Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.

Спорт для тих кому за 30

Опитування закінчилось 5.11.13 17:44

Після 25 тіло потихеньку вмирає, заважати не можна
5
3%
Навіщо крайнощі? можна просто тихенько кататися (качатися)
52
36%
Так, спорт це норма і стимул життя, і ніякий побут не заважає.
55
38%
Валіть "на" з такими опитуваннями, Спорт-могила.
7
5%
КГ\АМ
24
17%
 
Всього голосів: 143

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Vadim Bus » 6.10.13 17:44

власне сабж. Флуду буде достатньо.
Можна аргументувати.
Прохання не вилазити сильно за рамки тематики, політика не потрібна, соплі також, чисто конструктив, якщо Спорт - "так", то скільки і чого ви робите, яка локальна мета? яка віддалена мета? Мета це - не обов'язково виграти якусь гоночку (навіть навпаки, бажання бути відзначеним медалькою, іноді викривляє спортивні стимули і призводить до галімого мідалхантерства), це може бути чітко сформованим в вашій уяві бажанням навчитися робити краще те, чого ви ніколи не вміли в силу не тренованості або зайвої ваги.
Якщо спорт могила - то будь ласка, обмежтеся голосуванням. Про "ніжність" та загрозу інтелехту, реально не цікаво.
Бажано наводити приклади яскравих аматорів які Вас надихають, і їхній шлях.. Я вам таких прикладів підкину.

Йому скоро 40...
Зображення
а цьому вже 42
Зображення

Аватар користувача
beavertu
* * * * *
Повідомлень: 1452
З нами з: 6.5.09 22:37
Стать: чол
Звідки: Киев, Подол

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення beavertu » 6.10.13 18:47

І сказав пан Бог українцям:
— І дам я вам Кличка!
І здивувалися українці:
— А навіщо він нам?
І відповів їм пан Бог:
— Бо поб’є він геть усіх–усіх у цьому світі...
Від негрів, і, — аж до москалів...
......................
— А*уєть! ДАЙТЕ ДВА!!!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Vadim Bus » 6.10.13 18:59

Не треба пи..ти про Бога (с) :offtopic

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення MaD_CameL » 6.10.13 19:40

я бы вместо дедушки криса, вот эту тетю влепил
Зображення
вот это действительно уникум, даже не смотря на то, что у теток конкуренция на порядок ниже, чем у дядек.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Gotty
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 5447
З нами з: 26.2.09 02:42
Skype: webster19691
Стать: чол
Звідки: ВелоБар

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Gotty » 6.10.13 21:21

Это Джоанна Каас, гимнастка из Германии. Ей 86 лет

phpBB [video]
В жизни нет ничего более увлекательного, чем двигаться к своей мечте.

Аватар користувача
catforalice
* * * *
Повідомлень: 843
З нами з: 12.3.10 20:57
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення catforalice » 6.10.13 21:22

Собственно, читая заголовок темы я уже знал кто ее создал :) . Конечно спорт - это норма жизни (за что я и голосовал).
Вадим, ты забыл еще про Ришара Виранка ему 43 он выглядит шикарно просто :)
P.S. Винокуров в связи с его новой должностью будет кататься меньше, но я уверен, что форму он поддерживать будет.
"Не валяйте дурака. Динамоключ и чтение надписей - это американский путь развития. Это добровольный отказ от прямого познания действительности!"

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення TIGOR » 6.10.13 21:29

я бы вместо дедушки криса, вот эту тетю влепил
вот это действительно уникум, даже не смотря на то, что у теток конкуренция на порядок ниже, чем у дядек.
Для простого пипла Жанни Лонго совсем не известна.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0% ... 0%BD%D0%B8
Востаннє редагувалось 7.10.13 01:14 користувачем TIGOR, всього редагувалось 1 раз.
Нельзя дважды войти в одну и ту же воду,
но можно многократно лететь по одной и той же дороге...

Skipper
* * *
Повідомлень: 476
З нами з: 2.2.09 00:23
Стать: чол

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Skipper » 6.10.13 21:39

Вадим, ти сам відповів на своє питання через фото. "Життя на Марсі є". :)

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Gornostai » 6.10.13 21:46

Для простого пипла Жанни Логно совсем не известна.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0% ... 0%BD%D0%B8
уважение Человеку!
просто молодец.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Gotty
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 5447
З нами з: 26.2.09 02:42
Skype: webster19691
Стать: чол
Звідки: ВелоБар

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Gotty » 6.10.13 22:10

Зображення
В жизни нет ничего более увлекательного, чем двигаться к своей мечте.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Vadim Bus » 6.10.13 22:33

народ. ми втикаємо в монітор значно більше ніж наше серце працює в аеробній зоні і в рази більше ніж в змішаній. З інету ми виймаємо стільки всякої інфи яка проходить крізь нас і нічого не залишає. Вчора переглянувши фільм про підготовку Кличка до цього поєдинку,надихнувся його досвідом, дуже багато корисної практичної інфи, відверто мене цей інсайд просто розірвав. Мені завжди був цікавіший шлях до результату ніж сам результат. Вертаючись до того, - чи можливий спорт після 30 років.. ТАк, саме це я і хотів донести. і щоб кожен знову собі зробив виклик, і додав в життя трішки більше змісту ( я звичайно припускаю що у декого життя і без того насичене цікавими подіями) але фізичне вдосконалення робить дивовижні речі, і як на мене всі рано чи пізно до цього приходять, іноді втративши багато часу, але приходять, і з дуже серйозними намірами. Я б тут написав що не займатися спортом це не культурно, але ж не в цьому суспільстві і не в цьому столітті. Наступні пару десятків років тут буде проходити лінія фронту з бухаловом і тютюнопалінням, можливо іноді за сімейні цінності. Не до спорту поки-що))

додам ще, що спортсмена від фізкультурника відділяє мета. Є мета- є процес підготовки. намає мети, є фізкультура, хоча у деяких в силу дисциплінованості і вольових якостей на дуже високому рівні.

Як приклад. - наша Лємонка. До 23 років жодного спортивного досвіду. Перші змагання на Ардісі з кошиком. Зараз бере участь в Австралії в одному з найперстижніших добових марафонів. Дилери китайських велосипедів з фірмовими наклейками стоять в черзі щоб підсунути під неї свій байк)) Шуткую, але десь так воно і є.. І на шосе мала б ще кращі результати, просто в цій країні немає шосейного велоспорту, жіночого і подавно.
А приклади які Ви навели це теж дуже круто. Дякую за участь в темі. Когось це таки зрушить. Знайдіть фільм про підготовку Кличка.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Vadim Bus » 6.10.13 22:53

А велокиїв навіть більш спортивний ніж я думав. Ті хто голоснув за другий пункт це аудиторія з якої 50 % можна розштовхати до регулярних занять з певною метою. Голосувалочка дуже оптимістична.

Аватар користувача
Адре Налин
* * * * *
Повідомлень: 1257
З нами з: 10.10.12 10:27
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Адре Налин » 6.10.13 22:58

Хм... Мне 50, профессионально в жизни никаким спортом не занимался, курю, на веле езжу всего-то последние 6 лет, но в покатушках задних не пасу - стараюсь не уступать 20и-30и-летним. Лесо/поле/парко/грунтовой маршрут в 70-80 км - ОК. Сотка - уже тяжелее. Конечно, это не "высокий спорт" - это для меня поддержание жизненного тонуса. Хотя уже и заметил, что в какой-то степени за счёт коленей. :D

У тс, на мой взгляд, в опроснике вообще какая-то мешанина с понятием "спорт". Я понимаю так, что есть РЕЗУЛЬТАТИВНЫЙ спорт, уносящий здоровье, разрушающий личную жизнь и приносящий существенные неудобства, и не только себе. Зато своё ЭГО максимально обласкано чувством мало-достижимости и непревзойдённости другими своих результатов.

Спорт ради ЗДОРОВЬЯ - сбалансированный, продуманный комплекс "Побегал-поплавал-поподтягивался-поотжимался-покатался - пришло время чашки кофе и сигареты". :D Кроме того, занятия такого уровня спортом должны быть увлечённостью. "Здравствуй, лесная тропа!", а не "Как ты мне, б***, осто3,14zdeла..."

На мой взгляд, нельзя кореллировать возраст с текущим физическим состоянием. Всё это очень индивидуально. Можно в 70 лет на веле врезать сотку, и ничё, а в 20 лет не пробежать и 100 м. без передыха.

Ну, а последние два пункта можно вообще заменить одним. :unknown:

Тут такое пожелание к молодым велосипедистам: если действительно любите своих родителей, помогите им решиться попробовать "сесть" на вел, подберите им какой-нибудь спокойный сити-байк и отправляйте в ПДН, ППС или Гидропарк.
Ей-богу, подумываю над созданием такой возростной группы здоровья и хорошего настроения. ;)
Иногда твои представления об окружающем мире, каким он должен быть, мешают тебе наслаждаться тем, какой он есть.

Chingaguck
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 00:14
Skype: gray__wolf__
Стать: чол
Звідки: Киев Дарницкий

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Chingaguck » 6.10.13 23:56

Я тут немного не в той возрастной категории, но у меня тоже есть пять копеек.

Если что-по кайфу, зачем эти заморочки. Нравится - катай, нравится - гоняйся за медальками и баблом.
Не нравится - забей.
Зачем усложнять.
А и еще... Если нельзя, но сильно хочется - то немножко можно.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Vadim Bus » 7.10.13 08:55

Я тут немного не в той возрастной категории, но у меня тоже есть пять копеек.

Если что-по кайфу, зачем эти заморочки. Нравится - катай, нравится - гоняйся за медальками и баблом.
Не нравится - забей.
Зачем усложнять.
А и еще... Если нельзя, но сильно хочется - то немножко можно.
В тому то і справа. що старіння організму після 25 років набирає шалену швидкість, і це старіння навіть не в свідомості воно біологічне. протистояти йому можна тільки постійно піднімаючи планку вище і вище. Непотрбіні функції згасають. Якщо цього не робити то приходиться миритися з тим що з кожним роком ти все більше і більш втрачаєш в своїх кондиціях. погугли анаболізм\катаболізм


а в принціпі так і є. навіщо ці заморочкі??... Молодь яка вживає наркоту живе під девізом, - я вообще собіраюсь жить до 30 !))))
там зверху прозвучала думка про те що спорт надто егоїстичний і що під нього треба ламати уклад свого життя іноді від цього навіть сім'я недоотримує всього що необхідно, - і це є крайнощами. А мені здається що це викривлена уява і підміна понять. В житті кожної людини є дуже багато всього і всіх що можна без жалю повикидати, на те місце отримати нове, цікаве насичене справжніми емоціями і непідробною боротьбою життя, і до речі якісно нове оточення.
Востаннє редагувалось 7.10.13 09:11 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Ketsal-Koatl
*********
Повідомлень: 7127
З нами з: 7.4.08 20:58
Стать: чол
Звідки: Страна терпил.

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Ketsal-Koatl » 7.10.13 09:09

А велокиїв навіть більш спортивний ніж я думав. Ті хто голоснув за другий пункт це аудиторія з якої 50 % можна розштовхати до регулярних занять з певною метою. Голосувалочка дуже оптимістична.
Существенная ошибка. Из тех взрослых, кого я знаю и кто голосовал за этот пункт, большинство считают голосовавших за следующий....как бы помягче сказать....ну....детство в жопе, в прямом и переносном смысле )))
Искренне рад что ВК состоит на 20% из алкобайкеров, 78% матрасников и 2% прочих разных (в том числе спарсменов). И так будет всегда *oops* :mosking:
Востаннє редагувалось 7.10.13 09:14 користувачем Ketsal-Koatl, всього редагувалось 1 раз.
"Не протестуй! Умри от голода героем!" (С)

Велосезон 2015: 0 км, 0 тортик, 0 пироженок, 0 конфеток, 0 сбитых бабушек.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Vadim Bus » 7.10.13 09:13


Существенная ошибка. Из тех взрослых, кого я знаю и кто голосовал за этот пункт, большинство считают голосовавших за следующий....как бы помягче сказать....ну....детство в жопе, в прямом и переносном смысле )))
у кого дитиство в попі? може це і є мета. можее ставати старимі мудрим мудраком це не дуже кулл? ))

Аватар користувача
Ketsal-Koatl
*********
Повідомлень: 7127
З нами з: 7.4.08 20:58
Стать: чол
Звідки: Страна терпил.

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Ketsal-Koatl » 7.10.13 09:16

У тех, кто во взрослом состоянии истязает свой немолодой организм чрезмерными тренировками - спортом )))
Имеется в виду серьезные тренировки, участие в соревнованиях и т.п.
Мудачество интернационально. И спорт здесь не исключение )))
"Не протестуй! Умри от голода героем!" (С)

Велосезон 2015: 0 км, 0 тортик, 0 пироженок, 0 конфеток, 0 сбитых бабушек.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Vadim Bus » 7.10.13 09:21

Мудачество интернационально.
Ой вей... ТАкі речі ф тітратку..
А вам , я порадив би для початку про білогічний вік почитати. Виправдання щоб ніфіга не робити можна знайти навіть наукове, на то вона і наука.

Аватар користувача
Крикс
*********
Повідомлень: 4300
З нами з: 12.5.06 10:42
Стать: чол
Звідки: Киев, БоБайкер

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Крикс » 7.10.13 09:37

можее ставати старимі мудрим мудраком це не дуже кулл? ))
Ну вообще это естественный процесс. ;) Такой же, как старение.
Si vis pacem, para bellum.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Vadim Bus » 7.10.13 09:57

А як Вам такий термін, - Менеджер свого тіла?

Chingaguck
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 00:14
Skype: gray__wolf__
Стать: чол
Звідки: Киев Дарницкий

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Chingaguck » 7.10.13 10:10

Я тут немного не в той возрастной категории, но у меня тоже есть пять копеек.

Если что-по кайфу, зачем эти заморочки. Нравится - катай, нравится - гоняйся за медальками и баблом.
Не нравится - забей.
Зачем усложнять.
А и еще... Если нельзя, но сильно хочется - то немножко можно.
В тому то і справа. що старіння організму після 25 років набирає шалену швидкість, і це старіння навіть не в свідомості воно біологічне. протистояти йому можна тільки постійно піднімаючи планку вище і вище. Непотрбіні функції згасають. Якщо цього не робити то приходиться миритися з тим що з кожним роком ти все більше і більш втрачаєш в своїх кондиціях. погугли анаболізм\катаболізм
То есть мне в 23 уже пора определять планку, что бы не стать развалиной через десять, двадцать и так далее лет?

Аватар користувача
Ketsal-Koatl
*********
Повідомлень: 7127
З нами з: 7.4.08 20:58
Стать: чол
Звідки: Страна терпил.

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Ketsal-Koatl » 7.10.13 10:21


А вам , я порадив би для початку про білогічний вік почитати. Виправдання щоб ніфіга не робити можна знайти навіть наукове, на то вона і наука.
Спасибо за совет, но читать мне не имеет смысла, поскольку уже имею высшее биологическое образование, соответственно есть достойная база знаний )))
Как вы лихо записали мну в список тихо увядающих :mosking: Я голосовал за второй пункт, а не за первый :58:
"Не протестуй! Умри от голода героем!" (С)

Велосезон 2015: 0 км, 0 тортик, 0 пироженок, 0 конфеток, 0 сбитых бабушек.

Аватар користувача
Крикс
*********
Повідомлень: 4300
З нами з: 12.5.06 10:42
Стать: чол
Звідки: Киев, БоБайкер

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення Крикс » 7.10.13 10:52

Как вы лихо записали мну в список тихо увядающих :mosking:
Увядать надо бурно. :crazy: В последний раз же... :lol:

Вот не знаю. Если честно, то из симптомов увядания только немного зубья и старые травмы стали о себе напоминать и спать хочется больше. В остальном вроде как особого регресса не заметил (кроме того, что стал кабанеть трошки).
Конечно активность не такая, как во время гона. Но всю жизнь бегать с высунутым языком в поисках, кому бы присунуть, (пардон - вести активный образ жизни) - тоже фигня нездоровая. 8)
Si vis pacem, para bellum.

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Спорт для тих кому за 30 ?(опитування)

Повідомлення ppau » 7.10.13 11:05

Не варто зациклюватися на м'язах, на мою скромну думку.
Є ще такі речі:
Зображення
чи такі:
Зображення
де розквіт взагалі наступає після 40...

P.S. голосував за 2-ий пункт.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей