дитяче крісло на вел типу Калібр 5

McArenko
*
Повідомлень: 7
З нами з: 6.3.15 15:40
Стать: чол

дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення McArenko » 19.5.15 10:51

Доброго дня!
Хочу на свій байк Трек Калібр 5 (рама 18,5 колеса 29") придбати дитяче крісло. Думав купити щось накшталт такого http://velosiped.com/tovary/aksesuari/d ... 95409.html але виникла проблема, що крісло з кріпленням за раму під сідлом на мій байк не підходить - лягає на колесо:( , та й на самій рамі мало місця для креплення.
Кріпити не за раму а за підсідельну трубу? Наче буде занадто високо та й боюсь рама не витримає..
Є варіант купити багажник і крісло на багажник але це вийде занадто дорого:(
Може є якісь інші моделі крісел, що не будуть слягати на колесо?

Що можете порадити?

Аватар користувача
Nostromo81
* * *
Повідомлень: 312
З нами з: 12.3.09 00:42
Skype: nostromo1981
Стать: чол
Звідки: Киев. Московская площадь.

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення Nostromo81 » 19.5.15 12:02

За подседельную - точно нельзя. Об этом в инструкции к креслу написано.
Ударим роком по этой дыре!

Аватар користувача
ROCKLORD
* * * *
Повідомлень: 674
З нами з: 27.10.06 17:19
Skype: O.ROCKLORD
Стать: чол
Звідки: місто-герой -КИЇВ!!! / (Оболонь\Троєщина)

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення ROCKLORD » 19.5.15 14:07

Вітаю. Яка вага дитини?
- Придбав собі такий варіант переднього датячого велокрісла http://tilly.com.ua/velokresla/velokres ... t-bcs-0001 - задоволений (правда, поки всього 2 виїзди) . І, невеликий мінус в ременях пристебання. Їх треба навхрест продіти, бо так злазять з плечей дитини. Щодо кріплення - то воно не на багато виступає в сторону колеса. Якщо треба, заміряти - напиши в приват. Мій велик -Specialized HardRock 2006 Disc .

І, щодо затирання - якщо не дуже затирає, то є такий варіант, як взяти гуму трохи меншого розміру (ширина звісно....) і відповідно зменшиться її висота.

Удачі і ганрих покатушок!
Будь "легче" и ты станешь в этом Мире - весомее! (Фев.2015)

Аватар користувача
Petruccho
*
Повідомлень: 20
З нами з: 20.5.13 22:20
Skype: petro_turyan
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення Petruccho » 19.5.15 14:34

Спробуйте кріпити крісло навпаки (наперед) - наприклад так http://www.polisport.com/bicycles/produtos.php?ID=636
Чи як показано у попередній відповіді. Але маубть так не дуже зручно?! Або дійсно подивіться інші варианти - у тогож Поліспорта здається рамка кріплення тохи довша.

McArenko
*
Повідомлень: 7
З нами з: 6.3.15 15:40
Стать: чол

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення McArenko » 19.5.15 16:19

Вітаю. Яка вага дитини?
Вітаю.
Цей варіант, нажаль, не піде, моєму пацану в 3роки вже є 17кг.

McArenko
*
Повідомлень: 7
З нами з: 6.3.15 15:40
Стать: чол

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення McArenko » 19.5.15 16:25

Або дійсно подивіться інші варианти - у тогож Поліспорта здається рамка кріплення тохи довша.
Дякую, тре глянути цю марку

Аватар користувача
ROCKLORD
* * * *
Повідомлень: 674
З нами з: 27.10.06 17:19
Skype: O.ROCKLORD
Стать: чол
Звідки: місто-герой -КИЇВ!!! / (Оболонь\Троєщина)

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення ROCKLORD » 21.5.15 09:07

Тоді я би радив все-таки те, що Ви написали "Є варіант купити багажник і крісло на багажник" . А про "дорого", ну то вже таке діло, що може нікуди не дінешся. Але, подивіться Б\В багажники на 25кг. Вага дитини 17кг + Ви ж розраховуєте катати з нею у майбутньому? Тобто, вага буде збільшуватись. У Вашому випадку- як раз варіант з багажником. Багато є таких крісл під багажник на сайтах де продають б\в речі. Головні, Вам відомі. Це не є проблема.
Ще, щодо багажника, коли дитина почне їздити на окремому своєму велосипеді- то багажник можна використовувати за основним його призначенням. Наприклад, велопоходи різної ступені і терміну.

Удачі :yes
Будь "легче" и ты станешь в этом Мире - весомее! (Фев.2015)

Аватар користувача
Pasha.E
* * *
Повідомлень: 316
З нами з: 28.2.12 11:26
Skype: ermachenkov.p
Стать: чол
Звідки: Отрадный

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення Pasha.E » 22.5.15 08:31

Доброго дня!
Хочу на свій байк Трек Калібр 5 (рама 18,5 колеса 29") придбати дитяче крісло. Думав купити щось накшталт такого http://velosiped.com/tovary/aksesuari/d ... 95409.html але виникла проблема, що крісло з кріпленням за раму під сідлом на мій байк не підходить - лягає на колесо:( , та й на самій рамі мало місця для креплення.
Кріпити не за раму а за підсідельну трубу? Наче буде занадто високо та й боюсь рама не витримає..
Є варіант купити багажник і крісло на багажник але це вийде занадто дорого:(
Може є якісь інші моделі крісел, що не будуть слягати на колесо?

Що можете порадити?
у меня на Мерлине 29' стоит кресло на раме. Я не думаю что есть принципиальные отличия от Калибра. Сегодня вечеров сфоткаю, как установил крепление и вышлю вам фото, если интересно?
Сразу скажу, что пришлось поменять тросик заднего переключателя на более длинный и пустить его в обход крепления.

McArenko
*
Повідомлень: 7
З нами з: 6.3.15 15:40
Стать: чол

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення McArenko » 23.5.15 13:00

у меня на Мерлине 29' стоит кресло на раме. Я не думаю что есть принципиальные отличия от Калибра. Сегодня вечеров сфоткаю, как установил крепление и вышлю вам фото, если интересно?
Сразу скажу, что пришлось поменять тросик заднего переключателя на более длинный и пустить его в обход крепления.
а у Вас яка Рама?
я бачив біля магазину на Калібрі5 крісло Білелі, але там рама 20,5 а в мене18,5:(

McArenko
*
Повідомлень: 7
З нами з: 6.3.15 15:40
Стать: чол

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення McArenko » 23.5.15 13:05

Тоді я би радив все-таки те, що Ви написали "Є варіант купити багажник і крісло на багажник" . А про "дорого", ну то вже таке діло, що може нікуди не дінешся. Але, подивіться Б\В багажники на 25кг. Вага дитини 17кг + Ви ж розраховуєте катати з нею у майбутньому? Тобто, вага буде збільшуватись. У Вашому випадку- як раз варіант з багажником. Багато є таких крісл під багажник на сайтах де продають б\в речі. Головні, Вам відомі. Це не є проблема.
Ще, щодо багажника, коли дитина почне їздити на окремому своєму велосипеді- то багажник можна використовувати за основним його призначенням. Наприклад, велопоходи різної ступені і терміну.

Удачі :yes
ну багажник і так в планах, але все одразу купити не можу:(
а в майбутньому я розраховую що малий пошвидше поїде сам щоб я зміг катати доньку:) їй поки 9міс.

Аватар користувача
baster
* *
Повідомлень: 136
З нами з: 2.8.06 13:54
Стать: чол
Звідки: Боярка

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення baster » 29.5.15 08:02

если ребенок уже 17 кг, а ограничения на багажниках как правило до 18 то какой смысл покупать и ставить?
переходите на вел или на прицеп к велу.
но все же, если нужно то можно заказать багажник и к нему уже кресло
http://dnepropetrovsk.dnp.olx.ua/obyavl ... 0155117ec1 вот делают

McArenko
*
Повідомлень: 7
З нами з: 6.3.15 15:40
Стать: чол

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення McArenko » 31.5.15 18:47

если ребенок уже 17 кг, а ограничения на багажниках как правило до 18 то какой смысл покупать и ставить?
переходите на вел или на прицеп к велу.
но все же, если нужно то можно заказать багажник и к нему уже кресло
http://dnepropetrovsk.dnp.olx.ua/obyavl ... 0155117ec1 вот делают
ну, обмеження, ті що я бачив на кріслах, це або до 15 або до 22кг. Так що ще трохи покатаюсь, плюс, як писав вище, росте доня..
є одна моделька у Поліспорта яка наче має підійти, якщо ні, буду брати багажник

McArenko
*
Повідомлень: 7
З нами з: 6.3.15 15:40
Стать: чол

Re: дитяче крісло на вел типу Калібр 5

Повідомлення McArenko » 2.6.15 09:36

Всім дякую!
купив Polisport KOOLAH FF 29. підійшло дуже гарно, і перші тренувальні км вже з малим проїхали:)
а от якби я був уважніше *oops* і знайшов одразу цю тему viewtopic.php?f=54&t=131691&start=75 і пост avpenkovа то проблему вирішив би одразу:)


Повернутись до “Велобатьки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей