Современное искусство :bad:

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 23.3.16 14:09

классику никто ломать не собирался и не собирается
От спасибі, а то я вже розхвилювався :).
А я псевдомодернізм ламати буду - я не такий добрий, як ви ;). Точніше, не ламати, а пропускати його через м'ясорубку класичного сприйняття естетики в мистецтві. Пролізе - добре, не пролізе - ну і фіг з ним, нехай іде ще трішки потренується в натурному змальовуванні класичних портретів і пасторальних пейзажів, а потім приходить - я свіжі ножі на м'ясорубку поставлю, спробуємо пройти тест ще раз. Це не консерватизм, а виражена тяга до прекрасного, яке я не дам псувати всіляким збоченцям з "особливим баченням" мистецтва.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 23.3.16 14:26

А я псевдомодернізм ламати буду - я не такий добрий, як ви ;).
Не страшно. Всё равно, стоящий на месте не достанет дальше вытянутой руки. :)
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 23.3.16 18:08

А мені не треба сильно педалювати, щоб догнати. Я знаю срєзочку навпростець :). Та й нема ніякої потреби доганяти, цей псевдомодернізм нікуди не втікає. Він навпаки, настирливо лізе в моє життя, щоб я на нього хоча б звернув увагу. Своєю какофонією неестетичності, вульгарністю і повною відсутністю смаку вносячи дисгармонію у мій феншуй. Приходиться від нього відбиватися, а не доганяти :vik:.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 23.3.16 18:56

Він навпаки, настирливо лізе в моє життя,
Это информационные технологии - достижение цивилизованного мира.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення archerix » 23.3.16 20:13

Зображення

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 23.3.16 22:25

Як мистецький витвір, те колесо зі стільцем нікудишнє, зате воно має хороший науково-педагогічний потенціал - на такому девайсі можна без додаткових витрат на обладнання деякі параметри гіроскопа вивчати :D. А якщо на спиці навішати лопасті, нарізані з пластикових пляшок і причепити магнітики з катушкою на вилці - то й вітрогенератор простенький би вийшов. Все ж якась користь від такої творчості... А то шо ж таланту даремно пропадати.

Я вже дві години голову ламаю - що ж хотів митець отим колесом на стільці глядачеві сказати :duma:. І таки не можу догнати - не вистачає мені інтелекту осягнути його геніальний задум. Хоча деякі критики описують це колесо як Lumino Kinetic art, тобто один з видів кінетичного мистецтва. Я такого добра кінетичного вже приводив в цій темі, так оте хоч якісь оригінальні траєкторії робочих елементів мало, хоч якийсь креатив прослідковувався. А стосовно цього колеса мені чомусь здається, що це колесо на стільці приблизно таке саме кінетичне мистецтво, як квадрат Малевича - живопис :eek:.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 24.3.16 14:21

І таки не можу догнати - не вистачає мені інтелекту осягнути його геніальний задум.
Тут дело совсем не в интеллекте, а я бы сказал в решительности.
Таким образом и подобием, например, про картину ниже, можно тоже сказать, что мол не могу догнать, что автор хотел этим сказать,
чево она так сморит :duma: Просто надо разобраться со своей решительностью.

Зображення

Ну вот честно, ну не понимаю, что там такого - ну намалевал Айвазовский волны и море, ну и что?
Море и волны разве никогда не видел, тем более, что в реальности все куруче - прямо всем телом и нервной системой ощущаешь. УХ!!!
Смысл в нарисованных? То же и девушки вот этой касается. Ну какой от неё от нарисованной оргазм? Никакой.

Так что не пытайтесь наехать на колесо, а то оно на вас наедет.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення archerix » 24.3.16 20:50

Я вже дві години голову ламаю - що ж хотів митець отим колесом на стільці глядачеві сказати :duma:
Это называется - синдром поиска глубинного смысла :D

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 24.3.16 22:39

Я вже дві години голову ламаю - що ж хотів митець отим колесом на стільці глядачеві сказати :duma:
Это называется - синдром поиска глубинного смысла :D
Ага, в квадраті Малевича смисл дотепер шукають. А його там нема. Смисл в знущанні автора над глядачем. Особливо над таким дуже серйозним глядачем. Який любить шукати глибинні смисли у всякій х-ні. В цьому плані Малевич молодець :good:. Правда, як пранкер, а не як художник.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення archerix » 25.3.16 00:10

Еще, например, есть один кедр, который написал песню про люминиевые огурцы. Он сам лично говорил, что нет там никакого тайного смысла. Но смысл все продолжают и продолжают искать вот уже сколько лет, конспирологи не переводятся :D

А Малевич был тем еще юмористом - сколько помнится, он сам лично нарисовал несколько этих квадратов, еще много их нарисовали его ученики, так что можно сраться бесконечно, насколько квадрат квадратистый :)

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 25.3.16 13:38

Не крадратистіше, а малевичистіше. Але це вже не мистецтво, це елемент фетишизму. Наприклад, як труси Мадонни. Таких трусів промисловість випустила міліони. Але тільки одні з них носила Мадонна. Тим то вони й цінні :). Те саме з квадратами і іншою схожою лабудою. Гавно цінне, тому що це гавно самого Малевича. Ну, чи іншого метра і корифея... Дурні люди. Носяться з цим гавном і нахвалюють. А бозя давно казала "не сотвори собі кумира". Правильно казала. До класики треба прислухатися. Тим більше, божественної.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення AVVAKUM » 25.3.16 14:26

а

Ну вот честно, ну не понимаю, что там такого - ну намалевал Айвазовский волны и море, ну и что?
Море и волны разве никогда не видел, тем более, что в реальности все куруче - прямо всем телом и нервной системой ощущаешь. УХ!!!
Смысл в нарисованных? То же и девушки вот этой касается. Ну какой от неё от нарисованной оргазм? Никакой.

...
Айвазоский стал применять новый способ письма маслянными красками. Он использовал тонкие прозрачные слои краски, достигая особого эффекта внутреннегосвета, а до него использовалось только смешиание цветов.
Нльзя судить живописные произведения по репродукциям,компьютерным катинкам. Даже покачественным копиям не получиться получить впечатление о фактическом живописном произведении. В картине важно все, и формат и фактура мазка и тончайшие цветовые оттенки и сама энергетика картины.
Ходите чаще в музеи господа "критики" В Киеве музеев и галлерей где естьживопись, конечно не густо, и не везде выставлены орииналы, ноэто не повод не посещать их, ну хотя бы 1 раз в сезон.
Тогда думаю и тема эта на форуме заглохнет
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

Аватар користувача
Velur
*********
Повідомлень: 2833
З нами з: 23.5.05 19:43
Стать: чол
Звідки: prostoKYIVo

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Velur » 25.3.16 15:55

«Черный квадрат» первым написал не Малевич, а поэт Било, назвав картину «Битва негров в туннеле»
http://neznal.ru/20110119_chernyj-kvadr ... -v-tunnele
"...запишите эти простые, но, в то же время, великие слова" (с) ДМБ

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 25.3.16 18:01

Он использовал тонкие прозрачные слои краски, достигая особого эффекта внутреннегосвета,
А смысл? Ну светится краска внутренне, ну и что?
Расскажи это просоленному моряку, влюблённому в море. Он скажет: вы фетишисты и извращенцы.
Он скажет: Это псевдо-искусство. Настоящее искусство - это типа "выйти сухим из воды".

Я представляю, если бы Никита Хрущёв был бы таким моряком, то он бы Айвазовского и подобных ему назвал педирастами и показал бы им кузькину мать.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 25.3.16 18:11

В картине важно все, и формат и фактура мазка и тончайшие цветовые оттенки и сама энергетика картины.
Вот Малевич со своим квадратом и ЗАРЯДИЛ всех энергетикой, так, что до сих пор сопли и слюни пузырями со всех сторон. :mosking:
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 26.3.16 23:33

Малевич не зарядив, а принизив глядача. За відомим принципом, озвученим згодом Богданом Титомиром "навіщо напрягатися - піпл і так схаває". Не треба мені тут чорне білим називати, колеги мистецтвознавці :). От скажіть відверто, як для себе (можна й не озвучувати) - хоч хтось із вас квадрат Малевича вважає мистецькою роботою? Чи просто вимазаним одним кольором полотном? Ну, сміливіше, у що ви вірите, але без лицемірства - наприклад "це талановита картина, вершина творчості художника і так далі"... Що, не вистачає сміливості цю фігню назвати картиною? А якби Малевич лишив по периметру трохи білого, вписавши в нього чорний квадрат? А якби він посередині квадрата поставив білу крапку? ;) Ох і складно ж аналізувати це сучасне мистецтво, без Микити Сергійовича не розберешся :D .
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 28.3.16 13:41

И всё таки снобы есть.
И даже есть пародистые снобы
:)

От никак вы не поймёте, что все происходящее в любой сфере деятельности человека - природно (естественно) для человека.
В то же время, все происходящее в любой сфере деятельности животного - природно (естественно) для животного.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 28.3.16 15:09

От никак вы не поймёте, что все происходящее в любой сфере деятельности человека - природно (естественно) для человека.
В то же время, все происходящее в любой сфере деятельности животного - природно (естественно) для животного.
Все вірно кажеш. Але у всіх видах цієї природньої діяльності, причому як людини, так і тварин є таке поняття, як норма реакції. Тобто те, що організму можна робити без негативних наслідків для нього. За межами цієї норми лежить те, що також робити можна, але тільки один раз :). І жодна істота, в якої є хоч крапля мозгів (а в тих, в кого немає - в тих є рефлекси) старається за межі цієї границі не виходити. Бо дальше - зона небезпеки, зона патології. В мистецтві ж деякі творчо просунуті індивіди вважають, що вони настільки круті, що їм можна плювати на правила та всілякі норми естетичних реакцій і здорового глузду. Вони себе вважають авангардом боротьби зі снобізмом, а насправді плодять і розповсюджують антиестетику і відверте каліцтво. Вважають себе сміливими експериментаторами, здатними виступити проти загальноприйнятих людських цінностей, а насправді є пихатими і самовпевненими дурачками. В природі дурачки не виживають. А в людському суспільстві саме завдяки снобізму, перенасиченості враженнями і прагненню глядача до оригінальності такі дурачки мають поживний грунт для розмноження. На щастя, це не справжній грунт, а так - гідропоніка, поживних речовин вистачає на один сезон...

Щоб оцінювати творчу роботу, не обов'язково бути маститим мистецтвознавцем. У всіх людей є вроджене почуття естетики. Скажу банальність - воно навіть у тварин є. Тому ніхто не хоче спати зі старою беззубою бабою, а всі хотять спати з молодою красивою дівчиною. А ти мені своїм "все происходящее в любой сфере деятельности человека - природно (естественно) для человека" пробуєш довести зворотнє. Не все є природнім. І в мистецтві також. А бажання спати з старою бабою - то є психічне збочення, геронтофілія називається. Ото не треба мені цю геронтофілію пхати в мистецтво і говорити, що це здорово, природньо і розширює межі творчості. В мистецтві можна багато, майже все, але не треба ці рамки розширювати до абсурду, обмежуючи таку вседозволеність хоча б на рівні здорового глузду.

Вітик, ти ніяк не можеш зрозуміти - я зовсім не проти розвитку і розширення границь сприйняття. Просто оте розширення своїм творчим запалом має створювати високоестетичний і інтелектуальний продукт, а не просто шопопало, підібране на смітнику і впихнуте в рамку для картини.
Востаннє редагувалось 28.3.16 19:04 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 28.3.16 18:54

Вони себе вважають авангардом боротьби зі снобізмом,
У тебя в голове борьба не перестаёт быть. :)
Никто ни с чем не борется. Ну, подавляющее большинство. Даже золота чистого не бывает.
Просто оте розширення своїм творчим запалом має створювати високоестетичний і інтелектуальний продукт,
Постой, ну ты же не на фабрике мюслей - полезного продукта для нашего здоровья.
Есть ещё фабрики по производству алкоголя, табака и пр.
Востаннє редагувалось 28.3.16 19:22 користувачем Wityk, всього редагувалось 1 раз.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 28.3.16 19:18

У тебя в голове борьба не перестаёт быть. :)
Єдність і боротьба протилежностей - основа розвитку. Закон діалектики. Все в світі рухається тільки завдяки цьому: і хмарки і двигуни і суспільство і мистецтво. Світ так створений. Зауваж, не мною, але створений саме за такими принципами неоднорідності і конфлікту. Я тут ні при чому. Просто озвучую деякі речі, які не лежать на поверхні, або про які не прийнято говорити. Правдолюб. Ця моя риса не подобається навіть моїй жінці, вона каже, що для мене немає нічого св'ятого. Може й немає. Але істина дорожче. Навіть при тому, що абсолютної істини досягти не можливо. Так само, як і чистого золота. А істину в мистецтві знайти взагалі складно - вона там така ніжна і тендітна, як димка. Але це не означає, що її не вартує шукати. Однак при цьому не варто опускатися до рівня геронтофіла, про якого я писав у попередньому пості.
Востаннє редагувалось 28.3.16 19:39 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Wityk
*********
Повідомлень: 8888
З нами з: 3.3.06 17:39
Стать: чол
Звідки: DE405/LE405

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Wityk » 28.3.16 19:27

А істину в мистецтві знайти взагалі складно - вона там така ніжна і тендітна, як димка.
Вот и не дуй вентилятором.
Ведь рядом могут быть и те, что любят ставить экскременты экперименты с вентилятором.
Я хотел использовать один мозг. Два мозга, пожалуй, ещё лучше.
Фантомас.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 28.3.16 19:36

Просто оте розширення своїм творчим запалом має створювати високоестетичний і інтелектуальний продукт,
Постой, ну ты же не на фабрике мюслей - полезного продукта для нашего здоровья.
Поясню. Високоестетичний продукт- то само собою. Інакше без естетики це вже не мистецтво. А всяке уродство, протилежність естетики - воно нікому не потрібне. Ніде не потрібне, а не тільки в мистецтві. Навіть на фабриці мюслів ті мюслі стараються загорнути в красиву коробку, а не просто в газету. Інтелектуальний - зовсім не означає, що та картина має бути написана доктором наук і містити пояснювальну записку з купою формул колористичного аналізу. Просто хороша мистецька робота має заставляти глядача замислюватись. Але замислюватися не над тим, яку х-ню там намазюкав художник, і що взагалі він там хотів намалювати. Хороша картина має запускати в голові якраз отой діалектичний конфлікт мислення, про який ти так іронічно висловився. Без цих двох складових - це картина-одноденка, так, на одну виставку.
Востаннє редагувалось 28.3.16 19:42 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Котяра
котяра велокиевская
котяра велокиевская
Повідомлень: 6794
З нами з: 29.3.04 04:08
Skype: abrygida76
Стать: чол
Звідки: Бомж Подольский

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Котяра » 28.3.16 19:42

Почитав. Боже, я дибiл... Varyat, наступного разу добий мене пiд час лiкування :)
Зображення
"Человек культурен настолько, насколько он способен понять кошку"
Бернард Шоу

Оказываю услуги кота, заходящего первым в новую квартиру. Мяукаю, мечу углы. Телефон в профиле :)

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення Varyat » 28.3.16 19:45

Котяра, не встрявай :). У нас із Вітиком тут високкоінтелектуальна бесіда ні про що. Чиста банальність, як завжди в природі - два козлика тестостероном міряються ;).

ps. після прочитання тієї чорненької книжечки, що ти мені подарував, я взагалі зрозумів, що все, що ми тут пишемо - то просто відверта труха і безцільне плескання язиком. Мистецтво в другому місці.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
archerix
*********
Повідомлень: 2455
З нами з: 9.3.08 18:49
Стать: чол
Звідки: Новая Дарница

Re: Современное искусство :bad:

Повідомлення archerix » 28.3.16 20:29

Високоестетичний продукт- то само собою.
Зображення


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей