видалити

Все починалося з шосе. Про це ніхто не повинен забути.
Аватар користувача
АРХИП
* * *
Повідомлень: 388
З нами з: 27.7.08 19:28
Стать: чол
Звідки: Пуща

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення АРХИП » 16.10.12 22:50

Сегодня решил побегать, протестировать беговые кроссовки с амортизирующей подошвой. Последнее время заметил, что ноги какие-то тяжелые стали. Спотыкаюсь часто через все, что под ноги попадает, даже за ступеньки цепляюсь.:eek:( а раньше да на эскалаторе,да на Арсенальной, да через одну до самого верха 8-) ) :mosking: Сделал вывод, что надолго забрасывать бег нельзя, тяжелевато как-то далась дистанция, которая раньше пробегалась легко. Вернулся мокрый, запЫхавшийся, но кроссами доволен!
Дорогу осилит идущий.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Vadim Bus » 16.10.12 23:28

Забув я про цю тему.. Дуже актуальна вона для чайників.
Підкіну троха корма тролям... Бігаючий осінь зиму велосипедист-любитель буде мати весною кращу форму ніж задроти які будуть по феншуйному феншую крутити велостанок і виконувати всі поради отого дуже релігійного дядька Фріла.
Ну немає у нас базового періоду , коли в грудні на зборах можна накатать в ногі 4-4,5 тисяч .. ну немає їх і не буде.

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Алексей84 » 16.10.12 23:55

Чайникам для убедительности нужны наглядные живые примеры.Фрил то такое.Далеко.
В этом году наши умы взбудоражил Борис.Нашел его темку,где он рассказывал о своих зимних занятиях.Зимой упор на железо.Весной железо стоп.Раскатался и поехал.Чем эта схема плохая?И почему именно бег?

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Vadim Bus » 17.10.12 00:13

Чайникам для убедительности нужны наглядные живые примеры.Фрил то такое.Далеко.
В этом году наши умы взбудоражил Борис.Нашел его темку,где он рассказывал о своих зимних занятиях.Зимой упор на железо.Весной железо стоп.Раскатался и поехал.Чем эта схема плохая?И почему именно бег?
Боря це Боря, він був Борьою ще рік назад бо проїхати по юбк тудим-сюдим 400 км , ну це тіпа - не зовсім початковий рівень... НУ а те що підняв за зиму силу , то таке, воно просто лягло зверху.
Проблема любителів в тому що сумарна робота в годинах на субмаксимальному пульсі за місяць мізерна, навіть з використанням тренажерів або відвідуванням залу .. а це та робота яка розвиває серцево-судинну систему, підтримує тонус самого міокарду , ну і обмін речовин тримається на рівні поглинання, немає цих дурнувастих шокових перепадів енергетики, набору ваги , проблем із затіканням кінцівок .. Ну і працювати в погану погоду на вулиці на вело аж ніяк не зручно. А щоб розбігатись треба мінімум 100-120 км,, і робити це краще зараз.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення gylka » 17.10.12 00:43

Не знаю як там тонус міокарду і т.д., так як тупо дуб в цьому, але коли бігаю хоча б по 30-40хв 2-3 рази на тиждень то ікра почувають себе значно краще... якщо без бігу то через годину інтенсивного вкручування відчуваю що ікра "гудять" і зараз зведе судомою, але якщо на тижні бігав то таких проблем просто немає, прекрасне відчуття легкості потім на велосипеді. це влітку почав потроху бігати і такі спостереження...

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Алексей84 » 17.10.12 11:41

С икрами на велосипеде не замечал никаких проблем.Ни сидя,ни стоя.Наверно педаляж какойто неправильный.
А вот когда в прошлом межсезонье погода подпортилась и начал активно бегать в лесу,то заметил такое.Бедра кудато начали пропадать :o Их и так особо нет,а тут еще подсыхать начали.И ноги перестали хотеть сильно нажимать на педали,нажимать так,как я привык.
Бег решил убрать.Вместо бега по лесу на километраж,начал бегать по лестнице,через 1-2 ступеньки,типа олений бег.Также на лестнице выпрыгивания через 3 ступеньки на 4.Плюс скакалка 10-15 минут,в среднем темпе(около 100-120 прыжков в минуту).Это то,чем я заменил бег.По ощущениям понравилось.Зал и велотрейнер остались без изменений.
На шоссе не был с середины января и до конца февраля ни разу.С начала марта начал катать регулярно.И не могу сказать,что раскатываться было тяжело.Уже к середине марта катал 100 км(те 2 круга),со средней 33 с копейками.Своим ходом,без группы.Без мучений и судорог.Вес за зиму никак не изменился.Вообще самочувствие было хорошее.Какойто такой крепкий,цельный стал за зиму.
В этом году о беге еще не думал.По залу хочу внести коррективы(хощу в упражнениях на ноги освоить стато-динамические упражнения.Посмотреть,как оно пойдет и что оно даст).
Вот както так.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Vadim Bus » 17.10.12 13:26

Леша знайди фоткі кримських ветеранів велоспорту, хоча б з Кримської осіні , і зверни увагу які в них розвинені литки (ікри) .. В цьому частина відповіді.. на рівняку дуже важко виростити технічний педаляж в якому значно задіяний голіностоп. А про те що біг сушить , - ну сушить .. Але ж і біг різним буває так само як вело тренування... Одно поїде собі на 150 км і наступного дня теж саме, і наступного 100, потім жаліється що швидкості немає, теж саме і в бігу. До ніг голова для того і пречеплена щоб творити свій тренувальний процес.Від кросу , до швидкісного вибігання в супінькі можна робити абслолютно все.

До речі про біг. Ми коли займмались триатлоном то народ збирався у мене на веліках і потім разом бігли в ліс тренуватися, якщо цікаво запрошую ,

2 рази на тиждень бігаю щось незвичайне типу фартлеків або вибігання в гору або прижкі. Тому велкам.

Max Ym
*
Повідомлень: 42
З нами з: 29.7.09 12:05
Стать: чол
Звідки: Київ, Дорогожичі

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Max Ym » 25.10.12 22:46

Залюбки приєднався б до спільних дуатлонних тренувань: і веселіше, і стимула більше (а там, дивишся, і басейн додати можна буде:)).
"2 рази на тиждень" - формат, я так розумію, ранкових тренувань по буднях чи денних у вихідні?
Район - нова окружна і біг у Пущі?
Нещодавно перебрався на Дорогожичі, тому можу гнучко планувати час до 10ї ранку у будні і всі вихідні.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Vadim Bus » 25.10.12 22:56

Залюбки приєднався б до спільних дуатлонних тренувань: і веселіше, і стимула більше (а там, дивишся, і басейн додати можна буде:)).
"2 рази на тиждень" - формат, я так розумію, ранкових тренувань по буднях чи денних у вихідні?
Район - нова окружна і біг у Пущі?
Нещодавно перебрався на Дорогожичі, тому можу гнучко планувати час до 10ї ранку у будні і всі вихідні.
О це вже "падєлу"
Можем спланувати для початку 2 рази на тиждень зранку
1. Заг обєм 8 км (розминка 5 км + 20 вибігань в гору 20% по 60-80 метрів + заминка 2 км
2. Заг обєм 15 км фартлєк по Пущі , наприклад по мтб трасі прискорення хаотичні ,довжиною не більш як 50-80 м.
Велик можна кидати у мене пл Шевченка.

Згодом до нас приєднається кмс з легкої атлетикі, то я думаю що сумно не буде ..

Аватар користувача
pafos
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 27.1.10 21:34
Стать: чол
Звідки: Полтава

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення pafos » 25.10.12 23:14



1. Заг обєм 8 км (розминка 5 км + 20 вибігань в гору 20% по 60-80 метрів + заминка 2 км
2. Заг обєм 15 км фартлєк по Пущі , наприклад по мтб трасі прискорення хаотичні ,довжиною не більш як 50-80 м.

Згодом до нас приєднається кмс з легкої атлетикі, то я думаю що сумно не буде ..
фак. я зараз тільки осилюю 5 км спокійним темпом пробігти,а тут тільки розминка 5км...

Вадімчику,якусь толкову бігову програму можеш порадити,поки я тут без байка,тай на зиму ...?
велосипеди - то любов. дівчата - срєдство размноженія©

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Vadim Bus » 25.10.12 23:29



1. Заг обєм 8 км (розминка 5 км + 20 вибігань в гору 20% по 60-80 метрів + заминка 2 км
2. Заг обєм 15 км фартлєк по Пущі , наприклад по мтб трасі прискорення хаотичні ,довжиною не більш як 50-80 м.

Згодом до нас приєднається кмс з легкої атлетикі, то я думаю що сумно не буде ..
фак. я зараз тільки осилюю 5 км спокійним темпом пробігти,а тут тільки розминка 5км...

Вадімчику,якусь толкову бігову програму можеш порадити,поки я тут без байка,тай на зиму ...?
ну так це і є слоняча програма ..протупотів 5 км, нагрівся , зкинув із крові зайву воду і пішов мочити відрізочкі в гору .. Скажу чесно перших пять волочиш коліна потім ніби худнеш на 10 кг і вже на довшому кроці і з високим стегном вилітаєш .. в кайф. апотім дотупотів до хати наївся печенькі із чайом і поїхав домів.

Аватар користувача
pafos
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 27.1.10 21:34
Стать: чол
Звідки: Полтава

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення pafos » 25.10.12 23:34

а,ну ок. спробую на днях вибігання вгору,а там і фартлек додам.
велосипеди - то любов. дівчата - срєдство размноженія©

Max Ym
*
Повідомлень: 42
З нами з: 29.7.09 12:05
Стать: чол
Звідки: Київ, Дорогожичі

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Max Ym » 26.10.12 21:42

Колеги, тоді давайте домовлятися про місце і час першого спільного тренування.
Спробуємо на вихідних?

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Vadim Bus » 26.10.12 22:18

У мене вихідні загружені хочу. вечірній біг змістити на ранок, а ввечорі закатуватись по горкам по місту
Хоча можна спробувати у ВТ и ЧТ з 20 год бігать у нас на районі, Вітряні гори це супер рельєф

Аватар користувача
dlysdlys
* * *
Повідомлень: 209
З нами з: 5.10.10 09:15
Стать: чол
Звідки: Макеевка

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення dlysdlys » 27.10.12 20:49

И ноги перестали хотеть сильно нажимать на педали,нажимать так,как я привык.
Со мной произошло то же самое.
Последние два года зимняя ОФП заключалась в чередовании бега (3-4 км) и плавания (2,5-3 км). Все это вылилось в то, что я попросту перестал держать каденс 90 и ниже. Комфортным педаляжем стало количество оборотов 100-105.

Этой зимой буду пробовать делать больше силовых упражнений для ног. Бег оставлю в качестве разогрева (от плавания тоже отказаться не смогу, моя первая спортивная любовь), но добавлю приседания пистолетиком, приседания со штангой и выбегания на девятый этаж.
Тише едешь - дальше будешь от того места куда едешь.

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: О роли беговой подготовки в велоспорте

Повідомлення Алексей84 » 28.10.12 09:01

Ну мне о каденсе 100-105 можно только мечтать.Средний за поездку 85-90 круглый год.Как ни пробовал себя переучить,и повысить каденс ничего не вышло.В протуре тоже вроде всегда были исключения,гонщики с невысокой частотой педаляжа-этим я себя и успокаиваю.
А бег,я уже писал в соседней теме,меня убедил тем,что легко вывести организм на рабочее состояние.Выйти на велосипеде на такое дыхание и пульс,сложнее чем при беге.30-60 минут,и ты уже хорошо поработал.
Вернуть мышцам силу после зимы дело в общемто немудреное,есть способы.


Повернутись до “Герої асфальту”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей