Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення Maksym » 17.10.17 18:54

большинству хватает одного раза, чтоб научится поворачивать руль при пересичении колий либо перепрыгивать.
Совершенно верно! После первого падения на мокрых рельсах где-то аж под Киевом (причем железнодорожных) сразу появились навыки не падать на них :) . Или надо и железную дорогу демонтировать и убрать все жд переезды, чтобы велосипедисты не падали и их не трясло???

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення Maksym » 17.10.17 18:56

где вы релься выше 5см-10см видели?
Ну я, предположим, не только видел, но и ПЕРЕХОДИЛ их. Но это уже всякие железнодорожные. Например между Эпицентром и Леруа Мерлен на Полярной, если не заезжать на путепровод, а ехать низом. Это из последнего.

june-Y
* * *
Повідомлень: 444
З нами з: 21.1.13 12:10
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення june-Y » 17.10.17 19:00

deleted

june-Y
* * *
Повідомлень: 444
З нами з: 21.1.13 12:10
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення june-Y » 19.10.17 18:49

Я гадаю ніхто не стане сперечатися з тим, що трамвайні рейки у крайній правій смузі для велосипедистів це не просто халепа, а повний аут! Маю деякі пропозиції.

Тож пропоную, для прикладу візьму Саксаганського, класти рейки на другій правій смузі. Таким чином, смугою громадського транспорту буде друга і по ній також можуть курсувати тролейбуси, автобуси і маршрутки, котрих має радикально поменшати. Заїзд на цю трамвайну другу смугу для автомобілів суворо заборонити! Ще одна важлива річ. Дозволити заїзд автомобілів на цю смугу при обгоні велосипедистів. Лише в такому разі - при обгоні велосипедиста - заїзд на трамвайну смугу не є порушенням Також на цю смугу можуть заїзжати автомобілі при перестроюванні з третього ряду чи на перший ряд. При з'їзді з трамвайної смуги на першу при перестроюванні авто має пріорітет перед автомобілями на першій, але не перед велосипедистами.

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення Maksym » 19.10.17 18:55

Хм, і багато в нас трамвайних рейок в правій крайній смузі???
Ви пропонуєте класти рейки на велофорумі? Дійсно? Якщо у вас є слушні зауваження до проектування міської транспортної мережі - направляйте їх до відповідного департаменту КМДА.
Суворою забороною в Україні є лише бетонний блок з якісним фундаментом й відповідно укпріплений. Бетонний блок без укріплення та фундаменту в Україні не може вважатися суворою забороною - доведено на Столичному шосе, де лежачий на землі бетонний блок без додаткового укріплення не зміг завадити прильоту двох автомобілів в котлован, коли будували шляхопровід.

june-Y
* * *
Повідомлень: 444
З нами з: 21.1.13 12:10
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення june-Y » 19.10.17 18:58

Тепер хочуть переформатувати трамвайний рух - класти рейки у правій крайній смузі, а не як раніше.

Можна було б запропонувати трамвай пускати по крайній лівій, але це морока з дверми буде.
Востаннє редагувалось 19.10.17 19:05 користувачем june-Y, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення Maksym » 19.10.17 19:01

Хто хоче? Коли хоче? За чий рахунок? Це все більше схоже на передвиборну агітацію - вибори завершилися, а дехто досі чекає виконання обіцянок.

june-Y
* * *
Повідомлень: 444
З нами з: 21.1.13 12:10
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення june-Y » 19.10.17 19:03

Всі хочуть! Питання уже вирішено! :) Київ - місто трамваїв!

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення Maksym » 19.10.17 20:15

Ну-ну. Ким віришено? Звідки гроші? Може ще попротестувати проти метро з Жулян на Троєщину? Його теж всі хочуть - тільки мало хто доживе...

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення meral » 19.10.17 21:34

ГЫГЫ. посмеялся от души.
вот допустим мер киева зашел на велокиев. решил ради эксперимента послушать троля нарушающего правила форума(нет фото, нет велосипеда и адреса).
ну и вот он решил потратить просто так ради эксперимента ну так полмиллиарда гривен на перепланировку дорог, чтоб трамвай пустить по второй полосе вместе с тролейбусами.

ну короче перенес тролейбусные провода, достроил третью полосу где надо, закрыл средину дороги для перестройки(киевляне потерпять, главное эксперимент же).

ну и вот в конце концов все построено как хотел некий троль на форуме.

допустим, киевляне стали жутко сознательные, чтоб уважить такого уважаемого почти-вело-киевлянина и стоят в пробках только на первой и третьей полосе, а вторую оставили тролейбусам.

и вот един тролейбус. ему на перекрестке надо бы повернуть. а он не может. справа же и слева машины в пробке. а сзади трамвай. а поворачивать под прямым углом длинный трамвай и тролейбус не умеют, не уважают почти-вело-киевлянина.

это не говоря про посадку пасажирова в такой трамвай и кучи сбитых киевлян в правой полосе. они потерпят, не впервой.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

june-Y
* * *
Повідомлень: 444
З нами з: 21.1.13 12:10
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення june-Y » 21.10.17 10:07

https://www.facebook.com/citykiev/photo ... =3&theater

Ось куди потрібно продовжувати швидкісний трамвай із Борщагівки, а не по Жилянській! Одна проблема технічна: раніше по Льва Толстого ходили одинарні, а як на такому ухилі будуть почуватися СМЕ (система багатьох одиниць, тобто зчепка вагонів) я не знаю. Гадаю, що все буде нормально, бо по Воровського ходили трамваї-зчепки і нічого. Далі протягнути колію до метро Льва Толстого, а там на площі трамваї-двійки будуть розвертатися. Від Університету можна зробити реверсну ділянку. Ну і необхідно тримати ухильні колії під особливим контролем - будь-яке відхилення від норми і ділянка закривається на ремонт. Аварія там була лише у 1949 році через те, що вагони були тоді двовісні. І до того ж, взимку автобус на такому ухилі може так само покотитися шкереберть запросто, і ще простіше, аніж трамвай, який має магнітне гальмо.

З приводу другої смуги, цього придурка я і коментувати цю тупість не буду.

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення meral » 21.10.17 10:38

Тож пропоную, для прикладу візьму Саксаганського, класти рейки на другій правій смузі.
осеннее обострение?
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення Alex_HYXT » 21.10.17 10:44

Одна проблема технічна: ... як на такому ухилі будуть почуватися СМЕ (система багатьох одиниць, тобто зчепка вагонів) я не знаю....
Спочатку пропозиція, а потім думаємо чи можна її реалізувати. :dash2: :dash2: :dash2:
... будь-яке відхилення від норми і ділянка закривається на ремонт ... до того ж, взимку автобус на такому ухилі може так само покотитися шкереберть запросто...
Відповідно за частого руху постійні перекриття на ремонт?
Для мене маршрут, який ходить рідше раз в 5-10 хвилин (окрім пізнього вечора) не існує і при плануванні поїздок не враховується. А це відносно інтенсивний рух
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення meral » 21.10.17 10:56

Да какая разница насколько часто он закрываетсяна ремонт, если он проложен в современном Киеве по "второй правой" и постоянно не приходит по причине пробок или аварий.

Человек просто генерирует идеи которые по его информированным источникам в голове "хочуть переформатувати". причем то в крайнюю правую, то во вторую правую(развдоение личности чтоли?).

Трамваи в центре того и убрали, что не справлялися с мажорами стоящими на путях "на минутку" и пробками, потому они часто не ходили и еще и забирали одну полосу у пегруженной дороги.
Да, это неправильное решение, но это было самое деешвое решение.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

june-Y
* * *
Повідомлень: 444
З нами з: 21.1.13 12:10
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення june-Y » 21.10.17 12:45

Одна проблема технічна: ... як на такому ухилі будуть почуватися СМЕ (система багатьох одиниць, тобто зчепка вагонів) я не знаю....
Спочатку пропозиція, а потім думаємо чи можна її реалізувати. :dash2: :dash2: :dash2:
... будь-яке відхилення від норми і ділянка закривається на ремонт ... до того ж, взимку автобус на такому ухилі може так само покотитися шкереберть запросто...
Відповідно за частого руху постійні перекриття на ремонт?
Для мене маршрут, який ходить рідше раз в 5-10 хвилин (окрім пізнього вечора) не існує і при плануванні поїздок не враховується. А це відносно інтенсивний рух
По-перше, там ходив трамвай, а по Воровського (нині Більварно-кудрявська) ходили трамваї-зчіпки. На Воровського ухил серйозний. Але після трагедії в Дніпродзержинську у 90-х роках у нас познімали багато трамвайних колій.

Та не постійно на ремонт! Я ж кажу, у випадку відхилення у стандартах безпеки колій - вночі поміняють колії і все гаразд. Зараз новітні технології і все інше - можна контролювати. Це не те що колії на рівнині, які у нас зношені на 90% і трамвай стрибає, наче віз на вибоїнах, і у будь-який момент може зійти з рейок і повбивати багато людей! Просто трамвай на ухилі - дуже відповідальна справа, але якщо все гаразд, то безпечно. Практика багаторічної експлуатації трамваю на ділянці вулиці Льва Толстого показала, що чотиривісні трамваї КТВ з рейок не сходили.
Востаннє редагувалось 21.10.17 13:01 користувачем june-Y, всього редагувалось 1 раз.

june-Y
* * *
Повідомлень: 444
З нами з: 21.1.13 12:10
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення june-Y » 21.10.17 12:59

Для мене маршрут, який ходить рідше раз в 5-10 хвилин (окрім пізнього вечора) не існує і при плануванні поїздок не враховується. А це відносно інтенсивний рух
Тоді Вам варто підшукати якійсь інший спосіб пересування, ніж наземний громадським транспортом по центру Києва. Наприклад є велосипед, а зараз з'явились усілякі міні-самокати з електромотором - тож є можливість швидко добратися до метро. А самокат малий і в метро з ним можна.
Ось, я не пробував, але бачив у Києві таке чудо, як моно-колесо.
Востаннє редагувалось 21.10.17 13:37 користувачем june-Y, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення Alex_HYXT » 21.10.17 13:33

Для мене маршрут, який ходить рідше раз в 5-10 хвилин (окрім пізнього вечора) не існує і при плануванні поїздок не враховується. А це відносно інтенсивний рух
Тоді Вам варто підшукати якійсь інший спосіб пересування, ніж наземний громадським транспортом по центру Києва. Наприклад є велосипед, а зараз з'явились усілякі міні-самокати з електромотором - тож є можливість швидко добратися до метро. ....
Та нібито є маршрути, які мене задовільняють. У крайньому випадку забув вже коли на зупинці чекав більше пяти хвилин, окрім випадків коли сідав на кінцевій зупинці.

ПС Чекаю з нетерпінням единий квиток на всі види транспорту, щоб було зручніше комбінувати і робити пересадки. Але це інша тема і тут є :offtopic
Все що відбувається на краще.

june-Y
* * *
Повідомлень: 444
З нами з: 21.1.13 12:10
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Незабаром Київ охопить трамвайна лихоманка

Повідомлення june-Y » 21.10.17 14:05

В принципі, якщо ніхто не заперечує проти трамваю у першій смузі - можливо це варіант, але тоді виникають деякі питання. Тепер велосипедистам доведеться рухатися по другій смузі. І тільки посередині ряду, бо якщо зміщатися праворуч, то дуже ризикуєш опинитися між трамваєм справа і якоюсь вантажівкою, яка притирає тебе по твоїй же другій смузі. Тож, я наприклад їзжу посередині і мені в принципі нормально, а є люди, що їздять повільно і праворуч - тож їм тепер треба буде шукати об'їздні шляхи. І потім, друга смуга - в принципі не для велосипеду - це небезпечно - трамвай, який може завжди зненацька з'явитись, коли ти хочеш перестроїтись праворуч - це дещо неприпустиме в принципі з точки зору безпеки руху велосипедистів.


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей