Якісні U-замки - міф чи правда?

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення dimaxer » 25.6.14 13:36

Добрий день усім!

Велосипед купив недавно і одразу вразила істерія на форумі і у суспільстві на рахунок крадіжок. Велосипеди дійсно крадуть серед білого дня, не кажучи вже про усілякі кладовки і т.д. Пошукав на іноземних форумах і ютубі і не знайшов практично жодних підтверджень того, що викрадали велосипеди із замками типу OnGuard Brute або Kryptonite New York (нової версі). Це відносно недорогі замки які неможливо (по крайній мірі я бачив як чуваки хотіли перекусити їх болторізами із подовженими ручками довжиною 2 метри) і нічого не вийшло, не кажучи вже про дорогі замки Abus Granite і т.д.

Чи є випадки коли крали в Україні велосипеди із цими замками? Чи є у когось такі замки? Я розумію, що ведмежатник і супер-спец із відкривання замків відкриє замок, але це вже зовсім інший рівень і ніхто такого робити не буде. Переважно ламають замки грубою силою.

Дуже хочеться почути об'єктивну інформацію. На форумі уже разів 3 питав про це, але всі ігнорують.

Дякую.

M.G.Ferrum
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 7.9.13 19:39
Стать: чол
Звідки: Київ. Оболонь.

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення M.G.Ferrum » 25.6.14 14:10

не ігнорують. може не надто поширені моделі? тому і немає про них статистики.
інший рівень і ніхто такого робити не буде
Не згоден, не вірне припущення. НМД
А про кусачки - не завжди потрібно перекусувати дужку ;-).

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення dimaxer » 25.6.14 14:12

не ігнорують. може не надто поширені моделі? тому і немає про них статистики.
інший рівень і ніхто такого робити не буде
Не згоден, не вірне припущення. НМД
А про кусачки - не завжди потрібно перекусувати дужку ;-).
Що таке НМД?

На рахунок того, що не завжди треба перекусувати дужку - це вже проблеми того, до чого велосипед прикріпили. Бо коли я читаю, що взагалі не існує нічого що б дало можливість нормально прикріпити велосипед в мене теж починається істерія. На форумі усі в один голос говорять, що звичайним болторізом усе зрізається за 5 секунд. Виявляється, що не зовсім так.

M.G.Ferrum
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 7.9.13 19:39
Стать: чол
Звідки: Київ. Оболонь.

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення M.G.Ferrum » 25.6.14 14:21

НМД- на мою думку
Не тільки. також замок можна просто відкрити, порвати. Болторіз - ходовий приклад, поки багато тросових замків. Буде більшість інших замків - буде інший спосіб ходовий.
//по секрету - замок це від чесних людей, або незаморочливих наркетів.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення ВелоДім » 25.6.14 14:28

(по крайній мірі я бачив як чуваки хотіли перекусити їх болторізами із подовженими ручками довжиною 2 метри) і нічого не вийшло, .

Вы это видели в городе ?
Или на видео ?

И ещё вопрос - как вы себе представляете человека, разгуливающего по городу с болторезом ?


Дуже хочеться почути об'єктивну інформацію. На форумі уже разів 3 питав про це, але всі ігнорують.

Дякую.
Вы спросили сталкивался ли кто-то с определенными замками
Поскольку никто не сталкивался - Вам не ответили

Или вы считаете, что на форуме каждый должен был ответить *нет*, чтоб вы получили полноценный ответ ? :duma:
Зображення

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення AVVAKUM » 25.6.14 15:55

(по крайній мірі я бачив як чуваки хотіли перекусити їх болторізами із подовженими ручками довжиною 2 метри) і нічого не вийшло, .

Вы это видели в городе ?
Или на видео ?

И ещё вопрос - как вы себе представляете человека, разгуливающего по городу с болторезом ?

.....:
Ну вот просто ходит по городу с болторезом.
phpBB [video]


А можно взять вот такой вот компактный 430мм длинной 3.5кг(за поясом носить можно) толщина перекусываемого прута 22мм (трос режет плохо) усилие 12 тонн
Стоит примерно как ашан-байк

Зображення
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення Moderator » 25.6.14 16:14


Ну вот просто ходит по городу с болторезом.

Можете объяснить какое отношение постановочное видео ( рекламный ролик социальной рекламы, призывающей БДИТЬ) имеет к моему вопросу ?
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення dimaxer » 25.6.14 16:24

Я поясню чому я підняв цю тему - я купив недавно велосипед. Усі на форумі в один голос кажуть, що немає захисту від крадіжок на вулиці, бо будь-який трос або замок відріжуть болторізом. Я почав шукати і знайшов речі які не перерізати болторізом і не перерізати болгаркою. Про болгарку, думаю, можна забути, а от боятися болторіза у місті можна. Тому я вирішив запитати тут у людей чи часом хтось не використовує нормальні якісні У-замки і чи є випадки крадіжок таких замків. Коштують вони від 30 до 80 доларів, не саме страшне.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 25.6.14 16:49

. Коштують вони від 30 до 80 доларів, не саме страшне.
Таких замков ещё очень мало
1- вес
2 - цена
3 - этим замком сложно пристегнуть ( какой смысл пристегнуть раму, если снимаются колёса и седло )
Зображення

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення dimaxer » 25.6.14 17:11

. Коштують вони від 30 до 80 доларів, не саме страшне.
Таких замков ещё очень мало
1- вес
2 - цена
3 - этим замком сложно пристегнуть ( какой смысл пристегнуть раму, если снимаются колёса и седло )

Та це звичайні У-подібні замки, тільки з якісної сталі які "неможливо" перекусити. Просто всі знають, що і У-замок і трос перекушують за 5 секунд, а тут є замок який не перекусити.

Можна спокійно прикріпити раму і заднє колесо. На переднє колесо можна поставити секретки. Сідло - ну це вже тоді параноя. Хоча, якщо сідло за 100 доларів тоді так. Ще раз повторюся - мені всі в один голос кажуть що ВСІ замки кожен другий нарік болторізом зріже і не буде велосипеда через 5 секунд.

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення AVVAKUM » 25.6.14 17:19


Ну вот просто ходит по городу с болторезом.

Можете объяснить какое отношение постановочное видео ( рекламный ролик социальной рекламы, призывающей БДИТЬ) имеет к моему вопросу ?
Так ведь и вопрос был
Вы это видели в городе ?
Или на видео ?
И ещё вопрос - как вы себе представляете человека, разгуливающего по городу с болторезом ?

.....:
Так вот чел ходит с болторезом, и ни кто не обращает внимания.
А у нас вообще возле торговых заведений, почти всегда шастают работяги с разным инструментом.
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Аватар користувача
V_Gorbunov
* *
Повідомлень: 158
З нами з: 13.4.13 04:57
Skype: gorbunov,victor
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом’янка

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення V_Gorbunov » 25.6.14 17:33

Я іноді ходжу містом із болгаркою. Також я можу зробити обличчя шлангом, та порізати будь які оточуючі конструкції нею. Коли я це роблю ( це мої конструкції, якщо є питання ), або наприклад, відкриваю щиток у домі, або ставлю драбину, та вчиняю ті саме дії, усім до мене байдуже. Це до питання "хто ходить містом із болторізом".

Аватар користувача
Moro_Z
* *
Повідомлень: 182
З нами з: 8.6.10 15:00
Стать: чол

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення Moro_Z » 25.6.14 18:17

Взагалі-то проблема лежить не там де ми шукаемо. Хоча мою думку треба було б написати в темі Вадіма, але напишу тут.

Візьмемо за приклад Амстердам - найвелосипедніше місто в світі. Чи є там крадії велосипедів? Так є.

А на яких велосипедах люди там їздять?
Я коли вперше був в Амстербамі - я був шокований. Всі їздять на такому барахлі, що в нас в задрипаному селі стара Україна краще виглядає. На моє питання, а чому у всіх такі старі та іржаві веліки, місцеві мені відповіли: "Всі бояться щоб веліки не вкрали, тому іздять на старих, іржаваий, покоцаних - головне щоб їхав" Я не побажив жодного сучасного (МТБ, шоссе) вела пристібнутого на вулиці. В потоці інколи зустрічаються цікаві екземпляри, але пристібнутого я не бачив.
Зображення

Пригадайте скільки зачуханих Україн ви бачили на вулицях Києва?
99% відсотків іздять на сучасних гарних веліках або ашанбайках які для недосвідченної людини виглядають так само гарно як і нормальний велосипед.

На мою думку якщо лишити пристібнутими 2 веліка: сучасний та гарний (як у форумчан) і іржаву, але на ходу Україну, то з вірогідністю 99% вкрадуть гарний і сучасний велік.

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення AVVAKUM » 25.6.14 18:32


На рахунок того, що не завжди треба перекусувати дужку - це вже проблеми того, до чого велосипед прикріпили. Бо коли я читаю, що взагалі не існує нічого що б дало можливість нормально прикріпити велосипед в мене теж починається істерія. На форумі усі в один голос говорять, що звичайним болторізом усе зрізається за 5 секунд. Виявляється, що не зовсім так.
Обычным болторезом не все срезается, гидравлическим (тот что на фото выше) срезается почти все.
Если будет U-образный с широкой скобой (ну там 100мм), пусть даже како-то там каленый, цементированный, все равно есть способ и с ним справиться за 10-20с
вот таким вот резаком вполне помещающимся в небольшой городской рюкзачок . Это серийный экземпляр, но можно сделать компактнее, с 0.5л баллонами
Просто выбрн неправильный подход, чисто пассивное сопротивление. Не защиту наращивать надо (как советуют продавцы этой защиты), а бороться активно с самими ворами. В Киеве ну 10 профессиональных воров имеется, их вычислить и отловить за месяц можно. Остальное гопота, не брезгующая чем-то что плохо лежит.у них и кусачек в кармане не найдется.
Вкладення
111.JPG
111.JPG (12.17 Кіб) Переглянуто 2834 разів
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Аватар користувача
Ham
* * * *
Повідомлень: 562
З нами з: 30.10.05 12:39
Стать: чол
Звідки: Киев, Cтарая Дарница

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення Ham » 25.6.14 19:37

Ещё не писали по теме, что нужно минировать свой вел, когда отходишь на 5 минут?
а треба щоб всьому світові здавалося що ми всьо робим правільно (с) Vadim Bus

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення Oleksiy » 25.6.14 20:02

Ещё не писали по теме, что нужно минировать свой вел, когда отходишь на 5 минут?
в соседней писали шо растяжку нужно ставить...
якось так...

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення dimaxer » 25.6.14 22:49

Хлопці, можливо я романтик або фантазер, але мене дійсно дратує, що я не можу (можу, але вже боюся) залишити велосипед навіть у дуже людному місці. Думаю, що якби хоча б 10% читачів цього форуму об*єдналися і зробили хоч якісь зусилля для показових затримань крадіїв то життя б покращилося. Я не закликаю робити новий майдан, але під лежачий камінь вода не тече. Ну або все життя не випускати з рук велосипед...

VazarS
* * * * *
Повідомлень: 1283
З нами з: 17.9.12 13:43
Стать: чол
Звідки: Kiev/Brovary

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення VazarS » 25.6.14 23:05

Насчет подхода ездить на гавне абы не украли - я не имею никакого желания ездить на гавне любой степени пахучести, неважно какие к тому есть побудительные причины. И поэтому на базар за овощами на двух колесах ибо с собой катаешь по рядам, а в супермаркет - машиной. Ибо вел там оставить с гарантиями просто негде. Замки и прочая фигня - тупо плацебо и средство от коллег на работе ограждающее вел от несанкционированных попыток покататься по территории. Конструкция их при этом непринципиальна - самый модный отделяется от велосипеда за пару десятков секунд в лучшем случае, был бы инструмент.

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення Oleksiy » 25.6.14 23:14

Люди, к чему эти разговоры?
не жалко велосипед - ставь возле магазиня. не хочеш чтобы украли - не оставляй без присмотра.

to: dimaxer
нашел замок который считаешь надёжным - покупай, пристёгивай. сомневаешся в прочности замка - купи испробуй и напиши отчёт.

на кой создавать кучу срача из ничего?
якось так...

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення dimaxer » 25.6.14 23:31

to: dimaxer
нашел замок который считаешь надёжным - покупай, пристёгивай. сомневаешся в прочности замка - купи испробуй и напиши отчёт.

на кой создавать кучу срача из ничего?
Оригінальний підхід. Людина задає питання про велосипед на велосипедному форумі, а у відповідь отримує таке. Згадав приказку:

«Чем отличаются американский, еврейский и русский форумы:
На американском форуме ты задаёшь вопрос, потом тебе дают ответ.
На еврейском форуме ты задаёшь вопрос, потом тебе задают вопрос.
На русском форуме ты задаёшь вопрос и потом тебе долго объясняют, какой же ты дебил.»

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення Oleksiy » 26.6.14 06:41

ТС, ты не задавал вопрос, ты на.рал своими замками в трёх темах. Тебе дали чёткий ответ люди которые катают не один год и имеют не один велосипед и ты всё равно продолжаешь...
якось так...

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення dimaxer » 26.6.14 07:50

ТС, ты не задавал вопрос, ты на.рал своими замками в трёх темах. Тебе дали чёткий ответ люди которые катают не один год и имеют не один велосипед и ты всё равно продолжаешь...
Олексію, по-перше, давайте не будемо тикати одне одному і казати хто де насрав. Це форум не трактористів або зварщиків і тому прошу вести себе більш пристойно. Я дійсно запитав у одній темі про такий замок - і ніхто не відповів. Потім я запитав у іншій - і так само ніхто не відповів. Потім я зробив ще трошки досліджень про ці замки і переконався що їх просто так не відрізати, і що єдиний спосіб це болгарка. Саме тому вирішив підняти окрему тему і запитати у шановних форумчан-велосипедистів що вони думають з цього приводу і чи хтось колись користувався подібним замком. В результаті я так і не отримав відповіді на запитання чи таки можна їх швидко відрізати і ще й нарвався на особливо культурного велосипедиста який звинуватив мене у засиранні форуму своїми дурними запитаннями. Дивно, але до цього моменту я чомусь думав, що форум це місце де можна задати питання і про щось поговорити, подискутувати. Наразі дякую усім за увагу. Прошу Адміністратора закрити тему. Дякую.

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення Oleksiy » 26.6.14 08:14

Шановний Димон, прошу вибачення за те, що мав необачність звернутися до вас на "ти"...
Також прошу пробачення що звернув вашу увагу на те, що якщо вам у двох темах не відповіли на ваші питання, то це не значить що треба створювати окрему тему... Для того щоб знову не отримати бажаного...
Вам кілька разів написали що ніхто не користувався вказаними замками і користіватися небуде. Дали чіткі аргументи чому.
Хочете випробовувати долю - купіть замок і користуйтеся. Ніхто не забороняє... А я буду сподіватися що у вас все буду добре )
P.S. свого велосипеда не залишаю без нагляду нігде і ніколи.

З повагою...
якось так...

Аватар користувача
Toutacoup
*********
Повідомлень: 2373
З нами з: 24.7.10 13:16
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення Toutacoup » 26.6.14 12:14

Все просто. Средства для относительно непалевного срезания даже самых надежных U-замков есть, но ими попросту не станут пользоваться до тех пор, пока есть альтернатива в виде вела, пристегнутого рядом с помощью тросика, перекусываемого кусачками. И общественное сознание таково, что ситуация не скоро сдвинется с места в сторону повышения уровня средств безопасности. Иными словами, да, хороший замок сегодня — вполне работающий способ защиты. В перспективе — не факт.

Надо только понимать, что мы говорим о снижении вероятности, а не о ее устранении вообще. Этой же цели служит принцип «чем больше людей вокруг, тем лучше», хотя опять же, в действительности это ничего не гарантирует, а лишь снижает вероятность. Если помнить об этом, то можно избежать всего этого срача, сопровождающего каждую первую тему на счет защиты от воров.
как вы себе представляете человека, разгуливающего по городу с болторезом ?
Предлагаю эксперимент: подставной вел, замок и тип с болторезом. Засекаем кол-во приехавших нарядов милиции обеспокоенных прохожих.

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Якісні U-замки - міф чи правда?

Повідомлення AVVAKUM » 26.6.14 14:47

...
как вы себе представляете человека, разгуливающего по городу с болторезом ?
Предлагаю эксперимент: подставной вел, замок и тип с болторезом. Засекаем кол-во приехавших нарядов милиции обеспокоенных прохожих.
Смотри чьо бы не получилась ситуация похожая на старый анектод
Мужик пробил колесо, припарковался на обочине, достает домкрат и начинает снимать колесо. Тут подходит другой мужик:
- Ты че делаешь?
- Да вот, колесо снимаю
Второй мужик достал монтировку, как даст по лобовому стеклу:
- А я, пожалуй, магнитолу возьму.
Вдруг кто-то подбежит болтолрез одалжить :D
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей