7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Аватар користувача
Stels
* * *
Повідомлень: 298
З нами з: 1.5.06 17:50
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Stels » 7.7.09 19:51

06.07.2009 примерно в 20:30 звонок знакомого: "На Московском мосту сбит велосипедист. Стоит скорая".
В новостях Магнолии ничего об этом не нашел (наверно, плохо искал)
На сайте "ДругоЇ смуги" сегодня в комментах к проишествию на Подоле прочитал следующее:
что за день невезучий для велосипедистов :(, сегодгя на Московском мосту авто сбило девушку-велосипедистку, протащило вел метра 3 по асфальту (следы на веле и на асфальте), у девушки содрана кожа на боку и налице- девушка скончалась - водитель с места ДТП скрылся. Автомобилисты проезжали мимо, не оказывая помощи. Только проезжающий мимо врач остановился помочь и вызвать скорую и ГАИ. Но было уже поздно. Она смогла только назвать свою имя и фамилию Таня Морозова. Потом потеряла сознания и через 15 минут скончалась, не приходя в него.

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення 8RydeR » 7.7.09 21:58

Земля пухом. Жаль.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

alexlu
Модератор
Повідомлень: 495
З нами з: 15.5.06 10:37
Стать: чол
Звідки: Киев, Виноградарь

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення alexlu » 8.7.09 08:38

Это написал врач, который остановился и оказывал помощь:
"06,07,2009 около 18:35 увидел сбитую велосипедистку сразу после ДТП. Остановка, первая мед. помощь, скорая, ГАИ, показания, свидетелей нет.
Судя по полученным травмам ее ударило что-то большое слева, отбросило на отбойник. Тяжеленная политравма!!!! Я ее потом 3 часа ездил, звонил, разыскивал по политравмам КГКБ №17 и БСМП. Узнал через справочную скорой - умерла в карете. Конечная - морг.
И этот ГАД уехал, а еще какой-то ГАД наверняка видел. И все молчат, и свидетелей нет. И так ВСЕ в этой д.....й стране!!!!!!!!
Парадокс: ее вел почти не пострадал. А девушки в цвету.....нет.
Подьехали пару ребят с велокиева, жаль не до них было....
Наши водители: остановка, фото, смылся, следующий.... А предложить помощь....
Нет слов...
Кто видел виновнмка ДТП, отзовитесь!!!!!!!!!!!
8-050-387-22-93
"
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 83#p895083

artaman
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 2.6.07 11:53
Стать: чол

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення artaman » 8.7.09 09:59

Знал я что нашего брата (велосипедистов) на дорогах не уважают, но чтоб вот так просто уничтожать!
Девушка 29 лет ехала вечерком (было еще абсолютно светло) с пляжа на велике по московскому мосту в сторону оболони и вдруг... Что случилось на самом деле догадаться не хитро, но, ни одного свидетеля происшествия не нашлось.
95% вероятности, что дело было так (сугубо мое мнение): ехала она не быстро (как может ехать на велике девушка - вряд ли быстрее чем 20 км/час), по краешку первой полосы, по второй полосе, вероятно, в этот момент ехал какой-нибудь длинномер - фура или троллейбус, который ее прикрыл. И как всегда какой-то мудак обгонял этот длинномер справа и скорее всего очень резко, и конечно затормозить он не успевал, и свернуть ему было некуда (слева, скажем, фура, а справа конец моста и река Днепр за отбойником); и девушку на велике он естественно сбил, а вот остановиться эта скотина была просто обязана, но скотина поняла что она неправа на все 100%, и видя удар (а удар должен был быть неслабый для таких повреждений, которые получила несчастная велонеудачница!) это автодвуногое существо умчалось на форсаже...
Забирали мы ее в машину уже в состоянии агонии, и сразу же начали реанимацию, но по характеру повреждений было понятно - что все очень печально и так сказать без вариантов...
Массивные разрывы селезенки (отсюда сильное внутреннее кровотечение), перелом ребер, пневмо-гематоракс; эти мои предположения подтвердились на вскрытии.
А что ж ГАИ, защищает велосипедистов, хотя бы посмертно? А фиг там! ГАЙцы сказали, мол, следов контакта велосипеда с автомобилем не обнаружено, свидетелей столкновения нет (а при таком раскладе это висяковое дело, да еще и с трупом 29 лет!), скорее всего она сама с велосипеда упала. Услышав эти слова, я решился дара речи, благо ненадолго. Вы ***ть ,говорю, башкой своей соображаете хоть иногда? Вы ее левый бок видели? Сами так не падают, поверьте мне на слово (фотки не прилагаются из этических соображений).
Оказывается, в наше время езда на велосипеде - экстремальный вид спорта!
З.Ы. Вот и скажите мне все велобратьяисестры, ЧТО ДЕЛАТЬ, ЧТОБЫ ТАКОГО НЕ СЛУЧАЛОСЬ?
З.З.Ы. Перепост на тематические велосообщества - приветствуется.


- это из блога врача скорой помощи что приехала на вызов.

Аватар користувача
Schtuzer
* * *
Повідомлень: 237
З нами з: 27.9.08 23:36
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Schtuzer » 8.7.09 11:50

Нет слов.

Думаю, лучшее что может сделать велокомьюнити, это толком выучить и использовать свои права, в т.ч. знать о всяких практических тонкостях, который используют, чтобы замести дела или ничего не делать (как милиция в этом случае...).
Безнаказанность - большое зло!

Аватар користувача
Winnie
* * * * *
Повідомлень: 1651
З нами з: 10.8.05 13:04
Стать: чол
Звідки: БВС, Дарница

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Winnie » 8.7.09 13:06

московский и патона езжу по тротуару, ну его... с Южным непонятно..
Engineering

Аватар користувача
Baks
* * * * *
Повідомлень: 1373
З нами з: 19.6.08 21:54
Стать: чол
Звідки: Троещина

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Baks » 8.7.09 13:15

московский и патона езжу по тротуару, ну его... с Южным непонятно..
А я,как и большинство,езжу по дороге. Только не прижимаюсь к отбойнику,а становлюсь в середину правого ряда,чтоб меня никто не мог притереть...Да,водилы матерятся,но обходят по второму ряду,а даже если кто-то и прижимает, у меня есть достаточно места того,чтоб уйти правее и оттормозиться.
Хотя от горячих гонщегов на тюнингованых рычащих жигулях не застрахован никто...
-Вот чем классно ездить на МТБ... Проезжаешь по яме и... (оглянувшись назад) И фара отвалилась... (с)

Аватар користувача
Толстый
* * *
Повідомлень: 258
З нами з: 24.5.06 21:41
Стать: чол
Звідки: КИЕВ, ОБОЛОНЬ

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Толстый » 8.7.09 13:21

Обидно и больно от несправедливости! Хочется заорать во все горло! Нас убивают, а мы ничего не можем с этим сделать, и заступиться не кому...

Очень жаль девочку, надеюсь она ушла без мучений...
Ученье - свет, а неученье - чуть свет и на работу! Зображення

Аватар користувача
myrules
*********
Повідомлень: 2280
З нами з: 30.3.09 17:12
Стать: жін
Звідки: Киев, Шулявка
Контактна інформація:

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення myrules » 8.7.09 13:36

Я в ужасе: на её месте могла быть я, я там частенько езжу. :(
Делай что должен и будь что будет.

Аватар користувача
cchudo
* * * *
Повідомлень: 658
З нами з: 24.4.09 17:07
Skype: cchud__a
Стать: жін

/////////

Повідомлення cchudo » 8.7.09 13:55

/////////
Востаннє редагувалось 17.11.10 21:25 користувачем cchudo, всього редагувалось 1 раз.
Все в наших силах. И это страшно.

Аватар користувача
myrules
*********
Повідомлень: 2280
З нами з: 30.3.09 17:12
Стать: жін
Звідки: Киев, Шулявка
Контактна інформація:

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення myrules » 8.7.09 14:03

Я в ужасе: на её месте могла быть я, я там частенько езжу. :(
не пропускай плохие мыслишки в свою чистую головку)
Спасибо за совет, но я разберусь :) Иногда такие мыслишки надо подумать, чтобы кое-что пересмотреть в своём поведении и в отношении.
Делай что должен и будь что будет.

Fint
* * * * *
Повідомлень: 1026
З нами з: 3.5.06 20:21
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Fint » 8.7.09 14:56

Земля їй пухом :(
Колись на моїх очах, перед моїм виїздом з Труханова у напрямку Троєщини,
круте Ауді хотіло проскочити правою смугою, а в цю ж смугу переходив
довгий автобус - об"їздив легкову, що стояла після ДТП.
Як те Ауді деренчало по відбійнику, терлося і терло автобус.
Якби мене за день перед тим не вклав на асфальт один велосипедист -
я б їхав швидше, і був би саме там.
Тому коли увечері переїжджаю міст - частенько думаю "доїду до кінця, чи не доїду?".
Після того такі нерви спокійні, що абзац. :(
Повний спокій на все і до всього.
Нехай щастить! (читати правильно)

Аватар користувача
Anton_gotos
Модератор
Повідомлень: 4591
З нами з: 11.7.07 18:52
Стать: чол

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Anton_gotos » 8.7.09 15:10

Пересмотрел список пользователей ВК. Наткнулся на несколько с подписями "всегда в нашей памяти" :(
Вот тут и становится страшно. На сколько это все рядом с нами. По мостам тоже стараюсь ехать, чтоб машины делали полноценный обгон, а не притерали меня к отбойнику. Ранее Московский мост считал одним из самых безопасных, теперь задумываюсь об обратном...

Аватар користувача
Troll_B
* * *
Повідомлень: 277
З нами з: 8.7.09 15:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Troll_B » 8.7.09 15:37

Вопрос: неужели на Московском мосту нет ни одной камеры слежения?

Аватар користувача
Moderator#13
ЦЕРБЕР
ЦЕРБЕР
Повідомлень: 304
З нами з: 5.2.08 16:17

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Moderator#13 » 8.7.09 15:45

я прошу все обсуждения собственно происшествия, дебилов-водителей и прочий хлам перенести в соответствующую тему: http://velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=52&t=64981
Зображення

Аватар користувача
Оля-ля :)
абориген
абориген
Повідомлень: 5667
З нами з: 21.7.06 11:06
Звідки: Ukraine

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Оля-ля :) » 8.7.09 19:30

... :(
The grand essentials of happiness are: something to do, something to love, and something to hope for. Chalmers
Odometr: since 2006 for 2017 = 24.467km; in 2018=1025km

Аватар користувача
AGB
* * * * *
Повідомлень: 1272
З нами з: 19.5.05 11:11
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення AGB » 9.7.09 06:16

Очень жаль, мои соболезнования родителям, родным, друзьям ...
PS Если кто зарегистрированный на авто форумах, создайте там одноименную тему с ссылкой на эту тему, с просьбой о поиске свидетелей, может найдутся и будут полезны.

Аватар користувача
Andragora
*********
Повідомлень: 3254
З нами з: 16.8.06 16:46
Стать: жін
Звідки: Старая Дарница

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення Andragora » 9.7.09 10:46

Каждый раз, когда выезжаю на дороги, молю Бога хранить меня. Никто не застрахован от водителей дебилов и от случайностей.
Ездила раньше через Московский по дороге, потом стала по тротуару, Патона все еще переезжаю по дороге. Но стоит задуматься.
Очень жаль девочку. :(

Аватар користувача
myrules
*********
Повідомлень: 2280
З нами з: 30.3.09 17:12
Стать: жін
Звідки: Киев, Шулявка
Контактна інформація:

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення myrules » 9.7.09 11:03

Каждый раз, когда выезжаю на дороги, молю Бога хранить меня.
Аналогично!
Делай что должен и будь что будет.

Аватар користувача
fanatt
* * * * *
Повідомлень: 1492
З нами з: 5.6.08 23:26
Skype: sergiy-koval
Стать: чол
Звідки: Хмельницький

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення fanatt » 11.7.09 12:40

Я читав, і просто був у якомусь трансі.. Як так може, статись.. Як... Вражає несправедливість життя, і дикість людей... пам"ятатимемо
Нічого немає випадкового в житті, усе пов'язане і переплетене єдиним світлом Неба, і кожна дрібничка має свою доцільність. Коли я постану із праху, то поведу за собою світ.

Аватар користувача
RF
* * * *
Повідомлень: 866
З нами з: 12.2.05 18:51
Skype: Тел=Вайбер
Стать: чол
Звідки: Kiev Obolon 067 71one55six7

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення RF » 13.7.09 14:19

Про цю дівчину приблизно місяц тому мені розповідав ії однокласник.
Ми з ним старі знайомі, інколи катаємось разом.
Сказав що останнім часом більше з нею спілкується, що вона веде здоровий спосіб життя, любить велосипед, ковзани...
Я звичайно одразу запропонував йому втрьох поїхати кудись покататися разом.
Так, обовязково. - відповів він.

Два останніх тижні мене не було в Києві.
Сьогодні дзвінок. Це був Сашко. Повідомив мені про цю трагічну новину.
Так ми втрьох і не покаталися.

Той хто це зробив обовязково отримає по заслузі.
! Куплю Правую Манетку SRAM Rocket/Attack на 8ск. !

Аватар користувача
DKGT
*
Повідомлень: 24
З нами з: 11.2.08 01:29
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення DKGT » 15.7.09 10:37

...:V: сумно до сліз...коли люди гинуть, особливо - кращі представники! Як так без ШОЛОМА!!! :x....Комради...будьте пильні, не розслабляйтесь на дорогах, ТУПО ДОТРИМУЙТЕСЬ ПДР!!! Не лінуйтесь напнути шолом, все перевірити, підтягнути як слід а потім вже їхати...скіль сварюся зі своєю дівчиною, щоб ЗАВЖДИ їздила в шоломі - безрезультатно, мабуть цей трагічний випадок таки переконає її...Сам 2-чі був в подібній ситуації...(1-фрунзе БЛЯНДІНКА на червоному матісі зачіпила кермо...-травми зідрані лікті, 2-окружна Пуща-Т.Шевченка - Камаз здув мене в кювет...травми - розбитий ніс...) - у всіх цих випадках рятував шолом! Сорі за "позерство".

Аватар користувача
avatorl
* * * *
Повідомлень: 757
З нами з: 10.10.07 08:29
Skype: avatorl
Стать: чол
Звідки: Kraków

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення avatorl » 15.7.09 10:46

...:V: сумно до сліз...коли люди гинуть, особливо - кращі представники! Як так без ШОЛОМА!!! :x....Комради...будьте пильні, не розслабляйтесь на дорогах, ТУПО ДОТРИМУЙТЕСЬ ПДР!!! Не лінуйтесь напнути шолом, все перевірити, підтягнути як слід а потім вже їхати...скіль сварюся зі своєю дівчиною, щоб ЗАВЖДИ їздила в шоломі - безрезультатно, мабуть цей трагічний випадок таки переконає її...Сам 2-чі був в подібній ситуації...(1-фрунзе БЛЯНДІНКА на червоному матісі зачіпила кермо...-травми зідрані лікті, 2-окружна Пуща-Т.Шевченка - Камаз здув мене в кювет...травми - розбитий ніс...) - у всіх цих випадках рятував шолом! Сорі за "позерство".
в цьому випадку шолом здається б не дуже допоміг... але це не аргумент, що шолом не потрібен

R.I.P.
-In fairy tales, trolls wear clothes and talk like people - they're just like people.
-Fairy tales are for kids. Trolls are animals. Predators. They eat, shit and mate. Eat anything they can.
(с)

Аватар користувача
difoto
* * *
Повідомлень: 240
З нами з: 17.5.07 19:27
Стать: чол
Звідки: Луцк

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення difoto » 15.7.09 12:11

Асоціація велосипедистів Києва просить міліцію порушити кримінальну справу щодо злочинної бездіяльності київської мерії у питанні створення велосипедних доріжок

З відповідною вимогою АВК звернулася до Головного управління МВС через загибель внаслідок ДТП 6 липня 29-річної велосипедистки Тетяни Морозової.

За словами велосипедистів, цього би не сталося, якби Київська міська державна адміністрація та КП "Київдорсервіс" виконали свої зобов'язання щодо облаштування вело доріжок у столиці.

Трагічна подія, яка забрала життя молодої киянки, сталася в світлий час доби на Московському мості.
Тетяні Морозовій було 29

Дівчина рухалася згідно з правилами дорожнього руху - у крайній правій смузі, якомога ближче до краю проїжджої частини. Судячи з фотографій та свідчень людини, яка надавала першу допомогу, автомобіль, водій якого не дотримався безпечного інтервалу, на великій швидкості вдарив дівчину.

Після удару вона перелетіла через відбійник на тротуар. Злочинець-водій втік з місця пригоди, кажуть велосипедисти.

Асоціація неодноразово наголошувала, що мости через Дніпро є одними з найбільш небезпечних місць, і тому вони потребують першочергового обладнання велосипедними чи пішохідно-велосипедними доріжками.

Завдяки цій незмінній позиції АВК, у розпорядженні КМДА створення велодоріжок на мостах Московському, Патона та Парковому було прописано окремим пунктом з терміном виконання до кінця 2008 року.

"Утім, незважаючи на те, що виконання цього пункту потребує мізерних видатків, КП "Київдорсервіс" (відповідальний виконавець) не зробило жодного кроку до його виконання і стало опосередкованим винуватцем трагедії. Саме тому Асоціація велосипедистів Києва вважає це злочинною бездіяльністю та офіційно звернулася до керівника столичної міліції Віталія Яреми з проханням провести відповідну перевірку", йдеться в повідомленні АВК.

Окрім цього, столичні велосипедисти занепокоєні тим, що Державтоінспекція знову намагається зняти з себе обов'язок з розслідування справи та встановлення винуватця, кваліфікуючи випадок на Московському мості не як "наїзд на велосипедиста", а як "падіння велосипедиста".

"Таким чином ми можемо не дочекатися від міліції не те що покарання винного, але навіть порушення кримінальної справи", - заявляють велосипедні активісти.

Асоціація велосипедистів Києва також попросила Ярему взяти розслідування ДТП на Московському мості під особливий контроль.

"Українська правда. Київ"

Аватар користувача
evolvent
* * * * *
Повідомлень: 1436
З нами з: 3.10.08 22:52
Skype: evolventum
Стать: чол
Звідки: Кривой Рог

Re: 7.07.2009. Московский мост. Насмерть сбита велосипедистка

Повідомлення evolvent » 17.7.09 12:30

Очень жаль девочку, надеюсь она ушла без мучений...
врач же написал - 15 мин еще жива была. сознание потеряла от боли


Повернутись до “Се ля ви”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей