
2 174 Теряева Ольга 2:08
3 173 Галаган София 2:44
мальчики
1 190 Павленко Данил 1:25
2 185 Петрович Николай 1:26
3 178 Брык Михаил 1:28
4 187 Мецгер Дмитрий 1:29
5 176 Савенко Глеб 1:33
6 195 Луць Денис 1:37
6 182 Небылица Назарий 1:37
7 183 Любека Иван 1:39
8 177 Антонов Иван 1:40
9 179 Виниченко Алексей 1:42
10 191 Панасюк Егор 1:47
11 181 Колесник Матвей 1:50
12 180 Павловский Павел 1:51
13 189 Юрах Максим 1:57
14 188 Онуфриенко Владислав 1:58
15 186 Кирич Валерий 1:59
16 192 Николаев Игорь 2:01
17 196 Коба Максим 2:03
18 180 Павловский Павел НФ

6 лет, 16”
девочки
1 202 Шевчук Карина 1:29
2 199 Пасальская Полина 1:45
3 198 Федорчук Соломия 1:55
4 197 Сергачёва Анастасия 2:09
5 201 Шевчук Мария 2:10
6 282 Чепёлкина Алиса 3:12
мальчики
1 237 Бондарчук Даниил 1:34
2 238 Семенько Иван 1:36
3 234 Семенчёв Тимофей 1:37
4 227 Муха Александр 1:39
5 231 Махиня Игорь 1:41
6 240 Лысак Марк 1:48
7 235 Еременко Даниил 1:50
7 233 Иванко Михаил 1:50
8 230 Москаленко Владимир 1:53
9 077 Пугач Тихон 1:58
10 232 Торлин Гордей 2:03
11 229 Пилипенко Виктор 2:08

6 лет, 20”
девочки
1 213 Мороз Валерия 1:21
1 217 Тарасенко Виктория 1:21
2 205 Балицкая Анна 1:30
3 218 Продан Мария 1:32
4 221 Ильченко Александра 1:35
5 219 Богатова Елена 1:36
6 211 Головко Анна 1:39
7 210 Кузьменко Таисия 1:45
8 223 Тур Вероника 1:51
9 206 Гиптенко София 1:53
10 212 Никитина Анастасия 1:55
11 209 Хропачева Дарья 1:57
12 283 Мельник Карина 2:52
13 220 Войцович Ксения нд
13 222 Романенко Вероника НФ
13 217 Тарасенко Виктория НФ
мальчики
1 264 Моркотун Артем 1:18
2 248 Бахмет-Смоленский Илья 1:19
2 267 Михальчук Алексей 1:19
3 250 Кулида Артур 1:22
3 265 Руденко Николай 1:22
4 257 Квасницкий Остап 1:25
5 271 Еременко Владислав 1:26
5 245 Креденцер Иван 1:26
6 263 Кифа Даниил 1:27
6 269 Цыбулько Денис 1:27
6 249 Юрах Назар 1:27
7 259 Ткачук Петр 1:28
8 260 Садовский Глеб 1:29
9 241 Кириленко Сергей 1:30
9 262 Носарь Алексей 1:30
10 255 Згардан Давид 1:32
11 270 Стецовский Олег 1:42
12 253 Клименчук Евгений 1:44
13 266 Васильев Владимир 1:45
14 251 Воронцов Александр 1:46
15 254 Зелюнко Дениэль 1:48
15 268 Цыбулько Артем 1:48
16 261 Панченко Николай 1:50
17 258 Юшковский Остап 1:51
18 256 Кожевников Иван 1:56
18 244 Сандул Павел 1:56
19 242 Строкач Денис 1:58
20 243 Подгорный Максим 2:05
21 239 Шатохин Никита 2:11
22 272 Нещерет Алексей 2:14
23 256 Кожевников Иван НФ

6 лет, 24”
девочки
1 224 Орлова Полина 1:19
2 225 Олейник Александра 1:31
3 226 Овчарова Александра 1:48
мальчики
1 028 Барахтян Даниил 1:19
2 280 Генов Артемий 1:20
3 274 Молотай Максим 1:28
4 278 Вдович Алексей 1:31
5 277 Соловей Иван 1:38
6 276 Перепелицын Артем 1:41
7 275 Цвеленьев Григорий 1:43
8 279 Лопатин Георгий 1:44
Общий зачет 22 мая
Прихований текстпоказати
2x400 м

7-8 лет, 16”
мальчики
1 317 Слободян Кирилл 3:30
2 316 Курган Алексей 3:31
3 315 Ющенко Дмитрий 3:32
4 314 Андрийчук Дмитрий 4:37
5 318 Нагиев Игорь 4:40

7-8 лет, 20”
девочки
1 291 Дроботун Мария 2:40
1 288 Егорова Дарья 2:40
2 287 Битная-Шляхта София 2:43
3 296 Новикова Софья 2:45
4 297 Харина Ярослава 2:56
5 295 Корбут Ксения 2:57
5 289 Юревич Наталия 2:57
6 285 Хлыщёва Елизавета 2:58
7 284 Гуз Юлия 3:02
8 286 Сокол Юлия 3:04
9 290 Ладыченко Александра 3:13
10 293 Нечваль Евгения 3:21
11 286 Сокол Юлия НФ
мальчики
1 332 Войтишин Никита 2:26
2 335 Кияшко Артур 2:30
3 340 Зализнюк Фёдор 2:32
3 357 Федусенко Федор 2:32
4 322 Полищук Константин 2:40
5 349 Черный Александр 2:42
6 325 Чемериский Максим 2:43
7 351 Егоров Тимур 2:45
7 331 Петренко Александр 2:45
8 353 Зелюнко Денис 2:47
9 347 Шаповал Назар 2:48
10 345 Дроботун Юрий 2:53
10 355 Рыбка Антон 2:53
10 399 Сандалов Иван 2:53
11 342 Нечипорчук Максим 2:55
12 334 Решетняк Артур 2:57
13 327 Коваленко Евгений 2:58
14 343 Оганджанян Антон 3:01
14 328 Сёмка Максим 3:01
14 323 Сиунов Александр 3:01
15 320 Богданенко Артем 3:02
15 352 Ригг Дэниэл 3:02
16 326 Гусеев Егор 3:03
17 350 Демьянов Денис 3:05
17 324 Корчинский Егор 3:05
18 336 Шкребко Артем 3:08
19 333 Прядко Данила 3:11
20 341 Тарасенко Ростислав 3:12
21 337 Науменко Сергей 3:18
22 344 Лещук Максим 3:20
23 338 Горобченко Андрей 3:21
23 319 Скоробагатько Дмитрий 3:21
24 203 Рудяк Евгений 3:29
25 330 Шенковский Радион 3:33
26 341 Тарасенко Ростислав 3:56
27 354 Кияшко Олег 4:00

7-8 лет, 24”
девочки
1 313 Шуткова Елизавета 2:32
2 305 Евстратенко Амина 2:35
3 299 Горностай Мария 2:36
4 303 Стужук Дарина 2:38
5 311 Косточкина Мария 2:42
6 302 Святненко Дарья 2:43
7 298 Мецгер Марина 2:45
8 300 Серова Анна 2:51
9 312 Зацепина Елизавета 2:53
10 308 Моцная Дарья 2:56
11 294 Ильченко Мария 3:02
12 301 Литошенко Богдана 3:05
13 310 Любарская София 3:24
14 309 Деревянко Виктория 3:28
15 304 Тимани Дженнифер 4:29
16 252 Николаева Илона 5:14
17 302 Святненко Дарья НФ
мальчики
1 393 Козинцев Олег 2:21
2 389 Крамар Дмитрий 2:23
3 394 Авдеенко Иван 2:25
4 366 Третяк Антон 2:28
5 368 Кучеренко Даниил 2:29
6 385 Фомичев Андрей 2:31
7 375 Муравьев Тимофей 2:32
7 387 Олейник Максим 2:32
8 379 Губанов Денис 2:33
8 392 Нистерук Иван 2:33
9 390 Марченко Александр 2:35
9 395 Негреев Михаил 2:35
10 371 Кравченко Алексей 2:36
11 378 Закутин Тимофей 2:38
12 365 Марусенко Тимофей 2:41
13 228 Кореневский Александр 2:42
14 397 Орлов Андрей 2:43
15 360 Гришин Егор 2:44
15 396 Уласенко Артур 2:44
16 364 Гринченко Назар 2:45
17 215 Ищенко Владимир 2:46
18 362 Демчишин Владислав 2:47
19 373 Кондратюк Вадим 2:48
20 359 Тышкевич Никита 2:50
21 377 Росохатый Михаил 2:51
22 376 Козленко Дмитрий 2:52
23 382 Сачок Владимир 2:53
24 339 Козырев Давид 3:00
25 370 Вербицкий Юрий 3:01
26 200 Коновалов Вадим 3:02
27 383 Сачок Игорь 3:04
28 388 Кравченко Владимир 3:05
29 374 Полупан Дмитрий 3:08
30 380 Коваленко Александр 3:26
30 361 Ломпас Даниил 3:26
31 372 Белоус Евгений 3:27
32 384 Громаковский Артем 3:28
33 372 Белоус Евгений 4:18
34 386 Колесников Данила НФ
34 371 Кравченко Алексей НФ

7-8 лет, 26”
мальчики
1 400 Постернак Лев 2:41
2 398 Мошаров Максим НФ

Мамы, 26”
1 208 Уласенко Анна 2:14
2 246 Ильченко Оксана 2:21
3 281 Гуцалюк Татьяна 2:22
4 207 Тимани Наталия 2:25
5 194 Солодовникова Екатерина 2:31
6 401 Нестерова Виктория 2:32
7 292 Пупена Ирина 2:46
8 307 Федотова Элла 2:55
9 214 Сёмка Оксана 3:00
10 247 Закутина Виктория 3:06
10 306 Шевчук Татьяна 3:06
11 236 Сергеева Тамара 3:07
12 078 Ислентьева Ульяна 3:08
13 204 Шуткова Марина 3:14
14 321 Егорова Евгения 3:35

3x400 м

9-10 лет, 20”
девочки
1 402 Боднар Марта 4:46
2 273 Кулиева Гюнай 5:26
мальчики
1 425 Бархатов Никита 3:45
2 424 Масловский Михаил 3:47
3 426 Иванов Алексей 4:46

9-10 лет, 24”
девочки
1 409 Головко Екатерина 3:42
2 444 Коба Ольга 4:15
3 408 Беляева Анастасия 4:19
4 412 Скоробагатько Карина 4:35
5 405 Гарцилова Ольга 4:36
6 403 Аксёнова Марина 5:17
7 412 Скоробагатько Карина НФ
мальчики
1 435 Билецкий Евгений 3:36
2 427 Войцович Григорий 3:42
3 441 Хропачев Иван 3:47
4 439 Никитин Богдан 3:51
5 442 Гульчук Всеволод 3:52
6 440 Митрофанов Олег 4:01
7 436 Нестеренко Александр 4:04
8 437 Усов Даниил 4:05
9 431 Поенко Андрей 4:06
10 428 Фролов Данил 4:07
11 429 Самойленко Алексей 4:08
12 432 Деревянко Матвей 4:09
13 438 Гречухов Никита 4:10
14 433 Науменко Александр 4:53
15 443 Святненко Никита 5:11
16 427 Войцович Григорий НФ

9-10 лет, 26”
девочки
1 415 Жалнина Дана 3:45
2 417 Сиунова Екатерина 3:46
3 416 Сандалова Диана 3:51
4 216 Покотыло Мария 3:58
5 422 Яковлева Анна 3:59
6 420 Синякевич Мария 4:03
7 414 Глущенко Ирина 4:21
8 421 Любарская Юлия 4:28
мальчики
1 455 Обухов Дмитрий 3:29
2 346 Колобов Илья 3:33
3 449 Виниченко Евгений 3:35
4 462 Братко Богдан 3:38
4 452 Полтавцев Владислав 3:38
5 447 Горб Матвей 3:43
6 454 Шама Максим 3:46
7 446 Крюков Никита 3:47
8 450 Бойко Кирилл 3:54
9 458 Сызганов Денис 3:59
10 465 Кукарекин Максим 4:00
11 456 Василец Данила 4:07
12 464 Кравец Антон 4:08
13 461 Гордиенко Дмитрий 4:30
14 453 Скворчинский Михаил 4:35
15 460 Солодовников Владимир 4:38
16 459 Ачкасов Алексей 4:54

3x650 м

11-13 лет, 24”
девочки
1 358 Мохнач Марта 4:59
2 467 Довгопол Алена 6:12
мальчики
1 356 Скок Александр 4:52
2 477 Кершков Алексей 5:31
3 329 Дибергаджи Арсен 5:52
4 479 Дюбург Олег 5:55
5 478 Медведенко Александр 6:12

11-13 лет, 26”
девочки
1 473 Тимонтеева Маргарита 4:58
2 474 Дубницкая Анна 5:00
3 363 Маковецкая Яна 5:13
4 472 Данилкина Татьяна 5:19
5 476 Ильющенко Александра 5:35
5 471 Кершкова Елизавета 5:35
6 475 Любарская Мария 5:36
7 468 Клименко Екатерина 5:41
8 470 Мацибура Анна 6:21
мальчики
1 495 Устименко Кирилл 4:22
2 497 Федорчук Богдан 4:23
3 491 Деркач Владислав 4:39
4 500 Николаев Богдан 4:45
5 047 Зданевич Антон 4:46
6 052 Крюков Орест 4:47
7 484 Николаев Денис 4:50
7 492 Орлов Матвей 4:50
8 490 Кравчук Артем 4:52
9 150 Ригг Антоний 4:53
10 367 Шевчук Владимир 4:58
11 348 Пузанист Денис 5:00
12 391 Кершков Евгений 5:05
13 499 Яковлев Богдан 5:06
14 380 Греков Сергей 5:10
15 485 Федотов Вячеслав 5:17
16 481 Шевчук Никита 5:29
17 494 Кырхан Мурат 5:32
17 487 Полупан Егор 5:32
18 489 Хоренко Владимир 5:34
19 483 Грищенко Вячеслав 5:42
20 496 Хвалеба Владислав 6:03
21 496 Хвалеба Владислав НФ

11-13 лет, 28”
мальчики
1 369 Дзюбенко Максим 4:35
2 381 Чижаковский Александр 4:36

14-15 лет, 26”
мальчики
1 112 Коломиец Захар 4:49
2 033 Татарчук Герман 5:02
3 184 Яцик Роман 5:13
4 193 Изотов Дмитрий НФ

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 13.9.11 09:05

Девятая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
10 сентября 2011 года в гонке приняли участие 238 юных гонщиков
Соревнования длились с 10:30 до 17:30. Разыграли 33 комплекта медалей в 32 заездах.

11 сентября 2011 года в гонке приняли участие 238 юных гонщиков и 12 мам.
Соревнования длились с 10:30 до 18:00. Разыграли 34 комплектов медалей в 34 заезде.

Подробности :kolobok:
Зарегистрировано всего 608 участников (неявка 131, в т.ч. предупредили заранее и в день гонки 97 :Rose: ).
Неявка общая 21,5%, снижена за счет предупреждений об отказе до 5,6%. :good: Отличный показатель.

Вышли на старт 476 юных гонщиков,
- в т.ч. 198 новичков,
- в т.ч. 145 девочек и 331 мальчик,
- в т.ч. 238 в возрасте 6 лет и младше и 238 в возрасте 7 лет и старше.
Самые массовые категории "7-8 лет" - 127 участников, "5 лет" - 69 участников и "6 лет" и "9-10 лет" - 67 участников.
Самые младшие участники - 1 года 11 мес (Илья и Андрей родились в один день :) ), самый старший - 14 лет.

Вышли на старт 12 мам (регистрировалось 15 мам).

Впервые участники выступали командами. Команда "Артериум" - 17 участников, команда "Амигос" - 8 участников, команда "Angara" - 4 участника. Кроме Киева, выступали представители Симферополя (1), Хуста Закарпатской обл.(1), Кривого Рога (1 - теперь киевляне), Брусилова Житомирской обл.(2), Згуровки (2) и Ирпеня (3 - семья Батурских). :Rose: Впервые у нас на старте были тройняшки! В гонке участвовали 6 пар двойняшек! не считая многочисленных братиков и сестричек *oops* :smt060

С осени 2007 года 945 детей стали участниками гонок "Мы - чемпионы!", среднее количество участий 2,05.
2011 осень Диаграмма.GIF
2011 осень Диаграмма.GIF (7.62 Кіб) Переглянуто 26917 разів
Результаты
10 сентября 2011 года

Штраф +0:03 (3 сек) назначался из-за неправильных действий родителей за сильное выталкивание со старта, протаскивание по трассе, старт раньше времени (фальстарт). Для участников стартующих самостоятельно, без помощи родителей фальстарт штрафовался +0:01 (1 сек) - решение о снижении штрафа до 1 сек было принято по ходу 1-го дня соревнований.

1:04 - так выделен самый "быстрый" результат в категории. Лучшие результаты с учетом разных диаметров колес смотрите в таблице Рекордов гонки.

Беговел 3 года и 4 года
1 круг по 230 метров, 3 заезда, 22 участника, старт 10:45
Прихований текстпоказати
1 заезд - дети до 3-х лет
1 007 Карук Михаил (2,11) 12-беговел 1:44
2 003 Коваленко Михаил (2,7) 12-беговел 1:45
3 005 Панин Владимир (2,8) 12-беговел 1:57
4 008 Сельянов Игорь (2,11) 12-беговел 2:02
5 033 Еременко Илья (1,11) 12-беговел 2:22
6 002 Горобченко Дмитрий (2,4) 12-беговел 2:55
7 019 Русак Евгений (2) 12-беговел 4:19
8 034 Гордиенко Андрей Амигос (1,11) 12-беговел 5:03
9 006 Шустинский Вадим (2,11) 12-беговел 5:25
НС 004 Карась Алексей (2,7) 12-беговел (не стартовал, сдал номер)

2 заезд
1 013 Тухами Адам Джамаль (3) 12-беговел 1:17
2 014 Зинченко Арсений (3) 12-беговел 1:21
3 012 Фегер Бенжамин (3) 12-беговел 1:23
4 011 Яворский Александр (3) 12-беговел 1:40
5 009 Гусеев Гордей (3) 8-беговел 2:10
6 010 Фисун Мария (3) 12-беговел 2:13

3 заезд - дети 3 года и 4 года - отдельный зачет
1 020 Чупиков Филипп Симферополь (4) 12-беговел 1:04
2 021 Фисун Михаил (4) 12-беговел 1:22
1 015 Шатохин Илья (3) 12-беговел 1:37
2 018 Стадник Алена (3) 12-беговел 1:56
ВК 005 Панин Владимир (2,8) 12-беговел 1:57 (повторно, вне конкурса)
3 017 Антонов Михаил (3) 12-беговел 2:27
4 016 Сандалов Тимофей (3) 12-беговел 2:32
3 года
1 круг по 230 метров, 4 заезда, 33 участника, старт 11:30
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 038 Кравчук Никита (3) 12 1:17
2 031 Кузьмишин Егор (3) 12 1:41
3 044 Еркин Иван (3) 12 1:49 +0:03*
4 035 Рябов Степан (3) 12 1:54
5 029 Донец Арсений (3) 12 2:20
6 030 Говенко Иван (3) 12 2:37
7 028 Павловский Михаил (3) 10 3:07
8 027 Трофименко Анна (2,11) 12 4:09
НС 022 Смирнов Егор (2,7) 10 (не стартовал)
НС 023 Кулабухов Егор (2,10) 10 (не стартовал)

2 заезд
1 045 Михальчук Александр (3) 12 1:00
2 047 Муха Юрий (3) 12 1:27
3 042 Гаврильченко Александр (3) 12 1:58
4 041 Голодник Леонид (3) 12 2:02
5 046 Богданова София (3) 12 2:07
6 039 Писной Илья (3) 12 2:08
7 043 Сучик Александр (3) 12 2:40
8 048 Совко Анастасия (3) 10 3:16

3 заезд
1 052 Мазуренко Александр (3) 14 1:45 +0:03*
1 053 Щулипенко Андрей (3) 14 1:48
2 049 Севковский Арсений (3) 14 1:51
3 050 Бледный Егор (3) 14 2:05
4 116 Малюженко Захар (3) 12 2:48
5 023 Кулабухов Егор (2,10) 10 3:00
6 040 Эрдт Юрий (3) 14 3:27

4 заезд
1 056 Макаренко Александр (3) 16 1:04
2 062 Кучеренко Никита (3) 16 1:02 +0:03*
3 061 Доломанский Александр (3) 16 1:18
4 055 Водопьянов Кирилл (3) 16 1:21
5 058 Гуслистый Назар (3) 16 1:29
6 059 Белоусова Диана (3) 16 1:59 +0:03*
6 051 Емец Александр (3) 12 2:02
7 057 Егорова Анастасия (3) 16 2:10
8 054 Романюк Татьяна (3) 16 2:11
4 года
1 круг по 230 метров, 7 заездов, 48 участников, старт 12:30
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 063 Хвалеба Янислав (4) 12 1:16
2 064 Соловьёв Антон (4) 12 1:28
3 066 Фоминых Мария (4) 12 1:31
4 067 Ярощук Николай (4) 12 1:33
5 068 Пасальская Влада (4) 12 2:08
НФ 065 Малкова Майя (4) 12 (сошла)

2 заезд
1 073 Бойко Денис (4) 14 1:01
2 024 Балаценко Никита (4) 14 1:18
3 004 Хоменко Анна (4) 16 1:19
4 074 Федусенко Мария (4) 16 1:25
5 069 Нарбут Илья (4) 14 1:35
6 070 Руднев Евгений Артериум (4) 14 1:42
7 071 Буравлева Евгения Артериум (4) 14 2:08
8 072 Михненко Ангелина (4) 14 2:13

3 заезд
1 079 Присяжнюк Никита (4) 16 1:02
2 078 Головко Андрей (4) 16 1:06
3 075 Захарова Маргарита (4) 16 1:17
4 076 Швец Надежда (4) 16 1:18
5 084 Довгань Алёна (4) 16 1:37
6 037 Боженко Иванна (4) 14 2:31
7 083 Павлюк Маргарита (4) 16 2:46

4 заезд
1 087 Бадеха-Корнилов Ярослав (4) 16 0:56
2 089 Чупиков Филипп Симферополь (4) 16 1:00
3 091 Ковтун Даниил (4) 16 1:08
4 088 Лигер Назарий (4) 16 1:09
5 086 Шевченко Максим Згуровка(4) 16 1:17
6 090 Сипко Никита (4) 16 1:22
7 085 Бондаренко Михаил Артериум (4) 16 1:23

5 заезд
1 096 Кильдишев Станислав Амигос (4) 16 0:52
2 097 Реминный Максим (4) 16 1:00
3 098 Иванко Николай (4) 16 1:05
4 026 Малиев Петр (3) 14 1:10
5 093 Гальченко Тимофей (4) 16 1:29
5 092 Косяк Олег (4) 16 1:29
6 099 Гарцилова Мария Артериум (4) 16 2:10

6 заезд
1 103 Логин Николай Хуст (4) 16 0:48
2 104 Зюбин Арсений (4) 16 0:53
3 102 Степаненко Никита (4) 16 0:57
4 106 Бледная Дария (4) 16 0:58
5 105 Забара Мария (4) 16 1:29
6 101 Силкин Дмитрий (4) 16 1:31
7 100 Дятлов Дмитрий Артериум (4) 16 1:33

7 заезд
1 108 Константинов Борис Артериум (4) 20 0:49
2 077 Сёмка Артем (4) 20 0:50
3 112 Сердюков Алексей (4) 20 0:51
4 111 Новиков Никита (4) 20 1:13
5 109 Рядченко Артем (4) 20 1:46
6 107 Кириенко Богдан Артериум (4) 18 1:55
5 лет
2 круга по 230 метров, 3 заезда девочек и 6 заездов мальчиков, 70 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд - девочки
1 119 Кривченко Полина (5) 16 1:52
2 120 Антошина Юлия (5) 16 1:54
3 122 Моцная Анна (5) 16 2:00 +0:01* подтвержено родителями
4 117 Иванец Александра (5) 16 2:11
5 121 Баштовая Дарья (5) 16 2:24
6 114 Лысак Агния (5) 12 2:34
7 115 Погребняк Алена (5) 14 2:37
8 123 Романюк Ирина (5) 16 2:58
НФ 118 Колиснык София-Катерина (5) 16 (сошла)

2 заезд - девочки
1 129 Коваленко Анна (5) 16 1:33 +0:03* подтвержено родителями
2 130 Сидоренко Анна (5) 16 1:48
3 127 Ревеко Виктория (5) 16 1:56
4 126 Ревеко Александра (5) 16 2:03
5 128 Ревеко Маргарита (5) 16 2:09
6 125 Гусеева Мария (5) 16 2:09
6 124 Кульчинская Соломия (5) 16 2:14
7 131 Пясецкая Александра (5) 16 2:21
8 123 Колиснык София-Катерина (5) 16 3:13 (повторно, под другим номером)

3 заезд - девочки
1 132 Гордиенко Анна Амигос (5) 20 1:41
2 137 Виноградова Полина Амигос (5) 20 1:54
3 136 Кухарук Соломия (5) 20 1:58
4 135 Теряева Ольга (5) 20 2:07
5 134 Галаган София Артериум (5) 20 2:15

1 заезд - мальчики
1 140 Евстратенко Александр (5) 16 1:45
2 141 Гогуля Максим (5) 16 1:51
3 142 Тищук Николай (5) 16 1:52
3 143 Скала Эмир (5) 16 1:52
4 144 Черников Олег (5) 16 1:57
5 138 Погребняк Артем (5) 14 2:27
6 214 Тихонрук Тимофей (5) 16 2:30
7 139 Крупский Тимофей (5) 14 2:32

2 заезд - мальчики
1 149 Лещенко Кирилл (5) 16 1:48
2 150 Новиков Илья (5) 16 1:55
3 151 Парубок Владислав (5) 16 1:56
4 146 Кожевников Андрей (5) 16 2:05
5 152 Ковпоша Олег (5) 16 2:12
6 145 Яворский Максим (5) 16 2:28
5 147 Босенко Артем (5) 16 2:38
НФ 148 Карапина Вадим (5) 16 (сошел)

3 заезд - мальчики
1 153 Мотузный Артем (5) 16 1:40
2 158 Грищенко Антон (5) 16 1:52 +0:01*
2 160 Юрин Роман (5) 16 1:53
3 154 Мироненко Ярослав (5) 16 1:58
4 159 Рыбка Кирилл (5) 16 2:00
5 156 Донец Евгений (5) 16 2:05
6 157 Кравченко Егор (5) 16 2:07
7 155 Лучицкий Антон (5) 16 2:08

4 заезд - мальчики
1 167 Сёмка Виктор (5) 16 1:40
2 219 Игнатенко Захар (5) 16 1:43
3 161 Маханёк Дмитрий (5) 16 1:51
4 168 Федорченко Тимур (5) 16 1:52
5 166 Погребной Владислав (5) 16 1:59
6 148 Карапина Вадим (5) 16 2:03 (повторно)
7 163 Савченко Юрий (5) 16 2:07
8 162 Еркин Богдан (5) 16 2:10

5 заезд - мальчики
1 171 Щербацкий Александр (5) 20 1:26
2 175 Антонов Иван (5) 20 1:36
3 172 Шаповал Адриан (5) 20 1:39
4 174 Канегин Борис (5) 20 1:40
5 177 Брык Михаил (5) 20 1:41
6 173 Кривченко Борис (5) 20 1:45
7 170 Мартынов Илько Брусилов (5) 20 2:00
8 176 Гуз Андрей (5) 20 2:32

6 заезд - мальчики
1 182 Дыкуха Дмитрий (5) 20 1:32
2 178 Авдеенко Дмитрий (5) 20 1:33
3 185 Хира Андрей (5) 24 1:39
4 183 Лозовой Денис (5) 20 1:40
5 181 Петренко Максим (5) 20 1:44
6 179 Павловский Павел (5) 20 1:45
7 180 Битный-Шляхта Илья (5) 20 2:07
НФ 184 Любека Иван (5) 20 (сошел)
6 лет
2 круга по 230 метров, 2 заезда девочек и 7 заездов мальчиков, 67 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд - девочки
1 189 Говенко Лилия (6) 16 1:45
2 192 Пасальская Полина (6) 16 1:47
3 198 Головко Анна (6) 16 1:55
4 191 Крепель София (6) 16 2:06
5 190 Федорчук Соломия (6) 16 2:09
6 186 Степаненко София (6) 16 2:13
7 187 Корбут Полина (6) 16 2:20
8 188 Горобцова Карина (6) 16 2:32

2 заезд - девочки
1 199 Мороз Валерия (6) 20 1:24
2 201 Тарасенко Виктория (6) 20 1:32
3 200 Мельник Карина Амигос (6) 20 1:33
4 195 Балицкая Анна (6) 20 1:36
5 197 Кузьменко Таисия (6) 20 1:38
6 202 Продан Мария (6) 20 1:41
7 194 Бобякина Дарья (6) 20 1:46
8 36 Жолудь Анастасия (6) 20 1:55
9 32 Гамова Ирина (6) 16 2:26

1 заезд - мальчики
1 208 Голодник Владимир (6) 16 1:42
2 210 Муха Александр (6) 16 1:44
3 213 Павленко Алексей (6) 16 1:48
4 204 Чепилко Федор (6) 16 1:49
5 209 Билецкий Дмитрий (6) 16 1:52
6 212 Избенко Максим (6) 16 1:53
7 211 Безлатный Егор Артериум (6) 16 1:57
8 205 Ульченко Максим (6) 16 2:11

2 заезд - мальчики
1 222 Лысак Марк (6) 16 1:49
2 220 Семенько Иван (6) 16 1:50
3 217 Пугач Тихон (6) 16 1:52
4 218 Филатов Вадим (6) 16 1:57
5 221 Лут Артем (6) 16 2:01
6 216 Иванко Михаил (6) 16 2:06

3 заезд - мальчики
1 228 Гаджимурадов Давид (6) 20 1:22
2 223 Белоконь Данил (6) 20 1:24
3 224 Кирич Валерий (6) 20 1:27
4 203 Горный Вадим (6) 20 1:37
5 226 Онуфриенко Владислав (6) 20 1:42
6 225 Петрович Николай (6) 20 1:44
7 229 Панасюк Егор (6) 20 1:46

4 заезд - мальчики
1 231 Радченко Валентин (6) 20 1:27
2 234 Гринёв Богдан (6) 20 1:30
3 238 Сингаевский Александр (6) 20 1:32
4 233 Кириленко Сергей (6) 20 1:34
5 244 Мац Егор (6) 20 1:36
6 232 Михайлов Никита (6) 20 2:00
7 239 Бондарук Борис (6) 20 2:02

5 заезд - мальчики
1 242 Бахмет-Смоленский Илья (6) 20 1:21
2 247 Горенко Антон (6) 20 1:28
3 246 Кулида Артур (6) 20 1:31
4 248 Воронцов Александр (6) 20 1:37
5 245 Торлин Гордей (6) 20 1:41
6 241 Москаленко Владимир Артериум (6) 20 1:48
7 240 Коба Максим (6) 20 1:50
8 207 Макаренко Илья (6) 16 2:43

6 заезд - мальчики
1 253 Константинов Михаил Артериум (6) 20 1:17
2 255 Садовский Глеб (6) 20 1:22
3 250 Зелюнко Дэнниэль (6) 20 1:28
4 249 Клименчук Евгений (6) 20 1:32
5 251 Мартынов Марко Брусилов (6) 20 1:33
6 254 Страшко Роман (6) 20 1:34
7 252 Згардан Давид (6) 20 1:36
8 236 Северинчик Александр (6) 20 1:38

7 заезд - мальчики
1 259 Садовников Антон (6) 24 1:25
2 260 Борин Андрей (6) 24 1:27
3 256 Герасименко Назар (6) 24 1:28
4 262 Гордиенко Владислав (6) 24 1:34
5 258 Луцик Николай (6) 24 1:38
6 261 Молотай Максим (6) 24 1:59

Результаты
11 сентября 2011 года

7-8 лет
2 круга по 400 метров, 6 заездов девочек и 11 заездов мальчиков, 129 участников, старт 10:30
Прихований текстпоказати
1 заезд - девочки
1 268 Войцович Ксения (7) 20 3:02
2 265 Мирошник Дарья (6) 20 3:05
3 270 Гуз Юлия (7) 20 3:12
4 266 Шевчук Карина (7) 20 3:14
5 269 Крапивенко Ульяна (7) 20 3:36
6 264 Никитина Анастасия (6 20 3:43
7 267 Пушкарь Екатерина (7) 20 3:44
8 273 Матийко Алина (7) 20 3:58
9 263 Реминная Екатерина (8) 16 4:02

2 заезд - девочки
1 275 Битная-Шляхта София (7) 20 2:56
2 274 Давиденко Марина (7) 20 3:11
3 271 Хлыщёва Елизавета (7) 20 3:12
4 277 Юревич Наталия (8) 20 3:23
5 279 Ладыченко Александра (8) 20 3:56
6 278 Павлив Иванна (8) 20 4:07

3 заезд - девочки
1 283 Шабунина Мария (8) 20 2:52
2 285 Корбут Ксения (8) 20 3:01
3 282 Малюженко Яна (8) 20 3:04
4 280 Дроботун Мария (8) 20 3:12
5 284 Тараненко Мария (8) 20 3:20
6 281 Рубиш Юлия (8) 20 4:49
НФ 276 Егорова Дарья (8) 20 (сошла)

4 заезд - девочки
1 289 Юдина Ульяна Angara (7) 24 2:37
2 291 Вишняк София (7) 24 2:44
3 292 Гудыря Анна (7) 24 3:10
4 290 Париваш Шамин (7) 24 3:14
5 286 Орлова Полина (6) 24 3:19
6 288 Ильченко Александра (7) 24 3:24
7 287 Винниченко Варвара (7) 24 3:49

5 заезд - девочки
1 299 Евстратенко Амина (8) 24 2:32
2 295 Святненко Дария (8) 24 2:36
2 297 Стужук Дарина (8) 24 2:36
3 293 Горностай Мария Амигос (7) 24 2:37
4 296 Шевченко София Згуровка (8) 24 2:58
5 298 Захарина Екатерина (8) 24 3:03
6 294 Серова Анна (8) 24 3:06

6 заезд - девочки
1 301 Тимонтеева Виктория (8) 24 2:45
2 306 Сокол Юлия (7) 26 2:50
3 305 Ильченко Мария (8) 24 2:51
4 300 Николаева Илона (8) 24 3:06
5 304 Любарская София (8) 24 3:07
6 276 Егорова Дарья (8) 20 3:12 (повторно)
7 303 Деревянко Виктория (8) 24 3:36

1 заезд - мальчики
1 309 Ткачук Петр (6) 20 2:46 +0:01*
2 094 Журавель Галина (8 - девочка) 20 2:57
3 314 Васильев Владимир (7) 20 3:05
4 311 Носарь Алексей (7) 20 3:12
5 082 Трубий Ростислав (7) 20 3:13
6 308 Курган Алексей (7) 16 3:20
7 315 Вовченко Данил (6) 20 3:27
8 313 Мазур Максим (7) 20 3:28

2 заезд - мальчики
1 316 Михальчук Алексей (7) 20 2:42
2 317 Страшко Борис (7) 20 2:43
3 320 Рогаль Антон (7) 20 3:05
4 322 Богданенко Артем (7) 20 3:06
5 318 Антошин Дмитрий (7) 20 3:10
6 321 Иванюк Назар (7) 20 3:17
7 312 Кифа Даниил (7) 20 3:22
8 323 Кузняк Назар (7) 20 3:32

3 заезд - мальчики
1 328 Грановский Андрей (7) 20 2:43
2 326 Полищук Константин (7) 20 2:45
3 329 Толок Алексей (7) 20 2:48 +0:01*
4 327 Сиунов Александр (7) 20 2:49 +0:01*
5 330 Ищук Юрий (7) 20 2:54
6 325 Фоминых Илья (7) 20 3:08
7 331 Костенко Никита (7) 20 3:15
8 324 Богачев Артемий (7 20 4:18

4 заезд - мальчики
1 338 Войтишин Никита (7) 20 2:25
2 336 Сёмка Максим (7) 20 2:37
3 333 Хатковой Иван (7) 20 2:51
4 337 Сердюков Даниил (7) 20 2:52
5 332 Мошаров Максим (7) 20 3:07
6 335 Кияшко Святослав Артериум (7) 20 3:37
7 319 Злотоябко Михаил (7) 20 4:32

5 заезд - мальчики
1 339 Кияшко Артур (7) 20 2:48
2 342 Горобченко Андрей (7) 20 2:49
3 341 Шкребко Артем (7) 20 2:59
4 344 Гогуля Никита (7) 20 3:01
5 345 Кунда Игорь (7) 20 3:07
6 343 Овчинников Алексей (7) 20 4:58
НФ 340 Головко Владислав (7) 20 (сошел)

6 заезд - мальчики
1 347 Зализнюк Фёдор (8) 20 2:35 +0:01*
2 352 Дроботун Юрий (8) 20 2:43
3 350 Бандривский Владимир (8) 20 3:04
4 348 Тарасенко Ростислав (8) 20 3:06
5 353 Скоробагатько Дмитрий (8) 20 3:10
6 349 Оганджанян Антон (8) 20 3:19
7 351 Лещук Максим (8) 20 3:20

7 заезд - мальчики
1 361 Федусенко Федор (8) 20 2:38
2 360 Зелюнко Денис (8) 20 2:51
3 359 Рыбка Антон (8) 20 2:59
4 358 Ригг Дэниэл (8) 20 3:01
5 355 Демьянов Денис (8) 20 3:02
6 354 Радченко Ярослав (8) 20 3:03
7 340 Головко Владислав (7) 20 3:07
8 356 Кириченко Владислав Ирпень (8) 16 3:40

8 заезд - мальчики
1 368 Коваленко Евгений (7) 24 2:32
2 365 Демчишин Владислав (7) 24 2:37
3 367 Марусенко Тимофей (7) 24 2:38
3 370 Третяк Антон (7) 24 2:38
4 363 Барахтян Даниил (7) 24 2:40
5 362 Перепелицын Артем (6) 24 2:58
6 364 Гришин Егор (7) 24 2:59
НС 369 Зюбин Никита (7) 24 (не стартовал)

9 заезд - мальчики
1 373 Кучеренко Даниил (7) 24 2:32
2 374 Козырев Давид (7) 24 2:36
3 381 Черный Александр Angara (8) 24 2:42
4 369 Зюбин Никита (7) 24 2:45
5 380 Скрыпник Артем (8) 24 2:52
6 372 Петренко Александр (7) 24 2:53
7 378 Кондратюк Вадим Артериум (8) 24 2:54
8 376 Клепацкий Олег (8) 24 3:06
НФ 377 Белоус Евгений (7) 24 (сошел)

10 заезд - мальчики
1 382 Захаренко Кирилл (8) 24 2:23
2 384 Дыкуха Константин (8) 24 2:24
3 025 Ищенко Владимир (8) 24 2:42
4 383 Константинов Михаил (8) 24 2:43
5 386 Закутин Тимофей (8) 24 2:59
6 389 Сачок Игорь (8) 24 3:02
7 388 Сачок Владимир (8) 24 3:12
8 385 Росохатый Михаил (8) 24 3:23

11 заезд - мальчики - колеса 24 и 26 - отдельный зачет
1 346 Сандалов Иван (7) 26 2:34
1 390 Фомичёв Андрей (8) 24 2:47
2 395 Баранов Иван (7) 26 2:48
2 393 Костюк Данила (8) 24 3:04
3 391 Олейник Максим (8) 24 3:12
3 396 Вольнов Даниил (8) 24 3:16
4 392 Кияшко Олег Артериум (8) 24 3:19
НФ 394 Рябчук Владислав (7) 26 (сошел)
НФ 375 Павлов Артем (8) 24 (сошел)


Мамы
2 круга по 400 метров, 1 заезд, 12 участниц
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 193 Ткаченко Юлия - мама Лизы 26 2:30
2 196 Зеленяк Алена - мама Димы 26 2:32
3 060 Грановская Ольга - мама Андрея и Арины 24 2:37
4 165 Орлова Ольга - мама Андрея и Полины 24 2:38
5 110 Кошель Виктория - крёстная Маши 26 2:39
6 095 Залужная Зоряна - мама Юры 26 2:45
7 080 Горобченко Ирина - мама Димы и Андрея 26 2:48
8 081 Сёмка Оксана - мама Максима и Артема 26 2:49
9 243 Васильева Лина - мама Вовы 26 2:59
10 133 Ислентьева Ульяна - мама Сани, Миши и Платоши 26 3:01
11 206 Грищенко Ирина - мама Славы и Антона 26 3:03
12 164 Закутина Виктория - мама Тимофея 26 3:42
9-10 лет
3 круга по 400 метров, 4 заезда девочек и 5 заездов мальчиков, 67 участников, старт 15:00
Прихований текстпоказати
1 заезд - девочки
1 403 Юдина Алена Angara (9) 24 4:22
2 400 Ткаченко Елизавета (9) 24 4:31
3 402 Хиценко Анастасия (9) 24 4:33
4 404 Прядко Дарья (9) 24 4:48
5 399 Кунда Мария (10) 20 5:16
6 398 Харина Ярослава (9) 20 5:20
НФ 397 Новикова Софья (9) 24 (сошла)

2 заезд - девочки
1 408 Гарцилова Ольга Артериум (9) 24 3:55
2 406 Вербицкая София (9) 24 3:58
3 407 Грановская Арина (9) 24 4:05
4 414 Лукичёва Светлана (10) 24 4:07
5 405 Зацепина Елизавета (9) 24 4:17
6 409 Онощенко Алина (9) 24 4:18
7 411 Демьянова Инна (9) 24 4:19
8 397 Новикова Софья (9) 24 5:20

3 заезд - девочки
1 416 Головко Екатерина (10) 24 3:47
2 415 Котунова Марина (10) 24 4:06
3 412 Круковская Яна (10) 24 4:13
4 419 Боднар Татьяна Angara (10) 24 4:21
5 418 Скоробагатько Карина (10) 24 4:29
6 417 Сандубра Анастасия (10) 24 5:02
НФ 413 Гудыря Мария (10) 24 (сошла)

4 заезд - девочки
1 424 Сандалова Диана (10) 26 3:47
2 421 Покотило Мария (9) 26 4:05
3 423 Котунова Ирина (10) 26 4:07
3 426 Сиунова Екатерина (10) 26 4:07
4 420 Константинова Юлия Артериум (9) 26 4:20
5 422 Кобелянская Мария (10) 26 5:35

1 заезд - мальчики
1 443 Иванов Александр (9) 20 3:47
2 430 Крамар Дмитрий (9) 24 3:51
3 431 Козинцев Олег (9) 24 3:52
4 427 Масловский Михаил (9) 20 3:53
5 429 Коваленко Александр (8) 24 3:57
6 433 Негреев Михаил (9) 24 4:06
7 428 Дмитрук Михаил (10) 20 4:08
8 432 Авдеенко Иван (9) 24 4:22

2 заезд - мальчики
1 436 Войцович Григорий (9) 24 3:51
2 439 Березовский Владислав (9) 24 3:56
3 235 Грицай Даниил (9) 20 4:01
4 437 Акимов Георгий (9) 24 4:02
5 434 Орлов Андрей (9) 24 4:13
6 435 Бобин Данила (9) 24 4:20
7 440 Фалин Роман (9) 24 4:22
8 438 Гуманицкий Дмитрий (9) 24 4:24

3 заезд - мальчики
1 444 Усов Даниил (10) 24 3:51
2 442 Деревянко Матвей (9) 24 3:58
3 447 Гульчук Всеволод (10) 24 4:07
4 445 Никитин Богдан (10) 24 4:10
5 441 Поенко Андрей (9) 24 4:14
6 448 Святненко Никита (11) 24 4:21
7 113 Бесков Никита (9) 24 4:51

4 заезд - мальчики
1 456 Обухов Дмитрий (10) 26 3:34
2 453 Полтавцев Владислав (9) 26 3:41
3 449 Постернак Лев (9) 26 3:53 +0:01*
4 452 Островский Дмитрий Амигос (9) 26 3:59
5 169 Журавель Павел (10) 26 4:02
6 257 Удовик Дмитрий (8) 26 4:04
7 454 Скворчинский Михаил (9) 26 4:23
8 451 Емелин Даниил (9) 26 4:44
9 450 Залужный Юрий (9) 26 4:52

5 заезд - мальчики
1 237 Колобов Илья (10) 26 3:30
2 462 Братко Богдан (10) 26 3:32
2 446 Хропачев Иван (10) 26 3:32
3 459 Ачкасов Алексей (10) 26 3:33
4 215 Крюков Никита (9) 26 3:34
5 460 Солодовников Владимир (10) 26 3:50
6 463 Шейко Владислав Амигос (10) 26 3:51
7 464 Харченко Владислав (10) 26 3:54
11-13 лет
3 круга по 650 метров, 2 заезда девочек и 4 заезда мальчиков, 44 участника
Прихований текстпоказати
1 заезд - девочки
1 473 Клименко Екатерина (11) 26 5:35
2 472 Яковлева Анна (11) 26 5:45
3 471 Любарская Юлия (11) 26 5:46
4 470 Батурская Яна Ирпень (11) 26 5:52
5 466 Коба Ольга (11) 24 6:09
6 465 Антошина Екатерина (11) 24 6:10
7 467 Мохова Дарья (11) 24 6:49

2 заезд - девочки
1 476 Тимонтеева Маргарита (12) 26 4:53
2 479 Любарская Мария (13) 28 5:15
3 478 Ильющенко Александра (13) 26 5:46
4 474 Кершкова Елизавета (12) 26 5:47
5 468 Костюк Дарья (12) 24 6:10
НФ 477 Шестакова Алина Ирпень (13) 26 (сошла)

1 заезд - мальчики
1 481 Лыпник Сергей (12) 24 4:55
2 480 Богонис Тарас (11) 24 4:59
3 485 Карук Алексей (12) 24 5:00
4 484 Черныш Кирилл (12) 24 5:25
5 487 Бобровский Игорь (13) 24 5:34
6 483 Черныш Рустам (12) 24 6:10
7 488 Янушевский Тимур (14) 24 6:47

2 заезд - мальчики
1 492 Николаев Денис (11) 26 4:44
2 272 Деркач Владислав (12) 26 4:46
3 490 Лигер Максим (11) 26 4:59
4 495 Луцик Максим (11) 26 5:02
5 489 Сытник Павел (11) 26 5:16
6 491 Грищенко Вячеслав (11) 26 5:17
7 494 Федотов Вячеслав (11) 26 5:42
8 493 Рябчук Михаил (11) 26 5:43

3 заезд - мальчики
1 502 Косяк Игорь (12) 26 4:47
2 503 Орлов Матвей (12) 26 4:48
3 506 Шерстюк Денис (13) 26 4:52
4 500 Марун Иван (12) 26 5:00
5 497 Зеленяк Дмитрий (11) 26 5:04
6 230 Науменко Марк (12) 26 5:31
7 501 Харенко Владимир (12) 26 5:32
8 498 Николенко Владислав (11) 26 5:42

4 заезд - мальчики
1 516 Чижаковский Александр (13) 28 4:23
2 517 Дзюбенко Максим (13) 28 4:24
1 508 Николаев Богдан (13) 26 4:37
2 507 Федорчук Богдан (13) 26 4:44
3 512 Грушко Максим Кривой Рог (13) 26 4:50
4 227 Гаган Кирилл (13) 26 4:54
5 509 Пясецкий Владислав (13) 26 6:02
6 510 Лящук Александр Артериум (13) 26 6:16

Общий зачет 10 сентября
Прихований текстпоказати
1x230 м

Беговел, 3 года и младше, 8”
мальчики
1 009 Гусеев Гордей 2:10

Беговел, 3 года и младше, 12”
девочки
1 018 Стадник Алена 1:56
2 010 Фисун Мария 2:13

мальчики
1 013 Тухами Адам Джамаль 1:17
2 014 Зинченко Арсений 1:21
3 012 Фегер Бенжамин 1:23
4 015 Шатохин Илья 1:37
5 011 Яворский Александр 1:40
6 003 Коваленко Михаил 1:44
7 007 Карук Михаил 1:45
8 005 Панин Владимир 1:57
9 008 Сельянов Игорь 2:02
10 033 Еременко Илья 2:22
11 017 Антонов Михаил 2:27
12 016 Сандалов Тимофей 2:32
13 002 Горобченко Дмитрий 2:55
14 019 Русак Евгений 4:19
15 034 Гордиенко Андрей Амигос 5:03
16 006 Шустинский Вадим 5:25

Беговел, 4 года, 12”
мальчики
1 020 Чупиков Филипп Симферополь 1:04
2 021 Фисун Михаил 1:22

3 года и младше, 10”
девочки
1 048 Совко Анастасия 3:16

мальчики
1 023 Кулабухов Егор 3:00
2 028 Павловский Михаил 3:07

3 года и младше, 12”
девочки
1 046 Богданова София 2:07
2 027 Трофименко Анна 4:09

мальчики
1 045 Михальчук Александр 1:00
2 038 Кравчук Никита 1:17
3 047 Муха Юрий 1:27
4 031 Кузьмишин Егор 1:41
5 044 Еркин Иван 1:49 +0,03 сек
5 035 Рябов Степан 1:54
6 042 Гаврильченко Александр 1:58
7 051 Емец Александр 2:02
7 041 Голодник Леонид 2:02
8 039 Писной Илья 2:08
9 029 Донец Арсений 2:20
10 030 Говенко Иван 2:37
11 043 Сучик Александр 2:40
12 116 Малюженко Захар 2:48

3 года и младше, 14”
мальчики
1 052 Мазуренко Александр 1:45 +0,03 сек
1 053 Щулипенко Андрей 1:48
2 049 Севковский Арсений 1:51
3 050 Бледный Егор 2:05
4 040 Эрдт Юрий 3:27

3 года и младше, 16”
девочки
1 059 Белоусова Диана 1:59 +0,03 сек
2 057 Егорова Анастасия 2:10
3 054 Романюк Татьяна 2:11

мальчики
2 062 Кучеренко Никита 1:02 +0,03 сек
1 056 Макаренко Александр 1:04
3 061 Доломанский Александр 1:18
4 055 Водопьянов Кирилл 1:21
5 058 Гуслистый Назар 1:29

4 года, 12”
девочки
1 066 Фоминых Мария 1:31
2 068 Пасальская Влада 2:08
3 065 Малкова Майя НФ

мальчики
1 063 Хвалеба Янислав 1:16
2 064 Соловьёв Антон 1:28
3 067 Ярощук Николай 1:33

4 года, 14”
девочки
1 071 Буравлева Евгения Артериум 2:08
2 072 Михненко Ангелина 2:13
3 037 Боженко Иванна 2:31

мальчики
1 073 Бойко Денис 1:01
2 026 Малиев Петр 1:10
3 024 Балаценко Никита 1:18
4 069 Нарбут Илья 1:35
5 070 Руднев Евгений Артериум 1:42

4 года, 16”
девочки
1 106 Бледная Дария 0:58
2 075 Захарова Маргарита 1:17
3 076 Швец Надежда 1:18
4 004 Хоменко Анна 1:19
5 074 Федусенко Мария 1:25
6 105 Забара Мария 1:29
7 084 Довгань Алёна 1:37
8 099 Гарцилова Мария Артериум 2:10
9 083 Павлюк Маргарита 2:46

мальчики
1 103 Логин Николай Хуст 0:48
2 096 Кильдишев Станислав Амигос 0:52
3 104 Зюбин Арсений 0:53
4 087 Бадеха-Корнилов Ярослав 0:56
5 102 Степаненко Никита 0:57
6 089 Чупиков Филипп Симферополь 1:00
6 097 Реминный Максим 1:00
7 079 Присяжнюк Никита 1:02
8 098 Иванко Николай 1:05
9 078 Головко Андрей 1:06
10 091 Ковтун Даниил 1:08
11 088 Лигер Назарий 1:09
12 086 Шевченко Максим Згуровка 1:17
13 090 Сипко Никита 1:22
14 085 Бондаренко Михаил Артериум 1:23
15 092 Косяк Олег 1:29
15 093 Гальченко Тимофей 1:29
16 101 Силкин Дмитрий 1:31
17 100 Дятлов Дмитрий Артериум 1:33

4 года, 18”
мальчики
1 107 Кириенко Богдан Артериум 1:55

4 года, 20”
мальчики
1 108 Константинов Борис Артериум 0:49
2 077 Сёмка Артем 0:50
3 112 Сердюков Алексей 0:51
4 111 Новиков Никита 1:13
5 109 Рядченко Артем 1:46

2x230 м

5 лет, 12”
девочки
1 114 Лысак Агния 2:34

5 лет, 14”
девочки
1 115 Погребняк Алена 2:37

мальчики
1 138 Погребняк Артем 2:27
2 139 Крупский Тимофей 2:32

5 лет, 16”
девочки
1 129 Коваленко Анна 1:33 +0,03 сек
2 130 Сидоренко Анна 1:48
3 119 Кривченко Полина 1:52
4 120 Антошина Юлия 1:54
5 127 Ревеко Виктория 1:56
6 122 Моцная Анна 2:00 +0,01 сек
7 126 Ревеко Александра 2:03
8 125 Гусеева Мария 2:09
8 128 Ревеко Маргарита 2:09
9 117 Иванец Александра 2:11
11 124 Кульчинская Соломия 2:14
12 131 Пясецкая Александра 2:21
13 121 Баштовая Дарья 2:24
14 123 Романюк Ирина 2:58
15 123 Колиснык София-Катерина 3:13

мальчики
1 153 Мотузный Артем 1:40
1 167 Сёмка Виктор 1:40
2 219 Игнатенко Захар 1:43
3 140 Евстратенко Александр 1:45
4 149 Лещенко Кирилл 1:48
5 141 Гогуля Максим 1:51
5 161 Маханёк Дмитрий 1:51
7 158 Грищенко Антон 1:52 +0,01 сек
6 142 Тищук Николай 1:52
6 143 Скала Эмир 1:52
6 168 Федорченко Тимур 1:52
7 160 Юрин Роман 1:53
8 150 Новиков Илья 1:55
9 151 Парубок Владислав 1:56
10 144 Черников Олег 1:57
11 154 Мироненко Ярослав 1:58
12 166 Погребной Владислав 1:59
13 159 Рыбка Кирилл 2:00
14 148 Карапина Вадим 2:03
15 146 Кожевников Андрей 2:05
15 156 Донец Евгений 2:05
16 157 Кравченко Егор 2:07
16 163 Савченко Юрий 2:07
17 155 Лучицкий Антон 2:08
18 162 Еркин Богдан 2:10
19 152 Ковпоша Олег 2:12
20 145 Яворский Максим 2:28
21 214 Тихонрук Тимофей 2:30
22 147 Босенко Артем 2:38

5 лет, 20”
девочки
1 132 Гордиенко Анна Амигос 1:41
2 137 Виноградова Полина Амигос 1:54
3 136 Кухарук Соломия 1:58
4 135 Теряева Ольга 2:07
5 134 Галаган София Артериум 2:15

мальчики
1 171 Щербацкий Александр 1:26
2 182 Дыкуха Дмитрий 1:32
3 178 Авдеенко Дмитрий 1:33
4 175 Антонов Иван 1:36
5 172 Шаповал Адриан 1:39
6 174 Канегин Борис 1:40
6 183 Лозовой Денис 1:40
7 177 Брык Михаил 1:41
8 181 Петренко Максим 1:44
9 173 Кривченко Борис 1:45
9 179 Павловский Павел 1:45
10 170 Мартынов Илько Брусилов 2:00
11 180 Битный-Шляхта Илья 2:07
12 176 Гуз Андрей 2:32
НФ 184 Любека Иван НФ

5 лет, 24”
мальчики
1 185 Хира Андрей 1:39

6 лет, 16”
девочки
1 189 Говенко Лилия 1:45
2 192 Пасальская Полина 1:47
3 198 Головко Анна 1:55
4 191 Крепель София 2:06
5 190 Федорчук Соломия 2:09
6 186 Степаненко София 2:13
7 187 Корбут Полина 2:20
8 032 Гамова Ирина 2:26
9 188 Горобцова Карина 2:32

мальчики
1 208 Голодник Владимир 1:42
2 210 Муха Александр 1:44
3 213 Павленко Алексей 1:48
4 204 Чепилко Федор 1:49
4 222 Лысак Марк 1:49
5 220 Семенько Иван 1:50
6 209 Билецкий Дмитрий 1:52
6 217 Пугач Тихон 1:52
7 212 Избенко Максим 1:53
8 211 Безлатный Егор Артериум 1:57
8 218 Филатов Вадим 1:57
9 221 Лут Артем 2:01
10 216 Иванко Михаил 2:06
11 205 Ульченко Максим 2:11
12 207 Макаренко Илья 2:43

6 лет, 20”
девочки
1 199 Мороз Валерия 1:24
2 201 Тарасенко Виктория 1:32
3 200 Мельник Карина Амигос 1:33
4 195 Балицкая Анна 1:36
5 197 Кузьменко Таисия 1:38
6 202 Продан Мария 1:41
7 194 Бобякина Дарья 1:46
8 036 Жолудь Анастасия 1:55

мальчики
1 253 Константинов Михаил Артериум 1:17
2 242 Бахмет-Смоленский Илья 1:21
3 228 Гаджимурадов Давид 1:22
3 255 Садовский Глеб 1:22
4 223 Белоконь Данил 1:24
5 224 Кирич Валерий 1:27
5 231 Радченко Валентин 1:27
6 247 Горенко Антон 1:28
6 250 Зелюнко Дэнниэль 1:28
7 234 Гринёв Богдан 1:30
8 246 Кулида Артур 1:31
9 238 Сингаевский Александр 1:32
9 249 Клименчук Евгений 1:32
10 251 Мартынов Марко Брусилов 1:33
11 233 Кириленко Сергей 1:34
11 254 Страшко Роман 1:34
12 244 Мац Егор 1:36
12 252 Згардан Давид 1:36
13 203 Горный Вадим 1:37
13 248 Воронцов Александр 1:37
14 236 Северинчук Александр 1:38
15 245 Торлин Гордей 1:41
16 226 Онуфриенко Владислав 1:42
17 225 Петрович Николай 1:44
18 229 Панасюк Егор 1:46
19 241 Москаленко Владимир Артериум 1:48
20 240 Коба Максим 1:50
21 232 Михайлов Никита 2:00
22 239 Бондарук Борис 2:02

6 лет, 24”
мальчики
1 259 Садовников Антон 1:25
2 260 Борин Андрей 1:27
3 256 Герасименко Назар 1:28
4 262 Гордиенко Владислав 1:34
5 258 Луцик Николай 1:38
6 261 Молотай Максим 1:59
Общий зачет 11 сентября
Прихований текстпоказати
2x400 м

7-8 лет, 16”
девочки
1 263 Реминная Екатерина 4:02

мальчики
1 308 Курган Алексей 3:20
2 356 Кириченко Владислав Ирпень 3:40

7-8 лет, 20”
девочки
1 283 Шабунина Мария 2:52
2 275 Битная-Шляхта София 2:56
3 094 Журавель Галина 2:57
4 285 Корбут Ксения 3:01
5 268 Войцович Ксения 3:02
6 282 Малюженко Яна 3:04
7 265 Мирошник Дарья 3:05
8 274 Давиденко Марина 3:11
9 270 Гуз Юлия 3:12
9 271 Хлыщёва Елизавета 3:12
9 276 Егорова Дарья 3:12
9 280 Дроботун Мария 3:12
11 266 Шевчук Карина 3:14
12 284 Тараненко Мария 3:20
13 277 Юревич Наталия 3:23
14 269 Крапивенко Ульяна 3:36
15 264 Никитина Анастасия 3:43
16 267 Пушкарь Екатерина 3:44
17 279 Ладыченко Александра 3:56
18 273 Матийко Алина 3:58
19 278 Павлив Иванна 4:07
20 281 Рубиш Юлия 4:49

мальчики
1 338 Войтишин Никита 2:25
2 347 Зализнюк Фёдор 2:35 +0,01 сек
3 336 Сёмка Максим 2:37
4 361 Федусенко Федор 2:38
5 316 Михальчук Алексей 2:42
6 317 Страшко Борис 2:43
6 328 Грановский Андрей 2:43
6 352 Дроботун Юрий 2:43
7 326 Полищук Константин 2:45
8 309 Ткачук Петр 2:46 +0,01 сек
10 329 Толок Алексей 2:48 +0,01 сек
9 339 Кияшко Артур 2:48
11 327 Сиунов Александр 2:49 +0,01 сек
10 342 Горобченко Андрей 2:49
12 333 Хатковой Иван 2:51
12 360 Зелюнко Денис 2:51
13 337 Сердюков Даниил 2:52
14 330 Ищук Юрий 2:54
15 341 Шкребко Артем 2:59
15 359 Рыбка Антон 2:59
16 344 Гогуля Никита 3:01
16 358 Ригг Дэниэл 3:01
17 355 Демьянов Денис 3:02
18 354 Радченко Ярослав 3:03
19 350 Бандривский Владимир 3:04
20 314 Васильев Владимир 3:05
20 320 Рогаль Антон 3:05
21 322 Богданенко Артем 3:06
21 348 Тарасенко Ростислав 3:06
22 332 Мошаров Максим 3:07
22 340 Головко Владислав 3:07
22 345 Кунда Игорь 3:07
23 325 Фоминых Илья 3:08
24 318 Антошин Дмитрий 3:10
24 353 Скоробагатько Дмитрий 3:10
25 311 Носарь Алексей 3:12
26 082 Трубий Ростислав 3:13
27 331 Костенко Никита 3:15
28 321 Иванюк Назар 3:17
29 349 Оганджанян Антон 3:19
30 351 Лещук Максим 3:20
31 312 Кифа Даниил 3:22
32 315 Вовченко Данил 3:27
33 313 Мазур Максим 3:28
34 323 Кузняк Назар 3:32
35 335 Кияшко Святослав Артериум 3:37
36 324 Богачев Артемий 4:18
37 319 Злотоябко Михаил 4:32
38 343 Овчинников Алексей 4:58

7-8 лет, 24”
девочки
1 299 Евстратенко Амина 2:32
2 295 Святненко Дария 2:36
2 297 Стужук Дарина 2:36
3 293 Горностай Мария Амигос 2:37
3 289 Юдина Ульяна Angara 2:37
4 291 Вишняк София 2:44
5 301 Тимонтеева Виктория 2:45
6 305 Ильченко Мария 2:51
7 296 Шевченко София Згуровка 2:58
8 298 Захарина Екатерина 3:03
9 294 Серова Анна 3:06
9 300 Николаева Илона 3:06
10 304 Любарская София 3:07
11 292 Гудыря Анна 3:10
12 290 Париваш Шамин 3:14
13 286 Орлова Полина 3:19
14 288 Ильченко Александра 3:24
15 303 Деревянко Виктория 3:36
16 287 Винниченко Варвара 3:49

мальчики
1 382 Захаренко Кирилл 2:23
2 384 Дыкуха Константин 2:24
3 368 Коваленко Евгений 2:32
3 373 Кучеренко Даниил 2:32
4 374 Козырев Давид 2:36
5 365 Демчишин Владислав 2:37
6 367 Марусенко Тимофей 2:38
6 370 Третяк Антон 2:38
7 363 Барахтян Даниил 2:40
8 381 Черный Александр Angara 2:42
8 25 Ищенко Владимир 2:42
9 383 Константинов Михаил 2:43
10 369 Зюбин Никита 2:45
11 390 Фомичёв Андрей 2:47
12 380 Скрыпник Артем 2:52
13 372 Петренко Александр 2:53
14 378 Кондратюк Вадим Артериум 2:54
15 362 Перепелицын Артем 2:58
16 364 Гришин Егор 2:59
16 386 Закутин Тимофей 2:59
17 389 Сачок Игорь 3:02
18 393 Костюк Данила 3:04
19 376 Клепацкий Олег 3:06
20 388 Сачок Владимир 3:12
20 391 Олейник Максим 3:12
21 396 Вольнов Даниил 3:16
22 392 Кияшко Олег Артериум 3:19
23 385 Росохатый Михаил 3:23
НФ 377 Белоус Евгений НФ
НФ 375 Павлов Артем НФ

7-8 лет, 26”
девочки
1 306 Сокол Юлия 2:50

мальчики
1 346 Сандалов Иван 2:34
2 395 Баранов Иван 2:48
НФ 394 Рябчук Владислав НФ

3x400 м

9-10 лет, 20”
девочки
1 399 Кунда Мария 5:16
2 398 Харина Ярослава 5:20

мальчики
1 443 Иванов Александр 3:47
2 427 Масловский Михаил 3:53
3 235 Грицай Даниил 4:01
4 428 Дмитрук Михаил 4:08

9-10 лет, 24”
девочки
1 416 Головко Екатерина 3:47
2 408 Гарцилова Ольга Артериум 3:55
3 406 Вербицкая София 3:58
4 407 Грановская Арина 4:05
5 415 Котунова Марина 4:06
6 414 Лукичёва Светлана 4:07
7 412 Круковская Яна 4:13
8 405 Зацепина Елизавета 4:17
9 409 Онощенко Алина 4:18
10 411 Демьянова Инна 4:19
11 419 Боднар Татьяна Angara 4:21
12 403 Юдина Алена Angara 4:22
13 418 Скоробагатько Карина 4:29
14 400 Ткаченко Елизавета 4:31
15 402 Хиценко Анастасия 4:33
16 404 Прядко Дарья 4:48
17 417 Сандубра Анастасия 5:02
18 397 Новикова Софья 5:20
НФ 413 Гудыря Мария НФ

мальчики
1 430 Крамар Дмитрий 3:51
1 436 Войцович Григорий 3:51
1 444 Усов Даниил 3:51
2 431 Козинцев Олег 3:52
3 439 Березовский Владислав 3:56
4 429 Коваленко Александр 3:57
5 442 Деревянко Матвей 3:58
6 437 Акимов Георгий 4:02
7 433 Негреев Михаил 4:06
8 447 Гульчук Всеволод 4:07
9 445 Никитин Богдан 4:10
10 434 Орлов Андрей 4:13
11 441 Поенко Андрей 4:14
12 435 Бобин Данила 4:20
13 448 Святненко Никита 4:21
14 432 Авдеенко Иван 4:22
14 440 Фалин Роман 4:22
15 438 Гуманицкий Дмитрий 4:24
16 113 Бесков Никита 4:51

9-10 лет, 26”
девочки
1 424 Сандалова Диана 3:47
2 421 Покотило Мария 4:05
3 423 Котунова Ирина 4:07
3 426 Сиунова Екатерина 4:07
4 420 Константинова Юлия Артериум 4:20
5 422 Кобелянская Мария 5:35

мальчики
1 237 Колобов Илья 3:30
2 446 Хропачев Иван 3:32
2 462 Братко Богдан 3:32
3 459 Ачкасов Алексей 3:33
4 215 Крюков Никита 3:34
4 456 Обухов Дмитрий 3:34
5 453 Полтавцев Владислав 3:41
6 460 Солодовников Владимир 3:50
7 463 Шейко Владислав Амигос 3:51
8 449 Постернак Лев 3:53 +0,01 сек
8 464 Харченко Владислав 3:54
9 452 Островский Дмитрий Амигос 3:59
10 169 Журавель Павел 4:02
11 257 Удовик Дмитрий 4:04
12 454 Скворчинский Михаил 4:23
13 451 Емелин Даниил 4:44
14 450 Залужный Юрий 4:52

3x650 м

11-13 лет, 24”
девочки
1 466 Коба Ольга 6:09
2 465 Антошина Екатерина 6:10
2 468 Костюк Дарья 6:10
3 467 Мохова Дарья 6:49

мальчики
1 481 Лыпник Сергей 4:55
2 480 Богонис Тарас 4:59
3 485 Карук Алексей 5:00
4 484 Черныш Кирилл 5:25
5 487 Бобровский Игорь 5:34
6 483 Черныш Рустам 6:10
7 488 Янушевский Тимур 6:47

11-13 лет, 26”
девочки
1 476 Тимонтеева Маргарита 4:53
2 473 Клименко Екатерина 5:35
3 472 Яковлева Анна 5:45
4 471 Любарская Юлия 5:46
5 478 Ильющенко Александра 5:46
6 474 Кершкова Елизавета 5:47
7 470 Батурская Яна Ирпень 5:52
НФ 477 Шестакова Алина Ирпень НФ

мальчики
1 508 Николаев Богдан 4:37
2 492 Николаев Денис 4:44
2 507 Федорчук Богдан 4:44
3 272 Деркач Владислав 4:46
4 502 Косяк Игорь 4:47
5 503 Орлов Матвей 4:48
6 512 Грушко Максим Кривой Рог 4:50
7 506 Шерстюк Денис 4:52
8 227 Гаган Кирилл 4:54
9 490 Лигер Максим 4:59
10 500 Марун Иван 5:00
11 495 Луцик Максим 5:02
12 497 Зеленяк Дмитрий 5:04
13 489 Сытник Павел 5:16
14 491 Грищенко Вячеслав 5:17
15 230 Науменко Марк 5:31
16 501 Харенко Владимир 5:32
17 494 Федотов Вячеслав 5:42
17 498 Николенко Владислав 5:42
18 493 Рябчук Михаил 5:43
19 509 Пясецкий Владислав 6:02
20 510 Лящук Александр Артериум 6:16

11-13 лет, 28”
девочки
1 479 Любарская Мария 5:15

мальчики
1 516 Чижаковский Александр 4:23
2 517 Дзюбенко Максим 4:24

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 21.5.12 06:24

Десятая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
19 мая 2012 года в гонке приняли участие 286 юных гонщиков
Соревнования длились с 10:30 до 18:30. Разыграли 37 комплектов медалей в 37 заездах.

20 мая 2012 года в гонке приняли участие 297 юных гонщиков и 8 мам.
Соревнования длились с 10:30 до 18:30. Разыграли 37 комплектов медалей в 37 заездах.

Подробности :kolobok:
Зарегистрировано всего 776 участников (неявка 193, в т.ч. предупредили заранее и в день гонки 134 :Rose: ).
Неявка общая 25%, снижена за счет предупреждений об отказе до 7,7%.

Вышли на старт кольцевой гонки 583 юных гонщиков,
- в т.ч. 167 новичков,
- в т.ч. 163 девочки и 420 мальчиков,
- в т.ч. 286 в возрасте 6 лет и младше и 297 в возрасте 7 лет и старше.
Самые массовые категории "7-8 лет" - 152 участника, "9-10 лет" - 87 участников и "6 лет" - 84 участника.
Самый младший участник - 1 год 9 мес, самый старший - 14 лет.
17 участников стартовали дважды.

Города и поселки (кроме Киева):
Борисполь (1), Боярка (1), Вишневое (1), Вышгород (1), Горловка (1), Житомир (1), Забирья (1), Згуровка (2), Нежин (1), Симферополь (1), Украинка (1), Харьков (2), Хуст (2)

Команды:
Angara.in.ua (3), LoginBikeTeam (2), Амигос (11), Артериум (28), ВездеХод (2), Стрела (5)

Командный зачет (по мотивам Летние Олимпийские игры 2012, Медальный зачет)
2012 весна Медальный зачет.JPG
2012 весна Медальный зачет.JPG (16.23 Кіб) Переглянуто 23787 разів
Вышли на старт 8 мам (регистрировалось 14 мам).
2012 весна Диаграмма.GIF
2012 весна Диаграмма.GIF (7.79 Кіб) Переглянуто 25100 разів
Результаты
19 мая 2012 года

Штраф +0:03 (3 сек) назначается из-за неправильных действий родителей, а именно за сильное выталкивание со старта, силовое протаскивание по трассе, старт раньше времени (фальстарт), помехи другим участникам. Для участников стартующих самостоятельно, без помощи родителей фальстарт штрафуется +0:01 (1 сек).

Беговел 3 года
1 круг по 230 метров, 4 заезда, 33 участника, старт 10:40
Прихований текстпоказати
1 заезд - дети до 3-х лет
1 009 Нестеренко Артём (2,6) 12 1:41
2 008 Лиман Фёдор Харьков (2,3) 12 2:08
3 005 Юдин Артём (2,1) 12 2:32
4 002 Чабанюк Андрей (2,6) 8 3:09 +0:03* помехи
5 001 Гусеева Арина (2,3) 8 3:28
6 007 Антонов Юрий (2,3) 12 3:35
7 004 Логин Тимофей Хуст, LoginBikeTeam (1,9) 12 4:06
НФ 003 Круковский Михаил (2,3) 12 (сошел)
Примечание. Спасибо Irine за видео фрагмент, который позволил вычислить точное время участников 1 заезда.

2 заезд - дети до 3-х лет
1 015 Пантелейчук Марк Житомир (2,9) 12 1:42
2 016 Сашенко Тарас (2,10) 12 1:40 +0:03* протаскив
3 012 Ерёменко Илья (2,8) 12 1:51
4 014 Басов Михаил (2,9) 12 1:55
5 011 Гордиенко Андрей Амигос (2,8) 12 2:03
6 017 Молотай Мария (2,10) 8 2:04
7 010 Левин Орест Боярка (2,8) 12 2:20
8 013 Орлов Клим (2,6) 12 2:45

3 заезд
1 021 Коваленко Михаил (3) 12 1:25
2 025 Кулабухов Егор (3) 12 1:35
3 022 Шевченко Артём (3) 12 1:55
4 023 Ясногородский Михаил (3) 12 2:02
5 024 Севрук Максим (3) 12 2:04
6 020 Островский Роман (3) 10 2:07
7 019 Горобченко Дмитрий (2,11) 12 2:20
8 004 Логин Тимофей Хуст, LoginBikeTeam (1,9) 12 3:15 (повторно)
9 018 Горобцов Александр (2,11) 10 нд

4 заезд
1 030 Пашковский Илья (3) 12 1:17
2 032 Романюк Татьяна (3) 12 1:20
3 027 Карук Михаил (3) 12 1:22
4 031 Яворский Александр (3) 12 1:27
5 029 Денисов Егор (3) 12 1:30
6 034 Сельянов Игорь (4) 12 1:34
7 033 Гусеев Гордей (3) 14 1:38
8 028 Вишневский Тимур (3) 8 1:43
9 026 Шустинский Вадим (3) 12 2:31
Примечание. Сельянов Игорь 4 года попал в категорию ошибочно - в протоколах был его полный тезка Сельянов Игорь 3 года.
Беговел 4 года
1 круг по 230 метров, 1 заезд, 8 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 036 Владимиров Олег (4) 12 1:04
2 037 Шатохин Илья (4) 12 1:14
3 038 Курбашнов Арсений (4) 12 1:15
4 035 Тухами Адам Джамаль (4) 12 1:17
5 039 Ткаченко Богдан (4) 12 1:18
6 040 Сандалов Тимофей (4) 12 1:54
7 011 Гаврилей Иван (4) 12 2:17 (номер-дубль)
8 041 Лазарева София (4) 12 2:30
3 года
1 круг по 230 метров, 4 заезда, 28 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 052 Пурхало Марк (3) 12 1:24
2 051 Рыбка Софья (3) 10 2:14
3 006 Писная Таисия (2,8) 12 2:34
4 045 Сурма Мария (2,11) 10 3:52
5 042 Кузнецова Маргарита (2,9) 8 4:11
6 043 Кметь Мария (2,9) 8 4:18
7 046 Сергеев Степан (2,8) 12 4:30 +0:03* протаск
НФ 049 Харченко Олег (3) 12 (сошел)

2 заезд
1 053 Пурхало Кирилл (3) 12 1:16
2 057 Павловский Михаил (3) 12 1:47
3 058 Говенко Иван (3) 12 2:22
4 054 Рубиш Мария (3) 12 2:33
5 055 Лисовская Вероника (3) 12 2:56
6 060 Кульчинский Арсений (3) 12 3:03
7 056 Довгань Александра (3) 12 3:35

3 заезд
1 067 Копий Роберт Забирья (3) 16 1:17
2 062 Севковский Арсений (3) 14 1:35
3 059 Емец Александр (3) 14 1:55
4 047 Ежов Иван (3) 16 2:00
5 063 Бледный Егор (3) 14 2:03
6 064 Иванченко Максим (3) 16 2:16
7 068 Кучер Александра Артериум (3) 16 2:46

4 заезд
1 075 Макаренко Александр (3) 16 0:52
2 069 Кузьмишин Егор (3) 16 1:07
3 070 Заяц Андрей (3) 16 1:21
4 074 Муравьева Анастасия (3) 16 1:24
5 071 Виногородская Екатерина (3) 16 2:11
6 072 Сергеев Егор (3) 16 2:28
4 года
1 круг по 230 метров, 8 заездов, 61 участник
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 078 Шевчук Степан (4) 12 1:15
2 082 Гаврильченко Александр (4) 12 1:17
2 044 Романенко Никита (4) 12 1:17
3 079 Иванова Мирослава (4) 12 1:39
4 081 Голодник Леонид (4) 12 1:40
5 076 Чепёлкина Вероника (4) 12 1:50
6 077 Мозоль Екатерина (4) 12 1:52
7 080 Маркотенко Анастасия (4) 12 1:53

2 заезд
1 083 Шимко Александр (4) 14 1:01
2 089 Щербакова Екатерина (4) 12 1:05
3 607 Бондарчук Никита (4) 12 1:06
4 087 Драчук Глеб (4) 12 1:07
5 085 Хвалеба Янислав (4) 12 1:08
6 088 Соловьёв Антон (4) 12 1:13
7 090 Малкова Майя (4) 12 1:16
8 066 Медведенко Илья (4) 12 1:21
9 084 Пшеничный Даниил (4) 12 1:30
Примечание. По поводу Шимко Александр. Регистрировался с диаметром 14, на старте не обратили внимание. Моя ошибка. Медаль заслужил, но должен был ехать в след. заезде.

3 заезд
1 048 Вовченко Матвей (4) 14 1:11
2 096 Буравлева Евгения Артериум (4) 14 1:17
3 093 Щулипенко Андрей (4) 14 1:34
4 094 Ющенко Ярослав (4) 14 1:35
5 095 Руднев Евгений Артериум (4) 14 1:36
6 097 Гуз Михаил (4) 14 2:02
7 092 Бондаренко Маргарита (4) 14 2:13
8 091 Эрдт Юрий (4) 14 2:47

4 заезд
1 102 Кравчук Никита (4) 16 0:51
2 098 Егорова Анастасия (4) 16 0:58
3 050 Вовченко Глеб (4) 14 1:04
4 061 Писной Илья (4) 16 1:12
5 104 Дуброва Анна (4) 16 1:24
6 105 Косинский Андрей (4) 16 1:26
7 101 Мазуренко Александр (4) 16 1:28
8 103 Дуброва Андрей (4) 16 1:38
НФ 099 Пугач Илья (4) 16 (сошел)

5 заезд
1 113 Доломанский Александр (4) 16 0:53
2 112 Поливанов Егор (4) 16 0:55
3 065 Брушко Никита (4) 16 1:03
4 107 Зинченко Арсений (4) 16 1:07
5 106 Косинская Виктория (4) 16 1:42
6 111 Сучик Александр (4) 16 1:56
7 073 Грегуль Марьяна (4) 16 1:57
8 109 Скляренко Илья (4) 16 1:59

6 заезд
1 117 Михальчук Александр Стрела (4) 16 0:49
2 115 Кучеренко Никита (4) 16 1:00
3 120 Ионов Антон (4) 16 1:07
4 114 Водопьянов Кирилл (4) 16 1:09
5 118 Богданова София (4) 16 1:15
6 116 Снижко Антон (4) 16 1:26
НФ 119 Муха Юрий (4) 16 (сошел)
НФ 099 Пугач Илья (4) 16 (сошел) (повторно)

7 заезд
1 126 Головко Андрей (4) 16 0:53
2 122 Федусенко Мария (4) 16 0:56
3 124 Захарова Маргарита (4)16 1:01
4 119 Муха Юрий (4) 16 1:29 (повторно)
5 123 Кичатая София (4) 16 1:30
6 128 Боженко Иванна (4) 16 1:42
7 605 Аксёнов Елисей (4) 16 1:53

8 заезд
1 135 Сёмка Артём (4) 20 0:49
2 605 Аксёнов Елисей (4) 16 0:56 (повторно)
3 125 Швец Надежда (4) 16 1:19
4 128 Боженко Иванна (4) 16 1:40 (повторно)
5 133 Довгань Алёна (4) 16 1:44
6 131 Павлюк Маргарита (4) 16 1:53
7 134 Иванух Анастасия Артериум (4) 20 2:14
8 121 Мирошниченко Мария (4) 20 2:56
5 лет - девочки
2 круга по 230 метров, 2 заезда девочек и 7 заездов мальчиков, 72 участника, старт 14:45
Прихований текстпоказати
1 заезд - девочки
1 143 Бледная Дария (5) 16 1:59
2 139 Харченко Алина (5) 16 2:04
3 142 Хоменко Анна (5) 16 2:38
4 150 Дубницкая Дарина (5) 16 2:42
5 140 Пасальская Влада (5) 16 2:45
6 136 Немтинова София Вышгород (5) 16 2:47
7 138 Фоминых Мария Стрела (5) 16 2:51
8 144 Ризун Элина (5) 16 2:55
9 137 Грачёва Анна Артериум (5) 16 3:57

2 заезд - девочки
1 149 Гордиенко Анна Амигос (5) 20 1:29
2 154 Кривченко Полина (5) 20 1:37
3 151 Ластовка Евгения (5) 20 1:40
4 146 Коваленко Вероника (5) 18 1:48
5 152 Мухина Лина (5) 20 1:50
6 132 Шевченко Мария (5) 24 1:56
7 141 Гарцилова Мария Артериум (5) 20 2:50
НФ 153 Довгопол Дарина (5) 20 (сошла)
НФ 148 Погребняк Алёна (5) 20 (сошла)
5 лет - мальчики
Прихований текстпоказати
1 заезд - мальчики
1 157 Бадеха-Корнилов Ярослав (5) 16 1:35
2 160 Стариковский Максим (5) 16 1:55
3 110 Лигер Назарий (5) 16 2:08
4 156 Бондаренко Михаил Артериум (5) 16 2:10
5 161 Сипко Никита (5) 16 2:16
6 148 Погребняк Алёна (5) 20 2:21 (повторно - девочка)
7 159 Шамшур Дмитрий (5) 16 2:25
8 158 Харук Павел (5) 16 3:28

2 заезд - мальчики
1 168 Бойко Денис (5) 16 1:43
2 162 Чупиков Филипп Симферополь (5) 16 1:49
3 166 Левик Михаил (5) 16 2:00
4 155 Балаценко Никита (5) 14 2:01
5 167 Оноприенко Дмитрий (5) 16 2:04
6 163 Ковтун Даниил (5) 16 2:14
7 165 Нестеренко Дмитрий (5) 16 2:15
8 164 Эслим Карим (5) 16 2:30

3 заезд - мальчики
1 169 Кильдишев Станислав Амигос (5) 16 1:30
2 173 Волков Тимофей (5) 16 1:49
3 175 Шевчук Тарас (5) 16 1:50
4 174 Борса Роман (5) 16 1:59
5 172 Иванко Николай (5) 16 2:01
6 170 Сологубов Алексей (5) 16 2:06
7 171 Ярощук Николай (5) 16 2:19

4 заезд - мальчики
1 181 Самойленко Тимофей (5) 16 1:51
2 180 Пшеничный Кирилл (5) 16 1:52
3 182 Романчук Дмитрий (5) 16 1:54
4 179 Снижко Илья (5) 16 1:59
5 177 Силкин Дмитрий (5) 16 2:08
6 178 Тихонрук Тимофей (5) 16 2:23 +0:01* фс
7 176 Дятлов Дмитрий Артериум (5) 16 2:25

5 заезд - мальчики
1 100 Петриченко Дмитрий ВездеХод (5) 16 1:37
2 188 Яворский Максим (5) 16 1:43
3 184 Скала Эмир (5) 16 1:44
4 190 Немченко Марк (5) 20 1:46
5 187 Вдович Илья (5) 16 1:50
6 192 Шевченко Максим Згуровка (5) 20 2:02
7 183 Леонович Богдан (5) 16 2:17

6 заезд - мальчики
1 193 Константинов Борис Артериум (5) 20 1:25
2 086 Новицкий Олесь (5) 20 1:30 +0:01* фс
3 201 Логин Николай Хуст, LoginBikeTeam (5) 20 1:32
4 198 Антоненко Роман Горловка (5) 20 1:33
5 202 Евстратенко Александр (5) 20 1:41
6 196 Новиков Никита (5) 20 1:47
7 200 Степаненко Никита (5) 20 1:48
8 194 Торубара Дмитрий (5) 20 1:49
9 195 Леськив Григорий Украинка (5) 20 1:54

7 заезд - мальчики
1 195 Леськив Григорий Украинка (5) 20 1:23 (повторно)
2 207 Тищук Николай (5) 20 1:28
3 208 Шаповал Адриан (5) 20 1:29
4 211 Гаращенко Никита (5) 24 1:30
5 209 Амбружевич Станислав Артериум (5) 20 1:34
6 186 Черников Олег (5) 20 1:35
7 210 Кривченко Борис (5) 20 1:36
8 204 Погребняк Артём (5) 20 1:42
9 206 Бабанюк Владислав (5) 20 1:56
10 203 Дмитрук Олег (5) 20 2:04
6 лет - девочки
2 круга по 230 метров, 3 заезда девочек и 8 заездов мальчиков, 86 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд - девочки
1 217 Кульчинская Соломия (6) 16 1:47
2 218 Гусеева Мария (6) 16 1:48
3 214 Ратушная Екатерина (6) 16 1:50
4 213 Вовк Анастасия (6) 16 1:53
5 215 Моцная Анна (6) 16 1:56
6 216 Романюк Ирина (6) 16 2:01
7 223 Пясецкая Александра (6) 16 2:07

2 заезд - девочки
1 226 Говенко Лилия (6) 16 1:42
2 219 Ревеко Александра (6) 16 1:43
3 220 Ревеко Виктория (6) 16 1:47
4 221 Ревеко Маргарита (6) 16 1:49
5 225 Горобцова Карина (6) 16 1:53
6 224 Пихур Анастасия (6) 16 2:02
7 228 Лесечко Екатерина (6) 16 2:41

3 заезд - девочки
1 231 Коваленко Анна (6) 20 1:23
2 230 Кухарук Соломия (6) 20 1:37
3 232 Виноградова Полина Амигос (6) 20 1:40
4 235 Гамова Ирина (6) 20 1:47
5 233 Шаповал Анна (6) 20 1:48
5 234 Степаненко София (6) 20 1:48
6 229 Галаган София Артериум (6) 20 1:59
6 лет - мальчики
Прихований текстпоказати
1 заезд - мальчики
1 242 Лещенко Кирилл ВездеХод (6) 16 1:38
2 147 Потапов Никита (6) 16 1:44
3 243 Новиков Илья (6) 16 1:45
4 240 Максименко Семён (6) 16 1:55
5 238 Белоконский Лев (6) 16 1:56
6 241 Карапина Вадим Нежин (6) 16 1:58
7 236 Кожевников Андрей (6) 16 2:01
8 237 Гришин Глеб Амигос (6) 16 2:07

2 заезд - мальчики
1 244 Ковпоша Олег (6) 16 1:42
2 246 Мотузный Артём (6) 16 1:43
3 245 Парубок Владислав (6) 16 1:50
4 248 Кравченко Егор (6) 16 2:05
5 247 Кудринецкий Данила (6) 16 2:08
6 252 Игнатенко Захар (6) 16 2:16
7 249 Рыбка Кирилл (6) 16 2:29
НФ 251 Лисовский Артур (6) 16 (сошел)

3 заезд - мальчики
1 256 Лукьянов Артём (6) 16 1:37
2 255 Макаренко Кирилл (6) 16 1:38
3 257 Чепилко Фёдор (6) 16 1:40
4 259 Голодник Владимир (6) 16 1:42
5 253 Сёмка Виктор (6) 16 1:44
6 261 Билецкий Дмитрий (6) 16 1:51
7 251 Лисовский Артур (6) 16 1:56 (повторно)
8 258 Писарев Андрей (6) 16 1:59
9 260 Омелечко Владислав (6) 16 2:14

4 заезд - мальчики
1 267 Антонов Иван (6) 20 1:30
2 268 Грищенко Антон (6) 20 1:31
3 264 Говоров Антоний (6) 20 1:38
4 185 Макаренко Николай (6) 20 1:39
5 202 Евстратенко Александр (5) 20 1:40 (повторно из категории 5 лет)
6 265 Крупский Тимофей (6) 20 1:47
7 263 Семенченко Иван (6) 20 1:50
8 262 Петриченко Илья (6) 20 1:51
9 266 Клименко Григорий (6) 20 1:52

5 заезд - мальчики
1 271 Брык Михаил (6) 20 1:20
2 276 Лозовой Денис (6) 20 1:25
3 270 Чернявский Егор (6) 20 1:26
4 274 Петренко Максим (6) 20 1:27
5 273 Павловский Павел (6) 20 1:29
6 269 Фёдоров Михаил (6) 20 1:31
7 194 Торубара Дмитрий (5) 20 1:31 (повторно из категории 5 лет)
8 272 Авдеенко Дмитрий (6) 20 1:34
9 189 Мельничук Валентин (7) 20 1:38 ВК
10 275 Погребной Владислав (6) 20 2:24
Примечание. По поводу Мельничук Валентин 7 лет. Предварительно не регистрировался. На регистрации объявил 6 лет, по дате рождения - 7 лет. По-видимому, очень хотел участвовать и пришел, не зная что 7 лет в ВС. Прошу считать ВК - вне конкурса.
По факту исследования протоколов Петренко и Торубара обменялись позициями. Петренко занимает 4-ю позицию.


6 заезд - мальчики
1 279 Белоконь Данил (6) 20 1:17
2 280 Кирич Валерий (6) 20 1:26
3 281 Петрович Николай (6) 20 1:27
4 278 Горный Вадим (6) 20 1:28
5 282 Онуфриенко Владислав (6) 20 1:29
6 277 Любека Иван (6) 20 1:32

7 заезд - мальчики
1 291 Кириленко Сергей (6) 20 1:21
2 288 Николаев Игорь (6) 20 1:32
3 287 Панасюк Егор (6) 20 1:33
4 290 Ющенко Андрей (6) 20 1:36
5 286 Великожон Никита (6) 20 1:39
5 285 Макаренко Илья Борисполь (6) 20 1:39
Примечание. По поводу неравномерного количества участников. Из-за опозданий на регистрацию последний заезд М20 разбили на два.

8 заезд - мальчики
1 299 Лубинов Семён (6) 24 1:25
2 296 Грищенко Максим (6) 24 1:28
3 295 Хира Андрей (6) 24 1:29
4 145 Погорелов Дмитрий (6) 24 1:33
5 300 Выхор Эдуард (6) 24 1:34
6 298 Долинный Никита (6) 24 1:36
7 294 Малик Никита (6) 24 1:37
8 297 Коржик Антон (6) 24 1:38
9 293 Маханёк Дмитрий (6) 24 1:41
НФ 292 Яшин Платон (6) 24 (сошел)
Результаты
20 мая 2012 года

Для участников стартующих самостоятельно фальстарт штрафуется +0:01 (1 сек). По ходу соревнований введен штраф за опасное подрезание других участников +0:01 (1 сек) - возможно будем штрафовать серъезней.

7-8 лет - девочки
2 круга по 400 метров, 5 заездов девочек и 13 заездов мальчиков, 151 участник, старт 10:40
Прихований текстпоказати
1 заезд - девочки
1 313 Шевчук Карина (7) 20 2:45
2 305 Головко Анна (7) 20 2:49
3 309 Тарасенко Виктория (7) 20 2:53
4 308 Мельник Карина Амигос (7) 20 3:04
5 310 Чепёлкина Алиса (7) 20 3:05
6 306 Никитина Анастасия (7) 20 3:09
7 303 Балицкая Анна (7) 20 3:10
8 311 Мирошник Дарья (7) 20 3:36
9 316 Уртаева Ева (8) 16 3:53

2 заезд - девочки
1 325 Реминная Екатерина (8) 20 2:59
2 317 Степанян Полина (8) 20 3:09
3 319 Гуз Юлия (8) 20 3:14
4 320 Хлыщёва Елизавета Стрела (8) 20 3:16
5 318 Степанян Анастасия (8) 20 3:22
6 321 Щулипенко Екатерина (8) 20 3:23
7 323 Битная-Шляхта София (8) 20 3:28
8 322 Матийко Алина (8) 20 3:35
9 314 Пушкарь Екатерина (7) 20 3:45
НФ 324 Юревич Наталия (8) 20 (сошла)

3 заезд - девочки
1 327 Орлова Полина (7) 24 2:45
2 326 Хропачёва Дарья (7) 24 2:46
2 329 Пасальская Полина (7) 24 2:46
3 315 Войцович Ксения (7) 24 2:52
4 383 Олейник Александра (7) 24 3:04
5 324 Юревич Наталия (8) 20 3:09 (повторно)
6 328 Крепель София (7) 24 3:12
7 330 Винниченко Варвара (7) 24 3:28

4 заезд - девочки
1 337 Егорова Дарья (8) 24 2:24
2 335 Горностай Мария Амигос (8) 24 2:26
3 332 Юдина Ульяна Angara.in.ua (8) 24 2:34
4 336 Серова Анна (8) 24 2:51
5 334 Ищук Марта (8) 24 3:03 +0:01* фс
6 333 Париваш Шамин (8) 24 3:14
7 331 Короткова-Калитенко Дарья (7) 24 3:17

5 заезд - девочки
1 338 Дроботун Мария (8) 24 2:34
2 339 Святненко Дария (8) 24 2:47
3 342 Сокол Юлия (8) 26 2:48
4 302 Гудыря Анна (9) 24 2:52 ВК
4 340 Шевченко София Згуровка (8) 24 2:52
5 341 Яшина Маргарита (8) 24 2:54
НФ 343 Ладыченко Александра (8) 26 (сошла)
Примечание. По поводу Гудыря Анна 9 лет. Девочка из резерва, впопыхах перепутали категории. Моя ошибка.
7-8 лет - мальчики
Прихований текстпоказати
1 заезд - мальчики
1 301 Журавель Галина (8) 20 2:47 (девочка - опоздание)
1 347 Муха Александр (7) 20 2:54
2 346 Виниченко Алексей (6) 20 2:55
3 348 Гринёв Богдан (7) 20 2:56
3 108 Омельченко Дмитрий (7) 20 2:56
4 127 Малинко Данил (7) 20 3:08
5 345 Костянов Павел (7) 16 3:18
6 349 Подгорный Максим (7) 20 3:34
7 344 Реминный Максим (5) 16 3:58

2 заезд - мальчики
1 350 Радченко Валентин (7) 20 2:41
2 357 Юрах Назар (7) 20 2:57
3 360 Пугач Тихон (7) 20 3:02
4 366 Зелюнко Дэнниэль (7) 20 3:08
5 359 Иванко Михаил (7) 20 3:09
6 361 Ерёменко Даниил (7) 20 3:10
7 363 Воронцов Александр (7) 20 3:13
8 362 Горенко Антон (7) 20 3:14
9 354 Коба Максим (7) 20 3:40

3 заезд - мальчики
1 370 Ткачук Пётр Харьков (7) 20 2:37
2 369 Квасницкий Остап (7) 20 2:38
3 356 Носков Павел (6) 20 2:56
4 368 Згардан Давид (7) 20 2:53
5 366 Зелюнко Дэнниэль (7) 20 2:58 (повторно)
6 129 Вовченко Данил (7) 20 3:01
7 199 Горбатенко Владислав (7) 20 3:02
8 367 Северинчик Александр (7) 20 3:05
9 364 Клименчук Евгений (7) 20 3:09

4 заезд - мальчики
1 377 Моркотун Артём (7) 20 2:34
2 380 Михальчук Алексей Стрела (7) 20 2:42
3 372 Кметь Дмитрий (7) 20 2:44
4 373 Садовский Глеб (7) 20 2:45
5 375 Носарь Алексей (7) 20 2:57
6 376 Кифа Даниил (7) 20 2:59
7 197 Бондарчук Даниил (7) 20 3:19
8 378 Васильев Владимир (7) 20 3:20
9 379 Юськов Богдан (7) 20 3:38

5 заезд - мальчики
1 382 Цыбулько Денис (7) 20 2:38
2 387 Рогаль Антон (7) 20 2:51
3 384 Левченко Иван Артериум (7) 20 2:52
3 343 Ладыченко Александра (8) 26 2:52 (повторно - девочка)
4 381 Цыбулько Артём (7) 20 2:53
5 412 Терехов Максим (7) 20 2:54
6 351 Соловьёв Антон (7) 20 3:01
7 358 Торлин Гордей (7) 20 3:04
8 386 Злотоябко Михаил (7) 20 4:28

6 заезд - мальчики
1 390 Полищук Константин (8) 20 2:35
2 394 Корчинский Егор (8) 20 2:43
3 396 Хатковой Иван (8) 20 2:44
4 388 Богданенко Артём (8) 20 2:47
5 391 Сиунов Александр (8) 20 2:48
6 395 Костенко Никита (8) 20 2:49
7 393 Ищук Юрий (8) 20 2:50
8 389 Фоминых Илья Стрела (8) 20 2:51
9 432 Кузняк Назар (8) 20 3:07

7 заезд - мальчики
1 400 Войтишин Никита (8) 20 2:26
2 402 Кияшко Артур (8) 20 2:31
3 404 Горобченко Андрей (8) 20 2:47
4 398 Прибинский Антон (8) 20 2:48
5 401 Романюк Иван (8) 20 2:55
6 397 Гусеев Егор (8) 20 3:02
7 403 Шкребко Артём (8) 20 3:04

8 заезд - мальчики
1 426 Константинов Михаил Артериум (7) 20 2:21
2 406 Зализнюк Фёдор (8) 20 2:23
3 191 Чуйко Андрей (8) 20 2:46
4 405 Аксёнов Данил (8) 20 2:47
5 410 Радченко Ярослав (8) 20 2:49
6 409 Дядюк Александр (8) 20 2:54
7 407 Тарасенко Ростислав (8) 20 2:57

9 заезд - мальчики
1 414 Андрийченко Данила (7) 24 2:36
2 419 Салата Иван (7) 24 2:50
3 422 Кулида Артур (7) 24 2:51
4 423 Микитченко Матвей (7) 24 2:58
5 416 Махиня Игорь (7) 24 3:03
6 411 Безлатный Егор Артериум (7) 24 3:04
7 420 Цвеленьев Григорий (7) 24 3:06
8 418 Молотай Максим (7) 24 3:07
9 413 Гончарук Тимофей (7) 24 3:09
НФ 415 Ентц Кирилл Артериум (7) 24 (сошел)

10 заезд - мальчики, после перерыва
1 428 Барахтян Даниил (7) 24 2:39
2 429 Панченко Николай (7) 24 2:48
3 425 Перепелицын Артём (7) 24 2:51
4 304 Парипса Валерий (7) 24 2:52
5 433 Гришин Егор (8) 24 2:54
6 424 Семенько Иван (7) 24 2:56
7 430 Соловей Иван (7) 24 3:01
8 307 Ломпас Даниил (8) 24 3:12
9 427 Гордиенко Владислав Артериум (7) 24 3:58

11 заезд - мальчики
1 438 Марусенко Тимофей (8) 24 2:25
2 439 Коваленко Евгений (8) 24 2:28
3 434 Демчишин Владислав (8) 24 2:39
4 435 Грановский Андрей (8) 24 2:40
5 437 Гринченко Назар (8) 24 2:51
6 415 Ентц Кирилл Артериум (7) 24 2:52 (повторно)
7 442 Третяк Антон (8) 24 3:01
8 436 Толок Алексей (8) 24 3:02
9 441 Кияшко Святослав Артериум (8) 24 3:10
НФ 440 Кравец Михаил (8) 24 (сошел)

12 заезд - мальчики
1 448 Кучеренко Даниил (8) 24 2:35
2 444 Андрийчук Дмитрий (8) 24 2:41
3 451 Руль Дмитрий Артериум (8) 24 2:42
4 440 Кравец Михаил (8) 24 2:43 (повторно)
5 445 Петренко Александр (8) 24 2:44
6 450 Вольнов Даниил (8) 24 2:45
7 447 Науменко Сергей Артериум (8) 24 2:56
8 431 Вдович Алексей (7) 24 3:12
9 449 Прохорчук Алексей Амигос (8) 24 3:13

13 заезд - мальчики
1 461 Сандалов Иван (8) 26 2:27
2 460 Баранов Иван (8) 26 2:30
3 443 Сёмка Максим (8) 26 2:31
4 458 Скрыпник Артём (8) 24 2:43
5 312 Кондратюк Вадим Артериум (8) 24 2:50
6 459 Мошаров Максим (8) 26 2:52
7 456 Белобровец Матвей (8) 24 2:53
8 455 Дроботун Юрий (8) 24 2:54
9 453 Оганджанян Антон (8) 24 2:58
10 462 Нагиев Игорь Артериум (8) 26 3:13
Мамы
2 круга по 400 метров, 1 заезд, 8 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 514 Сёмка Оксана - мама Максима и Артёма 26 2:22
2 225 Солодовникова Екатерина - мама Вовы и Олега 26 2:23
3 416 Фёдорова Елена - мама Максима и Миши 26 2:24
4 128 Горобченко Ирина - мама Димы и Андрея 26 2:25
5 420 Голуб Лилия - мама Виктории и Матвея 26 2:31
6 127 Чечулина Зоя - мама Димы 24 2:47
7 419 Устименко Алина - мама Софии и Луки 26 2:49
8 353 Гальченко Александра - мама Вовы и Игоря 26 2:51
9-10 лет - девочки
3 круга по 400 метров, 4 заезда девочек и 7 заездов мальчиков, 87 участников, старт 15:30
Прихований текстпоказати
1 заезд - девочки
1 470 Евстратенко Амина (9) 24 4:12
2 464 Нечваль Евгения (9) 20 4:14
3 466 Гоптаренко Елена (9) 20 4:24
4 469 Захарина Екатерина (9) 24 4:35
5 467 Гаврильченко София (10) 20 4:46
6 465 Вовчинская Татьяна (9) 20 4:51
7 463 Рубиш Юлия (9) 20 5:34
НФ 471 Николаева Илона (9) 24 (сошла)

2 заезд - девочки
1 477 Косточкина Мария (9) 24 4:03
2 475 Новикова Софья (9) 24 4:05
3 476 Ткаченко Елизавета (9) 24 4:12
4 474 Любарская София (9) 24 4:25
5 473 Деревянко Виктория (9) 24 5:02
6 472 Тимонтеева Виктория (9) 24 5:03
7 478 Маливанчук Екатерина (9) 24 5:22

3 заезд - девочки
1 484 Шуткова Елизавета (9) 24 3:51
2 479 Хиценко Анастасия (9) 24 3:52
3 485 Грановская Арина (10) 24 3:55
4 483 Зацепина Елизавета (9) 24 3:58
5 481 Юдина Алёна Angara.in.ua (9) 24 4:00
6 471 Николаева Илона (9) 24 4:23 (повторно)
7 482 Прядко Дарья (9) 24 4:31
8 480 Чекурда Луиза (9) 24 5:21

4 заезд - девочки
1 492 Гарцилова Ольга Артериум (10) 26 3:42
2 486 Онощенко Алина (10) 24 4:07
3 490 Константинова Юлия Артериум (10) 26 4:16
4 491 Эрдт Анна (10) 26 4:17
5 487 Демьянова Инна (10) 24 4:23
6 355 Комар София (9) 24 4:42
7 488 Гудыря Мария (10) 24 4:46
8 489 Харина Ярослава (9) 26 4:51
9-10 лет - мальчики
Прихований текстпоказати
1 заезд - мальчики
1 501 Иванов Александр (10) 20 3:44
2 497 Калоян Айк (9) 20 3:50
3 494 Шаповал Назар (9) 20 4:00
4 499 Рыбка Антон (9) 20 4:12
5 500 Скребцов Владислав Артериум (9) 20 4:27
6 498 Ригг Дэниэл (9) 20 4:28
7 496 Бурляй Даниил Артериум (9) 20 4:44
8 495 Буланов Матвей (9) 20 5:14

2 заезд - мальчики
1 506 Коваленко Александр (9) 24 3:29
2 502 Захаренко Кирилл (9) 24 3:35
3 505 Губанов Денис (9) 24 3:38
4 503 Константинов Михаил (9) 24 3:58
5 374 Бутко Григорий (8) 24 3:59
6 508 Сачок Игорь (9) 24 4:14
7 504 Муравьев Тимофей (9) 24 4:28
8 507 Сачок Владимир (9) 24 6:51

3 заезд - мальчики
1 515 Крамар Дмитрий (9) 24 3:44
2 514 Федусенко Фёдор (9) 24 3:47
3 511 Фёдоров Максим (9) 24 3:49
4 512 Кияшко Олег Артериум (9) 24 4:11
5 510 Прудников Кирилл (9) 24 4:15
6 509 Громаковский Артём (9) 24 4:25
7 513 Богачёв Арсений (9) 24 5:29

4 заезд - мальчики
1 519 Авдеенко Иван (9) 24 3:46
2 516 Марченко Александр (9) 24 3:51
3 520 Негреев Михаил (9) 24 3:52
4 525 Самойленко Алексей (10) 24 3:53
5 521 Орлов Андрей (9) 24 4:04
6 518 Козинцев Олег (9) 24 4:14
НФ 517 Нистерук Иван (9) 24 (сошел)

5 заезд - мальчики
1 527 Березовский Владислав (10) 24 3:45
2 399 Ципящук Богдан (10) 24 3:59
3 371 Бааджи Андрей (10) 24 4:00
4 526 Гуманицкий Дмитрий (10) 24 4:01
5 522 Бобин Данила (10) 24 4:25
6 524 Зинченко Александр (10) 24 4:26
НФ 529 Деревянко Матвей (10) 24 (сошел)

6 заезд - мальчики
1 523 Войцович Григорий (10) 26 3:29
2 212 Виниченко Евгений (10) 26 3:30
3 532 Постернак Лев (9) 26 3:36
4 352 Кореневский Александр (9) 26 3:49 +0:01* подрез
5 392 Тимощук Даниил (9) 26 3:50
6 534 Зеленяк Иван (9) 26 4:02
7 531 Зелюнко Денис (9) 26 4:03
8 530 Демьянов Денис (9) 26 4:33
9 533 Залужный Юрий (9) 26 4:34
10 535 Емелин Даниил (10) 26 5:35

7 заезд - мальчики
1 542 Билецкий Евгений (10) 26 3:16
2 541 Обухов Дмитрий (10) 26 3:17
3 529 Деревянко Матвей (10) 24 3:36 (повторно)
4 385 Есафьев Андрей (10) 26 3:37
5 365 Удовик Дмитрий (9) 26 3:40
6 538 Науменко Александр Артериум (10) 26 3:54
7 544 Дмитрук Михаил (10) 26 3:55
8 537 Островский Дмитрий Амигос (10) 26 3:56
9 540 Скворчинский Михаил (10) 26 4:08
10 543 Василец Данила Амигос (10) 26 4:17
11 539 Юрчина Илья (10) 26 4:18
11-13 лет - девочки
3 круга по 650 метров, 2 заезда девочек и 5 заездов мальчиков, 58 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд - девочки
1 551 Головко Екатерина (11) 26 4:51
2 550 Сандалова Диана (11) 26 5:15
3 545 Дубницкая Мария (11) 26 5:21
4 553 Боднар Марта (11) 26 5:22
5 548 Лукичёва Светлана (11) 24 5:30
6 546 Ягельская Анастасия (12) 20 5:39
7 547 Старовойт Ангелина Вишневое (11) 24 5:40
8 549 Коба Ольга (11) 24 5:57

2 заезд - девочки
1 560 Тимонтеева Маргарита (13) 26 4:47
2 561 Дубницкая Анна (13) 26 4:48
3 557 Клименко Екатерина (12) 26 5:11
4 554 Боднар Татьяна Angara.in.ua (11) 26 5:19
5 556 Яковлева Анна (11) 26 5:20
6 555 Любарская Юлия (11) 26 5:27
7 559 Довгопол Алёна (12) 26 5:38
8 558 Гоптаренко Елизавета (12) 26 6:14
11-13 лет - мальчики
Прихований текстпоказати
1 заезд - мальчики
1 569 Лыпник Сергей (12) 24 4:28
2 565 Гульчук Всеволод (11) 24 5:02
3 570 Кершков Алексей (12) 24 5:12
4 566 Черевко Иван (11) 24 5:29
5 283 Иванов Алексей (11) 24 5:39
6 562 Усов Даниил (11) 24 5:41
7 568 Святненко Никита (11) 24 6:22
8 564 Никитин Богдан (11) 24 6:23

2 заезд - мальчики
1 578 Хропачёв Иван (11) 26 4:51
2 580 Палец Антон (12) 26 4:52
3 579 Гордиенко Дмитрий Амигос (11) 26 4:57
4 284 Братко Богдан (11) 26 4:58
5 222 Волошин Денис (11) 26 5:07
6 581 Шевчук Никита (12) 26 5:08
7 239 Линник Ярослав (11) 26 5:09
8 575 Ачкасов Алексей (11) 26 5:16
9 577 Солодовников Владимир (11) 26 5:28
10 289 Хоткевич Игорь (11) 26 6:27

3 заезд - мальчики
1 584 Николаев Денис (12) 26 4:35 +0:01* подрез
2 586 Луцик Максим (12) 26 4:38
3 587 Зеленяк Дмитрий (12) 26 4:39
4 589 Калашник Артём (12) 26 4:53
5 227 Тугай Вячеслав (12) 26 4:54
6 254 Можеитов Иван (12) 26 4:57
7 585 Маливанчук Иван (12) 26 4:58
8 583 Грищенко Вячеслав (12) 26 4:59
9 205 Лигер Максим (12) 26 5:15
10 582 Файда Дмитрий Артериум (12) 26 5:34

4 заезд - мальчики
1 595 Федорчук Богдан (13) 26 4:27
2 572 Кметь Артём (13) 26 4:32 +0:01* подрез
3 593 Орлов Матвей (13) 26 4:40
4 590 Харенко Владимир (12) 26 4:46
5 592 Кравчук Артём (13) 26 4:47
6 250 Московских Андрей (12) 26 5:01
7 594 Хвалеба Владислав (13) 26 5:04
8 591 Кулик Никита (12) 26 5:48
9 604 Шиманский Владислав (12) 26 6:28

5 заезд - юниоры
1 602 Дзюбенко Максим (14) 28 4:11
2 597 Николаев Богдан (14) 26 4:25
3 599 Ригг Антоний (14) 26 4:26
4 598 Кершков Евгений (14) 26 4:33
НФ 606 Ильющенко Александра (14) 26 сошла

Общий зачет 19 мая
Прихований текстпоказати
1x230 м

Беговел 3 года и младше, 8"
девочки
1 017 Молотай Мария 2:04
2 001 Гусеева Арина 3:28
мальчики
1 028 Вишневский Тимур 1:43
2 002 Чабанюк Андрей 3:09 +0:03* - помехи

Беговел 3 года и младше, 10"
мальчики
1 020 Островский Роман 2:07
2 018 Горобцов Александр нд > 3:15

Беговел 3 года и младше, 12"
девочки
1 032 Романюк Татьяна 1:20
мальчики
1 030 Пашковский Илья 1:17
2 027 Карук Михаил 1:22
3 021 Коваленко Михаил 1:25
4 031 Яворский Александр 1:27
5 029 Денисов Егор 1:30
6 025 Кулабухов Егор 1:35
7 009 Нестеренко Артём 1:41
8 015 Пантелейчук Марк Житомир 1:42
9 016 Сашенко Тарас 1:40 +0:03* - протаск
10 012 Ерёменко Илья 1:51
11 014 Басов Михаил 1:55
11 022 Шевченко Артём 1:55
12 023 Ясногородский Михаил 2:02
13 011 Гордиенко Андрей Амигос 2:03
14 024 Севрук Максим 2:04
15 008 Лиман Фёдор Харьков 2:08
16 010 Левин Орест Боярка 2:20
16 019 Горобченко Дмитрий 2:20
17 026 Шустинский Вадим 2:31
18 005 Юдин Артём 2:32
19 013 Орлов Клим 2:45
20 004 Логин Тимофей Хуст, LoginBikeTeam 3:15
21 007 Антонов Юрий 3:35
22 003 Круковский Михаил НФ

Беговел 3 года и младше, 14"
мальчики
1 033 Гусеев Гордей 1:38

Беговел 4 года, 12"
девочки
1 041 Лазарева София 2:30
мальчики
1 036 Владимиров Олег 1:04
2 037 Шатохин Илья 1:14
3 038 Курбашнов Арсений 1:15
4 035 Тухами Адам Джамаль 1:17
5 039 Ткаченко Богдан 1:18
6 034 Сельянов Игорь 1:34
7 040 Сандалов Тимофей 1:54
8 011 Гаврилей Иван 2:17

3 года и младше, 8"
девочки
1 042 Кузнецова Маргарита 4:11
2 043 Кметь Мария 4:18

3 года и младше, 10"
девочки
1 051 Рыбка Софья 2:14
2 045 Сурма Мария 3:52

3 года и младше, 12"
девочки
1 054 Рубиш Мария 2:33
2 006 Писная Таисия 2:34
3 055 Лисовская Вероника 2:56
4 056 Довгань Александра 3:35
мальчики
1 053 Пурхало Кирилл 1:16
2 052 Пурхало Марк 1:24
3 057 Павловский Михаил 1:47
4 058 Говенко Иван 2:22
5 060 Кульчинский Арсений 3:03
6 046 Сергеев Степан 4:30 +0:03* - протаск
7 049 Харченко Олег НФ

3 года и младше, 14"
мальчики
1 062 Севковский Арсений 1:35
2 059 Емец Александр 1:55
3 063 Бледный Егор 2:03

3 года и младше, 16"
девочки
1 074 Муравьева Анастасия 1:24
2 071 Виногородская Екатерина 2:11
3 068 Кучер Александра Артериум 2:46
мальчики
1 075 Макаренко Александр 0:52
2 069 Кузьмишин Егор 1:07
3 067 Копий Роберт Забирья 1:17
4 070 Заяц Андрей 1:21
5 047 Ежов Иван 2:00
6 064 Иванченко Максим 2:16
7 072 Сергеев Егор 2:28

4 года, 12"
девочки
1 089 Щербакова Екатерина 1:05
2 090 Малкова Майя 1:16
3 076 Чепёлкина Вероника 1:50
4 077 Мозоль Екатерина 1:52
5 080 Маркотенко Анастасия 1:53
мальчики
1 607 Бондарчук Никита 1:06
2 087 Драчук Глеб 1:07
3 085 Хвалеба Янислав 1:08
4 088 Соловьёв Антон 1:13
5 078 Шевчук Степан 1:15
6 082 Гаврильченко Александр 1:17
6 044 Романенко Никита 1:17
7 066 Медведенко Илья 1:21
8 084 Пшеничный Даниил 1:30
9 079 Иванова Мирослава 1:39
10 081 Голодник Леонид 1:40

4 года, 14"
девочки
1 096 Буравлева Евгения Артериум 1:17
2 092 Бондаренко Маргарита 2:13
мальчики
1 083 Шимко Александр 1:01
2 050 Вовченко Глеб 1:04
3 048 Вовченко Матвей 1:11
4 093 Щулипенко Андрей 1:34
5 094 Ющенко Ярослав 1:35
6 095 Руднев Евгений Артериум 1:36
7 097 Гуз Михаил 2:02
8 091 Эрдт Юрий 2:47

4 года, 16"
девочки
1 122 Федусенко Мария 0:56
2 098 Егорова Анастасия 0:58
3 124 Захарова Маргарита 1:01
4 118 Богданова София 1:15
5 125 Швец Надежда 1:19
6 104 Дуброва Анна 1:24
7 123 Кичатая София 1:30
8 128 Боженко Иванна 1:40
9 106 Косинская Виктория 1:42
10 133 Довгань Алёна 1:44
11 131 Павлюк Маргарита 1:53
12 073 Грегуль Марьяна 1:57
мальчики
1 117 Михальчук Александр Стрела 0:49
2 102 Кравчук Никита 0:51
3 113 Доломанский Александр 0:53
3 126 Головко Андрей 0:53
4 112 Поливанов Егор 0:55
5 605 Аксёнов Елисей 0:56
6 115 Кучеренко Никита 1:00
7 065 Брушко Никита 1:03
8 107 Зинченко Арсений 1:07
8 120 Ионов Антон 1:07
9 114 Водопьянов Кирилл 1:09
10 061 Писной Илья 1:12
11 105 Косинский Андрей 1:26
11 116 Снижко Антон 1:26
12 101 Мазуренко Александр 1:28
13 119 Муха Юрий 1:29
14 103 Дуброва Андрей 1:38
15 111 Сучик Александр 1:56
16 109 Скляренко Илья 1:59
17 099 Пугач Илья НФ

4 года, 20"
девочки
1 134 Иванух Анастасия Артериум 2:14
2 121 Мирошниченко Мария 2:56
мальчики
1 135 Сёмка Артём 0:49

2x230 м

5 лет, 14"
мальчики
1 155 Балаценко Никита 2:01

5 лет, 16"
девочки
1 143 Бледная Дария 1:59
2 139 Харченко Алина 2:04
3 142 Хоменко Анна 2:38
4 150 Дубницкая Дарина 2:42
5 140 Пасальская Влада 2:45
6 136 Немтинова София Вышгород 2:47
7 138 Фоминых Мария Стрела 2:51
8 144 Ризун Элина 2:55
9 137 Грачёва Анна Артериум 3:57
мальчики
1 169 Кильдишев Станислав Амигос 1:30
2 157 Бадеха-Корнилов Ярослав 1:35
3 100 Петриченко Дмитрий ВездеХод 1:37
4 168 Бойко Денис 1:43
4 188 Яворский Максим 1:43
5 184 Скала Эмир 1:44
6 162 Чупиков Филипп Симферополь 1:49
6 173 Волков Тимофей 1:49
7 175 Шевчук Тарас 1:50
7 187 Вдович Илья 1:50
8 181 Самойленко Тимофей 1:51
9 180 Пшеничный Кирилл 1:52
10 182 Романчук Дмитрий 1:54
11 160 Стариковский Максим 1:55
12 174 Борса Роман 1:59
12 179 Снижко Илья 1:59
13 166 Левик Михаил 2:00
14 172 Иванко Николай 2:01
15 167 Оноприенко Дмитрий 2:04
16 170 Сологубов Алексей 2:06
17 110 Лигер Назарий 2:08
17 177 Силкин Дмитрий 2:08
18 156 Бондаренко Михаил Артериум 2:10
19 163 Ковтун Даниил 2:14
20 165 Нестеренко Дмитрий 2:15
21 161 Сипко Никита 2:16
22 183 Леонович Богдан 2:17
23 171 Ярощук Николай 2:19
24 178 Тихонрук Тимофей 2:23 +0:01* - фальстарт
25 159 Шамшур Дмитрий 2:25
25 176 Дятлов Дмитрий Артериум 2:25
26 164 Эслим Карим 2:30
27 158 Харук Павел 3:28
- 344 Реминный Максим 3:58 2х400м 20мая

5 лет, 18"
девочки
1 146 Коваленко Вероника 1:48

5 лет, 20"
девочки
1 149 Гордиенко Анна Амигос 1:29
2 154 Кривченко Полина 1:37
3 151 Ластовка Евгения 1:40
4 152 Мухина Лина 1:50
5 148 Погребняк Алёна 2:21
6 141 Гарцилова Мария Артериум 2:50
7 153 Довгопол Дарина НФ
мальчики
1 195 Леськив Григорий Украинка 1:23
2 193 Константинов Борис Артериум 1:25
3 207 Тищук Николай 1:28
4 208 Шаповал Адриан 1:29
5 086 Новицкий Олесь 1:30 +0:01* - фальстарт
6 201 Логин Николай Хуст, LoginBikeTeam 1:32
6 194 Торубара Дмитрий 1:32
7 198 Антоненко Роман Горловка 1:33
8 209 Амбружевич Станислав Артериум 1:34
9 186 Черников Олег 1:35
10 210 Кривченко Борис 1:36
11 202 Евстратенко Александр 1:40
12 204 Погребняк Артём 1:42
13 190 Немченко Марк 1:46
14 196 Новиков Никита 1:47
15 200 Степаненко Никита 1:48
16 206 Бабанюк Владислав 1:56
17 192 Шевченко Максим Згуровка 2:02
18 203 Дмитрук Олег 2:04

5 лет, 24"
девочки
1 132 Шевченко Мария 1:56
мальчики
1 211 Гаращенко Никита 1:30

6 лет, 16"
девочки
1 226 Говенко Лилия 1:42
2 219 Ревеко Александра 1:43
3 217 Кульчинская Соломия 1:47
3 220 Ревеко Виктория 1:47
4 218 Гусеева Мария 1:48
5 221 Ревеко Маргарита 1:49
6 214 Ратушная Екатерина 1:50
7 213 Вовк Анастасия 1:53
7 225 Горобцова Карина 1:53
8 215 Моцная Анна 1:56
9 216 Романюк Ирина 2:01
10 224 Пихур Анастасия 2:02
11 223 Пясецкая Александра 2:07
12 228 Лесечко Екатерина 2:41
мальчики
1 256 Лукьянов Артём 1:37
2 242 Лещенко Кирилл ВездеХод 1:38
2 255 Макаренко Кирилл 1:38
3 257 Чепилко Фёдор 1:40
4 244 Ковпоша Олег 1:42
4 259 Голодник Владимир 1:42
5 246 Мотузный Артём 1:43
6 147 Потапов Никита 1:44
6 253 Сёмка Виктор 1:44
7 243 Новиков Илья 1:45
8 245 Парубок Владислав 1:50
9 261 Билецкий Дмитрий 1:51
10 240 Максименко Семён 1:55
11 238 Белоконский Лев 1:56
11 251 Лисовский Артур 1:56
12 241 Карапина Вадим Нежин 1:58
13 258 Писарев Андрей 1:59
14 236 Кожевников Андрей 2:01
15 248 Кравченко Егор 2:05
16 237 Гришин Глеб Амигос 2:07
17 247 Кудринецкий Данила 2:08
18 260 Омелечко Владислав 2:14
19 252 Игнатенко Захар 2:16
20 249 Рыбка Кирилл 2:29

6 лет, 20"
девочки
1 231 Коваленко Анна 1:23
2 230 Кухарук Соломия 1:37
3 232 Виноградова Полина Амигос 1:40
4 235 Гамова Ирина 1:47
5 233 Шаповал Анна 1:48
5 234 Степаненко София 1:48
6 229 Галаган София Артериум 1:59
мальчики
1 279 Белоконь Данил 1:17
2 271 Брык Михаил 1:20
3 291 Кириленко Сергей 1:21
4 276 Лозовой Денис 1:25
5 270 Чернявский Егор 1:26
5 280 Кирич Валерий 1:26
6 281 Петрович Николай 1:27
6 274 Петренко Максим 1:27
7 278 Горный Вадим 1:28
8 273 Павловский Павел 1:29
8 282 Онуфриенко Владислав 1:29
9 267 Антонов Иван 1:30
10 268 Грищенко Антон 1:31
10 269 Фёдоров Михаил 1:31
11 277 Любека Иван 1:32
11 288 Николаев Игорь 1:32
12 287 Панасюк Егор 1:33
13 272 Авдеенко Дмитрий 1:34
14 290 Ющенко Андрей 1:36
15 264 Говоров Антоний 1:38
15 189 Мельничук Валентин 1:38 7лет ВК
16 185 Макаренко Николай 1:39
16 286 Великожон Никита 1:39
16 285 Макаренко Илья Борисполь 1:39
17 265 Крупский Тимофей 1:47
18 263 Семенченко Иван 1:50
19 262 Петриченко Илья 1:51
20 266 Клименко Григорий 1:52
21 275 Погребной Владислав 2:24
- 346 Виниченко Алексей 2:55 2х400м 20мая
- 356 Носков Павел 2:56 2х400м 20мая

6 лет, 24"
мальчики
1 299 Лубинов Семён 1:25
2 296 Грищенко Максим 1:28
3 295 Хира Андрей 1:29
4 145 Погорелов Дмитрий 1:33
5 300 Выхор Эдуард 1:34
6 298 Долинный Никита 1:36
7 294 Малик Никита 1:37
8 297 Коржик Антон 1:38
9 293 Маханёк Дмитрий 1:41
10 292 Яшин Платон НФ
Общий зачет 20 мая
Прихований текстпоказати
2x400 м

7-8 лет, 16"
девочки
1 316 Уртаева Ева 3:53
мальчики
1 345 Костянов Павел 3:18
2 344 Реминный Максим 3:58 5лет

7-8 лет, 20"
девочки
1 313 Шевчук Карина 2:45
2 301 Журавель Галина 2:47
3 305 Головко Анна 2:49
4 309 Тарасенко Виктория 2:53
5 325 Реминная Екатерина 2:59
6 308 Мельник Карина Амигос 3:04
7 310 Чепёлкина Алиса 3:05
8 306 Никитина Анастасия 3:09
8 317 Степанян Полина 3:09
9 324 Юревич Наталия 3:09
10 303 Балицкая Анна 3:10
11 319 Гуз Юлия 3:14
12 320 Хлыщёва Елизавета Стрела 3:16
13 318 Степанян Анастасия 3:22
14 321 Щулипенко Екатерина 3:23
15 323 Битная-Шляхта София 3:28
16 322 Матийко Алина 3:35
17 311 Мирошник Дарья 3:36
18 314 Пушкарь Екатерина 3:45
мальчики
1 426 Константинов Михаил Артериум 2:21
2 406 Зализнюк Фёдор 2:23
3 400 Войтишин Никита 2:26
4 402 Кияшко Артур 2:31
5 377 Моркотун Артём 2:34
6 390 Полищук Константин 2:35
7 370 Ткачук Пётр Харьков 2:37
8 369 Квасницкий Остап 2:38
8 382 Цыбулько Денис 2:38
9 350 Радченко Валентин 2:41
10 380 Михальчук Алексей Стрела 2:42
11 394 Корчинский Егор 2:43
12 372 Кметь Дмитрий 2:44
12 396 Хатковой Иван 2:44
13 373 Садовский Глеб 2:45
14 191 Чуйко Андрей 2:46
15 388 Богданенко Артём 2:47
15 404 Горобченко Андрей 2:47
15 405 Аксёнов Данил 2:47
16 391 Сиунов Александр 2:48
16 398 Прибинский Антон 2:48
17 395 Костенко Никита 2:49
17 410 Радченко Ярослав 2:49
18 393 Ищук Юрий 2:50
19 387 Рогаль Антон 2:51
19 389 Фоминых Илья Стрела 2:51
20 384 Левченко Иван Артериум 2:52
21 368 Згардан Давид 2:53
21 381 Цыбулько Артём 2:53
22 347 Муха Александр 2:54
22 412 Терехов Максим 2:54
22 409 Дядюк Александр 2:54
23 401 Романюк Иван 2:55
23 346 Виниченко Алексей 2:55 6лет
24 356 Носков Павел 2:56 6лет
24 348 Гринёв Богдан 2:56
24 108 Омельченко Дмитрий 2:56
25 357 Юрах Назар 2:57
25 375 Носарь Алексей 2:57
25 407 Тарасенко Ростислав 2:57
26 366 Зелюнко Дэнниэль 2:58
27 376 Кифа Даниил 2:59
28 129 Вовченко Данил 3:01
28 351 Соловьёв Антон 3:01
29 360 Пугач Тихон 3:02
29 199 Горбатенко Владислав 3:02
29 397 Гусеев Егор 3:02
30 358 Торлин Гордей 3:04
30 403 Шкребко Артём 3:04
31 367 Северинчик Александр 3:05
32 432 Кузняк Назар 3:07
33 127 Малинко Данил 3:08
34 359 Иванко Михаил 3:09
34 364 Клименчук Евгений 3:09
35 361 Ерёменко Даниил 3:10
36 363 Воронцов Александр 3:13
37 362 Горенко Антон 3:14
38 197 Бондарчук Даниил 3:19
39 378 Васильев Владимир 3:20
40 349 Подгорный Максим 3:34
41 379 Юськов Богдан 3:38
42 354 Коба Максим 3:40
43 386 Злотоябко Михаил 4:28
- 189 Мельничук Валентин 1:38 2х230м 19мая ВК

7-8 лет, 24"
девочки
1 337 Егорова Дарья 2:24
2 335 Горностай Мария Амигос 2:26
3 332 Юдина Ульяна Angara.in.ua 2:34
4 338 Дроботун Мария 2:34
5 327 Орлова Полина 2:45
6 326 Хропачёва Дарья 2:46
7 329 Пасальская Полина 2:46
8 339 Святненко Дария 2:47
9 336 Серова Анна 2:51
10 315 Войцович Ксения 2:52
11 340 Шевченко София Згуровка 2:52
11 302 Гудыря Анна 2:52 9лет ВК
12 341 Яшина Маргарита 2:54
13 334 Ищук Марта 3:03 +0:01* - фс
13 383 Олейник Александра 3:04
14 328 Крепель София 3:12
15 333 Париваш Шамин 3:14
16 331 Короткова-Калитенко Дарья 3:17
17 330 Винниченко Варвара 3:28
мальчики
1 438 Марусенко Тимофей 2:25
2 439 Коваленко Евгений 2:28
3 448 Кучеренко Даниил 2:35
4 414 Андрийченко Данила 2:36
5 428 Барахтян Даниил 2:39
5 434 Демчишин Владислав 2:39
6 435 Грановский Андрей 2:40
7 444 Андрийчук Дмитрий 2:41
8 451 Руль Дмитрий Артериум 2:42
9 440 Кравец Михаил 2:43
9 458 Скрыпник Артём 2:43
10 445 Петренко Александр 2:44
11 450 Вольнов Даниил 2:45
12 429 Панченко Николай 2:48
13 419 Салата Иван 2:50
13 312 Кондратюк Вадим Артериум 2:50
14 422 Кулида Артур 2:51
14 425 Перепелицын Артём 2:51
14 437 Гринченко Назар 2:51
15 304 Парипса Валерий 2:52
15 415 Ентц Кирилл Артериум 2:52
16 456 Белобровец Матвей 2:53
17 433 Гришин Егор 2:54
17 455 Дроботун Юрий 2:54
18 424 Семенько Иван 2:56
18 447 Науменко Сергей Артериум 2:56
19 423 Микитченко Матвей 2:58
19 453 Оганджанян Антон 2:58
20 430 Соловей Иван 3:01
20 442 Третяк Антон 3:01
21 436 Толок Алексей 3:02
22 416 Махиня Игорь 3:03
23 411 Безлатный Егор Артериум 3:04
24 420 Цвеленьев Григорий 3:06
25 418 Молотай Максим 3:07
26 413 Гончарук Тимофей 3:09
27 441 Кияшко Святослав Артериум 3:10
28 307 Ломпас Даниил 3:12
28 431 Вдович Алексей 3:12
29 449 Прохорчук Алексей Амигос 3:13
30 427 Гордиенко Владислав Артериум 3:58
- 374 Бутко Григорий 3:59 3х400м 20мая

7-8 лет, 26"
девочки
1 342 Сокол Юлия 2:48
2 343 Ладыченко Александра 2:52
мальчики
1 461 Сандалов Иван 2:27
2 460 Баранов Иван 2:30
3 443 Сёмка Максим 2:31
4 459 Мошаров Максим 2:52
5 462 Нагиев Игорь Артериум 3:13

Мамы
1 514 Сёмка Оксана 2:22
2 225 Солодовникова Екатерина 2:23
3 416 Фёдорова Елена 2:24
4 128 Горобченко Ирина 2:25
5 420 Голуб Лилия 2:31
6 127 Чечулина Зоя 2:47
7 419 Устименко Алина 2:49
8 353 Гальченко Александра 2:51

3x400 м

9-10 лет, 20"
девочки
1 464 Нечваль Евгения 4:14
2 466 Гоптаренко Елена 4:24
3 467 Гаврильченко София 4:46
4 465 Вовчинская Татьяна 4:51
5 463 Рубиш Юлия 5:34
мальчики
1 501 Иванов Александр 3:44
2 497 Калоян Айк 3:50
3 494 Шаповал Назар 4:00
4 499 Рыбка Антон 4:12
5 500 Скребцов Владислав Артериум 4:27
6 498 Ригг Дэниэл 4:28
7 496 Бурляй Даниил Артериум 4:44
8 495 Буланов Матвей 5:14

9-10 лет, 24"
девочки
1 484 Шуткова Елизавета 3:51
2 479 Хиценко Анастасия 3:52
3 485 Грановская Арина 3:55
4 483 Зацепина Елизавета 3:58
5 481 Юдина Алёна Angara.in.ua 4:00
6 477 Косточкина Мария 4:03
7 475 Новикова Софья 4:05
8 486 Онощенко Алина 4:07
9 470 Евстратенко Амина 4:12
9 476 Ткаченко Елизавета 4:12
10 471 Николаева Илона 4:23
10 487 Демьянова Инна 4:23
11 474 Любарская София 4:25
12 482 Прядко Дарья 4:31
13 469 Захарина Екатерина 4:35
14 355 Комар София 4:42
15 488 Гудыря Мария 4:46
16 473 Деревянко Виктория 5:02
17 472 Тимонтеева Виктория 5:03
18 480 Чекурда Луиза 5:21
19 478 Маливанчук Екатерина 5:22
- 302 Гудыря Анна 2:52 2х400м 20мая ВК
мальчики
1 506 Коваленко Александр 3:29
2 502 Захаренко Кирилл 3:35
3 529 Деревянко Матвей 3:36
4 505 Губанов Денис 3:38
5 515 Крамар Дмитрий 3:44
6 527 Березовский Владислав 3:45
7 519 Авдеенко Иван 3:46
8 514 Федусенко Фёдор 3:47
9 511 Фёдоров Максим 3:49
10 516 Марченко Александр 3:51
11 520 Негреев Михаил 3:52
12 525 Самойленко Алексей 3:53
13 503 Константинов Михаил 3:58
14 399 Ципящук Богдан 3:59
14 374 Бутко Григорий 3:59 8лет
15 371 Бааджи Андрей 4:00
16 526 Гуманицкий Дмитрий 4:01
17 521 Орлов Андрей 4:04
18 512 Кияшко Олег Артериум 4:11
19 508 Сачок Игорь 4:14
19 518 Козинцев Олег 4:14
20 510 Прудников Кирилл 4:15
21 509 Громаковский Артём 4:25
21 522 Бобин Данила 4:25
22 524 Зинченко Александр 4:26
23 504 Муравьев Тимофей 4:28
24 513 Богачёв Арсений 5:29
25 507 Сачок Владимир 6:51
26 517 Нистерук Иван НФ

9-10 лет, 26"
девочки
1 492 Гарцилова Ольга Артериум 3:42
2 490 Константинова Юлия Артериум 4:16
3 491 Эрдт Анна 4:17
4 489 Харина Ярослава 4:51
мальчики
1 542 Билецкий Евгений 3:16
2 541 Обухов Дмитрий 3:17
3 523 Войцович Григорий 3:29
4 212 Виниченко Евгений 3:30
5 532 Постернак Лев 3:36
6 385 Есафьев Андрей 3:37
7 365 Удовик Дмитрий 3:40
8 352 Кореневский Александр 3:49 +0:01* - подрез
8 392 Тимощук Даниил 3:50
9 538 Науменко Александр Артериум 3:54
10 544 Дмитрук Михаил 3:55
11 537 Островский Дмитрий Амигос 3:56
12 534 Зеленяк Иван 4:02
13 531 Зелюнко Денис 4:03
14 540 Скворчинский Михаил 4:08
15 543 Василец Данила Амигос 4:17
16 539 Юрчина Илья 4:18
17 530 Демьянов Денис 4:33
18 533 Залужный Юрий 4:34
19 535 Емелин Даниил 5:35

2x650 м

11-13 лет, 20"
девочки
1 546 Ягельская Анастасия 5:39

11-13 лет, 24"
девочки
1 548 Лукичёва Светлана 5:30
2 547 Старовойт Ангелина Вишневое 5:40
3 549 Коба Ольга 5:57
мальчики
1 569 Лыпник Сергей 4:28
2 565 Гульчук Всеволод 5:02
3 570 Кершков Алексей 5:12
4 566 Черевко Иван 5:29
5 283 Иванов Алексей 5:39
6 562 Усов Даниил 5:41
7 568 Святненко Никита 6:22
8 564 Никитин Богдан 6:23

11-13 лет, 26"
девочки
1 560 Тимонтеева Маргарита 4:47
2 561 Дубницкая Анна 4:48
3 551 Головко Екатерина 4:51
4 557 Клименко Екатерина 5:11
5 550 Сандалова Диана 5:15
6 554 Боднар Татьяна Angara.in.ua 5:19
7 556 Яковлева Анна 5:20
8 545 Дубницкая Мария 5:21
9 553 Боднар Марта 5:22
10 555 Любарская Юлия 5:27
11 559 Довгопол Алёна 5:38
12 558 Гоптаренко Елизавета 6:14
мальчики
1 595 Федорчук Богдан 4:27
2 572 Кметь Артём 4:32 +0:01* - подрез
3 584 Николаев Денис 4:35 +0:01* - подрез
4 586 Луцик Максим 4:38
5 587 Зеленяк Дмитрий 4:39
6 593 Орлов Матвей 4:40
7 590 Харенко Владимир 4:46
8 592 Кравчук Артём 4:47
9 578 Хропачёв Иван 4:51
10 580 Палец Антон 4:52
11 589 Калашник Артём 4:53
12 227 Тугай Вячеслав 4:54
13 579 Гордиенко Дмитрий Амигос 4:57
13 254 Можеитов Иван 4:57
14 284 Братко Богдан 4:58
14 585 Маливанчук Иван 4:58
15 583 Грищенко Вячеслав 4:59
16 250 Московских Андрей 5:01
17 594 Хвалеба Владислав 5:04
18 222 Волошин Денис 5:07
19 581 Шевчук Никита 5:08
20 239 Линник Ярослав 5:09
21 205 Лигер Максим 5:15
22 575 Ачкасов Алексей 5:16
23 577 Солодовников Владимир 5:28
24 582 Файда Дмитрий Артериум 5:34
25 591 Кулик Никита 5:48
26 289 Хоткевич Игорь 6:27
27 604 Шиманский Владислав 6:28

14 лет, 26"
девочки
1 606 Ильющенко Александра НФ
мальчики
1 597 Николаев Богдан 4:25
2 599 Ригг Антоний 4:26
3 598 Кершков Евгений 4:33

14 лет, 28"
1 602 Дзюбенко Максим 4:11

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 30.5.12 11:19

Гонка на выбывание (спринт, дрег-рейсинг) в рамках Десятой детской велогонки "Мы - чемпионы!" следующая
19 мая 2012 года в гонке приняли участие 31 юный гонщик, из них 13 не участвовавших в кольцевой гонке.
Соревнования длились с 11:00 до 18:00. Парные заезды и турнир для старших

20 мая 2012 года в гонке приняли участие 41 юный гонщик, из них 15 не участвовавших в кольцевой гонке.
Соревнования длились с 11:00 до 18:00. Парные заезды и турниры

Список участников 19 мая
Прихований текстпоказати
Беговел 3 года
020 Островский Роман 3 10
601 Сергиенко Игорь 3 10
008 Лиман Фёдор Харьков 2,3 12
391 Савина София 2,5 12
027 Карук Михаил 3 12
394 Коваль Мария 2 12
021 Коваленко Михаил 3 12

Беговел 4 года
600 Шабаева София 4 10

3 года
392 Шкляр Мария 3 16
067 Копий Роберт Забирья 3 16
074 Муравьева Анастасия 3 16

4 года
393 Брандыбура Кристина 4 16
396 Ковальчук Маргарита 4 16
397 Гаврилец Владимир 4 16
400 Семёнов Владимир 4 16
475 Круглов Алексей 4 16
126 Головко Андрей 4 16

5 лет - девочки
152 Мухина Лина 5 20
149 Гордиенко Анна Амигос 5 20

5 лет - мальчики
169 Кильдишев Станислав Амигос 5 16
482 Соломчук Максим 5 20
198 Антоненко Роман Горловка 5 20
196 Новиков Никита 5 20
202 Евстратенко Александр 5 20
086 Новицкий Олесь 5 20
201 Логин Николай Хуст, LoginBikeTeam 5 20

6 лет - девочки
430 Санченко Анна 6 20
232 Виноградова Полина Амигос 6 20
231 Коваленко Анна 6 20

6 лет - мальчики
256 Лукьянов Артём 6 16
486 Пигуляк Антон 6 24
Результаты из протоколов
rez_19_5.JPG
rez_19_5.JPG (12.35 Кіб) Переглянуто 24932 разів
"В заезде пятилеток (там где сразу трое ехали в финале) победил 169. Они там вообще потом устроили гонки каждый с каждым и все вместе раз по пять."

Список участников 20 мая
Прихований текстпоказати
4 года
605 Аксёнов Елисей 4 16

6 лет - мальчики
168 Батичков Вячеслав 6 ?
169 Александров Давид 6 ?
99 Семенчук Даниил 6 ?
356 Носков Павел 6 20
292 Яшин Платон 6 24

7-8 лет - девочки
66 Шевченко Вероника 8 ?
324 Юревич Наталия 8 20
316 Уртаева Ева 8 16
303 Балицкая Анна 7 20
305 Головко Анна 7 20
335 Горностай Мария Амигос 8 24
341 Яшина Маргарита 8 24
342 Сокол Юлия 8 26

7-8 лет - мальчики
163 Губанов Денис 8 ?
179 Химко Владимир 8 ?
409 Дядюк Александр 8 20
405 Аксёнов Данил 8 20
409 Дядюк Александр 8 20
370 Ткачук Пётр Харьков 7 20
50 Червинский Ян 7 20
120 Торлин Гордей 7 20
125 Теленченко Алексей 8 20
348 Гринёв Богдан 7 20
350 Радченко Валентин 7 20
369 Квасницкий Остап 7 20
372 Кметь Дмитрий 7 20
345 Костянов Павел 7 16
304 Парипса Валерий 7 24
429 Панченко Николай 7 24
459 Мошаров Максим 8 26

9-10 лет - девочки
146 Данченко Марина 9 ?
470 Евстратенко Амина 9 24

9-10 лет - мальчики
164 Александров Александр 9 26
165 Тищенко Тимофей 9 26
174 Тимощук Даниил 9 26
543 Василец Данила Амигос 10 26

11-13 лет - мальчики
138 Лукашенко Даниил 12 28
254 Можеитов Иван 12 26
205 Лигер Максим 12 26
186 Мельников Сергей 12 ?

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 12.9.12 20:20

Одиннадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
8 сентября 2012 года в гонке приняли участие 297 юных гонщиков
Соревнования длились с 10:50 до 18:30. Разыграли 39 комплектов медалей в 39 заездах.

9 сентября 2012 года в гонке приняли участие 309 юных гонщиков, 10 мам и 12 пап.
Соревнования длились с 10:30 до 18:30. Разыграли 40 комплектов медалей в 39 заездах.

Оба дня проводились парные заезды детской гонки на выбывание, гда активно участвовали гонщики основной гонки около 66 и новички 4 - около 70 человек.

Подробности :kolobok:

Зарегистрировано всего 805 участников (в т.ч. без предварительной регистрации 24), неявка 199 (в т.ч. предупредили заранее и в день гонки 159 :Rose: ). Неявка общая 25%, снижена за счет предупреждений об отказе до 5%. Явка без предварительной регистрации 3,5%.

Вышли на старт кольцевой гонки 606 юных гонщиков,
- в т.ч. 193 новичка,
- в т.ч. 183 девочки и 423 мальчика,
- в т.ч. 297 в субботу 8 сентября и 309 в воскресенье 9 сентября .
Самые массовые категории "9-10 лет" - 96 участников и "5 лет" и "8 лет" - по 83 участника.
Самый младший участник - 1 год 6 мес, самый старший - 14 лет.
1 участник не стартовал. 10 участников стартовали дважды.

Города и поселки (кроме Киева):
Борисполь (1), Боярка (1), Бровары (3), Брусилов Житомирской обл. (2), Вышгород (2), Забирья (2), Згуровка (2), Нежин (1), Обухов (1), Рыбница Приднестровье (1), Симферополь (1), Украинка (1), Хуст (2)

Команды:
Angara.in.ua (2), Dream team (3), LoginBikeTeam (2), Амигос (17), Артериум (16), ВездеХод (1), Стрела (4)

Командный зачет
2012 осень Медальный зачет.JPG
2012 осень Медальный зачет.JPG (14.03 Кіб) Переглянуто 23787 разів
Прихований текстпоказати
Выступление Гарциловой Ольги, выступавшей в категории "9-10 лет - мальчики", засчитано как 1 место.
Вышли на старт 10 мам (1 заезд) и 11 пап (2 заезда).
2012 осень Диаграмма.GIF
2012 осень Диаграмма.GIF (8.22 Кіб) Переглянуто 23788 разів
Результаты
8 сентября 2012 года

Штраф +0:03 (3 сек) назначается из-за неправильных действий родителей, а именно за сильное выталкивание со старта, силовое протаскивание по трассе, старт раньше времени (фальстарт), помехи другим участникам. Для участников стартующих самостоятельно, без помощи родителей фальстарт штрафуется +0:01 (1 сек). В воспитательных целях за нарушения, которые мы хотим искоренить, назначалась -1 позиция в финишном протоколе.

Беговел 3 года
1 круг по 230 метров, 4 заезда, 35 участников, старты 11:00...11:40
Прихований текстпоказати
1 заезд - дети до 3-х лет
1 002 Столяров Лев (2.0) 12 1:49
2 006 Кулик Илья (2.3) 12 2:19
3 007 Король Ян (2.4) 12 2:10 +0:03* помехи
4 001 Копий Ева Забирья (1.6) 12 2:38
5 008 Кужель Сергей (2.11) 10 2:41
6 009 Хранивская Ясна (2.4) 8 2:55
7 004 Логин Тимофей Хуст, LoginBikeTeam (2.0) 12 2:59

2 заезд - дети до 3-х лет
1 019 Орлов Клим (2.10) 12 1:46
2 013 Круковский Михаил (2.7) 12 1:47
3 012 Шимов Глеб (2.6) 12 1:50
4 018 Козак Никита (2.9) 12 1:56
5 016 Антонов Юрий (2.7) 12 2:23
6 015 Гусеева Арина (2.8 ) 8 2:39
7 020 Онищенко Константин (2.11) 12 3:18
8 014 Пинчук Марина (2.7) 12 3:20

3 заезд
1 025 Дитковский Егор Бровары (3) 10 1:21
2 029 Сашенко Тарас (3) 12 1:28
3 023 Ерёменко Илья (2.11) 12 1:31
4 028 Сергеенко Игорь (3) 12 1:38
5 031 Горобченко Дмитрий (3) 12 1:44
6 032 Ольховик Ярослав (3) 12 1:47
7 022 Левин Орест Боярка (2.11) 12 2:10
8 024 Гордиенко Андрей Амигос (2.11) 12 2:58
9 021 Згардан Натан (2.11) 12 3:41
НС 030 Макаренко Мирослав (3) 12 (не стартовал)

4 заезд
1 062 Евтушенко Святослав Симферополь (3) 12 1:10
2 035 Коваленко Михаил (3) 12 1:13
3 038 Пустовойт Егор Обухов (3) 12 1:19
4 042 Карук Михаил (3) 12 1:22
5 034 Филюк Давид (3) 12 1:25
6 027 Басов Михаил (3) 12 1:30
7 040 Кулабухов Егор (3) 12 1:34
8 041 Шустинский Вадим (3) 12 1:41
9 039 Севрук Максим (3) 12 2:05
10 017 Немтинов Лука Вышгород (2.7) 12 3:50
3 года
1 круг по 230 метров, 5 заездов, 40 участников, старт 11:50
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 045 Рыбка Софья (3) 10 2:04
2 050 Писная Таисия (2.11) 12 2:08
3 047 Коваль Николай (2.9) 12 2:13
4 046 Марич Фёдор (2.8 ) 12 2:45
5 049 Онуфриева Алина (2.10) 12 2:54
6 043 Кметь Мария (3) 8 3:19
7 044 Сурма Мария (3) 10 4:21 +0:03* протаск

2 заезд
1 060 Латайко Арсений (3) 12 1:25
2 052 Мойсеенко Артём (3) 12 1:37
3 057 Романенко Дмитрий (3) 3 12 1:33 +0:03* протаск
4 053 Гончаренко Назар (3) 12 1:46
5 059 Новокщенов Иван (3) 12 2:26
6 058 Горобцов Александр (3) 12 2:33
7 054 Богатов Артём (3) 12 2:59
8 055 Рыжков Богдан (3) 12 3:13
9 056 Петриченко Елизавета (3) 12 3:47

3 заезд
1 068 Климов Николай (3) 12 1:18
2 061 Харченко Олег (3) 12 1:28
3 063 Шамрай Алексей (3) 12 1:30
4 069 Шатин Святослав (3) 12 1:43
5 010 Богай Денис (3) 12 1:45
6 065 Смирнов Егор (3) 12 1:49
7 064 Забара Анастасия (3) 12 2:45
7 070 Лисовская Вероника (3) 12 2:45

4 заезд
1 071 Сельянов Игорь (3) 16 1:05
2 076 Сокол Игорь (3) 16 1:32
3 003 Иваськив Ян (3) 16 1:43
4 073 Дремлюженко Лев Бровары (3) 14 2:30
5 048 Мордовина София (2.10) 16 2:38
6 075 Кузнецова Маргарита (3) 16 3:04
7 074 Ворушило Александр (2.6) 16 3:12
8 078 Гуменникова Дарья (3) 16 3:14

5 заезд
1 079 Торубара Богдан (3) 16 1:08
2 087 Колодник Никита (3) 16 1:09
3 085 Копий Роберт Забирья (3) 16 1:14
4 083 Костенко Артём Артериум (3) 16 1:31
5 080 Куликалова Анна (3) 16 1:46
6 084 Белецкая Александра (3) 16 2:10
7 086 Кучер Александра Артериум (3) 16 3:33
8 081 Лукьянова Василиса (3) 16 3:38
Беговел 4 года
1 круг по 230 метров, 1 заезд, 8 участников, старт 12:40
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 089 Пашковский Илья (4) 12 1:14
2 094 Зализнюк Михаил (4) 12 1:15
3 103 Романюк Татьяна (4) 12 1:16
4 091 Дегтярь Ника (4) 12 1:18
5 092 Родионов Николай (4) 12 1:19
6 093 Гаврилей Иван (4) 12 1:21
7 097 Гусеев Гордей (4) 14 1:37
8 096 Лазарева София (4) 12 1:47
4 года
1 круг по 230 метров, 7 заездов, 50 участников, старт 13:10
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 099 Малюженко Захар (4) 12 1:12
2 100 Яворский Александр (4) 12 1:27
3 098 Павловский Михаил (4) 12 1:44
4 011 Кипчук Константин (2.1-беговел) 12 1:46
5 102 Мозоль Екатерина (4) 12 1:47
6 095 Сандалов Тимофей (4-беговел) 12 2:05
7 030 Теленченко Анастасия (4) 12 2:34
Примечание. В этом заезде приняты опоздавшие гонщики предыдущих категорий.

2 заезд
1 110 Ружинский Артём (4) 12 1:05
2 104 Лысак Давид (4) 12 1:13
2 109 Гаврильченко Александр (4) 12 1:13
3 108 Голодник Леонид (4) 12 1:19
4 106 Маркотенко Анастасия (4) 12 1:25
5 111 Пономаренко Анастасия (4) 12 1:40
6 090 Романюк Тимофей (4) 12 2:21

3 заезд
1 118 Дебальчук Максим (4) 14 0:58
2 120 Шимко Александр (4) 14 1:00
3 122 Шеремет Тимур (4) 14 1:11
4 114 Летун Алексей (4) 14 1:17
5 119 Щулипенко Андрей (4) 14 1:22
6 113 Бледный Егор (4) 14 1:32
7 072 Бойцов Дмитрий (3) 14 1:48
8 116 Эрдт Юрий (4) 14 1:55
9 117 Бондаренко Маргарита (4) 14 2:08

4 заезд
1 131 Муравьева Анастасия (4) 16 1:09
2 127 Заяц Андрей (4) 16 1:10
3 124 Кузьмишин Егор (4) 16 1:11
4 145 Серебряник Мия (4) 16 1:32
5 126 Короленко Николай (4) 16 1:36
6 128 Виногородская Екатерина (4) 16 1:49
7 112 Гончар Остап (4) 16 2:09
8 129 Микитюк Михаил (4) 16 2:12
9 125 Шкляр Мария (4) 16 2:14

5 заезд
1 135 Кравчук Никита (4) 16 0:45
2 137 Писной Илья (4) 16 0:53
3 132 Егорова Анастасия (4) 16 0:54
4 138 Романенко Никита (4) 16 0:58
5 134 Шульга Богдан (4) 16 1:00
6 136 Гаевский Назар (4) 16 1:06
7 133 Брандыбура Кристина (4) 16 1:32

6 заезд
1 150 Антонов Михаил (4) 16 0:46
2 148 Водопьянов Кирилл (4) 16 0:48
3 141 Зинченко Арсений (4) 16 0:51
4 142 Костюк Клим (4) 16 0:55
5 143 Жеребко Анна (4) 16 1:00
6 144 Грегуль Марьяна (4) 16 1:28 +0:03* протаск

7 заезд
1 158 Кучеренко Никита (4) 20 0:46
2 155 Пшеничный Даниил (4) 16 1:00
3 151 Богданова София (4) 16 1:01
3 154 Молдован Николай (4) 16 1:01
4 152 Муха Юрий (4) 16 1:22
5 лет - девочки
2 круга по 230 метров, 4 заезда, 29 участников, старт 14:50
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 162 Ковальчук Маргарита (5) 16 1:43
2 161 Федусенко Мария (5) 16 1:57
3 160 Цесарская Дарья (5) 14 2:31
4 159 Буравлева Евгения Артериум (5) 14 2:46
5 163 Приступа Валерия (5) 16 3:12
6 164 Боженко Иванна (5) 16 3:31
7 026 Попова Юлия (5) 12 4:58

2 заезд
1 166 Щербакова Екатерина (5) 16 1:45
2 165 Шкаривская София (5) 16 1:51
3 169 Малкова Майя (5) 16 2:13
4 170 Грищенко Александра (5) 16 2:16
5 171 Немтинова София Вышгород (5) 16 2:31
НФ 167 Бойцова Александра (5) 16 (сошла)

3 заезд
1 177 Забара Мария (5) 16 1:47
2 179 Бледная Дария (5) 16 1:50
3 174 Романец София (5) 16 1:52
4 176 Хоменко Анна (5) 16 1:56
5 173 Харченко Алина (5) 16 1:57
6 167 Бойцова Александра (5) 16 2:06 (повторно)
7 175 Пасальская Влада (5) 16 2:33
8 178 Яцко София (5) 16 3:13
9 168 Довгань Алёна (5) 16 3:46

4 заезд
1 183 Шама Зоряна (5) 20 1:28
2 187 Гетманец Мария (5) 24 1:42
3 182 Колодник Анастасия (5) 20 1:43
4 180 Мойсеенко Елизавета (5) 18 1:50
5 181 Махловец Александра (5) 18 1:51
6 185 Попрожук Полина (5) 20 1:53
7 172 Фоминых Мария Стрела (5) 20 1:56
8 184 Гарцилова Мария Артериум (5) 18 2:08
5 лет - мальчики
2 круга по 230 метров, 7 заездов, 53 участника, старт 15:20
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 198 Головко Андрей (5) 16 1:42
2 195 Хвалеба Янислав (5) 16 1:49
3 192 Малиновский Антон (5) 14 1:57
4 196 Вовченко Матвей Амигос (5) 16 1:59 (ехал под номером брата 197)
5 193 Медведенко Илья (5) 16 2:03
6 194 Капрал Никита (5) 16 2:08
7 190 Руднев Евгений Артериум (5) 14 2:24
8 147 Гаврилец Владимир (4) 16 3:27

2 заезд
1 203 Борисов Александр (5) 16 1:40
2 202 Ермоленко Богдан (5) 16 1:41
3 201 Аксёнов Елисей (5) 16 1:45
4 200 Присяжнюк Никита (5) 16 1:49
5 197 Вовченко Глеб Амигос (5) 16 2:05
6 199 Юрков Игорь (5) 16 2:09
7 204 Хранивский Владислав (5) 16 2:17
8 191 Попов Тимур (5) 16 2:33

3 заезд
1 207 Бадеха-Корнилов Ярослав (5) 16 1:35
2 215 Бойко Денис (5) 16 1:36
3 216 Марич Дмитрий (5) 16 1:44
4 211 Стариковский Максим (5) 16 1:47
5 212 Йовженко Егор (5) 16 1:51
6 206 Сидоренко Артём (5) 16 2:01
7 209 Шамшур Дмитрий (5) 16 2:04
8 208 Лигер Назарий (5) 16 2:07
9 205 Бондаренко Михаил Артериум (5) 16 2:10
10 213 Ступенко Михаил Амигос (5) 16 4:22

4 заезд
1 219 Реминный Максим (5) 16 1:48
2 220 Иванко Николай (5) 16 1:49
3 217 Сологубов Алексей (5) 16 1:56
4 221 Якимишен Владислав (5) 16 2:06
5 218 Ярощук Николай (5) 16 2:29
6 157 Ковтуцкий Игорь (5) 12 3:33
7 186 Ефремов Никита (5) 16 3:34

5 заезд
1 226 Хальзов Илья (5) 16 1:38
2 222 Волков Тимофей (5) 16 1:53
3 224 Силкин Дмитрий (5) 16 1:54
4 223 Дятлов Дмитрий Артериум (5) 16 2:08
5 225 Ветров Ярослав (5) 16 2:12
6 227 Кириенко Богдан Артериум (5) 18 2:18

6 заезд
1 235 Торубара Дмитрий (5) 20 1:24
2 229 Сёмка Артём Амигос (5) 20 1:26
3 232 Шевченко Максим Згуровка (5) 20 1:35
4 234 Ковтун Даниил (5) 20 1:40
5 230 Соловьёв Антон (5) 20 1:45
6 233 Дементьев Лев (5) 20 1:52
7 228 Нарбут Илья (5) 20 2:01

7 заезд
1 236 Леськив Григорий Украинка (5) 20 1:19
2 237 Кильдишев Станислав Амигос (5) 20 1:26
3 243 Логин Николай Хуст LoginBikeTeam (5) 20 1:27
4 239 Сердюков Алексей (5) 20 1:42
5 238 Фисун Михаил (5) 20 1:47
6 242 Степаненко Никита (5) 20 1:50
7 241 Попрожук Глеб (5) 20 1:52
6 лет - девочки
2 круга по 230 метров, 3 заезда, 17 участников, старт 16:40
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 254 Коваленко Вероника (6) 18 1:43
2 246 Моцная Анна (6) 16 1:55
3 247 Лысак Агния (6) 16 2:09
4 253 Остролуцкая Ангелина (6) 16 2:17

2 заезд
1 256 Гордиенко Анна Амигос (6) 20 1:25
2 258 Кривченко Полина (6) 20 1:29
3 261 Антошина Юлия (6) 20 1:30
4 264 Теряева Ольга (6) 20 1:32
5 263 Романюк Ирина (6) 20 1:47
6 262 Роенко Дарья (6) 20 1:50
7 259 Ларионова Мария (6) 20 1:53

3 заезд
1 266 Коваленко Анна (6) 20 1:22
2 267 Сидоренко Анна (6) 20 1:24
3 249 Гусеева Мария (6) 20 1:38
4 268 Виноградова Полина Амигос (6) 20 1:41
5 265 Тесленко Мария (6) 20 1:43
6 270 Шаповал Анна (6) 20 1:44
6 лет - мальчики
2 круга по 230 метров, 8 заездов, 64 участника, старт 17:10
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 275 Петриченко Дмитрий ВездеХод (6) 16 1:38
2 276 Яворский Максим (6) 16 1:45
3 277 Карапина Вадим Нежин (6) 16 1:46
4 278 Кравченко Егор (6) 16 1:49
5 298 Белоконский Лев (6) 16 1:57
6 274 Скала Эмир (6) 16 2:08
6 272 Борик Александр (6) 16 2:08
7 271 Балаценко Никита (6) 14 2:30

2 заезд
1 284 Макаренко Кирилл (6) 16 1:37
2 280 Юрин Роман (6) 16 1:44
3 282 Игнатенко Захар (6) 16 1:45
4 279 Рыбка Кирилл (6) 16 1:46
5 189 Гришин Глеб Амигос (6) 16 1:53
6 281 Лисовский Артур (6) 16 1:54
7 285 Дремлюженко Давид Бровары (6) 18 2:14
8 273 Пшеничный Кирилл (6) 16 2:23
НФ 274 Скала Эмир (6) 16 (повторно, сошел)

3 заезд
1 291 Щербацкий Александр (6) 20 1:17
2 295 Шаповал Адриан (6) 20 1:24
3 296 Кривченко Борис (6) 20 1:32
4 240 Соломчук Максим (5) 20 1:39
5 288 Апиянц Иван (6) 20 1:42
6 289 Кнопов Георгий (6) 20 1:48
7 287 Евстратенко Александр (6) 20 1:53
НФ 210 Черников Олег (6) 20 (сошел)

4 заезд
1 294 Тищук Николай (6) 20 1:22
2 188 Дехтяренко Глеб (6) 20 1:25
3 302 Батичков Вячеслав (6) 20 1:31
4 301 Лысенко Максим (6) 20 1:38
5 303 Говоров Антоний (6) 20 1:40
6 210 Черников Олег (6) 20 1:41
7 300 Петриченко Илья (6) 20 1:47
НФ 299 Макаренко Николай (6) 20 (сошел)

5 заезд
1 299 Макаренко Николай (6) 20 1:25
1 306 Мотузный Артём (6) 20 1:25
2 311 Клименко Григорий Dream team (6) 20 1:27
3 156 Федорченко Тимур (6) 20 1:32
4 310 Цивколюк Михаил (6) 20 1:35
5 307 Крупский Тимофей (6) 20 1:39
6 309 Ильницкий Константин (6) 20 1:41
7 297 Лагур Михаил (6) 20 1:45
8 304 Парубок Владислав (6) 20 1:55

6 заезд
1 320 Брык Михаил (6) 20 1:26
2 314 Сольский Северин (6) 20 1:28
3 315 Грищенко Антон (6) 20 1:30
4 312 Антонов Иван (6) 20 1:33
5 316 Фёдоров Михаил (6) 20 1:34
6 313 Микулич Олег (6) 20 1:35
6 318 Гуз Андрей (6) 20 1:35
7 317 Потапов Зорян (6) 20 1:47

7 заезд
1 327 Лозовой Денис (6) 20 1:23
2 283 Сёмка Виктор Амигос (6) 20 1:31
3 324 Павловский Павел (6) 20 1:34
4 292 Никитёнок Андрей (6) 20 1:42
5 321 Авдеенко Дмитрий (6) 20 1:43
6 325 Битный-Шляхта Илья (6) 20 1:50
7 328 Небылица Назарий (6) 20 1:51
7 326 Погребной Владислав (6) 20 1:51
8 322 Шевчук Денис (6) 20 1:56

8 заезд
1 332 Мироненко Иван (6) 24 1:17
2 335 Грищенко Максим (6) 24 1:23
3 331 Гаращенко Никита (6) 24 1:24
4 334 Хира Андрей (6) 24 1:29
5 330 Амбружевич Станислав Артериум (6) 24 1:30
6 336 Лукьянов Артём (6) 24 1:32
7 333 Маханёк Дмитрий (6) 24 1:36
8 329 Леонтьев Алексей (6) 24 1:37
Результаты
9 сентября 2012 года

Для участников стартующих самостоятельно фальстарт штрафуется +0:01 (1 сек). Штраф за опасное подрезание других участников +0:03 (3 сек) - возможно будем штрафовать серъезней и в воспитательных целях за нарушения, которые мы хотим искоренить, будем назначать -1 позиция в финишном протоколе.

7 лет - девочки
2 круга по 400 метров, 2 заезда, 19 участников, старт 10:40
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 105 Головко Анна (7) 20 2:50
2 115 Тарасенко Виктория (7) 20 2:51
3 67 Бобякина Дарья (7) 20 3:10
4 107 Никитина Анастасия (7) 20 3:13
5 36 Степаненко София (7) 20 3:18
6 51 Счастливая Юлия (7) 20 3:20
7 82 Школьная Тамара (7) 20 3:24
8 33 Гамова Ирина (7) 20 3:33
9 37 Выдыборец Дарья (7) 20 3:34
10 101 Чмир Тамара (7) 20 3:36

2 заезд
1 248 Пасальская Полина (7) 24 2:39
2 139 Хропачёва Дарья (7) 24 2:53
3 140 Киселёва Варвара (7) 24 2:57
4 245 Крепель София (7) 24 2:59
5 130 Горобцова Карина (7) 24 3:02
6 153 Орлова Полина (7) 24 3:05
7 149 Крамаренко Юлия (7) 24 3:08
8 146 Федорчук Соломия (7) 24 3:19
9 231 Юрченко Елизавета (7) 24 3:46
7 лет - мальчики
2 круга по 400 метров, 8 заездов, 61 участник, старт 11:10
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 286 Белоконь Данил (7) 20 2:32
2 290 Кирич Валерий (7) 20 2:44
3 255 Виниченко Алексей (6) 20 2:52
4 257 Петренко Максим (6) 20 3:05
5 260 Любека Иван (6) 20 3:13
6 251 Мартынов Илько Брусилов Житомирской обл. (6) 20 3:17
7 250 Голодник Владимир (7) 16 3:18
8 252 Бабанюк Владислав (6) 20 3:25

2 заезд
1 293 Петрович Николай (7) 20 2:49
2 338 Панасюк Егор (7) 20 2:54
3 305 Онуфриенко Владислав (7) 20 3:03
4 337 Ткаченко Александр (7) 20 3:04
5 340 Соколов Максим (7) 20 3:09
6 269 Танчук Виталий (7) 20 3:11
7 308 Макаренко Илья Борисполь (7) 20 3:12
8 341 Ерёменко Даниил (7) 20 3:14

3 заезд
1 346 Клименко Иван (7) 20 2:41
2 344 Луць Денис (7) 20 2:53
3 348 Муха Александр (7) 20 2:56
4 351 Бабенко Максим (7) 20 3:04
5 345 Кириленко Сергей (7) 20 3:09
6 323 Белоусов Иван (7) 20 3:12
7 349 Иванко Михаил (7) 20 3:40 +0:01* фс

4 заезд
1 357 Горенко Антон (7) 20 2:41
2 355 Бондарчук Даниил (7) 20 2:45
3 350 Гринёв Богдан (7) 20 2:46
4 352 Пугач Тихон (7) 20 2:59
5 358 Воронцов Александр (7) 20 3:00
6 359 Клименчук Евгений (7) 20 3:04
7 356 Горбатенко Владислав (7) 20 3:05

5 заезд
1 365 Садовский Глеб (7) 20 2:41
2 364 Кметь Дмитрий (7) 20 2:54
3 361 Згардан Давид (7) 20 3:03
4 363 Юшковский Остап (7) 20 3:04

6 заезд
1 367 Герасименко Назар (7) 24 2:36
2 319 Парфентьев Никита Рыбница, Приднестровье (7) 24 2:41
3 368 Лубинов Семён (7) 24 2:42
4 370 Садовников Антон (7) 24 2:43
5 372 Андрийченко Данила (7) 24 2:46
6 371 Гончарук Тимофей (7) 24 2:44 +0:03* подрез
7 366 Долинный Никита (7) 24 2:49
8 369 Выхор Эдуард (7) 24 3:06

7 заезд
1 379 Салата Иван (7) 24 2:55
2 381 Цвеленьев Григорий (7) 24 2:57
3 383 Микитченко Матвей (7) 24 3:03
4 339 Николаев Игорь (7) 20 3:06
5 375 Махиня Игорь (7) 24 3:20
6 373 Мироненко Иван (7) 24 3:21
7 382 Филатов Вадим (7) 24 3:22
8 353 Терехов Максим (7) 20 3:25
9 380 Куцак Александр (7) 24 3:30
НФ 374 Ентц Кирилл Артериум (7) 24 (сошел)

8 заезд
1 384 Дидук Михаил (7) 24 2:40
2 389 Пузырин Дмитрий (7) 24 2:41
3 391 Абдуллин Игорь (7) 24 2:49
4 388 Перепелицын Артём (7) 24 2:51
5 386 Зелюнко Дэнниэль (7) 24 2:56
6 390 Гордиенко Владислав Артериум (7) 24 2:58 +0:01* фс
6 387 Мартынов Марко Брусилов Житомирской обл. (7) 24 2:59
7 374 Ентц Кирилл Артериум (7) 24 3:00
8 385 Иванов Данила (7) 24 3:28
9 360 Михайловский Михаил Стрела (7) 24 3:49
8 лет - девочки
2 круга по 400 метров, 4 заезда, 27 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 392 Мирошник Дарья (7) 20 2:43
2 394 Шевчук Карина (8) 20 2:52
3 398 Романенко Вероника (8) 20 3:01
4 393 Богатова Елена (7) 20 3:02
5 397 Загарницкая Ксения (8) 20 3:03
6 396 Подгорная Александра (8) 20 3:22
7 395 Пушкарь Екатерина (8) 20 3:43

2 заезд
1 401 Хлыщёва Елизавета Стрела (8) 20 2:42
2 406 Битная-Шляхта София (8) 20 2:53
3 400 Гуз Юлия (8) 20 3:03
4 404 Пшеничная Милена (8) 20 3:05
5 399 Юдчиц Александра (8) 20 3:06
6 402 Щулипенко Екатерина (8) 20 3:09
7 403 Борец Милена (8) 20 4:08

3 заезд
1 244 Мельник Карина Амигос (7) 24 2:29 +0:01* фс
2 411 Мнухина Марина (8) 24 2:36
3 412 Юдина Ульяна Angara.in.ua (8) 24 2:37
4 410 Богуш Дарья (8) 24 2:38
5 408 Войцович Ксения (8) 24 2:57
6 407 Овчарова Александра (8) 24 2:58
7 409 Винниченко Варвара (8) 24 3:14

4 заезд
1 416 Горностай Мария Амигос (8) 24 2:23
2 418 Шелудченко Дарина (8) 26 2:37
3 415 Вишняк София (8) 24 2:38
4 414 Ищук Марта (8) 24 2:58
5 417 Сокол Юлия (8) 26 2:59
6 413 Париваш Шамин (8) 24 3:06
8 лет - мальчики
2 круга по 400 метров, 7 заездов, 57 участников, старт 13:20
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 420 Моркотун Артём (8) 20 2:43 +0:03* подрез
2 428 Верба Владислав (8) 20 2:55 +0:01* фс
3 423 Лысак Марк (8) 20 2:58
4 424 Антошин Дмитрий (8) 20 2:59
5 419 Кифа Даниил (8) 20 3:01
6 421 Васильев Владимир (8) 20 3:04
7 426 Биц Даниил (8) 20 3:07
8 354 Вовченко Данил Амигос (7) 20 3:11
НФ 425 Рогаль Антон (8) 20 (сошел)

2 заезд
1 430 Фоминых Илья Стрела (8) 20 2:47
2 432 Сиунов Александр (8) 20 2:48
3 434 Костенко Никита (8) 20 2:49
4 436 Чуйко Андрей (8) 20 2:55
5 431 Полищук Константин (8) 20 2:56
6 435 Гусеев Егор (8) 20 2:57
7 427 Иванюк Назар (8) 20 2:58
8 429 Богданенко Артём (8) 20 3:17
НФ 433 Корчинский Егор (8) 20 (сошел)

3 заезд
1 439 Трофимов Максим (8) 20 2:26
2 440 Романюк Иван (8) 20 2:42
3 489 Трубий Ростислав (8) 20 2:44
4 442 Горобченко Андрей (8) 20 2:48
5 441 Шкребко Артём (8) 20 2:55
6 433 Корчинский Егор (8) 20 2:59 (перестарт)
7 088 Теленченко Алексей (8) 20 3:00
8 425 Рогаль Антон (8) 20 3:07 (перестарт)
9 214 Балушок Вениамин (8) 20 3:25
10 437 Стадник Ярослав (8) 20 3:30
11 445 Бобров Андрей (8) 20 4:02

4 заезд
1 452 Демчишин Владислав (8) 24 2:44
2 443 Барахтян Даниил (8) 24 2:45
3 447 Парипса Валерий (8) 24 2:47
4 606 Гришко Дмитрий (8) 24 2:48
5 446 Дорошенко Руслан (8) 24 2:56
6 448 Носарь Алексей (8) 24 2:57
7 449 Юськов Богдан (8) 24 3:09
8 451 Гришин Егор (8) 24 3:16 +0:01* фс
9 444 Панченко Николай (8) 24 3:52

5 заезд
1 458 Коваленко Евгений (8) 24 2:26
2 461 Третяк Антон (8) 24 2:28
3 454 Хатковой Иван (8) 24 2:35
4 459 Кравец Михаил (8) 24 2:41
5 462 Андрийчук Дмитрий (8) 24 2:43
6 457 Прус Богдан (8) 24 2:44
7 460 Кияшко Святослав Артериум (8) 24 2:59
8 453 Толок Алексей (8) 24 3:28

6 заезд
1 463 Войтишин Никита (8) 24 2:22
2 467 Кучеренко Даниил (8) 24 2:37
3 464 Кияшко Артур (8) 24 2:38
4 629 Кружков Максим (8) 24 2:40
5 465 Житинский Александр (8) 24 2:43
6 466 Микулич Игорь (8) 24 2:52
7 469 Курган Алексей (8) 24 2:53
8 470 Дембик Виталий (8) 24 3:23

7 заезд
1 475 Сандалов Иван Dream team (8) 26 2:29
2 468 Козырев Давид (8) 26 2:32
3 472 Чемериский Максим (8) 26 2:37
4 474 Баранов Иван (8) 26 2:43
5 473 Косачевский Андрей (8) 26 2:45
Мамы
2 круга по 400 метров, 1 заезд, 10 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 471 Цисар Лана - мама Амигос 26 2:29
2 455 Пупена Ирина - мама Ксении и Григория 26 2:36
3 378 Орлова Ольга - мама Андрея и Полины 24 2:37
4 362 Чернобривец Алёна - мама Михаила Круковского 26 2:38
5 456 Пекур Ирина - мама Вали 26 3:00
5 438 Джус Дарья - мама Миши Антонова 26 3:00
6 591 Перепелицына Анастасия - мама Артёма 26 3:01
7 493 Юсипенко Светлана - мама Ани 24 3:13
8 376 Пугач Лариса - мама Ильи и Тихона 26 3:16
9 347 Орлова Екатерина - мама Клима 26 3:34
9-10 лет - девочки
3 круга по 400 метров, 5 заездов, 36 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 480 Пекур Валентина (9) 20 4:16
2 483 Попова Полина (9) 20 4:29
3 481 Нечваль Евгения (9) 20 4:31
4 479 Шабунина Мария (9) 20 4:42
5 476 Юревич Наталия (9) 20 4:45
6 477 Реминная Екатерина (9) 20 5:06
НФ 478 Малюженко Яна (9) 20 (сошла)

2 заезд
1 488 Журавель Галина (9) 24 3:50
2 486 Егорова Дарья (9) 24 3:51
3 491 Стужук Дарина Артериум (9) 24 3:58
4 490 Шевченко София Згуровка (9) 24 4:35
5 493 Захарина Екатерина (9) 24 4:44
6 484 Коваль Анастасия (9) 24 4:48
7 485 Серова Анна (9) 24 4:49
8 487 Ткаченко Анна (9) 24 5:05

3 заезд
1 497 Тимонтеева Виктория (9) 24 3:56
2 494 Евстратенко Амина (9) 24 4:19
3 492 Гудыря Анна (9) 24 4:22
4 495 Николаева Илона (9) 24 4:30
5 499 Любарская София (9) 24 4:32
6 343 Яшина Маргарита (9) 24 4:47
7 478 Малюженко Яна (9) 24 4:48 (повторно, под №493)
8 498 Деревянко Виктория (9) 24 5:18

4 заезд
1 507 Шуткова Елизавета (10) 24 3:51
2 502 Хиценко Анастасия (10) 24 3:52
3 506 Зацепина Елизавета (10) 24 3:58
4 504 Юдина Алёна Angara.in.ua (10) 24 4:08
5 500 Ткаченко Елизавета (10) 24 4:13
6 505 Комар София (10) 24 4:45
7 503 Чекурда Луиза (10) 24 4:58
8 501 Маливанчук Екатерина (10) 24 4:59

5 заезд
1 511 Вербицкая София (10) 24 3:47
2 514 Покотило Мария (10) 26 3:57
3 512 Эрдт Анна (10) 26 3:58
4 508 Онощенко Алина (10) 24 4:05
5 510 Гудыря Мария (10) 24 4:12
6 513 Малиновская Леся (10) 26 4:19
9-10 лет - мальчики
3 круга по 400 метров, 7 заездов, 60 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 522 Руль Дмитрий Артериум (9) 24 3:51
2 521 Вольнов Даниил (9) 24 4:07
3 518 Дядюк Александр (9) 20 4:24
4 528 Чмир Кирилл (9) 20 4:26
5 517 Антонюк Дмитрий (9) 20 4:49
НФ 509 Демьянова Инна (10) 24 (сошла)

2 заезд
1 525 Бутко Григорий (9) 24 3:39
2 530 Ищенко Владимир (9) 24 3:45
3 519 Рыбка Антон (9) 24 3:50
4 531 Скрыпник Артём (9) 24 3:57
5 524 Кравченко Алексей (9) 24 3:58
6 516 Щербак Артём (9) 24 4:13
7 526 Федотов Данил (9) 24 4:28
8 523 Оганджанян Антон (9) 24 4:30
9 527 Скоробагатько Дмитрий (9) 24 4:31
10 562 Тенёв Михаил (10) 24 4:32

3 заезд
1 532 Захаренко Кирилл (9) 24 3:31
2 538 Коваленко Александр (9) 24 3:32
3 539 Калита Егор (9) 24 4:01
4 544 Фёдоров Максим (9) 24 4:02
5 543 Фомичёв Андрей (9) 24 4:07
6 535 Муравьев Тимофей (9) 24 4:08
7 542 Громаковский Артём (9) 24 4:09
8 541 Юшковский Макар (9) 24 4:10
9 536 Скорик Константин (9) 24 4:12
10 540 Шинкевич Максим (9) 24 5:06

4 заезд
1 548 Крамар Дмитрий (10) 24 3:38
2 550 Максымив Алексей (10) 24 3:39
3 537 Губанов Денис (9) 24 3:40
4 549 Марченко Александр (10) 24 3:41
5 552 Авдеенко Иван (10) 24 3:56
6 546 Федусенко Фёдор (9) 24 3:55 +0:01* фс +0:03* подрез
7 545 Кияшко Олег Артериум (9) 24 4:10
8 547 Кравченко Владимир (9) 24 4:11

5 заезд
1 587 Грицай Даниил (10) 24 3:43
2 553 Негреев Михаил (10) 24 3:45
3 557 Березовский Владислав (10) 24 3:46
4 560 Деревянко Матвей (10) 24 3:47
5 558 Фалин Роман (10) 24 4:09
6 563 Бааджи Андрей (10) 24 4:10 +0:03* подрез
7 556 Масловский Михаил (10) 24 4:31
8 559 Поенко Андрей (10) 24 4:33

6 заезд
1 571 Войцович Григорий (10) 26 3:30
2 567 Тимощук Даниил (9) 26 3:36
3 572 Брязкало Михаил (10) 26 3:49
4 564 Шаповал Назар (9) 26 3:56
5 569 Зеленяк Иван (10) 26 4:02
6 566 Зелюнко Денис (9) 26 4:03
7 520 Пашковский Павел (10) 26 4:09 +0:01* фс
8 565 Демьянов Денис (9) 26 4:18
9 534 Ларионов Андрей (9) 26 4:27

7 заезд
1 577 Виниченко Евгений (10) 26 3:28
2 578 Островский Дмитрий Амигос (10) 26 3:30
3 574 Крюков Никита (10) 26 3:31
4 579 Гарцилова Ольга Артериум (10) 26 3:33
5 581 Тищенко Тимофей (10) 26 3:43
6 576 Микитюк Максим (10) 26 3:46
7 575 Крамарчук Сергей (10) 26 3:48
8 573 Алешко Андрей (10) 26 3:50
9 580 Юрчина Илья (10) 26 4:37
11-13 лет - девочки
3 круга по 650 метров, 2 заезда, 16 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 588 Головко Екатерина (11) 26 5:13
2 586 Симакова Алиса (11) 26 5:17
3 583 Лукичёва Светлана (11) 24 5:21
4 585 Жалнина Дана (11) 26 5:29
5 584 Андрияш Мария (11) 24 5:56
6 589 Боднар Марта (11) 26 6:11
НФ 590 Скоробагатько Карина (11) 26 (сошла)

2 заезд
1 593 Мохнач Марта (13) 26 4:37
2 599 Тимонтеева Маргарита (13) 26 4:55
3 598 Маковецкая Яна (13) 26 4:57
4 570 Данилкина Татьяна (13) 26 4:59
5 596 Клименко Екатерина Dream team (12) 26 5:05
6 597 Кравчук Анна (13) 26 5:16
7 595 Казакова Юлия (12) 26 5:33
8 594 Любарская Юлия (12) 26 5:39
9 590 Скоробагатько Карина (11) 26 6:02 (повторно)
11-13 лет - мальчики
3 круга по 650 метров, 4 заезда, 34 участника
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 631 Петров Михаил (12) 20 5:21
2 602 Гульчук Всеволод (11) 24 5:22
2 603 Черевко Иван (11) 24 5:22
3 601 Никитин Богдан (11) 24 5:50
4 600 Маринский Алексей (11) 24 6:09
5 605 Иванов Алексей (12) 24 6:11
6 604 Пигорев Арсений (11) 24 7:03

2 заезд
1 612 Билецкий Евгений (11) 26 4:39
2 611 Обухов Дмитрий (11) 26 5:08
3 616 Хропачёв Иван (11) 26 5:12
4 618 Братко Богдан (11) 26 5:13
5 617 Гордиенко Дмитрий Амигос (11) 26 5:17
5 608 Бурцев Василий (11) 26 5:17
6 614 Ачкасов Алексей (11) 26 5:18
7 610 Шама Максим (11) 26 5:31
8 613 Василец Данила Амигос (11) 26 5:32

3 заезд
1 622 Николаев Денис (12) 26 4:40
2 626 Зеленяк Дмитрий (12) 26 4:41
3 621 Лигер Максим (12) 26 4:45
4 624 Можеитов Иван (12) 26 4:46
5 620 Шевчук Никита (12) 26 4:55
6 623 Маливанчук Иван (12) 26 4:57
7 625 Федюченко Михаил (12) 26 5:21
8 482 Оранский Тимур 12 26 6:08
НФ 628 Калашник Артём (12) 26 (сошел)

4 заезд
1 636 Устименко Кирилл (13) 26 4:04
1 639 Федорчук Богдан (14) 26 4:17
2 515 Бегус Михаил (13) 26 4:18
2 640 Чижаковский Александр (14) 28 4:21
3 561 Сучков Никита (14) 26 4:26
3 633 Кравчук Артём (13) 26 4:29
4 634 Гаршин Владислав Амигос (13) 26 4:31
5 632 Кметь Артём (13) 26 4:37
6 628 Калашник Артём (13) 26 4:38
7 630 Харенко Владимир (13) 26 5:05
Примечание. Для гонщиков 14 лет был отдельный зачет.
Папы
Апхилл 40-50 метров, 2 заезда, 11 участников
Прихований текстпоказати
1 заезд
1 24 Гордиенко Алексей - папа Андрея, Ани 12 0:27 :crazy:
2 342 Гулеватый Тарас - папа Счастливой Юлии 26 0:36
3 405 Кияшко Руслан - папа Артура 26 0:40
4 417 Сокол Святослав - папа Юли 26 0:43
5 377 Орлов Сергей - папа Андрея и Полины 26 0:48
6 422 Цыганенко Михаил - папа Вани и Тимы 26 0:59

2 заезд - возможно была увеличена дистанция
1 406 Харин Сергей - дядя Лизы Зацепиной 26 0:49
2 638 Фёдоров Евгений - папа Максима и Михаила 26 1:02
3 450 Деревянко Марьян Михайлович - папа Вики и Матвея 26 1:05
4 617 Зеленяк Алексей - папа Вани и Димы 26 1:13
5 347 Орлов Александр - папа Клима 26 1:14

Общий зачет 8 сентября
Прихований текстпоказати
1x230 м

Беговел 3 года и младше, 8"
девочки
1 015 Гусеева Арина 2:39
2 009 Хранивская Ясна 2:55
мальчики
1 005 Шибанов Михаил 3:49

Беговел 3 года и младше, 10"
мальчики
1 025 Дитковский Егор Бровары 1:21
2 008 Кужель Сергей 2:41

Беговел 3 года и младше, 12"
девочки
1 001 Копий Ева Забирья 2:38
2 014 Пинчук Марина 3:20
мальчики
1 062 Евтушенко Святослав Симферополь 1:10
2 035 Коваленко Михаил 1:13
3 038 Пустовойт Егор Обухов 1:19
4 042 Карук Михаил 1:22
5 034 Филюк Давид 1:25
6 029 Сашенко Тарас 1:28
7 027 Басов Михаил 1:30
8 023 Ерёменко Илья 1:31
9 040 Кулабухов Егор 1:34
10 028 Сергеенко Игорь 1:38
11 041 Шустинский Вадим 1:41
12 031 Горобченко Дмитрий 1:44
13 019 Орлов Клим 1:46
14 013 Круковский Михаил 1:47
14 032 Ольховик Ярослав 1:47
15 002 Столяров Лев 1:49
16 012 Шимов Глеб 1:50
17 018 Козак Никита 1:56
18 039 Севрук Максим 2:05
19 022 Левин Орест Боярка 2:10
20 007 Король Ян 2:10 +0:03* помехи
21 006 Кулик Илья 2:19
22 016 Антонов Юрий 2:23
23 024 Гордиенко Андрей Амигос 2:58
24 004 Логин Тимофей Хуст LoginBikeTeam 2:59
25 020 Онищенко Константин 3:18
26 021 Згардан Натан 3:41
27 017 Немтинов Лука Вышгород 3:50
- 030 Макаренко Мирослав НС

3 года и младше, 8"
девочки
1 043 Кметь Мария 3:19

3 года и младше, 10"
девочки
1 045 Рыбка Софья 2:04
2 044 Сурма Мария 4:21 +0:03* протаск

3 года и младше, 12"
девочки
1 050 Писная Таисия 2:08
2 064 Забара Анастасия 2:45
2 070 Лисовская Вероника 2:45
3 049 Онуфриева Алина 2:54
4 056 Петриченко Елизавета 3:47
мальчики
1 068 Климов Николай 1:18
2 060 Латайко Арсений 1:25
3 061 Харченко Олег 1:28
4 063 Шамрай Алексей 1:30
5 057 Романенко Дмитрий 1:33 +0:03* протаск
6 052 Мойсеенко Артём 1:37
7 069 Шатин Святослав 1:43
8 010 Богай Денис 1:45
9 053 Гончаренко Назар 1:46
10 72 Бойцов Дмитрий 1:48
11 065 Смирнов Егор 1:49
12 047 Коваль Николай 2:13
13 059 Новокщенов Иван 2:26
14 058 Горобцов Александр 2:33
15 046 Марич Фёдор 2:45
16 054 Богатов Артём 2:59
17 055 Рыжков Богдан 3:13

3 года и младше, 14"
мальчики
1 073 Дремлюженко Лев Бровары 2:30

3 года и младше, 16"
девочки
1 080 Куликалова Анна 1:46
2 084 Белецкая Александра 2:10
3 048 Мордовина София 2:38
4 075 Кузнецова Маргарита 3:04
5 078 Гуменникова Дарья 3:14
6 086 Кучер Александра Артериум 3:33
7 081 Лукьянова Василиса 3:38
мальчики
1 071 Сельянов Игорь 1:05
2 079 Торубара Богдан 1:08
3 087 Колодник Никита 1:09
4 085 Копий Роберт Забирья 1:14
5 083 Костенко Артём Артериум 1:31
6 076 Сокол Игорь 1:32
7 003 Иваськив Ян 1:43
8 074 Ворушило Александр 3:12

Беговел 4 года, 12"
девочки
1 103 Романюк Татьяна 1:16
2 091 Дегтярь Ника 1:18
3 096 Лазарева София 1:47
мальчики
1 089 Пашковский Илья 1:14
2 094 Зализнюк Михаил 1:15
3 092 Родионов Николай 1:19
4 093 Гаврилей Иван 1:21
5 011 Кипчук Константин 1:46
6 095 Сандалов Тимофей 2:05

Беговел 4 года, 14"
мальчики
1 097 Гусеев Гордей 1:37

4 года, 12"
девочки
1 106 Маркотенко Анастасия 1:25
2 111 Пономаренко Анастасия 1:40
3 102 Мозоль Екатерина 1:47
4 030 Теленченко Анастасия 2:34
мальчики
1 110 Ружинский Артём 1:05
2 099 Малюженко Захар 1:12
3 104 Лысак Давид 1:13
3 109 Гаврильченко Александр 1:13
4 108 Голодник Леонид 1:19
5 100 Яворский Александр 1:27
6 098 Павловский Михаил 1:44
7 090 Романюк Тимофей 2:21

4 года, 14"
девочки
1 117 Бондаренко Маргарита 2:08
мальчики
1 118 Дебальчук Максим 0:58
2 120 Шимко Александр 1:00
3 122 Шеремет Тимур 1:11
4 114 Летун Алексей 1:17
5 119 Щулипенко Андрей 1:22
6 113 Бледный Егор 1:32
7 116 Эрдт Юрий 1:55

4 года, 16"
девочки
1 132 Егорова Анастасия 0:54
2 143 Жеребко Анна 1:00
3 151 Богданова София 1:01
4 131 Муравьева Анастасия 1:09
5 144 Грегуль Марьяна 1:28 +0:03* протаск
6 145 Серебряник Мия 1:32
6 133 Брандыбура Кристина 1:32
7 128 Виногородская Екатерина 1:49
8 125 Шкляр Мария 2:14
мальчики
1 135 Кравчук Никита 0:45
2 150 Антонов Михаил 0:46
3 148 Водопьянов Кирилл 0:48
4 141 Зинченко Арсений 0:51
5 137 Писной Илья 0:53
6 142 Костюк Клим 0:55
7 138 Романенко Никита 0:58
8 134 Шульга Богдан 1:00
8 155 Пшеничный Даниил 1:00
9 154 Молдован Николай 1:01
10 136 Гаевский Назар 1:06
11 127 Заяц Андрей 1:10
12 124 Кузьмишин Егор 1:11
13 152 Муха Юрий 1:22
14 126 Короленко Николай 1:36
15 112 Гончар Остап 2:09
16 129 Микитюк Михаил 2:12

4 года, 20"
мальчики
1 158 Кучеренко Никита 0:46

2x230 м

5 лет, 12"
девочки
1 026 Попова Юлия 4:58
мальчики
1 157 Ковтуцкий Игорь 3:33

5 лет, 14"
девочки
1 160 Цесарская Дарья 2:31
2 159 Буравлева Евгения Артериум 2:46
мальчики
1 192 Малиновский Антон 1:57
2 190 Руднев Евгений Артериум 2:24

5 лет, 16"
девочки
1 162 Ковальчук Маргарита 1:43
2 166 Щербакова Екатерина 1:45
3 177 Забара Мария 1:47
4 179 Бледная Дария 1:50
5 165 Шкаривская София 1:51
6 174 Романец София 1:52
7 176 Хоменко Анна 1:56
8 161 Федусенко Мария 1:57
8 173 Харченко Алина 1:57
9 167 Бойцова Александра 2:06
10 169 Малкова Майя 2:13
11 170 Грищенко Александра 2:16
12 171 Немтинова София Вышгород 2:31
13 175 Пасальская Влада 2:33
14 163 Приступа Валерия 3:12
15 178 Яцко София 3:13
16 164 Боженко Иванна 3:31
17 168 Довгань Алёна 3:46
мальчики
1 207 Бадеха-Корнилов Ярослав 1:35
2 215 Бойко Денис 1:36
3 226 Хальзов Илья 1:38
4 203 Борисов Александр 1:40
5 202 Ермоленко Богдан 1:41
6 198 Головко Андрей 1:42
7 216 Марич Дмитрий 1:44
8 201 Аксёнов Елисей 1:45
9 211 Стариковский Максим 1:47
10 219 Реминный Максим 1:48
11 195 Хвалеба Янислав 1:49
11 200 Присяжнюк Никита 1:49
11 220 Иванко Николай 1:49
12 212 Йовженко Егор 1:51
13 222 Волков Тимофей 1:53
14 224 Силкин Дмитрий 1:54
15 217 Сологубов Алексей 1:56
16 196 Вовченко Матвей Амигос 1:59
17 206 Сидоренко Артём 2:01
18 193 Медведенко Илья 2:03
19 209 Шамшур Дмитрий 2:04
20 197 Вовченко Глеб Амигос 2:05
21 221 Якимишен Владислав 2:06
22 208 Лигер Назарий 2:07
23 194 Капрал Никита 2:08
23 223 Дятлов Дмитрий Артериум 2:08
24 199 Юрков Игорь 2:09
25 205 Бондаренко Михаил Артериум 2:10
26 225 Ветров Ярослав 2:12
27 204 Хранивский Владислав 2:17
28 218 Ярощук Николай 2:29
29 191 Попов Тимур 2:33
30 147 Гаврилец Владимир 3:27 - 4 года
31 186 Ефремов Никита 3:34
32 213 Ступенко Михаил Амигос 4:22

5 лет, 18"
девочки
1 180 Мойсеенко Елизавета 1:50
2 181 Махловец Александра 1:51
3 184 Гарцилова Мария Артериум 2:08
мальчики
1 227 Кириенко Богдан Артериум 2:18

5 лет, 20"
девочки
1 183 Шама Зоряна 1:28
2 182 Колодник Анастасия 1:43
3 185 Попрожук Полина 1:53
4 172 Фоминых Мария Стрела 1:56
мальчики
1 236 Леськив Григорий Украинка 1:19
2 235 Торубара Дмитрий 1:24
3 229 Сёмка Артём Амигос 1:26
3 237 Кильдишев Станислав Амигос 1:26
4 243 Логин Николай Хуст LoginBikeTeam 1:27
5 232 Шевченко Максим Згуровка 1:35
6 240 Соломчук Максим 1:39
7 234 Ковтун Даниил 1:40
8 239 Сердюков Алексей 1:42
9 230 Соловьёв Антон 1:45
10 238 Фисун Михаил 1:47
11 242 Степаненко Никита 1:50
12 233 Дементьев Лев 1:52
12 241 Попрожук Глеб 1:52
13 228 Нарбут Илья 2:01

5 лет, 24"
девочки
1 187 Гетманец Мария 1:42

6 лет, 14"
мальчики
1 271 Балаценко Никита 2:30

6 лет, 16"
девочки
1 246 Моцная Анна 1:55
2 247 Лысак Агния 2:09
3 253 Остролуцкая Ангелина 2:17
мальчики
1 284 Макаренко Кирилл 1:37
2 275 Петриченко Дмитрий ВездеХод 1:38
3 280 Юрин Роман 1:44
4 276 Яворский Максим 1:45
4 282 Игнатенко Захар 1:45
5 277 Карапина Вадим Нежин 1:46
5 279 Рыбка Кирилл 1:46
6 278 Кравченко Егор 1:49
7 189 Гришин Глеб Амигос 1:53
8 281 Лисовский Артур 1:54
9 298 Белоконский Лев 1:57
10 274 Скала Эмир 2:08
10 272 Борик Александр 2:08
11 273 Пшеничный Кирилл 2:23

6 лет, 18"
девочки
1 254 Коваленко Вероника 1:43
мальчики
1 285 Дремлюженко Давид Бровары 2:14

6 лет, 20"
девочки
1 266 Коваленко Анна 1:22
2 267 Сидоренко Анна 1:24
3 256 Гордиенко Анна Амигос 1:25
4 258 Кривченко Полина 1:29
5 261 Антошина Юлия 1:30
6 264 Теряева Ольга 1:32
7 249 Гусеева Мария 1:38
8 268 Виноградова Полина Амигос 1:41
9 265 Тесленко Мария 1:43
10 270 Шаповал Анна 1:44
11 263 Романюк Ирина 1:47
12 262 Роенко Дарья 1:50
13 259 Ларионова Мария 1:53
мальчики
1 291 Щербацкий Александр 1:17
2 294 Тищук Николай 1:22
3 327 Лозовой Денис 1:23
4 295 Шаповал Адриан 1:24
5 188 Дехтяренко Глеб 1:25
5 299 Макаренко Николай 1:25
5 306 Мотузный Артём 1:25
6 320 Брык Михаил 1:26
7 311 Клименко Григорий Dream team 1:27
8 314 Сольский Северин 1:28
9 315 Грищенко Антон 1:30
10 302 Батичков Вячеслав 1:31
10 283 Сёмка Виктор Амигос 1:31
11 296 Кривченко Борис 1:32
11 156 Федорченко Тимур 1:32
12 312 Антонов Иван 1:33
13 316 Фёдоров Михаил 1:34
1 3324 Павловский Павел 1:34
14 310 Цивколюк Михаил 1:35
14 313 Микулич Олег 1:35
14 318 Гуз Андрей 1:35
15 301 Лысенко Максим 1:38
16 307 Крупский Тимофей 1:39
17 303 Говоров Антоний 1:40
18 210 Черников Олег 1:41
18 309 Ильницкий Константин 1:41
19 288 Апиянц Иван 1:42
19 292 Никитёнок Андрей 1:42
20 321 Авдеенко Дмитрий 1:43
21 297 Лагур Михаил 1:45
22 300 Петриченко Илья 1:47
22 317 Потапов Зорян 1:47
23 289 Кнопов Георгий 1:48
24 325 Битный-Шляхта Илья 1:50
25 328 Небылица Назарий 1:51
25 326 Погребной Владислав 1:51
26 287 Евстратенко Александр 1:53
27 304 Парубок Владислав 1:55
28 322 Шевчук Денис 1:56

6 лет, 24"
мальчики
1 332 Мироненко Иван 1:17
2 335 Грищенко Максим 1:23
3 331 Гаращенко Никита 1:24
4 334 Хира Андрей 1:29
5 330 Амбружевич Станислав Артериум 1:30
6 336 Лукьянов Артём 1:32
7 333 Маханёк Дмитрий 1:36
8 329 Леонтьев Алексей 1:37
Общий зачет 9 сентября
Прихований текстпоказати
2x400 м

7 лет, 16"
мальчики
1 250 Голодник Владимир 3:18

7 лет, 20"
девочки
1 392 Мирошник Дарья 2:43
2 105 Головко Анна 2:50
3 115 Тарасенко Виктория 2:51
4 393 Богатова Елена 3:02
5 067 Бобякина Дарья 3:10
6 107 Никитина Анастасия 3:13
7 036 Степаненко София 3:18
8 051 Счастливая Юлия 3:20
9 082 Школьная Тамара 3:24
10 033 Гамова Ирина 3:33
11 037 Выдыборец Дарья 3:34
12 101 Чмир Тамара 3:36
мальчики
1 286 Белоконь Данил 2:32
2 346 Клименко Иван 2:41
2 357 Горенко Антон 2:41
2 365 Садовский Глеб 2:41
3 290 Кирич Валерий 2:44
4 355 Бондарчук Даниил 2:45
5 350 Гринёв Богдан 2:46
6 293 Петрович Николай 2:49
7 255 Виниченко Алексей 2:52 - 6 лет
8 344 Луць Денис 2:53
9 338 Панасюк Егор 2:54
9 364 Кметь Дмитрий 2:54
10 348 Муха Александр 2:56
11 352 Пугач Тихон 2:59
12 358 Воронцов Александр 3:00
13 305 Онуфриенко Владислав 3:03
13 361 Згардан Давид 3:03
14 337 Ткаченко Александр 3:04
14 351 Бабенко Максим 3:04
14 359 Клименчук Евгений 3:04
14 363 Юшковский Остап 3:04
15 257 Петренко Максим 3:05 - 6 лет
15 356 Горбатенко Владислав 3:05
16 339 Николаев Игорь 3:06
17 340 Соколов Максим 3:09
17 345 Кириленко Сергей 3:09
18 354 Вовченко Данил Амигос 3:11
18 269 Танчук Виталий 3:11
19 308 Макаренко Илья Борисполь 3:12
19 323 Белоусов Иван 3:12
20 260 Любека Иван 3:13 - 6 лет
21 341 Ерёменко Даниил 3:14
22 251 Мартынов Илько Брусилов Житомирской обл. 3:17 - 6 лет
23 252 Бабанюк Владислав 3:25 - 6 лет
23 353 Терехов Максим 3:25
24 349 Иванко Михаил 3:40 +0:01* фс

7 лет, 24"
девочки
1 244 Мельник Карина Амигос 2:29 +0:01* фс
2 248 Пасальская Полина 2:39
3 139 Хропачёва Дарья 2:53
4 140 Киселёва Варвара 2:57
5 245 Крепель София 2:59
6 130 Горобцова Карина 3:02
7 153 Орлова Полина 3:05
8 149 Крамаренко Юлия 3:08
9 146 Федорчук Соломия 3:19
10 231 Юрченко Елизавета 3:46
мальчики
1 367 Герасименко Назар 2:36
2 384 Дидук Михаил 2:40
3 319 Парфентьев Никита Рыбница, Приднестровье 2:41
3 389 Пузырин Дмитрий 2:41
4 368 Лубинов Семён 2:42
5 370 Садовников Антон 2:43
6 372 Андрийченко Данила 2:46
7 371 Гончарук Тимофей 2:44 +0:03* подрез
8 366 Долинный Никита 2:49
8 391 Абдуллин Игорь 2:49
9 388 Перепелицын Артём 2:51
10 379 Салата Иван 2:55
11 386 Зелюнко Дэнниэль 2:56
12 381 Цвеленьев Григорий 2:57
13 390 Гордиенко Владислав Артериум 2:58 +0:01* фс
13 387 Мартынов Марко Брусилов Житомирской обл. 2:59
14 374 Ентц Кирилл Артериум 3:00
15 383 Микитченко Матвей 3:03
16 369 Выхор Эдуард 3:06
17 375 Махиня Игорь 3:20
18 373 Мироненко Иван 3:21
19 382 Филатов Вадим 3:22
20 385 Иванов Данила 3:28
21 380 Куцак Александр 3:30
22 360 Михайловский Михаил Стрела 3:49

8 лет, 20"
девочки
1 401 Хлыщёва Елизавета Стрела 2:42
2 394 Шевчук Карина 2:52
3 406 Битная-Шляхта София 2:53
4 398 Романенко Вероника 3:01
5 397 Загарницкая Ксения 3:03
5 400 Гуз Юлия 3:03
6 404 Пшеничная Милена 3:05
7 399 Юдчиц Александра 3:06
8 402 Щулипенко Екатерина 3:09
9 396 Подгорная Александра 3:22
10 395 Пушкарь Екатерина 3:43
11 403 Борец Милена 4:08
мальчики
1 439 Трофимов Максим 2:26
2 440 Романюк Иван 2:42
3 489 Трубий Ростислав 2:44
4 420 Моркотун Артём 2:43 +0:03* штраф
5 430 Фоминых Илья Стрела 2:47
6 432 Сиунов Александр 2:48
6 442 Горобченко Андрей 2:48
7 434 Костенко Никита 2:49
8 436 Чуйко Андрей 2:55
8 441 Шкребко Артём 2:55
9 428 Верба Владислав 2:55 +0:01* фс
9 431 Полищук Константин 2:56
10 435 Гусеев Егор 2:57
11 423 Лысак Марк 2:58
11 427 Иванюк Назар 2:58
12 424 Антошин Дмитрий 2:59
12 433 Корчинский Егор 2:59
13 88 Теленченко Алексей 3:00
14 419 Кифа Даниил 3:01
15 421 Васильев Владимир 3:04
16 426 Биц Даниил 3:07
16 425 Рогаль Антон 3:07
17 429 Богданенко Артём 3:17
18 214 Балушок Вениамин 3:25
19 437 Стадник Ярослав 3:30
20 445 Бобров Андрей 4:02

8 лет, 24"
девочки
1 416 Горностай Мария Амигос 2:23
2 411 Мнухина Марина 2:36
3 412 Юдина Ульяна Angara.in.ua 2:37
4 410 Богуш Дарья 2:38
4 415 Вишняк София 2:38
5 408 Войцович Ксения 2:57
6 407 Овчарова Александра 2:58
6 414 Ищук Марта 2:58
7 413 Париваш Шамин 3:06
8 409 Винниченко Варвара 3:14
мальчики
1 463 Войтишин Никита 2:22
2 458 Коваленко Евгений 2:26
3 461 Третяк Антон 2:28
4 454 Хатковой Иван 2:35
5 467 Кучеренко Даниил 2:37
6 464 Кияшко Артур 2:38
7 629 Кружков Максим 2:40
8 459 Кравец Михаил 2:41
9 462 Андрийчук Дмитрий 2:43
9 465 Житинский Александр 2:43
10 452 Демчишин Владислав 2:44
10 457 Прус Богдан 2:44
11 443 Барахтян Даниил 2:45
12 447 Парипса Валерий 2:47
13 606 Гришко Дмитрий 2:48
14 466 Микулич Игорь 2:52
15 469 Курган Алексей 2:53
16 446 Дорошенко Руслан 2:56
17 448 Носарь Алексей 2:57
18 460 Кияшко Святослав Артериум 2:59
19 449 Юськов Богдан 3:09
20 451 Гришин Егор 3:16 +0:01* фс
21 470 Дембик Виталий 3:23
22 453 Толок Алексей 3:28
23 444 Панченко Николай 3:52

8 лет, 26"
девочки
1 418 Шелудченко Дарина 2:37
2 417 Сокол Юлия 2:59
мальчики
1 475 Сандалов Иван Dream team 2:29
2 468 Козырев Давид 2:32
3 472 Чемериский Максим 2:37
4 474 Баранов Иван 2:43
5 473 Косачевский Андрей 2:45

3x400 м

9-10 лет, 20"
девочки
1 480 Пекур Валентина 4:16
2 483 Попова Полина 4:29
3 481 Нечваль Евгения 4:31
4 479 Шабунина Мария 4:42
5 476 Юревич Наталия 4:45
6 477 Реминная Екатерина 5:06
мальчики
1 518 Дядюк Александр 4:24
2 528 Чмир Кирилл 4:26
3 517 Антонюк Дмитрий 4:49

9-10 лет, 24"
девочки
1 511 Вербицкая София 3:47
2 488 Журавель Галина 3:50
3 486 Егорова Дарья 3:51
3 507 Шуткова Елизавета 3:51
4 502 Хиценко Анастасия 3:52
5 497 Тимонтеева Виктория 3:56
6 491 Стужук Дарина Артериум 3:58
6 506 Зацепина Елизавета 3:58
7 508 Онощенко Алина 4:05
8 504 Юдина Алёна Angara.in.ua 4:08
9 510 Гудыря Мария 4:12
10 500 Ткаченко Елизавета 4:13
11 494 Евстратенко Амина 4:19
12 492 Гудыря Анна 4:22
13 495 Николаева Илона 4:30
14 499 Любарская София 4:32
15 490 Шевченко София Згуровка 4:35
16 493 Захарина Екатерина 4:44
17 505 Комар София 4:45
18 343 Яшина Маргарита 4:47
19 484 Коваль Анастасия 4:48
19 478 Малюженко Яна 4:48
20 485 Серова Анна 4:49
21 503 Чекурда Луиза 4:58
22 501 Маливанчук Екатерина 4:59
23 487 Ткаченко Анна 5:05
24 498 Деревянко Виктория 5:18
- 509 Демьянова Инна НФ
мальчики
1 532 Захаренко Кирилл 3:31
2 538 Коваленко Александр 3:32
3 548 Крамар Дмитрий 3:38
4 525 Бутко Григорий 3:39
4 550 Максымив Алексей 3:39
5 537 Губанов Денис 3:40
6 549 Марченко Александр 3:41
7 587 Грицай Даниил 3:43
8 530 Ищенко Владимир 3:45
8 553 Негреев Михаил 3:45
9 557 Березовский Владислав 3:46
10 560 Деревянко Матвей 3:47
11 519 Рыбка Антон 3:50
12 522 Руль Дмитрий Артериум 3:51
13 552 Авдеенко Иван 3:56
14 531 Скрыпник Артём 3:57
15 524 Кравченко Алексей 3:58
16 546 Федусенко Фёдор 3:55 +0:01* фс +0:03* подрез
17 539 Калита Егор 4:01
18 544 Фёдоров Максим 4:02
19 521 Вольнов Даниил 4:07
19 543 Фомичёв Андрей 4:07
20 535 Муравьев Тимофей 4:08
21 542 Громаковский Артём 4:09
21 558 Фалин Роман 4:09
22 541 Юшковский Макар 4:10
22 545 Кияшко Олег Артериум 4:10
23 547 Кравченко Владимир 4:11
24 536 Скорик Константин 4:12
25 563 Бааджи Андрей 4:10 +0:03* подрез
25 516 Щербак Артём 4:13
26 526 Федотов Данил 4:28
27 523 Оганджанян Антон 4:30
28 527 Скоробагатько Дмитрий 4:31
28 556 Масловский Михаил 4:31
29 562 Тенёв Михаил 4:32
30 559 Поенко Андрей 4:33
31 540 Шинкевич Максим 5:06

9-10 лет, 26"
девочки
1 579 Гарцилова Ольга Артериум 3:33
2 514 Покотило Мария 3:57
3 512 Эрдт Анна 3:58
4 513 Малиновская Леся 4:19
мальчики
1 577 Виниченко Евгений 3:28
2 571 Войцович Григорий 3:30
2 578 Островский Дмитрий Амигос 3:30
3 574 Крюков Никита 3:31
4 567 Тимощук Даниил 3:36
5 581 Тищенко Тимофей 3:43
6 576 Микитюк Максим 3:46
7 575 Крамарчук Сергей 3:48
8 572 Брязкало Михаил 3:49
9 573 Алешко Андрей 3:50
10 564 Шаповал Назар 3:56
11 569 Зеленяк Иван 4:02
12 566 Зелюнко Денис 4:03
13 520 Пашковский Павел 4:09 +0:01* фс
14 565 Демьянов Денис 4:18
15 534 Ларионов Андрей 4:27
16 580 Юрчина Илья 4:37

2x650 м

11-13 лет, 20"
мальчики
1 631 Петров Михаил 5:21

11-13 лет, 24"
девочки
1 583 Лукичёва Светлана 5:21
2 584 Андрияш Мария 5:56
мальчики
1 602 Гульчук Всеволод 5:22
1 603 Черевко Иван 5:22
2 601 Никитин Богдан 5:50
3 600 Маринский Алексей 6:09
4 605 Иванов Алексей 6:11
5 604 Пигорев Арсений 7:03

11-13 лет, 26"
девочки
1 593 Мохнач Марта 4:37
2 599 Тимонтеева Маргарита 4:55
3 598 Маковецкая Яна 4:57
4 570 Данилкина Татьяна 4:59
5 596 Клименко Екатерина Dream team 5:05
6 588 Головко Екатерина 5:13
7 597 Кравчук Анна 5:16
8 586 Симакова Алиса 5:17
9 585 Жалнина Дана 5:29
10 595 Казакова Юлия 5:33
11 594 Любарская Юлия 5:39
12 590 Скоробагатько Карина 6:02
13 589 Боднар Марта 6:11
мальчики
1 636 Устименко Кирилл 4:04
2 515 Бегус Михаил 4:18
3 633 Кравчук Артём 4:29
4 634 Гаршин Владислав Амигос 4:31
5 632 Кметь Артём 4:37
6 628 Калашник Артём 4:38
7 612 Билецкий Евгений 4:39
8 622 Николаев Денис 4:40
9 626 Зеленяк Дмитрий 4:41
10 621 Лигер Максим 4:45
11 624 Можеитов Иван 4:46
12 620 Шевчук Никита 4:55
13 623 Маливанчук Иван 4:57
14 630 Харенко Владимир 5:05
15 611 Обухов Дмитрий 5:08
16 616 Хропачёв Иван 5:12
17 618 Братко Богдан 5:13
18 617 Гордиенко Дмитрий Амигос 5:17
18 608 Бурцев Василий 5:17
19 614 Ачкасов Алексей 5:18
20 625 Федюченко Михаил 5:21
21 610 Шама Максим 5:31
22 613 Василец Данила Амигос 5:32
23 482 Оранский Тимур 6:08

14 лет, 26"
мальчики
1 639 Федорчук Богдан 4:17
2 640 Чижаковский Александр 4:21
3 561 Сучков Никита 4:26

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 20.9.12 10:11

Гонка на выбывание (спринт, дрег-рейсинг) в рамках Одиннадцатой детской велогонки "Мы - чемпионы!" следующая
8 сентября 2012 года в гонке приняли участие 36 юных гонщиков, из них 2 не участвовавших в кольцевой гонке.
Соревнования длились с 11:00 до 18:00. Разыграли призы в 26 парных заездах.

9 сентября 2012 года в гонке приняли участие 32 юных гонщика, из них 1 не участвовавший в кольцевой гонке.
Соревнования длились с 11:00 до 18:00. Разыграли призы в 26 парных заездах.

Судья Илья Ilyich Кулинич, помощник судьи Строкач Юлия, регистрация Татьяна Романенко.

Результаты
8 сентября 2012 года
Прихований текстпоказати
Первая цифра - № заезда. Этап I - парные заезды, следующие этапы турниров II, III. Звездочкой (*) обозначен победитель заезда. Нет звездочки - нет данных в протоколе. Одинаковое количество звездочек - финишировали одновременно.

1 I 62 Евтушенко Святослав Симферополь 3 12
1 I * 103 Романюк Татьяна 4 12
2 I 334 Бабыч Тарас 4 12
2 I * 122 Шеремет Тимур 4 14
3 I * 111 Пономаренко Анастасия 4 12
3 I 117 Бондаренко Маргарита 4 14
4 I 118 Дебальчук Максим 4 14
4 I * 136 Гаевский Назар 4 16
5 I 71 Сельянов Игорь 3 16
5 I * 142 Костюк Клим 4 16
6 I 191 Попов Тимур 5 16
6 I * 152 Муха Юрий 4 16
7 II ** 122 Шеремет Тимур 4 14
7 II 111 Пономаренко Анастасия 4 12
8 II ** 142 Костюк Клим 4 16
8 II 152 Муха Юрий 4 16
9 I * 35 Коваленко Михаил 3 12
9 I 62 Евтушенко Святослав Симферополь 3 12
10 I 84 Белецкая Александра 3 16
10 I * 162 Ковальчук Маргарита 5 16
11 I 154 Молдован Николай 4 16
11 I * 199 Юрков Игорь 5 16
12 I * 203 Борисов Александр 5 16
12 I 212 Йовженко Егор 5 16
13 I 224 Силкин Дмитрий 5 16
13 I 201 Аксёнов Елисей 5 16
13 I * 229 Сёмка Артём Амигос 5 20
14 II 162 Ковальчук Маргарита 5 16
14 II ** 199 Юрков Игорь 5 16
15 II 203 Борисов Александр 5 16
15 II ** 229 Сёмка Артём Амигос 5 20
16 III *** 229 Сёмка Артём Амигос 5 20
16 III 199 Юрков Игорь 5 16
17 I * 256 Гордиенко Анна Амигос 6 20
17 I 265 Тесленко Мария 6 20
18 I * 268 Виноградова Полина Амигос 6 20
18 I 263 Романюк Ирина 6 20
19 I * 237 Кильдишев Станислав Амигос 5 20
19 I 404 Тесленко Никита 6 20
20 II ** 268 Виноградова Полина Амигос 6 20
20 II ** 256 Гордиенко Анна Амигос 6 20
21 I 266 Коваленко Анна 6 20
21 I 256 Гордиенко Анна Амигос 6 20
22 I 287 Евстратенко Александр 6 20
22 I 237 Кильдишев Станислав Амигос 5 20
23 I 267 Сидоренко Анна 6 20
23 I * 311 Клименко Григорий Dream team 6 20
24 I * 299 Макаренко Николай 6 20
24 I 306 Мотузный Артём 6 20
25-26 II-III *** 311 Клименко Григорий Dream team 6 20
25-26 II-III *** 299 Макаренко Николай 6 20
25-26 II-III ** 283 Сёмка Виктор Амигос 6 20
нд 294 Тищук Николай 6 20
нд 291 Щербацкий Александр 6 20

Иллюстрация к некоторым заездам-турнирам, красным - номер заезда Вместо ? читать Костюк Клим
2012 осень Дрег результаты_n.JPG
2012 осень Дрег результаты_n.JPG (49.88 Кіб) Переглянуто 23633 разів
Результаты
9 сентября 2012 года
Прихований текстпоказати
Первая цифра - № заезда. Этап I - парные заезды, следующие этапы турниров II, III. Звездочкой (*) обозначен победитель заезда. Нет звездочки - нет данных в протоколе. Одинаковое количество звездочек - финишировали одновременно.

1 I * 153 Орлова Полина 7 24
1 I 248 Пасальская Полина 7 24
2 I 388 Перепелицын Артём 7 24
2 I * 368 Лубинов Семён 7 24
3 I 384 Дидук Михаил 7 24
3 I * 368 Топчий Артём 7 24
4 I * 364 Кметь Дмитрий 7 20
4 I 361 Згардан Давид 7 20
5 I 449 Юськов Богдан 8 24
5 I * 389 Пузырин Дмитрий 7 24
6 II ** 368 Лубинов Семён 7 24
6 II 153 Орлова Полина 7 24
7 II ** 389 Пузырин Дмитрий 7 24
7 II 368 Топчий Артём 7 24
8 III 368 Лубинов Семён 7 24
8 III *** 389 Пузырин Дмитрий 7 24
9 I 51 Счастливая Юлия 7 20
9 I * 445 Бобров Андрей 8 20
10 II ** 445 Бобров Андрей 8 20
10 II 364 Кметь Дмитрий 7 20
11 I 352 Пугач Тихон 7 20
11 I * 442 Горобченко Андрей 8 20
12 I 353 Терехов Максим 7 20
12 I * 416 Горностай Мария Амигос 8 24
13 I * 458 Коваленко Евгений 8 24
13 I 447 Парипса Валерий 8 24
14 I * 473 Косачевский Андрей 8 26
14 I 521 Вольнов Даниил 9 24
15 II 442 Горобченко Андрей 8 20
15 II ** 416 Горностай Мария Амигос 8 24
16 II ** 458 Коваленко Евгений 8 24
16 II 473 Косачевский Андрей 8 26
17 I 343 Яшина Маргарита 9 24
17 I * 494 Евстратенко Амина 9 24
18 I 440 Романюк Иван 8 20
18 I * 483 Попова Полина 9 20
19 II ** 483 Попова Полина 9 20
19 II 494 Евстратенко Амина 9 24
20 I 563 Бааджи Андрей 10 24
20 I * 537 Губанов Денис 9 24
21 I 518 Дядюк Александр 9 20
21 I * 535 Муравьев Тимофей 9 24
22 I 565 Демьянов Денис 9 26
22 I * 560 Деревянко Матвей 10 24
23 I * 544 Фёдоров Максим 9 24
23 I 522 Руль Дмитрий Артериум 9 24
24 II ** 537 Губанов Денис 9 24
24 II 560 Деревянко Матвей 10 24
25 II ** 535 Муравьев Тимофей 9 24
25 II 544 Фёдоров Максим 9 24
26 III *** 535 Муравьев Тимофей 9 24
26 III *** 537 Губанов Денис 9 24
нд 88 Теленченко Алексей 8 20
нд 476 Юревич Наталия 9 20
нд 564 Шаповал Назар 9 26

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 22.5.13 23:26

Двенадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая

18 мая 2013 года в гонке приняли участие 336 юных гонщиков
Соревнования длились с 10:50 до 18:40. Разыграли 41 комплект медалей в 40 заездах.

19 мая 2013 года в гонке приняли участие 359 юных гонщиков, 11 мам.
Соревнования длились с 10:30 до 18:40. Разыграли 43 комплектов медалей в 43 заездах.

Оба дня проводились парные заезды детской гонки на выбывание, гда активно участвовали гонщики основной гонки.

Подробности :kolobok:

Зарегистрировано всего 982 участников (в т.ч. без предварительной регистрации 24), отказ 45, неявка 242 (в т.ч. предупредили заранее и в день гонки 193 :Rose: ). Неявка общая 25%, снижена за счет предупреждений об отказе до 5%. Явка без предварительной регистрации 2,5%.

Вышли на старт кольцевой гонки 695 юных гонщиков,
- в т.ч. 219 новичков,
- в т.ч. 205 девочек и 490 мальчиков,
- в т.ч. 336 в субботу 18 мая и 359 в воскресенье 19 мая.
Самые массовые категории "9-10 лет" - 127 участников и "5 лет" - 101 участник.
Самый младший участник - 1 год 10 мес, самый старший - 13 лет.
2 участника не стартовали. 20 участников стартовали дважды.

Города и поселки (кроме Киева):
Борисполь (7), Боярка (2), Бровары (5), Вишневое (1), Вышгород (2), Гореничи (1), Горенка (2), Горловка Луганской (2), Гостомель (1), Житомир (1), Забирья (2), Згуровка (2), Ирпень (1), Колонщина (1), Коцюбинское (1), Лисовичи (1), Нежин Черниговской (4), Носовка Черниговской (1), Обухов (2), Пролиски (1), Украинка (3), Чабаны (1), Чайки (3)

Команды:
Angara.in.ua (2), Dream team (7), Shatin Cycling Team (3), Амигос (14), Артериум (21), Барсы (7), Витоки (2), Молния (13), Пираты (2), Порцелян (10), Соколята (4), Стрела (4), Чайка (3)

Командный зачет
2013 весна Медальный зачет.JPG
2013 весна Медальный зачет.JPG (25.65 Кіб) Переглянуто 21696 разів
Вышли на старт 11 мам (1 заезд).
2013 весна Диаграмма.GIF
2013 весна Диаграмма.GIF (7.5 Кіб) Переглянуто 21696 разів
Рекорди трас

Результати
18 травня 2013 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).

Біговел 3 роки
1 круг по 230 метрів, 7 заїздів, 65 учасників, старти 11:00...12:10
Прихований текстпоказати
1 заїзд - діти до 3-х років
1 011 Гончаренко Анастасія (2.6) 12 1:52
2 005 Коломієць Євгенія (2.2) 8 2:19
3 002 Коваленко Платон (1.11) 12 2:31
4 012 Навроцький Іван (2.6) 12 2:39
5 007 Маркотенко Денис (2.3) 8 2:42
6 008 Копій Єва Забір'я (2.3) 12 2:51
7 001 Кулікалова Єкатерина (1.10) 10 3:44
8 006 Шатiн Влас Shatin Cycling Team (2.3) 12 3:45
НС 003 Ніколенко Анастасія (1.11) 12 (не стартувала)

2 заїзд - діти до 3-х років
1 017 Толкун Єгор (2.11) 10 1:25
2 004 Плескун Кирил (2.11) 10 1:35
3 014 Шибанов Михайло (2.11) 8 1:36
4 015 Перегуда Мар'яна (2.11) 8 1:45
5 016 Шувалова Мар'я (2.7) 10 2:41
6 013 Трофимець Євгенія (2.6) 12 2:48 +0:03* протаск
7 020 Капрал Єгор (2.7) 12 2:54
8 019 Петрович Анастасія (2.7) 12 3:58
НФ 018 Руденко Олександр (2.11) 10 (не фінішував)

3 заїзд - діти до 3-х років
1 029 Кулик Ілля (2.11) 12 1:26
2 026 Кондратенко Денис (2.10) 12 1:33
3 028 Моргун Ілля Dream team (2.11) 12 1:34
4 022 Столяров Лев (2.9) 12 1:37
5 023 Швидкий Тимур (2.9) 12 1:47
6 009 Куц Максим (2.5) 12 3:41
7 027 Вакулiн Євген Shatin Cycling Team (2.10) 12 4:24
НФ 021 Сорокін Костянтин (2.8 ) 12 (не фінішував)
НФ 024 Вергун Андрій (2.9) 12 (не фінішував)

4 заїзд
1 034 Дитковський Єгор Бровари (3) 10 1:19
2 038 Іванов Лука (3) 12 1:31
3 036 Литвин Ілля (3) 12 1:34
4 039 Юдін Артьом (3) 12 1:41
5 031 Толкун Єва (2.11) 10 1:43
6 033 Сіунова Єлизавета (3) 10 1:46
7 032 Гусєєва Арина (3) 8 1:47
8 030 Коваль Марія (2.11) 12 2:04
9 024 Вергун Андрій (2.9) 12 2:05 (повторно)
10 035 Гарцилова Анастасія Артеріум (3) 12 2:22

5 заїзд
1 050 Галатін-Павловський Олексій (3) 12 1:20
2 040 Шимов Гліб (3) 12 1:22
2 042 Максименко Даніїл (3) 12 1:22
3 043 Ареф'єв Михайло (3) 12 1:31
4 047 Круковський Михайло Волшебная Полянка (3) 12 1:38
5 049 Антонов Юрій (3) 12 1:39
6 045 Коротков-Калітенко Ніколай (3) 12 1:46
7 046 Пінчук Марина (3) 12 1:22
8 018 Руденко Олександр (2.11) 10 2:11 (повторно)
НФ 021 Сорокін Костянтин (2.8 ) 12 (не фінішував) (повторно)

6 заїзд
1 056 Шаповал Тимофій (3) 12 1:14
2 060 Петрук Тихон Обухів (3) 12 1:16
3 061 Пантелейчук Марк Житомир (3) 12 1:20
4 057 Єрьоменко Ілля (3) 12 1:22
5 059 Басов Михайло (3) 12 1:23
6 058 Дінець Ілля (3) 12 1:24
7 048 Матлак Владислав Артеріум (3) 12 1:25
8 054 Розумяк Нікіта (3) 12 1:26
9 025 Балашкевич Данііл (3) 12 1:41
10 053 Онищенко Костянтин (3) 12 1:44
11 052 Орлов Клим (3) 12 1:45

7 заїзд
1 062 Сашенко Тарас Проліски (3) 12 1:13
2 063 Висоцький Леонід (3) 12 1:25
3 064 Висоцька Олена (3) 12 1:29
4 065 Лисенко Марія (3) 12 1:41
5 041 Попович Артем (2.5) 12 1:45
6 037 Лепеха Назар (2.5) 12 1:58
7 055 Олійник Анастасія (3) 12 1:59
8 010 Рябенко Єлизавета (2.1) 10 2:00
9 066 Балицька Катерина (3) 14 2:08
НС 051 Немтінов Лука Вишгород (3) 12 (не стартував)
3 роки
1 круг по 230 метрів, 4 заїзда, 31 учасник, старти 12:15...13:00
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 075 Мойсеєнко Артем 3 12 1:04
2 073 Гордієнко Андрій Амігос 3 12 1:54
3 074 Самедінов Селім Порцелян 3 12 1:53 +0:03* протаск
4 070 Онуфрієва Аліна 3 12 1:54 +0:03* протаск
5 069 Макейчик Марія 3 12 1:58 +0:03* протаск
5 076 Рижков Богдан 3 12 2:02
6 071 Присяжнюк Дарія 3 12 2:20
7 068 Брик Григорій 2.7 12 3:26

2 заїзд
1 081 Кіпчук Костянтин 3 16 1:28
2 079 Гуров Артур Порцелян 3 12 1:53
3 072 Марич Федір 3 12 1:57
4 084 Коваль Микола 3 16 2:05
5 080 Мельник Дмитро 3 16 2:20
6 044 Гусєва Вікторія 3 16 2:30
7 082 Ворушило Олександр Чайка 3 16 2:31
8 078 Нестерук Назар Чайки Чайка 3 14 3:09

3 заїзд, старт 12:40
1 092 Гончаренко Назар 3 16 1:22
2 090 Сокол Ігор 3 16 1:24
3 087 Грипас Анастасія Гостомель 3 16 1:57
4 086 Кудряшова Катерина Чайки Чайка 3 16 2:02
5 121 Артеменко Тимур 3 16 2:10
6 085 Мордовіна Софія 3 16 2:24
7 089 Кузнєцова Маргарита 3 16 2:27
8 091 Заіка Максиміліан 3 16 2:52

4 заїзд
1 077 Іваськів Ян 3 16 1:26
2 096 Новокщенов Іван 3 18 1:31
3 097 Квітченко Іван 3 16 1:29 +0:03* протаск
4 067 Горобченко Дмитро Бориспіль 3 16 1:41
5 095 Сурма Марія 3 16 2:06
6 093 Долинна Аліса 3 16 3:40
7 088 Полонська Анна 3 16 3:54

**) виправлено штраф відповідно з Правилами(3 сек замість 1 сек), номери 74, 70, 69, 97 в підсумковому протоколі змінили свої позиції в порівнянні з порядком нагородження
Біговел 4 роки
1 круг по 230 метрів, 1 заїзд, 12 учасників, старти 13:00..13:15
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 103 Коваленко Міхаіл 4 12 1:01
2 104 Пашковський Ілля 4 12 1:04
3 106 Карук Михайло 4 12 1:12
4 101 Пустовойт Єгор Обухів 4 12 1:13
4 094 Родіонов Микола 4 12 1:13
5 098 Піддубна Ярина 4 10 1:15
1 108 Іванов-Малявін Сергій 5 12 1:22
2 109 Лазарєва Софія 5 14 1:29
6 123 Фетисенко Вікторія 4 10 1:30
3 105 Лобачов Матвій 5 12 2:12
7 099 Кулабухов Єгор 4 12 2:27
8 100 Романюк Тетяна 4 12 3:25

**) окремий залік для дітей старших 4-х років
4 роки
1 круг по 230 метрів, 6 заїздів, 52 учасника, старти 13:15...14:10
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 112 Пурхало Марк 4 12 1:07
2 110 Латайко Арсеній 4 12 1:08
3 120 Романюк Тимофій 4 12 1:12
4 116 Лещенко Єгор 4 12 1:13
5 114 Шатiн Святослав Shatin Cycling Team 4 12 1:31
6 111 Рибка Софія 4 12 1:34
7 115 Лісовська Вероніка 4 12 1:41
8 119 Теленченко Анастасія 4 12 2:11

2 заїзд
1 117 Пурхало Кирилл 4 12 1:01
2 128 Торубара Богдан 4 16 1:03
3 122 Смирнов Єгор 4 14 1:04
4 127 Бердило Марк 4 16 1:05
5 125 Блєдний Єгор 4 14 1:08
6 118 Малюженко Захар 4 14 1:10
7 126 Гусєєв Гордій 4 14 1:18
8 083 Шабанов Тимофій Амігос 3 16 2:13

3 заїзд
1 102 Орищук Єгор 4 16 1:00
2 134 Білецький Іван 4 16 1:02
3 131 Барабанов Валерій 4 16 1:20
4 136 Дремлюженко Лев Бровари 4 16 1:23
5 133 Шевченко Артем 4 16 1:24
6 160 Богай Денис 4 12 1:28
7 130 Андрющенко Єлизавета Порцелян 4 16 1:46
8 135 Лук'янова Васіліса 4 16 2:32

4 заїзд, старт 14:00
1 137 Клімов Микола 4 16 0:51
1 143 Бірюк Дмитро 4 16 0:51
2 141 Копій Роберт Забір'я 4 16 1:03
3 140 Білецька Олександра 4 16 1:14
4 144 Шевчук Микита Пірати 4 16 1:34
5 107 Снєжко Антон 4 16 1:38
6 138 Севрук Максім 4 16 1:56
7 142 Кучер Олександра Артеріум 4 16 2:13

5 заїзд
1 150 Кузьмишин Єгор 4 16 0:54
2 149 Павловський Михайло 4 16 0:55
3 156 Рижов Максим 4 16 1:58
4 152 Яворський Олександр 4 16 2:00
5 124 Плескун Анастасія 4 16 2:02
6 145 Іванов Марк 4 16 2:03
7 113 Давидченко Алiна 4 16 2:20
8 153 Летун Олексій 4 16 2:22
9 147 Єжов Іван 4 16 2:23
10 155 Довженко Максим 4 16 2:27

6 заїзд
1 162 Рябов Степан 4 16 0:49
2 164 Муравйова Анастасія Барси 4 16 0:58
3 146 Колодник Нікіта 4 16 0:59
4 159 Заяць Андрій 4 16 1:01
5 154 Короленко Микола 4 16 1:09
6 158 Шилова Юлія 4 16 1:10
7 157 Шевчук Софія Пірати 4 16 1:26
8 151 Шкляр Марія 4 16 1:37
9 161 Микитюк Михайло 4 16 1:43
10 165 Гурчанова Єлизавета Порцелян 4 18 1:59
5 років - дівчата
2 круги по 230 метрів, 2 заїзда, 17 учасниць, старти 14:50...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 176 Щербакова Єкатерина 5 16 1:37
2 177 Малкова Майя 5 16 1:42
3 175 Шкарівська Софія 5 16 1:43
4 173 Швець Надія 5 16 1:59
5 169 Савенчук Дар'я 5 16 2:05
6 174 Перегуда Ярослава 5 16 2:16
7 170 Маркотенко Анастасія 5 16 2:21
8 167 Буравльова Євгенія Артеріум 5 14 2:24
9 168 Брандибура Христина 5 16 2:27
10 166 Бондаренко Маргарита 5 14 4:13

2 заїзд
1 181 Шекера Ганна Молнія 5 20 1:30
2 182 Федусенко Марія 5 20 1:32
3 183 Ковальчук Маргарита 5 20 1:39
4 178 Чепьолкіна Вероніка Dream team 5 20 1:42
5 179 Єгорова Анастасія 5 20 1:53
6 180 Пономаренко Анастасія 5 20 1:55
7 132 Бєльска Зоя 5 18 4:35
5 років - хлопці
2 круги по 230 метрів, 7 заїздів, 55 учасників, старти 14:20...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 190 Шевчук Степан 5 16 1:46
2 187 Руднєв Євгеній Артеріум 5 14 2:04
3 191 Мазуренко Олександр 5 16 2:05
4 186 Дида Ігор 5 14 2:21
5 172 Лисак Давид 5 12 2:23
6 184 Гаврильченко Олександр 5 12 2:25
7 139 Уліда Михайло 4 16 2:56
8 163 Юрченко Данило 4 16 3:13

2 заїзд
1 196 Зінченко Арсеній 5 16 1:51
2 192 Шульга Богдан 5 16 1:52
3 193 Гаєвський Назар 5 16 1:53
4 200 Брушко Нікіта 5 16 1:56
5 185 Дубовий Іван 5 12 2:01
6 198 Алєксєєв Андрій Колонщина 5 16 2:11
7 199 Голоднік Леонід 5 16 2:13
8 148 Хилько Богдан 5 16 2:18
9 197 Бабич Тарас 5 16 3:19

3 заїзд, старт 15:45
1 208 Ковальов Марк Чайки 5 16 1:29
2 207 Медведенко Ілля 5 16 1:31
3 129 Семенов Володимир 5 16 1:43
4 201 Шевчук Данило 5 16 1:49
5 206 Овчаренко Денис 5 16 1:55
6 205 Пшеничний Даніїл 5 16 2:02
7 203 Гаврилець Володимир 5 16 2:39
8 188 Китайчук Олександр 5 16 2:49
НФ 204 Муха Юрій 5 16 (не фінішував)

4 заїзд
1 212 Присяжнюк Нікіта 5 16 1:37
2 211 Головко Андрiй Барси 5 16 1:38
3 216 Аксьонов Єлісей 5 16 1:36 +0:03* подрез
4 214 Синельніков Ілля 5 16 1:59
5 213 Юрков Ігор 5 16 2:01
6 210 Вовченко Гліб Амігос 5 16 2:12
7 204 Муха Юрій 5 16 2:14 (повторно)
8 194 Марченко Мирослав 5 16 2:15

5 заїзд, старт 16:05
1 218 Кравчук Нікіта 5 20 1:29
2 222 Курбашнов Арсеній 5 20 1:32
3 219 Гуслистий Назар 5 20 1:39
4 220 Дебальчук Максим 5 20 1:40
5 223 Щуліпенко Андрій 5 20 1:44
6 225 Водоп'янов Кіріл 5 20 1:49
7 209 Вовченко Матвій Амігос 5 16 2:12
8 221 Соломаха Олексій 5 20 3:04

6 заїзд
1 228 Михальчук Олександр Стріла 5 20 1:29
2 227 Антонов Михайло 5 20 1:31
3 231 Капрал Нiкiта 5 20 1:35
4 224 Баров Микита Молнія 5 20 1:36
5 230 Іонов Антон 5 20 1:37
6 229 Шеремет Тимур 5 20 2:02
НФ 226 Кучеренко Нікіта 5 20 (не фінішував)

7 заїзд, старт 16:20
1 226 Кучеренко Нікіта 5 20 1:25 (повторно)
2 233 Сьомка Артем Амігос 5 20 1:26
3 234 Соловйов Антон 5 20 1:28
4 237 Костюк Клим 5 24 1:29
5 215 Чумак Дмитро 5 20 1:35
6 235 Малиновський Антон Амігос 5 20 1:44
7 171 Семенов Олексій 5 16 1:55
8 232 Нарбут Ілля 5 20 1:56
6 років - дівчата
2 круги по 230 метрів, 3 заїзда, 23 учасниці, старти 16:40...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 246 Блєдна Дарія 6 16 1:39
2 244 Терещенко Віра 6 16 1:40
3 247 Махловець Олександра 6 18 1:41
4 241 Лузакова Анастасія 6 16 1:48
5 243 Романець Софія 6 16 1:50
6 236 Лук'янець Анастасія Соколята 5 16 1:55
7 239 Немтінова Софія Вишгород 6 16 2:06
8 238 Мінтянська Катерина 6 16 2:25

2 заїзд
1 257 Гордієнко Анна Амігос 6 20 1:27
2 248 Коваленко Вероніка Боярка 6 18 1:31
3 250 Колодник Анастасія 6 20 1:33
4 256 Гетманець Марія 6 20 1:35
5 255 Попрожук Поліна 6 20 1:39
6 254 Матвієнко Зоя 6 20 1:41
7 249 Грищенко Олександра 6 20 1:48
8 252 Пасальська Влада 6 20 1:49

3 заїзд
1 260 Кривченко Поліна 6 20 1:29
2 259 Мухина Ліна 6 20 1:30
3 264 Кравченко Ніна 6 24 1:31
4 263 Шевченко Марія 6 24 1:35
4 261 Мойсеєнко Єлизавета 6 24 1:35
5 258 Ластовка Євгенія 6 20 1:36
6 262 Кодунова Катерина 6 24 1:56
6 років - хлопці
2 круги по 230 метрів, 10 заїздів, 80 учасників, старти 17:20...18:40
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 266 Борисов Олександр 6 16 1:33
2 269 Лігер Назарий 6 16 1:35
3 265 Ермоленко Богдан Українка 6 16 1:40
4 267 Бондаренко Михайло Артеріум 6 16 1:55
5 270 Шамшур Дмитро 6 16 1:56
6 268 Сидоренко Артем 6 16 2:00
7 195 Чабала Леонід 6 16 2:19
8 283 Соломаха Данііл 5 16 2:20

2 заїзд
1 275 Марич Дмитро 6 16 1:33
2 271 Старіковський Максим 6 16 1:36
3 274 Лузаков Даніїл 6 16 1:38
4 273 Эслім Карім 6 16 1:39
5 277 Сологубов Олексій 6 16 1:42
6 272 Йовженко Єгор 6 16 1:43
7 278 Якимишен Владислав 6 16 1:44
8 276 Сисоєнко Григорій 6 16 2:38

3 заїзд
1 286 Романчук Дмитро 6 16 1:34
2 298 Онопрієнко Дмитро 6 16 1:43
3 242 Василєв Нікіта 6 16 1:45
4 280 Сілкін Дмитро 6 16 1:47
5 279 Дятлов Дмитро Артеріум 6 16 1:51
6 281 Демчук Станіслав 6 16 1:56
7 282 Борік Олександр 6 16 1:57
8 287 Леонович Богдан 6 16 2:05

4 заїзд
1 292 Бадеха-Корнілов Ярослав 6 20 1:30
2 291 Шевченко Максим Згурівка 6 20 1:31
3 294 Ковтун Данііл 6 20 1:32
4 288 Немченко Марк 6 20 1:33
5 251 Шама Зоряна 6 20 1:37 (дівчина)
6 290 Куц Андрій 6 20 1:38
7 217 Мельник Артем 5 20 2:21
8 289 Попов Тимур 6 20 2:37

5 заїзд
1 245 Новицький Олесь 6 20 1:16
2 300 Леськів Григорій Українка 6 20 1:17
3 303 Ремінний Максим 6 20 1:20
4 296 Торубара Дмитро 6 20 1:22
5 299 Бойко Денис 6 20 1:26
6 295 Поліщук Артем Соколята 6 20 1:34
7 301 Альбiнський Володимер 6 20 1:43
8 297 Добровольський Данило 6 20 1:45

6 заїзд
1 302 Кільдишев Станіслав Амігос 6 20 1:23
2 310 Слiпець Андрiй Порцелян 6 20 1:28
3 305 Новiков Микита Ірпінь 6 20 1:32
4 306 Фисун Михайло Українка 6 20 1:33
5 304 Іванко Микола 6 20 1:36
6 307 Волков Тимофій 6 20 1:38
7 311 Чуб Володимир Порцелян 6 20 1:41
8 309 Алимарданов Рахим Порцелян 6 20 1:45

7 заїзд
1 316 Антоненко Роман Горлівка 6 20 1:25
2 312 Хоменко Сергій 6 20 1:30
3 319 Хальзов Iлля 6 20 1:32
4 313 Шевчук Тарас 6 20 1:36
5 318 Крушельницький Кирил 6 20 1:39
6 317 Степаненко Микита 6 20 1:40
7 315 Попрожук Гліб 6 20 1:42
НФ 314 Соломчук Максим 6 20 не фінішував

8 заїзд
1 320 Євстратенко Олександр 6 20 1:20
2 321 Богданов Леонід 6 20 1:28
3 314 Соломчук Максим 6 20 1:34
4 322 Балаценко Никита 6 20 1:47
5 202 Апіянц Іван 6 20 1:50
6 253 Дрига Дар'я 6 20 1:54
7 324 Великодний Олександр 6 20 2:04
НФ 323 Щербацький Олександр 6 20 не фінішував

9 заїзд
1 323 Щербацький Олександр 6 20 1:16
2 330 Шаповал Адріан 6 20 1:22
3 325 Тищук Микола 6 20 1:23
4 326 Міняев Георгій Молнія 6 20 1:24
5 331 Кривченко Борис 6 20 1:25
6 329 Яворський Максим 6 20 1:30
7 327 Волянський Дмитро 6 20 1:31
8 328 Соколов Артем 6 20 1:32
9 332 Дремлюженко Давид Бровари 6 20 1:51

10 заїзд, 18:30
1 339 Скала Емір 6 24 1:20
2 340 Петриченко Дмитро 6 24 1:21
3 341 Гаращенко Микита 6 24 1:25
4 337 Пузирін Олександр 6 24 1:27
5 336 Левік Михайло 6 24 1:28
6 334 Кошик Тимур 6 24 1:29
7 335 Кучугура Данило 6 24 1:35
8 240 Ружинський Артем 5+ 24 1:39
9 338 Вєтров Ярослав 6 24 1:44
19 травня 2013 року

Для учасників що стартують самостійно фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування інших учасників +0:03 (3 сек).

7 років - дівчата
2 круги по 400 метрів, 3 заїзда, 23 учасниці, старти 10:40...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 349 Карпач Аксенiя 7 20 3:27
2 345 Лесечко Катерина 7 16 3:28
3 350 Романюк Ірина 7 20 3:29
4 343 Лисак Агнія 7 16 3:47
5 344 Савенчук Марія 7 16 4:03
6 347 Філатова Анастасія 6+ 20 4:55
7 342 Руденко Марія 7 16 5:08
НФ 346 Гонтарик Поліна Бровари 6+ 18 не фінішувала

2 заїзд
1 354 Сидоренко Анна Вишневое, Киевской 7 20 2:29
2 353 Коваленко Анна 7 20 2:51
3 351 Теряєва Ольга 7 20 2:54
4 348 Моцна Анна 7 20 3:12
5 355 Степаненко Софія 7 20 3:13
6 352 Гусєєва Марія 7 20 3:15
7 357 Видиборець Дар'я 7 20 3:22
8 356 Тихоненко Євгенія Ніжин 7 20 3:57

3 заїзд
1 363 Горобцова Карина 7 24 2:44
2 361 Петрушенко Богдана 7 20 3:00
3 284 Васильєва Олександра 7 24 3:01
4 359 Бобякіна Дар'я 7 20 3:02
5 358 Щаслива Юлія 7 20 3:04
6 360 Школьна Тамара 7 20 3:16
7 346 Гонтарик Поліна Бровари 6+ 18 4:20 (повторно)
НФ 362 Шаповал Анна 7 24 не фінішувала
7 років - хлопці
2 круги по 400 метрів, 8 заїздів, 72 учасника, старти 11:10...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 371 Лещенко Кирил 7 20 2:26
2 370 Редчук Ростислав 7 20 2:48
3 293 Батічков В'ячеслав 7 20 2:58
4 373 Говоров Антоній 7 20 3:00
5 365 Косюк Артем 7 16 3:26
6 368 Максименко Семен 7 20 3:27
7 366 Хоха Ростислав 7 16 3:28
8 369 Дудченко Володимир Ніжин 7 20 4:33
НФ 367 Потапов Нікіта 7 20 не фінішував

2 заїзд
1 285 Китайчук Іван 7 20 2:42
2 379 Антонов Іван 7 20 2:47
3 380 Грищенко Антон 7 20 2:51
4 378 Клименко Григорій Dream team 7 20 2:53
5 367 Потапов Нікіта 7 20 2:54
6 376 Стасюк Євгеній 7 20 2:56
7 377 Ільницький Костянтин 7 20 3:10
8 375 Крупський Тимофій 7 20 3:26
9 374 Парубок Владислав 7 20 3:40

3 заїзд, старт 11:30
1 391 Лозовий Денис 7 20 2:40
2 383 Авдєєнко Дмитро 7 20 2:41
3 382 Брик Михайло 7 20 2:44
4 387 Петренко Максим 7 20 2:45
5 372 Єрмаков Дмитро 7 20 2:50
6 384 Павловський Павло 7 20 2:50:30
7 386 Бітний-Шляхта Ілля 7 20 2:52
8 388 Погребний Владислав 7 20 3:38
9 390 Сьомка Віктор Амігос 7 20 3:46

4 заїзд
1 424 Чикіта Родіон Горлівка 7 20 2:39
2 394 Красножон Олексiй 7 20 2:39:30
3 397 Горний Вадим 7 20 2:40:30
4 400 Петрович Нiколай 7 20 2:41
5 393 Буняк Михаїл 7 20 2:55
6 396 Шкарупілий Орест 7 20 2:56
7 398 Чепілко Федір 7 20 2:57
8 395 Любека Iван 7 20 3:08
9 392 Федорченко Тимур 7 20 3:09

5 заїзд
1 407 Луць Денис 7 20 2:41
2 403 Голоднік Володимир 7 20 2:51
3 404 Панасюк Єгор 7 20 2:52
4 405 Поліщук Ярослав Соколята 7 20 2:52:30
5 401 Макаренко Ілля Бориспіль 7 20 2:53
6 406 Білецький Дмитро 7 20 2:55
7 408 Крупенькін Дмитро Чабани 7 20 3:13
8 402 Войтко Вадим 7 20 3:14
9 421 Гуз Андрій 7 20 3:35
10 308 Носков Іван 7 20 5:13

6 заїзд, старт 12:00
1 410 Макаренко Микола 7 24 2:35
2 381 Горкун Олександр 7 20 2:37
3 333 Яшин Платон Витоки 7 24 2:38
4 414 Мироненко Іван 7 24 2:44
5 409 Чернявський Артем Порцелян 7 24 2:52
6 415 Корнейчук Максим 7 24 2:55
7 411 Ігнатенко Віктор 7 24 2:56
8 413 Карапина Вадим Ніжин 7 24 3:06
9 416 Рибка Кирило 7 24 3:16
10 464 Москаленко Дмитро 6 16 3:30

7 заїзд
1 426 Макаренко Кирило 7 24 2:32
2 424 Чикіта Родіон Горлівка 7 24 2:38
3 425 Грищенко Максим 7 24 2:42
4 422 Хіра Андрій 7 24 2:42:30
5 418 Юрін Роман 7 24 2:46
6 420 Федоров Михайло 7 24 2:50
7 417 Щербак Ярослав 7 24 2:51
8 419 Партишев Олександр Артеріум 7 24 2:51:30
9 423 Лісовський Артур 7 24 2:53
10 427 Лук'янов Артем 7 24 2:54

8 заїзд
1 435 Васильєв Єгор Молнія 7 24 2:21
2 432 Обіход Лев Молнія 7 24 2:26
3 431 Онуфрієнко Владислав 7 24 2:28
4 436 Кириленко Сергiй 7 24 2:50
5 434 Шаріпов Микола Ніжин 7 24 2:51
6 430 Долинний Микита 7 24 3:02
7 429 Пігуляк Антон 7 24 3:03
НФ 433 Лубінов Семен 7 24 не фінішував
8 років - дівчата
2 круги по 400 метрів, 2 заїзда, 25 учасниць, старти 12:40...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 439 Головко Анна Барси 8 20 2:41
2 441 Тарасенко Викторія 8 20 2:42
3 444 Шевченко Вероніка Амігос 8 20 2:43
4 437 Балицька Анна 8 20 2:46
5 442 Чепьолкіна Аліса Dream team 8 20 2:47
6 440 Нікітіна Анастасія 8 20 2:57
7 443 Пушкар Катерина 8 20 3:16
8 438 Сергачова Анастасія 8 20 3:55

2 заїзд
1 450 Мельник Каріна Амігос 8 24 2:22
2 453 Пасальська Поліна 8 24 2:23
3 446 Хропачова Дар'я 8 24 2:31
4 445 Терещенко Валерія 8 24 2:42
5 452 Олійник Олександра 8 24 2:43
6 449 Орлова Поліна 8 24 2:44
7 675 Дейнега Кристіна 8 24 2:48
8 447 Кисельова Варвара 8 24 2:49
9 451 Крепель Софія 8 24 2:50

3 заїзд
1 454 Квіташ Вероніка Молнія 8 24 2:24
2 460 Шевчук Каріна 8 26 2:27
3 456 Войцович Ксенія 8 24 2:45
4 457 Ільченко Олександра 8 24 2:48
5 385 Гедз Валерія 8 24 2:53
6 455 Овчарова Олександра 8 24 2:53:30
7 428 Азарова Катерина 8 26 3:07
8 458 Короткова-Калітенко Дар'я 8 24 3:32
8 років - хлопці
2 круги по 400 метрів, 9 заїздів, 65 учасників, старти 13:00...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 461 Клименко Іван Молнія 8 20 2:35
2 462 Муха Олександр 8 20 2:38
3 467 Черняк Назар 8 20 2:48
4 463 Бондарук Борис 8 20 2:49
5 466 Єременко Данило 8 20 2:50
6 364 Фабуляк Дмитро 8 20 2:56
7 465 Торлін Гордій 8 20 2:58
8 399 Чигрин Артем 8 20 3:17

2 заїзд
1 470 Згардан Давид 8 20 2:30
2 473 Садовський Гліб 8 20 2:33
3 468 Бондарчук Даніїл 8 20 2:39
4 469 Воронцов Олександр 8 20 2:46
5 474 Шапіро Дмитро 8 20 3:02
НФ 471 Кметь Дмитро 8 20 не фінішував

3 заїзд
1 475 Моркотун Артем 8 20 2:29
2 477 Левченко Іван Артеріум 8 20 2:48
3 459 Токарев Михайло 8 20 2:49
3 479 Антошин Дмитро 8 20 2:49
4 480 Рогаль Антон 8 20 2:50
5 471 Кметь Дмитро 8 20 2:51 (повторно)
6 476 Васильєв Володимир 8 20 2:59
НФ 478 Лисак Марк 8 20 не фінішував
НФ 481 Біц Данііл 8 20 не фінішував

4 заїзд, старт 13:30
1 496 Пугач Тихон 8 24 2:30
2 483 Гриньов Богдан 8 24 2:35
3 490 Андрійченко Данило 8 24 2:36
4 492 Борін Андрій 8 24 2:42
5 489 Дудка Олександр 8 24 3:31
6 491 Махиня Ігор 8 24 3:32
НФ 482 Шекера Артем Молнія 8 24 не фінішував
НФ 487 Садовніков Антон 8 24 не фінішував
НФ 488 Тетеря Георгій 8 24 не фінішував

5 заїзд, старт 13:50
1 498 Салата Іван 8 24 2:29
2 497 Тєрєхов Максим 8 24 2:30
3 499 Куцак Олександр 8 24 2:44
4 494 Морозов Нікіта 8 24 2:47
5 495 Тарасенко Богдан 8 24 2:53
6 389 Малько Іван 8 24 2:54
7 501 Філатов Вадим 8 24 2:56
8 500 Цвєлєньєв Григорій 8 24 2:57
9 481 Біц Данііл 8 20 3:12 (повторно)

6 заїзд
1 506 Клименчук Євген 8 24 2:33
2 504 Микитченко Матвій 8 24 2:36
3 487 Садовніков Антон 8 24 2:36:30 (повторно)
4 502 Куліда Артур 8 24 2:37
5 503 Горенко Антон 8 24 2:38
6 448 Демченко Ярослав 8 26 2:44
7 505 Іванов Данило 8 24 3:00

7 заїзд
1 510 Пузирін Дмитро 8 24 2:19
2 512 Абдуллін Ігор 8 24 2:20
3 484 Пустовойт Андрій 8 24 2:22
4 482 Шекера Артем Молнія 8 24 2:29 (повторно)
5 507 Зелюнко Денниель 8 24 2:37
6 508 Перепелицин Артем 8 24 2:39
7 511 Поліщук Дмитро Гореничі Соколята 8 24 2:54

8 заїзд, старт 14:15
1 521 Іванюк Назар 8 24 2:28
2 515 Панченко Микола 8 24 2:35
3 517 Соловей Іван 8 24 2:44
4 472 Корнієнко Андрій 8 24 2:53
5 516 Дорошенко Руслан 8 24 2:55
6 488 Тетеря Георгій 8 24 2:59 (повторно)
7 519 Костянов Павло 8 24 3:00
8 520 Сагадєєв Дмитро 8 24 3:32

9 заїзд
1 518 Михальчук Олексій Стріла 8 26 2:26
2 412 Романенко Євгеній 8 26 2:28
3 525 Цибулько Денис 8 26 2:33
4 524 Цибулько Артем 8 26 2:34
5 520 Сагадєєв Дмитро 8 24 2:39 (повторно)
6 523 Гринь Іван 8 26 2:40
7 522 Северинчик Олександр 8 26 2:48
8 527 Ружин Дмитро 8 26 2:54
Мами
2 круги по 400 метрів, 1 заїзд, 11 учасниць, старт 14:40
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 240 Горностай Марина - мама Маші 26 2:15
2 390 Ільченко Оксана - мама Маші та Саші 26 2:21
3 231 Шибанова Мар'яна - мама Михайла 26 2:22
4 251 Ставицька Ірина - мама Саші 26 2:25
5 262 Горобченко Ірина - мама Діми та Андрія 26 2:27
6 357 Зеленяк Олена - мама Діми та Вані 26 2:30
7 219 Галатова Ірина - мама Соловйова Антона 26 2:35
8 270 Горна Марина - мама Вадима 26 2:44
9 356 Антонова Ірина - мама Вані та Юри 26 2:46
10 230 Яригіна Олена - мама Бітних-Шляхт Софії та Іллі 26 2:47
11 263 Марюк Оксана - мама Каті 26 3:00
9-10 років - дівчата
3 круги по 400 метрів, 6 заїздів, 52 учасниці, старти 15:10...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 533 Ремінна Катерина 9 20 4:08
2 529 Гуз Юлія 9 20 4:13
3 535 Попова Поліна 10 20 4:18
4 530 Хлищова Єлизавета Стріла 9 20 4:19
5 531 Щуліпенко Катерина 9 20 4:33
6 532 Юревич Наталія 9 20 4:34
7 528 Міщенко Марія 7+ 20 4:43 2 кола 3:08

2 заїзд
1 544 Горностай Марія Амігос 9 24 3:23
2 538 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 9 24 3:30
3 537 Мнухіна Марина 9 24 3:53
4 542 Давиденко Марина 9 24 3:54
5 547 Сєрова Анна Бориспіль 9 24 3:59
6 543 Бітна-Шляхта Софія 9 24 4:07
7 541 Моргун Влада Dream team 9 24 4:08
8 539 Борець Мілена 9 24 4:16
9 546 Коваль Анастасія 9 24 4:25
НФ 540 Іщук Марта 9 24 не фінішувала

3 заїзд
1 553 Стужук Дарина Артеріум 9 24 3:37
2 548 Єгорова Дар'я 9 24 3:43
3 550 Святненко Дарія 9 24 3:59
4 555 Гудиря Анна Бориспіль 10 24 4:11
5 558 Євстратенко Аміна 10 24 4:22
6 554 Степанян Анастасія 9 24 4:22:30
7 551 Шевченко Софія Згурівка 9 24 4:23
8 557 Білик Поліна Порцелян 10 24 4:24
9 552 Яшина Маргарита Витоки 9 24 4:33
НФ 549 Журавель Галина 9 24 не фінішувала
НФ 493 Малько Ксенія 10 24 не фінішувала

4 заїзд
1 568 Шуткова Єлизавета Жорнівка 10 24 3:42
2 560 Тімонтєєва Вікторія 10 24 3:45
3 559 Нечваль Євгенія 10 24 3:58
4 562 Ткаченко Єлизавета 10 24 4:03
5 567 Зацепіна Єлизавета 10 24 4:03:30
6 565 Юдіна Альона Angara.in.ua 10 24 4:04
7 509 Дубовенко Юліана Артеріум 10 24 4:10
8 561 Ільченко Марія 10 24 4:13
9 486 Марюк Катерина 10 24 4:25
10 564 Чекурда Луїза 10 24 4:31
НФ 566 Комар Софія 10 24 не фінішувала

5 заїзд
1 549 Журавель Галина 9 24 3:37 (повторно)
2 493 Малько Ксенія 10 24 4:02 (повторно)
3 572 Шелудченко Даріна 9 26 4:03
4 566 Комар Софія 10 24 4:04 (повторно)
5 569 Матвієнко Анна 9 26 4:20
6 545 Соломаха Софія 9 26 4:28
7 570 Тур Вероника 9 26 4:28:30
8 571 Пшенична Мілена 9 26 4:29

6 заїзд
1 573 Вишняк Софія Молнія 9 26 3:28
2 574 Ладиченко Олександра 9 26 3:45
3 536 Борисенко Анна 10 24 3:58
4 575 Степанян Поліна 9 26 3:59
5 576 Пекур Валентина 10 26 4:01
6 579 Косточкіна Марія 10 24 4:05
7 578 Любарська Софія 10 26 4:06
8 577 Дерев'янко Вікторія Горенка 10 26 4:48
9-10 років - хлопці
3 круги по 400 метрів, 9 заїздів, 75 учасників, старти 16:20...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 585 Романюк Іван 9 20 3:53
2 582 Костенко Микита Порцелян 9 20 3:54
3 587 Аксьонов Данило 9 20 3:57
4 581 Сіунов Олександр 9 20 3:59
5 584 Стадник Ярослав 9 20 4:14
6 586 Теленченко Олексій 9 20 4:34
7 580 Гонтарик Георгій Бровари 9 20 4:43
8 583 Чуйко Андрій 9 20 4:57
НФ 588 Шахрай Дмитро 9 20 не фінішував

2 заїзд
1 611 Вольнов Данііл Бориспіль 9 20 4:04
2 589 Дядюк Олександр Барси 9 20 4:06
3 691 Третяченко Андрій Артеріум 9 20 4:07
4 600 Прибінський Антон 9 20 4:09
5 625 Грищенко Роман 10 20 4:14
6 592 Фоміних Ілля Лісовичи Стріла 9 20 4:22
НФ 556 Ткаченко Артур 10 20 не фінішував

3 заїзд
1 599 Коваленко Євген 9 24 3:25
2 596 Марусенко Тимофій 9 24 3:30
3 601 Кравець Михайло 9 24 3:49
4 594 Іщук Юрій 9 24 3:53
5 595 Корчинський Єгор 9 24 3:56
6 603 Кияшко Святослав Артеріум 9 24 3:59
7 598 Прус Богдан 9 24 4:00
8 597 Гусєєв Єгор 9 24 4:28
9 602 Балушок Веніамін 9 24 4:30
10 591 Ломпас Данило 9 24 4:56

4 заїзд
1 605 Войтішин Микита 9 24 3:34
2 612 Залізнюк Федір Боярка 9 24 3:35
3 608 Кучеренко Данііл 9 24 3:35:30
4 613 Шульгин Микита 9 24 3:37
5 609 Добровольський Дмитро 9 24 3:59
6 604 Петренко Олександр 9 24 4:01
7 606 Кияшко Артур 9 24 4:02
8 534 Ільйов Дмитро 9 24 4:10
9 607 Науменко Сергій Артеріум 9 24 4:12
10 556 Ткаченко Артур 10 20 4:40 +0:01* фс (повторно)

5 заїзд
1 622 Коваленко Олександр 10 24 3:33
2 621 Муравйов Тимофій Барси 10 24 3:43
3 619 Іщенко Володимир 10 24 3:44
4 616 Бутко Григорій 9 24 3:45
5 614 Клепацький Олег 9 24 3:59
6 563 Щербак Артем 10 24 4:03
7 620 Лесін Микола 10 24 4:15
8 618 Романенко Олесь 10 24 5:16
НФ 615 Кравченко Олексій 9 24 не фінішував

6 заїзд
1 629 Крамар Дмитро 10 24 3:29
2 628 Федусенко Федір 10 24 3:37
3 630 Марченко Олександр 10 24 3:40
4 624 Фомічов Андрій 10 24 3:42
5 626 Федоров Максим 10 24 3:50
6 627 Кияшко Олег Артеріум 10 24 3:58
7 623 Громаковський Артем 10 24 4:01

7 заїзд
1 485 Федяков Сергій 10 24 3:26
2 632 Авдєєнко Іван 10 24 3:27
3 633 Негрєєв Михайло 10 24 3:28
4 513 Руль Дмитро Коцюбинське Артеріум 9 24 3:38
5 615 Кравченко Олексій 9 24 3:44 (повторно)
6 635 Болконський Кіріл 9 24 4:08
7 593 Нікітин Костянтин 9 24 4:20

8 заїзд
1 636 Третяк Антон 9 26 3:20
2 643 Шаповал Назар 9 26 3:29
3 634 Чемериський Максим 9 26 3:30
4 640 Сандалов Іван Dream team 9 26 3:39
5 638 Шкребко Артем 9 26 3:48
6 642 Бердило Владислав 9 26 3:56
7 639 Горобченко Андрій Бориспіль 9 26 4:16
8 590 Бурляй Данііл Артеріум 9 26 4:17
9 641 Нагієв Ігор Артеріум 9 26 5:08

9 заїзд
1 644 Захаренко Кирил Молнія 10 26 3:07
2 648 Зелюнко Денис 10 26 3:40
3 649 Тимощук Даниїл 10 26 3:42
4 647 Рибка Антон 10 26 3:46
5 610 Косачевський Андрій 9 26 3:48
6 646 Буланов Матвій 10 26 4:16
7 645 Дем’янов Денис 10 26 4:21
8 650 Зеленяк Іван 10 26 4:23
НФ 526 Четверик Євгеній 9 26 не фінішував
11-13 років - дівчата
3 круги по 650 метрів, 2 заїзда, 15 учасниць, старти 18:10...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 657 Гарцилова Ольга Артеріум 11 26 4:39
2 660 Сімакова Аліса Молнія 11 26 4:48
3 651 Вербицька Софія Барси 10 24 5:12
4 658 Медведенко Валерія Носівка 11 26 5:28
5 655 Гудиря Марія Бориспіль 11 24 5:29
6 661 Бєляєва Анастасія 12 24 5:47
7 653 Онощенко Аліна 11 24 5:52
8 662 Балушок Дарина 12 24 6:36

2 заїзд
1 665 Головко Катерина Барси 12 26 4:34
2 654 Андріяш Марія 12 26 4:39
3 663 Лукічова Світлана 12 26 4:55
4 666 Боднар Марта 12 26 4:56
5 668 Сабліна Валерія 12 26 5:00
6 670 Клименко Катерина Dream team 13 26 5:04
7 669 Казакова Юлія 12 26 5:17
11-13 років - хлопці
3 круги по 650 метрів, 3 заїзда, 32 учасника, старти 18:25...
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 679 Крюков Нікіта 11 26 4:40
2 676 Святненко Нікіта 12 24 4:49
3 677 Войцович Григорій 11 26 4:56
4 671 Іванов Олександр 11 20 4:58
5 682 Островський Дмитро Амігос 11 26 4:59
6 678 Брязкало Михайло Молнія 11 26 5:08
7 681 Микитюк Максим 11 26 5:15
8 631 Ільченко Владислав 11 24 5:33
9 674 Бааджи Андрій 11 24 6:00
10 680 Крамарчук Сергій 11 26 6:21

2 заїзд
1 689 Білецький Євгеній 11 26 4:30
2 688 Обухов Дмитро Молнія 11 26 4:30:30
3 693 Братко Богдан 12 26 4:44
3 695 Черевко Іван 12 26 4:44
4 692 Гордієнко Дмитро Амігос 12 26 4:47
5 694 Гульчук Всеволод 12 26 4:52
6 684 Березовський Владислав 11 26 5:03
7 683 Тищенко Тимофій 11 26 5:07
8 685 Дерев'янко Матвій Горенка 11 26 5:13
9 686 Науменко Олександр Артеріум 11 26 5:22
10 690 Ачкасов Олексій 12 26 5:23

3 заїзд
1 699 Ніколаєв Денис 13 26 4:26 +0:01* подрез
1 700 Зеленяк Дмитро 13 26 4:27
2 514 Дубовенко Лев Артеріум 13 26 4:27:30
3 697 Палець Антон 13 26 4:28
4 701 Макаренко Гліб 13 26 4:29
5 637 Онищенко Микола 13 26 4:44
6 702 Кулик Нікіта 13 26 5:01
7 698 Лігер Максим 13 26 5:09
8 656 Волошин Денис 12 26 5:12
9 652 Мельников Ілля 12 26 5:39
10 617 Шиманський Владислав 13 26 6:48

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 1.6.13 08:55

Двенадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" - общий зачет. следующая

Загальний залік 18 травня
Прихований текстпоказати
1x230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
дівчата
1 015 Перегуда Мар'яна 1:45
2 032 Гусєєва Арина 1:47
3 005 Коломієць Євгенія 2:19
хлопці
1 014 Шибанов Михайло 1:36
2 007 Маркотенко Денис 2:42

Біговел 3 роки та молодше, 10"
дівчата
1 031 Толкун Єва 1:43
2 033 Сіунова Єлизавета 1:46
3 010 Рябенко Єлизавета 2:00
4 016 Шувалова Мар'я 2:41
5 001 Кулікалова Єкатерина 3:44
хлопці
1 034 Дитковський Єгор Бровари 1:19
2 017 Толкун Єгор 1:25
3 004 Плескун Кирил 1:35
4 018 Руденко Олександр 2:11

Біговел 3 роки та молодше, 12"
дівчата
1 064 Висоцька Олена 1:29
2 065 Лисенко Марія 1:41
3 011 Гончаренко Анастасія 1:52
4 046 Пінчук Марина 1:55
5 055 Олійник Анастасія 1:59
6 030 Коваль Марія 2:04
7 035 Гарцилова Анастасія Артеріум 2:22
8 013 Трофимець Євгенія 2:48 +0:03* протаск
8 008 Копій Єва Забір'я 2:51
9 019 Петрович Анастасія 3:58
хлопці
1 062 Сашенко Тарас Проліски 1:13
2 056 Шаповал Тимофій 1:14
3 060 Петрук Тихон Обухів 1:16
4 050 Галатін-Павловський Олексій 1:20
4 061 Пантелейчук Марк Житомир 1:20
5 040 Шимов Гліб 1:22
5 042 Максименко Даніїл 1:22
5 057 Єрьоменко Ілля 1:22
6 059 Басов Михайло 1:23
7 058 Дінець Ілля 1:24
8 048 Матлак Владислав Артеріум 1:25
8 063 Висоцький Леонід 1:25
9 029 Кулик Ілля 1:26
9 054 Розумяк Нікіта 1:26
10 038 Іванов Лука 1:31
10 043 Ареф'єв Михайло 1:31
11 026 Кондратенко Денис 1:33
12 028 Моргун Ілля Dream team 1:34
12 036 Литвин Ілля 1:34
13 022 Столяров Лев 1:37
14 047 Круковський Михайло Волшебная Полянка 1:38
15 049 Антонов Юрій 1:39
16 039 Юдін Артьом 1:41
16 025 Балашкевич Данііл 1:41
17 053 Онищенко Костянтин 1:44
18 041 Попович Артем 1:45
18 052 Орлов Клим 1:45
19 045 Коротков-Калітенко Ніколай 1:46
20 023 Швидкий Тимур 1:47
21 037 Лепеха Назар 1:58
22 024 Вергун Андрій 2:05
23 002 Коваленко Платон 2:31
24 012 Навроцький Іван 2:39
25 020 Капрал Єгор 2:54
26 009 Куц Максим 3:41
27 006 Шатiн Влас Shatin Cycling Team 3:45
28 027 Вакулiн Євген Shatin Cycling Team 4:24

Біговел 3 роки та молодше, 14"
дівчата
1 066 Балицька Катерина 2:08

3 роки та молодше, 12"
дівчата
1 070 Онуфрієва Аліна 1:54 +0:03* протаск
2 069 Макейчик Марія 1:58 +0:03* протаск
3 071 Присяжнюк Дарія 2:20
хлопці
1 075 Мойсеєнко Артем 1:04
2 079 Гуров Артур Порцелян 1:53
3 073 Гордієнко Андрій Амігос 1:54
4 074 Самедінов Селім Порцелян 1:53 +0:03* протаск
5 072 Марич Федір 1:57
6 076 Рижков Богдан 2:02
7 068 Брик Григорій 3:26

3 роки та молодше, 14"
хлопці
1 078 Нестерук Назар Чайки Чайка 3:09

3 роки та молодше, 16"
дівчата
1 087 Грипас Анастасія Гостомель 1:57
2 086 Кудряшова Катерина Чайки Чайка 2:02
3 095 Сурма Марія 2:06
4 085 Мордовіна Софія 2:24
5 089 Кузнєцова Маргарита 2:27
6 044 Гусєва Вікторія 2:30
7 093 Долинна Аліса 3:40
8 088 Полонська Анна 3:54
хлопці
1 092 Гончаренко Назар 1:22
2 090 Сокол Ігор 1:24
3 077 Іваськів Ян 1:26
4 081 Кіпчук Костянтин 1:28
5 097 Квітченко Іван 1:29 +0:03* протаск
6 067 Горобченко Дмитро Бориспіль 1:41
7 084 Коваль Микола 2:05
8 121 Артеменко Тимур 2:10
9 083 Шабанов Тимофій Амігос 2:13
10 080 Мельник Дмитро 2:20
11 082 Ворушило Олександр Чайка 2:31
12 091 Заіка Максиміліан 2:52

3 роки та молодше, 18"
1 096 Новокщенов Іван 1:31

Біговел 4 роки, 10"
дівчата
1 098 Піддубна Ярина 1:15
2 123 Фетисенко Вікторія 1:30

Біговел 4 роки, 12"
дівчата
1 100 Романюк Тетяна 3:25
хлопці
1 103 Коваленко Міхаіл 1:01
2 104 Пашковський Ілля 1:04
3 106 Карук Михайло 1:12
4 101 Пустовойт Єгор Обухів 1:13
5 094 Родіонов Микола 1:13
6 099 Кулабухов Єгор 2:27

Біговел 5 років, 12"
хлопці
1 108 Іванов-Малявін Сергій 1:22
2 105 Лобачов Матвій 2:12

Біговел 5 років, 14"
дівчата
1 109 Лазарєва Софія 1:29

4 роки, 12"
дівчата
1 111 Рибка Софія 1:34
2 115 Лісовська Вероніка 1:41
3 119 Теленченко Анастасія 2:11
хлопці
1 117 Пурхало Кирилл 1:01
2 112 Пурхало Марк 1:07
3 110 Латайко Арсеній 1:08
4 120 Романюк Тимофій 1:12
5 116 Лещенко Єгор 1:13
6 160 Богай Денис 1:28
7 114 Шатiн Святослав Shatin Cycling Team 1:31

4 роки, 14"
хлопці
1 122 Смирнов Єгор 1:04
2 125 Блєдний Єгор 1:08
3 118 Малюженко Захар 1:10
4 126 Гусєєв Гордій 1:18

4 роки, 16"
дівчата
1 164 Муравйова Анастасія Барси 0:58
2 158 Шилова Юлія 1:10
3 140 Білецька Олександра 1:14
4 157 Шевчук Софія Пірати 1:26
5 151 Шкляр Марія 1:37
6 130 Андрющенко Єлизавета Порцелян 1:46
7 124 Плескун Анастасія 2:02
8 142 Кучер Олександра Артеріум 2:13
9 113 Давидченко Алiна 2:20
10 135 Лук'янова Васіліса 2:32
хлопці
1 162 Рябов Степан 0:49
2 137 Клімов Микола 0:51
2 143 Бірюк Дмитро 0:51
3 150 Кузьмишин Єгор 0:54
4 149 Павловський Михайло 0:55
5 146 Колодник Нікіта 0:59
6 102 Орищук Єгор 1:00
7 159 Заяць Андрій 1:01
8 134 Білецький Іван 1:02
9 128 Торубара Богдан 1:03
9 141 Копій Роберт Забір'я 1:03
10 127 Бердило Марк 1:05
11 154 Короленко Микола 1:09
12 131 Барабанов Валерій 1:20
13 136 Дремлюженко Лев Бровари 1:23
14 133 Шевченко Артем 1:24
15 144 Шевчук Микита Пірати 1:34
16 107 Снєжко Антон 1:38
17 161 Микитюк Михайло 1:43
18 138 Севрук Максім 1:56
19 156 Рижов Максим 1:58
20 152 Яворський Олександр 2:00
21 145 Іванов Марк 2:03
22 153 Летун Олексій 2:22
23 147 Єжов Іван 2:23
24 155 Довженко Максим 2:27
25 139 Уліда Михайло 2:56
26 163 Юрченко Данило 3:13

4 роки, 18"
дівчата
1 165 Гурчанова Єлизавета Порцелян 1:59

2x230 м

5 років, 12"
хлопці
1 185 Дубовий Іван 2:01
2 172 Лисак Давид 2:23
3 184 Гаврильченко Олександр 2:25

5 років, 14"
дівчата
1 167 Буравльова Євгенія Артеріум 2:24
2 166 Бондаренко Маргарита 4:13
хлопці
1 187 Руднєв Євгеній Артеріум 2:04
2 186 Дида Ігор 2:21

5 років, 16"
дівчата
1 176 Щербакова Єкатерина 1:37
2 177 Малкова Майя 1:42
3 175 Шкарівська Софія 1:43
4 236 Лук'янець Анастасія Соколята 1:55
5 173 Швець Надія 1:59
6 169 Савенчук Дар'я 2:05
7 174 Перегуда Ярослава 2:16
8 170 Маркотенко Анастасія 2:21
9 168 Брандибура Христина 2:27
хлопці
1 208 Ковальов Марк Чайки 1:29
2 207 Медведенко Ілля 1:31
3 212 Присяжнюк Нікіта 1:37
4 211 Головко Андрiй Барси 1:38
5 216 Аксьонов Єлісей 1:36 +0:03* подріз
6 129 Семенов Володимир 1:43
7 190 Шевчук Степан 1:46
8 201 Шевчук Данило 1:49
9 196 Зінченко Арсеній 1:51
10 192 Шульга Богдан 1:52
11 193 Гаєвський Назар 1:53
12 206 Овчаренко Денис 1:55
12 171 Семенов Олексій 1:55
13 200 Брушко Нікіта 1:56
14 214 Синельніков Ілля 1:59
15 213 Юрков Ігор 2:01
16 205 Пшеничний Даніїл 2:02
17 191 Мазуренко Олександр 2:05
18 198 Алєксєєв Андрій Колонщина 2:11
19 210 Вовченко Гліб Амігос 2:12
19 209 Вовченко Матвій Амігос 2:12
20 199 Голоднік Леонід 2:13
21 204 Муха Юрій 2:14
22 194 Марченко Мирослав 2:15
23 148 Хилько Богдан 2:18
24 283 Соломаха Данііл 2:20
25 203 Гаврилець Володимир 2:39
26 188 Китайчук Олександр 2:49
27 197 Бабич Тарас 3:19

5 років, 18"
дівчата
1 132 Бєльска Зоя 4:35

5 років, 20"
дівчата
1 181 Шекера Ганна Молнія 1:30
2 182 Федусенко Марія 1:32
3 183 Ковальчук Маргарита 1:39
4 178 Чепьолкіна Вероніка Dream team 1:42
5 179 Єгорова Анастасія 1:53
6 180 Пономаренко Анастасія 1:55
хлопці
1 226 Кучеренко Нікіта 1:25
2 233 Сьомка Артем Амігос 1:26
3 234 Соловйов Антон 1:28
4 218 Кравчук Нікіта 1:29
4 228 Михальчук Олександр Стріла 1:29
5 227 Антонов Михайло 1:31
6 222 Курбашнов Арсеній 1:32
7 231 Капрал Нiкiта 1:35
7 215 Чумак Дмитро 1:35
8 224 Баров Микита Молнія 1:36
9 230 Іонов Антон 1:37
10 219 Гуслистий Назар 1:39
11 220 Дебальчук Максим 1:40
12 223 Щуліпенко Андрій 1:44
12 235 Малиновський Антон Амігос 1:44
13 225 Водоп'янов Кіріл 1:49
14 232 Нарбут Ілля 1:56
15 229 Шеремет Тимур 2:02
16 217 Мельник Артем 2:21
17 221 Соломаха Олексій 3:04

5 років, 24"
хлопці
1 237 Костюк Клим 1:29

6 років, 16"
дівчата
1 246 Блєдна Дарія 1:39
2 244 Терещенко Віра 1:40
3 241 Лузакова Анастасія 1:48
4 243 Романець Софія 1:50
5 239 Немтінова Софія Вишгород 2:06
6 238 Мінтянська Катерина 2:25
хлопці
1 266 Борисов Олександр 1:33
1 275 Марич Дмитро 1:33
2 286 Романчук Дмитро 1:34
3 269 Лігер Назарий 1:35
4 271 Старіковський Максим 1:36
5 274 Лузаков Даніїл 1:38
6 273 Эслім Карім 1:39
7 265 Ермоленко Богдан Українка 1:40
8 277 Сологубов Олексій 1:42
9 272 Йовженко Єгор 1:43
9 298 Онопрієнко Дмитро 1:43
10 278 Якимишен Владислав 1:44
11 242 Василєв Нікіта 1:45
12 280 Сілкін Дмитро 1:47
13 279 Дятлов Дмитро Артеріум 1:51
14 267 Бондаренко Михайло Артеріум 1:55
15 270 Шамшур Дмитро 1:56
15 281 Демчук Станіслав 1:56
16 282 Борік Олександр 1:57
17 268 Сидоренко Артем 2:00
18 287 Леонович Богдан 2:05
19 195 Чабала Леонід 2:19
20 276 Сисоєнко Григорій 2:38
21 464 Москаленко Дмитро 3:30

6 років, 18"
дівчата
1 248 Коваленко Вероніка Боярка 1:31
2 247 Махловець Олександра 1:41

6 років, 20"
дівчата
1 257 Гордієнко Анна Амігос 1:27
2 260 Кривченко Поліна 1:29
3 259 Мухина Ліна 1:30
4 250 Колодник Анастасія 1:33
5 256 Гетманець Марія 1:35
6 258 Ластовка Євгенія 1:36
7 251 Шама Зоряна 1:37
8 255 Попрожук Поліна 1:39
9 254 Матвієнко Зоя 1:41
10 249 Грищенко Олександра 1:48
11 252 Пасальська Влада 1:49
12 253 Дрига Дар'я 1:54
хлопці
1 245 Новицький Олесь 1:16
1 323 Щербацький Олександр 1:16
2 300 Леськів Григорій Українка 1:17
3 303 Ремінний Максим 1:20
3 320 Євстратенко Олександр 1:20
4 296 Торубара Дмитро 1:22
4 330 Шаповал Адріан 1:22
5 302 Кільдишев Станіслав Амігос 1:23
5 325 Тищук Микола 1:23
6 326 Міняев Георгій Молнія 1:24
7 316 Антоненко Роман Горлівка 1:25
7 331 Кривченко Борис 1:25
8 299 Бойко Денис 1:26
9 310 Слiпець Андрiй Порцелян 1:28
9 321 Богданов Леонід 1:28
10 292 Бадеха-Корнілов Ярослав 1:30
10 312 Хоменко Сергій 1:30
10 329 Яворський Максим 1:30
11 291 Шевченко Максим Згурівка 1:31
11 327 Волянський Дмитро 1:31
12 294 Ковтун Данііл 1:32
12 305 Новiков Микита Ирпінь 1:32
12 319 Хальзов Iлля 1:32
12 328 Соколов Артем 1:32
13 288 Немченко Марк 1:33
13 306 Фисун Михайло Українка 1:33
14 295 Поліщук Артем Соколята 1:34
14 314 Соломчук Максим 1:34
15 304 Іванко Микола 1:36
15 313 Шевчук Тарас 1:36
16 290 Куц Андрій 1:38
16 307 Волков Тимофій 1:38
17 318 Крушельницький Кирил 1:39
18 317 Степаненко Микита 1:40
19 311 Чуб Володимир Порцелян 1:41
20 315 Попрожук Гліб 1:42
21 301 Альбiнський Володимер 1:43
22 297 Добровольський Данило 1:45
23 309 Алимарданов Рахим Порцелян 1:45
24 322 Балаценко Никита 1:47
25 202 Апіянц Іван 1:50
26 332 Дремлюженко Давид Бровари 1:51
27 324 Великодний Олександр 2:04
28 289 Попов Тимур 2:37

6 років, 24"
дівчата
1 264 Кравченко Ніна 1:31
2 263 Шевченко Марія 1:35
2 261 Мойсеєнко Єлизавета 1:35
3 262 Кодунова Катерина 1:56
хлопці
1 339 Скала Емір 1:20
2 340 Петриченко Дмитро 1:21
3 341 Гаращенко Микита 1:25
4 337 Пузирін Олександр 1:27
5 336 Левік Михайло 1:28
6 334 Кошик Тимур 1:29
7 335 Кучугура Данило 1:35
8 240 Ружинський Артем 1:39
9 338 Вєтров Ярослав 1:44

Загальний залік 19 травня
Прихований текстпоказати
2x400 м

7 років, 16"
дівчата
1 345 Лесечко Катерина 3:28
2 343 Лисак Агнія 3:47
3 344 Савенчук Марія 4:03
4 342 Руденко Марія 5:08
хлопці
1 365 Косюк Артем 3:26
2 366 Хоха Ростислав 3:28

7 років, 18"
дівчата
1 346 Гонтарик Поліна Бровари 4:20

7 років, 20"
дівчата
1 353 Коваленко Анна 2:51
2 351 Теряєва Ольга 2:54
3 361 Петрушенко Богдана 3:00
4 359 Бобякіна Дар'я 3:02
5 358 Щаслива Юлія 3:04
6 348 Моцна Анна 3:12
7 355 Степаненко Софія 3:13
8 352 Гусєєва Марія 3:15
9 360 Школьна Тамара 3:16
10 357 Видиборець Дар'я 3:22
11 349 Карпач Аксенiя 3:27
12 350 Романюк Ірина 3:29
13 356 Тихоненко Євгенія Ніжин 3:57
14 347 Філатова Анастасія 4:55
хлопці
1 371 Лещенко Кирил 2:26
2 381 Горкун Олександр 2:37
3 424 Чикіта Родіон Горлівка 2:39
4 394 Красножон Олексiй 2:39:30
5 391 Лозовий Денис 2:40
6 397 Горний Вадим 2:40:30
7 383 Авдєєнко Дмитро 2:41
7 400 Петрович Нiколай 2:41
7 407 Луць Денис 2:41
8 285 Китайчук Іван 2:42
9 382 Брик Михайло 2:44
10 387 Петренко Максим 2:45
11 379 Антонов Іван 2:47
12 370 Редчук Ростислав 2:48
13 372 Єрмаков Дмитро 2:50
14 384 Павловський Павло 2:50:30
15 380 Грищенко Антон 2:51
15 403 Голоднік Володимир 2:51
16 386 Бітний-Шляхта Ілля 2:52
16 404 Панасюк Єгор 2:52
17 405 Поліщук Ярослав Соколята 2:52:30
18 378 Клименко Григорій Dream team 2:53
18 401 Макаренко Ілля Бориспіль 2:53
19 367 Потапов Нікіта 2:54
20 393 Буняк Михаїл 2:55
20 406 Білецький Дмитро 2:55
21 376 Стасюк Євгеній 2:56
21 396 Шкарупілий Орест 2:56
22 398 Чепілко Федір 2:57
23 293 Батічков В'ячеслав 2:58
24 373 Говоров Антоній 3:00
25 395 Любека Iван 3:08
26 392 Федорченко Тимур 3:09
27 377 Ільницький Костянтин 3:10
28 408 Крупенькін Дмитро Чабани 3:13
29 402 Войтко Вадим 3:14
30 375 Крупський Тимофій 3:26
31 368 Максименко Семен 3:27
32 421 Гуз Андрій 3:35
33 388 Погребний Владислав 3:38
34 374 Парубок Владислав 3:40
35 390 Сьомка Віктор Амігос 3:46
36 369 Дудченко Володимир Ніжин 4:33
37 308 Носков Іван 5:13

7 років, 24"
дівчата
1 363 Горобцова Карина 2:44
2 284 Васильєва Олександра 3:01
хлопці
1 435 Васильєв Єгор Молнія 2:21
2 432 Обіход Лев Молнія 2:26
3 431 Онуфрієнко Владислав 2:28
4 426 Макаренко Кирило 2:32
5 410 Макаренко Микола 2:35
6 333 Яшин Платон Витоки 2:38
6 424 Чикіта Родіон Горлівка 2:38
7 425 Грищенко Максим 2:42
8 422 Хіра Андрій 2:42:30
9 414 Мироненко Іван 2:44
10 418 Юрін Роман 2:46
11 420 Федоров Михайло 2:50
11 436 Кириленко Сергiй 2:50
12 417 Щербак Ярослав 2:51
12 434 Шаріпов Микола Ніжин 2:51
13 419 Партишев Олександр Артеріум 2:51:30
14 409 Чернявський Артем Порцелян 2:52
15 423 Лісовський Артур 2:53
16 427 Лук'янов Артем 2:54
17 415 Корнейчук Максим 2:55
18 411 Ігнатенко Віктор 2:56
19 430 Долинний Микита 3:02
20 429 Пігуляк Антон 3:03
21 413 Карапина Вадим Ніжин 3:06
22 416 Рибка Кирило 3:16

8 років, 20"
дівчата
1 439 Головко Анна Барси 2:41
2 441 Тарасенко Викторія 2:42
3 444 Шевченко Вероніка Амігос 2:43
4 437 Балицька Анна 2:46
5 442 Чепьолкіна Аліса Dream team 2:47
6 440 Нікітіна Анастасія 2:57
7 443 Пушкар Катерина 3:16
8 438 Сергачова Анастасія 3:55
хлопці
1 475 Моркотун Артем 2:29
2 470 Згардан Давид 2:30
3 473 Садовський Гліб 2:33
4 461 Клименко Іван Молния 2:35
5 462 Муха Олександр 2:38
6 468 Бондарчук Даніїл 2:39
7 469 Воронцов Олександр 2:46
8 467 Черняк Назар 2:48
8 477 Левченко Іван Артеріум 2:48
9 463 Бондарук Борис 2:49
9 459 Токарев Михайло 2:49
9 479 Антошин Дмитро 2:49
10 466 Єременко Данило 2:50
10 480 Рогаль Антон 2:50
11 471 Кметь Дмитро 2:51
12 364 Фабуляк Дмитро 2:56
13 465 Торлін Гордій 2:58
14 476 Васильєв Володимир 2:59
15 474 Шапіро Дмитро 3:02
16 481 Біц Данііл 3:12
17 399 Чигрин Артем 3:17
18 478 Лисак Марк НФ

8 років, 24"
дівчата
1 450 Мельник Каріна Амігос 2:22
2 453 Пасальська Поліна 2:23
3 454 Квіташ Вероніка Молния 2:24
4 446 Хропачова Дар'я 2:31
5 445 Терещенко Валерія 2:42
6 452 Олійник Олександра 2:43
7 449 Орлова Поліна 2:44
8 456 Войцович Ксенія 2:45
9 675 Дейнега Кристіна 2:48
9 457 Ільченко Олександра 2:48
10 447 Кисельова Варвара 2:49
11 451 Крепель Софія 2:50
12 385 Гедз Валерія 2:53
13 455 Овчарова Олександра 2:53:30
14 458 Короткова-Калітенко Дар'я 3:32
хлопці
1 510 Пузирін Дмитро 2:19
2 512 Абдуллін Ігор 2:20
3 484 Пустовойт Андрій 2:22
4 521 Іванюк Назар 2:28
5 498 Салата Іван 2:29
5 482 Шекера Артем Молния 2:29
6 496 Пугач Тихон 2:30
6 497 Тєрєхов Максим 2:30
7 506 Клименчук Євген 2:33
8 483 Гриньов Богдан 2:35
8 515 Панченко Микола 2:35
9 490 Андрійченко Данило 2:36
9 504 Микитченко Матвій 2:36
10 487 Садовніков Антон 2:36:30
11 502 Куліда Артур 2:37
11 507 Зелюнко Денниель 2:37
12 503 Горенко Антон 2:38
13 508 Перепелицин Артем 2:39
13 520 Сагадєєв Дмитро 2:39
14 492 Борін Андрій 2:42
15 499 Куцак Олександр 2:44
15 517 Соловей Іван 2:44
16 494 Морозов Нікіта 2:47
17 495 Тарасенко Богдан 2:53
17 472 Корнієнко Андрій 2:53
18 389 Малько Іван 2:54
18 511 Поліщук Дмитро Гореничі Соколята 2:54
19 516 Дорошенко Руслан 2:55
20 501 Філатов Вадим 2:56
21 500 Цвєлєньєв Григорій 2:57
22 488 Тетеря Георгій 2:59
23 505 Іванов Данило 3:00
23 519 Костянов Павло 3:00
24 489 Дудка Олександр 3:31
25 491 Махиня Ігор 3:32

8 років, 26"
дівчата
1 460 Шевчук Каріна 2:27
2 428 Азарова Катерина 3:07
хлопці
1 518 Михальчук Олексій Стріла 2:26
2 412 Романенко Євгеній 2:28
3 525 Цибулько Денис 2:33
4 524 Цибулько Артем 2:34
5 523 Гринь Іван 2:40
6 448 Демченко Ярослав 2:44
7 522 Северинчик Олександр 2:48
8 527 Ружин Дмитро 2:54

3x400 м

9-10 років, 20"
дівчата
1 533 Ремінна Катерина 4:08
2 529 Гуз Юлія 4:13
3 535 Попова Поліна 4:18
4 530 Хлищова Єлизавета Стріла 4:19
5 531 Щуліпенко Катерина 4:33
6 532 Юревич Наталія 4:34
7 528 Міщенко Марія 4:43
хлопці
1 585 Романюк Іван 3:53
2 582 Костенко Микита Порцелян 3:54
3 587 Аксьонов Данило 3:57
4 581 Сіунов Олександр 3:59
5 611 Вольнов Данііл Бориспіль 4:04
6 589 Дядюк Олександр Барси 4:06
7 691 Третяченко Андрій Артеріум 4:07
8 600 Прибінський Антон 4:09
9 584 Стадник Ярослав 4:14
9 625 Грищенко Роман 4:14
10 592 Фоміних Ілля Лісовичи Стріла 4:22
11 586 Теленченко Олексій 4:34
12 556 Ткаченко Артур 4:40 +0:01* фс
13 580 Гонтарик Георгій Бровари 4:43
14 583 Чуйко Андрій 4:57

9-10 років, 24"
дівчата
1 544 Горностай Марія Амігос 3:23
2 538 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 3:30
3 553 Стужук Дарина Артеріум 3:37
4 549 Журавель Галина 3:37
5 568 Шуткова Єлизавета Жорнівка 3:42
6 548 Єгорова Дар'я 3:43
7 560 Тімонтєєва Вікторія 3:45
8 537 Мнухіна Марина 3:53
9 542 Давиденко Марина 3:54
10 559 Нечваль Євгенія 3:58
10 536 Борисенко Анна 3:58
11 547 Сєрова Анна Бориспіль 3:59
11 550 Святненко Дарія 3:59
12 493 Малько Ксенія 4:02
13 562 Ткаченко Єлизавета 4:03
14 567 Зацепіна Єлизавета 4:03:30
15 565 Юдіна Альона Angara.in.ua 4:04
15 566 Комар Софія 4:04
16 579 Косточкіна Марія 4:05
17 543 Бітна-Шляхта Софія 4:07
18 541 Моргун Влада Dream team 4:08
19 509 Дубовенко Юліана Артеріум 4:10
20 555 Гудиря Анна Бориспіль 4:11
21 561 Ільченко Марія 4:13
22 539 Борець Мілена 4:16
23 558 Євстратенко Аміна 4:22
24 554 Степанян Анастасія 4:22:30
25 551 Шевченко Софія Згурівка 4:23
26 557 Білик Поліна Порцелян 4:24
27 546 Коваль Анастасія 4:25
27 486 Марюк Катерина 4:25
28 564 Чекурда Луїза 4:31
29 552 Яшина Маргарита Витоки 4:33
хлопці
1 599 Коваленко Євген 3:25
2 485 Федяков Сергій 3:26
3 632 Авдєєнко Іван 3:27
4 633 Негрєєв Михайло 3:28
5 629 Крамар Дмитро 3:29
6 596 Марусенко Тимофій 3:30
7 622 Коваленко Олександр 3:33
8 605 Войтішин Микита 3:34
9 612 Залізнюк Федір Боярка 3:35
10 608 Кучеренко Данііл 3:35:30
11 613 Шульгин Микита 3:37
11 628 Федусенко Федір 3:37
12 513 Руль Дмитро Коцюбинське Артеріум 3:38
13 630 Марченко Олександр 3:40
14 624 Фомічов Андрій 3:42
15 621 Муравйов Тимофій Барси 3:43
16 619 Іщенко Володимир 3:44
16 615 Кравченко Олексій 3:44
17 616 Бутко Григорій 3:45
18 601 Кравець Михайло 3:49
19 626 Федоров Максим 3:50
20 594 Іщук Юрій 3:53
21 595 Корчинський Єгор 3:56
22 627 Кияшко Олег Артеріум 3:58
23 603 Кияшко Святослав Артеріум 3:59
23 609 Добровольський Дмитро 3:59
23 614 Клепацький Олег 3:59
24 598 Прус Богдан 4:00
24 604 Петренко Олександр 4:01
24 623 Громаковський Артем 4:01
25 606 Кияшко Артур 4:02
26 563 Щербак Артем 4:03
27 635 Болконський Кіріл 4:08
28 534 Ільйов Дмитро 4:10
29 607 Науменко Сергій Артеріум 4:12
30 620 Лесін Микола 4:15
31 593 Нікітин Костянтин 4:20
32 597 Гусєєв Єгор 4:28
33 602 Балушок Веніамін 4:30
34 591 Ломпас Данило 4:56
35 18 Романенко Олесь 5:16

9-10 років, 26"
дівчата
1 573 Вишняк Софія Молнія 3:28
2 574 Ладиченко Олександра 3:45
3 575 Степанян Поліна 3:59
4 576 Пекур Валентина 4:01
5 572 Шелудченко Даріна 4:03
6 578 Любарська Софія 4:06
7 569 Матвієнко Анна 4:20
8 545 Соломаха Софія 4:28
9 570 Тур Вероника 4:28:30
10 571 Пшенична Мілена 4:29
11 577 Дерев'янко Вікторія Горенка 4:48
хлопці
1 644 Захаренко Кирил Молнія 3:07
2 636 Третяк Антон 3:20
3 643 Шаповал Назар 3:29
4 634 Чемериський Максим 3:30
5 640 Сандалов Іван Dream team 3:39
6 648 Зелюнко Денис 3:40
7 649 Тимощук Даниїл 3:42
8 647 Рибка Антон 3:46
9 638 Шкребко Артем 3:48
9 610 Косачевський Андрій 3:48
10 642 Бердило Владислав 3:56
11 639 Горобченко Андрій Бориспіль 4:16
11 646 Буланов Матвій 4:16
12 590 Бурляй Данііл Артеріум 4:17
13 645 Дем’янов Денис 4:21
14 650 Зеленяк Іван 4:23
15 641 Нагієв Ігор Артеріум 5:08

3x650 м

11-13 років, 20"
хлопці
1 671 Іванов Олександр 4:58

11-13 років, 24"
дівчата
1 651 Вербицька Софія Барси 5:12
2 655 Гудиря Марія Бориспіль 5:29
3 661 Бєляєва Анастасія 5:47
4 653 Онощенко Аліна 5:52
5 662 Балушок Дарина 6:36
хлопці
1 676 Святненко Нікіта 4:49
2 631 Ільченко Владислав 5:33
3 674 Бааджи Андрій 6:00

11-13 років, 26"
дівчата
1 665 Головко Катерина Барси 4:34
2 657 Гарцилова Ольга Артеріум 4:39
2 654 Андріяш Марія 4:39
3 660 Сімакова Аліса Молнія 4:48
4 663 Лукічова Світлана 4:55
5 666 Боднар Марта 4:56
6 668 Сабліна Валерія 5:00
7 670 Клименко Катерина Dream team 5:04
8 669 Казакова Юлія 5:17
9 658 Медведенко Валерія Носівка 5:28
хлопці
1 699 Ніколаєв Денис 4:26 +0:01* підрез
1 700 Зеленяк Дмитро 4:27
2 514 Дубовенко Лев Артеріум 4:27:30
3 697 Палець Антон 4:28
4 701 Макаренко Гліб 4:29
5 689 Білецький Євгеній 4:30
6 688 Обухов Дмитро Молнія 4:30:30
7 679 Крюков Нікіта 4:40
8 693 Братко Богдан 4:44
8 695 Черевко Іван 4:44
8 637 Онищенко Микола 4:44
9 692 Гордієнко Дмитро Амігос 4:47
10 694 Гульчук Всеволод 4:52
11 677 Войцович Григорій 4:56
12 682 Островський Дмитро Амігос 4:59
13 702 Кулик Нікіта 5:01
14 684 Березовський Владислав 5:03
15 683 Тищенко Тимофій 5:07
16 678 Брязкало Михайло Молнія 5:08
17 698 Лігер Максим 5:09
18 656 Волошин Денис 5:12
19 685 Дерев'янко Матвій Горенка 5:13
20 681 Микитюк Максим 5:15
21 686 Науменко Олександр Артеріум 5:22
22 690 Ачкасов Олексій 5:23
23 652 Мельников Ілля 5:39
24 680 Крамарчук Сергій 6:21
25 617 Шиманський Владислав 6:48

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 1.6.13 10:35

Гонка на выбывание (спринт, дрег-рейсинг) в рамках Двенадцатой детской велогонки "Мы - чемпионы!" следующая
18 мая 2013 года в гонке приняли участие 00 юных гонщиков, из них 0 не участвовавших в кольцевой гонке.
Соревнования длились с 11:00 до 18:00. Разыграли призы в 00 парных заездах.

19 мая 2013 года в гонке приняли участие 00 юных гонщика, из них 0 не участвовавший в кольцевой гонке.
Соревнования длились с 11:00 до 19:00. Разыграли призы в 00 парных заездах.

Судья Илья Ilyich Кулинич, помощник судьи Лана Lana Цисар.

жду данные

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 17.9.13 21:05

Тринадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Накануне ливень. В субботу дождь. К ночи ливень. В воскресенье дождь, ливень и дождь. :zont:

14 сентября 2013 года в гонке приняли участие 244 юных гонщиков, в том числе на трассе 100 м 46 участников.
Соревнования длились с 11:10 до 18:10. Разыграли 40 комплектов медалей в 40 заездах, в том числе на трассе 100 м 12 заездов.

15 сентября 2013 года в гонке приняли участие 154 юных гонщиков, 5 мам и 6 пап.
Соревнования длились с 10:30 до 17:40. Разыграли >26 комплектов медалей в 26 заездах. Вручено 75 медалей за первое место, 71 - за второе место, 68 - за третье место.

Из-за погоды были отменены парные заезды детской гонки на выбывание, было проведено всего несколько заездов.

Подробности :kolobok:

Зарегистрировано всего 916 участников (в т.ч. без предварительной регистрации 12), отказ 20, неявка 498 (в т.ч. предупредили заранее 58, предупредили накануне и в дни гонки 266). Неявка общая 54% (вместо привычных 25%), снижена за счет предупреждений об отказе до 19% (вместо привычных 5%). Явка без предварительной регистрации 1,3%.
Предупредившим - спасибо за уважение к нашему труду! :mushket:

Вышли на старт стометровки и кольцевой гонки 398 юных гонщиков,
- в т.ч. 135 новичков,
- в т.ч. 122 девочек и 276 мальчиков,
- в т.ч. 245 в субботу 14 сентября и 153 в воскресенье 15 сентября.
Самые массовые категории "Беговел 3 года" (100м и 230 м) - 63 участника, "6 лет" - 59 участников и "8 лет" - 53 участника.
Самый младший участник - 1 год 6 мес, самый старший - 11 лет (заезд девочек).
3 участника не стартовали. 7 участников стартовали дважды.

Города и поселки (кроме Киева):
Борисполь (1), Боярка (2), Бровары (2), Васильков (2), Вишневое (3), Вышгород (4), Глеваха (1), Гомель Беларусь (1), Горенка (2), Гостомель (1), Доманевка Николаевской (3), Житомир (1), Жорновка (1), Забирья (2), Ирпень (2), Калита (1), Крюковщина (1), Нежин Черниговской (1), Обухов (1), Одесса (1), Пролиски (1), Умань Черкасской (3), Харьков (7), Хильки Черкасской (2), Чабаны (1), Чайки (1)

Команды:
Angara.in.ua (2), Dream team (1), First Bike Club (6), Yellow submarine (4), Амигос (6), Артериум (2), Барсы (2), Волшебная полянка (1), Молния (14), Порцелян (2), Радуга (5), Соколята (3), Стрела (2), Форсаж (6), Шалені бджілки (3).

Командный зачет
2013 осень Команды.PNG
2013 осень Команды.PNG (15.38 Кіб) Переглянуто 20184 разів
Вышли на старт 5 мам (1 заезд) и 6 пап (1 заезд).

График регистрации
Прихований текстпоказати
2013 осень Регистрация.PNG
2013 осень Регистрация.PNG (24.51 Кіб) Переглянуто 20188 разів
2013 осень Диаграмма.PNG
2013 осень Диаграмма.PNG (9.18 Кіб) Переглянуто 20188 разів
Рекорди трас

Результати
14 вересня 2013 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).

Біговел 3 роки - 100 м
пряма 100 метрів, 9 заїздів, 34 учасники, старти з 11:00
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 004 Моркотун Євгенія (2.7) 10 0:44
2 001 Кулікалова Єкатерина (2.2) 10 1:10
3 014 Олексенко Каріна (1.6) 14 2:00

2 заїзд - дівчата
1 008 Гусєєва Арина (3) 8 0:35
2 020 Швець Вероніка (2.11) 12 0:39
3 010 Ніколенко Анастасія (2.4) 12 0:47
4 009 Копій Єва Забір'я (2.7) 12 1:02

3 заїзд - дівчата
1 021 Войтішина Поліна (3) 12 0:41
2 028 Можаровська Софія (3) 12 0:44
3 024 Квасніцька Катерина (3) 12 0:47
НФ 030 Ярова Злата (2.11) 12 (не фінішувала)

4 заїзд - хлопці
1 002 Жидков Іван (3) 10 0:39
2 017 Афанасьєв Матвій (2.5) 12 0:44
3 013 Пасальський Олексій (2.4) 12 0:59
4 011 Шатiн Влас Радуга (2.7) 12 1:20
НС 019 Петруша Кирило Харків First Bike Club (2.3) 12 (не стартував)

5 заїзд - хлопці
1 005 Щур Назар Горенка (2.11) 12 0:43
2 015 Малик Кирил (2.10) 12 0:41 +0:03* протаск
3 006 Нестеренко Михайло (2.11) 12 0:45
3 003 Ноль Ярослав (2.11) 12 0:45

6 заїзд - хлопці
1 023 Губа Григорій Умань (3) 12 0:37
2 025 Коротков-Калітенко Ніколай 3 12 0:41
3 018 Козачок Євгеній (3) 12 0:42
4 036 Гриньов Ярослав (3) 12 0:44
5 027 Зайцев Тимофій (3) 12 0:53

7 заїзд - хлопці
1 022 Добриця Олександр Вишгород (3) 12 0:28
2 007 Федяй Андрій (3) 12 0:30
3 042 База Арсеній Олександр ІрпІнь (3) 12 0:34
4 031 Круковський Михайло Волшебная полянка (3) 12 0:46
5 012 Вакулiн Євген Радуга (3) 12 0:49

8 заїзд - хлопці
1 016 Калініченко Максим (2.10) 12 0:38
2 046 Гаврильчук Тимофій (2.3) 12 0:43
3 044 Новiков Давiд (1.7) 6 2:19
нд 037 Валеватий Василь (2.11) 12 (немає данних)
Велосипед 3 роки - 100 м
пряма 100 метрів, 4 заїзди, 12 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 029 Поліщук Софія Соколята (3) 12 1:19
2 047 Кулабухова Маргарита (2.6) 12 1:59
3 040 Костенко Єлизавета Порцелян (3) 10 2:04

2 заїзд - дівчата
1 039 Грипас Анастасія Гостомель (3) 16 0:42
2 041 Шкребко Дар'я (3) 12 1:00
3 043 Білогурова Валентина (3) 16 1:07

3 заїзд - хлопці
1 035 Рябошапка Кирило (3) 12 0:32
2 034 Дубина Андрій (2.8 ) 12 1:03
3 038 Брик Григорій (2.11) 12 1:13

4 заїзд - хлопці
1 032 Кіпчук Костянтин (3) 16 0:32
2 045 Шимов Гліб Одеса (3) 12 0:39
3 033 Гур'єв Захар (2.11) 16 0:42
Біговел 3 роки - 230 м
1 круг по 230 метрів, 3 заїзди, 31 учасник, старти з 12:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 096 Макейчик Марія (3) 10 1:45
2 074 Сіунова Єлизавета (3) 12 1:52
3 097 Можаровська Софія (3) 12 1:53
4 095 Хранівська Ясна (3) 10 2:01
5 099 Шувалова Мар'я Калита (2.11) 10 2:12
6 081 Рябенко Єлизавета (2.5) 10 2:17
7 085 Квасніцька Катерина (3) 12 2:24
8 105 Тищенко Юлія (3) 8 3:17
НС 106 Петрович Анастасія (2.11) 12 (не стартувала)

2 заїзд - хлопці
1 112 Кулик Ілля (3) 12 1:26
2 113 Шибанов Михайло (3) 12 1:37
3 102 Швидкий Тимур (3) 12 1:41
4 072 Вергун Андрій (3) 12 1:51
5 078 Попович Артем Стріла (3) 12 1:52
6 084 Столяров Лев (3) 12 1:54
7 103 Литвин Ілля (3) 12 1:56
8 100 Маркотенко Денис (2.7) 12 1:59
9 082 Лепеха Назар (2.9) 12 2:02
10 079 Капрал Єгор (2.11) 12 2:04

3 заїзд - хлопці
1 093 Шаповал Тимофій (3) 12 1:13
2 115 Біляченко Нестор Харків First Bike Club (3) 12 1:25
3 075 Пантелейчук Марк Житомир (4.1) 12 1:26
3 026 Саранча Тимофій (3) 12 1:28
4 101 Галатін-Павловський Олексій (3) 12 1:29
5 086 Максименко Даніїл (3) 12 1:35
6 083 Іванов Лука (3) 12 1:43
7 098 Немтінов Лука Вишгород (3) 12 1:59
8 123 Санторович Олег (3) 12 2:02
9 094 Кужель Сергій (3) 10 2:04
10 091 Шостак Кирил (2.8 ) 12 2:19
НС 092 Юдін Артьом (3) 12 (не стартував)

Примітка* В третьому заїзді стартував хлопчик з Житомира віком 4 роки 1 міс, якому раніше треба було звільнитися, планувалося врахувати його окремим заліком, але на змаганнях судді це не зробили. В цьому протоколі це враховано.
Велосипед 3 роки - 230 м
1 круг по 230 метрів, 2 заїзди, 13 учасників, старти 13:00
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 110 Марич Федір Форсаж (3) 12 1:18
2 089 Вишняк Ігор Молния (3) 12 1:36
3 039 Грипас Анастасія Гостомель (3) 16 1:54
4 111 Балицька Катерина (3) 14 1:56
5 107 Кустовський Артем Глеваха (2.11) 12 1:59
6 127 Мордовіна Софія (3) 16 2:37
7 125 Онуфрієва Аліна (3) 12 2:50

2 заїзд
1 132 Гордієнко Андрій Амігос (3) 16 1:00
2 109 Плескун Кирил (3) 16 1:15
3 104 Єрьоменко Ілля (3) 16 1:20
4 080 Костенко Борис Yellow submarine (3) 12 1:32
5 118 Шекера Максим Молния (3) 14 1:43
6 090 Новiков Лев Ірпінь (3) 12 1:50
Біговел 4 роки
1 круг по 230 метрів, 1 заїзд, 13 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 121 Калина Вероніка (4) 12 1:21
2 128 Шустинський Вадим (4) 12 1:24 +0:01* ф/с
3 124 Фетисенко Вікторія (4) 10 1:27
4 114 Ткач Анна (4) 12 1:34
5 076 Висоцький Леонід (4) 12 1:37
6 122 Прокопенко Михайло (4) 12 1:42
7 204 Лазарєва Софія (5) 14 1:45
8 144 Макаренко Мирослав (4) 12 1:52
9 116 Конечни Домінік Харків First Bike Club (4) 12 1:53
10 077 Висоцька Олена (4) 12 1:55
11 148 Лобачов Матвій (5) 12 2:03
4 роки
1 круг по 230 метрів, 5 заїздів, 34 учасники
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 158 Давидченко Алiна (4) 16 1:02 +0:01* ф/с
2 154 Кулікалова Анна (4) 16 1:35
3 149 Рибка Софія (4) 12 1:39
4 152 Сурма Марія (4) 16 2:28
5 151 Долинна Аліса (4) 16 2:44
6 155 Ющенко Катерина (4) 16 2:28 +0:03* протаск, додатковий штраф -1 позиція

2 заїзд - хлопці
1 087 Павлюков Михайло Васильків (4) 12 1:08
2 171 Бобко Віктор (4) 14 1:09
3 088 Павлюков Іван Васильків (4) 12 1:10
4 092 Смирнов Єгор (4) 14 1:11
5 169 Лещенко Єгор (4) 12 1:12
6 159 Сташкевич Андрій (4) 12 1:17
7 176 Ларіонов Володимир (4) 14 1:19
НФ 166 Кулабухов Єгор (4) 12 (не фінішував)

3 заїзд - хлопці
1 196 Пустовойт Єгор Обухів (4) 16 1:00
2 181 Сокол Ігор (4) 16 1:01
3 183 Сашенко Тарас Проліски (4) 16 1:03
4 192 Васильєв Георгій (4) 16 1:10
5 178 Басов Михайло (4) 16 1:14
6 190 Іванченко Максим (4) 16 1:15
7 195 Шатiн Святослав Радуга (4) 16 1:17
8 179 Ястреб Мар'ян Бровари (4) 16 1:52
9 182 Заіка Максиміліан (4) 16 2:02

4 заїзд - хлопці
1 193 Клімов Микола (4) 16 0:49
2 192 Васильєв Георгій (4) 16 0:50 (повторно)
3 199 Уліда Михайло (4) 16 0:59
4 206 Сельянов Ігор (4) 16 1:03
5 120 Гальченко Ігор (4) 16 1:13
6 150 Дитковський Єгор Бровари (4) 10 1:14

5 заїзд - хлопці
1 073 Тарасенко Олексій Гомель, Беларусь (4) 20 0:45
2 108 Копій Роберт Забір'я (4) 16 0:56
3 163 Карук Михайло (4) 16 0:58
4 208 Мойсеєнко Артем (4) 20 1:01
5 209 Кравченко Сергій (4) 20 1:16
6 198 Севрук Максім (4) 16 1:19

Примітка* Окремі заліки для різних діаметрів коліс ми зазвичай робимо для більш старших участників.
5 років - дівчата
2 круги по 230 метрів, 3 заїзди, 19 учасниць, старт 15:00
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 216 Булдакова Олександра Харків (5) 16 2:19
2 220 Романюк Тетяна (5) 16 2:21
3 223 Муравйова Анастасія Барси (5) 16 2:29
4 213 Єрмак Анна (5) 12 2:39
5 117 Плескун Анастасія (5) 16 2:40
6 214 Бондаренко Маргарита (5) 14 4:30 (може бути інший час 3:40?)

2 заїзд
1 126 Едокова Єкатерина (5) 16 2:08
2 201 Маркотенко Анастасія (5) 16 2:37
3 224 Брандибура Христина (5) 16 2:40
4 202 Петруша Юлія Харків First Bike Club (5) 16 2:44
5 172 Біляченко Варвара Харків First Bike Club (5) 16 2:50
6 221 Остапенко Олександра (5) 16 3:17

3 заїзд
1 236 Володимиренко Анна (5) 20 1:46
1 119 Шекера Ганна Молния (5) 20 1:46
2 203 Журавльова Тетяна (5) 20 1:52
3 215 Мальцева Анастасія (5) 20 1:56
4 233 Волинець Ірина Шалені бджілки (5) 18 2:02
5 237 Пономаренко Анастасія (5) 20 2:14
6 232 Мозоль Катерина (5) 18 2:31
5 років - хлопці
2 круги по 230 метрів, 5 заїздів, 35 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 247 Романюк Тимофій Форсаж (5) 16 1:50
2 248 Рижов Максим (5) 16 1:56 +0:03* виштов
3 258 Заяць Андрій (5) 16 1:59
4 245 Свінцов Лев (5) 16 2:02
5 243 Говенко Іван (5) 16 2:18
6 254 Летун Олексій (5) 16 2:34
7 129 Барабанов Валерій (4) 16 2:45
8 303 Дида Ігор (5) 14 2:48

2 заїзд
1 255 Шевчук Степан (5) 16 1:52
2 259 Лисак Давид (5) 16 2:07
3 257 Голоднік Леонід (5) 16 2:15
4 256 Гаврилей Іван (5) 16 2:21
5 252 Микитюк Михайло (5) 16 2:23
6 212 Муха Юрій (5) 16 2:34
7 251 Гусєєв Гордій (5) 16 2:36

3 заїзд
1 219 Гаврильченко Олександр (5) 16 2:05
2 275 Мединський Вадим (5) 16 2:10
3 135 Кривенко Іван (3 - так!) 14 2:39
4 131 Міщук Назарій (5) 16 2:52
5 281 Iжовський Олексiй (5) 18 2:54
6 273 Гурський Михайло (5) 16 4:00

4 заїзд
1 211 Кравчук Нікіта (5) 20 1:29
2 286 Залізнюк Михайло Боярка (5) 20 1:47
3 267 Олєсов Данііл (5) 20 1:51
4 284 Тухамі Адам Джамаль (5) 20 1:59
5 253 Родіонов Микола (5) 20 2:00
6 278 Макарченко Іван Вишгород 5 20 3:43
7 279 Бердник Данiiл (5) 20 4:05

5 заїзд
1 295 Михальчук Олександр Стріла (5) 20 1:32
2 288 Костенко Кирило Yellow submarine (5) 20 1:43
3 292 Водоп'янов Кіріл (5) 20 1:47
4 294 Антонов Михайло 5 20 1:49
5 291 Баров Микита Молния (5) 20 1:52
6 296 Молдован Микола 5 20 1:53
7 290 Романенко Роман Молния (5) 20 1:55
6 років - дівчата
2 круги по 230 метрів, 3 заїзди, 22 учасниці
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 311 Терещенко Віра (6) 16 1:51
2 335 Щербакова Єкатерина (6) 16 1:53
3 305 Малкова Майя (6) 16 1:57
4 309 Лузакова Анастасія (6) 16 1:59
5 302 Павлюк Маргарита Вишневе (6) 16 2:15
6 300 Гур'єва Василина (6) 16 2:17
7 308 Немтінова Софія Вишгород (6) 16 2:26
8 299 Швець Надія (6) 16 2:27

2 заїзд
1 316 Ковальчук Маргарита (6) 20 1:41
2 218 Шама Зоряна (6) 20 1:43
3 317 Захарова Маргарита (6) 20 1:46
4 315 Федусенко Марія (6) 20 1:49
5 314 Бегеба Крістіна Молния (6) 20 1:52
6 327 Пасальська Влада (6) 20 2:04
7 318 Губа Поліна Умань (6) 20 2:31

3 заїзд
1 174 Біляченко Єва Харків First Bike Club (6) 24 1:45
2 336 Шевченко Марія (6) 24 1:52
3 334 Мойсеєнко Єлизавета (6) 24 1:53
1 321 Боброва Анна (6) 20 1:54
1 328 Уліда Анастасія (6) 20 1:54
2 331 Цесарська Дар'я (6) 20 1:56
4 226 Кодунова Катерина (6) 24 2:05
6 років - хлопці
2 круги по 230 метрів, 6 заїздів, 36 учасників, старт 17:20
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 339 Зав'ялов Максим (6) 16 1:42
2 352 Аксьонов Єлісей (6) 16 1:43
3 347 Топехін Дмитро Амігос (6) 16 1:59
4 354 Хранівський Владислав (6) 16 2:00
5 355 Бондаренко Михайло Артеріум (6) 16 2:07
6 342 Китайчук Олександр (6) 16 2:20

2 заїзд
1 361 Марич Дмитро Форсаж (6) 16 1:43
2 362 Сологубов Олексій (6) 16 1:47
3 360 Лузаков Даніїл (6) 16 1:57
4 225 Буцан Артем (6) 16 2:01
5 357 Шамшур Дмитро (6) 16 2:05

3 заїзд
1 343 Ковальов Марк Чайки (6) 20 1:32
2 217 Рябчун Дмитро (6) 20 1:37
3 368 Петренко Дмитро (6) 20 1:38
4 370 Капрал Нiкiта (6) 20 1:41
5 222 Бондарчук Нікіта (6) 20 1:46
6 373 Юрков Ігор (6) 20 1:53
7 379 Піскунов Микола (6) 20 2:01
8 376 Синельніков Ілля (6) 20 2:07

4 заїзд
1 385 Борисов Олександр (6) 20 1:26
2 381 Соловйов Антон Шалені бджілки (6) 20 1:32
3 383 Немченко Марк (6) 20 1:34
4 380 Гиренко Ілля Шалені бджілки (6) 20 1:44
5 387 Куц Андрій (6) 20 1:48
6 391 Лігер Назарий (6) 20 1:51
НФ 395 Щукін Іван (6) 20 (не фінішував)

5 заїзд
1 229 Хоменко Сергій (6) 20 1:35
2 397 Бойко Денис (6) 20 1:49
3 400 Іванко Микола (6) 20 1:58
4 395 Щукін Іван (6) 20 2:07 (повторно)
5 384 Попов Тимур (6) 20 2:12
НФ 392 Сипко Микита Артеріум 6 20 (не фінішував)

6 заїзд
1 390 Бадеха-Корнілов Ярослав (6) 20 1:31
2 228 Акішев Нікіта (6) 24 1:32
3 133 Шевчук Тарас (6) 20 1:37
4 394 Поліщук Артем Соколята (6) 20 1:47
5 392 Сипко Микита Артеріум (6) 20 1:56 (повторно)
6 227 Карпеченко Євгеній (6) 20 2:04

15 вересня 2013 року

Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування інших учасників +0:03 (3 сек).

7 років - дівчата
2 круги по 400 метрів, 2 заїзди, 12 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 410 Моцна Анна (7) 20 2:51
2 403 Мединська Діна (7) 16 3:54
3 406 Сулацкова Уляна Вишневе (7) 20 3:56
4 404 Коваленко Вероніка Боярка (7) 18 4:12
5 402 Лисак Агнія (7) 16 4:51
6 405 Філатова Анастасія (6) 20 6:21

2 заїзд
1 413 Сидоренко Анна Вишневе (7) 20 2:42
1 415 Гордієнко Анна Амігос (7) 24 2:51
2 417 Васильєва Олександра (7) 24 3:03
2 419 Коваленко Анна (7) 20 3:10
3 416 Ткаченко Марія (7) 24 3:22
3 412 Гусєєва Марія (7) 20 3:27

Примітка* В першому заїзді час лідера прийнято як 2:51 (після аналізу даних що маємо), час записаний в протоколі 2:31.
7 років - хлопці
2 круги по 400 метрів, 5 заїздів, 31 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 429 Щербацький Олександр (7) 20 2:36
2 438 Лещенко Кирил (7) 20 2:45
3 425 Костенко Георгій Yellow submarine (7) 20 3:07
4 440 Говоров Антоній (7) 20 3:20
5 485 Лагутін Роман (6) 16 3:24
6 422 Хальзов Iлля (7) 20 3:41
7 424 Кнопов Георгій (7) 20 3:42
8 421 Бондар Філіп (7) 16 4:49

2 заїзд
1 442 Китайчук Іван (7) 20 2:57
2 447 Клименко Григорій Dream team (7) 20 3:12
3 441 Мотузний Артем (7) 20 3:14
4 444 Стасюк Євгеній (7) 20 3:15
5 443 Крупський Тимофій (7) 20 3:32

3 заїзд
1 452 Вiнiченко Олексiй (7) 20 2:51
2 458 Лозовий Денис (7) 20 2:56
3 451 Брик Михайло (7) 20 3:11
4 449 Грищенко Антон (7) 20 3:29
5 456 Погребний Владислав (7) 20 3:48

4 заїзд
1 468 Дзюба Владислав (7) 24 2:41
2 467 Шаповал Адріан (7) 24 2:42
3 466 Петриченко Дмитро (7) 24 2:52
4 465 Міняев Георгій Молния (7) 24 2:53
5 469 Ігнатенко Віктор (7) 24 3:08
6 461 Пшеничний Кирило (7) 24 3:33
7 471 Карапина Вадим Ніжин (7) 24 4:02

5 заїзд
1 486 Гуз Андрій (7) 26 3:02
1 472 Новіков Ілья (7) 24 3:03
2 484 Бєльський Ярослав (7) 24 3:12
3 478 Юрін Роман (7) 24 3:14
4 473 Опанасенко Андрій (7) 24 3:25
5 476 Рибка Кирило (7) 24 3:38
8 років - дівчата
2 круги по 400 метрів, 2 заїзди, 13 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 497 Тарасенко Вікторія (8) 20 2:56
2 498 Костенко Варвара Yellow submarine (8) 20 3:16
3 488 Видиборець Дар'я (8) 20 3:21
4 489 Щаслива Юлія (8) 20 3:32
5 494 Вергун Владислава (8) 20 4:22

2 заїзд
1 510 Квіташ Вероніка Молния (8) 24 2:32
2 509 Пасальська Поліна (8) 24 2:40
3 505 Хропачова Дар'я (8) 24 2:40:30
4 500 Горобцова Карина (8) 24 2:43
5 507 Орлова Поліна (8) 24 2:54
6 502 Говенко Лілія (8) 24 2:57
7 503 Шелепова Дар'я (8) 24 3:18
8 506 Дембiк Анастасія Радуга (8) 24 3:23
8 років - хлопці
2 круги по 400 метрів, 5 заїздів, 31 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд - початок зливи
1 518 Голоднік Володимир (8) 20 2:54
2 522 Топехін Борис Амігос (8) 20 2:56
3 513 Горний Вадим (8) 20 3:00
4 523 Білецький Дмитро (8) 20 3:13
5 529 Бондарук Борис (8) 20 4:17
6 530 Шамшур Вадим Крюковщина (8) 20 4:46
7 520 Ваняшин Андрій (8) 20 5:28
НФ 528 Черняк Павло (8) 20 (не фінішував)

2 заїзд - "мокрий заїзд"
1 551 Шекера Артем Молния (8) 24 2:56
2 574 Абдуллін Ігор (8) 24 3:00
3 545 Онуфрієнко Владислав (8) 24 3:05
4 554 Багдасарян Назар (8) 24 3:09
5 571 Пустовойт Андрій (8) 24 3:10
6 517 Федорончук Маркиян (8) 24 3:17
7 582 Іващенко Богдан (8) 26 3:18
8 559 Іванко Михайло (8) 24 4:01

3 заїзд - затриманий заїзд
1 540 Квасніцький Остап (8) 20 3:00
2 542 Кметь Дмитро (8) 20 3:26
3 527 Муха Олександр (8) 20 3:27
4 531 Фабуляк Дмитро (8) 20 3:39
5 535 Горбатенко Владислав (8) 20 3:40
6 539 Гопанчук Тимофій (8) 20 3:43
7 521 Поліщук Ярослав Соколята (8) 20 3:45
8 528 Черняк Павло (8) 20 3:46 (повторно)
9 533 Єременко Данило (8) 20 4:09

4 заїзд
1 547 Васильєв Єгор Молния (8) 24 2:57
2 544 Герасименко Назарій (8) 24 3:10
3 567 Клименчук Євгеній (8) 24 3:11
4 556 Дудка Олександр (8) 24 3:12
5 481 Малик Микита (7) 24 3:34
6 558 Махиня Ігор (8) 24 3:51
7 543 Долинний Микита (8) 24 3:52
8 570 Перепелицин Артем (8) 24 4:06

5 заїзд
1 581 Чигрин Артем (8) 26 2:59
1 550 Клименко Іван Молния (8) 24 3:00
2 579 Гриньов Богдан (8) 26 3:09
3 575 Корнієнко Андрій (8) 24 3:27
4 537 Згардан Давид (8) 24 3:31
5 573 Губа Іван Умань (8) 24 3:47
6 583 Северинчик Олександр (8) 26 3:50
7 577 Крупенькін Дмитро Чабани (8) 26 4:10
Мами
2 круги по 400 метрів, 1 заїзд, 5 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 250 Вишняк Юлія - мама Ігоря та Софії 26 2:43
2 276 Стависька Ірина - мама Олександри та Георгія 26 2:57
3 200 Коваленко Анна - мама Анни та Євгенія 26 3:06
4 274 Воробцова Наталія - мама Тетяни 26 3:07
5 260 Сергеєва Оксана - мама Гульчука Всеволода 26 3:13
9 років - дівчата
3 круги по 400 метрів, 1 заїзд, 5 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 602 Вишняк Софія Молния (9) 26 4:22 +0:01* ф/с
2 599 Шевчук Каріна (9) 26 4:48
1 595 Юдіна Ульяна Angara.in.ua (9) 24 4:59
2 590 Гуз Юлія (9) 24 5:20
3 593 Коросько Зореслава Хильки (9) 24 6:00
9 років - хлопці
3 круги по 400 метрів, 4 заїзди, 24 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 610 Романюк Іван Форсаж (9) 20 5:13
2 607 Паламарчук Максим Доманівка (9) 20 5:15
3 609 Бережанський Вадим Доманівка (9) 20 5:31
4 606 Трофименко Олександр Доманівка (9) 20 5:40
5 608 Костенко Микита Порцелян (9) 20 5:44
6 605 Буренок Александр (9) 20 6:42
7 611 Бобров Андрій (9) 20 7:25

2 заїзд
1 616 Моркотун Артем (9) 24 4:53
2 624 Сіунов Олександр (9) 24 5:00
3 553 Савченко Микола Амігос (8) 24 5:13
4 622 Врагов Іван (9) 24 5:23
5 619 Іванюк Назар (9) 24 5:25
6 617 Юськов Богдан (9) 24 5:42
7 626 Волохович Руслан (9) 24 6:11

3 заїзд
1 630 Коваленко Євген (9) 24 4:45
2 634 Кудін Дмитро (9) 24 5:24
3 635 Кияшко Артур (9) 24 5:25
4 627 Марусенко Тимофій (9) 24 5:26
5 628 Гусєєв Єгор (9) 24 7:47
НФ 632 Андрійчук Дмитро (9) 24 (не фінішував)

4 заїзд
1 645 Третяк Антон (9) 26 4:55
2 648 Шкребко Артем (9) 26 5:08
3 649 Горобченко Андрій Бориспіль (9) 26 5:30
4 644 Балконський Кирил Форсаж (9) 26 5:53
Тата
2 круги по 400 метрів, 1 заїзд, 6 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 668 Шевченко Антон - тато Марії 26 2:39
2 270 Погорілий Андрій - тато Святослава 26 2:45
3 553 Гордієнко Олексій - тато Андрія та Ані 24 2:50
4 262 Шпак Іван - тато Міши 26 2:56
5 667 Дерев'янко Мар'ян Михайлович - тато Віки та Матвія 26 3:24
6 261 Волохович Олександр - тато Даші 26 3:46
10 років - дівчата
3 круги по 400 метрів, 2 заїзди, 13 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 666 Горностай Марія Амігос (10) 26 4:21
2 664 Мартинюк Ольга Молния (10) 26 4:38
1 657 Тімонтєєва Вікторія (10) 24 4:41
3 668 Любарська Софія (10) 26 5:19
2 656 Захаріна Катерина (10) 24 5:43
4 667 Дерев'янко Вікторія Горенка (10) 26 6:28
5 652 Маслякова Анна (10) 22 7:11

2 заїзд
1 669 Борисенко Анна (11) 26 4:47
1 659 Юдіна Альона Angara.in.ua (11) 24 4:56
2 661 Шуткова Єлизавета Жорнівка (11) 24 5:18
3 658 Новікова Софья (11) 24 5:28
2 261 Волохович Дар'я (11) 26 5:31
4 660 Зацепіна Єлизавета (11) 24 5:49
10 років - хлопці
3 круги по 400 метрів, 3 заїзди, 16 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 676 Федотов Данило (10) 24 5:32
2 670 Аксьонов Данило (10) 20 5:47
3 671 Шестопалов Дмитро (10) 20 5:51
4 672 Дембiк Вiталiй Радуга (10) 24 5:52
5 631 Ільйов Дмитро (9) 24 5:52:30
6 682 Восколуп Євген (10) 24 5:56

2 заїзд
1 683 Коваленко Олександр (10) 24 4:28
2 687 Коросько Владислав Хильки (10) 24 4:31
3 690 Федусенко Федір (10) 24 4:50
4 686 Фомічов Андрій (10) 24 5:27
5 685 Шутий Богдан (10) 24 5:28

3 заїзд
1 693 Захаренко Кирил Молния (10) 26 4:03
2 692 Шаповал Назар Форсаж (10) 26 4:32
3 691 Дядюк Олександр Барси (10) 26 4:36
4 697 Рибка Антон (10) 26 4:37
5 696 Рігг Деніел (10) 26 5:06

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 22.9.13 12:13

Тринадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" - общий зачет. следующая

Загальний залік 14 вересня
Прихований текстпоказати
100 м

Біговел 3 роки та молодше - 100 м, 6"
хлопці
1 044 Новiков Давiд 2:19

Біговел 3 роки та молодше - 100 м, 8"
дівчата
1 008 Гусєєва Арина 0:35

Біговел 3 роки та молодше - 100 м, 10"
дівчата
1 004 Моркотун Євгенія 0:44
2 001 Кулікалова Єкатерина 1:10
хлопці
1 002 Жидков Іван 0:39

Біговел 3 роки та молодше - 100 м, 12"
дівчата
1 020 Швець Вероніка 0:39
2 021 Войтішина Поліна 0:41
3 028 Можаровська Софія 0:44
4 010 Ніколенко Анастасія 0:47
4 024 Квасніцька Катерина 0:47
5 009 Копій Єва Забір'я 1:02
6 030 Ярова Злата НФ
хлопці
1 022 Добриця Олександр Вишгород 0:28
2 007 Федяй Андрій 0:30
3 042 База Арсеній Олександр Ірпінь 0:34
4 023 Губа Григорій Умань 0:37
5 016 Калініченко Максим 0:38
6 025 Коротков-Калітенко Ніколай 0:41
7 018 Козачок Євгеній 0:42
8 005 Щур Назар Горенка 0:43
8 046 Гаврильчук Тимофій 0:43
9 015 Малик Кирил 0:44 (зі штрафом 3 сек)
9 017 Афанасьєв Матвій 0:44
9 036 Гриньов Ярослав 0:44
10 006 Нестеренко Михайло 0:45
10 003 Ноль Ярослав 0:45
11 031 Круковський Михайло Волшебная полянка 0:46
12 012 Вакулiн Євген Радуга 0:49
13 027 Зайцев Тимофій 0:53
14 013 Пасальський Олексій 0:59
15 011 Шатiн Влас Радуга 1:20
16 037 Валеватий Василь (немає данних)
16 019 Петруша Кирило Харків First Bike Club НС

Біговел 3 роки та молодше - 100 м, 14"
дівчата
1 014 Олексенко Каріна 2:00

3 роки та молодше - 100 м, 10"
дівчата
1 040 Костенко Єлизавета Порцелян 2:04

3 роки та молодше - 100 м, 12"
дівчата
1 041 Шкребко Дар'я 1:00
2 029 Поліщук Софія Соколята 1:19
3 047 Кулабухова Маргарита 1:59
хлопці
1 035 Рябошапка Кирило 0:32
2 045 Шимов Гліб Одеса 0:39
3 034 Дубина Андрій 1:03
4 038 Брик Григорій 1:13

3 роки та молодше - 100 м, 16"
дівчата
1 039 Грипас Анастасія Гостомель 0:42
2 043 Білогурова Валентина 1:07
хлопці
1 032 Кіпчук Костянтин 0:32
2 033 Гур'єв Захар 0:42

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 8"
дівчата
1 105 Тищенко Юлія 3:17

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 10"
дівчата
1 096 Макейчик Марія 1:45
2 095 Хранівська Ясна 2:01
3 099 Шувалова Мар'я Калита 2:12
4 081 Рябенко Єлизавета 2:17
хлопці
1 094 Кужель Сергій 2:04

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 074 Сіунова Єлизавета 1:52
2 097 Можаровська Софія 1:53
3 085 Квасніцька Катерина 2:24
4 106 Петрович Анастасія НС
хлопці
1 093 Шаповал Тимофій 1:13
2 115 Біляченко Нестор Харків First Bike Club 1:25
3 112 Кулик Ілля 1:26
3 075 Пантелейчук Марк Житомир 1:26
4 026 Саранча Тимофій 1:28
5 101 Галатін-Павловський Олексій 1:29
6 086 Максименко Даніїл 1:35
7 113 Шибанов Михайло 1:37
8 102 Швидкий Тимур 1:41
9 083 Іванов Лука 1:43
10 072 Вергун Андрій 1:51
11 078 Попович Артем Стріла 1:52
12 084 Столяров Лев 1:54
13 103 Литвин Ілля 1:56
14 100 Маркотенко Денис 1:59
14 098 Немтінов Лука Вишгород 1:59
15 082 Лепеха Назар 2:02
15 123 Санторович Олег 2:02
16 079 Капрал Єгор 2:04
17 091 Шостак Кирил 2:19
18 092 Юдін Артьом НС

3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 125 Онуфрієва Аліна 2:50
хлопці
1 110 Марич Федір Форсаж 1:18
2 080 Костенко Борис Yellow submarine 1:32
3 089 Вишняк Ігор Молния 1:36
4 090 Новiков Лев Ірпінь 1:50
5 107 Кустовський Артем Глеваха 1:59

3 роки та молодше - 230 м, 14"
дівчата
1 111 Балицька Катерина 1:56
хлопці
1 118 Шекера Максим Молния 1:43

3 роки та молодше - 230 м, 16"
дівчата
1 039 Грипас Анастасія Гостомель 1:54
2 127 Мордовіна Софія 2:37
хлопці
1 132 Гордієнко Андрій Амігос 1:00
2 109 Плескун Кирил 1:15
3 104 Єрьоменко Ілля 1:20

Біговел 4 роки, 10"
дівчата
1 124 Фетисенко Вікторія 1:27

Біговел 4 роки, 12"
дівчата
1 121 Калина Вероніка 1:21
2 114 Ткач Анна 1:34
3 077 Висоцька Олена 1:55
хлопці
1 128 Шустинський Вадим 1:25 (зі штрафом 1 сек)
2 076 Висоцький Леонід 1:37
3 122 Прокопенко Михайло 1:42
4 144 Макаренко Мирослав 1:52
5 116 Конечни Домінік Харків First Bike Club 1:53
6 148 Лобачов Матвій 2:03

Біговел 4 роки, 14"
дівчата
1 204 Лазарєва Софія 1:45

4 роки, 10"
хлопці
1 150 Дитковський Єгор Бровари 1:14

4 роки, 12"
дівчата
1 149 Рибка Софія 1:39
хлопці
1 087 Павлюков Михайло Васильків 1:08
2 088 Павлюков Іван Васильків 1:10
3 169 Лещенко Єгор 1:12
4 159 Сташкевич Андрій 1:17
5 166 Кулабухов Єгор НФ

4 роки, 14"
хлопці
1 171 Бобко Віктор 1:09
2 092 Смирнов Єгор 1:11
3 176 Ларіонов Володимир 1:19

4 роки, 16"
дівчата
1 158 Давидченко Алiна 1:03 (зі штрафом 1 сек)
2 154 Кулікалова Анна 1:35
3 152 Сурма Марія 2:28
3 155 Ющенко Катерина 2:28
4 151 Долинна Аліса 2:44
хлопці
1 193 Клімов Микола 0:49
2 192 Васильєв Георгій 0:50
3 108 Копій Роберт Забір'я 0:56
4 163 Карук Михайло 0:58
5 199 Уліда Михайло 0:59
6 196 Пустовойт Єгор Обухів 1:00
7 181 Сокол Ігор 1:01
8 183 Сашенко Тарас Проліски 1:03
8 206 Сельянов Ігор 1:03
9 120 Гальченко Ігор 1:13
10 178 Басов Михайло 1:14
11 190 Іванченко Максим 1:15
12 195 Шатiн Святослав Радуга 1:17
13 198 Севрук Максім 1:19
14 179 Ястреб Мар'ян Бровари 1:52
15 182 Заіка Максиміліан 2:02

4 роки, 20"
хлопці
1 073 Тарасенко Олексій Гомель, Беларусь 0:45
2 208 Мойсеєнко Артем 1:01
3 209 Кравченко Сергій 1:16

2х230 м

5 років, 12"
дівчата
1 213 Єрмак Анна 2:39

5 років, 14"
дівчата
1 214 Бондаренко Маргарита 4:30
хлопці
1 135 Кривенко Іван 2:39 (вік - 3 роки)
2 303 Дида Ігор 2:48


5 років, 16"
дівчата
1 126 Едокова Єкатерина 2:08
2 216 Булдакова Олександра Харків 2:19
3 220 Романюк Тетяна 2:21
4 223 Муравйова Анастасія Барси 2:29
5 201 Маркотенко Анастасія 2:37
6 117 Плескун Анастасія 2:40
6 224 Брандибура Христина 2:40
7 202 Петруша Юлія Харків First Bike Club 2:44
8 172 Біляченко Варвара Харків First Bike Club 2:50
9 221 Остапенко Олександра 3:17
хлопці
1 247 Романюк Тимофій Форсаж 1:50
2 255 Шевчук Степан 1:52
3 248 Рижов Максим 1:59 (зі штрафом 3 сек)
3 258 Заяць Андрій 1:59
4 245 Свінцов Лев 2:02
5 219 Гаврильченко Олександр 2:05
6 259 Лисак Давид 2:07
7 275 Мединський Вадим 2:10
8 257 Голоднік Леонід 2:15
9 243 Говенко Іван 2:18
10 256 Гаврилей Іван 2:21
11 252 Микитюк Михайло 2:23
12 254 Летун Олексій 2:34
12 12 Муха Юрій 2:34
13 251 Гусєєв Гордій 2:36
14 129 Барабанов Валерій 2:45 (вік 4 роки)
15 131 Міщук Назарій 2:52
16 273 Гурський Михайло 4:00


5 років, 18"
дівчата
1 233 Волинець Ірина Шалені бджілки 2:02
2 232 Мозоль Катерина 2:31
хлопці
1 281 Iжовський Олексiй 2:54

5 років, 20"
дівчата
1 236 Володимиренко Анна 1:46
1 119 Шекера Ганна Молния 1:46
2 203 Журавльова Тетяна 1:52
3 215 Мальцева Анастасія 1:56
4 237 Пономаренко Анастасія 2:14
хлопці
1 211 Кравчук Нікіта 1:29
2 295 Михальчук Олександр Стріла 1:32
3 288 Костенко Кирило Yellow submarine 1:43
4 286 Залізнюк Михайло Боярка 1:47
4 292 Водоп'янов Кіріл 1:47
5 294 Антонов Михайло 1:49
6 267 Олєсов Данііл 1:51
7 291 Баров Микита Молния 1:52
8 296 Молдован Микола 1:53
9 290 Романенко Роман Молния 1:55
10 284 Тухамі Адам Джамаль 1:59
11 253 Родіонов Микола 2:00
12 78 Макарченко Іван Вишгород 3:43
13 279 Бердник Данiiл 4:05

6 років, 16"
дівчата
1 311 Терещенко Віра 1:51
2 335 Щербакова Єкатерина 1:53
3 305 Малкова Майя 1:57
4 309 Лузакова Анастасія 1:59
5 302 Павлюк Маргарита Вишневе 2:15
6 300 Гур'єва Василина 2:17
7 308 Немтінова Софія Вишгород 2:26
8 299 Швець Надія 2:27
хлопці
1 339 Зав'ялов Максим 1:42
2 352 Аксьонов Єлісей 1:43
2 361 Марич Дмитро Форсаж 1:43
3 362 Сологубов Олексій 1:47
4 360 Лузаков Даніїл 1:57
5 347 Топехін Дмитро Амігос 1:59
6 354 Хранівський Владислав 2:00
7 225 Буцан Артем 2:01
8 357 Шамшур Дмитро 2:05
9 355 Бондаренко Михайло Артеріум 2:07
10 342 Китайчук Олександр 2:20

6 років, 20"
дівчата
1 316 Ковальчук Маргарита 1:41
2 218 Шама Зоряна 1:43
3 317 Захарова Маргарита 1:46
4 315 Федусенко Марія 1:49
5 314 Бегеба Крістіна Молния 1:52
6 321 Боброва Анна 1:54
6 328 Уліда Анастасія 1:54
7 331 Цесарська Дар'я 1:56
8 327 Пасальська Влада 2:04
9 318 Губа Поліна Умань 2:31
хлопці
1 385 Борисов Олександр 1:26
2 390 Бадеха-Корнілов Ярослав 1:31
3 343 Ковальов Марк Чайки 1:32
3 381 Соловйов Антон Шалені бджілки 1:32
4 383 Немченко Марк 1:34
5 229 Хоменко Сергій 1:35
6 217 Рябчун Дмитро 1:37
6 133 Шевчук Тарас 1:37
7 368 Петренко Дмитро 1:38
8 370 Капрал Нiкiта 1:41
9 380 Гиренко Ілля Шалені бджілки 1:44
10 222 Бондарчук Нікіта 1:46
11 394 Поліщук Артем Соколята 1:47
12 387 Куц Андрій 1:48
13 397 Бойко Денис 1:49
14 391 Лігер Назарий 1:51
15 373 Юрков Ігор 1:53
16 392 Сипко Микита Артеріум 1:56
17 400 Іванко Микола 1:58
18 379 Піскунов Микола 2:01
19 227 Карпеченко Євгеній 2:04
20 376 Синельніков Ілля 2:07
20 395 Щукін Іван 2:07
21 384 Попов Тимур 2:12

6 років, 24"
дівчата
1 174 Біляченко Єва Харків First Bike Club 1:45
2 336 Шевченко Марія 1:52
3 334 Мойсеєнко Єлизавета 1:53
4 226 Кодунова Катерина 2:05
хлопці
1 228 Акішев Нікіта 1:32
Загальний залік 15 вересня
Прихований текстпоказати
2х400 м

7 років, 16"
дівчата
1 403 Мединська Діна 3:54
2 402 Лисак Агнія 4:51
хлопці
1 485 Лагутін Роман 3:24 (вік 6 років)
2 421 Бондар Філіп 4:49

7 років, 18"
дівчата
1 404 Коваленко Вероніка Боярка 4:12

7 років, 20"
дівчата
1 413 Сидоренко Анна Вишневе 2:42
2 410 Моцна Анна 2:51
3 419 Коваленко Анна 3:10
4 412 Гусєєва Марія 3:27
5406 Сулацкова Уляна Вишневе 3:56
6 405 Філатова Анастасія 6:21 (вік 6 років)
хлопці
1 429 Щербацький Олександр 2:36
2 438 Лещенко Кирил 2:45
3 452 Вiнiченко Олексiй 2:51
4 458 Лозовий Денис 2:56
5 442 Китайчук Іван 2:57
6 425 Костенко Георгій Yellow submarine 3:07
7 451 Брик Михайло 3:11
8 447 Клименко Григорій Dream team 3:12
9 441 Мотузний Артем 3:14
10 444 Стасюк Євгеній 3:15
11 440 Говоров Антоній 3:20
12 449 Грищенко Антон 3:29
13 443 Крупський Тимофій 3:32
14 422 Хальзов Iлля 3:41
15 424 Кнопов Георгій 3:42
16 456 Погребний Владислав 3:48

7 років, 24"
дівчата
1 415 Гордієнко Анна Амігос 2:51
2 417 Васильєва Олександра 3:03
3 416 Ткаченко Марія 3:22
хлопці
1 468 Дзюба Владислав 2:41
2 467 Шаповал Адріан 2:42
3 466 Петриченко Дмитро 2:52
4 465 Міняев Георгій Молния 2:53
5 472 Новіков Ілья 3:03
6 469 Ігнатенко Віктор 3:08
7 484 Бєльський Ярослав 3:12
8 478 Юрін Роман 3:14
9 473 Опанасенко Андрій 3:25
10 461 Пшеничний Кирило 3:33
11 481 Малик Микита 3:34
12 476 Рибка Кирило 3:38
13 471 Карапина Вадим Ніжин 4:02

7 років, 26"
хлопці
1 486 Гуз Андрій 3:02

8 років, 20"
дівчата
1 497 Тарасенко Вікторія 2:56
2 498 Костенко Варвара Yellow submarine 3:16
3 488 Видиборець Дар'я 3:21
4 489 Щаслива Юлія 3:32
5 494 Вергун Владислава 4:22
хлопці
1 518 Голоднік Володимир 2:54
2 522 Топехін Борис Амігос 2:56
3 513 Горний Вадим 3:00
3 540 Квасніцький Остап 3:00
4 523 Білецький Дмитро 3:13
5 542 Кметь Дмитро 3:26
6 527 Муха Олександр 3:27
7 531 Фабуляк Дмитро 3:39
8 535 Горбатенко Владислав 3:40
9 539 Гопанчук Тимофій 3:43
10 521 Поліщук Ярослав Соколята 3:45
11 528 Черняк Павло 3:46
12 533 Єременко Данило 4:09
13 529 Бондарук Борис 4:17
14 530 Шамшур Вадим Крюковщина 4:46
15 520 Ваняшин Андрій 5:28

8 років, 24"
дівчата
1 510 Квіташ Вероніка Молния 2:32
2 509 Пасальська Поліна 2:40
3 505 Хропачова Дар'я 2:40:30
4 500 Горобцова Карина 2:43
5 507 Орлова Поліна 2:54
6 502 Говенко Лілія 2:57
7 503 Шелепова Дар'я 3:18
8 506 Дембiк Анастасія Радуга 3:23
хлопці
1 551 Шекера Артем Молния 2:56
2 547 Васильєв Єгор Молния 2:57
3 574 Абдуллін Ігор 3:00
3 550 Клименко Іван Молния 3:00
4 545 Онуфрієнко Владислав 3:05
5 554 Багдасарян Назар 3:09
6 571 Пустовойт Андрій 3:10
6 544 Герасименко Назарій 3:10
7 567 Клименчук Євгеній 3:11
8 556 Дудка Олександр 3:12
9 517 Федорончук Маркиян 3:17
10 575 Корнієнко Андрій 3:27
11 537 Згардан Давид 3:31
12 573 Губа Іван Умань 3:47
13 558 Махиня Ігор 3:51
14 543 Долинний Микита 3:52
15 559 Іванко Михайло 4:01
16 570 Перепелицин Артем 4:06

8 років, 26"
хлопці
1 581 Чигрин Артем 2:59
2 579 Гриньов Богдан 3:09
3 582 Іващенко Богдан 3:18
4 583 Северинчик Олександр 3:50
5 577 Крупенькін Дмитро Чабани 4:10

3х400 м

9 років, 20"
хлопці
1 610 Романюк Іван Форсаж 5:13
2 607 Паламарчук Максим Доманівка 5:15
3 609 Бережанський Вадим Доманівка 5:31
4 606 Трофименко Олександр Доманівка 5:40
5 608 Костенко Микита Порцелян 5:44
6 605 Буренок Александр 6:42
7 611 Бобров Андрій 7:25

9 років, 24"
дівчата
1 595 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 4:59
2 590 Гуз Юлія 5:20
3 593 Коросько Зореслава Хильки 6:00
хлопці
1 630 Коваленко Євген 4:45
2 616 Моркотун Артем 4:53
3 624 Сіунов Олександр 5:00
4 553 Савченко Микола Амігос 5:13 (вік - 8 років)
5 622 Врагов Іван 5:23
6 634 Кудін Дмитро 5:24
7 619 Іванюк Назар 5:25
7 635 Кияшко Артур 5:25
8 627 Марусенко Тимофій 5:26
9 617 Юськов Богдан 5:42
10 631 Ільйов Дмитро 5:52:30
11 626 Волохович Руслан 6:11
12 628 Гусєєв Єгор 7:47
13 632 Андрійчук Дмитро НФ

9 років, 26"
дівчата
1 602 Вишняк Софія Молния 4:23 (зі штрафом 1 сек)
2 599 Шевчук Каріна 4:48
хлопці
1 645 Третяк Антон 4:55
2 648 Шкребко Артем 5:08
3 649 Горобченко Андрій Бориспіль 5:30
4 644 Балконський Кирил Форсаж 5:53

10 років, 20"
хлопці
1 670 Аксьонов Данило 5:47
2 671 Шестопалов Дмитро 5:51

10 років, 22"
дівчата
1 652 Маслякова Анна 7:11

10 років, 24"
дівчата
1 657 Тімонтєєва Вікторія 4:41
2 656 Захаріна Катерина 5:43
хлопці
1 683 Коваленко Олександр 4:28
2 687 Коросько Владислав Хильки 4:31
3 690 Федусенко Федір 4:50
4 686 Фомічов Андрій 5:27
5 685 Шутий Богдан 5:28
6 676 Федотов Данило 5:32
7 672 Дембiк Вiталiй Радуга 5:52
8 682 Восколуп Євген 5:56

10 років, 26"
дівчата
1 666 Горностай Марія Амігос 4:21
2 664 Мартинюк Ольга Молния 4:38
3 668 Любарська Софія 5:19
4 667 Дерев'янко Вікторія Горенка 6:28
хлопці
1 693 Захаренко Кирил Молния 4:03
2 692 Шаповал Назар Форсаж 4:32
3 691 Дядюк Олександр Барси 4:36
4 697 Рибка Антон 4:37
5 696 Рігг Деніел 5:06

11 років, 24"
дівчата
1 659 Юдіна Альона Angara.in.ua 4:56
2 661 Шуткова Єлизавета Жорнівка 5:18
3 658 Новікова Софья 5:28
4 660 Зацепіна Єлизавета 5:49

11 років, 26"
дівчата
1 669 Борисенко Анна 4:47
2 261 Волохович Дар'я 5:31

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 6.10.13 08:17

Тринадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая

Третий день соревнований. "Один из самых приятных дней в году."

5 октября 2013 года в гонке приняли участие 39 юных гонщиков.
Соревнования длились с 12:00 до 14:00. Разыграли 5 комплектов медалей в 5 заездах.

Результати
5 жовтня 2013 року

Для учасників що стартують самостійно фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек).

11-14 років - дівчата
3 круги по 650 метрів, 2 заїзди, 16 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 055 Горностай Марія Амігос (10) 26 5:04
2 051 Юдіна Ульяна Angara.in.ua (9) 24 5:26
3 049 Тімонтєєва Вікторія (10) 24 5:30
4 052 Юдіна Альона Angara.in.ua (11) 24 5:38
5 053 Любарська Софія (10) 26 5:47
6 059 Борисенко Анна (11) 26 6:02
7 063 Шуткова Єлизавета Жорнівка (11) 24 6:33
8 060 Волохович Дар'я (11) 26 7:02

2 заїзд
1 061 Мохнач Марта (14) 26 4:48
2 058 Сиунова Екатерина (12) 26 4:50
3 064 Андріяш Марія (12) 26 5:21
4 066 Сімакова Аліса Молния (12) 26 5:34
5 050 Казакова Юлія (13) 26 5:35
6 048 Сабліна Валерія (13) 26 5:49
7 056 Лукічова Світлана (12) 26 6:01
8 071 Зацепіна Єлизавета (11) 24 7:01
9 601 Новiков Микита Ірпінь (6) 20 2:17*

Примітка* Новiков Микита - 1 круг.
11-14 років - хлопці
3 круги по 650 метрів, 3 заїзди, 22 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 137 Іванов Сергій Молния (11) 26 5:17
2 143 Микитюк Максим (11) 26 5:28
3 065 Брязкало Михайло Молния (11) 26 5:32
4 054 Коваль Микола (11) 26 5:34
5 068 Фалін Роман (11) 26 5:38
6 142 Богданов Сергій (11) 26 5:44
7 136 Ярмоленко Назар Молния (11) 26 5:56
8 140 Бааджи Андрій (11) 20 6:22

2 заїзд
1 134 Захаренко Кирил Молния (10) 26 4:47
1 138 Обухов Дмитро Молния (12) 26 4:53 +0:03* перешкоди
2 130 Хропачов Іван (12) 26 4:58
3 147 Білецький Євгеній (12) 26 5:12
4 139 Матвієнко Олексій (12) 26 5:19

3 заїзд
1 062 Устименко Кирило (14) 26 4:05
ПК 153 Рігг Антоній (16) 26 4:26 (поза конкурсом)
2 141 Зеленяк Дмитро (13) 26 4:38
3 146 Лігер Максим (13) 26 4:44
4 177 Кравчук Артем (14) 26 4:45 +0:03* перешкоди
5 057 Калашник Артем (14) 26 4:56
6 165 Коваленко Олександр (10) 26 5:11
7 067 Онищенко Микола (13) 26 5:24
8 145 Кулик Нікіта (14) 26 5:59
Мами/маршали
2 круги по 650 метрів, 1 заїзд, 6 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 053 Нєстерова Вікторія - мама Маші, Юлі та Соні 26 3:07
2 152 Шаповалова Марина 26 3:08
3 612 Зеленяк Олена - мама Діми та Вані 26 3:23
4 141 Іслєнтьєва Ульяна - мама Сані, Міши та Платоші 26 3:44
5 147 Білецька Марія - мама Івана та Євгенія 26 4:08
6 051 Юдіна Тетяна - мама Альони та Ульяни 24 4:25
Тата/маршали
2 круги по 650 метрів, 1 заїзд, 12 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 604 Мохнач Роман (19) 26 2:36
2 053 Юдін Руслан - тато Альони та Ульяни 26 2:37
3 613 Кулінич Ілля 26 2:50
4 146 Лігер Сергій - тато Назарія та Максима 26 2:54
5 620 Дідковський Олег 26 2:54:30
6 130 Хропачов Лев - тато Даші та Івана 26 2:55
7 623 Орлов Олексій 26 2:57
8 057 Лукичов Олександр - тато Світлани 26 2:59
9 614 Рябченко Максим 26 3:10
10 177 Кравчук Сергій - тато Артема 26 3:17
11 621 Черняєв Євгеній 26 4:09
НФ 142 Рябошапка Володимир - тато Кирила 26 (не фінішував)
Загальний залік 5 жовтня
Прихований текстпоказати
3х650 м

11-14 років, 20"
хлопці
1 140 Бааджи Андрій 6:22

11-14 років, 24"
дівчата
1 051 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 5:26
2 049 Тімонтєєва Вікторія 5:30
3 052 Юдіна Альона Angara.in.ua 5:38
4 063 Шуткова Єлизавета Жорнівка 6:33
5 071 Зацепіна Єлизавета 7:01

11-14 років, 26"
дівчата
1 061 Мохнач Марта 4:48
2 058 Сиунова Екатерина 4:50
3 055 Горностай Марія Амігос 5:04
4 064 Андріяш Марія 5:21
5 066 Сімакова Аліса Молния 5:34
6 050 Казакова Юлія 5:35
7 053 Любарська Софія 5:47
8 048 Сабліна Валерія 5:49
9 056 Лукічова Світлана 6:01
10 059 Борисенко Анна 6:02
11 060 Волохович Дар'я 7:02
хлопці
1 062 Устименко Кирило 4:05
2 153 Рігг Антоній 4:26 ПК
3 141 Зеленяк Дмитро 4:38
4 146 Лігер Максим 4:44
5 134 Захаренко Кирил Молния 4:47
6 177 Кравчук Артем 4:45 +0:03* перешкоди
7 138 Обухов Дмитро Молния 4:53 +0:03* перешкоди
7 057 Калашник Артем 4:56
8 130 Хропачов Іван 4:58
9 165 Коваленко Олександр 5:11
10 147 Білецький Євгеній 5:12
11 137 Іванов Сергій Молния 5:17
12 139 Матвієнко Олексій 5:19
13 067 Онищенко Микола 5:24
14 143 Микитюк Максим 5:28
15 065 Брязкало Михайло Молния 5:32
16 054 Коваль Микола 5:34
17 068 Фалін Роман 5:38
18 142 Богданов Сергій 5:44
19 136 Ярмоленко Назар Молния 5:56
20 145 Кулик Нікіта 5:59
Результати юніорів на bikeportal

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 26.4.14 18:44

Чотирнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" - Юніорські перегони наступне

"Весело та приємно!"

26 квітня 2014 року у перегонах взяли участь 54 юних гонщика.
Змагання тривали с 12:00 до 14:15. Розіграли 8 комплектів медалей у 8 заїздах.
Додатково проведені 4 заїзда: 2 різновікові дитячі, заїзд мам/дівчат та тат/маршалів.

Результати
26 квітня 2014 року

Для учасників що стартують самостійно фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек).

11-14 років - дівчата
3 круги по 650 метрів, 3 заїзди, 18 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 696 Тімонтєєва Вікторія (11) 24 5:25
2 194 Зацепіна Єлизавета (11) 24 5:26
3 659 Горобцова Карина (8) 24 5:38
4 667 Юмина Анна Артеріум (12) 20 5:54
5 186 Онощенко Аліна Ірпінь (12) 24 5:56
6 664 Захаріна Катерина (11) 24 6:44

2 заїзд
1 205 Юдіна Ульяна Angara.in.ua (10) 26 4:50
2 197 Шуткова Єлизавета Жорнівка (11) 26 5:08
3 705 Малько Ксенія (11) 26 5:29
4 713 Ревенко Мария (11) 26 5:40
5 673 Рильська Ксенія (11) 26 6:27
6 715 Маслякова Анна (10) 26 7:20

3 заїзд
1 717 Андріяш Марія (13) 26 4:58
1 175 Юдіна Альона Angara.in.ua (11) 26 4:58
2 189 Сабліна Валерія (13) 26 5:00
3 672 Боднар Марта (13) 26 5:02
4 319 Лукічова Світлана (13) 26 5:25
5 704 Мельничук Седа Севастополь (13) 26 7:12 падіння
11-14 років - хлопці
3 круги по 650 метрів, 5 заїздів, 36 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 234 Щербацький Олександр (7) 24 4:52
2 249 Кільдишев Станіслав Амігос (7) 24 5:17
3 714 Ковальов Гліб Артеріум (10) 24 5:48
4 230 Зарицький Кирило (10) 24 5:52
5 231 Корнієнко Андрій (9) 24 6:31
6 708 Клюєв Даніїл (9) 24 7:02
7 242 Мельничук Володимир Севастополь (6) 26 7:12

2 заїзд
1 711 Гультай Богдан (12) 24 4:58
2 703 Коросько Владислав Хильки, Черк (11) 24 4:59
3 239 Губанов Денис (11) 24 5:06
4 712 Фомічов Андрій (11) 24 5:23
5 170 Муравйов Тимофій Барси (11) 24 5:26
6 162 Шутий Богдан (11) 24 5:41
7 709 Демчишин Владислав (10) 24 5:46
8 244 Сачок Володимир (11) 24 5:49
9 246 Сачок Ігор (11) 24 5:50
10 238 Ткаченко Артур СуперЧемпіони (11) 24 5:56

3 заїзд
1 164 Захаренко Кирил Молния (10) 26 4:25
2 167 Фомін Дмитро Новосілки (11) 26 4:35
3 710 Третяк Антон (10) 26 4:46
4 240 Коваленко Олександр (11) 26 5:04
5 687 Рибка Антон (11) 26 5:04:30
6 706 Скидан Дмитро Спринт (10) 26 5:14
7 264 Горобченко Андрій Бориспіль (10) 26 5:43
8 716 Кузнєцов Єгор (10) 26 6:49

4 заїзд
1 265 Білецький Євгеній (12) 26 4:25
2 173 Обухов Дмитро Молния (12) 26 4:34
3 210 Микитюк Максим (12) 26 5:16
4 301 Рочняк Владислав Спринт (11) 26 5:17
5 241 Ачкасов Олексій (13) 26 5:27
6 168 Долженко Роман Артеріум (12) 26 7:01

5 заїзд
1 707 Хоменко Андрій Спринт (13) 26 4:22
2 207 Святненко Нікіта (13) 26 4:54
3 266 Чучко Богдан Спринт (10) 26 5:23
4 268 Савенко Єгор Спринт (10) 26 5:25
5 269 Марченко Назар Спринт (12) 26 5:27
11-14 років - додаткові змішані заїзди та заїзди мам/тат/маршалів
2 круги по 650 метрів, 4 заїзда, 16 учасників+6 мам/дівчат+13тат/маршалів
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 б/н Коваленко Міхаіл (5) 16 3:14 - 1 коло
2 б/н Горобцов Олександр (4) 14 3:24 - 1 коло
3 б/н Коваленко Платон (2.11) 12 5:24 - 1 коло
1 205 Юдіна Ульяна Angara.in.ua (10) 26 3:03
2 234 Щербацький Олександр (7) 24 3:04
3 175 Юдіна Альона Angara.in.ua (11) 26 3:35
4 235 Гордієнко Анна Амігос (7) 24 3:38
5 249 Кільдишев Станіслав Амігос (7) 24 3:39
6 659 Горобцова Карина (8) 24 3:24

2 заїзд
1 б/н Коваленко Платон (2.11) 12 5:14 - 1 коло
1 710 Третяк Антон (10) 26 3:16
2 703 Коросько Владислав Хильки, Черк (11) 24 3:19
3 687 Рибка Антон (11) 26 3:26
4 239 Губанов Денис (11) 24 3:57
5 162 Шутий Богдан (11) 24 4:08

3 заїзд
1 б/н Коваленко Платон (2.11) 12 5:43 - 1 коло
1 205 Юдіна Ульяна Angara.in.ua (10) 26 3:08
2 235 Гордієнко Анна Амігос (7) 24 3:42
3 659 Горобцова Карина (8) 24 3:51
4 687 Рибка Кирило (8) 26 4:11
1 б/н Локшина Юлія 26 3:11
2 б/н Щербацька Марина 26 3:26
3 319 Єгорова Дар'я 26 3:37
4 б/н Передерий Вера 26 3:47
5 240 Іслєнтьєва Ульяна 26 4:12

4 заїзд
1 б/н Щербацький Андрій 26 2:29
2 б/н Третяк Вадим 26 2:38
3 б/н Карпенко Никита 26 2:39
4 205 Юдін Руслан 26 2:41
5 б/н Васильєв Денис 26 2:44
6 б/н Гордієнко Олексій 26 3:10 тандем
6 б/н Кільдишев Костянтин 26 3:10 тандем
7 710 Шпак Іван 26 3:11
7 703 Коросько Юрій 26 3:11
8 687 Рибка Андрій 26 3:14
9 319 Курганський Роман 26 3:16
10 704 Мельничук Євгеній 26 3:19
11 б/н Горобцов Всеволод 26 5:12
Результати юніорів на bikeportal

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 19.5.14 18:18

Чотирнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони"! наступна

Погода знов нас оберігала від зливи та грози, а від невеличких дощиків захистили дерева. Було тепло, свіжо та зелено по-травневому!

17 травня 2014 року у перегонах взяли участь 387 юних гонщиків, у тому числі на трасі 100 м 66 учасників.
Змагання тривали з 10:50 до 18:50. Розіграли 55 комплектів медалей в 55 заїздах, у тому числі на трасі 100 м 14 заїздах.

18 травня 2014 року у перегонах взяли участь 313 юних гонщиків і 8 мам.
Змагання тривали з 10:30 до 19:00. Розіграли 42 комплектів медалей в 42 заїздах, у тому числі 1 заїзд мам.

Подробиці Дитячих змагань :kolobok:

Зареєстровано всього 964 учасників (в т.ч. без попередньої реєстрації 24), відмова 33, неявка 236 (в т.ч. попередели заздалегідь 56, попередили напередодні та в дні перегонів 94). Неявка загальна 25%, знижена за рахунок попереджень про відмову до 9%. Явка без попередньої реєстрації 2,5%.

Вийшли на старт стометрівки та кільцевих перегонів 700 юних гонщиків,
- в т.ч. 237 новачків,
- в т.ч. 209 дівчат та 491 хлопець,
- в т.ч. 387 в суботу 17 травня та 313 в неділю 18 травня.
Наймасовіші категорії "6 років" - 108 учасників, "7 років" - 91 учасник, категорії "Біговел 3 роки" (100м и 230 м) та "8 років" - по 85 учасників.
Наймолодший учасник - 1 рік 9 мес, найстарші - 11 років.
1 учасник не стартував. 20 учасников стартували двічі. 5 учасников стартували поза конкурсом без реєстраціі.

Міста та селища (крім Києва):
Біла Церква (1), Бориспіль (6), Боярка (5), Бровари (3), Васильків (2), Вишгород (4), Вишневе (3), Глеваха (1), Глеваха (1), Гомель Білорусь(1), Гореничі (1), Горенка (1), Гостомель (1), Дніпропетровськ (1), Забір'я (2), Ірпінь (6), Калита (1), Капітанівка (1), Колонщина (2), Коцюбинське (1), Крюковщина (1), Латвія (2), Ніжин Чернігівської (3), Обухів (1), Проліски (1), Українка (2), Хильки Черкаської (1), Чайки (3)

Команди:
Angara.in.ua (2), Dream team (6), HAPPY KIDS (4), SCOTT RC (4), Yellow submarine (3), Амігос (13), Артеріум (14), Банзай-Ра (1), Барси (2), Молнія (14), Порцелян (5), Райдуга (7), Соколята (13), Стріла (1), СуперЧемпіони (1), Форсаж (4), Чайка (2), Шалені бджілки (7), Юні переможці (1).

Командний залік
Враховані призові місця Дитячих та Юніорських змагань.
2014 весна Команди.png
2014 весна Команди.png (15.88 Кіб) Переглянуто 16765 разів
В суботу 17 травня проведено 55 заїздів, в т.ч. на стометрівці 14 заїздів, в неділю 18 травня - 41 заїзд та 1 заїзд мам (8 учасниць).
Діаграма.png
Діаграма.png (9.36 Кіб) Переглянуто 16765 разів
Результати
17 травня 2014 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).

Біговел 3 роки - 100 м
пряма 100 метрів, 11 заїздів, 55 учасників, старти з 10:50
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 008 Розумяк Ангеліна (2.10) 10 0:40
2 002 Олексенко Каріна HAPPY KIDS (2.2) 14 1:13
3 003 Тітаренко Софія Біла Церква, Київської 2.6 12 нд
4 007 Юркова Юлія (2.9) 8 2:34
5 001 Зайцева Зоя (2.1) 10 2:54

2 заїзд - дівчата
1 013 Швець Вероніка (3) 12 0:23
2 010 Моркотун Євгенія (3) 10 0:25
3 011 Алєксєєва Марія Колонщина, Київської (3) 10 0:31
4 005 Крастиня Софія Латвія (2.11) 12 0:32
5 009 Голец Зоряна Шалені бджілки (3) 10 0:39

3 заїзд - дівчата
1 014 Яроцька Катерина (3) 12 0:25
2 016 Дядюк Єлизавета (3) 16 0:27
3 004 Шишкова Емілія (3) 12 0:30
4 015 Лахман Еля Радуга (3) 12 0:35
5 006 Ярова Злата (3) 12 0:48

4 заїзд - хлопці
1 030 Чуян Дмитро (1.11) 10 0:40
2 017 Дуброва Назар (2.2) 10 0:43
3 020 Вощак Тимофій (2.6) 10 0:44
4 018 Стасюк Павло (2.5) 10 1:14
5 019 Малков Матвій (2.5) 10 1:44

5 заїзд - хлопці
1 023 Єрьоменко Іван (2.4) 12 0:36
2 024 Адамюк Артем HAPPY KIDS (2.5) 12 0:52
3 026 Мусієнко Дмитро HAPPY KIDS (2.7) 12 0:57
4 022 Шпак Михайло HAPPY KIDS (2.1) 12 1:11
5 021 Кудашев Всеволод Банзай-Ра (1.9) 12 1:50

6 заїзд - хлопці
1 012 Дзема Давід (2.11) 12 0:24
2 031 Брязкало Петро Молния (2.11) 12 0:25
3 027 Корнієнко Микита (2.7) 12 0:27
4 029 Поліщук Роман (2.8 ) 12 0:38
5 025 Артюх Сергій (2.7) 12 1:00

7 заїзд - хлопці
1 037 Коваленко Гліб (3) 12 0:30
2 036 Скуратовський Радомир (3) 12 0:32
3 034 Афанасьєв Матвій (3) 12 0:33
4 033 Пасальський Олексій (2.11) 12 0:33:30
5 035 Хольмстром Едвард (3) 12 0:52

8 заїзд - хлопці
1 044 Сорокін Костянтин (3) 12 0:24
2 059 Слуцький Єгор (3) 12 0:28
3 039 Олійник Крістіан (3) 10 0:32
4 045 Нестеренко Михайло (3) 12 0:33
5 041 Малик Кирил (3) 12 0:36
6 038 Стулік Адам (3) 12 нд

9 заїзд - хлопці
1 048 Пустовойт Артемий (3) 12 0:19
2 028 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської (3) 12 0:28
3 046 Наумов Володимир (3) 12 0:28:30
4 040 Слуцький Тимофій (2.3) 12 0:33
5 053 Голець Давид (3) 8 0:48
6 043 Бойко Нікіта (3) 12 1:25

10 заїзд - хлопці
1 615 Кирич Юрій (3) 12 0:25
2 582 Додонов Ерік (3) 12 0:30
3 533 Золотін Андрій (3) 12 0:32
4 627 Навроцький Іван (3) 12 0:37

11 заїзд - змішаний
1 650 Кравець Владислав (3) 12 0:22
2 648 Куркін Нікіта (3) 12 0:24
3 649 Іванченко Максим (2.5) 12 0:32
4 049 Черненко Мария Артеріум (2.7) 12 1:37
Велосипед 3 роки - 100 м
пряма 100 метрів, 3 заїзда, 12 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 051 Акішева Кіра (3) 12 0:31
2 050 Макаренко Дар'я (2.10) 12 0:38
3 052 Нешта Анастасія (3) 12 0:39
4 054 Поліщук Софія Соколята (3) 12 0:41

2 заїзд - дівчата
1 619 Рудиченко Ганна (3) 14 0:29
2 056 Білогурова Валентина (3) 16 0:40
3 057 Костенко Єлизавета Порцелян (3) 16 1:36

3 заїзд - хлопці
1 055 Горбатенко Поліна (3) 16 0:28
2 042 Мироненко Антон (3) 16 0:33
3 060 Говоров Гліб (3) 12 0:35
4 058 Нешта Денис (3) 12 0:35:30
5 047 Зайцев Тимофій (3) 12 1:01
Біговел 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 3 заїзда, 29 учасників, старти з 11:50
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 066 Толкун Єва (3) 12 1:23
2 067 Рак Анастасiя (3) 12 1:24
3 083 Рябенко Єлизавета (3) 12 1:29
4 064 Петрович Анастасія (3) 12 1:34
5 065 Швецова Аксінія (3) 12 1:38
6 062 Ніколенко Анастасія (2.11) 12 1:41

2 заїзд - змішаний
1 075 Мельник Данііл Амігос (3) 12 1:23
2 072 Маркотенко Денис (3) 12 1:30
3 091 Шувалова Мар'я Калита, Київської (3) 10 1:31
4 032 Коваленко Платон (2.11) 12 1:34
5 071 Ясногородський Юрій (3) 12 1:36
6 069 Краснов Андрій Гомель, Білорусь (2.9) 12 1:40
7 073 Шостак Кирил (3) 12 1:45
6 068 Коваль Марія (3) 12 1:47
8 074 Скала Тимур (3) 12 2:25
9 070 Лисюк Олександр (3) 12 3:06

3 заїзд - хлопці
1 086 Кулик Ілля (3) 12 1:06
2 085 Толкун Єгор (3) 12 1:10
3 063 Попович Артем Стрела (3) 12 1:16
4 077 Щур Назар Горенка, Київської (3) 12 1:18
4 087 Салацький Олексій (3) 12 1:18
5 081 Вергун Андрій (3) 12 1:21
6 080 Швидкий Тимур (3) 12 1:25
7 082 Гриньов Ярослав (3) 12 1:26
8 076 Калініченко Максим (3) 12 1:28
9 078 Капрал Єгор (3) 12 1:30
10 061 Геннінг Олександр (3) 12 1:33
11 084 Вакулiн Євген Радуга (3) 12 1:34
НС 079 Осипенко Даніл (3) 12 НС
Велосипед 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 2 заїзда, 15 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд - змішаний
1 095 Моргун Ілля Dream team (3) 12 1:04
2 097 Кондратенко Денис (3) 14 1:06
3 089 Мальцева Софія SCOTT RC (3) 12 1:20
4 090 Копій Єва Забір'я, Київської (3) 12 1:31
5 093 Шатiн Влас Радуга (3) 12 2:16
6 098 Кузьменко Нікіта Артеріум (3) 16 2:21
7 092 Тищенко Юлія (3) 16 2:42
8 088 Коперсак Уляна (3) 12 3:56

1 заїзд - хлопці
1 094 Журавльов Іван (3) 12 1:02
2 102 Плескун Кирил (3) 16 1:03
3 101 Губанов Дмитро (3) 16 1:08
4 100 Кустовський Артем Глеваха, Київської (3) 16 1:13
5 099 Ноль Ярослав (3) 16 1:24
6 103 Кунак Нікіта (3) 16 2:24
7 096 Петровський Ярослав (3) 12 3:01
Біговел 4 роки
1 круг 230 метрів, 4 заїзда, 41 учасник, в т.ч. 4 не зареєстрованих поза конкурсом
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 079 Фетисенко Вікторія (5.0) 10 1:08
2 107 Борса Ольга (4) 12 1:14
3 110 Гулий Катерина (4) 12 1:17
4 113 Лазарєва Софія (6) 14 1:23
5 112 Олійник Анастасія (4) 12 1:27
6 111 Лисенко Марія (4) 12 1:28
7 106 Макейчик Марія (4) 10 1:35
8 108 Сіунова Єлизавета (4) 12 1:37
9 105 Синіцина Марія (4) 12 2:10

2 заїзд - хлопці
1 121 Смертенко Назар Молния (4) 12 1:11
2 122 Максименко Даніїл (4) 12 1:12
3 117 База Арсеній Олександр Ірпінь, Київської (4) 12 1:16
4 115 Жидков Іван (4) 10 1:18
5 120 Юдін Артьом (4) 12 1:19
6 119 Боровець Богдан Вишневе, Київської (4) 12 1:20
7 123 Ареф'єв Михайло Капітанівка, Київської (4) 12 1:23
8 104 Руденко Олександр (3) 16 1:25
9 118 Литвин Ілля (4) 12 1:27
ПК бн (не зареєстрований) (4) 12 1:31 поза конкурсом
10 116 Левченко Кирил Артеріум (4) 12 1:54

3 заїзд - хлопці
1 129 Галатін-Павловський Олексій (4) 12 1:08
2 132 Розумяк Нікіта (4) 12 1:17
3 131 Чумак Артем Амігос (4) 12 1:18
4 128 Антонов Юрій (4) 12 1:23
5 125 Коротков-Калітенко Ніколай (4) 12 1:24
6 126 Круковський Михайло (4) 12 1:25
7 127 Зубашенко Максим (4) 12 1:29
8 109 Сантаровіч Олег (4) 12 1:40
ПК бн (не зареєстрований) (4) 12 1:44 поза конкурсом
9 124 Сокур Андрій Ірпінь, Київської Порцелян (4) 12 1:51

4 заїзд - хлопці
1 134 Шаповал Тимофій (4) 12 1:02
2 114 Добриця Олександр Вишгород, Київської (4) 12 1:03
3 156 Камбулов Єгор (4) 12 1:03:30
4 130 Саранча Тимофій (4) 12 1:16
5 082 Гриньов Ярослав (3) 12 1:17
6 133 Біленький Нікіта (4) 12 1:18
ПК бн (не зареєстрований) (4) 12 1:19 поза конкурсом
7 137 Прокопенко Михайло (4) 12 1:23
ПК бн (не зареєстрований) (4) 12 1:30 поза конкурсом
8 135 Макаренко Мирослав (4) 12 1:31
ПК 066 (не зареєстрований) (4) 12 1:37 поза конкурсом
9 136 Сорокін Матвій (5) 12 2:29
Велосипед 4 роки
1 круг 230 метрів, 7 заїздів, 50 учасників, старти з 13:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 141 Балицька Катерина (4) 14 1:20
2 142 Гусєєва Арина (4) 14 1:27
3 160 Онуфрієва Аліна (4) 12 1:56
4 143 Корчинська Іва (4) 16 2:07
5 140 Паріпса Катерина (4) 12 2:10

2 заїзд - дівчата
1 152 Сурма Марія (4) 16 1:04
2 150 Долинна Аліса (4) 16 1:15
3 151 Висоцька Олена (4) 16 1:37
4 144 Корчинська Ева (4) 16 1:42
5 148 Грипас Анастасія Гостомель, Київської (4) 16 1:45
6 147 Кудряшова Катерина Чайки, Київської (4) 16 2:00
7 146 Мордовіна Софія (4) 16 2:32
8 145 Несин Мирослава Соколята (4) 16 2:38

3 заїзд - хлопці
1 159 Горобцов Олександр (4) 14 0:56
2 163 Грініченко Роман (4) 14 1:05
3 158 Мельниченко Матвій (4) 12 1:17
4 155 Самедінов Селім Порцелян (4) 12 1:21
5 157 Нестерук Назар Чайки, Київської (4) 14 1:33
6 154 Самойлов Захар (4) 12 1:35
7 153 Рябошапка Кирило (4) 12 1:42

4 заїзд - хлопці
1 174 Гордієнко Андрій Амігос (4) 16 0:48
2 170 Матлак Владислав Артеріум (4) 16 0:53
3 167 Вишняк Ігор (4) 16 0:54
4 168 Марич Федір Форсаж (4) 16 0:55
5 164 Кіпчук Костянтин (4) 16 1:05
6 169 Горобей Станіслав (4) 12 1:07
7 172 Балашкевич Данііл (4) 16 1:10
8 161 Мельник Дмитро (4) 16 1:17
9 162 Захаров Андрій (4) 16 1:27

5 заїзд - хлопці
1 179 Сокол Ігор (4) 16 0:53
2 182 Чепурнов Володимир (4) 16 0:57
3 171 Костенко Борис Yellow submarine (4) 16 1:00
4 175 Єрьоменко Ілля (4) 16 1:12
5 178 Ястреб Мар'ян Бровари, Київської (4) 16 1:13
6 138 Орлов Клим (3) 16 1:17
7 177 Басов Михайло (4) 16 1:27

6 заїзд - хлопці
1 181 Сашенко Тарас Проліски, Київської (4) 16 0:50
2 186 Слободенюк Ілля (4) 16 0:55 +0:01* ф/с
3 191 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської (4) 16 0:56
4 189 Квітченко Іван (4) 16 0:58
5 184 Кононенко Єгор (4) 16 1:01
6 185 Бiлецький Тiмур (4) 16 1:04
7 188 Висоцький Леонід (4) 16 1:09

7 заїзд - хлопці
1 180 Кривенко Іван (4) 20 0:49
2 196 Бобко Віктор (4) 20 0:51
3 195 Мойсеєнко Артем (4) 20 0:56
4 193 Сташкевич Андрій (4) 18 0:57
5 194 Новокщенов Іван (4) 18 0:59
6 192 Шекера Максим Молния (4) 18 1:17
7 166 Шабанов Тимофій Амігос (4) 18 1:50
5 років - дівчата
2 круги 230 метрів, 3 заїзди, 20 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 211 Бокань Єва (5) 16 1:52
2 210 Плескун Анастасія (5) 16 1:58
3 204 Кучер Олександра Артеріум (5) 16 1:59
4 206 Шкляр Марія (5) 16 2:01
5 203 Білецька Олександра (5) 16 2:19
6 205 Стулікова Ема (5) 12 2:28
7 202 Рожко Іванна (5) 16 2:51

2 заїзд - дівчата
1 212 Романюк Тетяна (5) 16 1:49
2 214 Дегтяр Ніка (5) 16 1:55
3 198 Калина Вероніка (5) 16 2:00
4 197 Волжина Діана (5) 16 2:02
5 213 Виногородська Катерина (5) 16 2:03
6 215 Муравйова Анастасія Барси (5) 16 2:04
7 216 Кулікалова Анна (5) 16 2:25

3 заїзд - дівчата
1 199 Григор'єва Вероніка (5) 20 1:40
2 207 Чернецька Ольга SCOTT RC (5) 20 1:41
3 219 Давидченко Алiна (5) 24 1:42
4 218 Іщенко Олександра (5) 20 1:52
5 292 Крупнікова Надія (5) 20 1:57
6 217 Ткач Анна (5) 20 2:00
5 років - хлопці
2 круги 230 метрів, 8 заїздів, 61 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд - хлопці
1 224 Малюженко Захар (5) 14 1:56
2 227 Єрін Даніїл Вишгород, Київської (5) 16 1:58
3 220 Єгоров Єгор (5) 12 2:05 біговел!
4 222 Шевчук Микита Юні переможці (5) 16 2:10
5 221 Лахман Максим Радуга (5) 14 2:13
6 223 Севковський Арсеній (5) 14 2:14
7 226 Лобачов Матвій (6) 16 3:49
НФ 229 Ясько Ярослав (5) 16 НФ

2 заїзд - хлопці
1 235 Васильєв Георгій (5) 16 1:33
2 236 Ясногородський Михайло (5) 16 1:54
ПК 159 Горобцов Олександр (4) 14 1:59 повторно, поза конкурсом
3 238 Крастиньш Петеріс Латвія (5) 16 2:01
4 234 Шевченко Артем (5) 16 2:04
5 230 Барабанов Валерій (5) 16 2:11
6 239 Шатiн Святослав Радуга (5) 16 2:14
7 240 Костенко Артем Артеріум (5) 16 2:15
8 232 Салацький Віктор (5) 16 2:22

3 заїзд - хлопці
1 246 Бірюк Дмитро (5) 16 1:35
2 244 Степченко Георгій (5) 16 1:46
3 229 Ясько Ярослав (5) 16 1:48 повторно
4 242 Гальченко Ігор (5) 16 1:49
5 247 Карук Михайло (5) 16 1:52
6 241 Пустовойт Єгор Обухів, Київської (5) 16 2:01
7 243 Севрук Максім (5) 16 2:25
8 245 Шустинський Вадим (5) 16 2:35
НФ 249 Іваненко Семен (5) 16 НФ

4 заїзд - хлопці
1 248 Іванов Марк (5) 16 1:48
2 255 Говенко Іван (5) 16 1:54
3 257 Яворський Олександр (5) 16 1:55
4 251 Чорний Степан Angara.in.ua (5) 16 2:01
5 250 Єжов Іван (5) 16 2:08
6 256 Каніщев Нікіта (5) 16 2:19
7 252 Донець Арсеній (5) 16 2:39

5 заїзд - хлопці
1 285 Романюк Тимофій Форсаж (5) 16 1:40
2 262 Коляда Іван (5) 16 1:46
3 261 Цицилін Річард (5) 16 1:48
4 260 Довженко Максим (5) 16 1:49
5 249 Іваненко Семен (5) 16 1:58 повторно
6 263 Гусєєв Гордій (5) 16 2:03
7 264 Микитюк Михайло (5) 16 2:12
8 149 Гермашев Олександр (5) 16 3:28

6 заїзд - хлопці
1 271 Коваленко Міхаіл (5) 20 1:32
2 273 Пурхало Марк (5) 20 1:33
3 233 Ревенко Володимир (5) 20 1:44
4 228 Торубара Богдан (5) 20 1:53
5 267 Павлюков Іван Васильків, Київської (5) 18 1:53:30
6 272 Смирнов Єгор (5) 20 1:56
7 266 Павлюков Михайло Васильків, Київської (5) 18 1:58
8 270 Максимів Олександр (5) 20 2:05

7 заїзд - хлопці
1 275 Клімов Микола (5) 20 1:25 +0:01* ф/с
2 279 Лещенко Єгор (5) 20 1:31
3 274 Пурхало Кирилл (5) 20 1:32
4 282 Павловський Михайло (5) 20 1:33
5 276 Левшунов Андрій Українка, Київської (5) 20 1:34
6 277 Уліда Михайло (5) 20 1:35
7 278 Копій Роберт Забір'я, Київської (5) 20 1:41
8 281 Бердник Данiiл (5) 20 1:54

8 заїзд - хлопці
1 283 Свінцов Лев (5) 20 1:26
ПК 235 Васильєв Георгій (5) 16 1:27 повторно, поза конкурсом
2 284 Артюх Володимир (5) 20 1:32
3 289 Родіонов Микола (5) 20 1:33
4 173 Колтовський Тимофій (5) 20 1:34
5 286 Рябов Степан (5) 20 1:38
6 265 Макарченко Іван Вишгород, Київської (5) 20 1:42
7 290 Летун Олексій (5) 24 1:47
6 років - дівчата
2 круги 230 метрів, 5 заїздів, 33 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 297 Богданова Софія (6) 16 1:45
2 291 Блоцька Марія (6) 16 1:53
3 296 Іванова Юлія Молния (6) 16 1:55
4 294 Маркотенко Анастасія (6) 16 1:57
5 298 Кічата Софія (6) 16 2:09
6 293 Дуброва Анна (6) 16 2:15
7 200 Довгань Олександра (5) 16 3:47

2 заїзд - дівчата
1 302 Щербакова Єкатерина (6) 16 1:32
2 304 Малкова Майя (6) 16 1:34
3 208 Лозова Степаніда (6) 16 1:56
4 301 Ігумнова Олена (6) 16 2:02
5 293 Дуброва Анна (6) 16 2:09 повторно
6 300 Федотова Катерина (6) 16 2:15
7 299 Рибачук Маргарита Артеріум (6) 16 2:52
8 303 Довгань Альона (6) 16 2:55

3 заїзд - дівчата
1 313 Мальцева Анастасія SCOTT RC (6) 20 1:38
2 316 Захарова Маргарита (6) 20 1:41
3 307 Журавльова Тетяна (6) 20 1:42
4 311 Малацай Маргарита Шалені бджілки (6) 20 1:44
5 312 Бегеба Крістіна Молния (6) 20 1:45
6 309 Дідик Владислава (6) 20 1:46
7 308 Брандибура Христина (6) 20 1:48
8 310 Савенчук Дар'я (6) 20 1:51
9 306 Волинець Ірина Шалені бджілки (6) 18 1:59

4 заїзд - дівчата
1 319 Шекера Ганна Молния (6) 20 1:17
2 321 Ковальчук Маргарита (6) 20 1:25
3 320 Федусенко Марія (6) 20 1:26
4 318 Пономаренко Анастасія (6) 20 1:36
5 315 Федоренко Віра (6) 20 1:51
6 314 Грегуль Мар'яна (6) 20 1:53

5 заїзд - дівчата
1 312 Бегеба Крістіна Молния (6) 20 1:24 повторно
2 326 Швець Надія (6) 24 1:29
3 310 Савенчук Дар'я (6) 20 1:34 повторно
4 322 Лук'янець Анастасія Соколята (6) 24 1:41
5 327 Кравченко Софія (6) 24 1:53
6 139 Боженко Іванна (6) 22 2:05
6 років - хлопці
2 круги 230 метрів, 9 заїздів, 77 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд - хлопці
1 328 Шевчук Степан (6) 16 1:33
2 338 Шевчук Данило (6) 16 1:39
3 331 Оверченко Нікіта (6) 16 1:41
4 333 Корнійчук Олександр Амігос (6) 16 1:42
5 337 Гаврільченко Олександр (6) 16 1:45
6 335 Алєксєєв Андрій Колонщина, Київської (6) 16 1:49
7 329 Гаврилей Іван (6) 16 1:51
8 330 Дуброва Андрій (6) 16 2:05
9 295 Міщук Назарій (6) 16 2:20

2 заїзд - хлопці
1 342 Холод Михайло (6) 16 1:30
2 340 Зав'ялов Максим (6) 16 1:31
3 190 Горобей Михайло (6) 16 1:32
4 339 Колінчук Остап (6) 16 1:42
5 201 Мельник Іван (6) 16 1:44
6 341 Медведенко Ілля (6) 16 1:50
7 183 Муравейник Олескандр (6) 16 1:53
8 343 Гулій Орест (6) 16 2:02
9 225 Шматко Владислав (6) 16 2:34

3 заїзд - хлопці
1 346 Тухамі Адам Джамаль (6) 20 1:33
2 349 Потетнєв Олександр (6) 20 1:35
3 336 Голоднік Леонід (6) 20 1:36
4 350 Лісниченко Євген (6) 20 1:37
5 345 Поповиченко Володимир (6) 18 1:40
6 334 Чекулаєв Роман Боярка, Київської (6) 20 1:41
7 176 Палухін Анатолій (6) 20 1:44
8 347 Мельник Артем (6) 20 1:45
9 209 Пугач Ілля (6) 20 3:04

4 заїзд - хлопці
1 363 Романенко Роман Молния (6) 20 1:21
2 358 Костенко Кирило Yellow submarine (6) 20 1:22
3 354 Гуслистий Назар (6) 20 1:26
4 359 Курбашнов Арсеній (6) 20 1:28
5 351 Залізнюк Михайло Боярка, Київської (6) 20 1:30
6 362 Брушко Нікіта (6) 20 1:33
7 353 Ковальчук Орест Бровари, Київської (6) 20 1:36
8 356 Оленченко Євгеній (6) 20 1:38
9 360 Щуліпенко Андрій (6) 20 1:49

5 заїзд - хлопці
1 366 Баров Микита Молния (6) 20 1:24
2 365 Поливанов Єгор (6) 20 1:29
3 370 Євпат Євгеній (6) 20 1:30
4 374 Іонов Антон (6) 20 1:30:30
5 369 Водоп'янов Кіріл (6) 20 1:32
6 371 Антонов Михайло (6) 20 1:36
7 372 Муха Юрій (6) 20 1:38
8 368 Гаврилець Володимир (6) 20 1:49
НФ 357 Нестеренко Михайло (6) 20 НФ

6 заїзд - хлопці
1 376 Петренко Дмитро (6) 20 1:21
2 378 Капрал Нiкiта (6) 20 1:27
3 375 Рябчун Дмитро (6) 20 1:28
4 379 Васильєв Назар Молния (6) 20 1:29
5 377 Бондарчук Нікіта (6) 20 1:31
6 344 Івашко Микита (6) 20 1:32
7 258 Китайчук Олександр (6) 20 1:35

7 заїзд - хлопці
1 380 Ковальов Марк Чайки, Київської (6) 20 1:18
2 382 Топехін Дмитро Амігос (6) 20 1:26
3 268 Семенов Володимир (6) 20 1:27
4 387 Мошковський Денис 10 1:44

5 заїзд - хлопці
1 023 Єрьоменко Іван 20 1:34
5 286 Рябов Степан (6) 20 1:28
5 386 Юрков Ігор (6) 20 1:37
6 381 Руднєв Євгеній Артеріум (6) 20 1:40
7 187 Чернявський Михайло (6) 20 16:57

8 заїзд - хлопці
1 388 Соловйов Антон Шалені бджілки (6) 20 1:27
2 384 Овчаренко Денис Шалені бджілки (6) 20 1:28
3 389 Дубовий Іван (6) 20 1:33
4 385 Гиренко Ілля Шалені бджілки (6) 20 1:44
5 383 Пилипенко Дмитро Шалені бджілки (6) 20 1:46
6 357 Нестеренко Михайло (6) 20 1:47 повторно
ПК 287 Щаблевський Гліб (6) 20 1:49 поза конкурсом
7 391 Семенов Олексій Амігос (6) 20 1:53
8 390 Гуз Михайло (6) 20 2:23

9 заїзд - хлопці
1 394 Кравчук Нікіта (6) 24 1:16
2 396 Костюк Клим (6) 24 1:22
3 398 Кучеренко Нікіта (6) 24 1:23
4 393 Шульга Богдан (6) 24 1:24
5 399 Дида Ігор (6) 24 1:27
6 395 Зінченко Арсеній (6) 24 1:37
7 373 Шеремет Тимур (6) 24 1:42
8 397 Поважнюк Максим (6) 24 1:44
9 400 Лукічов Максим (6) 24 1:48
18 травня 2014 року

Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування інших учасників +0:03 (3 сек).

7 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 4 заїзди, 29 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 405 Терещенко Віра (7) 16 3:38
2 404 Романець Софія (7) 16 3:54
3 401 Рибка Софія (5) 16 4:18
4 402 Мінтянська Катерина Бровари, Київської (7) 16 4:21
5 406 Буренок Марія (7) 16 4:23
6 403 Немтінова Софія Вишгород, Київської (7) 16 4:50

2 заїзд - дівчата
1 408 Юрченко Валерія (7) 20 3:24
2 407 Чепьолкіна Вероніка Dream team (6) 20 3:36
3 412 Паладій Катерина Ірпінь, Київської (7) 20 3:41
4 409 Міхненко Ангеліна (7) 20 3:52
5 410 Пономарьова Домініка Соколята (7) 20 3:59
6 411 Пасальська Влада (7) 20 4:03
7 355 Катула Надія Ірпінь, Київської (7) 16 5:20

3 заїзд - дівчата
1 420 Мухіна Ліна (7) 20 3:20
2 414 Матвієнко Зоя (7) 20 3:28
3 413 Гоголіна Марія (7) 20 3:29
4 418 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської (7) 20 3:29:30
5 417 Філатова Анастасія (7) 20 4:04
6 361 Седлачик Софія (7) 20 4:16

4 заїзд - дівчата
1 430 Гордієнко Анна Амігос (7) 24 2:41
2 432 Кривченко Поліна (7) 24 2:52
3 428 Шайдецька Катерина (7) 24 2:53
4 425 Кодунова Катерина (7) 24 2:55
5 431 Коваленко Вероніка Боярка, Київської (7) 24 2:57
6 419 Коннорова Ольга Боярка, Київської (7) 24 3:10
7 392 Мельничук Софія (7) 24 3:22
8 423 Семенко Дар'я (7) 24 3:27
9 424 Мойсеєнко Єлизавета (7) 24 нд

7 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 8 заїздів, 63 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд - хлопці
1 439 Борисов Олександр (7) 20 2:40
2 437 Немченко Марк (7) 20 3:11
3 434 Якимишен Владислав (7) 16 3:38
4 440 Карпенко Артем (7) 20 3:43
5 436 Демчук Станіслав (7) 16 3:45
6 441 Сидоренко Артем (7) 20 3:46
7 438 Попов Тимур (7) 20 4:01
8 433 Шамшур Дмитро (7) 16 4:02

2 заїзд - хлопці
1 442 Бадеха-Корнілов Ярослав (7) 20 2:36
2 448 Торубара Дмитро (7) 20 2:47
3 444 Кожевніков Матвій (7) 20 2:54
4 447 Поліщук Артем Соколята (7) 20 3:14
5 443 Ксьонда Андрiй (7) 20 3:22
6 449 Москаленко Дмитро (7) 20 3:23
НФ 445 Сипко Микита Артеріум (7) 20 НФ

3 заїзд - хлопці
1 451 Ремінний Максим (7) 20 2:48
2 456 Богданов Леонід (7) 20 2:49
3 452 Сандул Олексій (7) 20 2:50
4 454 Шевчук Тарас (7) 20 2:50:30
5 453 Хоменко Сергій (7) 20 2:51
6 455 Хальзов Iлля (7) 20 2:58
7 457 Бондар Філіп (7) 20 3:10

4 заїзд - хлопці
1 364 Ручко Ілля (7) 20 2:38
2 352 Костюк Орест (7) 20 2:44
3 462 Чепурнов Олексiй (7) 20 2:45
4 464 Яворський Максим (7) 20 2:58
5 445 Сипко Микита Артеріум (7) 20 3:18 повторно
6 461 Солодовніков Олег (7) 20 3:22
7 463 Насиров Дмитро (7) 20 4:08

5 заїзд - хлопці
1 468 Лагутін Роман Амігос (7) 24 2:39
2 472 Бойко Денис (7) 24 2:51
3 471 Кучугура Данило (7) 24 2:55
4 466 Кошик Тимур (7) 24 3:03
5 469 Куц Андрій (7) 24 3:04
6 467 Поєнко Вадим (7) 24 3:11
7 459 Курбатов Данило (7) 24 3:12
8 470 Старіковський Максим (7) 24 3:18

6 заїзд - хлопці
1 476 Кільдишев Станіслав Амігос (7) 24 2:27
2 473 Леськів Григорій Українка, Київської (7) 24 2:45
3 479 Пузирін Олександр (7) 24 2:45:30
ВК 641 Іванко Михайло (9) 24 2:49
4 477 Сологубов Олексій (7) 24 2:49:30
5 478 Іванко Микола (7) 24 3:03
6 474 Марич Дмитро Форсаж (7) 24 3:04
7 475 Дорошенко Ярослав (7) 24 3:14

7 заїзд - хлопці
1 493 Шаповал Адріан (7) 24 2:40
2 485 Акішев Нікіта (7) 24 2:46
3 486 Борік Олександр (7) 24 3:01
4 484 Конишев Олександр (7) 24 3:02
5 483 Кравець Артур (7) 24 3:03
6 481 Дятлов Дмитро Артеріум (7) 24 3:05
7 482 Вєтров Ярослав (7) 24 3:14
8 487 Пшеничний Кирило (7) 24 3:20
НФ 480 Борса Роман (7) 24 НФ

8 заїзд - хлопці
1 495 Дзюба Владислав (7) 24 2:38
2 492 Петриченко Дмитро (7) 24 2:45
3 325 Хоменчук Ярослав (7) 24 2:48
4 491 Скала Емір (7) 24 2:58
5 490 Тищук Микола (7) 24 2:58:30
6 489 Ладіков Микола (7) 24 3:03
7 497 Гультай Станіслав (7) 26 3:11
8 496 Кривченко Борис (7) 24 3:32
9 480 Борса Роман (7) 24 3:41 повторно
10 488 Костильов Іван Артеріум (7) 24 3:57
НФ 494 Юрчук Юрій (7) 24 НФ
8 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 3 заїзди, 25 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 506 Щаслива Юлія (8) 20 2:54
2 499 Антошина Юлія (8) 20 2:55
3 500 Потерлевич Дар'я (8) 20 2:59
4 501 Моцна Анна (8) 20 3:11
5 504 Гусєєва Марія (8) 20 3:13
6 502 Романюк Ірина (8) 20 3:25
7 503 Барміна Алевтина Бориспіль, Київської (8) 20 3:29
8 507 Чаюн Карина (8) 20 3:40
9 498 Вишневська Софія (8) 16 3:48
10 505 Баранець Дар'я (8) 20 3:50

2 заїзд - дівчата
1 511 Коваленко Анна (8) 24 2:22
2 514 Ревенко Анастасія (8) 24 2:31
3 516 Горобцова Карина (8) 24 2:32
4 512 Сидоренко Анна Вишневе, Київської (8) 24 2:33
5 509 Васильєва Олександра (8) 24 2:42
6 510 Карпач Аксенiя (8) 24 2:43
7 515 Савенчук Марія (8) 24 3:17
8 513 Піхур Анастасія (8) 24 3:17:30

3 заїзд - дівчата
1 165 Седлачик Іванна (8) 24 2:44
2 519 Говенко Лілія (8) 24 2:47
3 367 Коваленко Карина (7) 24 2:52
4 518 Петрушенко Богдана (8) 24 2:59
5 517 Бобякіна Дар'я (8) 24 2:59:30
6 520 Лесечко Катерина (8) 24 3:10
7 324 Пінчук Світлана (8) 26 3:48
8 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 8 заїздів, 61 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд - хлопці
1 531 Вiнiченко Олексiй (8) 20 2:42
2 525 Клименко Григорій Dream team (8) 20 2:43
3 533 Петренко Максим (8) 20 2:45
4 526 Антонов Іван (8) 20 2:54
5 530 Авдєєнко Дмитро (8) 20 2:55
6 528 Грищенко Антон (8) 20 3:06
7 537 Шкарупілий Орест (8) 20 3:10
8 523 Приходько Данила (8) 20 3:25
9 524 Парубок Владислав (8) 20 3:37

2 заїзд - хлопці
1 539 Кирич Валерiй (8) 20 2:44
2 538 Писарев Андрій (8) 20 2:58
3 540 Войтко Вадим (8) 20 3:07
4 541 Великожон Микита (8) 20 3:11
5 543 Колінчук Назар (8) 20 3:12
6 544 Ваняшин Андрій (8) 20 3:33

3 заїзд - хлопці
1 548 Луць Денис (8) 20 2:42
2 549 Кірчу Микола (8) 20 2:46
3 547 Шевченко Максим Соколята (8) 20 2:52
4 545 Білецький Дмитро (8) 20 2:53
НФ 542 Голоднік Володимир (8) 20 НФ
НФ 348 Радіонов Данііл (8) 20 НФ

4 заїзд - хлопці
1 550 Щербацький Олександр (7) 24 2:16
2 556 Лещенко Кирил (8) 24 2:34
3 551 Поліщук Ярослав Соколята (8) 24 2:38
4 558 Говоров Антоній (8) 24 2:39
5 557 Батічков В'ячеслав (8) 24 2:48
6 555 Редчук Ростислав (8) 24 2:49
7 553 Макаренко Микола (8) 24 3:01
8 552 Дудченко Володимир Ніжин, Чернігівської (8) 24 3:53

5 заїзд - хлопці
1 542 Голоднік Володимир (8) 20 2:47 повторно
2 568 Рибка Кирило (8) 24 2:50
3 565 Логінов Андрій (8) 24 2:53
4 332 Величко Давид (8) 24 3:01
5 559 Мальцев Богдан SCOTT RC (8) 24 3:02
5 566 Донець Евгеній (8) 24 3:02
6 563 Стасюк Євгеній (8) 24 3:11
6 561 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської (8) 24 3:11
7 562 Крупський Тимофій (8) 24 3:12
8 494 Юрчук Юрій (7) 24 3:31 повторно

6 заїзд - хлопці
1 575 Єфремов Максім (8) 24 2:27
2 573 Федорченко Тимур (8) 24 2:35
3 574 Макаренко Кирило (8) 24 2:42
4 570 Брик Михайло (8) 24 2:43
5 585 Радіч Данил (8) 24 2:46
6 571 Павловський Павло (8) 24 2:46:30
7 576 Чернявський Артем Порцелян (8) 24 2:54
8 572 Лісовський Артур (8) 24 2:59
8 560 Опанасенко Андрій (8) 24 2:59

7 заїзд - хлопці
1 584 Васильєв Єгор Молния (8) 24 2:25
2 592 Топехін Борис Амігос (8) 24 2:40
3 581 Онуфрієнко Владислав (8) 24 2:40:30
4 583 Панасюк Єгор (8) 24 2:41
5 580 Петрович Нiколай (8) 24 2:41:30
6 579 Долинний Микита (8) 24 2:52
7 578 Пігуляк Антон (8) 24 2:52:30
8 586 Радіч Ілля (8) 24 2:54
9 305 Єрмаков Дмитро (8) 24 2:55
10 582 Шаріпов Микола Ніжин, Чернігівської (8) 24 2:58

8 заїзд - хлопці
1 591 Гуз Андрій (8) 26 2:31
2 593 Сіянко Ельдар (8) 26 2:31:30
3 590 Китайчук Іван (8) 26 2:43
4 305 Єрмаков Дмитро (8) 24 2:55 повторно
5 589 Шаблій Богдан (8) 26 3:00
6 554 Куличенко Тимур (8) 26 3:04
Мами
2 круги по 400 метрів, 1 заїзд, 8 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 237 Щербацька Марина - мама Саші 26 2:31
2 231 Крупська Анна - мама Тимофія 26 2:38
3 259 Марич Тетяна - мама Діми та Феді Форсаж 26 2:38:30
4 254 Медведєва Юлія - мама Андрія 26 2:50
5 280 Шевченко Наталія Артеріум 26 2:53
6 253 Соломічева Тетяна - мама Дідик Марії та Влади 24 2:58
7 287 Топєхина Ольга - мама Борі та Діми 26 2:59
8 269 Марієнко Ольга - мама Жені та Макара 26 3:21
9 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 3 заїзди, 23 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 602 Хропачова Дар'я (9) 24 4:09
2 600 Терещенко Валерія (9) 24 4:14
1 594 Балицька Анна (9) 20 4:21
3 601 Коротка Ксенія Соколята (9) 24 4:26
4 603 Дембiк Анастасія Радуга (9) 24 4:33
5 596 Нікітіна Анастасія (9) 20 4:56
6 598 Дідик Марія (9) 20 5:17
НФ 597 Тарасенко Вікторія (9) 20 НФ

2 заїзд - дівчата
1 613 Квіташ Вероніка Молния (9) 24 3:36
2 611 Пасальська Поліна (9) 24 3:44
3 606 Юрченко Єлизавета (9) 24 3:57
4 605 Орлова Поліна (9) 24 4:03
5 610 Олійник Олександра (9) 24 4:09
6 607 Бачинська Аліна (9) 24 4:11
7 608 Крепель Софія (9) 24 4:14
8 614 Короткова-Калітенко Дар'я (9) 24 4:16
9 597 Тарасенко Вікторія (9) 20 4:28 повторно
10 604 Федорчук Соломія (9) 24 4:30

3 заїзд - дівчата
1 615 Мельник Каріна Амігос (9) 26 3:44
2 618 Шевчук Каріна (9) 26 3:53
3 612 Костенко Варвара Yellow submarine (9) 26 4:08
4 616 Чепьолкіна Аліса Dream team (9) 26 4:10
5 599 Голядинець Вікторія Соколята (9) 26 5:21
НФ 609 Арістова Анастасія Соколята (9) 26 НФ
9 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 7 заїздів, 44 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд - хлопці
1 621 Кольцов Олег (9) 20 4:13
2 627 Антошин Дмитро (9) 20 4:13:30
3 622 Єременко Данило (9) 20 4:15
4 624 Гопанчук Тимофій (9) 20 4:15:30
5 625 Кметь Дмитро (9) 20 4:27
6 628 Буренок Александр (9) 20 4:29
7 317 Палухін Юрій (9) 20 5:01
8 626 Гуманіцький Андрій (9) 20 5:32

2 заїзд - хлопці
1 629 Шекера Артем Молния (9) 24 3:43
2 635 Андрійченко Данило (9) 24 3:51
3 623 Горбатенко Владислав (9) 20 4:05
4 630 Муха Олександр (9) 24 4:05:30
5 636 Ентц Кирил Артеріум (9) 24 4:23
6 415 Достовалов Ігор (9) 24 4:24
7 634 Бондарук Борис (9) 24 4:37
8 633 Дудка Олександр (9) 24 4:50 +0:03* підріз

3 заїзд - хлопці
1 639 Борін Андрій (9) 24 3:55
2 640 Чигрин Артем (9) 24 3:56
3 642 Бабенко Максим (9) 24 3:57
4 643 Морозов Нікіта (9) 24 4:14
5 638 Дігтяренко Данило (9) 24 4:23
6 644 Тєрєхов Максим (9) 24 4:24
7 637 Махиня Ігор (9) 24 4:40
8 650 Іванов Данило (9) 24 4:43

4 заїзд - хлопці
1 655 Пузирін Дмитро (9) 24 3:57
2 654 Пустовойт Андрій (9) 24 3:57:30
3 651 Клименчук Євгеній (9) 24 3:59
4 652 Зелюнко Денниель (9) 24 4:11
5 657 Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята (9) 24 4:42
НФ 656 Гордієнко Владислав Артеріум (9) 24 НФ

5 заїзд - хлопці
1 661 Моркотун Артем (9) 24 3:33
2 665 Іванюк Назар (9) 24 3:49
3 660 Паріпса Валерій (9) 24 4:00
4 658 Корнієнко Андрій (9) 24 4:07
5 645 Пугач Тихон (9) 24 4:27
НФ 656 Гордієнко Владислав Артеріум (9) 24 НФ повторно

6 заїзд - хлопці
1 670 Васильєв Федір Дніпропетровськ (9) 26 3:29
2 667 Гриньов Богдан (9) 26 3:49
3 675 Абдуллін Ігор (9) 26 3:50
4 668 Садовніков Антон (9) 26 3:50:30
5 672 Малько Іван (9) 26 3:51
6 676 Гринь Іван (9) 26 3:55
7 671 Шамшур Вадим Крюківщина, Київської (9) 26 4:23
8 674 Северинчик Олександр (9) 26 4:27
9 669 Пономарьов Даніїл Соколята (9) 26 5:13

7 заїзд - хлопці
1 681 Цибулько Денис (9) 26 3:55
2 680 Цибулько Артем (9) 26 4:07
3 679 Васильєв Володимир (9) 26 4:07:30
4 677 Ільків Гнат Соколята (9) 26 4:08
5 678 Шапіро Дмитро (9) 26 4:08:30
6 682 Ружин Дмитро (9) 26 4:11
НФ 683 Олещенко Ілля (9) 26 НФ
НФ 421 Литвин Олександр (9) 26 НФ
10 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 3 заїзди, 22 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд - дівчата
1 687 Коросько Зореслава Хильки, Черкаської (10) 24 4:04
1 684 Ремінна Катерина (10) 20 4:12
2 690 Моргун Влада Dream team (10) 24 4:15
3 688 Борець Мілена (10) 24 4:19
4 685 Степанян Анастасія (10) 24 4:23
5 686 Гуз Юлія (10) 24 4:24
6 689 Фролова Вероніка (10) 24 4:45

2 заїзд - дівчата
1 701 Святненко Дарія (10) 24 3:53 +0:01* ф/с
2 692 Гудиря Анна Бориспіль, Київської (11) 24 4:06
3 323 Єрмакава Ольга (11) 24 4:06:30
4 691 Сєрова Анна Бориспіль, Київської (10) 24 4:22
5 450 Золотова Єлизавета (11) 24 4:24
6 435 Синіцина Валерія (10) 24 4:31

3 заїзд - дівчата
1 666 Горностай Марія Амігос (10) 26 3:04
2 696 Юдіна Ульяна Angara.in.ua (10) 26 3:14
3 698 Вишняк Софія (10) 26 3:25
4 702 Мартинюк Ольга Молния (10) 26 3:31
5 697 Шелудченко Даріна (10) 26 3:31:30
6 609 Арістова Анастасія Соколята (9) 26 4:08 повторно
7 693 Степанян Поліна (10) 26 4:23
8 694 Щуліпенко Катерина (10) 26 4:25
9 695 Матвієнко Анна (10) 26 4:25:30
10 700 Маслякова Анна (10) 26 5:19
10 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 5 заїздів, 34 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд - хлопці
1 711 Костенко Микита Порцелян (10) 24 3:48
2 709 Сіунов Олександр (10) 24 3:54
3 710 Корчинський Єгор (10) 24 4:10
4 705 Вольнов Данііл Бориспіль, Київської (10) 24 4:23
5 704 Шестопалов Дмитро (10) 20 [color=#008040]4:45[/color]
6 707 Врагов Іван (10) 24 [color=#008040]5:03[/color]
7 683 Олещенко Ілля (9) 26 [color=#008040]5:57[/color] [color=#808080]повторно[/color]

[color=#FF0000]2 заїзд - хлопці[/color]
1 713 Коваленко Євген (10) 24 [color=#008040]3:40[/color]
2 712 Марусенко Тимофій (10) 24 [color=#008040]3:50[/color]
3 718 Кияшко Артур (10) 24 [color=#008040]3:57[/color]
4 717 Петренко Олександр (10) 24 [color=#008040]4:08[/color]
5 715 Ільйов Дмитро (10) 24 [color=#008040]4:10[/color]
6 722 Дембiк Вiталiй [color=#FF00FF]Радуга[/color] (10) 24 [color=#008040]4:47[/color]
7 720 Теленченко Олексій [color=#FF00FF]СуперЧемпіони[/color] (10) 24 [color=#008040]4:48[/color]

[color=#FF0000]3 заїзд - хлопці[/color]
1 728 Тютюнник Іван (10) 24 [color=#008040]3:24[/color]
2 288 Колосветов Олександр (10) 24 [color=#008040]3:30[/color]
3 724 Залізнюк Федір [color=#FF8000]Боярка, Київської[/color] (10) 24 [color=#008040]3:30:30[/color]
4 725 Шульгин Микита (10) 24 [color=#008040]3:43[/color]
5 416 Василенко Артем (11) 24 [color=#008040]3:46[/color]
ВК 704 Шестопалов Дмитро (10) 20 [color=#008040]4:12[/color] [color=#8080FF]+0:03* підріз[/color] [color=#808080]повторно[/color]
6 727 Бандрівський Володимир (10) 24 [color=#008040]4:14[/color]
7 733 Кузнєцов Єгор (10) 24 [color=#008040]4:19[/color]
8 429 Катула Миколай [color=#FF8000]Ірпінь, Київської[/color] (10) 24 [color=#008040]4:41[/color]
9 745 Чернишенко Ілля (10) 24 [color=#008040]4:45[/color]

[color=#FF0000]4 заїзд - хлопці[/color]
1 734 Третяк Антон (10) 26 [color=#008040]3:17[/color]
2 738 Романюк Іван [color=#FF00FF]Форсаж[/color] (10) 26 [color=#008040]3:28[/color]
3 743 Сандалов Іван [color=#FF00FF]Dream team[/color] (10) 26 [color=#008040]3:43[/color]
4 740 Горобченко Андрій Бориспіль, Київської[/color] (10) 26 [color=#008040]3:49[/color]
5 741 Кучеренко Данііл (10) 26 [color=#008040]3:53[/color]
ВК 645 Пугач Тихон (9) 24 [color=#008040]4:08[/color] [color=#808080]повторно[/color]
6 421 Литвин Олександр (9) 26 [color=#008040]4:30[/color] [color=#808080]повторно[/color]

[color=#FF0000]5 заїзд - хлопці[/color]
1 749 Захаренко Кирил [color=#FF00FF]Молния[/color] (11) 26 [color=#008040]3:15[/color]
2 747 Федотов Данило (10) 26 [color=#008040]3:43[/color]
3 744 Руль Дмитро [color=#FF8000]Коцюбинське, Київської[/color] [color=#FF00FF]Артеріум[/color] (10) 26 [color=#008040]3:53[/color]
4 746 Дядюк Олександр [color=#FF00FF]Барси[/color] (10) 26 [color=#008040]3:53:30[/color]
5 427 Зеленко Денис (11) 26 [color=#008040]3:55[/color]
6 426 Иванов Артем (11) 26 [color=#008040]4:00[/color]
7 750 Зиков Денис (11) 26 [color=#008040]4:37[/color]

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 6.6.14 19:16

Чотирнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" - загальний залік наступне

Загальний залік 17 травня
Прихований текстпоказати
100 м

Біговел 3 роки та молодше - 100 м, 8"
дівчата
1 007 Юркова Юлія 2:34
хлопці
1 053 Голець Давид 0:48

Біговел 3 роки та молодше - 100 м, 10"
дівчата
1 010 Моркотун Євгенія 0:25
2 011 Алєксєєва Марія Колонщина, Київської 0:31
3 009 Голец Зоряна Шалені бджілки 0:39
4 008 Розумяк Ангеліна 0:40
5 001 Зайцева Зоя 2:54
хлопці
1 039 Олійник Крістіан 0:32
2 030 Чуян Дмитро 0:40
3 017 Дуброва Назар 0:43
4 020 Вощак Тимофій 0:44
5 018 Стасюк Павло 1:14
6 019 Малков Матвій 1:44

Біговел 3 роки та молодше - 100 м, 12"
дівчата
1 013 Швець Вероніка 0:23
2 014 Яроцька Катерина 0:25
3 004 Шишкова Емілія 0:30
4 005 Крастиня Софія Латвія 0:32
5 015 Лахман Еля Радуга 0:35
6 006 Ярова Злата 0:48
7 049 Черненко Мария Артеріум 1:37
нд 003 Тітаренко Софія Біла Церква, Київської нд
хлопці
1 048 Пустовойт Артемий 0:19
2 650 Кравець Владислав 0:22
3 012 Дзема Давід 0:24
3 044 Сорокін Костянтин 0:24
3 648 Куркін Нікіта 0:24
4 031 Брязкало Петро Молния 0:25
4 615 Кирич Юрій 0:25
5 027 Корнієнко Микита 0:27
6 059 Слуцький Єгор 0:28
6 028 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 0:28
7 046 Наумов Володимир 0:28:30
8 037 Коваленко Гліб 0:30
8 582 Додонов Ерік 0:30
9 036 Скуратовський Радомир 0:32
9 533 Золотін Андрій 0:32
9 649 Іванченко Максим 0:32
10 034 Афанасьєв Матвій 0:33
10 045 Нестеренко Михайло 0:33
10 040 Слуцький Тимофій 0:33
11 033 Пасальський Олексій 0:33:30
12 023 Єрьоменко Іван 0:36
12 041 Малик Кирил 0:36
13 627 Навроцький Іван 0:37
14 029 Поліщук Роман 0:38
15 024 Адамюк Артем HAPPY KIDS 0:52
15 035 Хольмстром Едвард 0:52
16 026 Мусієнко Дмитро HAPPY KIDS 0:57
17 025 Артюх Сергій 1:00
18 022 Шпак Михайло HAPPY KIDS 1:11
19 043 Бойко Нікіта 1:25
20 021 Кудашев Всеволод Банзай-Ра 1:50
нд 038 Стулік Адам нд

Біговел 3 роки та молодше - 100 м, 14"
дівчата
1 002 Олексенко Каріна HAPPY KIDS 1:13

3 роки та молодше - 100 м, 12"
дівчата
1 051 Акішева Кіра 0:31
2 050 Макаренко Дар'я 0:38
3 052 Нешта Анастасія 0:39
4 054 Поліщук Софія Соколята 0:41
хлопці
1 060 Говоров Гліб 0:35
2 058 Нешта Денис 0:35:30
3 047 Зайцев Тимофій 1:01

3 роки та молодше - 100 м, 14"
дівчата
1 619 Рудиченко Ганна 0:29

3 роки та молодше - 100 м, 16"
дівчата
1 055 Горбатенко Поліна 0:28
2 056 Білогурова Валентина 0:40
3 057 Костенко Єлизавета Порцелян 1:36
хлопці
1 042 Мироненко Антон 0:33

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 10"
дівчата
1 091 Шувалова Мар'я Калита, Київської 1:31

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 066 Толкун Єва 1:23
2 067 Рак Анастасiя 1:24
3 083 Рябенко Єлизавета 1:29
4 064 Петрович Анастасія 1:34
5 065 Швецова Аксінія 1:38
6 062 Ніколенко Анастасія 1:41
7 068 Коваль Марія 1:47
хлопці
1 086 Кулик Ілля 1:06
2 085 Толкун Єгор 1:10
3 063 Попович Артем Стрела 1:16
4 082 Гриньов Ярослав 1:17
5 077 Щур Назар Горенка, Київської 1:18
5 087 Салацький Олексій 1:18
6 081 Вергун Андрій 1:21
7 075 Мельник Данііл Амігос 1:23
8 080 Швидкий Тимур 1:25
9 076 Калініченко Максим 1:28
10 072 Маркотенко Денис 1:30
10 078 Капрал Єгор 1:30
11 061 Геннінг Олександр 1:33
12 032 Коваленко Платон 1:34
12 084 Вакулiн Євген Радуга 1:34
13 071 Ясногородський Юрій 1:36
14 069 Краснов Андрій Гомель, Білорусь 1:40
15 073 Шостак Кирил 1:45
16 074 Скала Тимур 2:25
17 070 Лисюк Олександр 3:06
нс 079 Осипенко Даніл НС

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 16"
хлопці
1 104 Руденко Олександр 1:25

3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 089 Мальцева Софія SCOTT RC 1:20
2 090 Копій Єва Забір'я, Київської 1:31
3 088 Коперсак Уляна 3:56
хлопці
1 094 Журавльов Іван 1:02
2 095 Моргун Ілля Dream team 1:04
3 093 Шатiн Влас Радуга 2:16
4 096 Петровський Ярослав 3:01

3 роки та молодше - 230 м, 14"
хлопці
1 097 Кондратенко Денис 1:06

3 роки та молодше - 230 м, 16"
дівчата
1 092 Тищенко Юлія 2:42
хлопці
1 102 Плескун Кирил 1:03
2 101 Губанов Дмитро 1:08
3 100 Кустовський Артем Глеваха, Київської 1:13
4 099 Ноль Ярослав 1:24
5 098 Кузьменко Нікіта Артеріум 2:21
6 103 Кунак Нікіта 2:24

Біговел 4 роки, 10"
дівчата
1 079 Фетисенко Вікторія 10 1:08
2 106 Макейчик Марія 10 1:35
хлопці
1 115 Жидков Іван 1:18

Біговел 4 роки, 12"
дівчата
1 107 Борса Ольга 1:14
2 110 Гулий Катерина 1:17
3 112 Олійник Анастасія 1:27
4 111 Лисенко Марія 1:28
5 108 Сіунова Єлизавета 1:37
6 105 Синіцина Марія 2:10
хлопці
1 134 Шаповал Тимофій 1:02
2 114 Добриця Олександр Вишгород, Київської 1:03
3 156 Камбулов Єгор 1:03:30
4 129 Галатін-Павловський Олексій 1:08
5 121 Смертенко Назар Молния 1:11
6 122 Максименко Даніїл 1:12
7 117 База Арсеній Олександр Ірпінь, Київської 1:16
7 130 Саранча Тимофій 1:16
8 132 Розумяк Нікіта 1:17
9 131 Чумак Артем Амігос 1:18
9 133 Біленький Нікіта 1:18
10 120 Юдін Артьом 1:19
11 119 Боровець Богдан Вишневе, Київської 1:20
12 123 Ареф'єв Михайло Капітанівка, Київської 1:23
12 128 Антонов Юрій 1:23
12 137 Прокопенко Михайло 1:23
13 125 Коротков-Калітенко Ніколай 1:24
14 126 Круковський Михайло 1:25
15 118 Литвин Ілля 1:27
16 127 Зубашенко Максим 1:29
17 135 Макаренко Мирослав 1:31
18 109 Сантаровіч Олег 1:40
19 124 Сокур Андрій Ірпінь, Київської Порцелян 1:51
20 116 Левченко Кирил Артеріум 1:54
21 136 Сорокін Матвій 2:29

Біговел 4 роки, 14"
дівчата
1 113 Лазарєва Софія 1:23

4 роки, 12"
дівчата
1 160 Онуфрієва Аліна 1:56
2 140 Паріпса Катерина 2:10
хлопці
1 169 Горобей Станіслав 1:07
2 158 Мельниченко Матвій 1:17
3 155 Самедінов Селім Порцелян 1:21
4 154 Самойлов Захар 1:35
5 153 Рябошапка Кирило 1:42

4 роки, 14"
дівчата
1 141 Балицька Катерина 1:20
2 142 Гусєєва Арина 1:27
хлопці
1 159 Горобцов Олександр 0:56
2 163 Грініченко Роман 1:05
3 157 Нестерук Назар Чайки, Київської 1:33

4 роки, 16"
дівчата
1 152 Сурма Марія 1:04
2 150 Долинна Аліса 1:15
3 151 Висоцька Олена 1:37
4 144 Корчинська Ева 1:42
5 148 Грипас Анастасія Гостомель, Київської 1:45
6 147 Кудряшова Катерина Чайки, Київської 2:00
7 143 Корчинська Іва 2:07
8 146 Мордовіна Софія 2:32
9 145 Несин Мирослава Соколята 2:38
хлопці
1 174 Гордієнко Андрій Амігос 0:48
2 181 Сашенко Тарас Проліски, Київської 0:50
3 170 Матлак Владислав Артеріум 0:53
4 179 Сокол Ігор 0:53
5 167 Вишняк Ігор 0:54
6 168 Марич Федір Форсаж 0:55
7 186 Слободенюк Ілля 0:56 (зі штрафом 1 сек)
7 191 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 0:56
8 182 Чепурнов Володимир 0:57
9 189 Квітченко Іван 0:58
10 171 Костенко Борис Yellow submarine 1:00
11 184 Кононенко Єгор 1:01
12 185 Бiлецький Тiмур 1:04
13 164 Кіпчук Костянтин 1:05
14 188 Висоцький Леонід 1:09
15 172 Балашкевич Данііл 1:10
16 175 Єрьоменко Ілля 1:12
17 178 Ястреб Мар'ян Бровари, Київської 1:13
18 161 Мельник Дмитро 1:17
18 138 Орлов Клим 1:17
19 162 Захаров Андрій 1:27
19 177 Басов Михайло 1:27

4 роки, 18"
хлопці
1 193 Сташкевич Андрій 0:57
2 194 Новокщенов Іван 0:59
3 192 Шекера Максим Молния 1:17
4 166 Шабанов Тимофій Амігос 1:50

4 роки, 20"
хлопці
1 180 Кривенко Іван 0:49
2 196 Бобко Віктор 0:51
3 195 Мойсеєнко Артем 0:56

2х230 м

5 років, 12"
дівчата
1 205 Стулікова Ема 2:28
хлопці
220 Єгоров Єгор 2:05 (біговел)

5 років, 14"
хлопці
1 224 Малюженко Захар 1:56
2 221 Лахман Максим Радуга 2:13
3 223 Севковський Арсеній 2:14

5 років, 16"
дівчата
1 212 Романюк Тетяна 1:49
2 211 Бокань Єва 1:52
3 214 Дегтяр Ніка 1:55
4 210 Плескун Анастасія 1:58
5 204 Кучер Олександра Артеріум 1:59
6 198 Калина Вероніка 2:00
7 206 Шкляр Марія 2:01
8 197 Волжина Діана 2:02
9 213 Виногородська Катерина 2:03
10 215 Муравйова Анастасія Барси 2:04
11 203 Білецька Олександра 2:19
12 216 Кулікалова Анна 2:25
13 202 Рожко Іванна 2:51
14 200 Довгань Олександра 3:47
хлопці
1 235 Васильєв Георгій 1:27
2 246 Бірюк Дмитро 1:35
3 285 Романюк Тимофій Форсаж 1:40
4 244 Степченко Георгій 1:46
4 262 Коляда Іван 1:46
5 229 Ясько Ярослав 1:48
5 248 Іванов Марк 1:48
5 261 Цицилін Річард 1:48
6 242 Гальченко Ігор 1:49
6 260 Довженко Максим 1:49
7 247 Карук Михайло 1:52
8 236 Ясногородський Михайло 1:54
8 255 Говенко Іван 1:54
9 257 Яворський Олександр 1:55
10 227 Єрін Даніїл Вишгород, Київської 1:58
10 249 Іваненко Семен 1:58
11 238 Крастиньш Петеріс Латвія 2:01
11 241 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 2:01
11 251 Чорний Степан Angara.in.ua 2:01
12 263 Гусєєв Гордій 2:03
13 234 Шевченко Артем 2:04
14 250 Єжов Іван 2:08
15 222 Шевчук Микита Юні переможці 2:10
16 230 Барабанов Валерій 2:11
17 264 Микитюк Михайло 2:12
18 239 Шатiн Святослав Радуга 2:14
19 240 Костенко Артем Артеріум 2:15
20 256 Каніщев Нікіта 2:19
21 232 Салацький Віктор 2:22
22 243 Севрук Максім 2:25
23 245 Шустинський Вадим 2:35
24 252 Донець Арсеній 2:39
25 149 Гермашев Олександр 3:28
26 226 Лобачов Матвій 3:49

5 років, 18"
хлопці
1 267 Павлюков Іван Васильків, Київської 1:53:30
2 266 Павлюков Михайло Васильків, Київської 1:58

5 років, 20"
дівчата
1 199 Григор'єва Вероніка 1:40
2 207 Чернецька Ольга SCOTT RC 1:41
3 218 Іщенко Олександра 1:52
4 292 Крупнікова Надія 1:57
5 217 Ткач Анна 2:00
хлопці
1 275 Клімов Микола 1:26 (зі штрафом 1 сек)
1 283 Свінцов Лев 1:26
2 279 Лещенко Єгор 1:31
3 271 Коваленко Міхаіл 1:32
3 274 Пурхало Кирилл 1:32
3 284 Артюх Володимир 1:32
4 273 Пурхало Марк 1:33
4 282 Павловський Михайло 1:33
4 289 Родіонов Микола 1:33
5 276 Левшунов Андрій Українка, Київської 1:34
5 173 Колтовський Тимофій 1:34
6 277 Уліда Михайло 1:35
7 286 Рябов Степан 1:38
8 278 Копій Роберт Забір'я, Київської 1:41
9 265 Макарченко Іван Вишгород, Київської 1:42
10 233 Ревенко Володимир 1:44
11 228 Торубара Богдан 1:53
12 281 Бердник Данiiл 1:54
13 272 Смирнов Єгор 1:56
14 270 Максимів Олександр 2:05

5 років, 24"
дівчата
1 219 Давидченко Алiна 1:42
хлопці
1 290 Летун Олексій 1:47

6 років, 16"
дівчата
1 302 Щербакова Єкатерина 1:32
2 304 Малкова Майя 1:34
3 297 Богданова Софія 1:45
4 291 Блоцька Марія 1:53
5 296 Іванова Юлія Молния 1:55
6 208 Лозова Степаніда 1:56
7 294 Маркотенко Анастасія 1:57
8 301 Ігумнова Олена 2:02
9 298 Кічата Софія 2:09
9 293 Дуброва Анна 2:09
10 300 Федотова Катерина 2:15
11 299 Рибачук Маргарита Артеріум 2:52
12 303 Довгань Альона 2:55
хлопці
1 342 Холод Михайло 1:30
2 340 Зав'ялов Максим 1:31
3 190 Горобей Михайло 1:32
4 328 Шевчук Степан 1:33
5 338 Шевчук Данило 1:39
6 331 Оверченко Нікіта 1:41
7 333 Корнійчук Олександр Амігос 1:42
7 339 Колінчук Остап 1:42
8 201 Мельник Іван 1:44
9 337 Гаврільченко Олександр 1:45
10 335 Алєксєєв Андрій Колонщина, Київської 1:49
11 341 Медведенко Ілля 1:50
12 329 Гаврилей Іван 1:51
13 183 Муравейник Олескандр 1:53
14 343 Гулій Орест 2:02
15 330 Дуброва Андрій 2:05
16 295 Міщук Назарій 2:20
17 225 Шматко Владислав 2:34

6 років, 18"
дівчата
1 306 Волинець Ірина Шалені бджілки 1:59
хлопці
1 345 Поповиченко Володимир 1:40

6 років, 20"
дівчата
1 319 Шекера Ганна Молния 1:17
2 312 Бегеба Крістіна Молния 1:24
3 321 Ковальчук Маргарита 1:25
4 320 Федусенко Марія 1:26
5 310 Савенчук Дар'я 1:34
6 318 Пономаренко Анастасія 1:36
7 313 Мальцева Анастасія SCOTT RC 1:38
8 316 Захарова Маргарита 1:41
9 307 Журавльова Тетяна 1:42
10 311 Малацай Маргарита Шалені бджілки 1:44
11 309 Дідик Владислава 1:46
12 308 Брандибура Христина 1:48
13 315 Федоренко Віра 1:51
14 314 Грегуль Мар'яна 1:53
хлопці
1 380 Ковальов Марк Чайки, Київської 1:18
2 363 Романенко Роман Молния 1:21
2 376 Петренко Дмитро 1:21
3 358 Костенко Кирило Yellow submarine 1:22
4 366 Баров Микита Молния 1:24
5 354 Гуслистий Назар 1:26
5 382 Топехін Дмитро Амігос 1:26
6 378 Капрал Нiкiта 1:27
6 268 Семенов Володимир 1:27
6 388 Соловйов Антон Шалені бджілки 1:27
7 359 Курбашнов Арсеній 1:28
7 375 Рябчун Дмитро 1:28
7 387 Мошковський Денис 1:28
7 384 Овчаренко Денис Шалені бджілки 1:28
8 365 Поливанов Єгор 1:29
8 379 Васильєв Назар Молния 1:29
9 351 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 1:30
9 370 Євпат Євгеній 1:30
10 374 Іонов Антон 1:30:30
11 377 Бондарчук Нікіта 1:31
12 369 Водоп'янов Кіріл 1:32
12 344 Івашко Микита 1:32
13 346 Тухамі Адам Джамаль 1:33
13 362 Брушко Нікіта 1:33
13 389 Дубовий Іван 1:33
14 349 Потетнєв Олександр 1:35
14 258 Китайчук Олександр 1:35
15 336 Голоднік Леонід 1:36
15 353 Ковальчук Орест Бровари, Київської 1:36
15 371 Антонов Михайло 1:36
16 350 Лісниченко Євген 1:37
16 386 Юрков Ігор 1:37
17 356 Оленченко Євгеній 1:38
17 372 Муха Юрій 1:38
18 381 Руднєв Євгеній Артеріум 1:40
19 334 Чекулаєв Роман Боярка, Київської 1:41
20 176 Палухін Анатолій 1:44
20 385 Гиренко Ілля Шалені бджілки 1:44
21 347 Мельник Артем 1:45
22 383 Пилипенко Дмитро Шалені бджілки 1:46
23 357 Нестеренко Михайло 1:47
24 360 Щуліпенко Андрій 1:49
24 368 Гаврилець Володимир 1:49
24 287 Щаблевський Гліб 1:49
25 391 Семенов Олексій Амігос 1:53
26 187 Чернявський Михайло 1:57
27 390 Гуз Михайло 2:23
28 209 Пугач Ілля 3:04

6 років, 22"
дівчата
139 Боженко Іванна 2:05

6 років, 24"
дівчата
1 326 Швець Надія 1:29
2 322 Лук'янець Анастасія Соколята 1:41
3 327 Кравченко Софія 1:53
хлопці
1 394 Кравчук Нікіта 1:16
2 396 Костюк Клим 1:22
3 398 Кучеренко Нікіта 1:23
4 393 Шульга Богдан 1:24
5 399 Дида Ігор 1:27
6 395 Зінченко Арсеній 1:37
7 373 Шеремет Тимур 1:42
8 397 Поважнюк Максим 1:44
9 400 Лукічов Максим 1:48
Загальний залік 18 травня
Прихований текстпоказати
2х400 м

7 років, 16"
дівчата
1 405 Терещенко Віра 3:38
2 404 Романець Софія 3:54
3 401 Рибка Софія 4:18
4 402 Мінтянська Катерина Бровари, Київської 4:21
5 406 Буренок Марія 4:23
6 403 Немтінова Софія Вишгород, Київської 4:50
7 355 Катула Надія Ірпінь, Київської 5:20
хлопці
1 434 Якимишен Владислав 3:38
2 436 Демчук Станіслав 3:45
3 433 Шамшур Дмитро 4:02

7 років, 20"
дівчата
1 420 Мухіна Ліна 3:20
2 408 Юрченко Валерія 3:24
3 414 Матвієнко Зоя 3:28
4 413 Гоголіна Марія 3:29
5 418 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 3:29:30
6 407 Чепьолкіна Вероніка Dream team 3:36
7 412 Паладій Катерина Ірпінь, Київської 3:41
8 409 Міхненко Ангеліна 3:52
9 410 Пономарьова Домініка Соколята 3:59
10 411 Пасальська Влада 4:03
11 417 Філатова Анастасія 4:04
12 361 Седлачик Софія 4:16
хлопці
1 442 Бадеха-Корнілов Ярослав 2:36
2 364 Ручко Ілля 2:38
3 439 Борисов Олександр 2:40
4 352 Костюк Орест 2:44
5 462 Чепурнов Олексiй 2:45
6 448 Торубара Дмитро 2:47
7 451 Ремінний Максим 2:48
8 456 Богданов Леонід 2:49
9 452 Сандул Олексій 2:50
10 454 Шевчук Тарас 2:50:30
11 453 Хоменко Сергій 2:51
12 444 Кожевніков Матвій 2:54
13 455 Хальзов Iлля 2:58
14 464 Яворський Максим 2:58
15 457 Бондар Філіп 3:10
16 437 Немченко Марк 3:11
17 447 Поліщук Артем Соколята 3:14
18 445 Сипко Микита Артеріум 3:18
19 443 Ксьонда Андрiй 3:22
19 461 Солодовніков Олег 3:22
20 449 Москаленко Дмитро 3:23
21 440 Карпенко Артем 3:43
22 441 Сидоренко Артем 3:46
23 438 Попов Тимур 4:01
24 463 Насиров Дмитро 4:08

7 років, 24"
дівчата
1 430 Гордієнко Анна Амігос 2:41
2 432 Кривченко Поліна 2:52
3 367 Коваленко Карина 2:52
4 428 Шайдецька Катерина 2:53
5 425 Кодунова Катерина 2:55
6 431 Коваленко Вероніка Боярка, Київської 2:57
7 419 Коннорова Ольга Боярка, Київської 3:10
8 392 Мельничук Софія 3:22
9 423 Семенко Дар'я 3:27
нд 424 Мойсеєнко Єлизавета нд
хлопці
1 476 Кільдишев Станіслав Амігос 2:27
2 495 Дзюба Владислав 2:38
3 468 Лагутін Роман Амігос 2:39
4 493 Шаповал Адріан 2:40
5 473 Леськів Григорій Українка, Київської 2:45
5 492 Петриченко Дмитро 2:45
6 479 Пузирін Олександр 2:45:30
7 485 Акішев Нікіта 2:46
8 325 Хоменчук Ярослав 2:48
9 477 Сологубов Олексій 2:49:30
10 472 Бойко Денис 2:51
11 471 Кучугура Данило 2:55
12 491 Скала Емір 2:58
13 490 Тищук Микола 2:58:30
14 486 Борік Олександр 3:01
15 484 Конишев Олександр 3:02
16 466 Кошик Тимур 3:03
16 478 Іванко Микола 3:03
16 483 Кравець Артур 3:03
16 489 Ладіков Микола 3:03
17 469 Куц Андрій 3:04
17 474 Марич Дмитро Форсаж 3:04
18 481 Дятлов Дмитро Артеріум 3:05
19 467 Поєнко Вадим 3:11
20 459 Курбатов Данило 3:12
21 475 Дорошенко Ярослав 3:14
21 482 Вєтров Ярослав 3:14
22 470 Старіковський Максим 3:18
23 487 Пшеничний Кирило 3:20
24 494 Юрчук Юрій 3:31
25 496 Кривченко Борис 3:32
26 480 Борса Роман 3:41
27 488 Костильов Іван Артеріум 3:57

7 років, 26"
хлопці
1 497 Гультай Станіслав 26 3:11

8 років, 16"
дівчата
1 498 Вишневська Софія 3:48

8 років, 20"
дівчата
1 506 Щаслива Юлія 2:54
2 499 Антошина Юлія 2:55
3 500 Потерлевич Дар'я 2:59
4 501 Моцна Анна 3:11
5 504 Гусєєва Марія 3:13
6 502 Романюк Ірина 3:25
7 503 Барміна Алевтина Бориспіль, Київської 3:29
8 507 Чаюн Карина 3:40
9 505 Баранець Дар'я 3:50
хлопці
1 531 Вiнiченко Олексiй 2:42
1 548 Луць Денис 2:42
2 525 Клименко Григорій Dream team 2:43
3 539 Кирич Валерiй 2:44
4 533 Петренко Максим 2:45
5 549 Кірчу Микола 2:46
6 542 Голоднік Володимир 2:47
7 547 Шевченко Максим Соколята 2:52
8 545 Білецький Дмитро 2:53
9 526 Антонов Іван 2:54
10 530 Авдєєнко Дмитро 2:55
11 538 Писарев Андрій 2:58
12 528 Грищенко Антон 3:06
13 540 Войтко Вадим 3:07
14 537 Шкарупілий Орест 3:10
15 541 Великожон Микита 3:11
16 543 Колінчук Назар 3:12
17 523 Приходько Данила 3:25
18 544 Ваняшин Андрій 3:33
19 524 Парубок Владислав 3:37
нф 348 Радіонов Данііл НФ

8 років, 24"
дівчата
1 511 Коваленко Анна 2:22
2 514 Ревенко Анастасія 2:31
3 516 Горобцова Карина 2:32
4 512 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 2:33
5 509 Васильєва Олександра 2:42
6 510 Карпач Аксенiя 2:43
7 165 Седлачик Іванна 2:44
8 519 Говенко Лілія 2:47
9 518 Петрушенко Богдана 2:59
10 517 Бобякіна Дар'я 2:59:30
11 520 Лесечко Катерина 3:10
12 515 Савенчук Марія 3:17
13 513 Піхур Анастасія 3:17:30
хлопці
1 550 Щербацький Олександр 2:16
2 584 Васильєв Єгор Молния 2:25
3 575 Єфремов Максім 2:27
4 556 Лещенко Кирил 2:34
5 573 Федорченко Тимур 2:35
6 551 Поліщук Ярослав Соколята 2:38
7 558 Говоров Антоній 2:39
8 592 Топехін Борис Амігос 2:40
9 581 Онуфрієнко Владислав 2:40:30
10 583 Панасюк Єгор 2:41
11 580 Петрович Нiколай 2:41:30
12 574 Макаренко Кирило 2:42
13 570 Брик Михайло 2:43
14 585 Радіч Данил 2:46
15 571 Павловський Павло 2:46:30
16 557 Батічков В'ячеслав 2:48
17 555 Редчук Ростислав 2:49
18 568 Рибка Кирило 2:50
19 579 Долинний Микита 2:52
20 578 Пігуляк Антон 2:52:30
21 565 Логінов Андрій 2:53
22 576 Чернявський Артем Порцелян 2:54
22 586 Радіч Ілля 2:54
23 305 Єрмаков Дмитро 2:55
24 582 Шаріпов Микола Ніжин, Чернігівської 2:58
25 572 Лісовський Артур 2:59
25 560 Опанасенко Андрій 2:59
26 553 Макаренко Микола 3:01
26 332 Величко Давид 3:01
27 559 Мальцев Богдан SCOTT RC 3:02
27 566 Донець Евгеній 3:02
28 563 Стасюк Євгеній 3:11
28 561 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 3:11
29 562 Крупський Тимофій 3:12
30 552 Дудченко Володимир Ніжин, Чернігівської 3:53

8 років, 26"
дівчата
1 324 Пінчук Світлана 3:48
хлопці
1 591 Гуз Андрій 2:31
2 593 Сіянко Ельдар 2:31:30
3 590 Китайчук Іван 2:43
4 589 Шаблій Богдан 3:00
5 554 Куличенко Тимур 3:04

3х400 м

9 років, 20"
дівчата
1 594 Балицька Анна 4:21
2 597 Тарасенко Вікторія 4:28
3 596 Нікітіна Анастасія 4:56
4 598 Дідик Марія 5:17
хлопці
1 623 Горбатенко Владислав 4:05
2 621 Кольцов Олег 4:13
3 627 Антошин Дмитро 4:13:30
4 622 Єременко Данило 4:15
5 624 Гопанчук Тимофій 4:15:30
6 625 Кметь Дмитро 4:27
7 628 Буренок Александр 4:29
8 317 Палухін Юрій 5:01
9 626 Гуманіцький Андрій 5:32

9 років, 24"
дівчата
1 613 Квіташ Вероніка Молния 3:36
2 611 Пасальська Поліна 3:44
3 606 Юрченко Єлизавета 3:57
4 605 Орлова Поліна 4:03
5 602 Хропачова Дар'я 4:09
5 610 Олійник Олександра 4:09
6 607 Бачинська Аліна 4:11
7 600 Терещенко Валерія 4:14
7 608 Крепель Софія 4:14
8 614 Короткова-Калітенко Дар'я 4:16
9 601 Коротка Ксенія Соколята 4:26
10 604 Федорчук Соломія 4:30
11 603 Дембiк Анастасія Радуга 4:33
хлопці
1 661 Моркотун Артем 3:33
2 629 Шекера Артем Молния 3:43
3 665 Іванюк Назар 3:49
4 635 Андрійченко Данило 3:51
5 639 Борін Андрій 3:55
6 640 Чигрин Артем 3:56
7 642 Бабенко Максим 3:57
7 655 Пузирін Дмитро 3:57
8 654 Пустовойт Андрій 3:57:30
9 651 Клименчук Євгеній 3:59
10 660 Паріпса Валерій 4:00
11 630 Муха Олександр 4:05:30
12 658 Корнієнко Андрій 4:07
13 645 Пугач Тихон 4:08
14 652 Зелюнко Денниель 4:11
15 643 Морозов Нікіта 4:14
16 636 Ентц Кирил Артеріум 4:23
16 638 Дігтяренко Данило 4:23
17 415 Достовалов Ігор 4:24
17 644 Тєрєхов Максим 4:24
18 645 Пугач Тихон 4:27
19 634 Бондарук Борис 4:37
20 637 Махиня Ігор 4:40
21 657 Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 4:42
22 650 Іванов Данило 4:43
23 633 Дудка Олександр 3 сек штраф - подрез 4:50
нф 656 Гордієнко Владислав Артеріум НФ

9 років, 26"
дівчата
1 615 Мельник Каріна Амігос 3:44
2 618 Шевчук Каріна 3:53
3 612 Костенко Варвара Yellow submarine 4:08
3 609 Арістова Анастасія Соколята 4:08
4 616 Чепьолкіна Аліса Dream team 4:10
5 599 Голядинець Вікторія Соколята 5:21
хлопці
1 670 Васильєв Федір Дніпропетровськ 3:29
2 667 Гриньов Богдан 3:49
3 675 Абдуллін Ігор 3:50
4 668 Садовніков Антон 3:50:30
5 672 Малько Іван 3:51
6 676 Гринь Іван 3:55
6 681 Цибулько Денис 3:55
7 680 Цибулько Артем 4:07
8 679 Васильєв Володимир 4:07:30
9 677 Ільків Гнат Соколята 4:08
10 678 Шапіро Дмитро 4:08:30
11 682 Ружин Дмитро 4:11
12 671 Шамшур Вадим Крюківщина, Київської 4:23
13 674 Северинчик Олександр 4:27
14 421 Литвин Олександр 4:30
15 669 Пономарьов Даніїл Соколята 5:13
16 683 Олещенко Ілля 5:57

10 років, 20"
дівчата
1 684 Ремінна Катерина 4:12
хлопці
1 704 Шестопалов Дмитро 4:15 (зі штрафом 3 сек)

10 років, 24"
дівчата
1 701 Святненко Дарія 3:54 (зі штрафом 1 сек)
2 687 Коросько Зореслава Хильки, Черкаської 4:04
3 692 Гудиря Анна Бориспіль, Київської 4:06
4 323 Єрмакава Ольга 4:06:30
5 690 Моргун Влада Dream team 4:15
6 688 Борець Мілена 4:19
7 691 Сєрова Анна Бориспіль, Київської 4:22
8 685 Степанян Анастасія 4:23
9 686 Гуз Юлія 4:24
9 450 Золотова Єлизавета 4:24
10 435 Синіцина Валерія 4:31
11 689 Фролова Вероніка 4:45
хлопці
1 728 Тютюнник Іван 3:24
2 288 Колосветов Олександр 3:30
3 724 Залізнюк Федір Боярка, Київської 3:30:30
4 713 Коваленко Євген 3:40
5 725 Шульгин Микита 3:43
6 416 Василенко Артем 3:46
7 711 Костенко Микита Порцелян 3:48
8 712 Марусенко Тимофій 3:50
9 709 Сіунов Олександр 3:54
10 718 Кияшко Артур 3:57
11 717 Петренко Олександр 4:08
12 710 Корчинський Єгор 4:10
12 715 Ільйов Дмитро 4:10
13 727 Бандрівський Володимир 4:14
14 733 Кузнєцов Єгор 4:19
15 705 Вольнов Данііл Бориспіль, Київської 4:23
16 429 Катула Миколай Ірпінь, Київської 4:41
17 745 Чернишенко Ілля 4:45
18 722 Дембiк Вiталiй Радуга 4:47
19 720 Теленченко Олексій СуперЧемпіони 4:48
20 707 Врагов Іван 5:03

10 років, 26"
дівчата
1 666 Горностай Марія Амігос 3:04
2 696 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 3:14
3 698 Вишняк Софія 3:25
4 702 Мартинюк Ольга Молния 3:31
5 697 Шелудченко Даріна 3:31:30
6 693 Степанян Поліна 4:23
7 694 Щуліпенко Катерина 4:25
8 695 Матвієнко Анна 4:25:30
9 700 Маслякова Анна 5:19
хлопці
1 749 Захаренко Кирил Молния 3:15
2 734 Третяк Антон 3:17
3 738 Романюк Іван Форсаж 3:28
4 743 Сандалов Іван Dream team 3:43
4 747 Федотов Данило 3:43
5 740 Горобченко Андрій Бориспіль, Київської 3:49
6 741 Кучеренко Данііл 3:53
6 744 Руль Дмитро Коцюбинське, Київської Артеріум 3:53
7 746 Дядюк Олександр Барси 3:53:30
8 427 Зеленко Денис 3:55
9 426 Иванов Артем 4:00
10 750 Зиков Денис 4:37

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результаты. Победители и призеры гонок "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 8.9.14 01:41

П'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони"! наступна

Було сонячно та тепло, трохи куряви, бо все ж таки краще, коли її трохи прибиває дощик. Під час перегонів проводили акцію Скриньки Доброти - збирали канцовари, подарунки та малюнки.

6 вересня 2014 року у перегонах взяли участь 396 юних гонщиків, у тому числі на трасі 100 м 72 учасника.
Змагання тривали з 10:50 до 19:00. Розіграли 52 комплектів медалей в 52 заїздах, у тому числі на трасі 100 м 14 заїздах.

7 вересня 2014 року у перегонах взяли участь 276 юних гонщиків і 10 мам.
Змагання тривали з 10:30 до 18:30. Розіграли 36 комплектів медалей в 36 заїздах, у тому числі 1 заїзд мам.

Подробиці Дитячих змагань :kolobok:

Зареєстровано всього 829 учасників (в т.ч. без попередньої реєстрації 28), відмова 0, неявка 157 (в т.ч. попередели заздалегідь 22, попередили напередодні та в дні перегонів 97). Неявка загальна 20%, знижена за рахунок попереджень про відмову до 4,5%. Явка без попередньої реєстрації 3,5%.

Вийшли на старт стометрівки та кільцевих перегонів 672 юних гонщиків,
- в т.ч. 224 новачків,
- в т.ч. 211 дівчат та 461 хлопець,
- в т.ч. 396 в суботу 6 вересня та 276 в неділю 7 вересня.
Наймасовіші категорії "7 років" - 95 учасників, "6 років" - 93 учасники, категорії "5 років" - 85 учасників.
Наймолодший учасник - 1 рік 10 мес, найстарші - 11 років.
13 учасников стартували двічі.

Міста та селища (крім Києва):
Бориспіль (1), Боярка (1), Бровари (2), Васильків (2), Вишгород (3), Вишневе (4), Гореничі (2), Горенка (1), Гостомель (1), Забір'я (2), Згурівка (1), Ірпінь (7), Капітанівка (1), Колонщина (2), Коростень Житомирської (1), Коцюбинське (1), Ніжин Чернігівської (3), Обухів (2), Одеса (1), Пісківка (1), Проліски (1), Софіївська Борщагівка (1), Українка (1), Чайки (2)

Команди:
Angara.in.ua (2), Dream team (6), HAPPY KIDS (4), SCOTT RC (5), Амігос (14), Артеріум (15), Барси (1), Діти Світла (9), Лідер (8), Мирний атом (2), Молнія (12), Порцелян (2), Райдуга (8), Соколята (16), Турбо (9), Форсаж (4), Шалені бджілки (5), Юні переможці (3).

Командний залік
Враховані призові місця Дитячих та Юніорських змагань.
2014 осень Медальный зачет.png
2014 осень Медальный зачет.png (15.29 Кіб) Переглянуто 14812 разів
2014 осінь Діаграма.PNG
2014 осінь Діаграма.PNG (9.47 Кіб) Переглянуто 14336 разів
Результати
6 вересня 2014 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).

Біговел 3 роки - 100 м
пряма 100 метрів (відміряли весняну трасу 80 м), 9 заїздів, 49 учасників, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 004 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської (2) 12 1:01
2 002 Кулешов Тимур (1.10) 12 1:13
3 003 Стрілець Назар (1.11) 12 1:31
4 005 Шпитко Ліонель (2) 12 3:23
НФ 001 Капрал Іван (1.10) 8 НФ

2 заїзд
1 010 Дуброва Назар (2.6) 10 нд
2 006 Чуян Дмитро (2.4) 8 нд
3 009 Ковальов Артем (2.6) 10 нд
4 008 Білогуров Юрій (2.4) 10 нд
5 011 Борса Ярослав (2.1) 12 нд

Примітка. У 2-му заїзді судді нажаль не зафіксували час учасників.

3 заїзд
1 017 Луговець Дмитро (2.4) 12 0:41
2 012 Кудашев Всеволод (2.1) 12