ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Varyat » 12.8.14 12:24

От же ж правдоборці... Москалів і сепаратистів треба п.здити, бо вони в основі неправі, незалежно від деталей, які сталися з малайзійським авіалайнером. Москаль завжди неправий, навіть якщо на його боці правда. Просто тому, що він ворог. І прийшов на нашу землю. На тому крапка.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Wityk » 13.8.14 11:53

Москаль завжди неправий, навіть якщо на його боці правда.
банально.
вместо слова "москаль" подставляется кто неугодно - старо и обыденно как этот бренный мир.

Ярослав, ты же умный человек !!?
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення de Balzam » 13.8.14 12:32

Гламное, правильно понять слово "москаль". Тогда Ярослав абсолютно и абсолютно прав. ;) Подставлять кого-то вместо "москаля" предложений не поступало. :p
Pǔjīng SB

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Varyat » 13.8.14 15:18

Вітик, мене вже не переконаєш. Нічим. Можеш навіть не розводити демагогію. Москаль - абсолютний ворог. І ніколи не може бути другом. Замість нього неможливо підставити когось іншого, бо такого підараса, як москаль, більше в світі нема. Щоб було відразу зрозуміло: москаль - людина переважно російської національності (бувають і інші клієнти), яка зазіхає на мою мову, культуру, традиції, державу, націю та інші етнографічні і ментальні цінності, при цьому ще й веде себе нахабно на моїй території, ніби я йому щось винен :duma:. Підлягає знищенню або депортації. Однозначно. Домовлятись з ним, чи, тим більше, довіряти - себе не поважати. Особливо враховуючи всю їхню діяльність протягом останніх п'яти століть. Хто з ними поручкався - лишився без руки. Я космополіт. У ставленні до всіх. Всіх можу зрозуміти і вибачити. Крім москалів. Підараси. Дегенерати і гопники. І завжди такими були. В ігнор без варіантів. Альтернатив нема.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Wityk » 13.8.14 15:58

Объясняю... но не убеждаю:
яка зазіхає на мою мову, культуру, традиції, державу, націю та інші етнографічні і ментальні цінності,
Я тоже абсолютно возмущён и против (или выражаю глубокую озабоченность :)), когда какие-то пи...сы на планете Земля забирают у кого бы то ни было на планете Земля его культуру, традиции и остальные его ценности.
Востаннє редагувалось 13.8.14 16:13 користувачем Wityk, всього редагувалось 2 разів.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Varyat » 13.8.14 16:06

Ого, ти щось ти таке понаписував, що навіть я ніфіга не зрозумів. Особливо в кінці посту. Так і не ясно - яким чином ти апелюєш до тої моєї цитати про зазіхання і цінності :duma:.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення AVVAKUM » 13.8.14 16:47

Объясняю... но не убеждаю:
яка зазіхає на мою мову, культуру, традиції, державу, націю та інші етнографічні і ментальні цінності,
Я тоже абсолютно возмущён и против (или выражаю глубокую озабоченность :)), когда какие-то пи...сы на планете Земля забирают у кого бы то ни было на планете Земля его культуру, традиции и остальные его ценности.
Вот-вот,и я п...сов не люблю 8-)
Но причем здесь тогда Боинг? Или из Голландии другие пассажиры не летают? :o
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Wityk » 13.8.14 16:54

Виктор, да не важно, кто кого любит или не любит, кто пи...рас, а кто дартаньян, кто прав и при каких условиях (да ДеБальзам?)
важно, что происходит, важен выхлоп.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Varyat » 13.8.14 21:05

Демагогія то все, хлопці. Гра слів. Наприклад, Христос казав більше зважати на те, що з тебе виходить, а не на те, що в тебе входить. Так що гавно важливіше їжі :). І попробуй запереч - ніфіга не вийде, можу дати першоджерело зачитати, записане з його слів :). Чисто пруф. Але... Різна трактовка першоджерела дає різні результати. А тих трактовок можуть бути сотні. І всі вірні... Тому я не належу до правдошукачів, бо правда у всіх різна. У нас своя, у москалів своя. Вони також праві. По-своєму. І для себе. Я навіть готовий закривати на це очі, якби воно не перехрещувалося з моїми інтересами. Купаєтесь собі в гавні, в своїй парашці - ну й купайтесь, ваша правда, ваш стиль життя, ваші задоволення. Але не треба мені оте своє гавно сюди приносити. Я гавном не харчуюсь. І взагалі, мені їхнє гавно погано пахне. Та й свого ніби вистачає...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Trion » 13.8.14 22:22

Гламное, правильно понять слово
Достаточно, чтобы слово было изначально запрограмировано на ожидаемый результат, тогда отпадет необходимость что-либо интепретировать и объяснять.
phpBB [video]

Белая пирамидка здесь - социально приемлемое определение. И не важно, что очевидные факты свидетельствуют об обратном. Признать это, значит пойти против толпы.
Со взрослыми так же, только уровень определений меняется.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Varyat » 13.8.14 22:48

Достаточно, чтобы слово было изначально запрограмировано на ожидаемый результат, тогда отпадет необходимость что-либо интепретировать и объяснять.
Василь, мене також завжди коробило від класичного ленінського терміну "жити в суспільстві і бути вільним від суспільства не можна", та й зараз коробить. Я завжди був вираженим індивідуалістом і ніколи не любив канонізації суспільних правил і статутів з возведенням їх в ранг культу. Індивідуальність для мене завжди вища соціальних умовностей. Такий собі анархізм. Але... Ти плутаєш два вектори: одна справа, якщо якась ідея мені насаджується соціумом зовні, а зовсім інша - якщо то іде в мене зсередини і відповідає моїм уявленням про світ, про правду і кривду, про справедливість, про моїх друзів і людей, яким я можу довіряти і з якими мені приємно і т.д. І якщо воно при цьому співпадає з якимись суспільними інституціями, чи то патріотизм, чи націоналізм чи ще щось - воно не викликає в мене ніякої дисгармонії. Вектор співпадає, мені не потрібно цьому опиратись. Коли я чую Гімн України, в мене завжди виникає якесь духовне піднесення. Я відчуваю єднання зі своїми предками, які під цю музику йшли на смерть в боротьбі, в правоту якої вони вірили. І воно зовсім не пов'язане з тим, що так прийнято, що так всі роблять, а ти підтримуєш це, бо не хочеш здаватися білою вороною. Цього просто не може бути - я настільки варят, що можу себе протиставити всьому світові, якщо я з чимось не згоден... Дістати по писку і залишитися при своїй думці... Якщо я в ній впевнений і багато разів переконувався в її життєздатності. Так само можу запросто змінити свою думку, якщо знаходжу суттєве раціональне зерно в чомусь іншому. Я не консерватор. Навіть більше... Для мене не існує ні країв, ні авторитетів взагалі (крім деяких речей, звісно, які для мене неприйнятні, наприклад, відповідати злом на добро; хоча злом на зло - це запросто, жахливо не люблю несправедливості). На фоні всього цього для мене оцей патріотичний пафос є цілком природнім і навіть бажаним, а моє уявлення про "москалів" однозначним і викарбуваним не тому, що я такий впертий і твердолобий, ці уявлення в мене формувались протягом всього життя і постійно знаходили підтверження, хоча базис такого сприйняття заклався ще в дитинстві. Звісно, тобі мій світ і такі уявлення зрозуміти важко, в тебе просто немає з цими речами духовного єднання, немає синергії, ти розумом тут, а душею в другому світі. Тому воно тобі й здається диким і нераціональним.
Востаннє редагувалось 14.8.14 09:16 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Trion » 13.8.14 23:37

Только сейчас увидел, что тема в песочнице.
Собственно, это многое объясняет.
Экспертам по ПВО тут самое место.
Во всём остальном - точка зрения, ессно, имеет право на жизнь, почему нет. Она ведь не обязывает других следовать ей.
про "москалів"
Купил шпроты в масле. Врут гады - в масле стол, брюки, пол и тряпки.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Varyat » 14.8.14 09:08

Во всём остальном - точка зрения, ессно, имеет право на жизнь, почему нет. Она ведь не обязывает других следовать ей.
В жодному разі. Це моє світосприйняття, мої антипатії та ідеали. Я їх нікому силою не нав'язую. Просто я не можу дозволити рашизму перемогти. Незалежно від суспільних тенденцій. Інакше це сильно зруйнує мій душевний комфорт і внутрішню гармонію, яка базується на більш високих цінностях, ніж рашистський ідеал хронічно показувати всім середній палець, насолоджуючись при цьому своєю дикістю та "унікальністю".
Востаннє редагувалось 14.8.14 09:13 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Elk 2
* * * *
Повідомлень: 732
З нами з: 1.9.04 13:55
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення Elk 2 » 14.8.14 09:09

Как раз в России, а раннее в совке характерна монополия на "истину". Это к пирамидам.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення VooDoo » 16.11.14 20:28

Побачив відео і згадалась ця тема.
phpBB [video]



Однако здравствуйте
Spoiler
Show
Написал Starec , 14 ноября 2014 в 18.47 на POLITOTA . 162785

незапно, спустя четыре месяца после июльской трагедии, на почту российского инженера приходит снимок именно момента выстрела украинского истребителя.
update: А "снимок" то гуляет по сети уже месяц. По гуглокарте 2012 года летит Боинг размером 4–6 км, а по нему подло стреляет бластером, то ли штурмовик, то ли истребитель размером 1–2 км. И всё это "На первом канале, в прайм тайм", шок, видео.

UPD1 — https://navalny.com/p/3946/
UPD 2 — http://zyalt.livejournal.com/1203282.html


Dedushka_shubin: Лекция для колхозников. Лектор:
— Товарищи колхозники. Перед вами череп Александра Македонского,
где ему 7 лет. А вот этот череп, где ему 25 лет. И, наконец,
череп умершего Александра Македонского. Вопросы есть?
Есть:
— Скажите, пожалуйста, как может быть у одного человека три черепа?
— А вы, простите, кто? — спрашивает лектор.
— Дачник.
— Вот и идите на хер. Лекция для колхозников.

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення VooDoo » 1.10.16 22:30

Продолжение:
phpBB [media]

phpBB [media]

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: ЗрБУк. Чушь или не чушь - вот в чем вопрос...

Повідомлення archerix » 7.10.16 08:48

Результат работы комиссии ваистену впечатляет :o


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей