Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!!

Походи \\ змагання \\ масштабні заходи
Аватар користувача
comandor194sm
*
Повідомлень: 35
З нами з: 15.3.10 09:19
Skype: michelnako
Стать: чол
Звідки: Kiev - Dnepr

Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!!

Повідомлення comandor194sm » 18.2.11 14:33

Велонарод! Я хочу, щоб у Параді Юморини 2011 разом з іншими приколістами була і група з 20-25 велотуристів! Хто бажає прийняти участь у ході по Дерибасовській, Ришельєвській до Кулікового поля, подивитись гала-концерт, святковий салют і потанцювать на дискотеці до полуночі - давайте, озивайтеся - решту я організую! Подробиці на http://www.umorina.od.ua/ - не більше ні менше. Моя мрія мусить збутися!
В тому, що ця затія реальна - прошу переконатися на http://foto.mail.ru/mail/orca194sm/111/ !!!
Ще попоїздять по Україні її сини і дочки... на велосипедах... ах... ах...

Аватар користувача
RR_Kraft
*
Повідомлень: 20
З нами з: 3.2.09 21:54
Стать: чол
Звідки: Odessa

Re: Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!

Повідомлення RR_Kraft » 18.2.11 14:49

Хоть кого-то Юморина радует )

Аватар користувача
Stalker
* * * *
Повідомлень: 572
З нами з: 16.1.06 20:14
Skype: tstalker1
Стать: чол
Звідки: Киев, Дорогожичи

Re: Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!

Повідомлення Stalker » 18.2.11 14:58

Юморина уже не та, что была в первые годы. :no:
Сие действо давно превратилось в чисто коммерческий проект и как следствие скатилось в УГ. :bad:
Людям, которые действительно хотят повеселиться, там делать нечего, впрочем как и на концертах Петросяна. :zopa:
Слышишь - я снова живой! Морем дышу у окна. Наперекор победившей зиме нас скоро найдёт весна!

Tronometr
* *
Повідомлень: 111
З нами з: 24.11.10 13:50
Стать: чол

Re: Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!

Повідомлення Tronometr » 18.2.11 16:32

Даже за деньги больше в Одессу не сунусь.
Особенно в свете последних событий...

Аватар користувача
pitlord
* * * * *
Повідомлень: 1022
З нами з: 28.8.07 16:35
Стать: чол
Звідки: Киев, Виноградарь

Re: Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!

Повідомлення pitlord » 18.2.11 17:16

а что за события?

Аватар користувача
Stalker
* * * *
Повідомлень: 572
З нами з: 16.1.06 20:14
Skype: tstalker1
Стать: чол
Звідки: Киев, Дорогожичи

Re: Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!

Повідомлення Stalker » 18.2.11 17:23

Даже за деньги больше в Одессу не сунусь.
Особенно в свете последних событий...
Город-то чем виноват?
и что за события?
Слышишь - я снова живой! Морем дышу у окна. Наперекор победившей зиме нас скоро найдёт весна!


Аватар користувача
boogie-woogie
* * * *
Повідомлень: 709
З нами з: 21.5.09 15:34
Стать: чол
Звідки: Новобіличі

Re: Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!

Повідомлення boogie-woogie » 20.2.11 15:20

главное, успеть поставить ему памятник, как это умеют в Одессе :grin: тогда, может быть, что-то и обломится :melod:

Так это, Тронометр, что там за "свет последних событий?"
продам экшн-видеокамеру Oregon Scientific ATC-3K http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=98&t=101297

Аватар користувача
comandor194sm
*
Повідомлень: 35
З нами з: 15.3.10 09:19
Skype: michelnako
Стать: чол
Звідки: Kiev - Dnepr

Re: Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!

Повідомлення comandor194sm » 26.2.11 01:15

превратилось в чисто коммерческий проект
Хльопці - не смішіть мої тапочки - у вас хоч вЄліки є? Це ви про Юморину ТАК знаєте - чи ТАК думаєте? Коли ви останній раз купували квитки на поїзд? Скажу вам прямо - мене не цікавить ваше скавуління на Караван Юморини, який іде - кожен бачить світ через призму власної ліні і тупості - чи ентузіазму і життєздатності. Я шукаю людей, які поїдуть в Одесу пройтися зі мною Парадом. Інші мене не цікавлять - флудіть на політновинах і попідтинню, якщо нездатні на інше. Дякую за увагу.
Ще попоїздять по Україні її сини і дочки... на велосипедах... ах... ах...

Аватар користувача
comandor194sm
*
Повідомлень: 35
З нами з: 15.3.10 09:19
Skype: michelnako
Стать: чол
Звідки: Kiev - Dnepr

Re: Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!

Повідомлення comandor194sm » 5.4.11 15:30

Так-так, хльопці столичні, Юморина - 2011 відбулася БЕЗ ВАС!!! Але ж - зі МНОЮ!!!
Було ДУЖЕ цікаво, весело і недорого: уклався в триста гривень за три дні плюс білети. Зупинявся в пансіонаті ОдесаКабель з есперантистами у чотиримісному номері. Обідав у "Жарю-Парю" - є така система столовок, прямо в центрі - ну тіпа "Пузатої Хати"...
Папрашу пересвідчитись http://vkontakte.ru/album85718499_131897422, відео http://video.mail.ru/mail/orca194sm/66?page=1
Відвідав УСІ заходи, передбачені Програмою Юморини - і з превеликим задоволенням, включаючи шикарнючий півгодинний салют прямо над головою і шикарний рок-концерт!

Розпочалась підготовка до Юморини-2012. Охочі - приєднуйтесь!!!
Ще попоїздять по Україні її сини і дочки... на велосипедах... ах... ах...

iglagol
*
Повідомлень: 27
З нами з: 7.8.07 00:02
Стать: чол
Звідки: Одеса

Re: Юморина 2011 в місті-герої Одесі чекає на велотуристів!!

Повідомлення iglagol » 29.3.12 01:07

Ну, а тепер, дозвольте мені, одеситу, "поскавуліти" на мабутнє дійство. Михайле, Ви свідок, що велік у потязі я перевозджу і проміж ніг на кількасот кілометрів буває, що теж перевозджу. :lol:
Я змушений, на превеликий жаль, підписатися під кожним словом Сталкера в цій темі. Цього року згаданих Михайлом есперантистів до колони не допускають. Велотуристам з Києва може більш поталанить, хіба що за двох умов.
1. Проїдуть на пішій швидкості у футболках та шортиках за температури не вище від 8 градусів.
2. Перероблять свого ровера так, щоб котився не на колесах, а на футбольних м"ячах замість колес.
Нічого не поробиш, організатори цього року мають примху, щоб загальна тема параду була Євро 2012. В колону пускатимуть тільки у формі футбольного гравця. Попри згадані вище кліматичні умови.
If you can keep your head when all about you/ Are loosing theirs and blaming it on you...


Повернутись до “Заходи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей