Современное искусство :bad:

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 16.2.17 13:00

Я ж пообіцяв, що в цій темі не буду більше сперечатися :).
А кроме как спорить, есть же ещё способы общения ;)
Можно же без споров раскрыть хотя бы один из многочисленных смыслов чёрного квадрата.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 16.2.17 13:20

Ну а первый блин квадратом. :)
Що, нудно без мене тут флудити? ;) Для руху ідей потрібна вічна боротьба? :) А от не буду з вами тут сперечатися, не буду. Воно не має смислу... Ви так само не хочете мені поступатися в моїй ідеї першочерговості естетики в мистецтві і вторинності авторської ідеї, як і я вам в протилежному розташуванні критеріїв при глядацькій оцінці мистецького твору. Навіщо тоді вся ця агрументація, як з мого, так і з вашого боку? Я все одно залишусь на засадах того, що спочатку має бути приваблива, естетична картинка, під якою вже ховається авторська тема, ідея, бачення світу і своїх внутрішніх образів, а не навпаки. Є власне картинка, є композиція, є авторський замисел. Вони всі важливі. Але мають іти при оцінюванні роботи саме в такому порядку. Якщо віддавати перевагу більше авторському замислу (як наприклад, в сюрреалізмі) чи чистій композиції (як в супрематизмі), нехтуючи власне самим зображенням, точніше його естетикою і звичною для ока пропорційністю - ну, для мене таке мистецтво виглядає не зовсім досконалим. Тому що не були використані всі можливості передачі образу, а тільки два з трьох. Не претендую на істину, це просто моє сприйняття і моє розуміння, як має виглядати робота, яку мені буде приємно роздивлятися чи повісити собі вдома на стінку. Далі не бачу сенсу комусь щось доводити, чи з кимось сперечатися, тим більше в такій суб'єктивній сфері як мистецтво.
Можно же без споров раскрыть хотя бы один из многочисленных смыслов чёрного квадрата.
Візьми і розкрий. Але без мене... Чесно кажучи, мені ця гра слів вже також надоїла. Викладуємо краще тутечки хорошу музику, короші репродукції, інші мистецькі роботи - без всіляких обговорень. Кому що сподобалось, те й викладує. А кожен для себе візьме те, що йому більше підходить.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 16.2.17 14:15

Викладуємо краще тутечки хорошу музику, короші репродукції, інші мистецькі роботи - без всіляких обговорень. Кому що сподобалось, те й викладує.
Да, но тема о другом.
О том, что современное искусство - это отвратительно.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 16.2.17 14:19

Varyat писал:
Далі не бачу сенсу комусь щось доводити, чи з кимось сперечатися, тим більше в такій суб'єктивній сфері як мистецтво.

:friends:
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 16.2.17 14:35

Да, но тема о другом.
О том, что современное искусство - это отвратительно.
Тоді що ти в цій темі робиш? ;) Тема ж для обсирателів, а не для почитателів сучасного мистецтва :D. Що ж тепер робити? Хоч бери, та смайлика у назві теми витирай, а то якось не конґруентно виходить... :)
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 16.2.17 14:42

Ну в цивилизованном суде есть защита.
а то якось не конґруентно виходить... :)
Так ты же понимаешь смысл чёрного квадрата и скрываешь это причём не тщательно. :)
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 16.2.17 15:05

а то якось не конґруентно виходить... :)
Так ты же понимаешь смысл чёрного квадрата и скрываешь это причём не тщательно. :)
Якщо ти про чорні квадрати в шихматах, то так, я розумію їхній смисл. По них рухаються шахові фігури... Якщо про чорні квадратні пікселі на екрані мого ноутбука - також розумію. І навіть засмучуюсь з їхньої відсутності - бо в деяких місцях ці чорні квадрати вже стали білими. І взагалі в мене ще купа тих чорних квадратів - моя сумочка на плече, принтер, боксмод моєї електронної сигарети. І телефон мій, не повіриш, - також у вигляді чорного квадрата. Особливо, коли виключений. Я розумію смисл всіх цих речей. А отого квадрата, що в третяковці висить - ні, не розумію... Але висить - хай висить. Може кому згодиться, мені не шкода, нехай забирають. Мені він точно не потрібен. Через відсутність змісту, форми та функції. Ніде не можу його застосувати - ні у себе в господарці, ні у себе в голові. Безтолкова штука... Для мене. Дарую. Не жалко. Забирай, користуйся...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Technician » 16.2.17 15:29

Далі не бачу сенсу комусь щось доводити, чи з кимось сперечатися, тим більше в такій суб'єктивній сфері як мистецтво.

Аллилуйя! Всё-таки есть польза от этой темы. :Yahoo!:
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 16.2.17 17:47

Якщо ти про чорні квадрати в шихматах, то так, я розумію їхній смисл. По них рухаються шахові фігури... Якщо про чорні квадратні пікселі на екрані мого ноутбука - також розумію. І навіть засмучуюсь з їхньої відсутності - бо в деяких місцях ці чорні квадрати вже стали білими. І взагалі в мене ще купа тих чорних квадратів - моя сумочка на плече, принтер, боксмод моєї електронної сигарети. І телефон мій, не повіриш, - також у вигляді чорного квадрата.
Я вижу ты понял наконец смысл чёрного квадрата. :yes

ла.пы.
если шихмати, то может шихови фiгури :duma:
иначе путаница
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 16.2.17 18:27

если шихмати, то может шихови фiгури :duma:
Забалакався. Я вже також втомився стільки вам всього про мистецтво розказувати, все, дітки, дзвінок, кінець уроку ;). Про квадрати більше не балакаєм... Велика перерва. Пауза. Вітик, став усім хорошу музику :). А з мене пиво. Чи велика банка сидру (на природі, в якійсь з чергових покатушок).
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 16.2.17 19:13

Пауза. Вітик, став усім хорошу музику :).
phpBB [media]

phpBB [media]
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 16.2.17 19:21

Для початку дивимося оцей короткометражний мультик. Він маленький, всього 10 хвилин. Pixar молодці, вони багато таких класних маленьких мультиків роблять. І ті мульти зовсім не дитячі. З суттєвим підтекстом і вагомою авторською ідеєю. Оцей мультик прямо під час перегляду в мене викликав неслабий такий дисонанс і внутрішню боротьбу між романтичним і раціональним началом. І то ще не все. Там реалістичність ситуації нехило так схлеснулась з авторською подачею головної ідеї фільму, хоча воно сходу відразу й непомітно... Почитав коменти під відео, виявляється, не тільки мене отак вивернуло. Там у коментах таки-и-ий мистецький срач почався, покруче нашого легкого диспуту у цій темі :). Коротше, дивіться, потім скажу, чим мене зачепило... Читаючи коменти, я навіть розгубився, чию сторону вибрати - вони обидві праві, кожна по-своєму :duma:. Ох, вже це мені мистецтво... ;) З його неоднозначністю :).

phpBB [media]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 16.2.17 21:15

Ще трохи свіжого модерну. На цей раз в автомобілебудуванні. Асиметричний Nissan Cube в передачі Top Gear.
Нублін, я би того Куба не купив. Саме через його асиметричність! Ну воно зовсім дико виглядає! Непропорційно. Незвично. І ненормально :o. Можете мене порівнювати з Микитою Сергійовичем скільки завгодно. Але я абсолютно не розумію, навіщо потрібен такий дизайн? :dash2: Воно дає якусь додаткову функціональність? Чи може якусь зручність? Чи ергономіку? Чи покращення безпеки? Чи аеродинаміку? Фіг там. Це чисто дизайнерський епатаж. А що, хіба не можна якимось інакшим чином у дизайні викликати здивування? Без того, щоб зіпсувати усю звичну естетику... Хоча, підозрюю, знайдеться ціла купа оригіналів, яким такий дивний дизайн якраз сподобається і вони від нього будуть просто в захваті %). Взагалі то мені такі фургончики досить симпатичні. Вони дуже зручні. В їхній багажник, не розбираючи, можна спокійно засунути велосипед! Але дизайн оцього куба мене просто вводить в шок :eek:. Навіщо було псувати хорошу машинку? :molba:

phpBB [media]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 17.2.17 13:18

Навіщо було псувати хорошу машинку?
Да, да, да! Тема интересная.
Я например с уважением отношусь к фирме Nissan.
Но некоторые модели - это просто у...бище на колясах.

Зображення

ну есть же действительно интересные, елегантные дизайнерские решения.
Истинное современное искусство.

Голланский сыр Spyker:

Зображення

Потомственный итальянец Pagani:

Зображення
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 17.2.17 16:41


Я например с уважением отношусь к фирме Nissan.
Но некоторые модели - это просто у...бище на колясах.

Зображення
А ти бачив, скільки тих Жуків на дорогах? Дофіга і ще трохи... Не всі однак вважають його у...бищем на колесах і навіть згодні його купляти. Так само не всі вважають у...бищем без коліс квадрат Малевича ;). Що досить дивно в обидвох випадках, але це факт. І з цим нічого не зробиш. Мистецтво воно таке... Непередбачуване :). Я в тому жукові мав нагоду поїздити. І за рулем і в якості пасажира. За рулем ще куди не йшло... Але пасажиром, а тим більше на задній сідушці - тихий жах :dash2:. В туалеті плацкартного вагона і то більше місця. Особливо над головою. В мене росту 176, ніби й небагато, але я на кожній ямці отримував добряче зверху по лисині. Ну його нафіг, дизайнери так надизайнили, що не тільки уродську форму машини зробили, а ще й зручність і ергономіку покоцали. Ну і нафіга такий модерн?
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 17.2.17 16:51

Ну да.
"И оно тянется и тянется рука" (с) 2004
Жуки эти наколотые.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Cheshire Cat
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 28.4.16 16:00
Skype: natka_485
Стать: жін
Звідки: Хмельницкий

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Cheshire Cat » 17.2.17 18:22

Жуки страшные, как черти из пекла. Кстати о ниссанах - это такое не бюджетное животное...запчасти к нему у нас не найдешь, а если найдешь, то за очень дорого. Так что это такие игрушки для буржуев.
I'm not crazy, my reality is just different from yours... (c)

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Technician » 17.2.17 18:48

Что за авто здесь изображено?

Зображення
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
Cheshire Cat
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 28.4.16 16:00
Skype: natka_485
Стать: жін
Звідки: Хмельницкий

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Cheshire Cat » 17.2.17 19:07

Разе не тот же жук, вид сзади? Если мне память не изменяет, но могу ошибаться. Форма фар похожа, хотя я не уверена, что на том что видела в центре были именно такие.
---
Варят, 170+ это уже не мало :crazy: Но со своим 180, стукаюсь башкой абсолютно в любой (во всяком случае, в тех что пришлось поездить) легковушке на абсолютно любой ямке в потолок. Приходится ехать скукожившись. Во всяком случае, на заднем сидении. Не говоря уже о том, что не знаешь куды ноги девать. + постоянно целуюсь лбом с обрамлением входа в маршрутку, когда приходится куда-то ехать без вела. А иногда и скорчившись там ехать приходится :bad:
Востаннє редагувалось 17.2.17 19:20 користувачем Cheshire Cat, всього редагувалось 1 раз.
I'm not crazy, my reality is just different from yours... (c)

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Technician » 17.2.17 19:14

Бинго.

Знаете, какая штука... Человек за века научился в подробностях рассказывать, что ему не нравится. Можно в тонких деталях описать каждый пункт, каждый комплекс, каждую совокупность комплексов, почему вот эта картина — бяка. А когда дело доходит до необходимости выразить позитивные чувства, сделать этого никто не может. Мы не умеем говорить, почему нам нравится что-то. Или кто-то. А даже если объект или субъект по всем пунктам нашего понимания эстетики подходит ну просто идеально... и всё равно не цепляет, то что это? Почему так?

Человеку зачем-то нужен эталон уродства, чтобы определить границы красоты. Нет их, этих границ. Все границы — в голове. И если хорошенько поискать, можно найти прекрасное и в том, что кем-то почему-то принято за содержимое плевательницы.

Я просто шёл по улице и увидел припаркованый Nissan, с которого стекали капли дождя. И сфоткал на говномыльницу.
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
Cheshire Cat
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 28.4.16 16:00
Skype: natka_485
Стать: жін
Звідки: Хмельницкий

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Cheshire Cat » 17.2.17 19:43

Понятие и восприятие "красоты" у каждого человека разное, ведь будь иначе, штамповали бы все одинаковое превознося на пьедестал высшей степени красоты то, что на данный момент выгоднее всего. Хотя, наверное, многие сейчас так и делают. Ведь что-то модно, а что-то из моды выходит. А кто-то пытается этой моде следовать.
Машины, велики...каждый видит красоту по-своему, исходя из личных предпочтений и ассоциаций. Почему мне не нравится этот ниссан чисто внешне? Не любитель плюшевых бегемотиков. Хотя в какой-то степени это даже выглядит мило.
Спортивные с фото выше - тоже не нравятся, потому что вот просто не нравится такой агрессивный дизайн. Из двух зол...выбрала бы бегемотика наверное.
Хотя всей душой давно люблю BMW M3 Coupe, в синей расцветке. Но это опять же, чисто внешне.
Show
Зображення
Есть в нем некая изящность и можно даже сказать "кошковость", что ли (ну кто же котиков не любит?), но не чрезмерно и глазу весьма приятно.
И цвет. Синий. Не знаю почему, ассоциируется с небом и полетом птиц = свобода и дух приключений :)
I'm not crazy, my reality is just different from yours... (c)

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Technician » 17.2.17 19:48

Two men gaze from behind
Their prison bars,
One man sees dirt
The other sees stars.

© Skyclad, Thinking Allowed.

phpBB [media]
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
Cheshire Cat
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 28.4.16 16:00
Skype: natka_485
Стать: жін
Звідки: Хмельницкий

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Cheshire Cat » 17.2.17 20:05

Хорошая песня. Со смыслом.
Именно по этому делая выбор, стоит прислушаться к своему сердцу, а не только слепо следовать чужим словам и советам. Ведь все люди абсолютно разные :friends:
---
Подборка пейзажей с красивой мелодией.

phpBB [media]
I'm not crazy, my reality is just different from yours... (c)

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Technician » 17.2.17 20:15

делая выбор, стоит прислушаться к своему сердцу, а не только слепо следовать чужим словам и советам. Ведь все люди абсолютно разные :friends:
Соглашусь. А чего не пойму никогда — стремления людей ходить строем. И придерживаться "общепризнанного". Покажите для начала этого "общечеловека". :crazy:
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
Cheshire Cat
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 28.4.16 16:00
Skype: natka_485
Стать: жін
Звідки: Хмельницкий

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Cheshire Cat » 17.2.17 20:46

никогда — стремления людей ходить строем
А ведь это целенаправленно идет еще со школы. Вася не понимает математику? Вася ленивый и специально не хочет делать домашние задания. И никому не интересно, что Вася просто замечательно умеет танцевать. А ведь заставь птицу рыть норы, и она всю жизнь будет считать себя глупой и ни на что не способной.
Весь класс шепчется что Машка жирная, а Таня считает что Машка отличная подруга и добрая - Таня дура. И тоже жирная :crazy: С самого детства мы видим то, что своего мнения иметь нельзя, потому что стадо тебя съест :empathy И очень многие во взрослой жизнь пытаются придерживаться того же типа поведения, хотя оно далеко не всегда оправдывает свой смысл либо вообще имеет нужду быть.
I'm not crazy, my reality is just different from yours... (c)


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей