Velobike 2017, фотозвіт.

Походи \\ змагання \\ масштабні заходи
Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення Technician » 24.2.17 22:53

Зображення

Якось так виходить, що де б я не був і чим не займався, всі шляхи все одно ведуть до виставок. Я змінив майже всі ролі: за 11 років був підрядником, забудовником, учасником, журналістом... лише в оргкомітеті не сидів.

В титульній фотографії є іронія, але в ній є й сумна правда. Розумні люди (це кажу без сарказму) подейкують, що виставка Velobike вмирає. Але ж... ті, хто бачив виставки в МВЦ та "Експоплазі" с 2006 року, коли все не було настільки погано, і ті, хто побачив їх в скрутному сьогоденні, скажуть, що більшість виставок в Києві такі і є. Velobike — лише одна з них. Була зайнята 1/5 павільйона. Звісно, це не рекламна експозиція REX-2006, на якій через різноманіття станків друку та листового фрезерування, було не проштовхнутись в натовпі, проте й велокуточок куди менший за рекламний. Тільки в Києві існує більше 600 фірм по зовнішній рекламі. Скільки фірм, пов'язаних з велотематикою? Ага. І хоча я відчув дежа вю від пустоти (згадую будівництво шалено красивої скляної експозиції в абсолютно пустому павільйоні "Експоплази" в 2014 році, коли працював у компанії, ім'я якої не хочу називати), було не настільки погано, як скажуть досвідчені аксакали велосипедизму. Бачив бідніші виставки.

Сьогодні був бізнес-день для дилерів. Чи йти звичайному велолюбителю, щоб подивитись цікавинки? Мабуть, ні. Зараз погоди стоять гарні. Краще направити переднє колесо у світ за очі. Прокидайтеся від сплячки.

Зображення

В лінійках цих двох брендів дуже багато моделей на Фоксячих вилках. 32 та 34 були всюди.
Orbea та Lapierre.
Show
Зображення

Зображення
Зображення
Взуття та аксесуари.
Show
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Зображення
Складаний Curtis.
Show
Зображення
Зображення

Ось ці шосейні Cyclone сподобались найбільше. По співвідношенню ціна/комплектація важко знайти кращі пропозиції. Дивись під спойлером.
Cyclone.
Show
Зображення

Червоний — алюмінієвий з карбоновою вилкою на неповній групі Tiagra (задній/передній перемикачі та дуали — Shimano, шатуни Prowheel, гальма Tektro) з покришками CST за 16000 грн? Дайте два!

Зображення

Що за матеріал, як думаєте? Карбон? Помиляєтесь, це — алюміній. Навіть Cannondale так не шліфує зварні шви!

Зображення

Синенький на неповній групі 105 (задній/передній перемикачі та дуали — Shimano, шатуни Prowheel, гальма Tektro) з покришками Maxxis за 20000? Я поїхав.

Зображення
Зображення
Ghost.
Show
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Зображення

Цих хлопців було так багато, що клієнтів на них не вистачило. Може завтра пощастить?
Цитрус.
Show
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Зображення

Зображення

[тег заздрощів]На дитячий велосипед вже ставлять дискові гальма. А я, блін, на "Зайке" вчився з тріснутим сідлом з вітчизняного говнопласту.[/тег заздрощів]
Haibike/Royal Baby.
Show
Зображення

Дофіга всієї цієї електричної фігні було.
Зображення

Китайці ще не вміють в дизайн, але цей товстосипедик цілком собі, ага. На непоганих компонентах. Втулки Quando, трансмісія SRAM.
Sinbao, Спутник.
Show
Зображення

Якийсь Sinbao вже сперечається з WeThePeople...

Зображення

...а ми все в СРСР граємось... на китайських комплектуючих.
Зображення
Не здогадався ім'я спитати.
Show
Зображення

Дівчина, що фото в мене питала, назви себе, будь ласка.

Зображення

Тімур Хачікян. Розповідає про bikepacking.
Зображення

Електричний апарат українського виробництва. У нас вже є велополіція. Цікаво, чи буде поліцейським цікаво мати таку штуку в своїй "конюшні"?

Зображення
Rover.
Show
Зображення
Зображення

Зі стенду АВК. Cтанок під'єднаний до генератора.

P.S. Максиме, привіт! Радий був бачити!
tumbleweed-092.tumblr.com

Аватар користувача
AntonOS
* * *
Повідомлень: 317
З нами з: 15.3.10 14:37
Стать: чол
Звідки: Київ, 03126
Контактна інформація:

Re: Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення AntonOS » 25.2.17 12:28

Зовсім не висвітлені у звіті електровели, які передставлені в широкому асортименті на виставці, а головне можна протестити. Не зустрів стенд з келлісами/треками... дивно чого представники проігнорували веловиставку

Quercus
*
Повідомлень: 12
З нами з: 13.8.15 16:09
Стать: чол

Re: Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення Quercus » 25.2.17 14:38

Выставку почти все проигнорировали. В результате грустное впечатление осталось.

Аватар користувача
alexandrxxl
* * * * *
Повідомлень: 1329
З нами з: 5.10.08 12:43
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення alexandrxxl » 25.2.17 15:44

О покойниках или хорошо или ничего , почтим память Velobike минутой молчания .

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення Maksym » 25.2.17 16:53

Зато наконец-то сбылась мечта организаторов - выставка 100 % переведена на коммерческую основу! Никаких шаровых посещений! Теперь по выставке не будет шляться всякий сброд - только серьезные люди, дилеры, продавцы, посредники.

noolname
* *
Повідомлень: 61
З нами з: 21.7.13 23:25
Стать: чол

Re: Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення noolname » 25.2.17 17:30

А электромоторы отдельно были?

Аватар користувача
Technician
steel is real
Повідомлень: 1503
З нами з: 18.4.14 20:18
Стать: чол
Звідки: оттуда

Re: Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення Technician » 25.2.17 17:36

Нет, не было.
Зовсім не висвітлені у звіті електровели, які передставлені в широкому асортименті на виставці, а головне можна протестити. Не зустрів стенд з келлісами/треками... дивно чого представники проігнорували веловиставку

Извините, что не доставил Вам удовольствия.
tumbleweed-092.tumblr.com

noolname
* *
Повідомлень: 61
З нами з: 21.7.13 23:25
Стать: чол

Re: Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення noolname » 25.2.17 20:35

Эх нужно будет идти 12 марта на выставку на левобережной .

Аватар користувача
Nostromo81
* * *
Повідомлень: 312
З нами з: 12.3.09 00:42
Skype: nostromo1981
Стать: чол
Звідки: Киев. Московская площадь.

Re: Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення Nostromo81 » 26.2.17 01:24

Лично я жду выставку именно ту, что на Левобережке будет. Но не из-за велов. А из-за шашлыка )))) 8) Там рядом машина приезжала, с мангальчиком. Шашлык был просто нереально вкусный. Жду очень...
Ударим роком по этой дыре!

Аватар користувача
AntonOS
* * *
Повідомлень: 317
З нами з: 15.3.10 14:37
Стать: чол
Звідки: Київ, 03126
Контактна інформація:

Re: Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення AntonOS » 26.2.17 10:10

Нет, не было.
Зовсім не висвітлені у звіті електровели, які передставлені в широкому асортименті на виставці, а головне можна протестити. Не зустрів стенд з келлісами/треками... дивно чого представники проігнорували веловиставку

Извините, что не доставил Вам удовольствия.
Особисто мені нема до того діла, я був на виставці й все бачив. Просто звіт вийшов трохи неповним, тож пробачте, що довелось дописувати у коментарях.

Аватар користувача
TrekBikes_UA
* *
Повідомлень: 81
З нами з: 23.7.13 09:41

Re: Velobike 2017, фотозвіт.

Повідомлення TrekBikes_UA » 27.2.17 17:12

Не зустрів стенд з келлісами/треками... дивно чого представники проігнорували веловиставку
Напевно тому, що у нас п'ятий рік ( як Катя Бондаренко продала цю виставку і вона стала лише бізнесом) є впевнена думка:
"треба зовсім не мати мозку, щоб приймати участь у цій *виставці*" :yes :mosking:
( скажемо чесно - ми б не приймали участь, навіть якби це було бескоштовно) :no:

Завітайте вже краще сюди


Повернутись до “Заходи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей