Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Arkis » 21.3.17 21:14

Зважаючи на те, що іноземне керівництво успішно бореться із Укрзалізницею Незалежної в цілому і вже майже знищило систему переїздів укразізницею і не вважає за потрібне давати доступ до можливих маршрутів через так звані хаби, якими нас лякали, пишу на форумі. Можливо є досвічені мандрівники, які поділяться знаннями, як знаходити способи доїздів до бажаних місць.
Наприклад з'явилася можливість і бажання на вихідних відвідати місця поблизу Кам'янця-Подільського. Сам Кам'янець, Хотин, Бакоту, Можливо Заліщики. Звернувшись до офіційного сайту Укразізниці отримав впевнену відповіть, що на данному напрямку поїздів нема. Тобто, про поїздку до Кам'янця-Подільського або Чернівців пасажирськими потягами можна забути. Поєзда то нет, дає якусь інформацію, що є якийсь потяг, який прибуває в Кам'янець о 00:06 (дуже розумий час для прибуття в будь яке місто, для цього потрібно було наймати іноземців, бо наші "уми" до такого б недоперли), але про білети на них можна забути, якщо ви не купили їх за місяць наперед.
Мало того, офіційний сайт Укразізниці в розкладі приміських потягів інформацію по Кам'янцю взагалі не дає. Він начеб то стоїть в зоні Південно-Західної, але межує зі Львівською, Але не там не там Кам'янця не знайшов.
Можливо хто знає способи з пересадкою, електричками чи іншими потягами? Можливо хто знає сайти де можна знайти стиковки потягів. Десь натикався на туристичні сайти, то там люди шукають переїзди через австрійські сайти, або німецькі, вони, начебто дають інформацію і по пересадкам і стиковкам в Україні.
Був би вдячний дуже вдячний
Є ще варіанти автобусами, але не знаю, як там із вєлами, хто їздив? Да і час прибуття у багатьох теж на вечір, день у дорозі.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення d.j.Denver » 21.3.17 21:20

А поїзд #139 Київ Кам'янець-Подільський із прибуттям о 6-00 не підходить?

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Alex_HYXT » 21.3.17 21:34

Дивився тут - http://uz.gov.ua/passengers/timetable/
до Чернівців - три потяги,
до Заліщиків - один потяг.
до Кам'янця - 2 звичайних потяги + 1 сидячий

Але квитки на них можуть швидко розбирати.
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Alex_HYXT » 21.3.17 21:40

Розклад приміських станцій. http://swrailway.gov.ua/timetable/eltrain/?sid=502&lng=
Можливий пошук по назві станції по всій УЗ
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Arkis » 21.3.17 21:58

Не густо. До Ларги йде Черновицький потяг, на який білетів теж нема. Дякую, в будь якому разі! Тобто з однією пересадкою електричок теж навряд буде.

Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Arkis » 21.3.17 22:09

А поїзд #139 Київ Кам'янець-Подільський із прибуттям о 6-00 не підходить?
На цей потяг нема квитків не те що на ці вихідні, а навіть на наступні через тиждень.

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Alex_HYXT » 21.3.17 22:31

Квитки за тиждень. НУ-ну.
Більшість квитків на такі напрямки варто шукати десь за два тижні-місяць. Перед святами всі квитки можуть розібрати взагалі за пару днів, з моменту відкриття продажу (як правило, 45 діб)
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення AlexGer » 21.3.17 22:48

Що, знов зрада? Чи спочатку хоча б подивитись розклад потягів, а не судити по наявності білетів за 1 тиждень.
Чомусь всі нормально їздять постійно в Кам'янець, а у вас "знищило систему переїздів укразізницею"
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Arkis » 21.3.17 23:13

Я теж постійно їзжу і вожу групи людей. Вже давно переходимо на автобуси. А ви знайшли переїзд на Кам'янець, чи так, побазікати?

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Alex_HYXT » 22.3.17 00:06

Варіанти потягу є, але не на ці вихідні ((( :dash2:

Щодо автобуса, то телефонуєте на будь-який київський автовокзал і дізнайтесь з кого автовокзалу їдуть автобуси в потрібному напрямку. Телефоновуєте туди і дізнаєтеся розклад руху автобусів в потрібному напрямку. Підходите до водія автобусу, бажано за два чи дні до запланованої дати відправлення (висока ймовірність потрапити на того ж воді, що повезе і вас) і дізнаєтеся за скільки грошей і яку кількість велосипедів він погодиться взяти. :friends:
Але є висока ймовірність, що і на автобус на ці вихідні вже всі квитки розібрали. :dash2:
Плюс переїзд займе багато часу.
Востаннє редагувалось 22.3.17 00:14 користувачем Alex_HYXT, всього редагувалось 1 раз.
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Arkis » 22.3.17 00:13

Не на ці і не на наступні. Зрозуміло, потрібно думати про автобуси, або блаблакар. Дякую!
Розклад автобусів більш менш на busfor.ua є. І там були сьогодні ще на ці вихідні, але на ісюзу, це типу Богдана. Велосипед туди навряд чи запхнеш хіба шо фолдінг, то може з ним і поїду. Да і переїзд на такому аатобусі 8 годин, після якого не їхати захочеться, а відіспатись)
Востаннє редагувалось 22.3.17 00:17 користувачем Arkis, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Zlu
* * * *
Повідомлень: 986
З нами з: 17.4.14 11:11
Стать: чол
Звідки: Дорогожичи

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Zlu » 22.3.17 00:16

Прочитав, запанікував, злочинна влада, зрада тощо. Залізв інтернет - все є. Хм.
Проявлением наибольшего милосердия в нашем мире является, на мой взгляд, неспособность человеческого разума связать воедино всё, что этот мир в себя включает. (с) ГФЛ
2014: 5499
2015: 9235
2016: 9064
2017: 7533
2018: 6919
2019: 5460
2020: 2508

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Alex_HYXT » 22.3.17 00:17

Не на ці і не на наступні. Зрозуміло, потрібно думати про автобуси, або блаблакар. Дякую!
Якщо потрібно пару квитків, то можна помоніторити сайт УЗ. Квитки періодично повертають. Моніторити варто часто (раз в годину хоча б)
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Alex_HYXT » 22.3.17 00:21

Прочитав, запанікував, злочинна влада, зрада тощо. Залізв інтернет - все є. Хм.
Людина недовольна, що за два дні до поїздки немає квитків на потяг.
Ну мріє людина...
Те що квитки на багато напрямків потрібно купляти завчасно вже багато років - їй не відомо :unknown:
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Arkis » 22.3.17 07:10

Не за два дні, а за два тижні, і не в одному напрямку а нікуди. Добре, що люди працюють до дзвоника о 6 і сб нд вихідні, завжди знають наперед, але не у всіх так. А влада тошо нада і живемо тошо нада молоці! Зрада не для мене, можете не ксерити, бо цьому шоблу ніколи не вірив і участі не приймав. Зрозумів, буду накупляти квитків на всі напрямки за 30-45 діб, раптом куди поїду і погода буде, а як не поїду, буду здавати. Дякую усім за допомогу! Варіанту доїхати так і не з'явилося, зате я дізнався, що не вмію інтернетом, користуватись, квитки за місяць на всі напрямки брати, і шо всьо зашибісь! Усі раді і я трошки! А про Європу де можна прийти на станції в термінал, взяти квитки на будь який потяг прямо на зараз і поїхати, а якщо нема прямого потяга дисплей видасть масу варіантів із пересадками, де у вагонах буде чисто і вікна будуть чистими, можна забуди на декілька десятилітть.

Аватар користувача
Kabhaal
* * * *
Повідомлень: 977
З нами з: 23.7.12 10:35
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Kabhaal » 22.3.17 09:38

Якось дивно, їздив скрізь. Ось вчора брав купе з Одеси до Кийова) - на 8 квітня, все є. Європи у нас ще нема, то так, але ситуація набагато краща ніж 10 років тому, наприклад я вже забув коли останній раз купляв білети у перекупів.
Kyiv Bicycle Club
Слава нам, 3.14здець ворогам! ©

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Technician » 22.3.17 10:41

Чесно кажучи, дивує ставлення ТС до ситуації. Завжди так було: не купив квтика на свята за 45 днів — прямуєш до автовокзалу. При чому, я б не став лаяти УЗ за те, що перекупи гребуть всі білети, а потім за годину до відправлення потягу, зливають в три ціни. УЗ в свій час дуже багато зусиль доклала, щоб уникнути цього. Але перекупи завжди на крок попереду.
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Arkis » 22.3.17 12:14

Просто в мене стосунки із УЗ набагато щільніші ніж у будь кого тут, за рахунок постійних перевезеннь груп людей і дітей. Я знімав дітей із носовою кровотечею і з втратою свідомості в газових камерах уз в літній сезон і возив у куртках і кодрах із вітром і снігом у вагонах при температурі 2 градуси і це при куплених квитках коллективних дитячих про які знали за 45 діб. Як що цікаво більше досягнень можу описати в привати, бо це оффтоп. Уене є підстави стверджувати що уз летить у прірву і благо велосипедистам, що у них є велосипеди. Спеціалісти знають про відміну приміського сполучення, тому що рухомий склад повністю виходить із ладу. Більшість вагонів зроблено і реконструйовано при Кирпі, це коли "кучму геть" з тих пір більшість не чистилося и не милося.
В результаті переїзду і конкретних підсказок я не отримав, натомість вислухав, що всі розумні і все классно, один я цього не бачу в упор. Прохання як що, нема конкретних підказок, як доїхати, про зраду і все класно можна залишити думку при собі. Я так взагалі бачу, що ловити в темі нічого більше. Модераторам можна її вбити. Дякую за діалог!

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Technician » 22.3.17 12:24

Просто в мене стосунки із УЗ набагато щільніші ніж у будь кого тут, за рахунок постійних перевезеннь груп людей і дітей.

Не треба за всіх відповідати, ага?

Що ви хочете від УЗ на велосипедному форумі з аргументом "УЗ вмирає, ми не дійшли до Європи"? Ми тут педалі крутимо і балачки розводимо, а не УЗ рятуємо, якщо Ви не в курсі. Пишіть у Міністерство Транспорту. Є офіційний сайт, де саме на такі запити відповідає спеціальна людина. Декілька разів питав і декілька разів отримував розгорнуту відповідь.

Ви возите дітей гуртом? Чому б не найняти мікроавтобус? Чому б не купити квитки на регулярний рейс? Опцій багато. До Кам'янця купа маршруток вирушає кожну годину з ж/д вокзалу в Києві. Але ні, Вам же треба поплакатися, як все погано і чому ми — не Норвегія.
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення AlexGer » 22.3.17 12:53

Дякую за діалог!
Перш ніж отримати діалог, потрібно нормально сформувати запит.
А з тезами "Уз гівно, нічого не має, я точно знаю, більше всіх вожу групи", але порадьте як доїхати, певно, діалогу не вийшло...
А взагалі так, тут зібрались самі ті, хто жодного разу не їздив поїздами по Україні, особливо в тому напрямку, та не водив групи :ROFL:
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

Re: Маршруты и способы дезда в труднодоступные места Украины

Повідомлення Arkis » 22.3.17 16:12

Визнаю, що сказав зайвого. Враження про роботу УЗ можна було тут не писати, від того воно точно в мене не зміниться, а знайдуться ті що задоволені. То ж запит був про альтернативні способи дістатися Кам'янця, якщо пассажирські потяги виключені. Чи є яка стиковка электричками або потягом до інших станцій і пересадка на електричку. То ж без форума вже з'ясовано, що електричками можливо із двома пересадками, до Козятина, потім до Жмеринки, потім до Кам'янця. Варіант довгий і сумнівний. То ж варіантів не знайшлося. Пропоную не бруднити ефір кому подобається кому ні. Катаємо де хто може і хоче. Як що є варіант, або хто їде машиною, то можна пропонувати. Інше зайве і конструктиву не внесе. Гарних покатеньок!


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей